Männkitchen Pepper Cannon. Mokrý a suchý mlýnek

Männkitchen Pepper Cannon

Pepřové dělo produkuje extravagantní množství čerstvého mletého pepře. Snižte hrubost a kliky méně, pokud nedokážete zvládnout plnou sílu.

Masivní rozsah grind, kvalita prvotřídní

Obyčejné mlýny mohou brousit pepřem pouze v rozsahu velikosti sítě 12-28. Pepřové dělo se může rozdrtit z 8 po celé 60. Dostatečně hrubé pro zásoby a pečené hovězí maso a jemnější než předběžný pepř, který jste byli nuceni koupit, protože váš mlýn nebyl na úkol. Hnací hnací šachta s dvojitým lovnutím, která poháněla otřepy z nerezové oceli s vysokou uhlíkovou barvou.

Vynikající konzistence

Nařizovač grind je na základně, kde je akce. Duální pružina a detenty to udržují na místě, takže vaše nastavení zůstane, dokud jej nezměníte.

Bez námahy plnění

Top povolený tlačítko s povoleným tlačítkem je snadno odstraněno a nahrazeno, aniž byste si pohrávali s nastavením grindu nebo potřebovali opětovné upravení. Intuitivní a jednoduché.

Jednoho rukou koření

Pre-Grind až do ⅓ šálku pepře do základny pro snadné koření s jednou rukou. Po převrácení syrového steaku není třeba umýt ruce v polovině sezónní.

Udělal správnou cestu, ne levný způsob

Pepřové dělo je frézováno z pevného kusu hliníku v leteckém stupni a poté eloxováno černou, aby byl povrch odolný, nereaktivní a snadno čistil. Burry jsou tvrzená nerezová ocel s vysokou uhlíkou. Pepř nikdy neměl šanci.

Není 199 drahý pro pepřový mlýn?

Ano to je. A Ferrari je drahý ve srovnání s Volkswagen.

Pepřové dělo bylo navrženo a postaveno pro výkon a funguje výjimečně dobře. Mohli bychom to udělat méně nákladně, ale nebyla by to stejná kvalita.

Doufejme, že jednoho dne budeme moci objednat materiál v dostatečném množství, abychom získali náklady na dosah více lidí, protože nikdo by neměl pokračovat v broušení pepře starým způsobem.

To znamená, že pepřový dělo nikdy nebude tak levné jako obyčejné mlýny, protože o tom není nic obyčejného.

Proč postavit pepřový dělo?

Byli jsme unaveni z používání zatuchlého a podzemního pepře, protože existující mlýny jsou pomalé a byli jsme unaveni z klikových pepřových mlýnů příliš mnohokrát, abychom získali malé množství nekonzistentně mletého pepře.

Možná jste také unaveni z těchto věcí.

Když vidíte špičkové kuchaře používající prémiové mlýny kliky přes 60krát pro jednoduché jídlo, znamená to, že existuje příležitost zlepšit zážitek.

Jakmile jsme začali pracovat na problému s rychlostí, ukázalo se, že další problémy, jako je plnění, kalibrace a grind kvalita/rozsah, byly také opravitelné.

Máme pozemní pepř jeden způsob tak dlouho, že jsme na to zvyklí, ale teď existuje lepší volba.

Je pepřový děl opravdu lepší? Jaký rozdíl to opravdu dělá?

Pro profesionální kuchaře to znamená lepší jídlo vyrobené rychleji.

Pro milovníky pepře to znamená konečně získat množství pepře, kterou chcete.

Je to rozdíl mezi používáním čerstvého a zatuchlého předběžného pepře.

Používá 15 kliky k pepřovému boku hrudníku místo 150.

Je to schopnost získat super dobře a super hrubý pepř z jednoho zařízení, během několika sekund.

Je to jediný pepřový mlýn, který vás přiměje, abyste řekli „whoa“, když jej použijete.

Proč tomu říkat pepřový dělo?

Důvod 1: Čím více srovnání jsme provedli mezi našimi prototypy a nejlépe hodnoceným pepřovým mlýnem, tím více bylo zřejmé, že nedošlo k porovnání. Pepřové dělo je jiné zvíře, takže dostane jiné jméno.

Důvod 2: Je těžké být naštvaný, když produkt zvaný „Pepper Cannon“ vydává hodně pepře. Se jménem jako pepřový děl víte přesně, co můžete očekávat.

Ale bude tam příliš mnoho pepře?

Ne. Bude přesné množství pepře, kterou chcete, soustavněji, za zlomek té doby.

Pokud chcete snížit výstup, buď se klidně zkompujte nebo upravte pepřový dělo na jemnější nastavení.

Pokud nevytočíte pepřový dělo široké otevřené. Pak může být příliš mnoho pepře. Použijte svůj nový výkon pepře moudře

Mohu brousit sůl do svého pepřového děla?

Ne, sůl nakonec koroduje vnitřnosti z nerezové oceli.

nejlepších koření, které jsme testovali a proč stojí za to

Vítězem je Cuisinart Electric Spice and Nut Grinder.

Sarah Zorn je profesionální spisovatelka potravin, narozená, vychovávaná a v současné době žijící v Brooklynu. Má více než deset let zkušeností s řízením obsahu pro více značek potravin a elektronického obchodování. Její práce byla uvedena v USA Today, Yahoo, Allrecipes, dnes, Elle, Esquire, Epicurious, Eater a další.

Melanie Fincher je spisovatelka potravin založená na Birminghamu, Alabama, která pokrývá vše od technik vaření až po recenze gadgetu. Má téměř 7 let zkušeností s psaním zpráv a obsahu životního stylu.

Nádherná vůně a chuť, která přichází s broušením celého koření, skutečně recepty na další úroveň. Spice Grunders jsou navrženy tak, aby rozdrtily celé koření do čerstvých směsí, ale lze je také použít k rozkládání kávových zrn, semen a ořechů. vytvářejí jim všestranný nástroj, který se má přidat do vaší sbírky.

Po testování některých z nejlepších brusců koření na trhu jsme jako našeho vítěze vybrali elektrické koření a ořechové brusky Cuisinart na základě jeho účinnosti, kapacity, trvanlivosti, všestrannosti, vzhledu a snadného čištění a snadného čištění a snadného čištění.

Níže si můžete přečíst o našich zkušenostech s každou možností a poté pomocí našich zjištění vybrat pro vás nejlepší mlýnek na koření.

Nejlepší celkově: Cuisinart Electric Spice a Nut Grinder

Elektrická mlýnka na koření Cuisinart dosahuje více s jednou čepelí miskou než její konkurence s sortimentem swappable vrtulníků a brusky. Postaveno s 200 wattovým motorem a vyrobeným z těžkopádné nerezové oceli, rychle a konzistentní práce téměř všeho, co jsme na to hodili. Stisknutím víka nám umožnil bez námahy rozbít černé pepře, kardamomové lusky, semena fenyk, lískové ořechy a kávová zrna. dokonce vytvořila jemný prášek z hustých a dřevěných skořicových tyčinek.

Protože nemusíte používat mlýnek na koření každý den, chcete ji uložit. Proto milujeme kompaktní stopu Cuisinart. Navrhne konkurenci s velkorysou 90 gramovou kapacitou a měří poměrně drobné 9 palců vysokých a 6 palců široký.

Tato mlýnek na koření má praktické konstrukční prvky, včetně gumových nohou, aby zabránila sklouznutí jednotky a bezpečnostního zámku, který provozuje pouze tehdy, když je víko bezpečně na místě. Pokud potřebujete nápady, co můžete vyrobit s vašimi čerstvými směsimi, příručka pro instrukce se zdvojnásobí jako praktická brožura receptů.

Detaily: nerezová ocel a plast; 200 wattů; víko a mísa bezpečná myčka nádobí

Nejlepší rozpočet: Hamilton Beach Fresh Grind Electric Grinder

Ve věku mladších 30 let je tento mlýnek na koření od Hamilton Beach asi o 15 až 20 levnější než ostatní modely na našem seznamu, ale stále funguje jako kouzlo. Nejedná se o většinou plastové tělo, není to nejatraktivnější nebo nejodolnější varianta; Zjistili jsme však, že to funguje dobře a nezlomí banku.

Pro tak lehkou, nenáročnou brusku jsme byli opravdu ohromeni jeho schopností produkovat rovnoměrně zpracované impulsy pepře, kávové zrna, kardamom, ořechy, skořice a další. Zařízení bylo při provozu příjemně tiché, což způsobilo, že je příjemnější používat než některé jiné modely.

Pokud jde o kapacitu, není nic obětováno: pohár lze odstranit ze základny a vyskočit do myčky nádobí pro vyčištění bez rozruchu a šňůra se zastrčí do základny pro pohodlné úložiště. Další mírně dražší model Hamilton Beach, vlastní grind. I když se jedná o pěkné upgradované funkce pro broušení kávy, necítili jsme, že jsou nezbytné pro koření.

Detaily: nerezová ocel a plast; 125 wattů; Pouze ruční mytí

Nejlepší víceúčelový účel: Elektrická káva a mlýnek na koření sekun

Chtějí všechny zvonky a píšťalky? Zvažte elektrickou kávu a mlýnek na koření. Dodává se s miskou se dvěma listy pro suché ingredience, jako jsou koření, semena, káva a ořechy, a čtyřkřídková miska pro mokré ingredience, včetně bylin, chilli a česneku.

Kromě zvýšené všestrannosti jsou obě misky vytištěny zevnitř s minimálními a maximálními značkami kapacity (až 80 gramů). Navíc mají víčka pro skladování pozemních koření, které urychluje čištění a udržuje vaše doplňky čerstvé. Zařízení dokonce obsahuje vestavěnou inteligentní ochranu přehřátí, která pomáhá prodloužit životnost skladování motoru a kabelů pod základnou, aby se věci uklidily.

Secura má řadu dalších kávových a kořenových brusky, včetně podobného stylu SP7446; Má však o něco menší kapacitu a nepřichází s zaměnitelnými miskami, jako je náš výběr.

Detaily: nerezová ocel a plast; 200 wattů; Odnímatelné šálky jsou bezpečné myčky nádobí

Nejvíce tiché: Krups tiché vírové elektrické mlýnky

Krups Silent Vortex žije až do svého názvu a představuje motor šeptajícího se. Díky technologii vířivé spiny zatahuje ingredience do čepelí pro rychlé a konzistentní broušení. To dělá rychlou práci suchého koření, kávových zrn a ořechů různých velikostí a stupňů houževnatosti a může se pochlubit značnou kapacitou až 85 gramů.

Mísací mísa koření Grinder je vyrobena z odolné nerezové oceli a po každém použití ji lze snadno vyčistit v myčce nádobí. Pokud máte zbytky koření, odnímatelná mísa je dodávána s úložným víkem, takže můžete udržovat čerstvé směsi pro budoucí recepty.

Krups má další model, Fast Touch Coffee and Spice Grindero. I když je to dobrá možnost rozpočtu, doporučujeme tichý vír, protože je v podstatě bezhlučný, snadno čistý a vypadá elegantně na desky.

Detaily: nerezová ocel a plast; 200 wattů; Bezpečná broušení myčky nádobí

Nejlepší manuál: Frieling litinový litinový koření

Proč je to skvělé

männkitchen, pepper, cannon, mokrý
 • Nevyžaduje odtok
 • Může přizpůsobit konzistenci
 • Atraktivní design
 • Extrémně odolný

Tato ruční mlýnek na koření je vynikající volbou pro ty, kteří plánují vyrobit menší dávky pozemků, upřednostňují zcela bez hluku a chtějí mlýnek, který vydrží celý život. Nemluvě o tom, že černá předsedaná litinová základna a víko Beechwoodu to činí pravděpodobně nejatraktivnější možností na našem seznamu.

Frieling’s Spice Grinder má tři části: základnu, vnitřní šálek a víko. Chcete.li rozbít celé koření, jednoduše je položte do základny a rozdrťte je pomocí spodní části vnitřního poháru. Na dně šálku jsou hřebeny, takže to není příliš skličující úkol. jen to kroucení a otočení, dokud nedosáhnete požadované konzistence.

Tato mlýnka je dobrá pro koření, jako jsou pepře a chilli, stejně jako ořechy a byliny (v podstatě cokoli, co byste použili k výrobě pestu), ale je to méně efektivní, pokud jde o tvrdší ingredience, jako jsou kávová zrna. I když má technicky slušnou kapacitu, mlýnek funguje nejlépe na malých množstvích ingrediencí najednou. A netřeba dodávat, že je to manuální, může to trvat trochu daň na rukou a zápěstí.

Pokud jste obeznámeni s litinou, víte, že má zvláštní požadavky, pokud jde o jeho péči. Otřete vlhkým hadříkem a suchou na vzduchu.

Podrobnosti: ostřílené litinové a bukové dřevo; otočit ručně; Vyčistěte vlhký hadřík

Náš s sebou

Vybrali jsme si Cuisinart’s Electric Spice and Nut Grinder jako náš nejlepší celkový výběr kvůli jeho výkonnému motoru, jednoduchému designu a kompaktní velikosti. Jednoduše přitlačením na víko zařízení bez námahy rozdrví celé koření, ořechy a kávová zrna během několika sekund.

Jak si vybrat pravou mlýnek na koření

Manuál vs. Elektrické brusky

Existují dva hlavní typy brusky koření: elektrická a manuální. Manuální brusky lze rozdělit ještě dále do dvou podkategorií: Ratchet a Mill-Type Groundders. Manuální brusky dobře fungují pro broušení malých šarží koření, zatímco elektrické brusky jsou nejlepší volbou při výrobě velkých šarží.

Kapacita

Kapacita koření Groundders se pohybuje od 40 do 90 gramů, s průměrnou kapacitou asi 70 gramů. Manuální brusky mají tendenci mít menší komory než elektrické brusky. Před výběrem nejlepšího modelu pro vás budete chtít zvážit objem koření, které budete brousit.

Hluk

Většina elektrických brusky má hlasité motory, které dávají manuální brusky navrch, pokud jde o objemu hluku. Některé elektrické modely však mají pokročilou technologii, která minimalizuje hladiny šumu a přitom si stále udržuje grind.sílu.

Všestrannost

Přestože se tato recenze zaměřuje na mletí celého koření, zjistíte, že většina modelů má schopnost brousit kávu, ořechy a dokonce i zeleninu. Pokud chcete omezit počet kuchyňských pomůcek používaných pro sekání, broušení a drcení, zvažte výběr modelu, který to dokáže všechno.

O našich testech

Oceněný tester produktu Sarah Zorn začal zkoumáním brusky koření ze známých značek, jako jsou Cuisinart, KitchenAid a Hamilton Beach, a poté vybrat osm modelů k testování. Každá mlýnka byla použita k testování různých koření, včetně velkého zrna, celé pepře, semena fenyk, kardamomové lusky, skořicové tyčinky a kávová zrna a ořechy, pokud je to použitelné.

Při testování kořenících brusky jsme zvážili následující faktory:

 • Účinnost a snadnost použití: jsou mechanismy a operace přímé? Vyžaduje to nastavení a rozebírání? Může to rozdrtit koření všeho druhu rychle a důsledně?
 • Kapacita: Kolik může najednou brousit? Může to zvládnout větší koření?
 • Trvanlivost a pocit: Dělejte se díly cítit chatrné nebo dobře konstruované? Z jakých materiálů je to vyrobeno? Přichází to s zárukou?
 • Všestrannost: Lze ji použít pro více než pepř, sůl a jemné koření? A co káva? Ořechy?
 • Podívejte se: Vypadá to hezky, když sedí na pultu? Zabírá to příliš mnoho místa?
 • Čištění: Jsou nějaké části myčky nádobí bezpečné? Je to bolest rukou?

Shardor káva a mlýnek na koření

Omlouváme se našemu testerovi, Sarahovimu manželovi. pokusili jsme se otestovat tuto mlýnek první ráno a křik rychlostních stupňů, prasknutí koření a semen a drcení kávových zrn ozvěny kolem domu. A my jsme za to ani neměli co ukázat; Shardor udělal nerovný nepořádek ze všeho, co jsme vyzkoušeli. Když jsme odstranili víko, utekla detritus Spice Detritus do základny a po celém přepážce, a vytvořili úklidovou práci, která prostě nestála za cenu.

KitchenAid Blade Coffee and Spice Grinder

KitchenAid vyhrává body za to, že mají nejzábavnější doplňky, včetně dua brusných misek s víky pro skladování a perforovaných čepic, které vám umožňují posypat kořením na jídlo. Zabíralo to však spravedlivé množství pultového prostoru a stejně jako výše uvedený model Shardor jednoduše nezpracoval složky důsledně a efektivně a bylo příliš hlučné.

Bázaar Anatolia koření mlýnek

Toto je královna krásy koření. Je vyroben z obsazeného reliéfního kovu, k dispozici ve stříbrném, starožitném zlatě a mědi a zcela bez plastových dílů. Drobná velikost, manuální mlýnek na turecký styl může pohodlně zapadnout do dlaně.

Nevýhodou této malé mlýnky je, že má omezenou kapacitu. Je to skvělé pro posypání pepře na horní části vašich těstovin, ale není opravdu postaveno pro větší úlohy. A protože klika je tak malá, někteří by mohli najít doslovnou bolest v provozu.

Běžné otázky

Proč brousit své vlastní koření?

Ačkoli pohodlné, předběžné koření vám nabízejí pouze zlomek chuti a vůně ve srovnání s čerstvě mletým kořením. Důvodem je to, že koření rychle ztratí svou chuť jednou zemí, takže je nejlepší je udržet celé, dokud nebudete připraveni je používat v receptu. Pro ještě více aromatických úder můžete před jejich broušením opékat celé koření. Celkově vzato, získáte více chuti za své peníze.

Proč za to vzít naše slovo?

AllRecipes je značka založená na komunitě poskytující důvěryhodné zdroje naší velké síti domácích kuchařů. Spisovatelka elektronického obchodu Melanie Fincher a tester produktů Sarah Zorn strávila hodiny zkoumáním, testováním a porovnáním každého produktu, aby určila nejlepší brusky koření na trhu. Jsme přesvědčeni, že jeden z modelů na našem seznamu bude pro vás vhodný.

Nejlepší brusky koření pro vaši kuchyni, podle šéfkuchařů

Clarissa Buch Zilberman je spisovatelka na volné noze v potravinářském víně, specializující se na recenze produktů a Roundups. Její práce se také objevila ve volném čase, Bon Appétit, podnikatel a realitní kancelář.com, mimo jiné tištěné a digitální tituly.

V tomto článku

Je těžké porazit pohodlí předběžného koření. Ale se správným mlýnkem koření ve vaší kuchyni arzenál se drtí sušená, celé koření, jako je hřebíček nebo kmín, stává se bez námahy. Granulací koření doma s jedním z těchto kořenících brusců budete mít šanci plně využít složitých příchutí, které se někdy ztratí v předběžném stavu. Navíc, použití mlýnek na koření zajistí, že si vyberete vše, co se dostane do vašeho dalšího jídla-zatímco předběžné koření někdy obsahují přísady, které nemusí být nutně uvedeny na zadní straně láhve. (Děsivé, víme.)

Zatímco kuchaři milují voskování poetických na staromódní maltě a tloucích, elektrické kořenící brusky provádějí práci rychle a efektivně. Než tedy půjdete nakupovat pro další mlýnek na koření, zvažte tyto oblíbené kuchaře, které jsou spolehlivé, odolné, snadno použitelné a ještě snadněji čištěné. Za každou potřebu broušení v kuchyni vás máme zakryté, takže si přečtěte více a dozvíte se více o našich nejlepších výběrech.

Nejlepší celkově

Cuisinart Electric Spice a Gut Grinder

 • Menší elektrická mlýnka usnadňuje rozdrcení vašich oblíbených koření a zároveň zajistí, abyste si udělali dost, abyste si mohli užít vrcholovou čerstvost.

Středně velký mlýnek, jako je mlýnek na koření a ořech Cuisinart-ne příliš velký a ne příliš malý-vás nutí, abyste si rozdrtili své koření čerstvé. Pokud používáte velkou mlýnek, můžete se připravit příliš velkou dávku, která bude sedět na polici déle a nakonec ztratit svou aromatickou svěžest.

Alternativou je mlýnek, jako je tato, kde můžete rozdrtit a rozbít v malých dávkách a ovládat čerstvost v maximální míře, vysvětluje šéfkuchař Tarik Fallous z libanonské restaurace au za’atar v New Yorku.

FW Nejlepší nový šéfkuchař Alum Nina Compton, Compère Lapin a Bywater American Bistro v New Orleans, se také rozhodnou pro mlýnek na koření a nutku, také. „Je to velmi snadné použití a nejlepší na tom je, že lze také použít k broušení ořechů. Dalším pohledem je, že tato mlýnka je snadno udržovatelná.“

männkitchen, pepper, cannon, mokrý

Nejsou to jediní kuchaři, kteří dávají přednost gadgetu Cuisinart: Donatella Arpaia používá stejný. Kosmická mlýnka je vybavena extra ostrými čepelemi z nerezové oceli, které zvládnou ingredience, jako jsou celé hřebíčky. Je také snadné se čistit, s odnímatelnou broušení a zahrnuje odnímatelné vzduchotěsné víko pro bezproblémové úložiště.

Cena v době publikování: 40

 • Materiál: Čepel z nerezové oceli
 • Umyvatelné myčky: Mísavá mísa je bezpečná myčka

Nejlepší elektřina

KitchenAid Blade Coffee Grinder

 • Tato mlýnka na kávu má ovládání jednoho dotyku a soupravu příslušenství pro koření.

Hvězda top šéfkuchaře Jeremy Ford se vyhýbá tradiční mlýnek na koření v jeho Miami Restaurant Tvrdí semeno. Šéfkuchař, který hraje v Trutv Show Fast Foodies, říká, že nejlepší mlýnek, jaký kdy použil, není určen pro koření.

„Můj oblíbený mlýnek na koření není vůbec mlýnek na koření. je to mlýnek na kávu,“ říká. „Používám kuchyňský a v tvrdohlavém semenu, protože je tak odolný. V reálné restaurační kuchyni vydrží drsnost a opotřebení a slzy každodenního používání.“

Nástroj KitchenAid zahrnuje ovládání jednoho dotyku, což usnadňuje broušení tak snadné. Zatlačte dolů na kryt a začněte broušení a uvolnění, abyste zastavili, a pomocí čirého víka zobrazíte velikost a konzistenci koření a mletí.

Pokud vás zajímá, zda jste jedním z jediných, kteří používají mlýnek na koření, krátká odpověď je ne. Tento gadget je vybaven miskami s příslušenstvím s kořením a specializovanými vzory čepelí, které můžete vyměnit za rozdrcení koření, jako je koriandr a kmín.

Cena v době publikování: 40

 • Materiál: Čepel z nerezové oceli
 • Umyvatelná myčka: Broušená mísa je bezpečná myčka

Nejlepší hodnota

Krups tiché vírové elektrické mlýnky

Broušení nemusí být hlučné a chaotické. Editor FW Test Kitchen Editor Kelsey Youngman doporučuje Krups Tiché Vortex Electric Grinder, protože je to jeden z nejmilnějších brusky na trhu a nezabírá mnoho místa na jejím pultu. Protože jsou to dva kusy, neexistují žádné malé části, které by se ztratily. Nejlepší část? Je to cenově dostupné, zejména ve světě elektrických brusců, mixérů a kávových bruslí.

„Je to kompaktní, efektivní, funguje rychle a není příliš těžké čistit,“ říká. „Funguje to stejně dobře pro tvrdé skořicové tyčinky a hlavové anýzové lusky, stejně jako u jemných kmínu nebo semen fenyklu. Pak v ní zakrývám bílou rýži, abych získal přetrvávající vůně a kousky koření.“

Cena v době publikování: 44

 • Materiál: Čepel z nerezové oceli
 • Umyvatelné myčky: Mísavá mísa je bezpečná myčka

Nejlepší malta a tloučka

Cole Mason Granite tlouč a malta

 • Tento kuchyňský nástroj vyžaduje více úsilí než elektrické brusky a nemusí být ideální pro velké dávky.

Po letech zkoušení různých brusců koření a zklamání, výkonný šéfkuchař Ryan Pera z Coltivare v Houstonu v Texasu, používá maltu a tloučku. „Je to spolehlivé a víceúčelové použití,“ říká. „Používám to k výrobě guacamole, past, dokonce i Aiolis, jakož i broušení koření.“

Maeneet Chauhan, oceněný šéfkuchař James Beard, autor kuchařky a spoluzakladatel skupiny Morph Hospitality Group, by raději použili také maltu a tlouček, také. „Tímto způsobem, vaše koření není uzemněno na prášek, ale místo toho jsou ponechány trochu hrubší, podobně jako prasklý pepř versus práškový pepř, což vám dává lepší texturu,“ vysvětluje.

Ve své kuchyni používá žulovou maltu 7 „Cole Mason a tloučku od Williama Sonoma, což je„ ideální velikost, ať už pracujete s malým nebo velkým množstvím koření, “říká. „Dalším trikem, který často dělám, je, že jsem opékal své koření před jejich broušením, což vám dává nejlepší příchutě,“ dodává. „Když je koření stále teplé, rozbijí se a promíchají soudržnější.“

Tato konkrétní malta a tlouček je černá žula v těžké váze, která při broušení poskytuje stálou kontrolu. Funguje to jak pro mokré i suché ingredience, s neleštěným interiérem, který pomůže vyrábět koření na další úroveň.

Cena v době publikování: 41

Jak trvale obnovit světlomety (správným způsobem)

Mlhavé světlomety se nepoužívají jen z estetické přitažlivosti vaší jízdy. jsou také bezpečnostní nebezpečí. Snížením světelného výkonu v noci zhoršuje vaše schopnost vidět vidění a vystavovat vás a všechny ostatní do vašeho auta.

Naštěstí jsou mlhavé světlomety velmi snadno opravitelné. A co víc, nemusíte utratit statnou částku u mechanika, protože obnovení světlometů je něco, co můžete udělat sami.

Zde je náš komplexní průvodce, jak trvale obnovit světlomety, plus několik rychlých dočasných oprav, které můžete vyzkoušet, pokud jste ve spěchu.

Co způsobuje mlhavé světlomety?

Když si poprvé koupíte auto, všechny jeho části, včetně světlometů, jsou obvykle příjemně lesklé. Několik měsíců po linii jsou kdysi lesklé světlomety nahrazeny zamlženými světlomety kvůli:

 • Oxidace: Většina moderních automobilů má polykarbonátové plastové světlomety. Na rozdíl od skla polykarbonátové plasty vyvíjí mikroskopické trhliny, které se při vystavení slunečnímu světlu zvětrnou, což nakonec způsobuje zakalený nebo zamlžený vzhled světlometů
 • Čas a povětrnostní podmínky: Ačkoli polykarbonátové plastové světlomety jsou obvykle pokryty pomocí potahovacího filmu, vystavení drsným povětrnostním podmínkám po dlouhou dobu způsobuje, že kabát odlupuje
 • Vodní pára: Kondenzace uvězněná v lightboxu vašeho automobilu je také běžným viníkem za tupěcími světlomety
 • Nečistoty a chemikálie: Pokud jste vždy na silnici, může vaše auto vyvinout tenkou chemickou a nečistotou vrstvu, což způsobuje žluté světlomety

Jak obnovit automatické světlomety

Broušení je nejlepší a nejúčinnější způsob, jak trvale obnovit automatické světlomety. Brusové světlomety odstraňují zamlženou vrstvu a odhalují kdysi lesklé světelné čočky, které jste milovali. Zde je to, co budete potřebovat:

 • Teplá, mýdlová voda
 • Čistá voda
 • Měkký, suchý hadřík
 • Maskování/malířská páska
 • Listy brusných papírů. 600, 1 000 a 2 000 Grit
 • Plastová leštící sloučenina
 • Flanel leštící hadřík
 • UV záření odolný vůči UV

Vyčistěte světlomety

Brusové světlomety bez řádného čištění mletí kontaminantů hluboko do jejich povrchu, což má za následek hrubý, nerovný povrch se špatnou adhezí.

Použijte teplou, mýdlovou vodu k vyčištění čoček světlometů, opláchněte a poté otřete měkkým suchým hadříkem. Možná budete chtít také umýt okolní oblasti, abyste pomohli s dalším krokem.

Páska z oblasti

Nechcete náhodně brousit barvu vašeho automobilu, který by se na vašem seznamu stal jen další nový a drahý automatický problém.

Než začnete brousit, abyste obnovili své světlomety, naneste maskování nebo malířskou pásku kolem oblasti světlometů. Obvykle stačí dva proužky pásky. Pokud se cítíte nejistí i po použití pásky, můžete vždy odstranit své světlomety, ale to bude hodně práce.

Broušení světlometů

Jakmile vyčistíte mlhavé světlomety a pálíte oblast, je čas, aby začala skutečná práce. K dokončení práce budete potřebovat tuk a různé krupice brusného papíru. Všimněte si, že čím vyšší je štěrk, tím jemnější brusný papír. Začněte s nejhrubší možností a postupně se chystáte na nejjemnější.

To znamená, že zde jsou kroky broušení pro tento projekt obnovení světlometů pro kutily:

 • Suchý písek s 600 brusným papírem: Protože je to nejhrubší, píst vaše světlomety pomocí 600 štěrkových písečných papírů, písek v přímých vodorovných liniích, dokud nebude pokryta celý povrch a zajistíte, abyste udržovali konzistentní vzor, ​​dokud nebudete spokojeni, že zamlžená vrstva je pryč. Pokud jsou vaše světlomety silně oxidované a zakalené, můžete použít 400 grit brusného papíru.
 • Mokrý písek s 1 000 brusným papírem: Pomocí láhve na vodu naneste vodu (slouží jako mazivo) na povrch vašich světlometů a lehce mokrý písek pomocí 1 000 obrže mokrý nebo mokrých suchých písečných papírů. Jak je uvedeno, postupujte podle konzistentních návrhů na broušení pro snadnější proces obnovy světlometů. Také pokračujte v mazání povrchu vodou.
 • Mokrý písek s pískem 2 000 krupic: V tomto okamžiku by vaše světlomety měly být jasnější a toto poslední kolo broušení je dostat tu extra oomph a vyhladit povrch čočky světlometů. Stejně jako jsme to udělali v předchozím kroku, namažte povrch vodou a lehce použijte pískový papír s mokrým suchou o rozloze 2 000 obr.

Čistý a lesk

S pryč zakalenou vrstvou budou vaše světlomety nyní jasnější a znovu vypadají téměř nové. Pokud chcete dostat ten showroom jiskří zpět, musíte je vyčistit a vyleštit. Otřete povrch pomocí alkoholu a papírových ručníků, abyste odstranili brusné trosky, a poté si lešticí látku otřete lešticí látkou pomocí konzistentních pohybů pro další lesk.

Alternativně, pokud chcete používat elektrické nářadí, můžete také budovat a vyleštěte své světlomety pomocí bavlněného leštěného kotouče nebo plstěné lešticí kolo s mlýnkem úhlu nebo mlýnkem. Místo leštění sloučeniny byste použili modrý rouge buffing sloučeninový lišta s těmito druhy bušení kol. Jen se ujistěte, že jej spustíte na nízkém nastavení, které příliš nevytáhne plastový povrch, což by mohlo způsobit poškození světlometu.

Naneste UV tmel

Přestože broušení světlometů je poněkud snadný a efektivní způsob, jak obnovit světlomety, není to něco, co chcete dělat pořád. Pokud chcete odstranit zakalenou pohled na dlouhou dobu, musíte tento projekt dokončit s UV tmelem.

Použití UV tmelu zabraňuje znovu oxidaci světlometů. Budete chtít použít alespoň tři pláště k zachování toho úžasného světlometu, kterého jste dosáhli broušením.

Rychlé (dočasné) opravy pro obnovení světlometů

Broušení je efektivní, ale vyžaduje loketní tuk a je časově náročné. Zde je několik snadných, dočasných oprav, které můžete použít k čištění zamlžených světlometů, když je problém:

Zubní pasta

Kromě čištění zubů má zubní pasta 101 dalších použití, včetně obnovy vašich světlometů. Obsahuje mírně abrazivní ingredience, které rozkládají oxidační kontaminanty na povrchu čočky.

Smíchejte zubní pastu s jedlou sodnou a rovnoměrně ji otřete na povrch světlometu. Nechte to zaschnout a poté otřete měkkým mokrým hadříkem. Vaše světlomety budou jasnější než dříve a budete nastaveni na několik příštích nočních pochůzek.

Použijte jedlou sodu a destilovaný ocet

Podobně jako zubní pasta, jedlá soda a octa jsou neuvěřitelně všestranné produkty. Při čištění automatických světlometů, jedlá soda rozkládá kontaminanty, zatímco octa účinně odstraňuje špínu.

Smíchejte jednu část jedlou sodu s jednou částí octa, abyste vytvořili šupinovou pastu. Třete pastu na svých světlometech, nechte ji několik minut sedět a poté ji otřete měkký hadřík. Budete mít lesklejší světlomety v žádném okamžiku.

Použijte Coca Cola

Jo, čtete to správně. váš oblíbený nápoj může také obnovit automatické světlomety. Obsahuje kyselinu fosforečnou, která je poměrně účinná při odstraňování rzi a skvrn.

Přeneste plechovku dietního koksu (je snazší čistit, protože nemá zbytky cukru) do postřikové láhve a na vaše světlomety nastříkejte rozumné množství. Nechte to sedět na minutu a pak ji osušte pomocí mikrovlákna látky. Pokud jsou vaše světlomety silně oxidovány, možná budete muset tento proces opakovat několikrát.

Obnovte automatické světlomety s mýdlem nádobí

Pro tuto metodu nejprve otřete světlomety a odstraňte prach a další zbytky. Naneste horkou vodu a misku a nechte ji několik minut sedět. Otřete kruhové, konzistentní pohyby a opláchněte. Podle potřeby opakujte kroky.

Brání oxidaci světlometů

Zatímco mlhavé světlomety nejsou zcela nevyhnutelné, zkontrolujte kroky, které můžete podniknout, abyste zabránili rychlému oxidaci světlometů:

 • Park chytře: Hlavním důvodem, proč světlomety žluté je UV záření. zaparkujte vaše auto ve stínu, kdykoli je to nejjednodušší způsob, jak zpomalit oxidaci světlometů.
 • Umyjte si auto: Jak bylo uvedeno, světlomety automobilů se někdy kvůli nečistotům a chemické vrstvě zatahují. Pravidelné mytí vozidla pomocí správných čističů pomáhá zabránit zamlžení.
 • Pravidelně píst vaše světlomety: Nemusíte čekat, až budou vaše světlomety úplně zažloutlé, aby je zazvonily. Bandové světlomety jednou za několik měsíců je udrží vypadat tak lesklé jako oni, když jste poprvé koupili vaše auto.

Obnovení světlometů trvale

Obnovení světlometů je projekt, který můžete zvládnout v pomalé neděli odpoledne sledováním výše uvedených tipů. Mějte však na paměti, že některé techniky obnovy světlometů pro kutily jsou účinné pouze na krátkou dobu. Band je nejlepší volbou pro trvalé obnovení světlometů.

Mokrý vs. Suché broušení a leštění: Co potřebujete vědět

Možná nebo nemusíte vědět, že je možné brousit a leštět beton mokrý nebo suchý.

Dodavatelé budou při práci na pracovišti čelit různým okolnostem. Mají tendenci mít své vlastní preference, pokud jde o broušení a leštění betonových podlah. Někteří odborníci mohou upřednostňovat proces mokrého broušení, zatímco jiní by mohli upřednostňovat proces suchého broušení, v závislosti na jejich přesné situaci.

V tomto článku Xtreme Lelings Systems zkoumáme každou možnost podrobněji a diskutujeme, kdy a proč by mohly být použity.

Kolik stojí epoxidové podlahy garáže? Čtení mokré vs. Suché broušení a leštění: Co potřebujete vědět 10 minut Příští průvodce výběrem nejlepšího betonového pečeť

Vše, co potřebujete vědět o mokrých vs. Suché broušení a leštění

Nemůžete popřít skutečnost, že betonové broušení a leštění jsou efektivní a ekonomické metody pro posílení a zkrášlení vašich betonových podlah. Když je to profesionálně provedeno, mají betonové podlahy přírodní krásu, která zvyšuje jejich estetiku a hodnotu. Kromě toho, že je šetrná k životnímu prostředí, nízká údržba a udržitelné, betonové broušení a leštění je také nákladově efektivním podlahovým řešením.

Ve skutečnosti existují dvě primární metody leštění: metoda „suchá“ a metoda „mokré“. Ačkoliv podobný, každý má své vlastní výhody. Výběr správné metody je nezbytný pro dosažení nejúčinnějších výsledků na vaší podlaze. Pomůžeme vám rozhodnout, která aplikace nejlépe vyhovuje vašemu projektu porovnáním a kontrastem mokrého a suchého broušení a leštění.

Co je betonové broušení a leštění?

Pro zlepšení vzhledu betonových povrchů jsou drsné povrchy vyhlazeny strojem nebo zařízením. Zahrnuje těžké stroje a více disků, které se podobají brusnému papíru. Konečným krokem je několik fází pro betonové broušení, přičemž leštění je. Na konci procesu se velmi jemné disky používají k dosažení vynikajícího lesku a naprosté hladkosti.

K vytvoření krásných betonových povrchů, které se podobají leštěnému kameni, se pro dosažení tohoto procesu použije betonové broušení a leštění. Ve skutečnosti má betonové broušení a leštění řadu výhod, včetně:

 • Trvanlivost: Tvrdost a trvanlivost leštěných betonových podlah jsou odolnější než běžné podlahy. Oblasti s vysokým provozem mají tendenci těžit z těchto podlah, protože dobře drží. Broušení a leštící betonové podlahy mohou zabránit štípaným podlahám, skvrnám a zabarvení.
 • Snadno udržovatelné: Leštěná a mletá betonová podlaha je snadno udržovatelná. Čištění podlahy je stejně jednoduché jako zametání a mopping.
 • Nákladově efektivní: Betonové podlahy, které byly vyleštěny a půdu, je třeba obnovit každých sedm až deset let v oblastech, kde je provoz vysoký. Díky tomu je to nákladově efektivní možnost, ve srovnání s jinými možnostmi podlah.
 • Udržitelné: Betonové broušení je jednou z nejzelenějších možností podlahy na trhu, protože zanechává prakticky žádný odpad. Podlahy, které podléhají broušení a leštění.
 • Zajišťuje bezpečnost: Betonové podlahy jsou leštěné a mleté, aby produkovaly vysoce lesklé povrchy, které odrážejí světlo a vypadají krásně. Vaše náklady na osvětlení budou také sníženy, když to uděláte, což pomáhá vytvářet bezpečné práce a životní prostředí pro vaše zaměstnance a blízké.

Jaký je rozdíl mezi mokrým a suchým broušením a leštění?

Suché broušení a leštění: Suché leštění využívá leštící stroje v komerčním měřítku a specializované betonové rafinischopné nástroje k rozdrcení lokálního povrchu betonu. Betonový povrch je zemí pomocí této kombinace nástrojů a strojů, aby vytvořil požadovaný lesk klienta. Diamantové disky jsou často začleněny do hrubé diamantové štěrky v dřívější fázi procesu. K dosažení konečného lesklého povrchu se pak používá ještě jemnější disk.

Dnešní k dispozici je několik typů betonových podlahových mlýnků, leštících a průmyslových vakuových systémů. Broušení a leštiče betonových podlah jsou běžně připojeny k systémům extrakce prachu, také označované jako průmyslová vakua pro zachycení prachu nahromaděného během procesu suchého leštění.

Mokré broušení a leštění: S mokrou metodou jsou diamantové abrazivy udržovány při standardních teplotách a prach je zachycen ve stavu kaše, aby se zabránilo znečištění ovzduší. Konečný produkt však jen zřídka vykazuje lesk s vysokým obsahem lesku, navzdory použití stejných lešticích disků.

Mokré broušení a leštění nevýhody

Suché broušení a leštění nevýhody

Jaká je ekologičtější metoda?

Zda mokré nebo suché broušení je zelenější, je stále otázkou debaty. Kvůli nedostatku kalu je suché broušení ideální pro efektivnější řešení problému s likvidací. Různé státy mají různé předpisy týkající se likvidace kaše a je důležité prozkoumat předpisy ve vaší jurisdikci, než se rozhodne, jak je zlikvidovat.

Primárním zájmem o životní prostředí, pokud jde o mokré broušení, je přítomnost toxického křemíku. Když je povrch leštěný a mletý, odstraní se prachové mraky, které jsou typické pro suchý leštící proces. Tento prach obsahuje obrovské množství křemíku a představuje hlavní problém pro podlahové průmysl. Proces suchého leštění může stále vést k podstatnému vystavení prachu, a to i s nejpokročilejšími prachovými extraktory a bezpečnostním vybavením.

Která prostředí jsou nejoblíbenější pro betonové broušení a leštění?

Kromě průmyslových a komerčních budov je betonové broušení ideální pro širokou škálu podlahových aplikací. Nejčastěji se používá na následujících místech:

 • Nemocnice
 • Výrobní závody
 • Showrooms
 • Školy / univerzity
 • Sklady
männkitchen, pepper, cannon, mokrý

Mokré nebo suché broušení: Jaká je lepší volba?

Každý den se majitelé domů a majitelé komerčních nemovitostí chtějí upgradovat na podlaze. Protože obě metody mají zřetelné výhody a nevýhody, neexistuje žádná definitivní odpověď na tuto otázku. Vaše preference, váš rozpočet, množství dostupného času a další faktory hrají důležitou roli při určování toho, která metoda je pro vás nejlepší.

Zejména podniky v potravinářském a nápojovém průmyslu musí používat metody leštění bez prachu, což znamená, že použití mokré polské techniky je požadavkem. Suchá metoda je lepší pro jiné typy podniků, které hledají podlahy s vysokým leskem, aby zapůsobily na své klienty. Podle vašich individuálních potřeb se doporučuje rovnováha obou metod.

Metoda mokrého broušení by měla být nejprve použita při řešení opravdu tvrdého betonu, následovaná metodou suchého broušení. Vysoký lesk lze dosáhnout na podlaze broušením mokrého a leštění suchého, ideálně pro odhalení agregátu a odstranění významné vrstvy betonu.

Závěr: Poraďte se s profesionály

Je nezbytné najmout dodavatele, který má zkušenosti s broušením a leštění betonu, pokud nejste obeznámeni s celkovým procesem. Po poškození podlahy nejen zničí vzhled vaší podlahy, ale může být také velmi drahé, aby se oprava. Udržujte své podlahy aktualizované odborníky, nikoli nezkušenými jednotlivci.

Pro vynikající služby podlahy nebo se dozvědět více o správné metodě pro vaši podlahu, kontaktujte nás ještě dnes!