Nejlepší bezdrátové recenze Saw Saw 2023. Největší dovednosti

Nejlepší bezdrátové recenze Saw Saw 2023

Od prvních dnů lithium-iontové síly prošla bezdrátová cesta. Tam, kde kruhové pily zpočátku bojovaly o adekvátní výkon (a dokonce i 7 1/4 palcové čepele), nyní přesahují výkon 15-ampisovaných modelů. Rozhodli jsme se otestovat vody a přitáhnout náš odborný tým dohromady, abychom zjistili, kdo dělá nejlepší bezdrátou kruhovou pilu z elitní horní úrovně pokročilých modelů.

V tomto článku jsme se primárně zaměřeni na modely ve stylu Sidewinder. Pokud jsou vaším stylem více návrhy na zadní straně nebo v červovém pohonu, podívejte se na naše nejlepší bezdrátová doporučení pro zadní řeši.

Zvažoval jsem šňůru a bezdrátový? Podívejte se na naši hlavní stránku SAW Circular!

Nejlepší bezdrátová kruhová pila celkově

Metabo HPT Multivolt Circular SAW C3607DA

Když analyzoval konečné výsledky, Multivolt Circular Piw Metabo HPT vytáhl palivo Milwaukee M18 jako nejlepší celkově bezdrátový kruh celkově. Ve většině ostatních získal perfektní skóre v našich sekcích s řezem a přesností a vysoké skóre. Byl to také nejsilnější sidewinder, který jsme testovali, a je to jediná možnost ve skupině, která může použít AC adaptér pro neomezené runtime. Sladění obchodu, Metabo HPT má na nástroj celoživotní záruku.

Nejlepší bezdrátová kruhová pila

Flex 24V bezdrátový zadní držadlo kruhové pily FX2141R

Po testování Flexovy zadní řeky proti nejlepším konkurentům jsme zůstali bezpochyby, že je to nejlepší bezdrátová kruhová pila v současné době k dispozici. Jeho design je solidní a jeho rysy jsou promyšlené. To, co to odlišuje, je to, že je silnější a rychlejší než jakýkoli jiný model, který jsme testovali, a má tu výhodu naskládaných baterií ve stylu lithium pouzdra. Navíc, pokud zaregistrujete nákup do 31/21/2023, existuje celoživotní záruka.

Cena: 249.00 holé, 399.00 Kit s 10.0AH naskládaná lithiová baterie a nabíječka

Nejlepší kompaktní bezdrátová kruhová pila

Flex 24V 6 1/2-palcový inline kruhový Saw FX2131A-1C

Cirkulární pila Flex bezdrátové svaly je naším výběrem jako nejlepší bezdrátou kompaktní kruhovou pilou ve vysoce výkonné třídě. V 7.1 libry holé, je to jen 9.1 libry, jakmile přidáte 5.0AH baterie. Nejen, že je to nejlehčí, ale design pohonu pásů umožňuje, aby se tato pila o 6 1/2 palce snížila se stejnou kapacitou jako ostatní 7 1/4 palcové pily. Navíc je jeho řezací síla vynikající.

Flex nabízí celoživotní záruku na tuto pilu, pokud zaregistrujete nákup do 31/21/2023.

Cena: 249.00 s 5.0ah baterie a nabíječka

Nejlepší bezdrátová mini kruhová pila

Milwaukee M12 palivo 5 3/8-palcové kruhové pily 2530

Pokud jde o nejlepší bezdrátovou mini kruhovou pilu, existuje několik způsobů, jak jít. Jedním z nich je obnovovací trend inline 4 1/2-palcových modelů od značek, jako jsou Dewalt a Skil. Stále dáváme přednost ergonomii a kontrole tradičního designu a M12 M12 Fuel 5 3/8-palcové kruhové pily je naším nejlepším výběrem.

Jeho bezkartáčový motor využívá maximum z dodávky baterie 12 V a je schopen řezat 2x materiál v jednom průchodu. Jeho malá velikost také způsobuje lehčí nástroj, váží o něco více než 6 liber včetně 4.0AH baterie.

Cena: 159.00 holé, 249.00 Kit se 4.0ah baterie a nabíječka

Nejlepší bezdrátová kruhová pila pro řezání kovů

Milwaukee M18 palivo 8palcový kovový řezací kruhová pila 2982

Existuje spousta pokušení jednoduše vyměnit čepele a vytvořit standardní kruhovou pilu řezaný kov. Tam jsou však bezdrátové kruhové pily speciálně navržené s točivým momentem a prvky pro řezání kovu dobře. Naším oblíbeným je Milwaukee’s M18 Fuel 8-palcová kovová řezací kruhová pila. Úspěšně provedení přechodu ze svého vynikajícího modelu na bezdrátový bezdrátový a má svaly proříznout 1 palcovou silnou ocelovou desku! Přidejte do kolekcí čipů s vysokoho výstupní baterií M18 pro zdroj energie a podle našeho názoru není lepší bezdrátová možnost.

Cena: 429.00 holé, 549.00 s 8.0Ah vysoce výstupní baterie a nabíječka

Nejlepší bezdrátová kruhová pila za peníze

Skil Pwrcore 20 XP 7 1/4-palcový kruhový pila CR5440B-10

Udržování ceny, aniž by bylo zklamáním výkonu nebo sestavení, je jádrem nalezení nejlepší bezdrátové kruhové pily. Ryobi i Skil Excel v této kategorii a Skil’s Pwrcore 20 XP 7 1/4-palcový kruhová pila vám dává nejlepší třesk za vaši babku.

Má bezkartáčový motor s vynikajícím výkonem středního stupně, aby šel spolu s řadou funkcí pro styl. Bota je dokonce kompatibilní s průvodcem Skil. Upevnění své vítězství za hodnotu, souprava je dobře pod 200.

Cena: 169.00 Kit se 4.0ah baterie a nabíječka (spuštění března 2023)

Nejlepší bezdrátová kruhová pila čepel

Crescent Nailslicer Rámování čepele

Na trhu je právě teď mnoho kvalitních lopatek a můžete získat kvalitní rámovací čepel pro 10. 15 nebo demo čepel pro 15. 20. Samozřejmě existují také slevy na hromadné nákupy. Z čepelí, které používáme, je Crescent Slicer Slicer naší nejlepší volbou. Je to odolná čepel schopná přežít více úderů nehtů, aniž by vás přinutila do dražší demo čepele. V testu mučení se nám dokonce podařilo několikrát proříznout #5 Rear.

Nejlepší bezdrátová kruhová pila: Možnosti značek, kterým důvěřujeme

Nejlepší bezdrátová sada Bosch bezdrátová pila: 18V Unvactor Silná paže GKS18V-25CN

Bosch učinil velký krok vpřed ve svém bezdrátovém kruhovém výkonu se spuštěním modelů upravených před pár lety. Nejnovější generace udržuje tuto vysokou úroveň výkonu a kvality a zároveň provádí několik změn. Nejdůležitější je, že změna na orientaci čepele levé (moje osobní preference) a přidává indikátor Cutline LED. Oholí také více než 1/2 libry z hmotnosti. Navíc je tento model připojen připraven a existuje možnost pro botu připravenou na stopu.

Cena: 229.00 holé, 389.00 s 8.0ah baterie a nabíječka

Nejlepší dewalt bezdrátová kruhová pila: 20V Max Flexvolt Advantage DCS573

Linie Flexvolt Dewalt je způsob, jak jít na nejlepší bezdrátový výkon značky. Je to však kruhová pila Flexvolt Advantage, kterou doporučujeme pro většinu lidí. S baterií 20V Max získáte velmi dobrý výkon a při používání baterie Flexvolt to kope na zcela novou úroveň. Získáte výhodu, že budete moci používat buď baterii s velmi skutečnou výhodou, když používáte flexvoltové balíčky. Zatímco Flexvolt je stále králem žlutého hradu, milujeme nabídky flexvoltu všestrannost.

Nejlepší flex bezdrátová kruhová pila: 24V bez kartáčovství 7 1/4 palce FX-2141

Přestože jsme již mluvili o několika ohybových kruhových pilách, stále existuje 7 1/4 palcových bočních stylů, o kterém se diskutuje. Výkon i sestavení pily jsou solidní. Při pohledu na konkurenci absolutně patří do nejvyšší úrovně vedle Dewaltu, Makity, Milwaukee a dalších.

Být v rozhovoru s nejlepšími je jedna věc, ale Flex Upondová ante s velmi přesvědčivou hodnotou návrhu. Pro 299.00, dostanete pilu, 8.0AH baterie a nabíječka plus doživotní záruka, pokud se zaregistrujete do 31/31/2023.

Cena: 199.00 holé, 299.00 s 8.0ah baterie a nabíječka nebo 399.00 s 10.0AH naskládaná lithiová baterie a nabíječka

Best Greenworks Curturless Saw: 24V bez kartáčovství 7 1/4 palce 1501202AZ

Během 24V baterie, která je také kompatibilní s 24V a 48V zařízením na péči o trávník, Greenworks’s Circular SAW sportovní bezhrubé motor, aby řídil jeho plnou velikost 7 1/4-palcové čepel. Jednou z pěkných věcí je váha. holý nástroj je jen 7.39 liber a buď kompaktní 2.0AH nebo 4.0AH baterie udržuje celý balíček do 10 let.0 liber. Samy o sobě je to vynikající volba pro kutilství. Dohoda je ještě sladší pro lidi pomocí venkovního zařízení Greenworks ’24V/48V.

Nejlepší hart bezdrátový kruhový pilu: 20V bez kartáčovství 7 1/4-palcové HPCS25

Pokud jste kutilkou, která se snaží zintenzivnit svou řezací hru na beztaskační úroveň, Hart’s HPCS25 je přesvědčivou možností. Získáte vyšší výkon, běh a životnost, kterou nabízí bezkartáčový motor, a to je také jedna z nejlehčích plné pily, na které můžete dostat ruce. Holé, váží 6.56 liber a když přidáte 4.0AH baterie, je to stále mladší.0 liber! Je to skvělá volba mít kolem svých projektů a učit se, pokud jste začátečník.

Nejlepší hilti bezdrátová kruhová pila: Nuron 22V SC 30WR-22

Když Hilti vyvinula systém Nuron Wordless Power Tool Tool, věděli jsme, že jsme na vyšší výkon, ale netušili jsme, jak daleko bude jeho bezdrátová kruhová pila létat. Díky novému bezkartáčovému motoru Hilti SC 30WR-22 nyní běží dvakrát tak dlouho na poplatku a stříhá asi třikrát rychleji než jeho předchozí bezdrátové modely. Navíc to stále dělá na jedné 22V baterii!

Cena: začíná na 329.00 (10.00 měsíčně pro zákazníky flotily)

Nejlepší kobalt bezdrátový kruhová pila: 24V XTR XKCS 124B-03

Kobalt se rozhodl nakopnout některé dveře spuštěním své pokročilé řady XTR bezdrátových nástrojů. Ukazuje obrovské zlepšení řezání výkonu pro kruhovou pilu v linii. Řezání na 5500 ot/min s jejich bezkartáčovým motorem a poháněno konečnou výstupní baterií, je to velmi pěkný upgrade pro fanoušky Kobalt, kteří používali pilu 6 1/2 palce, která byla na chvíli venku.

Nejlepší makita bezdrátová kruhová pila: 40V max xgt gsh01

Circular Saw Hra Makita běží hluboko. To je ještě více s řadou bezdrátových nástrojů 40V XGT. Pro většinu lidí je model GSH01 7 1/4 palce způsob, jak jít. Jiní by mohli chtít jít s GSH02, což je v podstatě stejná pila s průvodcovou kolejnicí kompatibilní s botou. Ale pro ty z vás s potřebami vysoké kapacity je to dort GSH04.

Je to 10 1/4-palcová pila ve stylu Sidewinder s monstrum 3 13/16-palcovou řeznou kapacitou-oříznout se 4x řezivo v jednom průchodu. Toto je také model připravený na AWS, takže můžete přidat čip, abyste získali automatickou aktivaci nástroje, když používáte AWS VAC nebo využijete bezdrátového adaptéru AWS pro kabelové vaky. Jen pro případ, že to nestačí, je to další model, který má botu kompatibilní s vodicí železnicí.

Nejlepší metabo bezdrátová kruhová pila: 18V KS 18 LTX 66 BL

Na 6 1/2-palcových KS 18 LTX 66 BL Circular pila je toho hodně lásky. Začíná to s nízkou hmotností. jen 7.7 liber holé a 9.9 s baterií. Pak přidá bota kompatibilní s stopami. S metabo nebo jinými stopami ve stylu FS získáte vynikající přesnost pro křížové, trhací a pokosové řezy bez potřeby větší pily. Navíc, nástroje a baterie Metabo jsou křížové kompatibilní s více než dvěma desítkami dalších značek v systému bezdrátové aliance (CAS)! Je jich ještě více, proto si nezapomeňte zkontrolovat náš článek kliknutím na nadpis výše.

Metabo má také vynikající bezdrátovou kruhovou pilu, která stojí za zvážení!

Nejlepší bezdrátová sada Milwaukee: M18 Fuel 2732

Milwaukee’s 2732 byla naší celkovou nejlepší bezdrátou kruhovou pilou v roce 2021 z dobrého důvodu. Stanovil nový standard pro výkon s kombinací bezkartáčových motorů a vysoce výstupních baterií M18. Postaveno kolem toho, designérský tým se jednoduše nehýbal a chyběl v žádném prvku designu. Zatímco pila se celkově vklouzla do velmi blízkého vteřiny, je to stále jedna z nejvýkonnějších a nejlépe navržených bezdrátových kruhových pily.

Cena: 249.00 holé, 449.00 s 12.0Ah vysoce výstupní baterie a nabíječka

Nejlepší kruhová bezdrádná pila: 18V bez kartáčovače R8657

Ridgid’s Post-Octane Classless Line se stále rozšiřuje, tentokrát s kruhovou pilou, která má o 35% více řezné rychlosti a odpovídá síle kabelové pily 15-amp. Zatímco zisk výkonu je velký problém, také dělá pěknou práci, když zasáhne vysoké body funkcí na úrovni, jako je elektronická brzda, vakuový port a hloubka řezání 2 9/16 palce. Chcete.li získat nejlepší výkon, nezapomeňte spárovat tuto kruhovou pilu s Ridgid Max výstupní baterií. Jako obvykle, pila přichází s celoživotní dohodou o službě při registraci nákupu.

Nejlepší Ryobi bezdrátový kruhová pila: 18V One HP bez kartáčovače 7 1/4 palce PBLCS300

PBLCS300 není první kruhovou pilou Ryobi, ale beztabná upgrade HP a vysoce výkonná baterie jistě dělají nejlepší dosud nejlepší. Kromě svého silnějšího a rychlejšího výkonu je odolnější než některé možnosti zaměřené na hodnotu díky hornímu strážce s odůvodněním. Pro pilu 7 1/4 palce je to jedna z lehčích možností, vážící pouhých 7.0 liber holé a 8.6 liber se 4.0AH vysoce výkonná baterie. Je to také velmi přesvědčivá hodnota s cenou kit pod 200.

Cena: 139.00 holé, 199.00 se 4.0Ah vysoce výkonná baterie a nabíječka

Nejlepší bezdrátový kruhový průvodce nákupem. co hledáme

Řezací síla

Nebylo to tak dávno, co jsme museli peří bezdrátové kruhové pily ve srovnání s tím, jak jsme řezali s kabelovými modely. Dnešní možnosti napájené baterií jsou mnohem lepší a mnoho značek snadno překonává 15-ampérové ​​pily s jejich vlajkovými lodí bez kartáčovských modelů.

Pokud je řezací síla vaší prioritou číslo jedna, očekávejte zaplatit za dražší pilu. Pokud vám však nevadí mít čas, existuje několik vynikajících vysoce hodnotných bezdrátových možností, které vám mohou pomoci udělat práci za méně.

Sledování

Sledování není o tom, že je vypnutý all. Někdy vás design držadla může povzbudit, abyste se tlačili na jednu nebo druhou stranu, zejména s pilami, které mají přední a zadní držadla blízko sebe. Většinu času se můžete rychle přizpůsobit designu rukojeti.

Akce stráže

V některých případech může zachytit okraj kruhové pily. I když je hladké na typickém řezu, tenkém, pokosovém, zkoseném nebo složeném řezech, mohou vystavit problémy. Proveďte řadu testovacích řezů na materiálu šrotu, abyste zjistili, zda váš strážce chytí na konkrétní typ řezu, takže víte, kdy jej ručně zvednout, aniž byste se odtáhli z kořičí linie.

Odstranění prachu a čipu

Mnoho z nejlepších bezdrátových kruhových pil má vakuové porty a ty dělají lepší práci při čištění žetonů a prachu než ty bez. Většina našeho týmu však nikdy nepřipojuje VAC pro normální řezání. Upřednostňujeme vakuový adaptér, který je odnímatelný, nebo se otočí, aby nasměrovali žetony, kde je chceme.

Obecně platí, že většina kruhových pily dělá dobrou práci při čištění prachu a hranolků. Jak RPM klesají kvůli nižší rychlosti horního konce nebo bahně, clearing trpí. Hledejte modely s nejméně 4500 ot / min (5 000 je ještě lepší) a bezkartáčovým motorem pro udržení efektivního čištění.

Zvládnout ergonomii

Pohodlí je z velké části individuální volbou s velikostí vaší ruky, která je vedena hodně toho, co se cítí nejlépe. Zatímco zadní držadla jsou jen zřídka problémem, naše posádka je přitahována k návrhům předních rukojetí, které nejsou příliš tenké, příliš blízko zadní rukojeti nebo se nakloní ve směru, který se stává nepříjemným. Uvidíme, jestli si můžete dát ruce na pilu v obchodě, než ji vezmete domů. Pokud nenávidíte sevření v obchodě, je nepravděpodobné, že se zlepší, jakmile se rozřezáváte.

Hmotnost

Protože jste téměř vždy nařízli na vrcholu svého materiálu, váha přichází do hry především, když nesete kruhovou pilu z jednoho místa na druhé. Těžké pily však mohou přispět k řezání „lepivější“, pokud bota není dostatečně nízká tření. Neexistuje žádný důvod nést větší váhu, než musíte, a je možné získat pro-level pilu pod 10 liber s baterií.

Cena a hodnota

Máme velkou hodnotu a rádi zjistíme, co je pro náš rozpočet nejlépe vidět. Začněte tím, co víte, že jste ochotni utratit a budovat své priority odtamtud. Zde jsou věci, které považujeme za součást našeho výpočtu hodnoty:

 • Výkon
 • Design a funkce
 • Hloubka kompatibilních nástrojů ve stejném bateriovém systému
 • Služba po prodeji a záruce

Sidewinder nebo zadní držadlo?

Rozpětí mezi bočními a zadními državými kruhovými styly je do značné míry regionální. Západní pobřeží má tendenci upřednostňovat zadní řeči, zatímco východní pobřeží obecně jde boční.

Největší bezdrátové pily na zadních řezbách nejsou skutečné disky červy. Výjimky jsou 48V bezdrátový červy Skilsaw. Zbytek používají systém přímého pohonu a jděte s designem zadního masa, aby vyhověli preferenci tohoto stylu.

Stejně jako jejich protějšky z protějšků jsou bezdrátové pily na zadních řemenech těžší než kompaktnější styl boční strany.

Oba styly používají bezkartářské motory a přímou jednotku (kromě škvění jednotky Skilsaw), takže ve stylu zadního masa nemusí být nutně stejný vyšší točivý moment jako u modelů.

Pokud jde o tyto špičkové bezdrátové kruhové pily, jde spíše o přednost.

Napětí

Mezi 18V a 20V bezdrátovými kruhovými pilami je určitý zmatek. Mnoho lidí věří, že 20V je silnější, ale ve skutečnosti jsou stejné napětí.

Značky používají 6-buněčné sady místo 5-buněčných sad, které vidíme na nástrojích 18V/20V Max. Ty skutečně běží s vyšším napětím. Označeny 24V max nebo 22V, běží v 21.6V nominální. S o 20% více buněk mají opravdu potenciál produkovat více energie nebo běhu.

36V/40V maximální baterie jsou jedním ze způsobů, jak získat více energie. Makita a Skil mají systémy 2 baterie, které berou baterie maximálních/20 V a kombinují je do série na nástroji, aby dosáhly vyššího napětí. Makita má také linku 40V Max XGT a Metabo HPT má 36v multivoltový systém.

Skilsaw má několik možností pro svůj 48V TrueHVL systém, zatímco Dewalt’s Flexvolt System provozuje 60V max (54V) platformu.

Příchod pokročilých baterií pomocí 21700 lithium-iontových buněk a v poslední době buněčné baterie umožňuje poskytovat více energie pro snižové systémy napětí bez nutnosti objemnějších vysokopěťových baterií.

Blade vlevo nebo čepel vpravo?

Jen velmi málo profesionálů a kutilství, se kterými se setkáme, je jedno, na jaké straně je čepel. Téměř každý má přednost a nekoupí si pilu s čepelí, která sedí na „špatné“ straně. Vaše nejlepší sázka je vyzkoušet obojí a zjistit, který z nich je pro vás snazší sledovat vaši kořickou linii.

Jako uživatel pravák dávám přednost designu levého čepele. Pak je šéfredaktor PTR, Clint DeBoer, také spravedlivý a preferuje Blade-Right. Přečtěte si více o úvahách zde.

Funkce, které je třeba hledat

 • Breatherless Motor: Nabízí lepší výkon, běh a delší životnost
 • Elektronická brzda: Rychle zastaví čepel jako bezpečnostní funkce
 • Rafter Hook: Skvělé pro zavěšení na různých předmětech místo toho, aby se pila na zemi
 • Spouštěcí bezpečnostní design: Někteří lidé dávají přednost stylu push-in, jiní
 • Port Dust: Nabízí spojení s vakuem pro lepší vyčištění
 • Kompatibilita železnice: Dává pily schopnost připojit se ke stopě pro vysoce přesné řezy
 • LED světlo: přidává světlo do oblasti viditelné čepele, které vám pomůže vidět vaši linii
 • Cutline Blower: Používá proudění vzduchu z výfukového proudu k odsunutí piliny z vaší linie
 • Komponenty hořčíku: Snižuje hmotnost bez obětování síly

Proč můžete důvěřovat recenzím nástrojů pro nástroje

Někdy se podívejte na stránku „recenze“ a nemůžete zjistit, zda skutečně testovali nástroje, nebo zda jen „doporučují“ nejlepší prodejce Amazon?

To jsme my. Doporučujeme pouze to, co bychom vlastně používali, i když z toho nevyděláme provizi. Je to všechno o tom, jak vám dát legitimní doporučení a náš čestný názor na každý produkt.

Od roku 2008 jsme v podnikání zahrnují nástroje, psaní recenzí a podávání zpráv o průmyslových zprávách ve výstavbě, automobilovém průmyslu a péči o trávník. Naši pro recenzenti pracují v obchodech a mají dovednosti a zkušenosti, aby věděli, zda nástroje mohou dobře fungovat v terénu.

Každý rok přinášíme a kontrolujeme více než 250 jednotlivých produktů. Náš tým položí naše ruce na stovky dalších nástrojů na mediálních akcích a veletrzích po celý rok.

Konzultujeme s inovátory v technologii a navrhování nástrojů, abychom získali širší pochopení toho, kam se tyto produkty hodí a jak fungují.

Pracujeme s více než dvěma desítkami profesionálních dodavatelů po celých Spojených státech, kteří pro nás kontrolují produkty na reálných pracovních stránkách a konzultují s námi o metodách testování, kategorií a vážení.

Nejlepší šlechtana SAW. průvodce, recenze tipů

Stačí se podívat na tuto pilu. Vypadá to odlišně od průměrných kruhových pily? Na první pohled jsou stejné! Je to proto, že skutečný rozdíl je ve výkonu obou nástrojů. Pily červy mají větší sílu, která je pozoruhodná výrazně vyšším točivým momentem spolu s nižším průměrným otáčkám za RPM. Ani nejlepší červský disk nemůže udělat více než 4 500 ot / min. Ale věřte mi, je to více než dost pro řezání široké škály tvrdých materiálů. Točivý moment a prodloužená trvanlivost nástroje jsou aspekty, na kterých opravdu záleží. V tomto článku jsem se rozhodl objasnit, jaké vlastnosti pily Worm Drive jsou důležité, takže jsem si vytvořil průvodce s krátkým popisem nástroje a komplexním seznamem proměnných funkcí. Přečtěte si je a budete si moci vybrat nástroj, který pokryje vaše současné potřeby, nebo se možná stane vaším hlavním řezačkou po celá léta. Věnujte pozornost každé specifikaci a nebezpečí, protože mohou být kritické. Také jsem zahrnul 7 nejlepších recenzí nástrojů s odkazy, abyste mohli vidět, jak nejlepší modely vypadají a fungují, nebo si jeden po přečtení kupte hned.

Recenze Worm Drive viděla. top 7 modelů

Níže jsou nejspolehlivější modely červů, které jsem kdy použil. I když jsou všichni velmi dobří, mají výhody, nevýhody a jedinečné funkce, které možná budete potřebovat nebo nepotřebujete vůbec, proto si přečtěte tyto recenze Circular Swel Worm Drive pozorně a nespěchejte a nespěchejte.

Specifikace:

Inženýr Skilsaw Edmond Michelle je vynálezcem systému Worm Drive Gear System, takže Skilsaw je slavná, protože původní červská jednotka viděla značku a jeden z nejdůvěryhodnějších výrobců tam venku. Společnost existuje téměř 100 let a nadále pracuje pod Chevron Ltd.Příkaz. To byla první značka těžkého nástroje, kterou jsem vyzkoušel v garáži mého otce, a od té doby se to moc nezměnilo. Mimochodem, stále funguje tativa!

Tato pila na červ je vybaveno 15-amphovým motorem, který řídí čepel 7-1/4-palcové na vrcholu RPM 5300. To je mnohem víc, než je průmyslový standard, takže můžete očekávat obrovskou řeznou sílu. Tyto motory jsou vyrobeny technologií souboje, o které se tvrdí, že běží chladnější než jiné motory. Nesrovnával jsem maximální teplotu různých motorů, ale tento může běžet celé hodiny bez přehřátí.

Můžete snadno upravit úhel zkosení a nastavit jej z 0 ° na 45 °. Některé pily poskytují širší úhel, ale 45 obvykle stačí. Hloubka řezu při 45 ° je 1-15/16 ″ a 2-3/8 ″ při 90 °. K dispozici je také možnost přesně upravit hloubku řezání, což je velmi výhodné, když se rozříznete na pracovním stole nebo potřebujete přesnější řez tlustého materiálu. Úložiště má hloubkové znaky pro větší pohodlí.

Nástroj je poněkud lehký pro 7-1/4-palcový běžec. Váží pouze 11.5 liber. Je to skvělý aspekt, pokud trpíte rychlou únavou. Nedoporučuji to, protože to může vést k traumatu z dlouhodobého hlediska. Tento nástroj také splňuje požadavky na silica OSHA, což je velmi důležité pro profesionální pracovníky.

Co je zahrnuto:

Tento nástroj má kryt hořčíku, který je lehký, odolný a odolný vůči korozi. Konečně, zámek vřetena je velmi snadný přístup, což je důležité, pokud se budete měnit čepele často.

 • 180denní záruka a 1letá záruka;
 • Vytváří až 5300 ot / min;
 • Relativně lehký design;
 • Vysoko-torque, chladný běh 15-amp;
 • Nastavitelné zkosení (0-45 °) a hloubka řezání.

Specifikace:

Dewalt je jedním z nejstarších původních výrobců amerických energetických nástrojů. Značka poskytuje vynikající kvalitu a profesionální výkon od roku 1922. V roce 1992 se to stalo jednou z předních průmyslových značek. V roce 2016 byla představena řada nástrojů Flexvolt a bylo to revoluční spuštění.

Motory Flexvolt jsou bezhrubé a poháněny super výkonnou baterií s adaptivním napětím. Pro tuto šlechtickou jednotku se baterie přepne na 60 V a způsobuje, že běží na 5 800 ot / min. To je šílený výsledek pro bezdrátovou pilu. Výstupní výkon může dosáhnout až 2400 wattů, v závislosti na řezaném materiálu. Rychlost řezání je srovnatelná s výše uvedeným zařízením.

Nástroj váží mírně přes 11 liber s baterií uvnitř, takže je opravdu snadné přenášet, pokud pracujete na velké staveništi. Snížená hmotnost je dosažena kvůli hořčíkové botě, hliníkovou motorovou zásuvkou a lehkým, ale odolným plastovým krytem motoru. Během dlouhých řezů to není příliš horké. Tohle můžete použít pro všechno špatné tvrdé dřevo a překližku k betonu, kovovému potrubí a výztužku.

Co je zahrnuto:

 • (1) Flexvolt Framing Saw, (1) DCB606 20V/60V Max Flexvolt 6.0AH baterie, (1) Flexvot karbid nakloněn 7-1/2 ″ kruhovou pilovou čepel, (1) DCB118 20V Max ventilátor chlazená rychlá nabíječka, (1) Klíč Blade, (1) Příručka pro instruktáž uživatelů, (1) taška s dodavatelem.

Úhel zkosení můžete přepínat z 0 ° do 53 °, což poskytuje vyšší flexibilitu. Hloubka řezání při 0 ° (90 °) je 2-7/16 palců. Můžete si také všimnout, že tato pila je ve stylu červů, ale ne přesně pila. Přesto je prodáván jako červ a má požadovaný vysoce výkonný výstup pro řezání pevných materiálů. Výchozí balíček zahrnuje také ventilátorovou rychlou nabíječku, prémiově kvalitní čepel (7,5 palce), klíč pro odstranění čepele (vestavěný) a pohodlnou tašku. Konečně, dobrá věc je tříletá záruka s velmi citlivou zákaznickou podporou.

 • Tvoří až 5 800 ot / min;
 • Tříletá záruka;
 • Výkonný bezdrátový nástroj;
 • Vynikající pro trhání a rámování;
 • 9.0 ah baterie tvoří až 2400 wattů.

Specifikace:

Pravděpodobně víte hodně o Bosch. Tato německá společnost není tak velká jako řekněme, Makita, ale nabízí výjimečnou kvalitu skromných cen. I když je odesláno do USA z EU. Je to také přední technologický vynálezce s více než 5400 patenty po celém světě. Od roku 1886 dodávají Evropu vysoce kvalitní nástroje!

CSW41 patří mezi nejprodávanější kruhové pily Bosch, protože poskytuje výjimečnou sílu za relativně nízkou cenu (liší se od 189 do 220). Motor 15-ampů tvoří až 5 300 ot / min bez zatížení a točivý moment se cítí ostřejší než na pivách Makita a Dewalt. Kop na začátku se vyskytuje velmi zřídka a není chyba zařízení. Arbor má vestavěnou spojku, která snižuje riziko těžkých provizí. Podobně jako u Makita má tento nástroj patentovaný systém mazání ozubeného zařízení, který udržuje systém ve výborném stavu déle. Tisíce recenzí a moje zkušenost to dokazují.

Poměr výkonu a hmotnosti v tomto konkrétním modelu se může zdát nedokonalý, protože je to docela lehké pro toto otáčky, ale není tomu tak. Nástroj se cítí velmi stabilní na krátkých a dlouhých vzdálenostech. Je velmi pohodlné držet kvůli rukojeti s gumovými vložkami z vnitřních a vnějších stran. Prostor před rukojetí je také dostatečně velký pro pracovníky, kteří mají větší ruce a nosí silné průmyslové rukavice.

Vynikající stabilita také zvyšuje přesnost. Zkosení může být nakloněno od 0 ° do 53 ° a naštěstí je měřítko pro úhlopříčky velmi podrobné a má vyryté divize, které nikdy nebudou vymazány.

Co je zahrnuto:

Konkrétní model, který jsem testoval, přichází s 7-1/4 v. 24-teeth čepel, která vám poskytuje skvělé rámovací schopnosti z krabice. Dobrou zprávou je, že si můžete také vybrat, abyste si objednali menší model 6-1/2 ″ s držadlem nahoře a větším modelem 8-1/4 ″, který by se zabýval silnějšími materiály.

Hloubka řezu kruhové pily. Jak hluboko mohu řezat?

Kruhové pily jsou některé z nejběžnějších typů pily nalezených jak na pracovních místech, tak v obchodech s zpracováním dřeva. Relativní snadnost použití, všestrannost a přenositelnost způsobuje, že kruhový viděl populární zařízení. Je také relativně levný pro počet různých řezacích úloh, které může vykonávat.

Jak hluboká může kruhová pila řezat?

Jednou z nejčastějších otázek o kruhové pile je, jak hluboký může řezat. Odpověď závisí na velikosti použité čepele. Čím větší je průměr čepele, tím hlubší může řezat. Mohou existovat výjimky v závislosti na samotné pile, ale ve většině případů, pokud si koupíte větší čepel, může dodat hlubší řez pro vaše potřeby.

Následuje nejběžnější velikost čepelí na pily a jejich normální hloubka řezu v úhlu 90 stupňů a také úhel 45 stupňů.

Velikost pily Max. Hloubka při 90 ° Řezejte hloubku při 45 °
5 ½ palce 1 ¾ palce 1 3/16 palců
6 ½ palce 2 13/32 ″ 1 11/16 ″
7 ¼ palce 2 ½ palce 1 13/16 palce
8 ¼ palce pila 2 7/8 ″ 2 ¼ ″
10 ¼ palce 3 11/16 ″ (3.6875 palců) 2 ¾ ″ (2.75 palců)

Teoreticky by měla být kruhová čepel schopna řezat do hloubky rovnající se poloměru čepele mínus průměr příruby nebo průměru altánu, podle toho, co je větší. V případě kruhových pily byste však měli také zvážit tloušťku nohy nebo základní boty a bezpečné vzdálenosti. Kromě toho, příliš mnoho výčnělků čepele povede k těžkému zpětnému zpětnému odkusu a není bezpečné.

Zvažujete také úhel řezu v případě zkosených řezů. Je zřejmé, že řez 90 stupňů poskytuje maximální kapacitu řezu, zatímco zkosení 45 stupňů omezí tloušťku, kterou prořízne.

Totéž platí v případě, že stolní pila, rozpuštěné pily a další podobné elektrické nářadí.

7 ¼ ″ SAW: Jak hluboká může řezaná kruhová pila 7 ¼ palce?

Toto je pravděpodobně nejběžnější velikost pro čepele kruhové pily. 7 ¼ ″ je dostatečně velký, aby zvládl většinu úloh a zároveň byl dostatečně malý, aby byl přenosný a lehký.

 • Velikost pily: 7 ¼.palec
 • Značka: Skil 5280-01
 • Motor: 15 APMS
 • Úhel zkosení: 51 stupňů max
 • Průvodce laserovým paprskem, dmychadlo prachu
 • Cena: Kliknutím sem zobrazíte cenu

6 ½ ″ Saw: Jak silná může řezaná kruhová pila 6 1/2?

Nedaleko za 7 ¼ ″ kruhovou čepelí je 6 ½ ″ pila, alespoň pokud jde o popularitu. Zatímco čepel sama o sobě je menší, také usnadňuje kruhovou pilu a poněkud snazší je ve srovnání s většími čepelemi.

8 ¼ ″ kruhová pila

Toto je nejoblíbenější z větších druhů čepelí kruhové pily. Jedná se obvykle o kruhové pily červy, protože nabízejí více energie a točivého momentu. Je však také těžší a méně hbitý ve srovnání se 7 ¼ ″.

5 ½ ″ Saw: Jak hluboká může řezaná kruhová pila 5 1/2?

Nejmenší z nejběžnějších typů čepelí na pily, 5 ½ ″ se většinou používá v obchodech s zpracováním dřeva a v domácnostech kvůli jeho lehkému designu. Lze jej také použít na pracovní místa, i když ne tak univerzální jako větší verze.

Můžete nakrájet 2 x 4 s kruhovou pilou 5 ½ ″?

Ano, ale na práci bude trvat více než jeden řez. Je to proto, že po prvním řezu bude stále zbývat. Všechny ostatní zmíněné čepele mohou projít 2 ″ na jednom řezu.

8palcové a 9palcové pily

Ne patří mezi běžné velikosti, které najdete v místním obchodě s nástroji. Existují však a pokud kupujete online, jsou to určitě možnost. Ale než si koupíte libovolnou velikosti, zkontrolujte dostupnost čepelí.

Jak hluboká může 8palcová kruhová pila řezat? 8palcová skilsaw má řeznou kapacitu až 2 ¾ palce hluboko při 90 stupních.

9palcová pila může nakrájet na tloušťku 3 ¼ ″, když je nakrájeno na rovnou a 2 1/8.palce pod úhlem 45 stupňů.

Nastavení hloubky kruhové pily

Mějte na paměti, že zatímco kruhové pily jsou přenosné, jsou také spíše omezené, pokud jde o řezy ve srovnání s skládačkou. Kruhová pila je navržena tak, aby poměrně rychle prováděla rovné řezy, což zahrnuje jak průřezy, tak i roztržení. Můžete také udělat zkosení, což je skvělá funkce, i když může trvat trochu praxe.

Jak název napovídá, samotná čepel je ve tvaru kruhu a zuby vyčnívají ven. Horní část čepele je pokryta strážcem čepele, která chrání před prachem a troskami před odletem od materiálu. Bota nebo noha je umístěna kolem poloviny čepele a bude spočívat na samotném materiálu. To umožňuje provedení řezů.

Nastavení hloubky řezu

Jak upravit hloubku kruhové pily? Hloubku řezu můžete upravit pohybem nohy nebo základní boty. Odemkněte páku Footplate, která se obvykle nachází za strážcem čepele. Poté spusťte nebo zvedněte nohu, abyste získali požadovanou hloubku čepele a zamkněte základnu v poloze.

To vám umožní pracovat na různých tloušťkách materiálu, aniž byste museli měnit čepele. Samotná čepel však určí maximální tloušťku materiálu, který lze řezat. Na většině kruhových pily je k dispozici také úpravy zkosení pro tento typ práce.

Nejlepší kruhové pily k použití na 2×4 a 4x4s

Každá čepel, která je uvedena v článku, s výjimkou 5 ½ ″, snadno prořízne 2 x 4. Budete potřebovat druhý průchod pro 5 ½ ″ kruhovou pilu, abyste úspěšně řezali 2 x 4. Avšak 4 x 4 je pro většinu zmíněných čepelí příliš silné. Navíc ji nelze řezat o 5 ½ ″ průměru pila vůbec, protože maximální hloubka čepele je menší než 2 ″.

Pro řezání 2x4s se doporučují čepele ze 6 ½ ″ a nahoru, protože materiál můžete řezat v jednom průchodu. A stejná velikost a výše se doporučuje pro řezání 4 x 4s, i když k práci potřebujete další průchod.

Pro většinu dřevařů je standardní čepel 7 ¼ ″ pro většinu práce, které budete čelit. Může snížit 2 x 4s v jednom průchodu a 4 x 4s ve dvou průchodech. Navíc je dostatečně univerzální, aby byl použit v mnoha různých situacích, což z něj činí kruhovou pilu pro typ práce, kterou vykonává. Pokud hledáte něco menšího, ale ne příliš malé, pak je 6 ½ ″ čepel pravděpodobně pro vaše potřeby.

Worm Drive vs Sidewinder

Nejběžnějším typem kruhové pily je boční. Toto zařízení má motor na stejné ose jako čepel. Motor pohybuje čepelí díky hřídeli, která se rozprostírá ven a vytváří solidní spojení. Výsledkem je mocná pila, která je relativně snadné udržovat a používat.

Druhým typem kruhové pily je červský pohon, který umísťuje motor v pravém úhlu k čepeli. Tento typ kruhové pily je navržen pro těžkopádné práce jako ozubená kola používaná k pohonu hřídele, která je připojena k čepeli, přidejte další točivý moment. Tento typ kruhové pily má tendenci být ve srovnání s Sidewinder delší a tišší a obecně se používá na stavebních nebo pracovních místech.

Větší 8 ¼ ″ je obecně vyhrazeno pro dražší červokové pohonné systémy kruhových pily. Pokud děláte hodně těžkých prací na pracovišti nebo obchodě s zpracováním dřeva, pak větší kruhová pila čepele dává perfektní smysl.

Jakou velikost kruhového vida bylo řezat 4 × 4?

Skutečná velikost řeziva 4 ″ x 4 ″ je 3 ½ ″ x 3 ½ palce. Pokud chcete proříznout 4 × 4 v jednom průchodu, použijte kruhovou pilu 10 ¼ palce. Přestože je tato pila těžká, může být velmi užitečná v situacích, jako je řezání horní části plotu, které jsou již nainstalovány.

Největší kruhová pila

Jsem si jistý, že někteří z vás přemýšlejí, co je největší kruhová pila k dispozici na trhu, která nabízí maximální hloubku řezu. Skilsaw a Makita vyrábějí 16 5/16 palcových kruhových pily, které mohou jít až 6 ¼ palce hluboko. To znamená, že můžete nakrájet řezné řez 6 × 6, což je nějaká vážná hloubka řezu!

Získejte rychlost a přesnost, které vaše projekty vyžadují se spolehlivou kruhovou pilou, která skutečně dělá řez.

Autor: Tom Scalisi a Glenda Taylor | Aktualizováno 3. května 2023 16:07

Můžeme získat příjmy z produktů dostupných na této stránce a účastnit se přidružených programů.

Slova „všestranný“ a „nástroj“ se v těchto dnech tak často kombinují, že je těžké zjistit, zda je to pravda nebo jen marketingový trik. Rychlá prohlídka profesionálního staveniště však nepochybně dokáže, že kruhová pila. ruční elektrická pila, která používá kulatý spřádací čepel k řezání materiálů. je skutečná dohoda, pokud jde o všestrannost. Dobrý domácí workshop také zaručuje spolehlivou a silnou pilu pro různé úkoly, od rozbití listu překližky až po rychlé, opakující se řezy na stohu rámování řeziva.

Téměř každá společnost Power Tool prodává jeden nebo více modelů kruhové pily. S množstvím značek, možností výkonu a funkcí, výběr jednoho může být náročný. Rozhodli jsme se vyzkoušet nejoblíbenější možnosti dnešní a zjistit, které z nich byly na úkol provádět silné a konzistentní řezy.

Testovali jsme pily na různých typech dřeva, včetně trámů, řeziva částic (PSL), překližky a rozměrového řeziva. Nepřišli jsme na ně snadno, protože tyto nástroje by měly být schopny poskytovat spolehlivé výsledky, i když jsou tlačeny na jejich limity. Následující sestava nejlepších kruhových pily obsahuje ty, které vynikaly v našich testech. Zjistěte výhody, nevýhody a možná několik překvapení, která jsme objevili při testování těchto nejlepších nástrojů.

 • Nejlepší celkově: Makita 36V (18V x2) bez kartáčovských 7¼-in. Kitská sada
 • Runner-up: Dewalt 20V max bezdrátová bezmastně bez. Kruhová pila
 • Nejlepší třesk pro Buck: Greenworks 24V bez kartáčovství 7¼-in. Kruhová pila
 • Nejlepší malý: Makita 18V lxt bezdrátový 5⅜-in. Kruhová oříznutí
 • Nejlepší pro rámování: Skil PWR Core 20 XP bez kartáčovače 7¼-in. Kruhová pila
 • Nejlepší laserový průvodce: Dovednost 15-amph 7¼-in. Kruhová pila
 • Nejlepší pro trámy: dovednost 10¼-in. Skilsava hořčíkového červa
 • Nejlepší sada: Bosch Unfortor 18V silná paže 7¼-in. Kruhová pila
 • Nejlepší pro profesionály: Dewalt DWS535B 7¼-in. Kruhová pila červa

Co zvážit při výběru nejlepší kruhové pily

Zarovnání motoru, rychlost běhu, amperáže a typy čepele jsou základními aspekty kruhové pily, takže zde je rychlý základní nátěr.

Corded vs. Baterie napájeno

Stejně jako u jakéhokoli typu pily, provazované kruhové pily spojují uživatele ke zdroji energie (i.E., elektrická zásuvka), zatímco modely ovládané baterií mohou jít kamkoli. Na profesionálních pracovních místech byly bezdrátové kruhové pily kdysi vyhýbány ve prospěch kabelových modelů-ale s nedávnými vylepšeními lithium-iontových baterií se to mění. Když kruhové pily napájené z baterií zasáhly trh, byly mnohem podřadné než dobrá varianta v síle i rychlosti. Rychle prošli také výdrž baterie a někteří by se zahřívali nebo se zasekli, jakmile se čepel setkal s jakýmkoli odporem z řezaného materiálu.

Dnešní bezdrátové kruhové pily však mají mnohem větší výkon a mnohem delší výdrž baterie. Hodně z tohoto zlepšení je způsobeno přijetím bezkartáčových motorů (nejnovější, nejúčinnější technologie bez údržby) a kvalitnější lithium-iontové baterie.

Sidewinder vs. Worm Drive

Navzdory tomu, jak by to mohlo znít, toto srovnání není profesionální zápasový zápas! Sidewinder a Worm Drive se vztahují na zarovnání motoru a polohu na kruhové pile. Motor modelu Sidewinder je nainstalován v souladu s čepelí, což mu umožňuje běžet při vysokých rychlostech v kompaktní stopě.

Kruhová pila červa má motor v zadní části pily a používá sadu ozubených kola (tzv. Kvůli jejich spirálovému tvaru červa) u čepele. Pily s pohonem červů, které jsou obvykle delší, větší a těžší než boční vložky, mají tendenci snižovat rychlost, ale zvyšovat točivý moment (síla). Vyžadují také olej k mazání ozubených kol, takže uživatelé by měli každý den kontrolovat hladinu oleje.

Sečteno a podtrženo: Pro rychlost, velikost a snadnou údržbu je model Sidewinder způsob, jak jít; Pro sílu a točivý moment, švy s pohonem vlády vládnou.

Amperage a rychlost

Amperage označuje množství elektrického výkonu, který motor vydrží, aniž by jeho vnitřní komponenty selhaly. V minulosti byly elektrické motory slabší a nebyly tak schopné, takže Amperage (AMP) byla důležitou specifikací pro tout. Téměř všechny moderní kruhové pily jsou vybaveny 15-ampisovým motorem.

Rychlost pily však může být zvážení, protože čím rychleji se otočí čepel, tím rychleji může proříznout materiál. Ale rychlosti bývají relativní, protože 15-amp motor může otočit 7 ¼ palcovou čepel rychleji než 10 ¼ palcová čepel. Obecně lze říci, že pokud jde o 7 ¼ palcové pily, rychlosti mezi 4 000 a 5 500 revolucemi za minutu (RPM) jsou běžné a měly by být přiměřené pro rychlé a přesné výsledky. Jednotky červů mohou nabídnout mírně nižší rychlosti, ale přicházejí s větším točivým momentem (točilací síla), takže zatímco se mohou snížit pomaleji, během velkých řezacích pracovních míst se nepřehřívají ani zablokují.

Mějte na paměti, že rychlost čepele má velmi málo společného s hustotou materiálu, kterou může pila řezat. To je do značné míry závislé na typu a kvalitě čepele.

Velikost a typ čepele

Jeden znatelný rozdíl mezi modely kruhové pily je velikost jejich čepelí. Každý používá čepel specifické velikosti. Průměrný profesionál nebo DIYER může získat nejvíce rámovacích a stavebních úloh s modelem 7 ¼ palce. Kompaktní pily mohou mít čepele v rozsahu 5 ⅜ palce, zatímco velké pilové čepele mohou být 10 ¼ palce nebo více.

Mezi oblíbené typy čepele patří všestranné, rámování, povrchovou úpravu a překližku. Počet zubů (počet zubů kolem čepele) určuje, pro které projekty čepel nejlépe funguje. Čím nižší je počet zubů, tím drsnější bude řez, takže tyto čepele jsou vhodné pro rámování nebo demolici. Čepele s vyšším počtem by se měly používat pro výrobu kabinetu, překližky a dokončení.

Tip pro tip: Kruhové pily naříznuty na „vzestupu“, což znamená, že řezací polovina čepele (část pod botou) se točí směrem k přední části pily. To nevyhnutelně způsobí, že malé kousky dřeva se „vytrhnou“ dřeva. zejména při řezání překližky. tvorbu znatelně drsných okrajů, které snižují kvalitu práce. Chcete.li minimalizovat roztržení, položte kousek malířské pásky přes kořič, aby tato vlákna držela na místě. Je také možné řezat dřevo lícem dolů, aby se odstranilo obavy z roztržení na tváři dřeva.

Materiál bot

Základní deska, která jezdí na obrobku, je známá jako bota, která bude obecně vyrobena z jednoho ze tří materiálů:

 • Ocel, i když kdysi populární, je dnes méně populární, protože i přes levný a robustní je také velmi těžký.
 • Hliník je mnohem lehčí než ocel, ale dražší a ne tak tvrdý.
 • Hořčík, který je asi 30 procent hmotnosti na objem hliníku, je high-tech kov pro kruhovou pilu boty. Hořčík je silnější než hliník (a dokonce i ocel v některých aplikacích) a snadněji se vyrábí, ale výrazně dražší.

Snadnost nastavení

Některé materiály, jako je překližka a jiné plechové zboží, vyžadují hloubku mělké čepele, zatímco jiné (rámování aplikací, 4 × 4 příspěvky atd.) Vyžadujte plnou hloubku a pila se může shromáždit. Takže pro skutečnou všestrannost by kruhová pila měla umožnit uživateli provést rychlé a přesné úpravy hloubky.

Téměř všechny modely mají páky nebo knoflíky pro upravení úhlu čepele, známého jako „Bevel.„Knoflíky mají tendenci být přesnější při vytáčení v dokonalém úhlu, i když jsou trochu potíže, které se uvolní a utahují, když nosí pracovní rukavice.

Nejdůležitějším hlediskem, pokud jde o nastavení úhlu čepele, je snadno dostupná úroveň nebo knoflík. Někteří výrobci umístili tyto knoflíky na nepohodlné místo-například zadní strana pily mezi držadlem a strážcem čepele-ale úhel-přizpůsobení knoflíku před motorem, kde je snadný přístup, je nejvíce promyšlený design.

Bezpečnost

Výrobci vytvářejí bezpečnostní prvky do svých strojů, aby bojovali proti nebezpečím, které jsou vlastní kruhovým pilam. Jednou z užitečných bezpečnostních funkcí je elektrická brzda, která zastavuje kruhové pily téměř okamžitě poté, co uživatel uvolní spoušť. Starší modely by umožnily Blade, aby se zastavila sama o sobě, což by mohlo vést k tomu, že by točící čepel přicházela do kontaktu s něčím nezamýšleným.

Vestavěná LED světla a pružinové stráže čepelí také nabízejí významná bezpečnostní opatření. Pracovní světla osvětlují obrobku a umožňují uživateli vidět kořič a veškeré trosky nebo blížící se chyby, kterým by se měli vyhnout. Zatahovací stráže zakrývají čepel, jakmile je čepel odstraněna z obrobku, což pomáhá minimalizovat nebezpečí.

Bezpečnost je také odpovědností uživatele, takže při používání kruhové pily nezapomeňte nosit ochranu očí a ucha.

Další funkce

Některé z nejlepších kruhových pily nabízejí další funkce, které usnadňují a zrychlují práci. Například některé modely mají porty sběru prachu a odnímatelné sběrné sáčky, které pomáhají minimalizovat množství pilin na kořisti. Jiní by mohli přijít s dalšími bateriemi, v závislosti na soupravě.

Další užitečnou funkcí, kterou výrobci nabízejí s jejich pilami, je vestavěný krokve. Tyto háčky se otočí z pily, což umožňuje uživateli zavěsit je z vy kroces, žebříku, sawhorse nebo jiné robustní římsy. Stavitelé přikládají háčky k jejich pilám po celá léta a výrobci nyní chytají.

Naše nejlepší tipy

Při výběru nejlepší kruhové pily je toho hodně co vědět. Naštěstí nakupování jednoho nemusí být tak matoucí. Náš praktický proces testování dává tyto nástroje do práce a vytvářejí rovné a úhlové řezy na různé typy materiálu. Bohužel ne všechny pily, které jsme testovali, splnily naše vysoké standardy. Najdete ty, které se nezměřily podrobně pod „testovány také.„Následující modely všechny vynikaly, aby získaly místo na tomto seznamu nejlepších kruhových pily, a jeden je určitě vhodný pro projekt konkrétního uživatele.

Makita 36V (18V x2) bez kartáčovských 7¼-in. Kitská sada

Z několika důvodů má 36-voltová bezdrátová kruhová pila nejvyšší vyznamenání v naší sestavě nejlepších kruhových pily. Jednou z prvních věcí, které jsme si všimli, bylo to, že plochá základna nebo „bota“ byla vyrobena z hořčíku, stejně jako zatahovací stráž čepele. byli jsme ohromeni. Podle našich zkušeností je hořčík nejen lehký, ale je také odolnější než ocel nebo hliník.

Nabili jsme oba 18 V lithium-iontové baterie na plnou kapacitu a začali jsme. Makitu jsme testovali provedením rovných a zkosených řezů různých hloubek na překližce a rozměrové řezivo. Hladce se poháněl bez ztráty točivého momentu, a to i poté, co indikátory baterie ukázaly méně než polovinu náboje. Opakované řezy jsme provedli přes hodinu a motor a kryt Makity se nikdy nevytápěli.

Pila přichází s nastavením úhlu s rychlou změnou, což je užitečné a přímočaré. Makita se rozřezává v jakémkoli úhlu až do 56 stupňů a má pozitivní zastávky, což znamená, že nastavení úhlu klikne do uzamčené polohy ve standardních úhlech 22½, 45 a 56 stupňů. Snižuje se na maximální hloubku 2 palce a nastavení hloubky bylo hračkou. Díky snadným úpravám je tato pila dobře vhodná pro rychle se pohybující projekty, když uživatel potřebuje rychle změnit úhly nebo hloubku a nechce se zastavit a používat klíč (staromódní způsob), aby provedl úpravy.

Tato špičková kruhová pila také přichází s vypouštěcí tryskou pilinou. Tyto trysky obvykle pomáhají nasměrovat tok pilin ve venkovním nastavení. Všimli jsme si, že jsme docela dost piliny, které unikli z kolem stráže čepele, spíše než vypouštěli z trysky, takže jsme cítili, že to nezmění moc.

Specifikace produktu

 • Vysoce kvalitní deska pro hořčík a strážce čepele přispívají k trvanlivosti
 • Rychlé úpravy páky pro hloubku a úhlu čepele rychle a jednoduše úpravy
 • 2 Světlá průvodce světla osvětlují materiál přímo v okamžiku, kdy pila splňuje čepel
 • Port Pilingdust-vybírání nedělal skvělou práci, když byla připevněna vakuová hadice, držel piliny ze vzduchu

Získejte kruhovou pilu Makita 36V v Amazonu, Home Depot nebo ACME Tools.

Dewalt 20V max beztaskovného kartáčovače 7¼-in. Kruhová pila

Dewalt je lídrem na trhu s energetickými nástroji a tato 20-voltová bezdrátová sada je perfektním příkladem proč. To bylo vynikalo v našem testování, což se ukázalo být dobře navrženo a ergonomické. skvělá kombinace. Opakovali jsme rovné a úhlové řezy různých hloubek po dobu jedné hodiny a pila neztratila sílu nebo se zahřívala. Měl tolik energie na jeho posledním řezu testu jako první.

Tato kruhová pila z Dewaltu má zkosenou kapacitu až 57 stupňů, s pozitivními zastávkami na 45 a 22 a½ stupňů, což je po ruce, aby se snížila standardní úhly, aniž by se musela před zamčením opatrně prozkoumat měření úhlu. Na 2 9/16 palců nabízí také hlubší hloubku řezání než většina jeho konkurentů.

Základna je hliník, díky kterému je nástroj relativně lehký (9 liber). Upřednostňovali bychom základnu hořčíku pro účely trvanlivosti, ale nedostatek nepovažujeme za vypínač dohody. Našli jsme páku úhlu čepele a páka pro úpravu hloubky, když jsme provedli úpravy.

Tento dewalt se také může pochlubit krokkovým hákem, což zvyšuje jeho všestrannost. Vzhledem k tomu, že se jedná o mírně kompaktní pilu, z něj je krokkář nejlepší volbou pro rámování struktury střechy s rozměrem řeziva. uživatelé to mohou zavěsit na krokve. Líbí se nám tato dewalt Saw pro profesionály, ale také si myslíme.

Specifikace produktu

 • Relativně kompaktní a ergonomický design způsobuje, že je vhodný pro provádění pracovních míst
 • Hook Rafter Hook umožňuje uživateli bezpečně zavěsit nástroj při práci ve výškách, místo aby jej položil tam, kde by mohl spadnout
 • Hloubka a úhel čepele se snadno mění s rychlými nastavenými pákami

Získejte kruhovou pilu Dewalt 20V v Amazonu, Home Depot nebo ACME Tools.

Greenworks 24V bez kartáčovství 7¼-in. Kruhová pila

Ne každý potřebuje všechny funkce špičkové bezdrátové pily nebo těžkopádné schopnosti modelu svlékání dřeva. Pro projekty pro kutily, které zahrnují příležitostnou malou rámovací práci nebo rozkládání překližkových listů-zejména při úsporách peněz je prioritou-může být dostupná zelená kruhová pila na správnou volbu.

Testovali jsme spoustu nástrojů od mnoha výrobců, ale toto je první energetický nástroj Greenworks, který jsme vyzkoušeli, a byli jsme příjemně překvapeni. Navzdory své cenově dostupné ceně se tato kruhová pila opakovala rovné a zkosené řezy v překližce a rozměrové řezivo po hodinu pevného testování, aniž by se na nás zahřívala nebo ztráta energie. Vyšetře na 4 500 ot / min, což je o něco menší rychlost než některé ostatní, které jsme testovali, ale stačilo to pro řezání typů dřeva, která většina dijové bude muset řezat.

CR24L00K má rychlé úpravy pro řezání úhlu (až 45 stupňů) a hloubku řezání (až 2½ palce) a zjistili jsme, že je snadné upravit oba. Základní bota je vyrobena z razítka kovu, který se dá očekávat v tomto cenovém bodě, ale byli jsme zklamaní, že strážce čepele je plast. ve skutečnosti by to mělo být kovové. Běhací stráž se během našich testů nezlomila, ale je to slabý bod v návrhu nástroje.

Specifikace produktu

 • Cenově dostupná kruhová pila, která je vhodná pro vytváření řezů pro kutily a kolem domu
 • Dodává se s nabíječkou baterie a lithium-iontovou baterií; připraven vyříznout přímo z krabice
 • Pěkná ergonomie; Během používání se cítí pohodlně v ruce
 • Nabízí o něco menší rychlost než některé jiné modely
 • Stráha čepele je vyrobena spíše z plastu než kovů, což je vystaveno většímu riziku rozbití

Získejte kruhovou pilu Greenworks na Amazonu, Lowe’s nebo Greenworks.

Makita 18V lxt bezdrátový 5⅜-in. Kruhová oříznutí

Pro kutilství na částečný úvazek nebo uživatele menšího zarážení je Makita 18V LXT bezdrátová 5⅜-palcová kruhová pila a minimální hmotnost z něj atraktivní, přenosná možnost. Tato vida váží jen 6 liber, což umožňuje, aby si dřiny a úroveň dovedností ovládaly.

Navzdory své minimální velikosti a malé čepeli má tato bezdrátová kruhová pila hloubku řezu až 2 palce, což nabízí více než dostatečnou kapacitu pro řezání rozměru řeziva. Jeho nejvyšší rychlost 3 600 RPM by měla být schopna manipulovat s většinou projektů, i když rychlost je menší než některé konkurenční modely. Základní zkosení až 50 stupňů, aby uživatelům umožnilo provést úhlové řezy.

Přestože jsme byli malé, zjistili jsme, že tento Makita se zabalí docela úder. Testovali jsme to řezáním překližky a rozměrového řeziva, prováděním rovných řezů a úhlů a poháněno přímo skrz. Knoflík s dvojím podporou je trochu na malé straně, ale dokázali jsme jej použít k udržení pily stabilní při řezání. Myslíme si však, že většina profesionálů použije tuto kompaktní pilu jako jednoruční pilu a nezávisí na dvojí podpoře. Tato pila je velmi vhodná pro řezání světla a řezání nad hlavou, kde není snadné ovládat těžší kruhovou pilu.

Specifikace produktu

 • Lehký za 7 liber; v případě potřeby vhodné pro řezání režie
 • Ačkoli kompaktní, stále nabízí hloubku řezu 2 palce, což zvyšuje všestrannost
 • Velikost plus bezdrátová operace dělá z této hodné přenosné možnosti
 • Podpora s dvojitou rukou je na malé straně a není dobře vhodná pro velké ruce
 • „Pouze nástroj“ nákup. baterie a nabíječka musí být zakoupeny samostatně

Získejte kruhovou pilu Makita 18V v Amazonu nebo Home Depot.

Skil PWR Core 20 XP bez kartáčovače 7¼-in. Kruhová pila

Ti, kteří chtějí pro-level kruhovou pilu pro kutily. Na první pohled jsme si mysleli, že jádro PWR dovedností je pila s červovým pohonem kvůli jeho délce a štítku. Je to však vedlejší. Při kontrole pily jsme zjistili, že další délkou bylo umístění pouzdra s dvojitou baterií, které sedí na zadní straně motoru.

Uchopením zadní rukojeti a duálního stabilizátoru vpředu jsme mohli snadno ovládat pilu při řezání hustého dřeva a větších kousků rozměrového řeziva. Dvě 20-voltové baterie (5 zesilovačů nebo AH), které jsou zahrnuty, poskytovaly více než dostatek energie, aby se opakovaly rovné a úhlové řezy na překližce a rozměrové řezivo. Vzhledem k tomu, že je účtován jako těžký model, testovali jsme to také na laminovaném dýhovém řezivu (LVL), což je velmi husté a obtížnější řezat než rozměrové řezivo. Pila prořízla LVL, aniž by se zašpinila.

Líbí se nám hlubší než průměrná hloubka řezání 2 9/16 palců a až 53 stupňů řezání úhlu. To, co se nám nelíbilo, bylo stisknout druhou páku, aby se upravila úhel čepele za 53 stupňů. Skil pila má zastávku zámku na 45 stupňů a my jsme museli tlačit samostatnou západku, abychom upravili úhel dále, což se cítilo nepříjemně a vypadalo to zbytečné. Také bychom upřednostňovali botu hořčíku před hliníkem, ale líbilo se nám protáhlé styl boty, který pomáhá stabilizovat pilu na hlubokých řezech.

Celkově jsme zjistili, že tato pila byla dobře navržená, ergonomická a vhodná pro využití těžkých kutilství. Toto je model dovedností, který cítíme, že přemojí mezeru mezi standardním spotřebitelem a nástrojem pro profesionály.

Specifikace produktu

 • Prodloužený design pily přidává kontrolu a stabilitu během řezů
 • Dvě 20 V baterie, zahrnuté s nákupem, poskytují dvakrát tolik energie
 • I když je stále 7 ¼ palcová kruhová pila, může být upravena na hloubku 2 9/16 palců, což je hlubší než většina 7 ¼ palců pily
 • Musí stisknout druhé tlačítko, aby se upravil úhel kolem 45 stupňů, což je těžkopádné a zpomaluje nastavení úhlu

Získejte kruhovou pilu PWR v Amazonu, Lowe nebo ACME.

Dovednost 15-ampéra 7¼-in. Kruhová pila

Získání visící kruhové pily může být náročné, ale kruhová pila s laserovým vedením může mnohem usnadnit úlohu. Tato kruhová pila na dovednosti je vybavena laserem s jedním paprskem, který umožňuje uživateli udržovat konzistentní průchody na přítokových linií.

Podle našich zkušeností jsou některé laserové průvodce matné, nebo se nerozšiřují o více než několik centimetrů, ale laser na vidě dovedností je pozoruhodnou výjimkou. Dokonce venku za většinou slunečný den byl laser viditelný na materiálu více než 2 stopy.

To bylo řezané úhly do 51 stupňů a přichází s pozitivní zastávkou při 45 stupních, což je úhel používaný nejčastěji při řezání miterů. Nastavení úhlu i hloubky je jednoduché pomocí pák a nástroj přichází s maximální hloubkou řezání 2.4357 palců.

Kromě laserového paprsku se tato šňůra kruhová pila může pochlubit také maximální rychlostí 5 300 RPM ze svého 15-amphového motoru a nabízí spoustu energie a schopnosti. Pila se po asi 45 minutách používání docela zahřála, což nám řeklo, že ji tlačíme dále, než bylo navrženo. I když to považujeme za dobrou volbu pro výrobu přímých a úhlu řezů na překližce a rozměrové řezivě, není to pro těžkopádné pily. Má několik plastových komponent, které pravděpodobně pomáhají udržovat cenu dolů, takže to považujeme za nejlepší pro začínající diyers, kteří pracují na malých projektech a potřebují přidání jasného laserového průvodce při řezání.

Specifikace produktu

 • Corded Saw nikdy nedojde síla, dokud bude v okolí odtok
 • Laserový průvodce je světlý a silný; Viděli jsme to při řezání venku za slunečný den
 • Může se pochlubit působivou rychlostí (5 300 ot / min) za pilu v tomto cenovém bodě
 • Několik komponent, včetně zatahovací stráže čepele, je plastové
 • Být šňůrou šetří náklady, ale omezuje přenositelnost pily

Získejte kruhovou pilu 15-amp na Amazonu nebo Lowe.

Dovednost 10¼-in. Skilsava hořčíkového červa

Tady přichází skutečný velký chlapec! Věřte tomu nebo ne, Skilsaw Skilsaw Skil’s Hořčík Worm není jeho největší nabídkou. je to střední model na 10 ¼ palce. Tato pila s červy může řezat rámové materiály a plechové zboží a zvládnout silné trámy spojené s rámováním post-a paprsku a dřeva.

Stejně jako většina dnešních pilach s červovým pohonem je tento model propuštěn, protože je prostě příliš velký a má příliš velký točivý moment na běh na většině lithium-iontových baterií. Připojili jsme ji do 12-měřicího vnějšího prodlužovacího kabelu a začali jsme testovat. Udělali jsme různé přímé a úhlové řezy na rozměrové řezivě a LVL. Neobtěžovali jsme řezání překližky, protože tato pila je určena pro větší věci. Místo toho jsme to použili k zhoršení okraje velkého 8-stopového 12palcového paprsku 12-palcového paprsku lemu a fungovaly bezchybně. Pila má záviděníhodnou hloubku řezání 3 11/16 palců a prořízne úhly až 51 stupňů. Úhel čepele i hloubka se snadno upravují pákami. Za hodinu jsme provedli opakované škrty a pila se vůbec nezhnala.

Nejvyšší rychlost pily je 4 700 ot / min, což je pomalejší než některé pily, které jsme testovali. Ale jeho skutečný přínos spočívá v jeho vysokém točivém momentu, který udržuje čepel točící se hustými a hustými materiály. Vážení v 16.5 liber, toto je monstrum pily a může to být trochu pro některé diyers. Přesto je to pro ty, kteří potřebují snížit značné rozměrové řezivo nebo trámy, je to zabouchnutí.

Specifikace produktu

 • Spousta řezané kapacity pro řezivo a silné trámy díky ozubenému řízení červů, které poskytuje maximální točivý moment
 • Dodává se s botou hořčíku pro dlouhodobou trvanlivost a stabilitu řezu
 • Schopnost provádět hlubší řezy. až na téměř 4 palce

Získejte kruhovou pilu v Amazonu, ACME Tools nebo CPO.

Bosch Ufaktor 18V silná paže 7¼-in. Kruhová pila

V minulosti jsme si zakoupili elektrické nástroje „pouze“, jen abychom zjistili, že za dobíjecí baterii a nabíječku musíme zaplatit tolik nebo více. Kruhová pila Bosch Ufaktora obchází tento problém zahrnutím všech tří do této sady kruhové pily. To také přichází s těžkým plátnovým taškem pro udržení všech komponent pohromadě.

Nabili jsme baterii a začali testovat. Bosch se může pochlubit snadno změnitelným úhlem čepele a úpravy hloubky-řezy úhly až do 50 stupňů a mají maximální hloubku řezání 2½ palce. Ačkoli základní bota a strážce čepele jsou hliníková, je to dobře postavená vida, že při 12 liber váží o něco více než některé z podobných 7-palcových modelů, které jsme testovali.

nejlepší, bezdrátové, recenze, 2023

Udělali jsme několik přímých a úhlových řezů skrz rozměrové řezivo a překližku bez závěsu. Bosch viděl, že se nepřehřál-dokonce i při téměř konstantním použití přes hodinu.

Zajímavé je, že čepel na tomto modelu je vlevo, zatímco čepele na většině kruhových pily 7 ¼ palce jsou napravo. Přestože to však trochu zvyklo, necítili jsme, že to byla nevýhoda-pila může snadno použít pravák nebo levák.

Specifikace produktu

 • Zahrnuje baterii, nabíječku a tašku pro ukládání všech komponent
 • Dobrá ergonomie; Grip Nonslip pomáhá uživateli udržovat pevné pochopení
 • Nastavení úhlu čepele a hloubky řezání jsou snadné pomocí pásek rychlé změny
 • Poměrně drahý výběr pro kruhovou pilu
 • Při 12 liber, o 1 až 3 libry těžší než konkurenční modely

Získejte kruhovou pilu Bosch v nástrojích Amazon, Lowe nebo ACME.

Dewalt DWS535B 7¼-in. Kruhová pila červa

Dewalt je dobře známý pro výrobu vysoce kvalitních elektráren a DWS535B není výjimkou. Opravdu se nám líbila skutečnost, že Dewalt na tento model vložil botu hořčíku a pro stráž čepele použil lehký hliník. Není to tak těžké jako mnoho červů, vážící se za necelých 9 liber, a zjistili jsme, že jeho prodloužený design na základním boji nabídl stabilizační účinek při řezání hustších materiálů.

Na překližku, rozměrové řezivo a LVL jsme provedli úhlové i rovné řezy. DWS535B proplétá je všemi bez zahřívání nebo zašpiňování. Jedná se o model pro šňůru, což je obvykle případ červů, takže jsme jej připojili k 12-měřidlu exteriérového prodlužovacího kabelu pro testování. Je vybaven 4 800 ot / min, což je méně než některé modely, ale nahrazuje pomalejší rychlost s vyšším točivým momentem.

Pila přichází s snadným úhlem čepele, který prořezává zkosení až 53 stupňů a nabízí pozitivní zastávky na 22½ a 45 stupňů, což jsou standardní úhly ve stavebnictví. Má 2.438palcová maximální hloubka řezání, která se také snadno upravuje pomocí zámku páky. Měli bychom rádi hlubší kapacitu řezu, ale to je stále nejvýkonnější kruhová pila na 7 ¼ palce.

Specifikace produktu

 • Pro pilu s červovou jednotkou je model příjemně lehký za méně než 9 liber
 • Design je ergonomický a snadno ovládatelný pomocí 2 rukou
 • Obsahuje vysoce kvalitní materiály, včetně boty hořčíku a strážce hliníkové čepele
 • Jen 2.438 palců, přichází s mírně mělčí hloubkou řezání ve srovnání s jinými 7 ¼ palcovými konkurenty s nehorny

Získejte kruhovou pilu Dewalt Worm Drive na Amazonu nebo Lowe.

Také testováno

Kromě ostatních pilů v této sestavě jsme také testovali kompaktní kruhovou pilu BlackDecker 20 V. Měli jsme velké naděje na tuto malou 5½palcovou pilu, ale zcela to nesplnilo naše standardy. Poté, co jsme nabili baterii, jsme začali řezat překližku. BlackDecker viděl, jak se snažil projít skrz list, takže jsme zmenšili tloušťku řezu na ½ palce a zkusili to znovu. Žádné štěstí. Malá pila prostě nemohla shromáždit dostatek síly, aby se prořízla.

Testovali jsme další elektrické nástroje BlackDecker se skvělými výsledky, takže nevíme, jestli jsme tentokrát dostali citron nebo zda byla baterie příliš slabá. Přišlo to s 20-volt 1.5ah lithium-iontová baterie, která, i když to není nejsilnější na trhu, měla být dostatečná pro výrobu ½ palce hlubokého řezu překližky. Zkusili jsme dobít baterii a pak jsme si udělali další výstřel na řezání. stále ne. V tomto okamžiku jsme museli tuto pilu odstranit z našich testů, ale v budoucnu se těšíme na testování nové a vylepšené verze.

Read our full review : BlackDecker 20-Volt Compact Circular Saw

Our Verdict

Any of the circular saws in our lineup are well suited for various wood-cutting tasks. Still, the Makita 36V circular saw takes top honors for its double-battery capacity, high speed, and quality construction. In the Runner-Up spot, the DeWALT 20V circular saw is a strong competitor thanks to its brushless motor; compact, ergonomic design; and high rpm.

How We Tested the Best Circular Saws

Putting together a list of the circular saws was more fun than work. After all, if there’s one tool we’re not short on experience with, it’s circular saws. We drew upon our past experience with these tools to help us decide which models to test.

First, we thought about all the must-have features we can’t live without and compiled a large pool of tools (more than 25!). Then, we narrowed them down by the brands we know and trust, as not all manufacturers offer the same quality.

Our hands-on testing involved using each saw to cut materials repeatedly for an hour with each circular saw. We made both angled and straight cuts during each saw’s test period and noted how well the tool performed the tasks. We only cut the materials suggested for the saws; for example, we did not attempt to cut LVLs, which are very dense and difficult to cut with compact circular saws that are not made to withstand that type of cutting. Likewise, we didn’t bother cutting plywood with the oversize worm-drive saw, which is explicitly designed to cut denser, thicker materials such as timbers.

We closely monitored each circular saw throughout the test period to determine whether it heated up (a sign the motor isn’t keeping up with the cutting). We also noted how easy/challenging it was to adjust each tool’s blade angle and cutting depth. Most of today’s manufacturers are now putting quick-change lever adjustments on their saws, but some still require a wrench to make these adjustments.

During each test, the saws were awarded points using a rubric. The better they performed, the higher the points they earned. After testing, we added and averaged the scores to determine each saw’s best use.

FAQs

Even with all that advice on the best circular saws, some additional questions might be spinning through your head. The following section aims to address those queries. Be sure to check for an answer to your question below.

Q. What is a circular saw used for?

The most common use for a circular saw is cutting framing lumber to length. However, it can trim deck boards, cut plywood sheets into cabinet panels, and more.

Q. What kind of cuts can a circular saw make?

Circular saws can make straight cuts, cuts with beveled angles, and even a series of thin, shallow cuts known as dadoes or rabbets.

Q. What should I look for when buying a circular saw?

There is a combination of things to look for when buying a circular saw. If you already own a series of batteries, find one that matches your stash. Also, look for one with enough speed to get the job done that also fits your budget.

Q. What is the best circular saw for home use?

There are two saws worth recommending for home use. Both the Makita 36V circular saw and the DeWALT 20V circular saw are among the best circular saws for a variety of projects, including those DIYers are most likely to tackle.

Q. How do you keep a circular saw straight?

The best way to keep a circular saw straight is to clamp a straight edge to the workpiece and run the base against it. Another method is to place a small clamp on the front of the base to act as a guide. Saws with laser guides are also handy for making straight cuts.

Q. Why am I getting kickback on my circular saw?

Kickback can occur for a few reasons:

 • Don’t start the saw with the blade against the workpiece. Allow the blade to get up to speed before pushing it through the workpiece.
 • Semi-cut workpieces tend to droop, and this droop can cause sideways friction on the blade, pinching it in place. Support the workpiece until the cut is complete.
 • Hitting a knot in the wood can cause kickback because knots are harder than the rest of the wood. Look for knots when measuring the wood and try to avoid cutting through them.