Sekačka ATV Pro Flail. Vedlejší sekačka

Sekačka ATV Pro Flail

POSUNOUT DOLŮ

„VÍC ENERGIE. Méně paliva.“

FM Pro je konečná sekačka ATV/UTV Flail, ručně postavená ve Velké Británii pro extrémní sílu a spolehlivost při zachování vynikající palivové účinnosti

Navrženo pro celou řadu úkolů polevy a sečení, od hustých hustých spěchů po jemnou zálivu Parklandu, může sekačka FM série Chapman FM řešit cokoli, co na ně hodí cokoli hozeného.

 • Výkonný benzínový motor Honda 23hp
 • Elektronické vstřikování paliva
 • Výstavba těžkých povinností v celém
 • Unikátní flail rotor s dvojitým helixem
 • Pneumatiky velkého průměru pro hladké cestování
 • Automatický systém napětí pásu
 • Kované kladivo
 • Ruka postavená ve Velké Británii na vysoké standardy
 • 5 galonových palivových článků

FM Pro je k dispozici ve šířce řezu 4 stop a 5 stop

Vedoucí výkon v oboru

Chapman FM Pro obsahuje přední palivo v průmyslu vstřikované motory IGX700 V-Twin, které nabízejí bezkonkurenční výkon a výkon ve své třídě, které nabízejí bezkonkurenční výkon a výkonnost pro nejlepší výsledky bezkonkurenční výkon a výkon ve své třídě.

Modely FM Pro jsou vybaveny jako standardní kované kladivové flaily, prokázalo se, že se vypořádají s nejnáročnějším růstem, s čistším a spolehlivějším řezem.

Když spolehlivost splňuje inteligenci

Honda IGX700 nabízí vynikající palivovou účinnost díky elektronickému řídicímu systému, který neustále monitoruje a upravuje poměr vzduchu k palivu podle provozních podmínek a zatížení motoru při zachování optimálního výkonu.

To má za následek vynikající palivovou účinnost a nízké emise-tak dobré, že v produktových pokusech byla palivová účinnost obvykle o 10-12% lepší než předchozí model.

Nižší spotřeba paliva Lepší účinnost

FM Pro je spárován spolu s legendární kvalitou a spolehlivostí společnosti Honda, upgradované motory minimalizují počáteční problémy v řadě podmínek a jsou méně náchylné k nekvalitnímu palivu, což je ještě efektivnější.

To znamená nižší spotřebu paliva, menší náklady na údržbu a menší prostoje. důležité faktory při výběru, který stroj je pro vás, aby byl ideální pro uživatele komerčních a těžkých služeb.

Ruka postavená ve Velké Británii

Výstavba těžkých povinností a silná pozornost k detailům je prioritou číslo jedna. navržená pro dlouhodobý život a bezkonkurenční výkon proti konkurenčním strojům.

Řada FM Pro je standardně namontována odstředivou spojkou, což umožňuje bezpečný efektivní provoz z odtahového stroje.

sekačka, flail

Centrifugální spojka poskytuje automatické zapojení a uvolnění pohonu a v kombinaci s automatickým napínacím sestavou snižuje údržbu kompenzací opotřebení pásu a načítání pásu.

Vše, co potřebujete vědět o sečení trávníku s vaším ATV

Sekání boční připevnění na ATV. Obrázek z Compett.org

ATV jsou všestranné kousky vybavení s velkým množstvím užitečnosti nad rámec toho, co byste mohli okamžitě očekávat. Například se správným připojením můžete svůj ATV použít ke zdvojnásobení sekačky na trávu! Samozřejmě to není vždy vhodné. Zatímco ATV lze použít pro řezání trávy, nebyly speciálně navrženy k tomu. To znamená, že se musíte ujistit, že okolnosti jsou těsně předtím, než začnete zahřívat ATV pro své povinnosti řezání trávy. Výhody spočívají v tom, že řezání trávy s vaším ATV vám ušetří peníze (nebudete muset koupit jezdeckou sekačku), bude řídit rychleji než standardní sekačka a bude schopnější řezat silnou, vysokou vegetaci. Způsobí to však větší poškození trávy, může být za určitých okolností těžší manévrovat a dá vám skutečné cvičení do rukou a zápěstí. Nakonec, pokud potřebujete dobře upravený, nedotčený trávník, budete chtít používat konvenční nebo jízdní sekačku na trávu versus ATV. Ale pokud jste venku v zemi a hledáte rychlé, ekonomické možnosti a estetika není důležitá, použití ATV může být vysoce prospěšné.

Vaše možnosti sečení trávníku ATV

Než si vyberete konkrétní typ přílohy sekačky, budete muset přijít na to, jak chcete namontovat sekačku.

 • Připevnění čelního držáku má sečení, která jde na přední část ATV. Výhodou je, že nabízejí větší viditelnost pro sečení, ale nevýhodou je, že nejsou tak univerzální jako některé jiné možnosti.
 • Tahat za přílohy sekačky na trávu jsou možná nejoblíbenější. Při jízdě tyto sekačky odtáhnete tyto sekačky. Jen se ujistěte, že se vejdou do odtahování vašeho ATV.
 • Připevnění sekačky na montáži jsou nejméně běžné, protože se připevňují k spodní straně ATV a naříznou po boku nebo vpředu. Jsou nejlepší pro ATV, které potřebují lehčí připoutanosti.

Jakmile se rozhodnete, kam chcete namontovat sekačku, můžete se přesunout na výběr kategorie sekačky, se kterou budete pracovat.

Hrubé řezací sekačky

Tyto sekačky jsou jednoduše navrženy tak, aby tuto práci dokončily bez velké péče o estetiku. Rychle proříznou trávu, zejména na drsném terénu, ale nevyhrají vám mnoho terénních cen.

 • Flailské sekačky: Flailské sekačky jsou navrženy pro obzvláště drsný terén a hustou trávu. Mají čepele na horizontálním válci, které jednotlivě zapnou vlastní pivot. Design umožňuje oříznout poměrně nízko na zem. Pokud si přejete, můžete si zakoupit Flail Mowers namontované přední.
 • Rotační motor: Jedná se o tradičnější styl motoru, který obsahuje čepele na palubě nebo vodorovně k zemi, která se rotují rovnoběžně s sebou. Jsou schopni nakrájet hustou, tvrdou trávu.
 • Shredders: Shredders jsou podobné sekačům Flail, ale mají další řezací lištu, která pomůže mulčovat větší plochy.
 • Trimmers: Trimmers jsou standardní zastřihovače trávníku, ale jsou navrženy pro tvrdší prostředí. Mají velkou řezací linii a houpající se pohyb, ideální pro řezání kolem keřů.

Dokončit sekačky

Pokud se trochu více zajímáte o vzhled vaší trávy, povrchové sekačky vám pomohou získat čistší řez. Nevyhradní se za jízdu na koni nebo tlačení sekačky na trávu, pokud jde o jemnost, ale jsou to populární možnosti pro nadšence ATV, kteří chtějí pro svou trávu dobře vypadající výsledek.

 • Navijáky sekačky: Tyto sekačky mají zakřivené radosti připojené k kolům, která se řezala, zatímco se otočily. Je ideální pro trávu, která je snadno sekána nebo má jemnější texturu a pro lidi, kteří chtějí trochu více hotového vzhledu.
 • Rotační čepel: Tyto sekačky vám umožňují hlouběji při přizpůsobování hloubky a přesnosti, s jakou si střihujete trávu.

Další věci, které byste měli vědět

Mějte na paměti, že budete muset nainstalovat přílohu sekačky, takže je důležité zkontrolovat příručky pro připojení i pro ATV, abyste to mohli udělat bezpečně a správně.

Obecně vás náklady na přílohu provozují kdekoli od několika set do několika tisíc dolarů, v závislosti na typu připojení, které si vyberete a odkud si ji zakoupíte. Ve většině případů to bude stále levnější než nákup jezdecké sekačky, ale je to další výdaje, které stojí za zvážení a připojení sekačky bude potřebovat alespoň určitou úroveň probíhající údržby, aby byla zajištěna pokračující spolehlivý výkon.

sekačka, flail

Letní práce. ATV sekání tipů nákupu

Léto znamená čas na zábavu, ale také to vede k jednomu z nejvíce opovrhovaných pracovních míst pro všechny majitele domova a nemovitostí: řezání trávy. Stejně jako u mnoha jiných úkolů mohou naštěstí naši čtyřkolové kamarádi naštěstí pomoci a existuje několik možností sekačky, jak snížit vaši práci na velikost.

Pokud neříkáte venkovský klub, kde jsou sekačky navijáků volbou pro perfektní řez, existují dva hlavní typy sekaček, které můžete zatáhnout za ATV. Vysvětlíme výhody a použití obou.

Základy sekačky

Dokončit sekačky, jak napovídá jejich název, se používají pro jemné řezání pracovních míst, jaké byste chtěli pro trávník kolem vašeho domu. Více čepelí, mírně nižší rychlost čepele a další úpravy se používají na povrchových sekačkách a paluby mohou vypouštět výstřižky na stranu nebo dozadu. Stejně jako u všech skvělých nástrojů však jsou nejlepší na přesné práci spíše než o vyřezávání díry skrz podrost pro váš potravinový pozemek.

Pokud máte vážnou trávu, která se má oříznout nebo kartáčovat, bude pravděpodobně nejlepším nástrojem pro tuto práci, drsná sekačka. Většina drsných sekaček pracuje jako prase štětce se dvěma velkými čepelemi rotujícími kolem jedné osy. Kinetická energie ze dvou velkých čepelí buď nařízne vše na své cestě, nebo ji bije do podrobení. Toto je zmenšená verze typu posádky sekačky k sekání příkopů nebo zemědělců k vyčištění štětce. Hrubé řezané sekačky jsou vhodné pro vysokou trávu a podrost. Všechno sníží na velikost, ale poté to nemusí být nejkrásnější práce.

Vzhledem k tomu, že žádný ATV nebo UTV nemá živou hřídeli s výkonem, jako je traktor, všechny sekačky ATV nebo UTV jsou poháněny malým motorem namontovaným nad ocelovou palubou. Řemenka na výstupním hřídeli motoru obvykle řídí převodovku nebo pás s jinou sadou kladek, která se otočí čepele. Většina menších sekačních motorů je zahájena systémem zpětného rázu, zatímco větší motory mají elektrický start a často zálohování zpětného rázu. Typická velikost je od 40 do 66 palců.

Sekačky se moc neliší od jakéhokoli jiného příslušenství v tom, že dobře promyšlený design, vynikající výroba a dobrá společnost stojící za produktem dělá rozdíl ve světě. Vždy chceme, abyste byli dobře informováni, než si koupíte (stejně jako chceme být) a s dalšími modely, lepším designem a dalšími funkcemi je Kunz Engineering lídrem v tahu za technologií a výrobou sekaček.

Kunz Enineering

Kunz Engineering je zdaleka předním výrobcem sekaček a s 10 jedinečnými modely nabízejí více sekaček než všichni ostatní dohromady. Srovnali jsme specifikace s každou jinou sekačkou a není nic jiného, ​​co by se dokonce blížilo. Jejich výrobky jsou dobře navrženy, plně testovány za podmínek skutečného světa a postaveny tak, aby vydržely roky tvrdého používání. Nikdy nenajdete postavenou palubu sekačky, stejně jako balíček Kunz. (Přejeme si, aby naše sekačka Deere přišla s jedním!) Dokonce i jejich paluby sekačky jsou postaveny ze silnější oceli a super těžkých talířů na zesílení než konkurenti drsné sekačky. Byli jsme také velmi rádi, když jsme zjistili, že Kunz používá vřetena s velkým průměrem, aby odolával jakémukoli vychylování nebo ohýbání na těžkých materiálech nebo sazeninách, a provádějí rozšířené testování, aby zajistily nejdelší možný život z nejlepších dostupných ložisek. Navrhují své sekačky, aby byly v poli, ne ve vašem obchodě.

Velikost stolu a výběr motoru

Jak Acrease Hrubý řez, tak povrchové sekačky přicházejí s různými velikostmi motoru na základě velikosti paluby a čepele a možnosti zákazníka. Bez ohledu na to, jakou velikost si vyberete, dokonce i ta nejmenší sekačka. 40 palců. přichází s motorem, který je téměř stejně velký jako největší motor soutěže. Na největších palubách dojde k dokončení motorů až do 23 HP a jsou k dispozici komerční i obytné motory. Kunz také dává všechny modely, s výjimkou cílového řezu H40B, 3 galonové palivové nádrže.

K dosažení čepelí se Kunz používá odstředivou spojku, elektrickou spojku nebo systém ruční páky. Manuální spojka je volbou pro většinu, zatímco systém odstředivé spojky se zabývá s rostoucími otáčkami motoru. Komerční uživatelé však mohou upřednostňovat možnost elektrické spojky.

Velikost paluby hraje důležitou roli ve velikosti motoru, stejně jako počet čepelí a Kunz, používá systém trojitého čepele na všech jiných sekačkách na povrchové úpravě než model H40B. Na drsných řezacích sekačkách používá Kunz systém duální čepele s rychlostí špičky čepele 19 000 ot / min.

Kunz na palubě

Je to paluba, která je platformou pro všechno ostatní a paluby Kunz Acrease jsou nejvíce solidní, jaké jsme kdy viděli. Hlavní paluba je orámována z 10 měřidkové oceli, se 7 bočními deskami, ¼ palcový ztuhnutí žeber a dokonce třetí vrstvou ¼ oceli přivařené pod úchyty vřetena pro další tuhost na drsných řezacích sekačkách. Vzhledem k tomu, že se jedná o nástroje pro dokončení, paluby s cílovým řezem nevyžadují pod vřeteny třetí vrstvu oceli, ale dostávají šest anti-skalpských kol a velký otevření propouštění koncového propouštění.

Nastavení výšky řezání je díky klikovému systému velmi snadné a 4 kola podporují všechny modely pro nejvyšší stabilitu bez ohledu na terén. Kunz dokonce vyrábí vysokou flotační pneumatiku pro řezání extrémně mokrých nebo bažinatých oblastí, i když kdykoli jsme měli sekačky ponořit do vody, jde o zabitý motor.

Byli jsme obzvláště rádi, když jsme viděli, že Kunz používá pro svůj rám a jazyk s velkým průměrem hadičky. Druhým opravdu skvělým nápadem, který měli, bylo použít závěs ve stylu Clevis pro hrubý řez, který zabraňuje vázání závěsu, když jsou ATV a sekačka na různých úhlech svahu.

Kunz Engeing Finning Cut Quick Specs

Model: H60B 60 ”řez, 19.5HP Briggs Stratton OHV, elektrický start, odstředivá spojka, rezidenční stupeň C60K 60 ”řez, 18 hp Kohler OHV, elektrický start, odstředivá spojka, komerční stupeň 60” řez, 18hp Kohler OHV, Electric Start, Electric Clutch, Profesionální stupeň pro60v 60 “. Cut, 23hp Briggs Stratton OHV, Twin Cylider, Elect. Začněte, zvolit. spojka, profesionální stupeň H40B 40 ”řez, 12.5HP Briggs Stratton, start zpětného rázu, manuální spojka, rezidenční známka

Kunz Engineering Rough Cut sekačka rychlé specifikace

Model: MR55B 57 ”řez, 23hp Briggs Stratton, dvojčatý válec, elektrický start, manuální spojka MR55K 57” řez, 20hp Kohler Command Twin Cylinder, Electric Start, Manual Clutch MR55K Clutch MR44B 44 ”řez, 19.5HP Briggs Stratton Intek, Electric Start, Manuální spojka MR44K 44 ”Cut, 18hp Kohler Command, Electric Start, Manuální spojka

Vezměte pole

Tah za sekačkou je nástroj, který můžete použít k získání více z vašeho ATV, a je to výrazně levnější než kompletní sekačka na traktor nebo nula zatáčka. Pokud nevlastníte krajinnou společnost, nikdo často nekupuje sekačku, ale když to uděláte, je tu několik základních věcí, které musíte hledat.

1: Je to dobře postaveno s pevnou palubou, která má posily v kritických oblastech? 2: Jsou kola a podpůrné vybavení postaveny pro roky tvrdé práce? Nechcete to svařování zpět v polovině sezóny. 3: Má vřetena s velkým průměrem určená pro těžký materiál? 4: Je Hitch robustní a dělá to artikulovat, aby se ubytoval řezání na svazích? 5: Je vybaven spolehlivým názvem motor značky dostatečně velký pro tuto práci?

Sekačky Kunz Arcease jsou dobře navrženy a dobře postavené, splňují standard spolehlivosti a s malou péčí by mohla být poslední sekačkou, kterou kdy koupíte. Koneckonců chceme dostat totéž ze sečení jako vy:.

Tipy pro bezpečnost sekačky

BÝT V BEZPEČÍ. Noste brýle ochranného vybavení. Zůstaňte mimo skály, protokoly nebo cokoli, co by nemělo být pod sekačkou, a uvědomte si lidi a majetek, který by mohl být zraněn nebo poškozen létajícími troskami.

Řídit mírnou rychlostí. Jedná se o sečení, ne na koni a nikdo vám nebude poskytnout trofej pro první dokončení.

Použijte sekačku podle pokynů. Nechoďte přes palubu o tom, co řezáte. Jedná se o sekačku ATV a nikoliv štětce namontovaná na traktoru.

Zůstaňte zpět od pohyblivých lopatek. To je zřejmé, ale nelepte nic pod palubou, kterou nechcete ztratit. Udržujte i ostatní zpět.

Který způsob naklonění sekačky na trávu? (Nedělejte to)

Ucpaná tráva je skutečná bolest v Jacksie a je velmi lákavé jen ohradit sekačku na své straně usnadnit čištění trávy…. Ale páni! ne tak rychle. Existuje správný a špatný způsob, jak to udělat.

Který způsob naklonění sekačky na trávu? Správný způsob, jak naklonit sekačku, je s řídítkami na zem nebo otočit sekačku na bok, ale vždy se stranou karburátoru směřující nahoru.

V tomto krátkém příspěvku vám ukážu správný způsob, jak se naklonit na trávu a proč je tak důležité to napravit.

Tento příspěvek pokrývá nakládání sekačky docela dobře, pokud však potřebujete video nápovědu, podívejte se na „Správný způsob, jak naklonit sekačkou“ a pokud se vaše sekačka snaží začít po nesprávném naklonění, podívejte se na „Jak se uvolnit video motoru“ “.

Opravte způsob, jak naklonit sekačku

Před prací na trávu je vždy skvělý nápad vytáhnout vodič zapalovací svíčky, což zabraňuje jakékoli možnosti zírat motor.

Správný způsob naklonění sekačky je s řídítkami na zem. V dílně zavěsím řídítka pod robustním pracovním stolem. Toto je doporučený způsob, jak naklonit sekačku pro kontrolu. Problém je, že nakládání řídítek na zemi nenabízí dobrou viditelnost nebo přístup.

Správný způsob. řídítka na zem.

Alternativou je naklonit sekačku na boku, ale je důležité, abyste si vybrali správnou stránku, viz níže. Obě strany motoru na trávu nejsou stejné. Většina motorů sekačky na trávu je nakonfigurována se vzduchovým filtrem/karburátorem umístěným na jedné straně a na opačné straně, výfukovým/tlumicím prostředkem.

Je důležité identifikovat stranu vzduchového filtru/karburátoru. Toto je strana, která musí čelit nebe, když je sekačka nakloněna. Získejte to špatně a příznaky zahrnují:

sekačka, flail
 • Únik plynu
 • Únik oleje
 • Těžko spustit sekačku
 • Žádná startová sekačka
 • Bílý kouř při startu

Zatímco oheň sekačky je vzácný, stává se to. Únik plynu a páry se mohou zapálit, když přicházejí do kontaktu s horkým výfukem/tlumiče.

Karburátor strana nahoru

Skvělé, ale jak identifikovat stranu vzduchového filtru/karburátoru? Na některých sekačkách nebude karburátor velmi zřejmý, ale naštěstí kryt vzduchového filtru žije na stejném místě jako karburátor a obvykle je docela snadné ji skvrnit.

Podle jeho vlastností můžete identifikovat vzduchový filtr a jeho kryt, zahrnují:

 • Umístěné na jednu stranu motoru
 • Jednoduše přístupný
 • Vyrobeno z plastu (obvykle černá)
 • Snadno odnímatelné
 • Často se ve tvaru obdélníku ve tvaru obdélníku

Podívejte se na níže uvedené fotografie a dostanete představu. Pokud potřebujete více pomoci, podívejte se na tento příspěvek „Kde je můj karburátor?“

Před pokusem o restartování sekačky nezapomeňte znovu nastoupit.

Co když nakloníte sekačku špatně?

Nepanikajte, není to tak velká dohoda. Pokud jste naklonili sekačku špatně, stačí ji znovu naklonit na její čtyři kola a vyčistit jakýkoli rozlitý plyn. Olej a plyn se možná dostali do vzduchového filtru a nasyceni ho. První věcí, kterou musíte udělat, je zkontrolovat vzduchový filtr, najdete jej za krytem vzduchového filtru. Většina obalů je přístup bez nástrojů.

Pokud je filtr mokrý a je to plisovaný papírový filtr, musíte jej vyměnit. Umožnění jeho vyschnutí to neopraví.

Nasycený vzduchový filtr zabraňuje správnému množství vzduchu v vstupu do karburátoru, což může způsobit, že motor:

Dobře, zatím nejsme z lesů. Kromě nasyceného vzduchového filtru může být zapalovací svíčka také kontaminována olejem/palivem. Je známý jako znečištění zapalovací svíčky a je to způsobeno přebytečným plynem/olejem uvnitř spalovací komory (záplavy).

V extrémních případech záplavy se válec zaplní plynem a zabraňuje motoru v klidu, což je stav známý jako vodní blokování (odstraňte zapalovací svíčku k opravě).

Poté, co jste zkontrolovali a opravili vzduchový filtr, zkontrolujte hladinu oleje a v případě potřeby doplňte, pokud je to příliš plné, odeberte olej. Nyní jděte do toho a kliťte přes motor bez použití sytiče. Pokud to začne, může to vyhodit bílý nebo černý kouř, nebojte se, vypadá vzrušující, ale je to normální.

Pokud na druhé straně, váš motor nezačne. Nechte to sedět hodinu, než to zkusíte znovu, nebo pokud prostě nemůžete čekat. Odstraňte zapalovací svíčku a vyčistěte ji.

Měli byste být zlatí, a pokud nejste, podívejte se na „Unfrood Mower Video“ a také „trávník sekačkou bílý kouř“.

Související otázky

Proč kouří moje tráva? Nejběžnější příčinou kouření na trávu je příliš mnoho motorového oleje. Mezi další možné příčiny však patří:

Hej, jsem John, a jsem kvalifikovaný servisní technik s červenou pečetí s více než dvaceti pěti lety.

Pracoval jsem na všech typech mechanického vybavení, od automobilů po travní stroje, a tento web je místo, kde sdílím hacky, tipy a zasvěcené know-how.

A nejlepší část. je to zdarma!