Jak změnit řetězec na hlavě oříznutí ozvěny. Hlavní hlava plevele

Řetězec jedlík plevelů: 3 běžné problémy, jak každý vyřešit

Pokud jste připraveni frustrovaně hodit jedlík plevelů (nebo možná již máte?! ) Upřímně doufáme, že to vyřeší problémy, které máte s řetězcem jedlík plevelů, rychle a navždy !

Pojďme se dostat přímo na seznam běžných problémů s řetězcem plevelů.

Neváhejte přeskočit dopředu na sekci pokrývající problém, který zažíváte.

Běžné problémy s řetězci plevelů

Zde je náš seznam nejběžnějších problémů, které můžete zažít s vaším řetězcem oříznutí při používání vaječného nebo řetězcového oříznutí plevelů.

Kliknutím na libovolný odkaz přeskočíte dopředu!

  • Řetězec zastřihovače se stále vrací dovnitř hlavy zastřihovače
  • Řetězec zastřihovače stále uvízl dohromady uvnitř hlavy zastřihovače
  • Řetězec zastřihovače je příliš krátký příliš rychle

Máme také několik bonusových tipů, pokud na konci zažíváte další problémy s řetězcem zastřihovače!

Máte potíže „znovu snižovat hlavu zastřihovače?„Pokud ano, přečtěte si náš článek, který zahrnuje 3 kroky k opětovnému sboru jedlícího plevele.

Jak zastavit řetězec zastřihovače v neustálém návratu do hlavy zastřihovače

Pokud zažíváte řetězec zastřihovače, který se bude chtít vrátit do hlavy zastřihovače, když se snažíte dokončit plevel, máme pro vás snadnou opravu.

Jednoduše musíte „narazit“ svůj zastřihovač řetězec. Váš zastřihovač strun by měl vydávat více zastřihovačů, pokud je hlava zastřihovače jemně poklepána na zemi. Pokud dokážete stisknout „rázovou hlavu“ umístěnou na dně vaší „ořízkové hlavy“, tak je váš jedlík plevelů navržen tak.

Téměř všechny poněkud nové zastřihovače strun budou mít tuto funkci. Pokud je váš řetězový oříznutí starší a ne, důrazně vás povzbuzujeme, abyste svůj život tak usnadnili a upgradovali zastřihovač strun, nebo se podívali do hlav s nárazem na trh, které se mohou hodit k vašemu stávajícímu zastřihovači řetězce.

Pokud je řetězec mimo hlavu zastřihovače příliš krátký, vždy se vrátí zpět do hlavy zastřihovače. Řešením je zajistit, abyste nenechali příliš krátký řetězec zastřihovače.

Neprodáváme zastřihovače strun, ale prodáváme řetězec Trimmer a po tržních hrbolových hlavách, které mohou být kompatibilní s vaším stávajícím zastřihovačem řetězců.

Co dělat, když se váš řetězec zastřihovače stále uvízne dohromady uvnitř hlavy zastřihovače

Dalším běžným problémem, který můžete zažít s vaším zastřihovačem, je to, že se může roztavit uvnitř hlavy zastřihovačů. Jakmile se řetězec roztaví do stočeného řetězce vedle ní uvnitř hlavy zastřihovače, již není schopen „vyrazit“, když klepnete na hlavu zastřihovače.

Používáme termín „Melt“, protože to je přesně to, co se děje. Řetězec zastřihovače je příliš horký, což způsobuje, že se roztaví.

Máme 2 návrhy k vyřešení tohoto společného problému s řetězcem oříznutí.

Nejprve zkuste narážet řetězec častěji. To by bylo skvělé, kdyby to vyřešil tento konkrétní problém.

Pokud tomu tak není, můžeme téměř zaručit, že máte uvnitř hlavy zastřihovače nějaký super levný zastřihovač. Mezi „levným a drahým“ řetězcem zastřihovače není velký rozdíl v ceně, ale existuje velký rozdíl v kvalitě!

Prodáváme pouze vysoce kvalitní řetězec zastřihovače a máme nejnižší cenu na internetu pro několik nejoblíbenějších typů. Se spoustou stylů zastřihovačů, velikostí a množstvím máme perfektní řetězec pro jakýkoli zastřihovač řetězců.

Jak zabránit tomu, aby váš řetězec zastřihovač příliš rychle zkrátil

Pokud narážíte svůj řetězec dostatečně často a to není důvod, proč se váš řetězec zastřihovače je příliš rychle rychle, můžete jej nechat nesprávně způsobit tento problém. Přečtěte si prosím náš související článek o tom, jak správně řetězec řetězec zastřihovače.

Pokud jste si jisti, že máte řetězec zastřihovače správně vložený do hlavy zastřihovače a řetězec je stále příliš krátký, opravdu potřebujete silnější ořízkový řetězec o průměru. než pravděpodobně, řetězec zastřihovače, který v současné době používáte.

Nosíme linii ozdoby s průměry z tak malých jako.065 až.155 palců. V závislosti na zastřihovači řetězce můžete jít pouze k určitému řetězci oříznutí o průměru. Většina z nich má řadu průměrů zastřihovačů, se kterými jsou kompatibilní. Doporučujeme googlingu vašich jedlíků plevelů a model, aby zjistili, jakou linii ozdoby velikosti je váš jedlík plevelů kompatibilní s.

FYI, většina společností se sečením trávníku běží.095 „nebo.105 „Trammer Line ve svých řetězcích. Elektrická nebo baterie napájecí řetězová zastřihovače majitelů domů pravděpodobně přišly s levným.065 „řádek uvnitř nich a může být schopen jen zvládnout.080 „Trimmer Line130“ a.Komerční společnosti s výkonnými společnostmi plevelů s plynovým poháněným jedlíky s plynem a nejčastěji používají pouze tyto ozdoby řetězec a linii zastřihovače s velkým průměrem s plevelem s plevelem, které jedí dlouhé linky nebo retenční rybníky, obvykle používají pouze tyto ořízkové řetězce a linii ozdoby řetězců a nejčastěji používají pouze.

Bonusové tipy pro odstraňování problémů s řetězcem plevelů

Máme několik dalších věcí, které rychle pokryjeme pro případ, že jsme již pokryli, nevyřešilo váš problém s řetězcem jedlík plevelů!

Co dělat, když váš řetězec jedlík plevelů nevyjde

Pokud víte, že máte více řetězce uvnitř hlavy zastřihovače a narážení hlavy zastřihovače není vydávající více zastřihovačů, máme v tomto scénáři několik tipů.

Nejprve se ujistěte, že máte řetězec uvnitř hlavy zastřihovače a že se neroztaví dohromady a/nebo kroucené kolem cívky způsobem, který zabrání více vydávání.

Dále se ujistěte, že jste navinuli řetězec zastřihovače správným způsobem a směrem, který vaše konkrétní hlava zastřihovače vyžaduje. Google Your Weed Eaters Make a Model, abyste se naučili, jak správně přivádět hlavu zastřihovače nebo si přečíst našeho obecného průvodce použitelného pro většinu ořízků řetězců o tom, jak omezit hlavu zastřihovače.

Pokud žádný z těchto tipů nefunguje, myslíme si, že byste mohli nosit příliš mnoho materiálu ze samotné „rázové hlavy“. Jakmile je část hlavy hrboly, která se dostává kontakt se zemí, stává se to neúčinné! Možná si možná budete muset zakoupit novou hlavu pro váš zastřihovač strun.

Jak často/kdy bych měl narazit na více zastřihovačů?

Jak často byste měli narazit na více řetězců zastřihovače, závisí na řadě faktorů. Obecně však chcete, aby váš řetězec zastřihovače byl 80%-100% jeho ideální délky na řezačku řetězce nalezenou na ochranném stráž.

Jakmile je řetězec méně než 80% této délky, všimnete si poklesu výkonu, což je mimochodem obvykle 6 „-8“. „Ideální délka“ vše závisí na vašem konkrétním modelu zastřihovače řetězce.

Profesionální sekačky na trávu mohou „poslouchat“ hluk vytvořeného jejich zastřihovačem rotujícího a vědět, kdy více řetězce potřebuje vyrazit pouze zvukem. Při příštím ořezávání strun věnujte pozornost zvuku a možná se s tím zjistíte, že je to velmi cenný tip!

Co dělat, když je můj řetězec zastřihovače příliš dlouhý?

Pokud je váš řetězec zastřihovače příliš dlouhý, nakrájejte jej! Doporučujeme použít řezač zastřihovačů pro řezání řetězce zastřihovače a ne nůž! Používání nože je velmi nebezpečné, nůžky nebo výstřižky by byly mnohem lepší než nůž jakéhokoli typu, ale často se snaží čistě řezat linii oříznutí. Pokud nedostanete čistý řez, pravděpodobně zažijete níže uvedený konečný tip!

Tento tip se může napnout jako zdravý rozum, ale my jsme ho zahrnuli, protože pokud přivádíte zastřihovače a máte příliš mnoho ořízkové linky po vložení nového řetězce, vaše řezačka řetězce z oříznutí bude pravděpodobně učiněna zbytečná!

Nemohu dostat svůj řetězec zastřihovače, aby se vešel do výchozí polohy uvnitř hlavy zastřihovače

Pokud jednoduše nemůžete dostat svou linii zastřihovače, aby se vrhla do díry uvnitř hlavy zastřihovače, která by ji měla udržet na místě, zatímco budete ukončit zbytek cívky, buď potřebujete čistší řez na tomto konci, který se snažíte vložte nebo se snažíte použít průměr řetězce zastřihovače příliš tlustý pro váš zastřihovač řetězců.

Řešením tohoto problému by bylo v ideálním případě použít řezačku linek k rychlému a bezpečnému získání čistého řezu na linii zastřihovače pokaždé. Pokud se snažíte vložit linku zastřihovače pro váš stroj, stačí si koupit linii menšího průměru.

Ryan Sciamanna

Ryan je majitelem a zakladatelem Lawn Crack, LLC Mateřská společnost IgoPro Trackn Supply. Pracoval téměř v každé kapacitě v rámci trávníku a krajinného průmyslu pro malé místní společnosti, celonárodní společnosti a samozřejmě vlastnil svůj vlastní trávník, který prodal v roce 2018 před zahájením prodeje trávníku a zahradních produktů online. Další informace o Ryanovi se přihlásí k odběru kanálu LawnCrack YouTube.

Jak změnit řetězec na hlavě oříznutí ozvěny

Jak změnit řetězec na jednom z nich

Změna řetězce je nezbytné zlo, když má zastřihovač. Když řetězec dojde, musíte jej změnit a tento proces může být zastrašující pro začínajícího nováčka. Určitě byste se mohli podívat na nákup hlavy rychlosti, ale mají výhody pro výběr zastřihovače hlavy. Pro jednoho jsou levnější, ale další výhodou je, že se obecně snáze rozebírá. V tomto příspěvku zkontrolujeme, co přesně musíte udělat, abyste změnili řetězec na zaříznutí hlavy.

Odstraňte hlavu

Chcete.li odstranit hlavu zastřihovače, uchopte vnější stranu hlavy a otočte ji ve směru hodinových ručiček, dokud klikne. Po dokončení toho ujistěte se, že vyčistěte vnitřek a odstraňte jakékoli zbytky, které mohou být ucpány hlavou. Změna řetězce vyžaduje některé jemné motorové dovednosti, takže potřebujete čistou hlavu k úspěšnému splnění tohoto úkolu.

Vložení řetězce

Jakmile jste odstranili hlavu, můžete vložit řetězec. S nárazem hlavy na hlavě budete obecně potřebovat asi 15 stop struny. Nejprve najděte otvory, skrz které vložíte řetězec. Poté vložte struny do otvorů. Někdy je to snazší, pokud jste sklonili samý konec strun. Vyhrál struny ve směru šipek na cívce a zamkněte se do výřezů na cívce, aby se struny neobjevily odvahované.

Opětovné připojení hlavy

Chcete.li hlavu znovu připojit, vložte oba konce řetězce otvory zastřihovače. To je trochu delikátní postup, protože je třeba si dát pozor, aby řetězce neletěly od sebe. Když máte hlavu uloženou na místě, zatáhněte řetězce. To funguje jako svorka a bude držet hlavu na místě.

Změna řetězce na hlavě zastřihovače vyžaduje slušné množství jemnosti, ale podle výše uvedených pokynů by vám mělo umožnit spravovat úkol s minimálními obtížemi.

Poznámka: Pro vizuální demonstraci toho, jak změnit řetězec na zaříznutí hlavy, naleznete na demonstraci videa na stránce Lawneq YouTube.

Jak vybrat hlavu zastřihovače řetězce plevelů

Je to sen každého zahradníka mít čistou a dobře odloženou zahradu. Podle amerického institutu stresu je zahradničení účinným rozrušením stresu. Ukázalo se, že pomáhá zvládat stres na tolika úrovních. Ale pokud náhodou stále vidíte zarostlé plevele obklopující oblast, může to spíše zkazit vaši náladu. Abych byl upřímný, tento nepříznivý pohled může být docela nervózní. Díky bohu! Inovace v technologii nám umožňují vypořádat se s těmito tvrdohlavými trávníky v jiffy. Při použití zastřihovače zahradních strun nebylo odříznutí trávníků na trávníku nikdy snazší.

Pak opět nic netrvá věčně. Tu a.

Naštěstí pro vás, přišli jste na správnou stránku. V tomto článku vám představíme různé cenné tipy. To vás povede při nákupu pravého zastřihovače trávy a jeho hlavy plevelů. Pojďme začít!

Základy zastřihovače travních řetězců

Než projdeme téma, pojďme nejprve klepnout na základny. Tímto způsobem získáte lepší pochopení toho, co musíte koupit.

Co je to zastřihovač travních řetězců?

Travní zastřihovač je zahradní nástroj používaný pro řezání tráv a pozemních. Na rozdíl od jiných řezaček trávy to používá spíše linii monofilamentu než čepel.

Travní zastřihovače jsou také nazývány různými jmény. To zahrnuje liniový zastřihovač, zastřihovač řetězců, řezač štětce, šlapač plevelů nebo jedlík plevelů. Tolik termínů, ale všichni odkazují na stejné zařízení.

Různé typy zastřihovače travních řetězců

Travní zastřihovače mohou být také v různých typech. To je důležité diskutovat, protože hlava Eater Plevel závisí na druhu modelu zastřihovače trávy, který používáte.

Elektrický zastřihovač řetězců

Elektrické oříznutí jsou nejlépe známé pro svou lehkou strukturu. Ve srovnání s jinými styly je tedy snazší manévrovat. Její motor je mnohem tišší a vyžaduje menší údržbu. Nepotřebují plyn ani žádnou formu oleje, aby fungovaly.

Elektrické jedlíci plevelů jsou vhodnější pro použití pro ověsy. Také to může přicházet buď s šňůrou nebo bezdrátovým.

Elektrické ořízkové šňůry mohou potřebovat přidání dlouhých prodlužovacích vodičů. To umožní uživatelům jít dál od zdroje energie. Často jsou také často ceny levnější kvůli omezením, která ukládá.

změnit, řetězec, hlavě, oříznutí

Naše nejlepší výběry pro zastřihovače elektrické trávy:

Mezitím jsou bezdrátové verze typem napájeným baterií. K práci používá dobíjecí 12-vodovodní baterii. K tomu tedy není nutný žádný prodlužovací drát. I když by bylo užitečné koupit náhradní baterii. To bude kompenzovat krátkodobý čas.

Bezdrátové oříznutí jsou u spotřebitelů oblíbené kvůli jeho přenositelnosti. Použití baterie umožňuje pracovat na místech, kde není zdroj energie vždy k dispozici. Díky jeho bezdrátosti je tedy dobrá volba pro řezání tráv i v mimo-mřížkových oblastech.

Travní řetězec poháněný plynem

Trimmery poháněné plynem jsou těžkopádné trávy vyrobené tak, aby zajistily větší trávníky. Snadno může proříznout tlusté plevele a kartáče. Patří tedy mezi nejlepší volby většiny profesionálních zahradníků.

Jak název napovídá, používá fungování plynu a oleje. Motor tohoto zastřihovače je dodáván ve dvou typech, dvoutaktních nebo čtyřtakech. Kromě zjevné výkonové kapacity motoru existuje mezi nimi mnoho rozdílů.

Travní řetězec procházky.

Trammer pro chůzi-adbround je těžký typ jedlíka plevelů. Také se nazývají oříznutí na kolech kvůli své mobilní struktuře. Dvě velká kola usnadňují a rychleji manévrovat kolem trávníku.

Dodává se také s výkonným motorem a širší šířkou řezání. Jsou tedy ideální pro snižování hustých přerůstání s mnohem menším úsilím a polovinou času.

Různé typy hlav plevelů

Jakýkoli typ zastřihovače trávy, který se rozhodnete použít, je hlava plevelů pravděpodobně nejdůležitějším příslušenstvím zařízení. Je to proto, že tato složka pro vás dělá veškerou ořezávací práci.

Obecně existují tři hlavní systémy hlav zastřihovač řetězců:

Systém krmiva

Systém krmiva pro hrboly je nejběžnějším typem zastřihovače. Je snadné se používat a velmi spolehlivé, takže jeho popularita na trhu. Jak název napovídá, funguje to tím, že naráží nebo klepne na spodní část zařízení přímo na zem.

Tato hlava zastřihovače používá čáry v různých délkách, které se všechny dohodují do cívky. Když narážíte nebo stisknete hlavu zastřihovače na povrch, pak to spustí pružinu. Stisknutí jara uvolňuje řetězec ze cívky. Tato uvedená čára je to, co řezá trávy a přerůstání.

Systém krmiv pro nárazy používá zjednodušený mechanismus při rozvoji řetězců. Pokud se tedy někdy setkáte s technickými problémy, je pravděpodobnější také opravit také.

Manuální nárazy vám poskytuje lepší kontrolu nad pokrokem. Ale po nějaké době to může také vybírat daň na hlavě. Nepřetržité použití je náchylnější k opotřebení a slzám a nežádoucímu poškození. V důsledku toho může vyžadovat výměnu hlavy zastřihovače častěji než jiné typy.

Automatický systém krmiva

Totéž se systémem nárazového krmiva používá automatická hlava zastřihovače také motor pro škrt. Ale na rozdíl od bývalého typu to nevyžaduje žádné úsilí, aby vůbec fungovalo. Automatický mechanismus prosazuje linku pomocí odstředivé síly. Takto dodává nepřetržité řezání trávy a přerůstání.

změnit, řetězec, hlavě, oříznutí

Kromě zjevného pohodlí používá automatický systém krmiva také méně linky. Linka je nastavena pouze na to, pokud dosáhne určité délky. V tomto smyslu je řetězec maximalizován naplno.

Pomocí automatického zastřihovače vás přiměje k dokončení oříznutí trávníku rychleji. Protože neustálé klepání již není potřeba, můžete pokračovat a soustředit svou plnou pozornost na úkol po ruce.

Největším nedostatkem automatických ořízků je výměna cívky. Pokud dojde vaše řádek, je nutné změnit celou cívku, aby se přidal nový řádek. Potřeba nahrazení pokaždé může být drahá. To je v rozporu s nárazovými oříznutími, kde je možné jednoduché převíjení a opětovné použití cívky.

V souvislosti s jeho údržbou existuje další obavy. Technologie používaná v automatickém systému krmiva je složitější než oříznutí. Můžete tedy také očekávat, že by bylo složitější řešit problémy.

Systém pevného řádku

Systémy s pevným řádkem se vyrábějí s ohledem na jednoduchost. Tato hlava zastřihovače vyžaduje nakládání a navlékání linek v jednotlivých délkách. Výsledkem je, že eliminuje potíže s vinutím celé cívky struny.

Přes, pevné hlavy zastřihovače linie používají řetězce, které jsou silnější a odolnější. Navíc, zvýšení průměru snižuje opotřebení. Výsledkem je, že to umožňuje uživatelům pracovat déle a dále.

Robustní a pohodlí tohoto systému je příznivá pro komerční použití.

Jak si vybrat ty pravé hlavy plevelů

S vědomím, že hlavy jedlících plevelů přicházejí v různých typech, možná vás zajímá, která je pro vás nejlepší. Zde je několik faktorů, na které byste se mohli chtít nejprve podívat, aby vám pomohly lépe se rozhodnout.

Typ.

Ne všechny hlavy jedlících plevelů se vytvářejí se stejnou úrovní účinnosti. Ačkoli všechny typy mohou provádět zamýšlené úkoly, jejich mechanismy jsou velmi odlišné.

Například, pokud zjistíte, že konstantní náraz obtěžujte, může být pro vás automatická hlava dobrá. Ale pokud spíše dáváte přednost zastřihovači nízké údržby, pak automatický systém krmiva nemusí být nejlepší. Místo toho si vyberte mezi krmivem nebo systémem pevného řádku.

Víte, každý typ má své vlastní výhody a nevýhody. Takže je moudré nejprve zvážit věci. Váš účel musí být základem při rozhodování o tom, která hlava zastřihovače je pro vás to pravé.

Kompatibilita.

Jedna věc, kterou je třeba hledat. Stejně jednoduché jako kontrola specifikací a funkcí vám řekne, zda je to správné pro vaše potřeby.

Například špičková hlava zastřihovače může mít tendenci být nad vrcholem, pokud ji chcete použít pouze pro základní oříznutí zahrady. V tomto případě je praktičtější používat levnější nízkopodnickou verzi hlav plevelů. Každopádně to může stále vykonávat stejný úkol bez nutnosti utrácet navíc peníze.

Velikost.

Velikost hlavy jedlík plevelů závisí na velikosti oblasti, se kterou máte v úmyslu pracovat. Čím větší je trávník, tím větší je průměr hlavy zastřihovače.

Menší hlavy zastřihovače se mohou zdát dostupnější. Ale výběr toho bude také trvat delší dobu, abyste dokončili základy. Tak je to spíše neefektivní používat přes masivní trávník.

Napájení.

Elektrická trávníky jsou oblíbené pro svou ekologickou přívětivost. Ale mocerní, jsou méně silnější než verze s plynem. Není to špatná věc, i když pokud máte v úmyslu použít pouze pro světelné ozdoby.

Ale pokud chcete používat Trammer pro více těžkých úkolů, pak místo toho jděte pro typ poháněného plynem. To vám poskytne mnohem lepší sílu a trvanlivost pro provádění vašich potřeb řezání trávy.

Náklady.

Nezapomeňme na rozpočet samozřejmě.

Jako vždy, kvalita přichází s cenou. Ale musíte si také pamatovat, že kvalita se rovná účinnosti. K čemu je levná hlava zastřihovače, pokud se rozbije na půli cesty po vašem úkolu? Nebo, pokud to vůbec neřízne trávy?

V závislosti na typu se cenové rozpětí hlav zastřihovače liší. Abychom to vyjasnili, nemusíte kupovat nejdražší. Spíše hledejte hlavy Trimmers od spolehlivých značek. Je také dobré provádět nějaký výzkum a číst recenze od spotřebitelů. To vám pomůže přijít s lepším úsudkem.

Každý chce dobře upravený trávník. Ale může to být docela práce bez správného vybavení. Nic tak usnadňuje a pohodlné ořezávání trávy než použití oříznutí řetězců. I když také potřebujete hlavu správného plevele, aby šli spolu s.

Doufám, že podrobnosti, které jsme představili výše, vám pomohou najít správné oříznutí a hlavy. Společně stroj i příslušenství udrží plevel a pozemní kořeny ve vašem trávníku na uzdě.

Jak rychle odstranit jedlík plevelů?

Pokud jste se někdy pokusili změnit linii svého jedlíka pro plevel, víte, jak to může být frustrující, zvláště pokud máte zkušenosti s jen masivními stroji, jako je sekačka na trávu nebo sekačka na trávu. Mnoho lidí však neví, že existuje rychlejší a jednodušší způsob, jak dokončit tuto otravnou práci.

Místo toho, abyste ztratili náladu, nervy a čas se cívkami, které se úpadlivě krouží, rozhodněte se nahradit hlavu vaší jednotky. To rozhodně není jediný důvod pro výměnu hlavy zastřihovače, ale ať už je důvod jakýkoli důvod, postup nahrazení pro tuto část jedlíka plevelů je vždy stejný. Naučteme se společně, jak to udělat.

Jaká je hlava jedlíka plevelů?

Začněme objasněním, co vlastně hlava sekačky plevelů. No, je to jedna z klíčových částí vašeho zařízení, která obsahuje tzv. ‘Trimmer Line‘ na cívce.

Na spodní části toho také najdete relativně malý nárazový knoflík, který umožňuje prodloužit více řádku, když ho potřebujete. Poté, co stisknete spoušť škrticí klapky na počítači, napájí hlavu zastřihovače. Poté se téměř okamžitě začne otáčet kabelem v šachtě.

Obecně platí, že když používáte linii pro podstatnější práci, než se navrhovalo, budete muset čas od času vyměnit hlavu zastřihovače. Bez ohledu na to, zda máte eater benzín nebo elektrický plevel, je proces výměny hlavy docela podobný.

Možné změny v montážních postupech jsou obvykle poměrně nepatrně a závisí na značce plevele, kterou vlastníte.

Dám vám univerzální pravidla, jak dělat tuto práci, ale pokud chcete být přesné nebo si stále nejste jisti malými rozdíly mezi modely, můžete vždy použít příručku před zahájením připojení nové hlavy.

Náhradní postup

Jako vždy, když potřebujete něco nahradit na jednáku plevelů, měli byste zahájit postup čištěním. Po vypnutí motoru nechte jednotku úplně vychladnout.

Pokud máte elektrický model, dalším krokem je odpojit napájecí kabel. Pokud máte jedlík s plevelem poháněným plynem, stačí k odpojení boty zapalovací svíčky.

Dalším krokem je otřesení hlavy zařízení pomocí ručníku, nějaký starý ručník nebo jakékoli jiné stírací tkaniny, aby se odstranila co nejvíce zbytků a výstřih na trávu. Když je hlava zastřihovače čistá, můžete ji začít odstraňovat.

Ještě jedna věc! Určete včas typ opěrné matice a trojúhelníkového adaptéru, který se hodí do závitové šachty vaší jednotky. Nyní začněme!

Krok 1. Odstraňte hlavu jedlíka plevelů

Na samém začátku musíte odstranit cívku linky z bydlení zařízení. Zkoušená metoda znamená tlačit, kroucení a odtažení cívky.

Je možné, že hlava modelu jedléka plevelů je trochu jiná než ty nejběžnější. V takovém případě se pokuste dodržovat příručku pro pokyny uzavřené výrobcem s zakoupeným produktem. Pak pravděpodobně nebudete mít žádné problémy s odstraněním staré hlavy.

Pokud máte standardní model jedlíka plevelů, musíte najít opěrnou matici nebo šroub, který připojí hlavu k zařízení. Odšroubujte to a vytáhněte jej. Nenechte se zaměňovat se směrem jejich odšroušení. V závislosti na výrobci budou některé z těchto kusů reverzní záměrné.

Krok 2. Povolte hlavu jedlíka o plevele

Tato část znamená, že vytáhne cívku z hlavy vašeho zařízení. Chcete.li tuto část udělat správným způsobem, podívejte se na hlavu, kde byste měli nejprve najít dva malé otvory. Jeden je ve vnitřním stavu a druhý je ve vnější části hlavy zastřihovače.

Vložte do těchto dvou otvorů menší šroubovák, který jej drží v žádoucí poloze. Poté byste měli použít nastavitelný klíč k odstranění středového matice a vytažení staré hlavy.

Odpojte hlavu s akumulátorovým šroubovákem a pokuste se ji uvolnit. Pokud jste to udělali náležitě, bude stačit k tomu, aby se matice nachází na dně hřídele.

Krok 3. Připevněte novou hlavu na jedlík plevelů

Vložte novou hlavu na hřídel jednotky a pomocí šroubováku zablokujte otvory. Poté, pokud má model, který používáte, vnější matici, musíte ji vyměnit pomocí nastavitelného klíče.

Vložte dva konce linky cívky skrz otvory na vnější části hlavy, ale na chvíli ji udržujte volně. Pak stačí utáhnout spodní knoflík na novou hlavu.

Nezbytné nástroje pro odstranění hlavy plevelů

Chcete.li nahradit hlavu jedlík plevelů, budete potřebovat vhodný nástroj, dost času a malou dovednost. Obecně budete potřebovat následující věci:

  • Nová hlava jedlík plevelů
  • Tětiva
  • Ručník, nějaký starý ručník nebo jakékoli jiné stírací tkaniny pro čištění
  • Malý šroubovák
  • Nastavitelný klíč
  • Šroubovák

Tato práce není příliš obtížná a můžete to udělat sami. Jen pečlivě postupujte podle pokynů a všechno bude v pořádku.

Varování

Nezačínejte tuto práci, dokud nepřijmou nezbytná bezpečnostní opatření. Uvědomte si, že linie vašeho jedlíka plevelů se bude pohybovat velmi rychle, když bude zařízení zapnuto.

Pokud hlavu nahradíte nesprávně, existuje možnost zranit sebe, jiné lidi nebo zvířata vedle vás při příště používat jednotku.

Vždy postupujte podle pokynů uvedených v uživatelské příručce, která výrobce uzavírá zakoupeným produktem. Většina jedlíků plevelů má podobné hlavy a jejich odstranění je téměř stejné.

Existuje však několik značek s modely, které vyžadují odlišný přístup. Pokud máte jeden z nich, shledejte rozdíly, sledujte doporučení a nebudete mít problém dokončit práci tak, jak chcete.