Jak založit sekačku na trávu, která sedí. Jezdící sekačka se neobrátí

Jak založit sekačku na trávu, která sedí

Takže vaše sekačka na trávu byla celá zima uložena v kůlně nebo garáži. Nyní máte potíže s tím, že to začíná a vás zajímá, jak založit sekačku na trávu, která sedí.

Nebo jste možná našli nebo zdědili sekačku na trávu z druhé ruky, která se nepoužila v letech.

No, přišli jste na správné místo. Zde je váš úvodní průvodce sekačkami na trávu a jak založit sekačku na trávu, která sedí!

V první řadě jsou při práci s sekačkou na trávu důležitá správná bezpečnostní opatření. Nezapomeňte používat některé bezpečnostní rukavice, bezpečnostní brýle a být si vědomi ostré čepele a částí motoru.

Použijte tento článek jako svůj průvodce. Videa na YouTube najdete také speciálně pro vaši značku nebo model sekačky

Tento článek vám poskytne informace, které potřebujete k zahájení sekačky.

Mělo by to pomoci bez ohledu na to, jaký typ sekačky na trávu.

Zkontrolujte změnu oleje

Pro sekačku, která již nějakou dobu sedí, je určitě dobrý nápad zkontrolovat olej. Nejlepší čas na změnu oleje v sekačce je asi hodinu po dokončení sečení. Ale pokud sedí celou zimu, zkontrolujte olej, než se pokusíte spustit.

Nejprve zkontrolujte, zda je olej v dobré kvalitě, nemá v něm zbytky a že je toho dost.

Pokud je olej velmi tmavý nebo černý, je čas změnit olej tak, aby vaše sekačka běžela hladce a trvá dlouho.

Změním olej ve své sekačce dvakrát ročně. jednou na začátku sezóny a jednou těsně předtím, než jsem ho odložil na zimu.

Pokud jste to neudělali v poslední době, jen dejte sekačce na trávu olej. I když se nejedná o primární problém, který brání vašemu sekačce, je to pravděpodobně přispívající faktor.

Sekačky jsou malé motory, které vůbec nevyžadují hodně oleje. Díky tomu je docela levný vyladění, abyste se sami udělali doma. S sekačkou procházky se díváte na 10 minut nebo méně.

Likvidace oleje sekačky na trávu

Nezapomeňte sbírat olej ve vhodné kontejneru (používám prázdnou láhev Gatorade). Chcete něco, co se těsnější a to se nevylévá. Přivedu to do místního automobilového obchodu k likvidaci.

Váš místní obchod s mechanikem nebo výměnou oleje obvykle vezme váš použitý motorový olej. Ale pokud ne, mohou být na výpisu měst existovat programy likvidace.

Pokud z sekačky přichází kouř, je to další znamení, že olej je třeba zkontrolovat a změnit.

Sekačka, která samozřejmě nezačne, nebude kouřit. Přesto stojí za zmínku jako něco, co stojí za to sledovat, takže můžete zůstat na vrcholu údržby sekačky.

Kouřící sekačka by mohla naznačovat, že někde dojde k úniku oleje. Únik způsobí, že olej hoří, když přichází do kontaktu s horkým kovem.

Mohlo by to také naznačovat, že není dostatek oleje, který může trvale poškodit váš motor.

Zkontrolujte plynovou nádrž, genialitu

Už jste někdy zavolali na technickou podporu a první věc, kterou se vás zeptají, je, zda je váš počítač/televizor zapojen?

Totéž platí pro vaši sekačku na trávu.

Ujistěte se, že máte v nádrži plyn!

Benzín není příliš stabilní. Pokud je plyn ve vaší sekačce více než 30 dní, budete muset vyprázdnit nádrž. Možná budete moci skládat nádrž nakloněním sekačky. Pokud ne, budete to muset sifonovat.

Po dokončení vložte do sekačky čerstvý plyn.

Výjimkou z této opravy by bylo, kdybyste osobně vložili stabilizátor paliva do plynové nádrže před jejím uložením.

Moje doporučení pro plyn bez podoby

Osobně používám produkt s názvem Trufuel (můžete jej získat v místním obchodě s krabicí a většina hardwarových obchodů jej přenáší). Tento produkt je čistý, benzín „staré školy“ bez přidání ethanolu.

Nemusíte přidávat stabilizátor paliva, běží čistý a může sedět ve vaší sekačce celou zimu a vaše sekačka spustí první tah. Používám to ve své sekačce a sněhové blokování a je to úžasné.

Je to drahé ve srovnání s běžným plynem, ale je to levnější než výměna sekačky nebo nákup nového karburátoru každých několik let.

A já jsem na trávníku! Moje sekačka si zaslouží to nejlepší.

Pokud musíte sifonovat starý plyn a nahradit jej, nezapomeňte, že sekačky berou stejný benzín, který jde do vašeho auta. Spíše než se o to pokoušet zlikvidovat, můžete obvykle jen doplnit benzínovou nádrž svého auta. Jen se ujistěte, že se nejedná o kontaminovaný plyn. pokud tomu tak je.

Změňte vzduchový filtr (je to snadné)

Po kontrole plynové nádrže a změně oleje zkontrolujte vzduchový filtr na sekačce. Ty se mohou ucpat.

Kyslík je životně důležitou součástí spalování v motoru. Pokud je vzduchový filtr vaší sekačky špinavý, vaše sekačka neběží dobře (nebo vůbec).

Nejlepší je nahradit ucpaný filtr na rozdíl od pokusu o jeho vyčištění. Dokonce i malá perforace ve filtru může propustit prach nebo zbytky, které zničí váš motor.

Obzvláště známou známkou ucpaného vzduchového filtru je, pokud se setka.

Také se na to můžete podívat. Pokud je špinavá, budete to moci říct, protože, dobře, bude to vypadat špinavě.

Kde získat vzduchový filtr pro sekačku

Většina obchodů ve vašem okolí pravděpodobně bude mít pro sekačku pravděpodobně vzduchový filtr správné velikosti. Můžete očekávat, že za nový zaplatíte asi 10.

Doporučuji každoročně vyměnit vzduchový filtr v rámci pravidelné údržby.

Pokud najdete vzduchový filtr na sekačce, můžete jej vyměnit. Nenechte se zastrašit. Výměna vzduchového filtru je stejně jednoduchá jako odstranění starého a umístění nového na jeho místo).

Ucpaný vzduchový filtr nemusí být vaším jediným problémem. Ale je dobré vyměnit svůj filtr, když opravujete sekačku na trávu, která nezačne.

Vyměňte zapalovací svíčku sekačky

Zapalovací svíčku sekačky najdete na přední straně sekačky (zejména se sekačkou procházky). Je snadné se najít, protože má drát, který se k němu připojuje. To je obvykle černá guma a zakrývá zapalovací svíčku, aby se nečistoty a zbytky.

Ujistěte se, že drát je v dobrém stavu a že existuje dobré spojení.

Další věc, kterou je třeba zkontrolovat, je samotná zapalovací svíčka.

Zapalovací svíčku sekačky můžete odstranit pomocí klíče. Možná budete muset experimentovat, abyste našli správnou velikost. Nebo to můžete vyhledat online. Stará zapalovací svíčka by měla vyjít s několika jednoduchými zvraty.

Když odstraníte zapalovací svíčku, bude to zřejmé, pokud potřebujete nový. Hledejte korozi nebo zabarvení na konci obchodního konec zapalovací svíčky. To je konec, který byl v sekačce (ten s vlákny a malý kovový kus vyčnívající). Neměla by na tom být žádná koroze.

Můžete to zkusit vyčistit a znovu jej připojit, abyste zjistili, zda to bude fungovat. Ale pokud máte pochybnosti, prostě vyměňte zapalovací svíčku.

Jak vyměnit zapalovací svíčku sekačky na trávu

Stejně jako vzduchový filtr to není komplikovaná práce. Musíte jen najít správný zásuvkový klíč pro vaši zástrčku a buďte opatrní, abyste jej nepřiinstalovali při instalaci nového.

Moje rada je vyměnit zapalovací svíčku, i když vaše zapalovací svíčka vypadá relativně nový. Nahrazuji můj každý druhý rok.

Podle mých zkušeností, pokud se sekačka nestartuje po zimě a vy jste zkontrolovali olej a vyměnili plyn, je to obvykle problém se zapalovací svíčkou. Díly lze často nalézt v místním hardwarovém obchodě nebo na Amazonu a nová zapalovací svíčka je jen pár dolarů.

Když už mluvíme o zapalovacích svíčkách. Je vhodná doba, abyste si připomněli, že je vždy nejlepší odpojit zapalovací svíčku, pokud se rozhodnete něco vyřešit s motorem sekačky na trávu.

Toto je bezpečnostní opatření, které zajistí, že motor nezačne, když na něm pracujete. Stačí odpojte černý dráty/kabel, který běží a zakryje konec zapalovací svíčky.

Utáhněte brzdový kabel sekačky

Pokud je brzdový kabel uvolněný na sekačce na trávníku, nemusí sekačka spustit. Chcete.li zkontrolovat napětí na brzdě, vytáhněte rukojeť brzdy a poté pomocí ruky zatáhněte brzdový kabel, abyste zjistili, zda je správně napjatý nebo zda je nějaké dávat.

Jeden trik, který zkontroluje, zda by to mohl být vaším problémem, je zkusit založit sekačku, zatímco vy staříte brzdový kabel pevně. Pokud sekačka začne, budete vědět, že váš brzdový kabel potřebuje utažení.

To je obvykle snadná práce. Můžete jej rychle dokončit s půlměsíčním klíčem a sadou viceprezidentů.

Jaký špinavý, špinavý karburátor

Problémy s karburátorem (nebo carb, jak je laskavě známo v biz), jsou neuvěřitelně běžným důvodem vadné sekačky.

Poté, co zkontrolujete plyn, olej, filtr a zapalovací svíčku, je špinavý karburátor pravděpodobně viníkem, pokud vaše sekačka stále nezačne po dlouhém sezení.

Často zjistíte, že carb je zkorodován nebo že se ucpává, pokud do motoru zůstalo palivo a ponecháno, aby se odpařilo a zanechal za sebou lepivý zbytek uvnitř karburátoru sekačky.

Je možné zkusit vyčistit carb tím, že mu dáte dobré, dlouhé namočení v carb čističi nebo v octu.

Pokud to nefunguje, karburátory pro sekačky na trávu nejsou neuvěřitelně drahé a lze je také relativně snadno najít online.

Mohu to udělat sám?

Ze všech oprav, které můžete řešit, je to ten, o kterém se lidé nejvíce zastrašují, ale pokud jste po ruce, najdete pravděpodobně a sledujte video na YouTube pro svou modelovou sekačku, která vám ukáže zapojené kroky.

Existují další možnosti?

Jeden z práce, pokud nemáte čas hned na to, aby se motor sekačky na trávu oddělil, aby vyčistil carb.

Plechovka bude stát jen pár babek a vy ji postříkáte do motoru hned za ní, kde je vzduchový filtr (nepotřel jej na vzduchový filtr). To obvykle bude spustit sekačku, dokud nebudete mít čas na to, abyste ji správně obsluhovali.

Vyměňte palivové čerpadlo?

Palivové čerpadlo dělá přesně to, jak to zní čerpá palivo z plynové nádrže do motoru prostřednictvím řady tří portů.

Pokud je v motoru příliš mnoho oleje, může olej unikat do palivového čerpadla (konkrétně do linky Pulse Port) a učinit vadnou palivové čerpadlo vaší sekačky.

Chcete.li zjistit, zda palivové čerpadlo již nefunguje, zkontrolujte linii pulsů, ventily a bránici uvnitř čerpadla.

Pokud jste v tomto článku vyzkoušeli většinu dalších potenciálních problémů a sekačka se stále nezačne, vyměňte palivové čerpadlo.

Bohužel není možné opravit palivové čerpadlo, musí být vyměněno. Je to mnohem levnější než nákup nové sekačky.

Zkontrolujte klíč rozbitého setrvačníku

Setrvačník je velké vodorovné spřádací kolo v sekačce.

Toto je část, která se začne otáčet, když vytáhnete startovací šňůru na sekačce.

Někdy zasažení tvrdého předmětu sekačkou může zlomit klíč setrvačníku, což brání sekačce v spuštění, když vytáhnete šňůru.

I když to pravděpodobně není problém, pokud vás zajímá, jak založit sekačku na trávu, která seděla v zimě pokud na vaše poslední sekaně sezóny narazíte na kořen, skálu nebo velkou pokanutou větvi může být viníkem. Takže jsem si myslel, že to stojí za zmínku.

Chcete.li zkontrolovat klíč setrvačníku, budete muset odstranit setrvačník na sekačce.

Odstranění setrvačníku je únavný proces, protože matice, která ji drží, je velmi těsná a setrvačník musí zůstat stacionární, aby ořech uvolnil.

Co nedělat při výměně této části

Většina kluků a holků, kteří se snaží diy, to bude držet koště nebo nějaký nástroj mezi lopatkami kola, ale to je špatný nápad. To může snadno rozbít lopatky, které je drahé nahradit.

Doporučuji, abyste použili svorku. která je bezpečná a bezpečná.

založit, sekačku, trávu, která, sedí

Chcete.li najít metodu, která bude fungovat s vaší sekačkou, najděte video na YouTube. Pokud je klíč setrvačníku vaší sekačky skutečně rozbitý, můžete jej vyměnit za méně než hodinu, jakmile budete mít nový klíč setrvačníku.

Plovky samotného setrvačníku se mohou také ucpat trávou nebo výstřižky. to je snadné určit pouhým odhalením samotného setrvačníku. Pokud dojde k nějaké zbytky, použijte čistý štětec k jeho kartáčování.

Nevzdávejte se sekačky na trávu, pravděpodobně to stojí za uložení

Nemohu vám říct, kolik lidí se vzdá na tříletou sekačku, která nezačne po zimě, a posílá ji na výplň pozemku a vystřeluje velké peníze pro zbrusu nový model.

Existují výjimky, ale většinu času sekačka na trávu, která se po sezení nezačne, není vadná, právě chyběla správná údržba.

Zatím se nevzdávejte té staré sekačky!

Odstraňování problémů Většina sekaček na trávu může efektivně přimět, aby je znovu fungovaly, a obvykle, jakmile tento problém s vaší sekačkou úspěšně vyřešíte, budete mnohem více informovanější o jejich údržbě, že už nebudete mít žádné problémy.

Nákladově efektivní opravy se snadno provádí doma ve vaší vlastní garáži, i když je to poprvé. Díly, které potřebujete, najdete v hardwarovém obchodě nebo online.

Oprava sekačky ji nejen zachrání ze skládky, ale také vám ušetří peníze a může vám přinést velké uspokojení.

Pokud však vše ostatní selže a nakonec potřebujete novou sekačku, zjistěte, zda by vaše stará sekačka mohla být užitečná pro náhradní díly, než ji vezmete na skládku. V okolí je pravděpodobně spousta malých opraváreňů motorů, které by za to rádi zaplatily pár babek, nebo si to z rukou bez rukou sundat.

Husqvarna nula otočení zvyklý (odstraňování problémů)

Yardsly je podporován čtenáři jako vy. Pokud si zakoupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou komisi. Zjistěte, proč nám můžete důvěřovat zde.

Pokud jste měli potíže s tím, aby vaše sekačka na trávu Husqvarna se klika nebo otočila, mohla by existovat řada příčin.

Může se to zpočátku zdát jako ohromující problém, ale se správnými znalostmi a dovednostmi je možné, aby dokonce nezkušené diyers diagnostikovaly a opravovaly své vlastní problémy.

Z mrtvých baterií, které potřebují výměnu nebo uvolněné dráty a terminály, které vyžadují správné připojení k vadným přepínačům zapalování nebo solenoidu startéru. existuje sedm primárních důvodů, proč se vaše Husqvarna nula otočí spuštěna podle očekávání.

V tomto článku nastíníme tyto společné body selhání na základě způsobů, jak je lze každý řešit rychle a snadno většinou uživatelů, aniž by museli podniknout výlet do místního servisního obchodu!

Mnoho důvodů, proč se Husqvarna nula nezačne začít

Existuje mnoho potenciálních důvodů, proč sekačka Husqvarna Zero nezačne. Mohou zahrnovat slabé nebo mrtvé baterie, volné nebo zkorodované dráty, které brání toku nezbytného elektrického proudu, špatné pojistky přerušují stejnou elektřinu.

Nefunkční bezpečnostní přepínače a spínače zapalování zbavují motor napájení a také poškozený startovací solenoid, který zabránil v jednání s motorem- následovaným stejným soudním startovacím motorem sám o sobě není schopen kopnout dovnitř.

Všechny tyto faktory je třeba vzít v úvahu při odstraňování problémů, proč vaše Husqvarna nezačne s rotací na příkaz.

Mrtvá nebo špatná baterie

Pokud máte Husqvarna, je důležité zkontrolovat, zda baterie funguje správně. Pokud vaše baterie není plně nabitá nebo mrtvá, sekačka se neobrátí.

Chcete-li otestovat, jak jsou nabity vaše 12-voltové lithium-iontové baterie, použijte pro přesnost analogový volt měřič, protože by měly číst kolem 12.7 voltů, když je plně nabitá a cokoli nižšího, naznačuje, že jejich energetické hladiny se potřebují doplnit nabíjecího zařízení, jako je solární nabíječka.

Navíc se ujistěte, že postupujete po krocích v „5 věcech, které vypouštějí životnost vaší baterie sekačky“ “může pomoci prodloužit jeho životnost, včetně neopuštění během období skladování.

Aniž by byly připojeny ke zdroji energie, jako jsou pramínek a zajištění správných regulátorů napětí, na základě informací výrobce poskytnuté na webových stránkách společnosti Volt Storage Solutions Inc poskytujte také užitečné rady!

Nabíjení baterie

Pokud jde o nabíjení baterie, existuje několik podrobností a kroků, které budete muset zvážit.

Za prvé, ochrana se nezbytným bezpečnostním zařízením je důležitá, aby se zabránilo tomu, aby se objevily jakékoli elektrické šoky, a také udržovat vaše oči při manipulaci s bateriemi.

Dále, když připojujete kabely takového pozitivního (červeného nebo plusového znaménka) a negativního (černé nebo negativní značky), ujistěte se, že na ně mají gumový povlak pro další ochranu před elektrickým proudem, než je zapojíte do příslušných terminálů umístěných v krytu sekačky baterie.

Navíc, jakmile se připojíte upravte úroveň napětí nabíječky v závislosti na tom, jaký druh baterie vlastníte; s největší pravděpodobností 12 voltů, pokud se jedná o sekačku na trávu. ale pamatujte, že nepřesáhne 10 ampérů na maximum!

Konečně dávejte pozor na místa, kde by se mohly zakoupit nové baterie, pokud se nyní vaše nabíjejí. hardwarové obchody mohou baterie sekačky, ale nezapomeňte na obchodní zastoupení přicházejí základní poplatky, takže přineste také použité!

Uvolněné dráty a připojení

Nulové otočení může v průběhu času trpět volným zapojením a připojeními, což vede ke snížení výkonu.

Chcete.li tento problém vyřešit, zkontrolujte korozi. Odstraňte veškerá exponovaná připojení nebo dráty, které mohou způsobovat problémy.

Jím zdravou rovnováhu domácí zeleniny a piva. Bydlím v Michiganu se svou ženou a tříletým synem, kteří mě milují a tolerují!

Doporučené články

poslední články

Po sezení nezačne sekačka na trávu

„Seznam sekací na trávu se nezačne po sezení“? Čtěte dále pro řešení!

Vaše na trávu je klíčovou kusem vybavení, které udržuje váš dvůr úhledně a čistý po celé léto.

Dlouhá zima v úložišti nebo nedokáže odložit na trávu bez základní údržby může ztěžovat spuštění.

Dokonce i dobře udržovaná sekačka se může během vrcholné sezóny stále setkat s problémy. Co tedy děláte, když se vaše trávník nezačne?

Samozřejmě neexistuje žádná velikost, která odpovídá všem odpovědi na trávu, která nezačne. Následuje seznam možných možností, které vám pomohou řešit problémy a opravit sekačku na trávu, která nezačne.

 • 1 sekačka na trávu se nezačne po sezení
 • 2 je to problém s palivem?
 • 3 Míchal jsem 2-cykl olej špatně?
 • 4 je moje trávníka sekačka mrtvá?
 • 4.1 Jak opravit baterii, která se nebude nabíjet
 • 17.1 1. Bezpečnost je prioritou
 • 17.2 2. Zvedněte jezdeckou sekačku pro snadný přístup k čepeli
 • 17.3 3. Obrázek pro informaci
 • 17.4 4. Udržujte čepel na místě
 • 17.5 5. Odstraňte matice
 • 17.6 6. Odstraňte čepel
 • 17.7 7. Zkontrolujte čepel
 • 17.8 8. Provést celkovou kontrolu
 • 17.9 9. Namontujte/nainstalujte čepel
 • 17.10 10. Utáhněte matice a šrouby
 • 17.11 11. Namažte ložiska
 • 17.12 12. Dokončit
 • 17.13 13. Testovací běh

Jezdící sekačka na trávu nezačne po sezení. zde je návod, jak ji opravit

Motory na trávu jsou ze své podstaty jednoduché, zejména ve srovnání se sofistikovaným motorem ve vašem autě.

Nenechte se tím pokusit myslet si, že motor sekačky je hrubý nebo nezranitelný. Záleží na kvalitě paliva. Zvláště pokud vezmete na trávu poprvé v roce.

Benzín má ošklivý zvyk postupem času. Benzín ve Spojených státech, který má v něm stopové množství ethanolu, je také náchylný k oddělení, které ponechává malé množství vody v palivové nádrži.

Pokud byla vaše trávník v garáži celou zimu, je pravděpodobné, že v nádrži je malá voda.

V ideálním případě, když to odložíte na konci každého léta, měli byste do nádrže vložit nějaký stabilizátor paliva. To pomůže zabránit degradaci paliva a oddělení vody.

Pokud jste do něj nevložili stabilizátor paliva, měli byste zvážit ošetření starého plynu v nádrži s některým ISO-Heatem nebo podobným produktem. Pak doplňte nádrž s čerstvým vysoko oktanem benzínem.

Jaký druh oleje bych měl použít ve své trávníkové sekačce?

Míchal jsem 2-cykl olej špatně?

Většina sekaček má tah nebo asistent elektrického startu. Většina jezdeckých trávníků však má malou 12 voltovou baterii, která poskytuje počáteční jiskru.

Stejně jako baterie v autě může stárnout, trpět korozí a vnitřní komponenty se mohou zhoršit.

To může bránit jeho schopnosti udržet poplatek, do té míry, že prostě nemůže otočit motor dostatečně, aby ho začalo.

Pokud žijete v oblasti, kde se zimní teploty ponoří pod zamrznutí, tekutina uvnitř starší baterie může zamrznout.

Někdy může být problém tak závažný, že dokonce poškozuje baterii. Pokud jste to na konci posledního léta nevybrali a uložili jste to uvnitř, může být baterie nabitá nebo mrtvá.

Někdy mrtvá baterie způsobí, že motor při otočení klíče provedou zvuk kliknutí. Úplná plochá baterie nemusí ani vydávat zvuk!

Jak opravit baterii, která se nebude nabitá

Na začátku každé sezóny byste měli dát baterii na inteligentní nabíječku noc předtím.

Nastavte jej pro nabití pramínek, to bude pomalu nabít baterii až do maximální možné úrovně. V případě poškozené nebo degradované baterie může být tato úroveň stále příliš nízká na to, aby motor otočil.

Pokud jste to zkusili nabití několik hodin a stále to nejde, je pravděpodobné, že je třeba úplně vyměnit baterii.

Můžete si zapisovat všechny informace o značce baterie nebo si jednoduše vyfotit do telefonu.

Většina obchodů s hardwarem v krabici nesou náhradní sekačky, které již mají značné množství náboje.

Je to vzduchový filtr?

Další věcí, kterou je třeba zkontrolovat, když se hromadíte kolem sekačky, je vzduchový filtr. Pokud je ucpaný prachem, pylem nebo jinými zbytky, nedovolí dostatek vzduchu na zapalovací svíčku.

Někdy je jednoduchá čištění vzduchového filtru jen lístek na to, aby se začalo tvrdohlavý trávník.

Existují různé typy filtrů. Novější sekačky mohou mít na prodej náhradní filtr.

Starší sekačky a sekačky s malými motory mají někdy jednoduchý pěnový vzduchový filtr, který se může ucpat. Pečlivé čištění rukou se obvykle může znovu vyčistit.

Nikdy byste se neměli snažit namočit vzduchový filtr do benzínu, éteru nebo startující tekutiny v naději, že se na trávu se otočí.

Tento staromódní vzduchový filtr „hack“ může fungovat jednou nebo dvakrát, ale je velmi nebezpečný a může způsobit velmi vážný oheň!

Je to problém s karburátorem?

Většina push sekaček používá karburátový motor, kde směs vzduchu a paliva. Kdykoli je karburátor ponechán, aby seděl příliš dlouho nevyužitý, může být ohroženo, že se dává.

S postupem času se zbytky a další malé kousky trosek se mohou postupně začít stavět uvnitř karburátoru.

Air Filtr, který proběhl příliš dlouho bez čištění.

Jako zbytky a další nežádoucí materiály se zvyšují, může ztěžovat zahájení trávníku.

V závažném případě by tahná šňůra mohla opotřebovat vaši paži, než sekačka při startu dokonce naznačuje.

Existuje způsob, jak zkontrolovat, zda je to skutečně zaviněný karburátor.

Pokud je v nádrži plyn, palivový ventil je zapnutý a máte jistotu, že zapalovací svíčka je stále dobrá, můžete zkusit stříkat jednosekundový výbuch čističe karburátoru nebo aerosolového maziva přímo dolů z krku karburátoru.

Pak rychle zapojte kontrolu rukojeti a dejte tahovou šňůru, kterou jste nejlépe jank. Pokud motor spustí a bojuje, pak zemře, je to pravděpodobně problém s palivem.

Pokud vytáhnete šňůru vážně třikrát nebo čtyřikrát a stále tam sedí, Stone Dead a zesměšňuje vás, pak je pravděpodobné, že jsou něco vážnějšího. S největší pravděpodobností karburátor nebo zapalovací svíčka.

Pokud svítíte baterku po krku do karburátoru a vidíte slušné množství koroze, je pravděpodobné.

Raději byste to sami nahradili, nebo pokud nejste tak užitečné, zavolejte kolem a získejte nějaké citace na náhradu carb z místních opravárenských obchodů.

Kontrola palivového potrubí

Pokud motor vystřelil, pak zemřel, možná budete chtít zkontrolovat palivový potrubí. Pokud jej jemně odpojíte pod sacharidem a trochu uniká paliva, můžete vyloučit problém s palivovou linkou.

Pokud však palivová potrubí vypadá relativně suché, je to pravděpodobně problém s palivovým vedením. V mnoha z těchto případů se ukáže jako starý nebo ucpaný palivový filtr, který je třeba vyměnit.

Proč byste měli změnit palivový filtr?

Stejně jako to, jak vzduchový filtr pomáhá zabránit vzdušné kontaminanty, jako je pyl a prach v dosažení karburátoru.

Když benzín sedí příliš dlouho v plynové nádrži, může vyvinout gumové poskacené trosky, které se mohou pohybovat přes palivovou potrubí a ucpat palivový filtr.

Je to ještě pravděpodobnější, že to bude problém, pokud máte výstřižky z trávy nebo jiné zbytky, které spadnou do palivové nádrže při doplnění během dlouhého řezání relace.

Kde se nachází můj palivový filtr?

Většinu času jsou palivové filtry umístěny buď uvnitř palivové nádrže, nebo jsou připojeny přímo k palivovému potrubí mezi palivovým čerpadlem a nádrží.

Existuje několik výrobců, kteří vyrábějí sekační motory, má interní palivový filtr, který jednoduše není obsluhovatelný bez odborné pomoci.

Pokud je váš palivový filtr filtr, který lze snadno přistupovat a máte skromné ​​množství mechanického sympatie, možná ho můžete sami vyměnit sami.

Prvním krokem v tomto poněkud komplikovaném procesu je zajistit, abyste našli ten správný filtr náhradní.

Rychlé převrácení majitele majitele je jistě požadováno. Pokud nemáte příručku, možná budete moci vyhledat číslo dílu pro svůj konkrétní model online.

Se správnými informacemi v ruce vyvolejte místní úložiště automobilů nebo kdekoli, který prodává náhradní díly na trávu.

Mohli by to mít v současné době na skladě, nebo si to mohou zaregistrovat. V případě speciální objednávky zkontrolujte výrobce nebo jiný online ceny pro prodejce online.

S dopravami zdarma se stávají stále populárnějšími, možná si budete moci objednat pro sebe za méně než to, co nabízí Store Store Store!

Není tomu tak vždy, ale možná si budete moci zachránit pár babek po cestě.

Bezpečnost především!

Výměna palivového filtru je přesně taková věc, pro které byl vynalezen ochranné brýle. Samotný filtr a palivová potrubí má ošklivý zvyk náhodně stříkat trochu benzínu ve vašich očích.

I samotné palivové páry mohou začít způsobovat závažné podráždění rohovky. Věřte mi, benzín ve vašem oku je zcela nový prahová hodnota utrpení, která projekt vykolejí a možná zbytek dne.

Než začnete, je také dobrý nápad mít po ruce suché hadřík nebo nějaké čisté hadry.

Osobně ráda vyčlením starou plastovou nádobu, jako je odříznutí dna mléka, jen abych držel filtr a vyčistil jakékoli malé kapky paliva.

V situaci, kdy je filtr uvnitř nádrže, ale přesto snadno dostupný, musíte důkladně vypustit plynovou nádrž, abyste se k ní dostali.

Jak mohu vyměnit palivový filtr mého trávníku?

Zapalovací svíčka je první věc, kterou je třeba zkontrolovat. Špinavé nebo volné spojení může bránit jiskře, která je nezbytná pro to, aby motor běžel.

Zároveň může vadná zapalovací svíčka také vést k problémům s povodněmi motoru s příliš velkým množstvím plynu.

Když k tomu dojde, je prostě příliš mnoho paliva, aby se vzduch vznítil, a sekačka se potýká nebo se vůbec neobrátí.

Někdy je ucpaný karburátor primární příčinou nebo přispívá k neschopnosti zapalovací svíčky zapálit směs paliva a vzduchu ve spalovací komoře.

Chcete.li zjistit, zda se jedná o faktor, měli byste opatrně odstranit špatnou zapalovací svíčku.

V případě jízdy na trávu může být baterie také faktorem. Pokud baterie postrádá dostatek náboje pro spuštění motoru, bude tam jednoduše sedět.

Možná uslyšíte malé kliknutí, nebo by to mohlo dokonce pomalu roztočit startéru jakousi pomalu.

V takovém případě můžete baterii připojit k nabíječce na hodinu nebo dvě a mělo by to mít dostatek nabití pro vystřelení.

Pokud to ještě není, je pravděpodobné. Zkontrolujte zemnící vodič baterie pro jakoukoli rez nebo korozi.

Co děláte, když vaše sekačka na trávu začne kouřit?

Na trávu poháněné plynem mohou čas od času kouřit. Typ kouře, který produkují, vám někdy může pomoci diagnostikovat základní problém.

To může jít dlouhou cestu k zjištění, co potřebujete opravit, vyměnit nebo jednoduše upravit.

Bílý nebo modro-zbarvený kouř je obvykle známkou toho, že trávník hoří olej.

Pokud se jedná o mrtvici, trochu kouře při startupu se nemá čeho bát. Pokud to přetrvává, pak to pravděpodobně znamená, že jste olej smíchali a palivo příliš bohaté.

To v podstatě znamená, že v plynové nádrži je nadbytek oleje 2-cyklus. Přidání malého množství přímého, vysoce oktanového benzínu může pomoci vyřešit problém.

V případě pochybností můžete nádrž vyprázdnit a doplnit ji správně smíšeným palivem.

Pokud jste si jisti, že palivo na olej bylo správně smíšené, nebo máte čtyřtaktní motor, přetrvávající kouř by mohl být známkou významnější poruchy.

Obvykle se jedná o známku selhání těsnění nebo těsnění, které umožňuje oleji vstoupit do spalovací komory.

Pokud nejste mechanicky zběhlí, budete pravděpodobně muset vzít na trávu na certifikovaný mechanik.

Černý kouř je často známkou ucpaného vzduchového filtru, který mění poměr paliva k vzduchu. Vyřazení vzduchového filtru a jeho důkladné čištění to obvykle pomůže vyčistit.

Jak zabránit tomu, aby vaše trávník nezačal po zimním úložišti

Neměli byste nechat základní přírodu na trávu, abyste si mysleli, že je to nezranitelné. Pravda je, že potřebuje většinu stejné základní údržby, jakou dělá vaše péče!

Vložení stabilizátoru paliva do plynové nádrže a vždy používání čerstvého plynu proběhne dlouhou cestu k prevenci problémů s karburátorem a palivovým filtrem.

Pravidelná změna oleje nebo se ujistěte, že smícháte olej ve dvou cyklech ve správném poměru, pomáhá zabránit kouření a zajistit, aby se pohyblivé části v motoru vašeho trávníku pohybovaly správným způsobem.

Důraz na vzduchový filtr a občas vrchol na karburátoru pomáhá zajistit, aby motor na trávu dostává vzduch, který potřebuje správně vystřelit.

Sezónní inspekce zapalovací svíčky také povede dlouhou cestu k chytání špatné zástrčky, než to povede k ještě více komplikacím.

Možná také budete muset zaostřit čepele sekačky a vyčistit spodní stranu sekačky, abyste se ujistili, že se nezachytí nebo zastaví, když potřebujete řezat cestu vysoké trávy.

Jak zvednout, odstranit a měnit jezdeckou sekačku na trávníku

Změna čepelí na jezdecké sekačce je důležitá, když se stanou nudnými, zde, jak bezpečně a snadno odstranit a vyměnit jezdecké trávníkové sekačky.

Jako děti, řízení sekačky na trávu s naším otcem bylo zábavným zážitkem. Nyní jako dospělí máme vlastní trávník, ale jízda na sekačce na trávu může být stále zábavná a relaxační.

Jezdící sekačky na trávu jsou pohodlné, snadno použitelné a rovnoměrně ořízne trávník. Ve srovnání s sekačkou na trávu s vlastním pohonem je bezpečnější používat, protože čepel není vystaven otevřeným.

Stejně jako u jakéhokoli drahého stroje se spoustou pohyblivých částí vyžaduje periodickou údržbu. Špatně udržovaný stroj může být drahý (někdy ještě dražší než koupit zcela nový a levnější model), který opraví a nahradí jeho díly.

Také riskujete zranění. Proto je důležité udržovat rutinní údržbu pro vaši sekačku na trávu.

Udržování sekačky na trávu není snadná práce. Musíte věnovat zvláštní pozornost detailům a udržet se v bezpečí při tom. Jezdící sekačky na trávu mají více pohyblivých částí, příslušenství a zaměnitelných částí.

Jedním ze základních způsobů, jak udržet sekačku na trávníku, je udržet ostrou čepel. Abyste to udrželi ostré, musíte odstranit nebo změnit čepel na jezdecké sekačce. Přečtěte si tuto příručku správně a bezpečně odstranit jezdeckou sekačku na trávníku.

Proč musím změnit své lopatky na trávu?

Než začneme, musíme porozumět čepeli sekačky na trávu. Čepel sekačky je řezací součástí sekačky na trávu.

Motor poskytuje napájení čepele, kde se točí vysokou rychlostí přes rotor připojený k spline. Velikost a materiál čepele se liší od každého výrobce.

Čepel je nákladnou součástí sekačky na trávu kvůli svému materiálu a velikosti. Proto je vhodné nechat jej udržovat, spíše jej čas od času nahradí. Zde jsou některé výhody dobře udržované čepele:

 • Prodloužený život. Udržování čepele prodlouží jeho použití. V závislosti na použitých materiálech a frekvenci údržby se může životnost čepele prodloužit na roky.
 • Účinnost paliva. Dobře udržovaná čepel znamená, že rovnoměrně prochází trávou. To znamená žádné chmurné nebo toulavé trávy, jakmile projde vaši jízdou na trávu. Pokud se objeví toulavé trávy, znamená to, že čepel je nudná. Musíte tuto oblast znovu projít, abyste se ujistili, že je trávník rovnoměrně řezán. To znamená spálené další palivo.
 • Zlepšený výkon. Při nepřetržité periodické údržbě může být čepel stále stejně dobrá jako den, kdy jste ji koupili. Opotřebení a slzy sníží výkon čepele. Ale pokud sledujete přísný režim údržby, lze účinky opotřebení zmírnit.

Jak odstranit a vyměnit jezdeckou sekačku na trávu

Bezpečnost je prioritou

Začněte svou údržbu procvičováním bezpečnostních opatření. Čepel sekačky na trávu je velká a může způsobit vážné poškození, pokud nedokážete pozorovat správná bezpečnostní opatření.

Noste těžkopádné rukavice a bezpečnostní brýle. Pokud máte kombinézy, raději jej noste nad běžným oblečením.

Zaparkujte svou trávu v jasné, dobře větrané oblasti. Ujistěte se, že na trávu je v režimu parku. Vyjměte klíče ze zapalování.

Pro zvláštní měření odstraňte zapalovací svíčku. To zakáže celou sekačku na trávu. Neexistuje žádná šance, že se čepel najednou zapne, když začnete údržbu.

Pokud máte stále příručku sekačky na trávu, prostudujte ji. Připravte své nástroje, jak je uvedeno v příručce.

Zvedněte jezdeckou sekačku pro snadný přístup k čepeli

Získejte správnou velikost klíče, abyste odstranili matice a šrouby vaší sekačky na trávu. Vaše příručka může naznačovat, jakou velikost klíče.

Pokud jste ztratili manuál, pravděpodobně existuje online zdrojový materiál od výrobce. Pokud nemáte žádný klíč, který by mohl být vhodný, můžete použít uzamykací kleště k jejich otočení.

Otočte je v protimineru ve směru hodinových. Při uvolňování a utahování ořechů a šroubů si pamatujte přísloví „Left Loose, pravé pevné“.

Jakmile je všechny odstraníte, uložte matice nebo šrouby do nádoby, takže je neztratíte a budete je mít připraveni, jakmile se znovu sestavíte.

Odstraňte čepel

Před instalací čepele zkontrolujte interiér sekačky na trávu. Protože je stále vystaven, je ten pravý čas zkontrolovat celkové zdraví sekačky na trávu.

Zde jsou části sekačky na trávu, kterou byste měli zkontrolovat:

 • Zapalovací svíčka. Zkontrolujte zapalovací svíčku. Pokud máte těžko zahájení sekačky na trávu, motor nezní správně nebo zemře uprostřed sečení, pak je čas vyměnit zapalovací svíčku. Zapalovací svíčky jsou levné. Doporučuje se vyměnit zapalovací svíčku/s každé dva roky.
 • Podvozek. To může být nejzelenější nebo nejšpinavější část vaší jezdecké sekačky na trávu. Podvozek chytí většinu trávy a může ucpat skluz, pokud není často vyčištěn. Vyčistěte podvozek postříkáním hadicí a otřete povrch. Pro těsné a obtížně dosažitelné oblasti použijte drátěný kartáč a sprej.
 • Olej. Zkontrolujte vzhled oleje. Pokud má váš olej nějaké nečistoty a má tmavší odstín, raději to změňte. Na některých jezdeckých sekačkách je vypouštěcí zátka. Otevřete vypouštěcí zátku a ujistěte se, že proudí do kontejneru. Poraďte se s manuálem, který typ oleje koupit. Je vhodné měnit olej ročně nebo každých 50 hodin, podle toho, co nastane na prvním místě.
 • Vzduchový filtr. Vzduchový filtr sekačky na trávu chrání motor před troskami, které by se mohly dostat z karburátoru. Chcete.li vyčistit vzduchový filtr, najděte a odstraňte kryt vzduchového filtru. Jakmile jej otevřete, měl by existovat samotný vzduchový filtr. Pokud se jedná o papírový filtr, zkontrolujte jej pod jasným světlem. Pokud filtr sotva může projít světlo, pak lépe změňte filtr. Pokud se jedná o pěnový filtr, ukazatelem je žluté skvrny, že je musíte změnit. Po odstranění filtrů vyčistěte systém vzduchového filtru vlhkým hadříkem. Jakmile jste vyčistili a vyměnili filtry, zavřete kryt vzduchového filtru.
 • Pásy. Jezdící sekačky na trávu mají dva pásy, horní a dolní pásy. Pokud některý z pásů pásu sekačky zcela, aniž byste ji provozovali, musíte ji vyměnit. Pokud ne, pak si pamatujte, zda jsou chvíle, kdy používáte sekačku na trávu a můžete cítit hořící gumu a slyšet hlasité písmové zvuky. Pokud neexistují žádné problémy, jako jsou ty, které byly citovány dříve, pak zkontrolujte, zda nejsou roztřepeny nebo známky opotřebení.
 • Idler Pulley. Raději zkontrolujte strukturální integritu vaší kladky na vodiči. Může to být jediná kladka, ale je to ten, který řídí systém pásů sekačky na trávu. Řemenice je vlastně robustní, ale prohlédněte si jakékoli opotřebení.

Namontujte/nainstalujte čepel

Jakmile dokončíte další prohlídky pro sekačku na trávu, je čas znovu nasadit nebo nainstalovat čepel. Než začnete, poraďte se s obrázkem sekačky dříve.

Pamatujte, která část čepele směřuje k zemi. Pokud máte novou čepel, konzultujte balení.

Čepel může mít také písemnou instrukci, na které se čelí. Posuňte jej plně na spline, abyste zabránili jakýmkoli škodám.

Utáhněte matice a šrouby

Získejte své ořechy a šrouby, které jste uložili do nádoby. Ujistěte se, že je správně utáhnete. Ještě jednou použijte svůj klíč k zajištění ořechů na jeho místo.

Jakmile jste dokončili zajištění ořechů na místě, znovu zkontrolujte svůj obrázek, pokud je vše na místě. Mít nějaké stresové testy, abyste se ujistili, že to bude správně držet.

Namažte ložiska

Přidejte nějakou údržbu do interiéru sekačky na trávu. Namažte jeho ložiska a části, které mají mazací kování.

Poraďte se s manuálem, která část vyžaduje mazání. Může to být chaotický, ale určitě to prodlouží životnost vaší sekačky na trávu.

Dokončit

Pomalu a pečlivě snižujte sekačku. Vyčistěte sekačku na trávu a nástroje. Dokončete to čištěním svého pracoviště.

Testovací běh

Vložte zapalovací svíčku a spusťte diagnostiku. Pokuste se spustit sekačku na trávu. Pokud to začalo, zkuste cítit, zda dojde ke změnám se zvukem motoru.

Pak zkuste pomalu řídit sekačku na trávu. Znovu zkontrolujte, zda existují neobvyklé zvuky. Zkuste sekat trávník.

Pozorujte, zda může trávu sekat rovnoměrně. Udržujte své uši otevřené pro jakýkoli divný zvuk. Vyzkoušejte svou sekačku na trávu, dokud nebude spokojena.

Závěr o tom, jak odstranit jezdeckou sekačku na trávu

Údržba sekačky na trávu není snadná, ale lze to udělat. Odstranění čepele sekačky na trávu může být nebezpečné pro ty, kteří nevědí, co dělají.

Ale po přečtení tohoto úplného průvodce musíte být nyní opatrní, když rozebíráte a znovu sestavte sekačku na trávu.

Nejen, že jste ušetřili stovky dolarů, ale také víte, jak vaše sekačka na trávu funguje.

Protože odstraníte čepel sekačky na trávu, udělejte si čas na to, abyste provedli nějaké kontroly na ostatních vitálních částech sekačky na trávu.

Je to práce navíc, ale pokud máte čas na kontrolu, právě jste dali své sekačům na trávu péči, kterou potřebuje.

Od své dětské posedlosti zahradnictví po desetiletí, které strávil provozováním hobby farmy, se Eric vyvinul po dobu čtyř desetiletí zkušeností v soběstačnosti. Nejen, že to zahrnuje organické prvky pěstování a pečlivých rostlin, ale také zahrnuje bohaté zkušenosti v péči o trávník, terénní úpravy a zahradnické vybavení.

Jezdící sekačka nezačne. co by se mohlo mýlit?

Naskočíte na trávu, připraveni strávit čas sečením trávníku, jen abyste si uvědomili, že to nezačne. Co by mohlo být problém? No, naštěstí pro vás jsme prozkoumali důvody, proč vaše sekačka na trávu nezačne a má pro vás nějaké možné odpovědi.

Vaše jezdecká sekačka, která se nezačíná, může být proto, že:

Dali jsme vám několik důvodů, které by mohly zabránit vaší jízdě na trávníku. Měli byste však pokračovat ve čtení, když se zabýváme každým z nich a dáme vám způsoby, jak diagnostikovat každý problém. Kromě toho projdeme některé další otázky, které byste mohli mít ohledně vašeho startova nebo baterie sekačky na trávu.

Z plynu

Stejně jako auta, i trávníky mohou dojít také plyn. Naštěstí je nejjednodušší problém diagnostikovat, zda je ve vašem trávníku plyn. Je tedy možné, že nádrž je na vaší sekačce nízká? Některé plynové nádrže mají měrku, kterou můžete použít ke kontrole hladiny paliva. Pokud je nízká, zkuste to doplňovat a zkuste znovu spustit svou trávou.

Plyn je zastaralý

Pokud plyn není nízký, ale v nádrži dlouho seděl, mohl by to být také problém. Plyn, který byl v nádrži dlouho bez použití.

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak zjistit, zda je váš plyn zastaralý, je otevřít plynovou nádrž a vůni ji. Plyn bude cítit jako lak místo plynu a jeho vzhled bude také jiný. Zatuchlý benzín bude vypadat blátivě nebo tmavší než původně.

Špatná baterie

Pokud plyn nemá na vině, může být problém s baterií na trávu. Můžete zkontrolovat, zda je baterie sekačky na trávu mrtvá pomocí multimetru. Multimetry se používají k testování elektrického napětí, proudů a odporu.

Multimetr vám sdělí napětí baterie ve vaší trávníku. Pokud je to 12.7 voltů nebo vyšší, baterie je v pořádku a problém leží jinde. Pokud je pod 11.5 voltů, budete muset nahradit baterii novou. Někdy může být čtení mezi 11.5 a 12.7. Pokud tomu tak je, může baterie potřebovat pouze nabíjení.

Jak dlouho vydrží baterie sekačky na trávu?

Jezdecké sekačky na trávu obvykle trvají asi 3 až 4 roky. Jakmile baterie projde v tomto bodě, pravděpodobně se s tím začnete setkat s problémy. Vaše na trávu může začít ztrácet moc a nakonec to vůbec nezačne.

založit, sekačku, trávu, která, sedí

Kolik stojí jízda na trávníku?

Baterie na trávu obvykle stojí mezi 50 a 75. K dispozici jsou však dražší a levnější možnosti v závislosti na typu, který vaše sekačka potřebuje.

Špatný alternátor

Existuje několik známek, které můžete hledat, které by mohly poukazovat na to, že alternátor vaší trávy je problém. Pokud vaše baterie stále umírá, ale sama baterie je v pořádku, alternátor by mohl být na vině. Alternátor můžete také vyzkoušet pomocí multimetrového zařízení, které jsme zmínili dříve. Příručka vašeho majitele by vám měla říct, čeho byste měli čtení dosáhnout z multimetru.

Alternátor můžete také vyzkoušet testem pomocí světlometů. Pokud zapnete světla a poté vypnete sílu na trávu, světla by měla zamalovat. Pokud neztmamí, je problém s alternátorem. Alternátory se obvykle kvůli přehřátí obvykle špatně. Vzpomeňte si na to, zda jste sekačku provozoval po dlouhou dobu, protože by to mohlo být na vině.

Špatný startovací motor

Jakmile jste testovali alternátor nebo baterii a zjistili, že to není problém, měli byste přepnout diagnostiku a zkontrolovat startovací motor. Motor startéru je spojení mezi baterií a systémem zapalování sekačky na trávu. Pokud máte nějaké elektrické problémy, které se zdají být vyloučeny jako problémy s jinými částmi, může být startovací motor vina.

Jaké jsou příznaky špatného startéru na sekačce na trávu?

Mezi příznaky špatného startéru na sekačce na jezdeckém trávníku patří sekačka na trávu, která nezačíná nebo klikne na zvuky přicházející ze sekačky, když se pokusíte spustit. Nejviditelnější znamení, že máte problém se startovacím motorem, nastane, když otočíte klíč. Pokud otočíte klíč a vydává hluk, ale motor nezačne, je pravděpodobné, že startér.

Jak vyzkoušíte startér sekačky na trávu?

Můžete vyzkoušet startér na trávu pomocí kabelů propojky. Než připojíte propojovací kabely, ujistěte se, že jste si nashromáždili veškeré nečistoty nebo zbytky. To pomůže propagovat nejlepší možné elektrické připojení.

Jakmile připojíte kabely propojky, měl by se startér otočit. Pokud tomu tak není, budete potřebovat nový startovací motor. Pokud se startér otočí, pravděpodobně to není část sekačky, která jí brání v zahájení.

Někdy je snazší vidět, jak se proces provádí, abyste pochopili, co musíte udělat, takže pokud byste chtěli vidět video o tom, jak otestovat startér sekačky na trávu, podívejte se na tento praktický návod na YouTube:

Jak založíte sekačku na trávu se špatným startérem?

Co když je váš předkrm špatný, ale zoufale potřebujete sekat trávník? No, bohužel, pokud je váš startér opravdu špatný, nemůžete. Než se pokusíte sekat na dvoře, budete muset vyměnit startér.

Nejprve se však měli ujistit, že je to určitě startér, který vám způsobuje problémy a ne baterii nebo alternátor. Můžete také zkusit vyčistit jakékoli nečistoty a zbytky z částí, abyste zjistili, zda to způsobuje rušení.

Nízká hladina oleje

Pokud se zdá, že problém s vaší sekačkou se nezdá být elektrickým nebo plynem, může to být vaše hladina oleje. Mnoho sekaček, zejména novějších modelů, se nezačne, pokud je hladina oleje příliš nízká. To je za účelem zabránění poškození motoru sekačky.

Vaše na trávu by měla být dodávána s měrkou do olejové nádrže, abyste mohli zkontrolovat úroveň. Otřete měrku čistě a znovu si ji vložte. Odstraňte jej znovu a uvidíte aktuální hladinu oleje.

Pokud je váš olej ve skutečnosti nízký, zkontrolujte příručku svého majitele a zjistěte, který typ oleje vaše sekačka potřebuje, a postupujte podle pokynů pro přidání oleje do vašeho stroje.

Problém s přepínačem zapalování

Pokud jste si všimli, že se vaše trávník během předchozího použití zastaví, mohlo by to znamenat, že máte problém s přepínačem zapalování. Může to způsobit, že se motor zastaví a pak je důvodem, proč se později nezačne.

Stejně jako baterie a alternátor, spínač zapalování může být testován pomocí multimetru k měření ohmů spínače. Pro měření ohmů spínače by měl být multimetr nastaven na režim odporu.

Zde je video na YouTube, které vám ukazuje způsob, jak otestovat přepínač zapalování:

Zabavený motor

Pokud vaše trávník sedí po dlouhou dobu v úložišti, může mít zabavený motor. Zabavený motor zabrání spuštění sekačky. Motory se mohou chopit kvůli nízké hladině oleje nebo z příliš dlouhého vystavení prvků.

Naštěstí existují metody, které se můžete pokusit neseilizovat motor. V závislosti na tom, jak špatný je motor, může to vyžadovat složitější metody, aby se to nesedilo, a možná budete potřebovat profesionála. Pokud to však nefunguje, budete pravděpodobně muset sekačku úplně nahradit.

Nejjednodušší metoda zahrnuje odstranění zapalovací svíčky motoru a použití maziva motoru, aby se pomohla nesezkovat motor. Poté, co jste se znovu pohybovali motor, měli byste vyměnit olej z motoru, abyste se zabránili tomu, aby se znovu odehrál.

Pokud se to všechno zdá být trochu ohromující, neváhejte zavolat profesionála, aby se podíval, než se úplně vzdáte.

Poslední myšlenky

Jak vidíte, existuje mnoho problémů, které by mohly zabránit tomu, aby vaše trávník začal. Doufejme, že s pomocí našeho článku jste o krok blíže k vymýšlení problému s vaším. Naštěstí je většina problémů relativně snadno kontrola, takže byste měli být brzy na cestě k běžící sekačce! Hodně štěstí!

Další čtení o podobných tématech naleznete v některých dalších blogových příspěvcích: