Recenze Benchtop Band Saw. Ryobi 9in Band Saw

Recenze Benchtop Band Saw

Nikdy jsem si nepřemýšlel o tom, že jsem se hodně o velikosti pily „benchtop“, které jsem předtím vyzkoušel. Ty, které jsem použil v minulosti, se ukázaly být více hračkou než nástrojem, se špatným sledováním čepele a sotva dostatečně energie, aby žvýkali ten tenký softwood. Nedávno jsem si ale všiml, že několik společností Power Tool Tool nabízí pily s malými kapelami vyrobenými se stejnou konstrukcí a funkcemi nalezených na plné velikosti pily. Zaujatý, rozhodl jsem se otestovat tolik z těchto malých pila. Podařilo se mi dostat ruce na osm různých pilách: Čtyři 9 ″ modely od Craftsman, Central Machinery, Ryobi a Skil; Tři 10 ″ modely od Craftsmana, Rikon a Jet; A pro završení pole 150mm „mikro“ pás.

Mým cílem byl dvojí: zaprvé, abych zjistil, jaké druhy dřeva pracujících pracovních míst jsou tyto drobné, cenově dostupné pásmové pily schopné. Za druhé, vybrat si to nejlepší z banda pro označení „Best Bet“ tohoto časopisu, udělené nástroji, který ukazuje nejlepší směs funkcí, výkonu a ceny. Pečlivě jsem prozkoumal rozsáhlé funkce každé pily a prozkoumal jeho výkon tím, že jsem provedl celou řadu řezacích testů, abych zjistil, kolik toho může každý nástroj na lavici zvládnout.

Slovo před zahájením: Velká většina elektrických nástrojů v těchto dnech je vyráběna zámoří OEM (výrobci původních zařízení) továrny, které vytvářejí každý model podle specifikací společnosti, která na ně vloží své jméno. To pomáhá vysvětlit, proč tři ze čtyř 9 ″ benchtopových pásů, které jsem testoval. řemeslník, centrální stroje a Ryobi. mají prakticky stejný svařovaný ocelový rám, základnu a celkový design. Ale jen proto, že některé pily mohou vypadat podobně, neznamená, že jsou identické. Kromě měnící se funkce a kosmetiky má každá pila svou vlastní výkonnost.

Craftsman BAS230 9-palcová recenze Band Saw

Cena ulice: 120 skutečná hloubka krku / max. Hloubka řezání: 9 ″ / 3-5⁄8 ″ Konstrukce: Svařovaný ocelový rám a litý typ z lehké slitiny / AMPERAGE / Rychlost čepele: Indukce / 2.5 AMP / 2460 FPM Velikost tabulky: 11-3⁄4 ″ x 11-3⁄4 ″ Délka čepele / min.-Max. Šířky: 62 ″ / 1/8 ″. 3/8 ″ Průvodce čepelí: Boční průvodce třením a míčový tah napětí napětí napětí / světlo: ano / ne stojan na stol / horní vodítko: Ne / Ano Záruka: 1 rok příslušenství zahrnuto příslušenství / Volitelné: MITER SKUTEČNĚ SKUTEČNĚ: 34 liber.

Z obou benchtopových pásů, které nesou název řemeslníka, má 9 ″ BAS230 cenu na stejné úrovni jako další tři 9 ″ pily v tomto testu. Existuje jen několik prvků řemeslníka, které jej odlišují od konkurence. Zatímco jeho svařovaný rám je stejně jako dvě další pily, jeho kola mají širší, robustnější paprsky než ostatní dva. Navíc, kola řemeslníků mají váhy stisknutí, důkazy o tom, že kola prošla vyrovnáváním, aby jim pomohla běžet s menšími vibracemi. Moje řezací testy to vynesly a BAS230 se prořízl mírně hladce než kterákoli z ostatních 9 ″ pily.

Řemeslník má dostatek síly pro řešení všech základních operací řezání pásmové pily, průřezu, trhání a dokonce i lehké resewing tvrdých dřev. Široká 3/8 ″, 6 TPI čepel, která je standardně na BAS230, dává dobrou kvalitu řezu a zanechává relativně čistý kerf. Velký stůl pro odlitky pily nabízí dobrou podporu pro větší obrobky a je jediným stolem ve skupině s plně žebrovaným povrchem. Toto je praktický rys, protože žebra mohou pomoci zabránit pilině v zavěšení obrobku.

Pro stabilizaci jeho běžecké čepele je řemeslník BAS230 vybaven přesně stejnými ložiskami s ložiskem a bočními průvodci třením ocelového kolíku (jak nad i pod stolem), jak se nachází na centrálním stroji a pilách Ryobi. Ačkoli mnoho dřevařů má pocit, že boční průvodce ložiskami jsou lepší, abych vám řekl pravdu, opravdu mi na těchto malých pilách nechybělo. Třecí kolíky se snadno upravují a provádějí skvělou práci při stabilizaci čepele během řezání. Bohužel, horní průvodce na hoře řemeslníků na stejnou formovanou plastovou vodítko po sestavě nalezených na dalších dvou pilách. Tyto příspěvky zvyšují a snižují hladce prostřednictvím mechanismu stojanu a pinionu. Příspěvky se však také poměrně snadno odchýlí a možná by se mohly zlomit, pokud by byly ovlivněny ostrou ránou.

Ryobi BS903 9palcová recenze pásma

Cena ulice: 120 skutečná hloubka krku / max. Hloubka řezání: 9 ″ / 3-5⁄8 ″ Konstrukce: Svařovaný ocelový rám a litý typ z lehké slitiny / AMPERAGE / Rychlost čepele: Indukce / 2.5 amp / 2500 fpm Velikost tabulky: 11-3⁄4 ″ x 11-3⁄4 ″ Délka čepele / min.-Max. Šířky: 62 ″ / 1/8 ″. 3/8 ″ Průvodce čepelí: Boční průvodce třením a míčový tah napětí napětí Páka / světlo: Ano / Ne stojanacího stolu naklonění / horní průvodce: Ano / Ano Záruka: 3 roky příslušenství zahrnuto příslušenství / Volitelné: MITER SKUTEČNĚ SKUTEČNĚ: 37 liber.

Světle modrá a žlutá pásmová pila Ryobi BS903 se prodává výhradně prostřednictvím řetězce obchodů s zásobováním budov a přichází s velmi velkorysou tříletou zárukou. Stejně jako podobně jmenované modely řemeslníků a centrálních strojů, i Ryobi sportovní páka napětí napětí čepele, něco, co se obvykle nachází na plné velikosti pánev pásů. Je to pěkná vlastnost, protože běžné uvolňování napětí může zabránit tomu, aby čepel na jejích kolech odebrala „set“, čímž mu pomáhá hladce běžet po celý život. BS903 má malé, čiré plastově pokryté okno na strážce horního kola (také na 9 ″ řemeslníkovi, dovednostních a tryskách). Okno usnadňuje bezpečné upravení sledování tak, aby čepel jede ve středu ráfku kola.

Performance-Wise, upřímně jsem měl potíže s rozlišením schopností řezání Ryobi od svých podobně postavených konkurentů. To není příliš překvapivé, vzhledem k podobnosti přívodů čepele a pošty a skutečnost, že všechna čtyři 9 ″ pily jsou poháněny 2.Indukční motor 5-amp, který řídí spodní kolo krátkým pásem. BS903 se průřem dobře s použitím přesně stejného malého plastového hlavy, hliníkového měniče, jako je přichází s pily řemeslníka a centrální stroje. Rozchod je základní, ale přiměřený pro malé řezy, které pravděpodobně provedete s těmito malými pásmami. Přestože Ryobi a dva podobní konkurenti nepřicházejí s roztržením plotů, použil jsem upevněnou desku k testování jejich schopností RIP a Resaw, které byly přiměřené pro rozsah práce. Můžete resew tvrdé dřevo tak široké jako kapacita hloubky řezání pily 3-5⁄8 ″. Buďte trpěliví, protože rychlost krmiva musí být pomalá, aby se zabránilo zablokování po čepeli.

Porty pro sběr prachu, umístěné na dně spodního krytu kola, jsou v tomto testu zabudovány do všech pila. Ryobi je o něco větší velikost, než se nachází na ostatních 9 ″ pirách, což vám umožňuje připojit standardní hadici 2-1⁄2 ″. Spojeno s mocným obchodním vakuem, Ryobi mělo velmi dobré zachycení pilin.

Skil 3386 9palcová recenze pásma

Cena ulice: 129 skutečná hloubka krku / max. Hloubka řezání: 9 ″ / 3-5⁄8 ″ Konstrukce: Fram slitiny a stolní motor Typ / Amperage / Rychlost čepele: Indukce / 2.5 AMP / 2800 FPM Velikost tabulky: 11-3⁄4 ″ x 12 ″ délka lopatky / min.-Max. Šířky: 59-1 / 2 ″ / 1/8 ″-3/8 ″ Průvodce čepelí: Boční průvodce třením a tahové tahy napětí napětí napětí / světlo: ne / ano naklápěcí stolek pastorku / horní vodítko: ano / ano záruka: Ano / Ano: Zahrnuty 1 roční příslušenství / Volitelné: MITER MITER A RIP FENT Skutečná hmotnost: 30 liber.

S jeho obsazeným rámcem a zakřiveným designem je Skil 3386 v této skupině standout. Nabízí pěknou směs funkcí a výkonu v atraktivním balíčku. Rám a stůl z lehké slitiny dovedností pomáhají udržet tuto pilu lehčí než kterákoli z ostatních 9 ″ pilů: dobrá věc, pokud se vážně vyhýbáte namáhání zpětného napětí při jeho zvedání. Abychom pomohli udržet pilu na místě během používání, je rám namontován na základnu vyrobenou z těžší litiny.

Celková kvalita sestavení dovednosti se zdá být dobrá a pila má vodicí příspěvek vyrobený z litisové slitiny, která se cítí velmi pevně. Upravuje nahoru a dolů přes soustředný pár knoflíků, podobně jako tryska. Ale zjistil jsem, že ovládací prvky Skil je o něco snazší. 3386 používá průvodce boční čepelí z ocelového tření, jako jsou ostatní 9 ″ pily, ale průvodce dovedností mají větší průměr: 3 mm, na rozdíl od 2 mm, s většími nastavenými šrouby je drží na místě. 3386 postrádá páku uvolnění napětí čepele, ale na konci pracovní relace můžete vždy uvolnit knoflík napětí čepele.

Podobně jako centrální stroje a pily Ryobi, stolní stolní naklonění 3386 pro zkosené řezy přes převodovaný Trunnion. Skil používá soustředné knoflíky, které lze snadno nastavit, a její úhel je o něco snazší číst než ostatní dvě pily. Je to jediná 9 ″ pila, která přichází s roztržením plotu. pěkný doplněk. Stejně jako ploty na 10 ″ pilách, i zamykací páka dovedností zajišťuje plot na obou koncích stolu. Navíc, stůl dovedností má váhy vyložené na obou koncích, což vám umožní zkontrolovat paralelismus plotu před jeho zamčením. Měl jsem problém s měřidlem MITER SAW, který má tyč, který má profil ve tvaru T, navržený tak, aby zabránil vytažení tyče ze stolního slotu. Bohužel, stolní slot Skil má pouze dvě sady karet, aby udržoval tyč na místě. Používá se lišta někdy zachycena na těchto kartách a zastavuje řez.

Navzdory tomuto nedostatku se dovednost ve všech mých řezacích testech fungovala velmi dobře a dokonce mohla opětovné opětovné stripování dubu tak široký jako jeho maximální hloubka řezání (3-5⁄8 ″) bez zastavení. Běžel přiměřeně hladce a čepel velmi dobře sledovala. Jednou z vlastností, kterou jsem opravdu ocenil, bylo LED LED namontované na pilově.

Central Machinery 96980 9palcová recenze pásmové pily

Cena ulice: 120 skutečná hloubka krku / max. Hloubka řezání: 9 ″ / 3-5⁄8 ″ Konstrukce: Svařovaný ocelový rám a litý typ z lehké slitiny / AMPERAGE / Rychlost čepele: Indukce / 2.5 AMP / 2460 FPM Velikost tabulky: 11-3⁄4 ″ x 11-3⁄4 ″ Délka čepele / min.-Max. Šířky: 62 ″ / 1/8 ″. 1/2 ″ Průvodce čepelí: Boční průvodce třením a míčový tah napětí napětí Páka / světlo: Ano / Ne stojan na náklon / horní průvodce: Ano / Ano, záruka: 90denní příslušenství zahrnuto / Volitelné: MITER SKUTEČNĚ SKUTEČNĚ: 44 liber.

Central Machinery je značka domu Harbor Freight Company, prodávaná prostřednictvím svých obchodů, katalogů a internetových prodejů. Pokud máte rádi litinové stroje, budete mít rádi 96980. Její stůl má stejnou velikost, jakou se nachází na jiných 9 ″ pirách, ale je to hladký kus litiny. To podstatně zvyšuje hmotnost pily: je o 14 liber těžší než nejlehčí 9 ″ pila, dovednost. Tabulka se připojuje k rámu přes pěknou sestavu Trunnionu; Pily Ryobi a Skil mají podobné nastavení. Chcete-li změnit úhel náklonu stolu, jednoduše uvolněte ruční šroubování stolu a otočte knoflík a vytočte v požadovaném úhlu. K dispozici je také nastavitelná zastávka pro rychlé nastavení čtverce stolu na čepel. pozice, kterou je po většinu času nutná zůstat. Jeden dohadoval, který mám s touto tabulkou, je jeho umístění: rozprostírá pouze 4-1⁄2 ″ před čepelí, zatímco ostatní pily nabízejí 5-1⁄4 ″ podpory. Nezdá se to moc, ale všiml jsem si snížení podpory, zvláště když jsem snížil delší obrobky.

Zadaná pila na centrální strojní pásmo má dobrou celkovou sílu a běží hladce, s přijatelnou kvalitou řezu. Malá věc, kterou jsem ocenil, bylo jasné označení všech ovládacích prvků centrálního stroje: napětí a sledování čepele, průvodce po zvyšování/snižování a ovládání zámku atd. Navzdory dobrým funkcím a výkonu pily, jednou rezervací, kterou bych měl při výběru nad ostatními modely, je to, že nese pouze 90denní záruku, ne mnoho ve srovnání s jednorázovými až pětiletými záruky, které přicházejí s druhým lavičkou Síně kapely.

RIKON 10-305 10palcová recenze pásma

Cena ulice: 265 skutečná hloubka krku / max. Hloubka řezání: 9-5⁄8 ″ / 4-5⁄8 ″ Konstrukce: Svařovaný ocelový rám a litinový stůl Typ motoru / AMPERAGE / Rychlost čepele: Indukce / 3.5 AMP / 2780 FPM Velikost tabulky: 13-3⁄4 ″ x 12-1⁄2 ″ Délka čepele / min.-Max. Šířky: 70-1 / 2 ″ / 1/8 ″-1/2 ″ Průvodce čepelí: kuličkové ložisko s horním a dolním napětím Páka / světlo: Ne / Žádné stojan na stojan na náklon / horní průvodce: Ne / Ano Záruka: 5 let Zahrnuty příslušenství / Volitelné: RIP Fense, MITER MAGAGE, STAND MITER STANT SKUTEČNĚ: 64 liber.

recenze, benchtop, band, ryobi

Téměř každý popis, který byste mohli dát řemeslníkovi 21400, platí pro Rikon 10-305. Kromě různých barevných barev a názvů jsou obě pily prakticky totožné, včetně všech jejich knoflíků. Ale navzdory vzhledu existuje několik významných rozdílů. První pozoruhodný rozdíl je v tom, že Rikon prodává za asi 65 více než řemeslník. Jedinou věcí, kterou jsem mohl přijít, stálo za to, že za dodatečné náklady je neuvěřitelná pětiletou záruku Rikon. nejdelší v této skupině pilach na lavičce kapely. Naproti tomu záruka řemeslníka je jeden rok dlouhá; tryska, tři.

Výkon-moudrý, Rikon se ukázal jako výrazně méně silný než jeho konkurence. Během mých řezacích pokusů 10-305 manipuloval se všemi obvyklými průřezy a zakřivené řezy na zásobě 4/4, aniž by to znatelně namáhal.

Ale když jsem znovu rozsvítil stejný kus 4-5⁄8 ″ červeného dubu, který jsem rozřezal s 21400, Rikon zpomalil až do bodu zastavení. Mohl bych ošetřovat řez, ale mohl jsem nakrmit práci jen hlemýžďem. Zkontroloval jsem napětí čepele, stejně jako těsnost hnacího pásu a dokonce jsem si vyměnil čepele s řemeslníkem, jen abych se ujistil, že čepel nebyla na vině; Zdálo se, že nic nezlepšilo výkonnost nástroje.

Ještě jeden malý ding: Ačkoli 10-305 má sestavu Trunnion, která je prakticky stejná jako na ostatních třech 10 ″ pirách, jeho uzamykací rukojeť je mnohem menší. Při úpravě náklonu stolu je to prostě bolest, kterou můžete utáhnout a uvolnit.

Craftsman 21400 10palcová recenze kapely

Cena ulice: 200 skutečné hloubky krku / max. Hloubka řezání: 9-5 / 8 ″ / 4-5⁄8 Konstrukce: Svařovaný ocelový rám a litinový stůl Typ / AMPEPE / BLADE Rychlost: Indukce / 3.5 AMP / 2780 FPM Velikost tabulky: 13-3⁄4 ″ x 12-1⁄2 ″ Délka čepele / min.-Max. Šířky: 70-1 / 2 ″ / 1/8 ″-1/2 ″ Průvodce čepelí: kuličkové ložisko horní a dolní napětí páka / světlo: Ne / Žádné stojan na stojan na náklon / horní průvodce: Ne / Ano Záruka: 1 rok Zahrnuty příslušenství / volitelné: MITER MOGAGE, RIP plot Skutečná hmotnost: 65 liber.

Co sdílí řemeslník 21400 s dalšími dvěma 10 ″ pilami v tomto testu? Všechny tři mají podobné svařované plechové kovové rámy, litinové stoly a kola s přiřazením. Kola 21400 jsou vyvážená, pro plynulejší běh a nastavitelný kartáč na dolních kolečkách s pilinami z pneumatiky, aby pomohl hladce udržovat sledování čepele. Tři pily postrádají pěkné sestavy Trunnionů s převodovkou vystupovaly na pilech 9 ″, ale sportují pěkné extrudované horní vodicí sloupky z hliníku. Příspěvky jsou velmi pevné a hladce přizpůsobují a upravují mechanismus stojanu a pinionu. Pily jsou také vybaveny plnou míčovou a boční průvodce v horní i dolní části. Průvodce na řemeslníkovi se přizpůsobí allenovým klíčem a snadno se vyladí na hladký provoz (ditto The Rikon).

Power-moudrý, řemeslník je vybaven 3.Indukční motor 5-amp. Pokud jde o řeznou výkonnost, zdálo se, že tato upgrade 1-amp (ve srovnání s 9 ″ pilami). 21400 mělo dostatek síly, aby se v tvrdých dřečích probíhala silné řezy, a dokonce i desky resew tak široké jako jeho hloubka řezu 4-5–8 ″. Průvodci pomáhají stabilizovat čepel velmi efektivně, což má za následek přímé a pravdivé kerfy. Přestože je řemeslníková čepel stejný druh háčky 6 TPI všeobecného účelu, který se nachází na všech pivách v tomto testu (s výjimkou proxxonu), hladkost řezu značně trpěla 21400. Ať už jde o křížení nebo trhání, všechna tři 10 ″ pily zůstaly více otrhanějších kerfů, než je vyrobeno jejich 9 ″ bratranci.

Proxxon MBS/E Band Saw Review

Cena ulice: 260 skutečná hloubka krku / max. Hloubka řezání: 5-7 / 8 ″ / 3-13–32 ″ Konstrukce: Fram slitiny a stolní motor Typ / Amperage / Rychlost čepele: Permanent Magnet DC Motor /.7 AMPS / 395-820 FPM Velikost tabulky: 7-7⁄8 ″ x 7-7⁄8 ″ Délka čepele / min.-Max. Šířky: 42 ″ / 9/64 ″. 13/64 ″ Blade Guides: kuličkové ložisko s horním a štěrbinovým polním napětí páka / světlo: Ne / bez stojanu na stol / horní průvodce: Ne / Žádná záruka: Nezbytné dva roky příslušenství / Volitelné: MITER MITER/ COOLANT SYSTEM Skutečná hmotnost: 13 liber. Elektronická kontrola rychlosti proměnné. Pro řezání keramiky, kamene a skla.

Proxxon micro pila je zdaleka nejmenší, nejlehčí, nejsměrně přenosná a uložitelná pila v této partii. Má pouze 5-7⁄8 ″ hloubky krku a asi 3-3⁄8 ″ hloubky řezu. Je to také jediné pily s permanentním motorem DC magnetu (stejný druh použitý na většině přenosných elektrických nářadí), který je hodnocen pouze na 85 wattů. kolem.7 amps. Zahrnutím motoru s proměnnou rychlostí a nabídkou širokého sortimentu typů čepele dokáže MBS/E manipulovat s dřevem, plastem, kovem a vybaveným volitelnou soupravou pro chlazení vody, keramickou dlaždicí a dokonce kámen a sklo! Konstrukce proxxonu je docela dobrá, s přísným odlitkem a leštěným hliníkovým stolem. Jedna malá bolest je, že musíte vrátit zpět čtyři šrouby Allenhead pokaždé, když chcete odstranit jednodílný strážce proxxonu, takže se změní čepel trochu únavné.

Když jsem provedl MBS/E skrz jeho řezací kroky, byl jsem obecně ohromen přesností jeho výkonu. Křížové i roztržení řezy, které jsem vyzkoušel s pilou, byly čisté a čtvercové, částečně díky hladkým kolům pily a malých průvodců kuliček. Páněná s volitelnou 24-zubním, 13/64 ″ na celé čepel, pila řezaná na desetníku a zanechala extrémně čistý kerf.

Jet JWBS-10OS 10palcová recenze pásma

Cena ulice: 370 skutečná hloubka krku / max. Hloubka řezání: 9-5 / 8 ″ / 4-1⁄8 ″ Konstrukce: Svařovaný ocelový rám a litinový stůl Typ motoru / AMPERAGE / Rychlost čepele: Indukce / 3.4 AMP / 2750 FPM Velikost tabulky: 13-3⁄8 ″ x 13-1⁄8 ″ délka lopatky / min.-Max. Šířky: 67-1 / 2 ″ / 1/8 ″-1/2 ″ Průvodce čepelí: kulové ložisko s horním a dolním napětím páka / světlo: ano / ano / ano / ano / ano / ano, stolk na stojan / horní průvodce: Ne / Ano Záruka: 3 roky: 3 roky Zahrnuty příslušenství / volitelné: MITER MOGAGE, RIP plot, kovový stojan skutečná hmotnost: 73 liber. S úpravou horních průvodců bez stojanu

Letoun je zdaleka nejnavštěvovanější pila na kapelu v této skupině, s více zvony a píšťalky než kterýkoli jiný model, včetně vlastního stojanu s lisovaným listem (můžete jej odstranit, abyste jej použili jako nástroj Benchtop). Rám JWBS-10OS je velmi podobný řemeslníkovi a Rikon, ale je nastaven na o něco kratší čepel. Kapacita resew pily je také o něco menší: 4-1⁄8 ″ versus 4-5⁄8 ″. Litinový stůl jet je podobně jako ostatní pily, ale zahrnuje podpůrnou výsuvnou podporu připojenou pod jeho přívěsnou hranou: opravdu pěkné, pokud jste řekli velký panel nebo průřez delší zásoby.

Sestavy kolíbových ložisek pro ložisko s kuličkami jsou jako ty, které se nacházejí na dalších 10 ″ modelech, ale horní průvodce na tryskách umožňují úpravy bez nástrojů. Uvolnění plastových ponořených rukou používaných k uzamčení těchto úprav vám umožní otáčet každé excentricky namontované ložisko: otočení přibližuje ložiska buď blíž nebo dále od čepele. Velmi pohodlné. Naproti tomu jsem se nestaral o ovládací prvky proudu pro úpravu výšky horního vodicího sloupku. Většina ostatních pily má samostatné knoflíky pro zvyšování/snižování a uzamčení příspěvku. Pár soustředných knoflíků dělá stejnou práci na paprsku, ale vnější zvednutí/snižující kroužek se často posunul, když jsem utáhl uzamykací knoflík ve středu.

Performance-Wise, Jet JWBS-10OS běží velmi dobře a řezy s dobrou silou. Jak dobře? Udělal jsem trochu řezacího testu s paprskem, řemeslníkem a Rikonem a rezistoval jsem 4-1⁄8 ″-na celé (maximální řezací kapacita proudu) a načasoval, jak dlouho trvalo, jak se každý viděl, aby se prošel řezem, tlačením tvrdý, jak jsem mohl výrazně zpomalit rychlost čepele. Tryst by se mohl každých 44 sekund proříznout tempem stopy, zatímco řemeslník trval 68 sekund a Rikon A Glacially tempo 138 sekund na nohu. Další inspirativní důvěra ve své řezací schopnosti, tryskové 3.4-ampérní motor sportu a hliníkové pouzdro a ploutve disipace tepla, které pomáhají udržovat věci v chladu během delších řezných relací.

Za zmínku stojí několik dalších funkcí na JWBS-10OS: byla to jediná pila, která měla vestavěnou stupnici napětí čepele, která jasně ukázala, jak těsné nastavení knoflíku napětí pro jakoukoli čepel, která by se hodila pila, od 1/8 ″ Až 1/2 ″ široký. Přestože se napětí čepele nezdá být s žádnou z těchto malých pásmových pily zvlášť kritické, je velmi užitečné mít způsob, jak posoudit skutečné napětí čepele a nastavit jej na specifikovanou těsnost výrobce. Překvapivě je tryska také jediná 10 ″ pásmová pila, která měla páku uvolňování napětí čepele.

RIP Plot Jet je v tomto testu hezčí než na jakémkoli jiném pásmové pile, s velkou uzamykací pákou a oknem kurzoru, které usnadňuje přesně nastavení pro roztržení a obnovení prací. Stejně jako dovednost je tu i majátek LED Light, ale tryskové paprsky mají samostatný přepínač zapnutí/vypnutí, který vám umožní vidět, co děláte před zahájením pily. Stejně jako všechny ostatní pily kapely v tomto článku, je trysko. Port Jet nabízí nejvíce flexibilitu s soustředným portem, který přijímá 4 ″-, 2-1⁄2 ″-a 2 ″.dia. hadice.

Závěry recenze Benchtop Band Seld Recenze. nejlepší sázka

Ve své době jsem provedl několik desítek testů nástrojů, ale jen málokdo mě nechal s více škrábancemi hlavy než tenhle. Na jedné straně máte dvě skupiny podobných pily; Čtyři 9 ″ pily a tři 10 ″ pily a „mikro“ kapela, která je jiná než cokoli jiného. Které si vybrat?

V konečném důsledku viděla kapela Benchtop, která je pro vás nejlepší, záleží na tom, jaké jsou vaše skutečné potřeby: Pokud jste výrobcem puzzle, stavitel modelu nebo fandy, který často řeší projekty v malém měřítku, mám pochybnosti, že proxxon vám bude dobře sloužit dobře. Pokud často řešíte projekty v plné velikosti, ale nemáte prostor ani rozpočet na plnou kapelu, pak se rozhodnutí stanou trochu složitější. Jet má spoustu funkcí a je silný a uživatelsky přívětivý. Ale jeho velikost a relativně vysoká cena je namontována do ligy s většími, všestrannějšími pásovými pilami v rozsahu 14 ″. Nízkou cenovou značku řemeslníka a dobrý výkon z něj činí vyjednávání, ale na 65 liber., není to přesně přenosná, snadno uložitelná pila. Navíc, zvažte toto: Žádný z 10 ″ modelů ve skutečnosti nemá 10 palcové hrdlo: Všechny tři pily mají hloubku krku 95–8 ″. To opravdu mění hrací pole mezi 9 ″ a 10 ″ modely, protože „větší“ modely pouze mezi 9 ″ a 10 ″ modely, protože „větší“ modely nabízejí jen mírné množství další šířky řezu a asi o palec hloubková kapacita.

S ohledem na to vše si myslím, že nejlepší pila na lavičce pro průměrného malého díla dřeva by měla být kompaktní a přenosná, schopná slušného řezného výkonu a nabídnout dobrou hodnotu za peníze. Skil 3386 má všechny tyto vlastnosti, a proto získává můj hlas jako „nejlepší sázka“ mezi těmito možnostmi pro benchtopovou kapelu. Dovednost je menší a díky svému rámu slitiny, lehčí a snadněji přenosné než jakékoli jiné pily v tomto testu, uložte Petite Proxxon. Má pěkné, solidní průvodce, řezy s dobrou silou a postrádá jen malé množství řezacích kapacit 10 ″ modelů. Tato pila na dovednostní pásmo nabízí mnoho funkcí s ohledem na její nízkou cenovou značku, včetně trhacího plotu a vestavěného světla, které nepřicházejí s žádnými jinými 9 ″ modely.

Nejlepší recenze Benchtop Bandsaw v roce 2023

Tento příspěvek může obsahovat přidružené odkazy. Pokud kliknete a koupíte, můžeme provize provize, bezplatně vám. Podívejte se prosím na naše Politika zveřejnění Více podrobností.

Nalezení nejlepší Benchtop Bandsaw není snadný úkol. Člověk by si mohl myslet, že nejlépe hodnocená Benchtop Bandsaw na Amazonu je okamžitě nejlepší výběr, ale jen proto, že má 4.Hodnocení 5 hvězdiček, to neznamená, že je to pro vás ta pravá pásmová pila.

Poté, co strávíte spoustu času kontrolou všech pásů na tomto seznamu, můžeme říci, že WEN 3939 je zdaleka nejlepší lavičkou, kterou jsme zkontrolovali. Od své síly k jeho přesnosti neexistuje žádná jiná pásová pila, která by porazila zvíře.

Není fanoušek našeho nejlepšího výběru? No, naštěstí jsme pro vás sestavili srovnávací tabulku, která by vám měla pomoci vybrat si na základě vašich potřeb, rozpočtu a jakýchkoli dalších preferencí, které byste mohli mít.

Top 5: Nejlepší recenze Benchtop Bandsaw

Debata o tom, který typ pásma je nejlepší, se děje po celá desetiletí. Věříme, že neexistuje žádná dobrá odpověď na který typ je lepší, ale že byste místo toho měli rozhodovat na základě vašich konkrétních okolností a potřeb.

Pokud chcete kapelu, která je lehká a přenosná pro snadné použití na jakémkoli projektu, měli byste jít s Benchtop Bandsaw. Jen ujistěte se, že má dostatek síly na to, aby tuto práci dokončil. Zde je pět pásů, které se nám nejvíce líbily.

Wen 3975 5 ″ kovová benchtop Bandsaw

Hlavní věc, která se nám na této pásmové pině líbila, je všestrannost, kterou nabízí. Na základě vašich potřeb a preferencí můžete přepnout rychlost čepele.

Bandsaw je také překvapivě světlo, aniž by obětovala jakoukoli sílu. Zde jsou některé z klíčových bodů:

Rychlé shrnutí

Existuje mnoho věcí, které se nám na této kapevě líbilo. Pokud jsme uvedli každou věc, která nás při testování této pásmové pily zapůsobila, že by to bylo zabíráno celý článek, takže zde jsou tři z funkcí, které jsme považovali za nejvíce fascinující.

Proč je to nejlepší výběr?

Nastavitelná rychlost

Nic nás nekryje víc než skvělá pásmová pila bez ovládání rychlosti. Jistě, pravděpodobně budete používat nejvyšší rychlost na většině projektů, ale vždy budou existovat nějaké škrty, které vyžadují něco jemnějšího. Být schopen upravit rychlost na vyžádání je nejlepší způsob, jak pokaždé získat čisté řezy.

Kompaktní design

Celým bodem nákupu Benchtop Bandsaw je schopnost přepravit ji z jednoho projektu na druhý bez jakýchkoli potíží. Celá výhoda se stane, pokud je pásová pila na lavičce, zatímco světlo, příliš velká na to, aby ji mohla přenést. Naštěstí je tato pásmová pila stejně kompaktní, jako je světlo, díky čemuž je cestování s ní hračkou.

Dvouletá záruka

I když je to často přehlíženo, mít dlouhou záruku je ve skutečnosti obrovskou výhodou, pokud jde o elektrické nářadí. Kdykoli si koupíte nový kus vybavení, investujete svou těžce vydělanou hotovost do jeho schopnosti poskytovat hodnotu.

Pokud se na ni nevztahuje dostatečně dlouho záruka. Dlouhá záruka také ukazuje, že výrobce má víru v kvalitu produktu.

Wen 3939 2.8-Amp 9 „Benchtop Band Saw

Poté, co jsme strávili spoustu času kontrolou kompaktních pásů, jsme chtěli zkontrolovat některé jednotky, které upadly do silnějšího konce spektra. Tehdy jsme potkali toto zvíře. Než se dostaneme do úžasné síly, kterou poskytuje, zde jsou některé klíčové body.

Rychlé shrnutí

Hlavní věc, která vynikla s touto jednotkou, je síla, kterou poskytuje. Jak již bylo řečeno, existuje několik dalších věcí, které na nás zapůsobily, když jsme testovali tuto jednotku. Zde jsou tři funkce, které jsme na této konkrétní Benchtop Bandsaw nejvíce milovali

recenze, benchtop, band, ryobi

Proč je to nejlepší výběr?

Vysoce výkonný výkon

Samozřejmě nemůžeme jít dále, aniž bychom diskutovali o úžasné úrovni síly, kterou tato pásmová pila poskytuje. Zatímco většina pásových piv na lavičce má nižší hodnocení výkonu, aby se maximalizovala přenositelnost, tato jednotka ušetřila nic z hlediska výkonu. Její čepele se pohybují planoucím tempem 2 460 stop za minutu a zajišťují čisté řezy bez ohledu na materiál, se kterým pracujete.

Prachový port

Se vší silou, kterou tato zvíře poskytuje, budete potřebovat něco, co může udržet váš pracovní prostor v čistotě. Naštěstí tato benchtopová pásmová pila poskytuje efektivní prachový port, který se může vyčistit po gargantuanské čepeli skartuje veškerý váš materiál. Prachový port byl velmi snadno použitelný a udělal práci bez problémů.

Dvouletá záruka

Stejně jako předchozí pásmová pila na tomto seznamu nabízí Beast stejně dlouhou záruku. která by neměla být žádným překvapením, protože jsou oba vyrobeny stejným výrobcem. Většina pásů s mocí této úrovně má tendenci zkrátit záruku ze strachu, že zvířecí motor vyhodí, ale 24měsíční záruka, která přichází s touto jednotkou.

Nejlepší Ryobi Band Saw 2021: Který byste si měli koupit?

Píže pásma jsou důležitými nástroji, pokud plánujete provést podrobné a přesné řezy. Mohou vykonávat práci většiny skládaček, ale s trochou větší kontroly a stability. Ryobi je japonský výrobce, který vyrábí nástroje a díly pro mnoho průmyslových odvětví po celém světě. Mají silnou pověst spotřebitelské značky pro kvalitu a dostupnost.

Ryobi nabízí jednu pilu s kapelou, kterou jsme pro vás rozešli zde. Výběr pily, která je funkční a snadno použitelná, má nejvyšší význam pro každodenní spotřebitele. Zde najdete kvalitní pilu a kde najít všechny potřebné příslušenství.

Ryobi Band Saw Review

S pouhým jednou pilou kapely v řadě Ryobi jsme položili, pro koho tohle viděl nejlépe a proč si myslíme, že je to skvělý doplněk pro dřevozpracující projekty spotřebitelů.

Ryobi Band Saw 2.5 amp

Ryobi’s One Saw nabídka je nejlepší pro kutilství a menší projekty. Pro sílu a velikost pily to nejlépe prořízne měkčí kousky dřeva. Měli byste zvážit další pilu, pokud hledáte více schopností na profesionální úrovni.

Pokud potřebujete pouze pilu pro malé a jednoduché projekty a chcete čisté a přesné řezy, tato 9palcová kapela bude vyhovovat vašim potřebám. Toto je pila na lavici, takže zabírá méně prostoru než větší stojící jednotky podlahy. S snadným nastavením a jednoduchým používáním funkcí bude z této pily s kapelou těžit každý začátečník nebo běžný uživatel.

Co se nám líbí

  • Vyžaduje jen malou praxi, aby se zavěsila stroje, aby provedla čisté řezy
  • Neuvěřitelně cenově dostupné pro schopnosti
  • Lehký (47 liber.) pro přenositelnost a nezabírá významný prostor
  • Všestrannost v řezech a snadno použitelné
  • Malé vibrace v provozu pro zvýšené pohodlí a přesnost
  • Dobře vyrobené s kvalitními materiály ve srovnání s pilami za podobnou cenu

Co ne

  • Návod k pokynu je obtížné dodržovat, pokud jde o nastavení a údržbu
  • SAW může potřebovat úpravy přesnosti při otevření krabice
  • Nepřídní pro větší projekty nebo opětovné svinutí

Dřevopracované pily přicházejí ve všech odrůdách, každá s vlastními výhodami a využitím. Pásová pila se používá k vytvoření přesných nepravidelných řezů. Říká se tomu „pila na kapelu“, protože k podrobnému řezům používá pás metalu mezi dvěma koly. Malá čepel se stará o složité řezací práce a je často používána dřevaři pro konzistentní uniformní řezy. Může být obtížné zjistit, jaký nástroj potřebujete pro určité projekty. Máte.li jakékoli dotazy, podívejte se na tyto průvodce, Band Saw vs. Tabulka Saw. kterou z nich potřebují dřevaři nejprve? a Scroll Saw Vs Band Saw. The Showdown.

recenze, benchtop, band, ryobi

Síně kapely přicházejí v různých odrůdách na základě vaší potřeby:

Postavení podlahy: Silné pily používané profesionály pro větší řezy

Přenosný: Mnohem menší a nejlepší pro podrobnou práci na pracovišti

Benchtop: Připojte se k lavičce jako základnu, mají podobnou funkci jako podlahové stojící pily

Maso: Řezníci používají pásové pily k oříznutí a řezání větších kousků masa pro další řezání (specifické pro maso, by neměly být používány pro žádné jiné materiály)

Jakmile ji nastavíte. Čepel se pohybuje nahoru a dolů a musíte svůj materiál přesunout do řezané čáry. Udržování napětí na čepeli je důležité pro čisté řezání. Větší stoly jsou také snadnější pro vedení materiálů přes čepel. Se správnou čepelí pro vaše materiály a pečlivým manévrováním podél požadované řezané linie je kapela velmi užitečným nástrojem pro majitele domů a profesionály.

Píže pásmu lze použít pro různé úlohy orientované na přesnost. Tyto sahají od malých projektů pro kutily po mnohem větší podniky na stránkách profesionálních pracovních míst. Pily se budou lišit v schopnostech na základě jejich požadovaných použití.

Re-Sawing: Řezání kusu dřeva podél jeho šířky

Resetování úhlů: Čisté okraje nebo tvář desky

Řezání dýhy: Tenké plátky dřeva se často používají jako obložení

Bent Laminations: AIDS při ohýbání dřeva a vytváření čistých okrajů

Zvláštní řezy: Snadno manévrujte jedinečné tvary s kontrolou

Řezání těsných křivek: Menší čepele umožní opravdu přesné úhly a řezy

Pro pásové pily s výkonem a schopnostmi Ryobi lze mnoho projektů pro kutily dokončit pomocí pásmové pily. Projekty se mohou pohybovat od nábytku, značení, rámů, umění, regálů po úložné kontejnery. Tento nástroj umožňuje jednoduché a přesné řezání, což vám umožňuje snadno manipulovat s kousky dřeva s kontrolou a přesností. Hledáte pilu? Podívejte se na náš pohled, který z nich je nejlepší, metalovou kapelou. který dělá to nejlepší?

Výběr správné velikosti a síly čepele pro pásmovou pilu je důležitý v závislosti na materiálech, které chcete řezat. Užší čepele budou schopny provést přísnější zakřivené řezy. Sada Band Band Saw používá 62 ”čepel, která může přicházet v různých typech.

Různé zuby čepele mohou plnit různé úkoly. Dokud čepel zapadá do vaší pily, můžete změnit vzory zubů:

Přeskočit zub: široce rozmístěný pro měkčí kovy a nejlepší pro obecné zpracování dřeva

Žádné zuby: Pro křehké práce, jako je keramika, plasty a hladké řezy

Vlnitý zub: Používá se pro řezání tvrdších a silnějších kusů kovu

Hook Toots: Široké zuby těsně rozmístěny pro tvrdé dřevo

Tato pila Ryobi Band přichází s 1/4 v. X 6t čepel s menšími zuby, které se starají o různé projekty.

Části pily Ryobi Band nejsou neuvěřitelně obtížné najít, protože existuje pouze jeden model, který potřebujete více na náhradu. Nejběžnější náhrada je pro čepel, když se stane nudnou nebo chcete použít jeden pro jiný typ projektu.

Blades a díly Ryobi Band najdete prostřednictvím jejich online náhradních dílů nebo na mnoha online trzích. Čepele nemusí být specifické pro Ryobi, aby se vešly.

Závěr

V řadě Ryobi doporučujeme pouze jednu nabídku produktu v řadě Ryobi pro vaše potřeby pro kutily a domácí projekt. S kvalitním výkonem vzhledem k jeho cenovému bodu je pro vás obtížné najít další pilu s těmito funkcemi. Pily pásma mohou řešit různé úlohy a proříznout mnoho typů materiálu. Pokud hledáte nástroj, který dokáže provést složité a těsné řezy, bude kapela dobrá investice. Hledáte mor.einformace na pilách? Podívejte se na kapelu Saw Ultimate Guide.

recenze, benchtop, band, ryobi

O Russ Thompson

Ahoj, jsem Russ a byl jsem dodavatelem více než 20 let. Vím, jaké náklady na správné nástroje a materiály pro práci. Moje vášeň pro zpracování dřeva a pomoc druhým workshopy v mém obchodě. Mám začátečníky po celou dobu odborných obchodních tříd. Podívejte se na můj bio pro více.

Nejlepší řemeslník 12 palcové pásmové pily: Recenze

Nejlepší recenze kapely. Kompletní průvodce kupujícím

Zanechte komentář Zrušit odpověď

Poznámka: Tento článek může obsahovat přidružené odkazy. Pokud provedete nákup pomocí jednoho z těchto odkazů, mohu vám být vyplacen poplatkem za doporučení bez nákladů.

Seznamte se s týmem SAW Guy Expert Review

SAW Guy. SAW Recenze a DIY projekty Copyright © 2020. Copyright © 2019 od Saw Guy. SAW Recenze a Projekty pro kutily. Thesawguy.COM je účastníkem programu Amazon Services LLC Associates, affiliate reklamního programu, jehož cílem je poskytovat prostředky pro weby pro vydělávání reklamních poplatků reklamou a odkazem na Amazon.com. Úplné zřeknutí se odpovědnosti za přidružení zde