Nejlepší recenze řetězce poháněného baterií 2023. Připevnění štětce Ryobi

Nejlepší recenze řetězce poháněného baterií 2023

I když nejste zcela připraveni vytáhnout spoušť na elektrické trávníkové sekačce, bezdrátové zastřihovače strun jsou pro většinu majitelů domů mnohem jednodušší. Dokonce i pro posádky pro péči o trávník mají legitimní možnosti, jak nahradit plynové modely. Jaký je nejlepší zastřihovač řetězců napájeného baterií pro vaše potřeby? Dostali jsme náš tým dohromady, abychom určili nejlepší tipy pro řadu priorit.

Chcete vidět naše nejlepší celkové výběry řetězců, včetně plynových modelů? Podívejte se na tento článek!

  • Nejlepší celkově (koupit v ACME Tools)
  • Nejsilnější (koupit v Home Depot)
  • Nejlepší lehký zastřihovač (najděte prodejce)
  • Nejlepší systém připojení (najděte prodejce)
  • Nejlepší zastřihovač řetězec na kole (koupit na Greenworks)
  • Nejlepší na rozpočtu (koupit na Lowes)
  • Nejlepší linka pro bezdrátové řetězcové oříznutí (koupit v ACME Tools)
  • Doporučení od značek, kterým důvěřujeme
  • Průvodce nákupem řetězce poháněného baterií
  • Proč můžete důvěřovat recenzím nástrojů pro nástroje

Celkově nejlepší zastřihovač řetězců poháněného baterií

Ego Powerload String Trimmer s řádkem IQ ST1623T

Ego začalo zpět v den s překvapivě silným výkonem pro zaříznutí bezdrátového strun a ovládání vibrací otevírajících očí. Od té doby se to zlepšilo pouze, protože se technologie baterie a motoru zlepšila. Přidejte k tomu, funkce Ego Powerload způsobuje, že se linka změní nejjednodušší načíst, jaké jsme kdy použili. jen vláknou linku do středu a stiskněte tlačítko.

Pokud jde o nejnovější pokrok, line IQ Automatické krmení vedení udržuje 16palcový řezací řas. Nastaví lištu velmi vysoko pro jakoukoli jinou značku, která doufá, že bude soutěžit o název nejlepšího zastřihovače řetězce napájeného baterií.

Cena: Cena: 219.00 holé, 299.00 se 4.0ah baterie a nabíječka

Nejlepší napájení řetězce poháněného na baterii

RYOBI 40V HP CHRABSESS WHISSPER SERIES WHISHIP SHATH STRESKOVÁNÍ TRIMER RY402110VNM

V případě, že jste si toho nevšimli, byl Ryobi na oddělení péče o trávník naprosto uvolněn. Sestava 40V HP bez kartáčovače byla působivá a značka exkluzivního depa na zcela novou úroveň v OPE. Pro nejnovější vlajkový zastřihovač řetězců to znamená působivý řezací sílu.

Kombinace pokročilé baterie a bezkartáčových motorových technologií umožňuje používat sestavu až 0.105 palců s 17palcovým řezacím řádem. Je to fantastické, když regenerujete zarostlé oblasti nebo prostě máte spoustu trávníku. Je to však ještě lepší, protože tento model je také součástí série Whisper a může se pochlubit o 60% tišší provoz než srovnatelný plynový model díky specifickému zaměření na hřiště zvuku.

nejlepší, recenze, řetězce, poháněného, baterií

Cena: 279.00 holé, 329.00 s 6.0ah baterie a rychlá nabíječka

Nejlepší lehký zastřihovač řetězec s baterií

Husqvarna 520Ilx Battery-Poing String Trimmer

Když mluvíme o nejlepších celodenních, každodenních profesionálních zastřihovačích pro posádky, které dávají přednost modelům lehké hmotnosti, milujeme Husqvarna’s 520ILX. To, co to pomáhá stoupat nad ostatními, je jeho kombinace lehčí hmotnosti, extrémně nízkých vibrací a promyšlených funkcí nastavených ve spojení s vynikajícím výkonem-to vše s provozní hmotností sub-10 liber. Ostatní profesionální značky zasáhly několik stejných prvků, ale nikdo z nich je nestanovil tak úplně jako Husqvarna.

Nejlepší řetězec poháněný baterií poháněný baterií

Systém Kombiho poháněného baterií KMA 135 R

Když jsme testovali bezdrátové systémy připojení, žádný z nich neměl celkový výkon, který SITHL 36V Kombisystem udělal. Bylo to nejbližší pro použití plynové powerhead. Nyní je představení ještě lepší s Powerhead KMA 135 R.

Přestože STIHL nepoužívá univerzální mechanismus připojení, seznam dostupných příloh značky je hlubší, než jsme viděli z jakéhokoli jiného. Navíc, rozsáhlý prodejce a servisní síť STIHL vás po prodeji podporuje.

Cena: 349.99 Powerhead pouze

Nejlepší bezdrátový zastřihovač řídítek

Greenworks Commercial 82V Bike Handle String Trimmer

Ořízkové stromy na kola jsou způsob, jak jít na oříznutí velkých ploch nebo dlouhých fencelinek. Jejich postroje posunují váhu z vašich paží a dolní část zad a zároveň nabízejí stabilní platformu k manévru.

Z možností na baterii na tabulce je naším nejlepší volbou řetězec kol. Může se může pochlubit vyššími úrovněmi plynu než 36cc, jeho nejvyšší rychlost 5700 ot / min a 18palcovým řezným rozřezáním jasného přerůstání ve spěchu.

A 4.0AH baterie poháněl bezkartáčový motor po dobu 45 minut a Greenworks’s Rapid Charger ho vrátí zpět do hry za pouhých 30 minut. S párem baterií, které máte k dispozici, můžete nabít jeden při používání druhého a musíte se zastavit dostatečně dlouho, aby je vyměnili.

Nejlepší rozpočet zastřihovač řetězců poháněného baterií

SKIL 40V PWRCORE BRESTERSS CRIGNIMER LT4818-10

Pokud máte rozpočet, stále si můžete vybírat kvalitní zastřihovače řetězců. Pod hodnotou 200 značek je spousta dobrých vysokých napětí a několik modelů Max 18V/20V, které si můžete vybrat z méně než 150. Ale co když chcete výkon zvýšení napětí, ale 200 je stále příliš vysoká?

To je místo, kde se vstoupí do Skil PWRCORE. Tento beztaskační bateriový zastřihovač vyplňuje potřebu schopného plevele, který nepřechází přes palubu na hmotnost nebo cenu. S více modely síly než 18V/20V je to vhodné pro jednotlivce zaměřené na rozpočet. Nese také pětiletou omezenou záruku.

Cena: 159.00 s 2.5Ah baterie a nabíječka

Nejlepší řádek pro oříznutí řetězců poháněných baterií

Echo Black Diamond 0.Linie zastřihovače 095 palců

Linie Echo Black Diamond Trimmer je hustší než ostatní a ve svém designu má ostřejší řezací hrany. U ořízků řetězců napájených baterií můžete použít černý diamant 0.Linie 095 palce, která se prořezává jako je silnější bez zabití běhu. Dochází k určitému snížení kvůli nárůstu hmoty, ale ne tolik, jako když se kombinuje se zvýšeným odolností proti vzduchu silnějších linií. Je to linka, kterou preferujeme na našich zastřihovačích plynu a s bezdrátovými modely, které jsou tak schopné, jak jsou dnes, jsme na ně také schopni.

Cena: 14.99 balení 1 liber (253 stop)

Nejlepší zastřihovače řetězců napájených baterií: doporučení od značek, kterým důvěřujeme

Nejlepší řetězec poháněný baterií Dewalt: 60V Max DCST972

Dewalt sportuje působivý 17palcový řezací řádek na svém nejnovějším 60V maxe bez kartáčovače řetězec. Jedná se o dvoustupňový zastřihovač schopný připevnění pomocí univerzálního systému připojení a otevírá více možností mimo přílohy Dewalt. S 5800 ot / min na horním konci (nízko 4650) je tu spousta rychlosti a můžete vyměnit 0.Linka 080 palců, která je předem namířena 0.095 palce.

Je to trochu silnější než některé modely s 3.0AH 60V baterie tlačí celkovou hmotnost přes 11 liber. Sekce spouštěcí přilnavosti je také o něco silnější než většina ostatních, takže se o to nemusíte starat, pokud máte menší ruce. Na druhou stranu jsou tři body pro zamlžení přílohy, do které se má zamknout, takže je jednoduché převést hlavu zastřihovače na řetězec Edger.

Cena: 259.00 holý nástroj, 329.00 s 3.0ah baterie a nabíječka

Nejlepší echo bezdrátový řetězec Trimmer: 56V Eforce X Series 2600 série

Naše nejlepší volba pro Echo je trochu odlišná od ostatních značek v tom, že doporučujeme sérii postavenou na stejném základu. DSRM-2600 má nejvyšší výkon se třemi rychlostmi a bezkartáčovým motorem, který vrcholí při 5700 ot / min. Přidejte do 17palcového řezání a získáte bezdrátový rychlý stroj na čištění trávy, který má spoustu důvěry.

Tento model je dodáván v několika podobách, počínaje standardním zastřihovačem řetězců (DSRM-2600) a verzí popisovačů kol (DSRM-2600U). K dispozici je také model schopný přílohy (DPAS-2600), pokud je to trasa, kterou preferujete.

Nejlepší greenworks baterie napájený řetězec: to 60V ST60L254

Řada Pro 60V Greenworks má několik možností a líbí se nám ST60L04 jako nejlepší celkový zůstatek výkonu a ceny za oříznutí. Je to hladký oříznutí se snadným zatížením N ‚Go Head, která používá 0.095 palcové linky a běží déle než půl hodiny na její 2.5ah baterie.

Cena: 199.99 s 2.5Ah baterie a nabíječka

Nejlepší řetězec poháněného baterií na baterii: 40V HLST051VNM

Hart zintenzivnil velký čas a má bezkartáčový 15palcový model hřídele uhlíkových vláken pro svou linii 40V. Je to další možnost schopná přílohy pomocí univerzálního připojení a je schopna bičovat 0.Linie 095 palce s výkonem, která je na vrcholu, co může plynový model 25cc dělat. Díky jeho hřídeli z uhlíkových vláken se váha trochu klesá, aniž by obětovala sílu, kterou pro tuto práci potřebujete.

Cena: 237.00 se 4.0ah baterie a rychlá nabíječka

Nejlepší makita baterie poháněný řetězec: 40V max xgt gru03

Uvědomujeme si, že ne každý je na místě, aby skočil na Makita’s Connectx System. Pokud chcete vysoký výkon se širší kompatibilitou OPE a Power Tool, dejte vzhledu 40V Max Xgt Gru03. Má tři rychlosti a vrcholí na puchýře 7000 ot / min. Navíc, ekvivalentní výkon zastřihovače 30 ccm má 17palcový řezací řádek a je vhodný pro použití s ​​čepelí štětce, což z něj činí nejschopnější zastřihovač strun v linii.

Cena: 299.00 holé, 399.00 se 4.0ah baterie a rychlá nabíječka

Nejlepší milwaukee baterie poháněný řetězec zastřihovač: M18 bez kartáčovství 2828

Milwaukee’s M18 Crush String Trimmer Sites podél M18 Fuel Quik-Lok System jako vaše dvě možnosti z týmu Red. Oba jsou solidní volby a je to vyhrazený zastřihovač bezkalátových strun, který získává naše nejlepší doporučení.

Ačkoli není součástí palivového systému M18, je beztastorová a kompatibilní se všemi bateriemi Milwaukee M18. Tento dvoustupňový model obsahuje 14-16-palcový řezací řádek, který v našich testech velmi sebevědomě prořízl. To, co to posílá na vrchol, je návrh na hodnotu. Je to pod 200 jako souprava a přichází s 6.0AH Vysoko výstupní baterie, která prodává za 179, pokud jste ji koupili sami. Pokud jste fanouškem nástrojů Milwaukee, je to skvělý vstup do jeho linky Ope.

Cena: 179.00 holé, 199.00 s 6.0Ah vysoce výstupní baterie a nabíječka

Nejlepší zastřihovač sdrážů Ridgid Chutels String: 18V bez kartáčovače R1201

Rádiví fanoušci už nemusí zvažovat samostatný systém baterií, aby se připojili k šílenství bez akumulátoru trávníku. Plně kompatibilní s Ridgid 18V Power Tool Bateries, je zde pěkný rozsah.

Trammer smyčce je na menší straně a má řezací řasy 12-14 palců, ale stále je schopen použít 0.Linie 095 palců. Je také na lehčí straně, váží méně než 10 liber se 4.0AH baterie.

Cena: 189.00 holé, 249.00 se 4.0ah baterie a nabíječka

Nejlepší STIHL bateriový poháněný řetězec: 36V FSA 135 r

Stihl již dělal skvělou práci v oddělení péče o trávník na baterii, ale linka 135 to dělá o krok dále s ještě lepším výkonem a trvanlivostí. Srovnatelné s mocí, kterou nabízí FS 91, odpovídá jednomu z modelů Workhorse Gas Stihl. Vystřihovač funguje nejlépe s 0.095-palcová linka a má 16.5palcový řezací řádek. Přichází také v modelech standardních i kol, což vám dává skvělou volbu pro vyčištění velkých ploch.

Nejlepší toro bezdrátový zastřihovač: 60V Flex Force 51830

Toro’s 60V 51830 je nejlepším umělcem pro linii Flex Force. Jeho bezkartáčový motor nabízí vynikající 16palcový řezací řádek a dobře vyvážený design. I když nemá některé z špičkových funkcí, které některé z ostatních modelů dělají, nemáme žádné stížnosti. Je to vynikající všestranná možnost, která udržuje svou cenu přiměřenou.

Cena: 149.99 holé, 219.99 s 2.5Ah baterie a nabíječka

Nejlepší příručka pro nákup řetězců napájeného baterií: Co hledáme

Řezací síla

Tři primární faktory přecházejí do řezného výkonu: rychlost vedení, tloušťka/hmota linie a motorový točivý moment.

Čím rychleji se linka bičuje kolem, tím lepší tipy nakrájejí trávu. Většina ořízků řetězců napájených baterií je v této kategorii v pořádku. Pokud získáte nejméně 5000 ot / min, měli byste být v dobrém stavu. Nejvyšší modely jsou schopny zasáhnout 6500 ot / min a existuje významný rozdíl v tom, jak rychle můžete splnit své povinnosti oříznutí při vyšších otáčkách.

Posun zaostření na tloušťku linky, čím vyšší je hmota linie, tím více síly je schopna proříznout silnější trávu. Je to jako rozdíl mezi zasažením bezpečnosti 175 liber a linebackerem 225 liber stejnou rychlostí. Hmota se rovná více řezné síle.

nejlepší, recenze, řetězce, poháněného, baterií

Většina bezdrátových strunných ořízků vezme 0.Linka 080 palců na minimum. Doporučujeme 0.095 palce pro nejlepší všestranný výkon. Pokud máte tvrdší trávu nebo se často vypořádáte s přerůstáním, zastřihovač řetězců s 0.105palcová linka umožňuje napájení ještě lépe. Jen mějte na paměti, že průměr linky má přímý účinek na běh. tmakne linie více energie.

Konečně, motor s vyšším točivým momentem pomáhá odolákovi odolat zpomalení, jakmile jde o to, jak je to tvrdší. Přestože oříznutí trávy vypadá jako úkol s nízkým poptávkem, tráva tlačí zpět proti linii, což způsobí, že se ohýbá zpět a nakonec začne zapadat motor. Vyšší točivý moment udržuje hlavu točící se lépe v těžkých řezacích situacích, i když jeho nejvyšší RPM jsou nižší než převodovky s nízkým torque.

Řezání řádku

Mít velký řezací řádek vám pomůže rychleji vyčistit velké plochy nebo vám dává velkorysejší hranici pro vaši sekačku. K tomu, abys běžel širší, potřebujete více energie a runtime je vždy úvahou. To znamená, že v posledních několika letech jsme viděli, jak se technologie spojí, aby nám poskytla solidní možnosti. Hledejte průměr řezání 15 palců pro většinu situací. Nedávné modely 16 a 17 palců jsou skvělou volbou, pokud máte větší oblasti, které máte k řezu.

Runtime

Průměrný majitel domu na šarži 1/4 akru potřebuje pouze asi 15 minut konzistentního času spouště. Většina bezdrátových řetězců je schopna to zasáhnout vysokou rychlostí bez přílišných potíží.

Profesionální posádky péče o trávník však potřebují mnohem více. Stejně tak majitelé domů s velkými nemovitostmi a výměrou farmy/ranče.

Pokud jsou vaše potřeby runtime větší, vyhledejte zastřihovač strun, který vyvažuje účinnost bezkartáčového motoru, používá 0.Linka 095 palce a možná přichází s baterií s vyšší kapacitou. Samozřejmě můžete vždy nést více baterií.

Také zvažte naučení, jak oříznout nízkou rychlostí, když tráva není tak silná. I když musíte trochu zpomalit, snížíte výrazně větší plochu.

Vibrace

Vysoce hodnotíme oříznutí s nízkou vibrací. Už máme dostatek práce na správu hmotnosti takového dlouhého nástroje bez vibrací, které přidávají další únavu. Harmonické v některých dnešních modelech jsou tak dobré, že téměř žádná vibrace to způsobuje rukojeť a jsou radostí použít!

Hmotnost a rovnováha

Pokud pracujete celý den na posádce trávníku nebo dokonce jen na úpravu na vlastní trávník, chcete nejlehčí váhu, kterou můžete získat bez obětování síly, kterou potřebujete. Holá hmotnost není všechno. baterie může přidat hodně. Pokud dokážete získat plně nabitý zastřihovač řetězců poháněného baterií, který splňuje vaše potřeby výkonu a přichází pod 10 liber, je to velká vítězství.

Rovnováha je úvaha a oříznutí, které mají nejlepší obvykle namontovat motor na hlavě zastřihovače, aby čelili hmotnosti baterie na zadní straně. Mnoho modelů vám také umožňuje upravit přední popisovač, aby vám pomohl vytočit se ve vašem přizpůsobení.

Pokud jste po modelu schopném připojení, jste uvízli s motorem vzadu a rovnováha se posune zpět. Pro ty zastřihovače, které jsou od přírody jednoduše těžší, zvažte přidání popruhu ramen, který vám pomůže.

Zvuková úroveň

Nízký hluk je jednou z hlavních výhod odklonu od plynové energie. Bezdrátové řetězcové oříznutí, které jsme testovali, se pohybují od decibelů v nízkých 80. letech až po horní 90. let (měřeno u ucha našeho operátora). Dokonce i na horním konci je to zlepšení oproti většině zastřihovačů plynu.

Váš výběr linky hraje větší roli než na oříznutí plynu. Někdy může přepínání linky snížit celkovou hladinu hluku nebo změnit tón na méně dráždivé rozteč.

Změny řádku

Pokud musíte změnit linku, může to být snadný nebo frustrující proces. Manuální načítání je z velké části minulostí, i když někteří oříznutí mají stále manuální hlavy. Chcete-li tento proces usnadnit, vyhledejte modely, které mají nějaký typ systému rychlého zatížení (SpeedFeed, rychlé zatížení atd.). S těmito provléknete čáru hlavou do středu, otočte hlavu a naložte ji a pokračujte v práci.

Bez ohledu na to, co přichází na zastřihovači, můžete nejvíce upgradovat na hlavu rychlého zatížení.

Nejlepší na trhu je právě teď design Ego Powerload. Vezme koncept rychlého zatížení a přidává automatické vinutí a dává nám nejjednodušší a nejrychlejší změny linky, jaké jsme kdy měli.

Schopnost připojení

Posádky pro trávu mají obvykle vyhrazené stroje pro oříznutí, hrana a ořezávání živých plotů, ale majitelé domů mohou ušetřit spoustu peněz pomocí zaměnitelných hlav a nástrojů, které pokrývají vše od foukání až po řezání kartáčů.

Jak jsme již zmínili, systémy připojení vyžadují nejvyšší motor, který ovlivňuje rovnováhu. Je to kompromis, který musíte udělat pro pohodlí, které získáte.

Jedna věc, na kterou je třeba sledovat, je styl připojení k připojení. Modely s „univerzálním“ připojením mohou používat přílohy od jiných značek a otevírat mnohem více možností. Nedávné systémy s více hlavami včetně ega, Milwaukee a Stihl nejsou kompatibilní s ostatními, takže se musíte ujistit, že mají před investováním vše, co potřebujete.

Proč můžete důvěřovat recenzím nástrojů pro nástroje

Někdy se podívejte na stránku „recenze“ a nemůžete zjistit, zda skutečně něco testovali, nebo zda jen „doporučují“ nejlepší prodejce Amazon? To jsme my. Nebudeme nic doporučit, pokud bychom to sami sami nepoužili, a je nám jedno, kdo je primárním prodejcem. Je to všechno o tom, jak vám dát legitimní doporučení a náš čestný názor na každý produkt.

Od roku 2008 jsme v podnikání zahrnují nástroje, psaní recenzí a podávání zpráv o průmyslových zprávách ve stavebnictví a péči o trávník. Naši pro recenzenti pracují v obchodech a mají dovednosti a zkušenosti, aby věděli, zda nástroje mohou dobře fungovat v terénu.

Každý rok přinášíme a kontrolujeme více než 350 jednotlivých produktů. Náš tým položí naše ruce na stovky dalších nástrojů na mediálních akcích a veletrzích po celý rok.

Recenze pro nástroje pro nástroje konzultují s inovátory v technologii a navrhování nástrojů, aby získali širší pochopení toho, kam se tyto produkty hodí a jak fungují.

Pracujeme s více než dvěma desítkami profesionálních dodavatelů po celých Spojených státech, kteří pro nás kontrolují produkty na reálných pracovních stránkách. Rozsáhle s nimi konzultujeme o testovacích metodách, kategoriích a praktických aplikacích.

Naše web letos poskytne více než 500 kusů nového obsahu pro naše čtenáře. To zahrnuje objektivní hodnocení jednotlivých nástrojů a produktů.

Konečným výsledkem jsou informace, kterým můžete důvěřovat kvůli redakčnímu, vědeckému a skutečnému odborné zkušenosti.

Recenze řezačky Ryobi Brush

Tady je věc o Texasu, máme hady, jako mnoho z nich. Přidejte do lesa a jste v hadí. Teď je to všechno v pořádku a dobře, ale s tím, že se kolem nich pobíhají kolem jeho důležitých, aby udrželi růst štětce zpět v herních oblastech, aby zabránili obávané měděné hlavě v nalezení dokonalého místa k hnízdě. Od nákupu této nemovitosti jsme k řešení štětce použili spoustu různých zařízení. Ale co oblasti, na které nechcete táhnout velké zbraně? Když jsem viděl, že Ryobi vyrobil řezačku štětce, která byla určena pro oříznutí vs větší odstranění, byl jsem fascinován. Pokud jsem se zapojil do vaší zvědavosti, pokračujte v recenzi řezačky Ryobi Brush Cutter.

nejlepší, recenze, řetězce, poháněného, baterií

Přehled recenze řezačky Ryobi

Ryobi zůstává pro majitele domů opravdu skvělou značkou, na kterou se podívejte na svůj cenový bod a rozsáhlou sestavu nástrojů. Nejedná se však o první značku, na kterou si myslím, pokud jde o Ope, takže jsem netušil, co očekávat. Značky jako Toro a Echo vytvářejí podobný styl štětců, ale pokud nejste profesionál, jejich cenová bod je těžké ospravedlnit. Myšlenka tohoto stylu řezačky štětců pochází z poslechu celkové myšlenky na zastřihovač strun. Pomocí řetězce čepele vs. máte mnohem více příležitostí k zachycení silnějšího růstu a plynový motor nabízí hodně energie nad známou platformou Ryobi Battery.

Funkce recenze řezačky Ryobi

Řezačka štětců Ryobi má plný klikový motor, který prodlužuje životnost motoru. Karburátor spuštění zipu umožňuje snadné zahájení dvou cyklu, motor 25 cc. Ryobi také zahrnuje tříletou záruku.

Navíc zahrnutá napájecí hlava vám umožňuje odpojit připevnění řezačky štětce, abyste využili některé další přílohy Ryobi pro jejich expannda- IT systém. Křídlová matice je jednoduchý způsob, jak připojit přílohy a zároveň udržet kloub v bezpečí. Máte dokonce možnost použít jakékoli univerzální přílohy od jiných výrobců, nezapomeňte ověřit kompatibilitu.

Přímý šachta zlepšuje dosah v těžko dosažitelném dosahu.

Zahrnuje 8palcovou ocelovou čepel Tri-Arc, kterou můžete obrátit pro prodloužené použití.

Ovládací prvky napájení se snadno používají a poskytují uživateli hodně ovládání výstupu na základě potřeby a pohodlí.

Rukojeť ve tvaru J je pokryta polstrováním pěny pro zvýšené pohodlí a lze ji přesunout podél hřídele pro přizpůsobení.

Miluji, že ramenní popruh Ryobi umožňuje delší použití a během používání snižuje nepohodlí vibrací.

Zahrnuty do řezačky Ryobi Brush jsou také součástí hlavy zastřihovače strun pro konečnou všestrannost.

Hlava zastřihovače řetězce používá a.Linie zastřihovače o trýznivámech o rozměrech 18 palců s poloměrem řezání 18 palců.

Systém Easy Tap Advance System Easy Tap zahrnutý v hlavě umožňuje snadné uvolnění linky klepnutím na hlavu na zemi. Při instalaci nového řetězce nebo ruční uvolnění řetězce zahrnovaly malou rukojeť, která se připojila k snadnějšímu otáčení.

Výkonnost recenze řezačky Ryobi

Řezačka štětců Ryobi je skvělým nástrojem pro to, co to je. Neměl jsem obrovské očekávání vzhledem k tomu, že jsem předtím použil profesionální stroje. Byl jsem však příjemně překvapen. I když bych se na to nespoléhal, abych vyčistil akry štětce, nakonec neměl problém vyčistit typický štětec a plevele, které zde vidíme. U stezek, které se proplétají našimi lesy, je údržba důležitá pro zabránění převzetí zvířat v převzetí. Milujeme naše divoké zajíčky a jeleny, ale příliš mnoho štětce je hadí magnet.

Z Wild Blackberry Vines, dlaně, které vycházejí ze dřeva v silném dešti, a spoustu malých sazenic, řezačka štětce prořízla přímo přes ni. Jedním z našich nejčastějších „štětců“ stromů je Yaupon Holly. Nyní je tento strom v zimě nádherný, ale je neuvěřitelně invazivní a bude růst v nejpodivnějším vzoru, aby vzkvétal, navíc zakazuje ostatním stromům stát se šancí. Yaupon je těžký strom, který se má řezat, protože viskózní a strunný kufr je obtížné proříznout, ale ani sazenice tak silné, jako je palec, neměly šanci proti řezačce štětce.

Pokud jde o zastřihovač strun, je to skvělý doplněk k nástroji z hlediska hodnoty. Bylo to únavné připojit. Výhodou systémů s více hlavami je snadnost přepínání mezi hlavami bez velkého potíže. Způsob, jakým to bylo nastaveno, odstraníte čepel a strážcem řezačky štětce atd. Jen jsem nebyl fanouškem procesu, protože jakmile jste odstranili malé šrouby atd., Věci mají tendenci mizet. Kdybyste byli někdo, kdo pouze občas potřeboval řezbu štětců, což si představuji, že většina lidí by to nebylo příliš mnoho problémů. Ačkoli bych se nespoléhal na pravidelné přepínání mezi nimi, protože by to bylo únavné. Poté, co to všechno řekl, zastřihovač funguje dobře, jakmile je připojen. 18palcový střih je působivý a větší než většina zastřihovačů strun, zejména vzhledem k tomuto cenovému bodu.

Dalším důležitým bonusem je to, že zastřihovač je pohodlně používán, něco, co bych normálně neřekl o zastřihovačích poháněných plynem. Kombinace ramenního popruhu s hladkým motorem a designem rovného hřídele je pro skvělý nástroj.

Hodnota recenze řezačky Ryobi

Řezačka štětců Ryobi je k dispozici v Home Depot pro 149.00. Pro mě je to hodnota zabijáka pro každého, kdo potřebuje způsob, jak proříznout kartáč nebo větší plevel. Ve srovnání s podobnými modely je řezačka kartáčů Ryobi ukradena. Líbí se mi, že zahrnuli hlavu zastřihovače pro všestrannost a pro majitele domu na rozpočet, který jde dlouhou cestu. Ryobi je známý svými produkty s přidanou hodnotou a to není žádná výjimka. Přál bych si, aby bylo snazší přepnout mezi nimi, ale stále to přidává hodnotu pro jeho zařazení. Pokud budete potřebovat oba nástroje důsledně, můžete si zakoupit samostatný přílohu pro řetězový oříznutí. Tato powerhead se také může připojit nejen k Ryobiho, ale i jiným výrobcům univerzálním připoutáním. Toto je další důkaz, že Ryobi uskutečňuje dobré hovory, aby si spotřebitel měl na paměti.

nejlepší, recenze, řetězce, poháněného, baterií

Ryobi Brush Cutter Review Závěrečné myšlenky

Ryobi vyrobil skvělý produkt v řezačce štětců Ryobi, existuje pro mě řada všestrannosti a použití a já z vás má mnoho z vás, že by se z tohoto nástroje mohlo hodně dobře využívat. Miluji, že Ryobi zahrnoval zastřihovač řetězců, který přidává hodně hodnoty, pokud často nepřepínáte mezi řezačkou štětce a hlavami oříznutí. Pouze pro upevnění řezačky štětce a hlavu plynu je to úžasný nástroj a ten, který se od té doby dorazil poměrně používán. Je snadné ovládat, efektivní a pohodlné, něco, co je těžké najít v plynovém poháněném OPE. Ryobi vždy jejich nástroje spravedlivě a pro kvalitu a výkon je to jeden z nejlepších nákupů, které jsem za chvíli viděl!

Řezačky štětců nejsou tak populární jako někteří Ope, ale pro ty s divokou rostoucí vinnou révou nebo nadprůměrnými plevelemi jsou nezbytnou součástí rutiny údržby na dvorku. Ryobi přinesl na trh nástroj, který napodobuje jeho dražší protějšky, ale nezlomí banku. Tento nástroj nemusí řešit všechny vaše potřeby řezání štětcem, ale pro menší úlohu a údržbu je to vítěz.