9 oprav pro to, kdy vaše sekačka na trávu nezačne. Elektrický stroj na trávu

Existuje mnoho důvodů, mechanické a jinak, proč sekačka neběží. Dobrou zprávou je, že oprava většiny všech problémů je dostatečně snadná pro manipulaci s.

Autor: Tony Carrick a Manasa Reddigari | Aktualizováno 8. srpna 2022 16:03

Můžeme získat příjmy z produktů dostupných na této stránce a účastnit se přidružených programů.

Péče o trávník může být únavná, ale jakmile tráva začne růst na jaře, sečení se ve většině čtvrtí stane skutečností života. Když konečně shromáždíte sílu řešit první řez sezóny, existuje jen málo zvuků tak skličujícího jako síla modulu sekačky na trávu, který se otočí, ale nezačne.

Než přetáhnete sekačku pro opravy nebo investujte do nákladných náhradních dílů, nejprve se ujistěte, že ucpaný vzduchový filtr, zašpiněná zapalovací svíčka, poškozený bezpečnostní kabel, ucpaný sečení nebo kontaminovaný plyn není vina. Pracujete v následujících krocích a možná budete moci znovu dostat svou puttering Grass Guzzler v žádném okamžiku v žádném okamžiku.

Odborník na opravu sekačky na trávu může pomoci. Získejte ZDARMA, bezpodmínejte se odhady od profesionálů ve vašem okolí.

Změňte filtr karburátoru sekačky na trávu.

Vzduchový filtr vaší sekačky vaší trávníku chrání karburátor a motor z trosek, jako jsou výstřižky a nečistoty. Když se vzduchový filtr stane ucpaným nebo příliš špinavým, může zabránit spuštění motoru. Chcete.li to zabránit tomu, aby se to stalo, vyměňte papírové filtry. nebo čisté nebo vyměňte pěnové filtry. po každých 25 hodinách používání motoru.

Proces pro odstranění filtru závisí na tom, zda provozujete sekačku na trávu nebo na procházce. Pro jízdní sekačku vypněte motor a zapojte parkovací brzdu; Pro sekačku na procházce vytáhněte zapalovací drátě. Poté zvedněte filtr z jeho pouzdra.

Jedinou volbou pro papírové filtry je náhrada. Pokud čistíte pěnový filtr, umyjte jej do roztoku horké vody a detergentu, abyste uvolnili špínu. Nechte jej úplně vyschnout a poté otřete čerstvý motorový olej přes filtr, vyměňte jej do svého pouzdra a zapněte sekačku-tento čas k příjemnému víření motoru ve špičkovém stavu.

Zkontrolujte zapalovací svíčku.

Je vaše sekačka na trávu stále tvrdohlavá? Viníkem může být zapalovací svíčka, která je zodpovědná za vytvoření jiskry, která zapálí palivo v motoru. Pokud je uvolněna, odpojena nebo potažena ve vodě nebo zbytku uhlíku, může být zapalovací svíčka příčinou poruchy vašeho počítače.

Najděte zapalovací svíčku, často nalezenou na přední straně sekačky, a odpojte drát zapalovací svíčky a odhalte zástrčku pod. Pomocí nástěnného klíče odšroubujte zapalovací svíčku a odstraňte jej.

Zkontrolujte elektrodu a izolátor. Pokud vidíte nahromadění, stříkejte čistič brzdy na zástrčku a nechte jej několik minut namočit, než si ji otírá čistým hadříkem. Přeinstalujte zapalovací svíčku, nejprve ručně a poté s nástěnným klíčem pro konečné utažení. Pokud problém přetrvává, zvažte změnu zapalovací svíčky.

Vyčistěte sekačku na troskách.

Paluba sekačky zabraňuje sprchování trávy do vzduchu jako konfety, ale také pro ně vytváří místo, které mohou sbírat. Travové výstřižky mohou ucpat sekačku, zejména při sečení mokrého trávníku a brání se otočení čepele.

Pokud se zdá, že startovací lano je uvíznuté nebo je obtížné ji vytáhnout, pak je to pravděpodobně kvůli ucpané palubě. S sekačkou bezpečně vypnutou, přejděte ji na její stranu a prozkoumejte podbřišku. Pokud jsou mezi čepelí a palubou zachyceny velké shluky řezané trávy, použijte záhyb. Když je paluba opět čistá, položte sekačku zpět na nohy a spusťte ji.

Vyčistěte větrací otvor v palivovém uzávěru sekačky.

Sekačka začala dobře, udělali jste prvních pár průchodů, pak najednou sekačka skončila. Několikrát vytáhnete šňůru, ale motor jen spustí a umírá. Co se děje? Mohlo by to mít něco společného s palivovým uzávěrem. Většina sekaček má odvzdušňovaný palivový uzávěr. Účelem tohoto otvoru je uvolnit tlak, což umožňuje proudění paliva z nádrže do karburátoru. Bez větrání se plynové plyny uvnitř nádrže začnou hromadit a vytvářet vakuum, které se nakonec stane tak silné, že zastaví tok paliva.

Chcete.li zjistit, zda se jedná o problém, odstraňte uzávěr plynu pro rozbití vakua, pak jej znovu připojte. Sekačka by měla začít přímo. Ale pokud sekačka na trávu nezůstane po 10 minutách.

Vyčistěte a doplňte palivovou nádrž na sekačku na trávu.

Zjevná. a často přehlížená. je vaše sekačka spuštěna, že nádrž je prázdná nebo obsahuje plyn, který je starý nebo kontaminovaný přebytečnou vlhkostí a nečistotami. Pokud je váš plyn více než měsíc starý, použijte čerpadlo oleje sifonu k vypuštění z nádrže.

(Je důležité být opatrný, protože rozlitý olej může způsobit kouření, ale existují i ​​jiné důvody, proč by se to mohlo stát. Přečtěte si více o tom, co dělat, když je vaše sekačka na trávu kouření.)

Přidejte stabilizátor paliva do nádrže.

Naplňte nádrž čerstvým palivem a stabilizátorem paliva, abyste prodloužili životnost plynu a zabránili budoucímu hromadění. Ucpaný palivový filtr je dalším možným důvodem pro sekačku na trávu. Když je filtr ucpaný, motor nemůže přistupovat k plynu, díky kterému je systém probíhat. Pokud má vaše sekačka palivový filtr (ne všechny), zkontrolujte, zda se ujistěte, že správně funguje.

Nejprve vyjměte palivový potrubí na karburátoru. Plyn by měl vytékat. Pokud tomu tak není, potvrďte, že ventil uzavírání paliva není náhodně uzavřen. Poté vyjměte palivový potrubí, která je před vstupem do palivového filtru. Pokud plyn vyběhne volně, je problém s filtrem paliva. Pokyny k výměně filtru a opětovné sestavení sekačky najdete v příručce svého majitele.

Zkontrolujte kabel mechanismu uvolnění bezpečnosti.

Neochota sekačky vaší trávníku nemusí mít s motorem vůbec nic společného, ​​ale spíše s jedním z bezpečnostních prvků sekačky: kontrola mrtvého muže. Tento barevně pojmenovaný bezpečnostní lišta musí operátor držet na místě, aby motor spustil nebo spustil. Po uvolnění lišty se motor zastaví. Zatímco tento mechanismus snižuje pravděpodobnost strašných nehod sekačky na trávu, může to být také důvod, proč sekačka nezačne.

Bezpečnostní lišta ovládání mrtvého muže je připojena k kovovému kabelu, který se připojuje k zapalovací cívce motoru, která je zodpovědná za odeslání proudu na zapalovací svíčku. Pokud motor sekačky na trávníku nezačne, zkontrolujte, zda je tento kabel poškozen nebo zlomený. Pokud ano, budete ho muset vyměnit, než se začne sekačka.

Naštěstí je výměna rozbitého ovládacího kabelu snadná práce. Možná však musíte počkat několik dní, než se dostanete. Zapište si sériové číslo sekačky na trávu a poté se vydejte na webové stránky výrobce a objednejte si nový kabel.

Zkontrolujte, zda je brzda setrvačníku plně zapojena.

Setrvačník pomáhá, aby motor fungoval hladce setrvačností. Pokud to nefunguje správně, zabrání to fungování motoru sekačky.

Pokud je plně zasnoubený, může to ztěžovat tahu sekačky. Zkontrolujte brzdovou destičku a zjistěte, zda se plně naváže na setrvačník a že není nic zaseknutí čepele, aby se ovládací páka mohla volně pohybovat.

Pokud se klíčová brzda setrvačka stříhala, mohla sekačka přejít přes něco, co se zamotalo do čepele. Je možné vyměnit klíč setrvačník, ale vyžaduje to rozebrat sekačku.

Podívejte se na známky, že sekačka potřebuje profesionální opravy.

Při opravě sekaček na trávu může být práce pro kutily, jsou chvíle, kdy může být nejlepší požádat profesionála, aby pomohl opravit sekačku na trávu. Pokud jste provedli veškerou správnou údržbu sekačky, která je doporučena výrobcem, a prošli jste všemi možnými způsoby, jak opravit sekačku z výše uvedených kroků, pak může být nejlepší zavolat profesionála. Zde je několik známek, které naznačují, kdy je pomoc pro profesionála dobrý nápad.

 • Vidíš černý kouř. Motor bude mít prospěch z hodnocení technika, protože by mohl být popraskaný nebo by se mohlo vynořit něco jiného.
 • Nadměrné využití ropy nebo plynu. Pokud jste změnili zapalovací svíčky a provedli jste všechny ostatní údržby a sekačka konzumuje více než obvyklé množství ropy nebo plynu, poraďte se s profesionálem na hodnocení.
 • Sekačka na trávu vydává klepání. Když sekačka na trávu začne vydávat zvuk klepání, něco by mohlo být ohnuté nebo z zarovnání. Může být těžké to zjistit sám, takže profík může pomoci.
 • Vibrační nebo otřesená sekačka na trávu může být známkou problému mimo opravu kutilství. Obvykle je něco volného nebo nerovnatelného správně.

nejlepších řezaček štětců: Skvělý doplněk k tradičnímu zastřihovači struny

Řezačka štětců je nejlepší alternativou pro tradiční zastřihovač řetězců. Je schopen zvládnout těžká práce na trávníku a terénní úpravě, kde se pohybující kamion nemůže dosáhnout.

Vzhledem k tomu, že tyto stroje jsou vysoké a dlouhodobé investice, měli byste být dobře informováni, abyste se rozhodli správně. Mezi některé důležité faktory, které je třeba zvážit při nákupu řezačky štětců, patří…

Typ. řezačky štětců přicházejí ve třech různých typech.

 • Handheld. Mezi třemi typy je tento nejmenší. Jsou ideální pro řezání sazenic, trávy a zarostlých plevelů.
 • Walk-Behind-Cous-Beh-Behind Brush Cutter je ideální pro větší oblasti a zarostlé kartáče.
 • TOW-BEHIND-jsou vhodné pro práci na velmi silném štětci a velkých krajinářských oblastech, jako je opuštěné pole, a podobné.

Motorská síla

Pokud kupujete kompletní zastřihovač spolu s přílohou řezačky štětce, pak je napájení motoru také docela důležité. Motor poháněný plynem jako 26 nebo 28 cm by měl být více než dost. Podobně mají elektrické napětí jako 36V nebo 80V spolu s hodnocením otáček za otáčky jako 6000 ot / min nebo 7000 ot / min.

Šířka řezání

Šířka řezání vám vypráví o množství trávy nebo plevelů, které může řezat najednou. Je to průměr řezací hlavy řezačky štětce. Jakákoli řezačka štětce o šířce řezání 10 palců nebo více by měla být pro váš dvorek více než dost.

V našem „Průvodci nákupem“ si můžete prohlédnout další funkce. Dále jsme poskytli seznam 7 nejlepších řezaček štětců.

Nejlepší zastřihovač štětců v roce 2023

Kartáčky řezačkymotorcutting widthwarranttybuy

Top 7 recenzí řezaček štětců

Husqvarna plyn rovný řetězec stričce

Husqvarna je známá hlavně svými mocnými řetězovými pilami a trávníky. Ale také vyrábí další elektrické nástroje, včetně řezaček štětců přítomných v tomto článku.

Tato řezačka štětce HUSQVARNA PLYNĚ PLAVNÍHO PŘÍSLUŠENSTVÍ je přítomna v 1. poloze v tomto článku, protože je to jedna z nejlepších možností poháněného plynem. Dodává se s plynovým motorem o 28 cm, který má celkem 2 cykly. A to nabízí více než dostatek energie na 17palcovou řezací hlavu. Výsledkem je, že můžete snadno nakrájet veškerou trávu a plevele na trávníku na dvorku.

Používá směs bezolovnatého plynu a směs oleje na 2 cyklu pro spuštění motoru. V této řezačce štětce dostanete velmi dlouhou šachtu 52 palců. A to je poměrně dlouhé ve srovnání s jinými možnostmi tam venku. Výsledkem je, že na trávníku můžete snadno pracovat bez problémů s bolestí zad. Dokonce přichází s malou rukojetí na hřídeli, která má za následek vysoce ergonomický design. Tato řezačka štětce je součástí hlavy T25, která snadno stříhá trávu.

Nejlepší vlastnosti:

 • 28 ccm plynového motoru
 • 2 cyklistický olejový motor
 • 17palcová řezací hlava
 • Ostré a efektivní čepele
 • 52palcová délka hřídele
 • Zvládněte ergonomický tvar
 • Vysoce spolehlivé a odolné
 • 2letá záruka
 • Podporuje různé další přílohy

Greenworks Pro 16-palcový 80V bezdrátový řetězec zastřihovač

Greenworks je další velmi populární značka elektrických elektráren. A jsme zde s velkou možností řezačky elektrických štětců z Greenworks v tomto článku.

Greenworks tvrdí, že tento pro 16 palcový řezač štětců má 80-voltový motor, který nabízí energii ekvivalentní 26 ccm plynovému motoru. To znamená, že se jedná o vysoce výkonný nástroj, který lze použít k snadno řezání trávy, plevelů a dalších rostlin na trávníku na dvorku.

Další skvělá věc na této řezačce je, že je kompatibilní s širokou škálou příloh. Můžete dokonce použít přílohy vyrobené pro plynové řezačky štětců.

Podle jeho názvu dostanete v této řezačce štětce 16palcovou řezací hlavu. A toto je jedna z největších dostupných možností řezačky elektrických štětců. Z tohoto důvodu může snadno nakrájet hodně trávy. Bohužel nezahrnujete baterie s tímto elektrickým řezačem štětců. A pokud jej chcete použít v bezdrátovém režimu, musíte si koupit jeho 2.0 ah baterie samostatně.

Nejlepší vlastnosti:

 • 26 ccm plynového motoru ekvivalentní výkon
 • 80-voltový elektrický motor
 • Podporovat různé přílohy
 • 16palcová řezací hlava
 • Používá 2.0 ah baterie pro bezdrátovou energii
 • Chytit rukojeť na hřídeli
 • Čtyřletá záruka
 • Až 45 minut výdrže baterie

Trimmer Plus BC720 Brushcutter

Podle názvu nabízí TrimmerPlus všechny druhy příslušenství a nástrojů souvisejících s oříznutími a řezačci štětců. A v tomto článku najdete skvělou přílohu řezacího kartáče z TrimmerPlus.

Připevnění řezačky štětce TrimmerPlus BC720 je v tomto článku ve druhé poloze, protože jedna z nejvyšších možností tam venku. Nabízí 8palcovou řezací hlavu pro řezání trávy a plevelů. I když to není nejširší nebo největší možnosti tam, stále to funguje docela skvěle díky svým ostrým čepelí.

V této řezačce štětců najdete ocelovou čepel o 4 tip, která je v případě potřeby také reverzibilní. A to má za následek vynikající výkon z této řezačky.

Podle jeho názvu přichází s J-Handle pro svůj mechanismus připojení. To znamená, že jej můžete použít s libovolným zastřihovačem řetězce podle vašeho výběru, který nabízí mechanismus J-ruky. Další skvělá věc na této řezačce štětce je, že přichází s ramenním popruhem. Jak byste očekávali, je to vysoce ergonomický nástroj pro řezání trávy na dvorku.

Nejlepší vlastnosti:

 • J-Handle řezání přílohy
 • Pracuje s řetězcovými oříznutími, pólovými pilami a powerheads
 • 8palcová řezací hlava
 • Ostré a efektivní čepele
 • 4 špičkové ocelové čepel
 • Zahrnuje ramenní popruh
 • 2letá záruka
 • Vysoce výkonná čepel

Makita beztaskační bezdrátový zastřihovač

Makita je vysoce renomovaná a prémiová značka elektrických nástrojů, která nabízí všechny druhy nástrojů. Dokonce to dělá vynikající řezačku štětců, které jsme zmínili v tomto článku.

Makita XUX01ZM5 je přítomen ve 3. pozici v tomto článku, protože je jedním z nejlépe výkonných elektrických štětců. Podle názvu používá celkem 2 baterie, kde každá baterie má 18 voltů. Jinými slovy, je to vysoce výkonná 36-voltová řezačka štětce, která funguje bezchybně pro řezání trávy a plevelů.

A protože používá lithium-iontové baterie, mohou být snadno nabité a nahrazeny a nabízejí slušnou energii motorům.

Díky těmto bateriím může tato řezačka štětce nabídnout celkem 3-rychlostní možnosti. A ty se pohybují od 4200 ot / min do 7100 ot / min. Do této řezačky štětce můžete dokonce připojit i další přílohy hřídele bez problémů. V důsledku toho může být žalován za různé operace. Elektrický motor tohoto nástroje může nabídnout dostatečný točivý moment pro tyto připevnění.

Nejlepší vlastnosti:

 • 36-voltové elektrické řezačky štětců
 • Používá dvě 18 voltové baterie
 • 10palcová řezací hlava
 • Elektrický motor s vysokým točivým momentem
 • Podporuje různé přílohy
 • Ergonomická rukojeť
 • 7100 ot / min vysoký výkonový motor
 • 1letá záruka

Trimmer Plus TPB720 řezačka štětce

Trimmer Plus nabízí širokou škálu příslušenství a nástrojů souvisejících s oříznutí a řezačky štětců za dostupnou cenu.

Tato příloha TrimmerPlus TPB720 je jednou z nejlepších možností poháněných plynem s rovným designem hřídele. Jeho tvar vám umožní snadno oříznout i na těžko přístupných místech, jako jsou pod nízkými větvemi nebo keři. Nabízejí 8palcovou řezací hlavu pro řezání trávy a plevele. K dispozici je 4-tip ocelová reverzibilní čepel s funkcí mezního strážce pro vynikající řezné výkon pro proříznutí těžkých štětců.

Díky svému mechanismu připevnění J-Handle vám řezačka štětce umožňuje používat jej s libovolným zastřihovačem řetězce podle vašeho výběru. Přicházejí s ramenním popruhem, který vytváří vysoce ergonomický nástroj pro řezání trávy na dvorku. Poskytuje tak větší kontrolu a pohodlí při péči a údržbě trávníku a dalších zahradních prací.

Je kompatibilní použít s Remington, Troy Belt, Snapper, Craftsman, Yardman, Ryobi, Kobalt, Greenworks a další populární značky. Průměr trubice vnitřní vazby je však 1.65 palců a konektor hnací hnací hnací hnací hnací hnací hnací hnací hnací hnací hnací. Produkt nabízí dvouletou omezenou záruku proti výrobním vadám, aby se zvýšila jeho dlouhověkost.

Nejlepší vlastnosti:

 • J-Handle řezání přílohy
 • 8palcová řezací hlava
 • Pracuje s řetězcovými oříznutími, powerheads a pólovými pilami
 • Vysoce výkonná čepel
 • 4-tip strmá čepel pro ostré a efektivní řezání
 • Zahrnuje ramenní popruh
 • Dodává se s dvouletou zárukou

Poulan Pro PP4000C Trimter Bruckter Trimmer

Na poslední možnost v tomto seznamu řezaček štětců máme možnost od Poulan Pro. A stejně jako různé jiné možnosti, je to také příloha řezačky štětce.

Jednou z nejlepších věcí na tomto připevňování štětce je to, že nabízí výkonnou čepel. Čepel je poměrně ostrá a poskytuje celkem 4 lopatky plevelů. To znamená, že můžete snadno řezat trávu, plevele i rostliny pomocí tohoto připevňování řezačky štětce.

Další skvělá věc na tomto připoutání je, že je vysoce spolehlivá. Nabízí těžkoprávnou převodovku a dvouletou záruku na klid. V tomto připevnění řezačky štětce také získáte bezproblémovou hlavu.

Podle názvu této přílohy řezačky štětce získáte 8palcovou řezací hlavu. A to je docela podobné různým záhlavím pro řezání štětců přítomných v tomto článku. Tuto přílohu můžete použít s širokou škálou zastřihovačů strun. Nabízí podporu pro Weed Eater, John Deere, Snapper, Ryobi, Craftsman, Homelite a další.

Nejlepší vlastnosti:

 • Podporuje různé oříznutí řetězců
 • 8palcová řezací hlava
 • 4 zuby plevele a tráva čepele
 • Slušná kvalita sestavení
 • Vestavěný deflektor
 • Těžká převodovka
 • Bezproblémová hlava
 • 2letá záruka

Ryobi Expand-it 8 in. Trammer štětcem

Ryobi je jednou z méně populárních značek řezaček štětců, ale stále nabízí skvělý výkon řezání. A podle názvu je to další příloha řezačky štětce přítomná v tomto článku.

Ryobi nabízí jeden z nejunikátnějších dostupných příloh štětců. Podle jeho názvu je to zcela odlišné od jiných možností, protože má rozšiřitelný design. Jinými slovy, umožňuje vám upravit délku hřídele této řezačky štětce podle vašich potřeb a požadavků.

Podle jeho názvu má 8palcovou řezací hlavu, díky níž je jedna z více kompaktních možností. Naštěstí jej můžete připojit k výkonnému motoru nebo zastřihovači struny, abyste snadno řezali trávu. Skvělá věc na této příloze štětce je, že je kompatibilní se spoustou možností. V této řezačce štětce také získáte deflektor, který může být docela užitečný pro zastavení létajících zbytků.

Nejlepší vlastnosti:

 • Kompatibilní s různými řetězcovými oříznutími
 • 8palcová řezací hlava
 • Rozšiřitelný design
 • Vestavěný deflektor
 • Snadné použití
 • Slušná kvalita sestavení

Průvodce nákupem pro řezání štětce

Co je to řezačka štětce?

Také označovaná jako sekačka štětce, je to silnější a pohodlná verze sekačky na trávu. Křezala vysoká tráva (4 ”nebo vyšší), kartáč, keře, dřevitý materiál, sazenice a plevele. Tyto stroje jsou provozovány buď motorem nebo baterií. Poskytuje více energie než jakékoli jiné zahradní vybavení.

Jaké jsou použití řezačky štětce?

Obvykle se řetězové kladivo používá k řešení štětce nebo jakékoli jiné podobné práce. Ale není dostatečně silný na to, aby ořízl tlustý kartáč. Pro takové práce je řezačka štětce správným nástrojem. Jsou hodně podobné liniovému zastřihovači. Line Trimmer však používá nylonový řetězec, aby snížil vegetaci jako plevele nebo dlouhá tráva. Zatímco řezačka štětce má kovovou čepel, která je dostatečně silná, aby nasekala jakoukoli hustou vegetaci, jako jsou kmeny stromů, dokonce až 4 palce tlusté.

Použití řezačky štětce:

Zučení, kosy, sečení a plevel jsou nejdůležitější časy, kdy se řezačka štětců stává nutností. Může být také použit pro následující účely…

 • Když musíte nasekat těžký listový, který se rozrostl kolem breat, kterých nelze dosáhnout sekačkou nebo traktorem.
 • Pokud jsou zarostlé listy ostružiny, tlusté trávy, dřevěné trávy, kopřivy, vysoké trávy, sazenice a podrost.
 • Pokud musíte pracovat na kopci nebo stupni, kde nemůžete bezpečně řídit traktor.

Jak zakoupit řezačku štětce?

Pokud všechno ostatní selhalo, pak je řezačka štětce tím správným nástrojem, na který můžete odpovědět. Jsou neuvěřitelně tvrdé, silné a mohou cokoli řezat. Být mocní, mohou to být drahá investice. Je to však nejlepší volba, kterou můžete pro svou zahradu učinit.

Pro nákup nejlepší řezačky štětců pro váš trávník, zahradu nebo terénní úpravy musíte zvážit určité faktory. Zmínili jsme je níže pro vaši referenci.

Typy řezačky štětce

V zásadě existují tři typy řezaček štětců, jako jsou kapesní počítače, procházka a odtahování.

Mezi třemi typy je tento nejmenší. Protože mají silnější linie, větší motory a kovové kartáče, jsou ideální pro řezání sazenic, trávy a zarostlé plevele. Jsou k dispozici v motorech 2-cyklových a 4-cyklů. Na základě vašeho pohodlí při míchání plynu a oleje si můžete vybrat z nich.

Návrh tohoto typu řezačky štětce je podobný sekačům na trávu. Pokud máte méně času na zvládnutí velkého projektu, pak je to správný nástroj. Řezačka ruční rozdrcení je vhodná pro řešení malých záplat práce. Zatímco řezačka štětců, které jsou procházky, jsou ideální pro větší oblasti a zarostlé kartáče. Pokud chcete oříznout neobsazený zápletku nebo nepoužité oblasti nemovitosti, pak se jedná o perfektní typ řezaček štětců.

Tento typ řezačky štětce je také podobný sekačům na trávu, ale na dně. Jak napovídá jeho název, musíte to za svůj traktor nebo jakékoli jiné vozidlo. Jsou vhodné pro práci na velmi silném štětci a velkých krajinářských oblastech, jako je opuštěné pole, část prérie, oblast divokého štětce nebo plevele podél okraje velké nemovitosti.

Plyn vs. elektřina

Řezačka štětců je poháněna plynem nebo elektrickým. Někteří preferují verzi plynu, zatímco jiní preferují elektriku. Níže jsme zmínili podrobný popis každého typu. Přečtěte si to pečlivě, abyste věděli, který z nich vám nejlépe vyhovuje.

Elektrické řezačky štětce přicházejí ve dvou různých možnostech. elektrické a bezdrátové. Elektrické pořádané prodlužovací kabel, zatímco baterie jsou poháněny baterií. Technologie poháněná baterie se v průběhu let vyvinula, ale stále je nepředvídatelná. Oba tyto modely přicházejí s omezenou energií a nemusí dlouho podporovat, jak potřebujete.

Tento model lze převzít kamkoli chcete, aniž by se obával drátů nebo zdroje energie. Může se zabývat jakýmikoli silnými úkoly, jako jsou tlusté plevele, zamotané trávy, vysoké trávy a malé sazenice.

POZNÁMKA: Pokud věci udržujete stranou, elektrická řezačka štětce poháněná plynem je tou správnou volbou. Lze jej použít, dokud nebudete mít přítomnost plynu v nádrži. Poskytuje stejný výkon jako řezačka elektrického štětce. Nepotřebujete však žádnou elektrickou zásuvku ani měnič baterií. Můžete pouze přidat plyn a pracovat s ním. Plynové motory jsou silnější než jiné řezačky štětců.

Typ motoru

Řezačky štětců jsou dodávány buď s motorem s 2 signály nebo čtyřtaktním motorem. Dvoutaktní motor je spolehlivý, má méně pohyblivých částí a výkonných, ale vydává nepříjemné zvuky a vůni. Kvůli energetickému mrtvici zůstává nevyvážený. Vyžadoval však pouze malý prostor, cenově dostupný a snáze udržoval. Jsou ideální pro náklady na údržbu kapesních počítačů. 4-přítavý motor je mnohem těžký, má komplikovaný design, běží nevyvážený a drahý. Dokáže však zvládnout více výstupu a stále běžet chladnější.

Motorská síla

Kolik energie obvykle závisí na typu úloh, které musíte spustit. Pro přísná díla potřebujete více energie. Ale použití příliš velkého množství energie může být také nebezpečné, zejména pro lidi, kteří nemají mnoho zkušeností.

Elektrická řezačka štětce přichází s 2 až 80 volty. 20V je vhodné pro malé a střední yardy. Pro podstatnější nebo těžké práce najdete na 40 až 80 voltech.

Řezačka štětce se středním výkonem stačí pro obecnou údržbu na zahradě. Pro více informací si přečtěte příručku pro pokyny poskytnuté výrobcem, abyste věděli, která díla lze provést řezačkou štětce.

Šířka řezání

Před zakoupením řezačky štětce je to jedna z důležitých věcí. To představuje kapacitu nástroje. stejně jako to, kolik plevelů, rostlin nebo trávy se může oříznout najednou. Šíření řezací řezačky štětce se vypočítá na základě průměru řezací hlavy.

Větší šířka řezání (10 palců) je vhodná pro rychlé řezání a oříznutí trávy na trávníku. 8palcová šířka řezání bude trvat více času na zvládnutí stejného množství řezání, ořezávání. Protože má nižší plochu povrchu kontaktu.

Funkce

Obvykle se vlastnosti konkrétního produktu nachází v závislosti na stylu a značce. Před provedením nákupu je však jen málo z nich důležitější.

Hřídel

Spojuje motor a točící hlavu. Přichází ve dvou různých typech. rovný nebo ohnutý. Ohýbená šachta poskytuje bližší práci. Modely ohýbaného hřídele jsou náchylné k mechanickému problému, protože systémy propojení jsou náchylné k zajištění ohybu.

Modely rovných hřídelů mají obvykle více energie, protože mají přímou linii ke zdroji energie. Většina přímých modelů přichází lépe, když přicházejí s více přílohy.

Délka hřídele

Důležitá je také délka hřídele. Je to vzdálenost mezi motorem a řezací hlavou. Ve skutečnosti to nemá vliv na výkon výkon řezačky štětce nebo řetězce zastřihovače. Ve skutečnosti pomáhá řezačce štětců pozitivním způsobem.

Délka hřídele 52 až 65 palců dlouhá, pak ji můžete snadno použít bez ohýbání vpřed. Používáte.li menší řezačku štětce, může to vést k problémům s bolestí zad, protože se musíte ohýbat dopředu, abyste se ořízli nebo řezali kartáč.

Rovný zastřihovač je nejlepší volbou, protože mají zakřivené držadla. Měl by to však být faktor, který můžete potvrdit své rozhodnutí.

Rychlé hlavy

Dobrý zastřihovač štětce přichází s proměnlivými hlavami, které vám umožní přepínat mezi nylonovou šňůrou a ocelovou ocelí, podle vašeho požadavku. Výměnné hlavy a více možností připojení je všestranné a užitečnější. Také je to dělá dostupnější v dlouhodobějším běhu, protože mohou dělat více úkolů od malých po velké.

Některé z populárních příloh jsou připevnění řetězce a čepele. Umožňují vám použít řezač štětce jako Edger a Weed Wacker. Funkce rychlé změny umožňuje změnit hlavy pomocí jednoduchého nástroje nebo páky. S touto možností nemusíte odšroubovat celou hlavní jednotku.

Kliky

Řezačka štětců jsou nástroje pro těžké služby, abyste je mohli bezpečně používat, měli byste mít dobrou přilnavost. Úchyty řezačky štětce jsou dodávány ve dvou návrzích-dvě ruce nebo jednoruční. Obouruční ruky mají držadla, které jsou podobné býkům rohů (bok po boku). Zatímco jeden ruce přichází s držadlem smyčky. Vždy se ujistěte, že model, který si vyberete, přichází s bezpečnostním postrojem nebo robustní popisem.

Nejlepší rukojeť k výběru závisí na práci, kterou musíte dokončit pomocí tohoto nástroje. Pracovní práce zabere hodně času, takže obouruční typy jsou nejlepší volbou. Při používání umožňují větší kontrolu nad nástrojem. Protože budete používat lopatky a pily, přilnavost je rozhodně důležitým faktorem, který je třeba zvážit. Vyberte si tedy moudře, aby se vaše ruce při používání neunavily.

Vibrace

Většina malých řezaček štětců motoru přichází s antivibračním faktorem. To zvyšuje pohodlí a zvyšuje ho stabilní a plynulejší při proříznutí kůže. Některé kvalitní řezačky štětců také přicházejí s malými vibracemi při používání. Některé modely s vysokým výkonem však více vibrují. Tento faktor je osobní preference, takže je obtížné připnout bod, který faktor je nejlepší. Kontrola předchozích recenzí zákazníků vám pomůže určit úrovně vibrací.

Čepele

Při investování do takového drahého nástroje byste měli zvážit také kvalitu čepele a náklady na náhradu. Pro řezání trávy a plevelů jsou vhodné čepele s osmi zuby. Pro proříznutí tlustých rostlin, kartáčů a keřů je vhodné 9 až 40 zubů. Pro malé stromy, sazenice a štětce vyberte čepel s více než 40 zuby.

Trvanlivost

Abychom udrželi snadné udržovat terénní a zahradnické práce, je lepší investovat do řezačky štětců, která je nejen ideální pro vaše požadavky, ale také odolné. Protože nepřicházejí v malém rozpočtu, musíte se ujistit,

Chcete.li zkontrolovat trvanlivost řezačky štětce, musíte zkontrolovat tvorbu šachty a materiálu čepele. Vyberte si ty s kovovým materiálem, protože musí přežít těžké úkoly.

Cena a záruka

Ve srovnání s zastřihovačem řetězců jsou řezačky štětců nákladnější a také potřebují údržbu. Pokud si stále nejste jisti, zda si tento produkt zakoupíte nebo ne, doporučujeme vám zvážit možnosti před investováním do něj, zejména pokud jej budete používat pouze jednou za čas.

Cena hraje důležitou roli v kvalitě. Cenově dostupné a levné řezačky obvykle přicházejí s levnou kvalitou. Doporučujeme tedy vyhnout se jakýmkoli levným.

Pokud jde o záruku, většina z nich přichází s nejméně 2-letými zárukou. Před nákupem nezapomeňte analyzovat kvalitu, cenu a záruku.

Tipy pro bezpečné použití štětců

Protože se řezačky štětců používají pro snižování těžších a větších rostlin, měli byste být při jejich používání velmi opatrní. Níže jsou uvedeny několik tipů, které je třeba zvážit při jejich používání.

 • Před použitím řezačky štětce doporučujeme si pečlivě přečíst produktovou příručku. A nezapomeňte dodržovat všechny bezpečnostní standardy.
 • Při nošení štětce nezapomeňte nosit přilbu, ochranu očí a ochranu sluchu.
 • Pokud jde o kostým, měli byste nosit polstrované rukavice, dlouhé oblečení a boty.
 • Doporučuje se udržet vaše děti mimo pracovní oblast.
oprav, vaše, sekačka, trávu

Jak naostřit čepel řezačky štětce?

V průběhu času se čepele z důvodu pravidelného opotřebení stane tupými, což povede k neúčinnému plevelům, zužování a sečení. To však neznamená, že si musíte koupit nový. Čepele mohou být snadno naostřeny doma, aniž by vystřelily peníze.

Při oostřování je důležité nosit ochranné vybavení a ujistit se, že zařízení není zapojeno ani zapnuto. Chcete.li naostřit řezačku štětců, musíte sledovat níže.

 • Nejprve si umyjte čepel teplou mýdlovou vodou.
 • Úhel čepele a zarovnejte svůj ostřelovací nástroj.
 • Nezapomeňte přetáhnout kámen přes čepel.

Pokračujte v tomto procesu, dokud nebude čepel naostřen podle vašich přání. Ujistěte se, že se proces opakuje jednou za několik měsíců, abyste udrželi čepele v hlavním stavu.

Jaký je rozdíl mezi řezačem řetězce a řezací karty?

Hlavním rozdílem mezi těmito dvěma je to, že řetězový zastřihovač používá nylonový šňůru k nasekání vegetace. Přestože hlavy mohou být zaměňovány, ale řezačka štětců má odolnější volby a je snadné změnit hlavu. Stringovátor strun je ideální pro ořezávání malých a středních plevelů, trav a přehna, kde sekačka nemůže dosáhnout.

Řezačka štětců používá kovovou čepel k odříznutí hustých plevelů, malých sazenic a dalších dalších, které jsou těžko dosažitelné. Protože má hodně síly, dokážou zvládnout i těžce. Je těžší než zastřihovač a přichází s postrojem, který vám umožňuje nést větší váhu.

Některé často kladené otázky?

Ve skutečnosti jsou mnohem těžší než zastřihovač strun. I když nemusí vypadat jako těžce, jakmile je použijete po dobu 20 až 30 minut, budete cítit váhu. Proto potřebujete postroj, abyste vydrželi váhu. A nezapomeňte na vibrace, které bude generovat.

Velké prostory vyžadují oříznutí více než jednou ročně, takže si musíte vybrat odolný produkt. Pro malé oblasti je lepší si vybrat jiné nástroje, protože to bude snadné na vašem financování.

Závisí to na motoru použitém v řezačce štětce. Většina štětce je dodávána s dvoutidelným motorem, takže můžete použít kombinaci benzínu a dvoudobého oleje. Před použitím však doporučujeme zkontrolovat specifikace. Ale pro čtyřtaktní motor potřebujete, aby stroj spustil pouze bezolovnatý benzín.

Závěr

Pokud také chcete udržovat trávník na dvorku, pak řezače a ořízkové kartáče mohou být skvělou volbou. Ty jsou považovány za vše v jednom nástroji pro řezání různých věcí, jako je tráva a plevele. Proto jsme zmínili některé z nejlepších řezaček štětců v tomto článku spolu s jejich podrobnostmi. Najdete také podrobný průvodce nákupem pro nejlepší řezačky štětců. Obsahuje různé detaily, které mohou být docela užitečné pro dozvědět se více o těchto řezačkách štětců a výběr toho nejlepšího pro vás.

 • Pokud hledáte řezačku štětce poháněnou plynem, můžete jít s Husqvarna 128LD. Nabízí 28 ccm plynový motor, který je pro váš dvorek docela výkonný. Získáte také 17palcovou šířku řezání, která vám umožní stříhat hodně trávy najednou. A dokonce má 2letou záruku na spolehlivost po dlouhou dobu.
 • Makita XUX01ZM5 je jedním z nejlepších řezaček elektrických štětců. Používá dvě 18V baterie pro svůj motor 7100 ot / min. A to znamená, že je vysoce silný pro napájení své 10palcové řezací šířky. Přestože má pouze jednoletou záruku, Makita je vysoce renomovaná značka, která vyrábí produkty včetně řezaček štětců, které mohou trvat po dlouhou dobu.
 • I když, pokud chcete pouze přílohu řezačky štětce bez motoru, můžete jít s řezačkou štětce SBC82A SBC82A SBC82A. Funguje to s většinou 82V řetězových ořízků bez problémů. A používá 10palcovou řezací hlavu pro snadné řezání hodně trávy najednou. Uřízne trávu docela snadno, protože používá celkem 3 ocelové čepele.

Nezapomeňte se podělit o své myšlenky v комментари и мнения. Pokud máte nějaké dotazy, můžete také zveřejnit jakékoli dotazy!

Nejlepší bezdrátové sekačky na trávu v roce 2023

Hledáte nejlepší bezdrátovou sekačku? Procházejte výběr našich odborníků, od rozpočtu po prémiové modely.

Sekačka na trávu může být jedním z prvních nákupů, které provádíme při získávání vlastní zahrady, ale to neznamená, že nalezení kvalitního je snadné. Na trhu je tolik modelů a značek, z nichž si můžete vybrat, včetně elektrického a benzínu, ale jak se jejich rozsah zvyšuje a pokles, bezdrátové modely napájené z baterií jsou stále populárnější možností.

Světlé a kompaktní ve srovnání s tradičními benzínovými modely jsou bezdrátové sekačky jednoduché, snadno se manévrují po zahradě a nemají žádné potřeby údržby a servisu nebo náklady na benzínové trávníky. Poháněno dobíjecí lithium-iontovou baterií, která se rychle nabije a neztratí sílu ve skladování, jsou také tiché a emise bez emisí.

Abychom porovnali tyto bezdrátové sekačky s jinými typy sekačky, zkontrolovali jsme ty nejlepší sekačky na trávu, robotické sekačky na trávu, elektrické sekačky a tah. A pokud váš trávník potřebuje trochu pozornosti, naši odborníci testovali řadu nejlepších manuálních a poháněných provzdušňovačů a scarifierů.Udržujte okraje vypadající úhledné s naším výběrem nejlepších strimmerů, nejlepších zahradních nůžků a nejlepším lemováním trávníku, a pokud přemýšlíte o tom, že někde uložíte novou sekačku, bude užitečný náš komplexní průvodce pro výběr nejlepší zahradní kůlny.

Pro váš další projekt pro kutily se podívejte na nejlepší bezdrátové cvičení.

Nejlepší bezdrátové sekačky na první pohled

Bezdrátové sekačky. Video kupujícího průvodce

Děkujeme Rosie Yeomans a Sparsholt College za jejich pomoc při výrobě tohoto videa.

Získání nejlepší bezdrátové sekačky pro vás znamená zajistit, aby měla správnou šířku řezání, rozsah výšek řezu a hmotnost plus doba běhu baterie, která odpovídá velikosti vašeho trávníku. Testovali jsme řadu bezdrátových push sekaček, prosazovali je přes jejich tempo přes řadu trávy a terénu, abychom vám pomohli najít tu správnou zahradu pro vaši zahradu.

Každá sekačka má pro jasnost podrobný seznam výhod a nevýhod a byla hodnocena podle nastavení a skladování, manipulace, sečení a hodnoty za peníze. Každá sekačka v našem kole nahoru skórovala minimálně čtyři z pěti hvězdiček, takže si můžete koupit s důvěrou.

V každé recenzi udělujeme vynikající produkty naše vyhledávanou cenu Best Buy Award. Chcete.li vidět tyto a ostatní, které doporučujeme, procházejte náš výběr nejlepších bezdrátových sekaček na trávu níže.

Best Buy bezdrátové sekačky

Husqvarna Aspire LC34-P4A

Naše hodnocení: 4.9 z 5

 • Klid
 • Snadno i dlouhé trávy
 • Úroveň baterie viditelná při sečení
 • Malý a kompaktní pro snadné skladování
 • Část síly pro všechny bezdrátové řady

Část nové řady Husqvarna Aspire Cormulless, která zahrnuje živý zastřihovač, prořezávač a listový dmychadlo, je tato 34 cm sekačka poháněna 18V napájením pro veškerou alianční baterii a nabíječku. Jsou zaměnitelné s nástroji u jiných předních značek, jako jsou Flymo, Gardena a Bosch, takže pokud také investujete do nástrojů do těchto rozsahů, budete muset koupit pouze holý nástroj a nebudete mít různé baterie a nabíječky zabírat prostor v The Shed.Skvělá pro malé zahrady, sekačka je připravena k odchodu, není k dispozici žádné montáž ani držadla, a po dokončení se sklopí na kompaktní velikost, s teleskopickou rukojetí, která se zcela skládá přes tělo sekačky. Poté může být postaven proti zdi nebo zavěšený a dokonce přichází s pravým háčkem. Travní taška 30L se také vyrovnává, aby zabrala velmi málo místa a může být zavěšena na sekačce. Aspire je lehká, s držadlem přenášení, takže zvednutí kroků nebo do jiných oblastí je snadné a má nastavitelnou rukojeť, která vyhovuje uživatelům různé výšky. Je to pohodlné a snadné manévrovat po zahradě a na výběr má jen čtyři výšky řezání, od 25 do 65 mm a snadno se mění s jednou pákou na těle sekačky. Stříká tráva tiše a hladce a má automatickou podporu, která zvyšuje rychlost čepele, když sekáte v tvrdších, delších oblastech, které dobře fungují. Slyšíte, že to kope, když zatlačíte sekačku do delší trávy a na rozdíl od jiných bezdrátových sekaček, které mohou vystřihnout, jen pokračujte v řezání trávy. Zatímco sekáte úroveň nabití baterie, je vždy jasně viditelná, takže víte, kolik baterie zbývá a kdy je třeba se nabíjet. Dodává se s dvouletou zárukou a my jsme jí udělili v roce 2023 časopis BBC Gardeners ‚World Magazine Best Buy pro snadné použití.

Specifikace: Baterie: Čas nabíjení. 95 minut; čas běhu. 500sqm. Řezání: Šířka. 34 cm; výška. 25-65 mm. Tráva. 30 litrů.

Koupit Husqvarna Aspire C34-P4A bezdrátová sekačka od Husqvarna a Sam Turner

Greenworks GDG24LM33

Naše hodnocení: 4.5 z 5

 • Snadné sestavitelné a používání
 • Pohodlná polstrovaná rukojeť
 • Výběr mulčování nebo sběru výstřižků
 • Zaměnitelná baterie s rodinou Greenworks 24V

Ideální pro menší zahrady Tato robustní a skvělá bezdrátová sekačka se snadno sestaví, dobře promyšlené a jednoduché použití. Díky polstrované rukojeti je pohodlné tlačit, i když se cítil trochu krátký pro našeho vyššího testera a je to lehké a snadné manévrovat kolem stromů a postelí a hranic. K dispozici je pět výšin pro řezání, upraveno jednoduchým zvedáním páky a nabízí výběr sběru výstřižků do 30 litrové tkaniny trávy nebo vložení mulčování a ponechání je na trávníku, aby se rozbila a nakrmila trávu. Dobře, ale nemá rád příliš dlouhou trávu, občas se vystřihne baterie, ale jeho dlouhodobý bezkartáčový motor nabízí slušnou dobu běhu 46 minut a nabíjí se za dvě hodiny. Navíc, jako součást rodiny Greenworks 24V, jsou baterie i nabíječka zaměnitelná se všemi ostatními nástroji v řadě, což vám ušetří peníze, pokud do budoucna investujete více. V roce 2023 jsme to udělili světový časopis BBC Gardeners ‚World Magazine Best Buy za nejlepší rozpočtovou bezdrátovou sekačku.

Specifikace: Baterie: Čas nabíjení. 120 minut; čas běhu. 46 minut. Řezání: Šířka. 33 cm; výška. 25-70 mm. Tráva. 30 litrů.

oprav, vaše, sekačka, trávu

Yard Force LMG37A 40V 37 cm

Naše hodnocení: 4.8 z 5

 • Zadní válec
 • Dvojitá skládací rukojeť pro snadné skladování
 • Nejrychlejší čas nabití
 • Část rozsahu bezdrátového rozsahu yardforce GR40

Tato robustní sekačka má šířku řezání 37 cm a užitečné funkce včetně zadního válce pro ty tolik požadované pruhy. V roce 2022 ocenil časopis BBC Gardeners ‚World Magazine Best Buy za malé a střední trávníky, výstřižky se shromažďují ve velké 40 litrové tašce na trávu. Nabízí široký výběr ze sedmi výšek řezání od 25-75 mm a na konci dne se snadno složí pryč. 40V baterie se rychle nabíjí, trvá jen 50 minut a když je plná, má kapacitu pro snížení trávníku 400 m2.

Specifikace: Baterie: Čas nabíjení. 50 minut; čas běhu. 400sqm. Řezání: Šířka. 37cm; výška. 25-75 mm. Tráva. 40 litru.

Koupit The Yard Force LMG37A 40V 37 cm bezdrátová sekačka od Yard Force, Amazon a Wickes

Nejlepší sekačky na trávu z roku 2023

Doporučení jsou samostatně vybírány revidovanými editory. Nákupy provedené prostřednictvím níže uvedených odkazů mohou nás a naše vydavatelské partnery přinést provizi.

Honda HRX217VKA

Honda HRX217VKA je silný, těžký a ideální pro větší trávníky. Číst

Ego Power LM2135SP

Tato sekačka je silná, pohodlná a radost. Furoval to velmi dobře mulčování a řízení se do kopce. Číst

Honda HRN216VKA

Honda po mnoho let vyrábí vynikající výkonové vybavení a tato sekačka, která pracuje s pohonem zadních kol, není výjimkou. Číst

Kobalt KM 5080-06

Elektrická kobalt km 5080-06 byla flexibilní a snadno provozovala a dokáže spuštěna pytle nebo bez pytlů. Číst

Hart HLPM061US

Hart HLPM061us fungoval dobře napříč terény a má jednoduché použití rychlosti. Číst

Nevýhody

Až před několika krátkými lety byly králem sekačky na trávu. Vzhledem k tomu, že více spotřebitelů hledá ekologická auta, domy a, ano, napájecí zařízení, technologie pokročilých baterií odpovídá na hovor.

Dnes mohou spotřebitelé řídit elektrické auto, prosperovat v solárním poháněném domě a udržovat svůj majetek s vybavením napájeným baterií. Ale jsou nové sekačky na trávu s elektrickým tlakem stejně dobré jako staré sekačky s vnitřním spalováním? Rozhodli jsme se to zjistit.

Testovali jsme benzín, elektrické a bateriové sekačky na trávu z předních značek. Dychtili jsme zjistit, zda sekačky na baterii dokážou zvládnout velký dvůr a také osvědčené benzínové modely. Nebyli jsme zklamáni. Honda HRX217VKA (k dispozici na Amazonu) vyšla na vrchol nejlépe celkově, vyhrála svého předchůdce a našeho předchozího vítěze Honda HRN216VKA.

Pro sekačky bez gasolinu je Ego Power LM2135SP (k dispozici na Walmart) naší volbou pro nejlepší elektrickou sekačku na trávu. Toto nastavení sekačky bylo rychlé a dobře se zabývalo našimi testováními. Ego síla také zahrnuje funkce, které se nenacházejí na podobných elektrických modelech.

Honda HRX217VKA byla potěšením použít.

Klidná a mocná, Honda HRX217VKA 21palcová sekačka na trávník Nexite je ta, která má pro větší prostory. Není navržen pro malé yardy a nebudete se vrhnout dovnitř a ven z květinových záhonů a křovin.

Je mi potěšením. Už jsme testovali sekačky Honda a byli jsme obeznámeni s jejich provozem a celkovou kvalitou produktu. HRX217VKA nezklamal. Snadno se sestavuje a nastaví přímo z krabice, začalo to prvním tahem šňůry.

Okamžitě můžete cítit nádech této sekačky s inovativním nexitovým palubou a výkonným motorem. Je těžší než většina sekaček, ale cítí se vysazen na trávníku a perfektně sleduje. Je to sekačka pro velké trávníky a dělá to nejobtížnější řezy hračkou.

Díky svému 200ccovému ovládání motoru a výběrem řízení pohonu se tato sekačka snadno řezá, tašky a mulches nejtěžší trávu s lehkostí. Řízení vybrané jednotky je téměř intuitivní, protože vám umožňuje upravit rychlost chůze pomocí různých nastavení.

Ovládací prvky sekačky jsou velké a snadno použitelné. Sekačku můžete nastavit na tašku nebo mulč nebo kdekoli. Jeho uživatelsky přívětivá platforma je jasně označena. Tuto sekačku na trávu budete používat pro nadcházející roky a roky.

Nevýhody

Ego Power LM2135SP je nejlepší elektrická sekačka na trávu, kterou jsme testovali.

Až před několika lety neměli ti, kteří raději nekoupili kupující sekačku s vnitřním spalováním. Nakonec však dorazila pokročilá technologie baterií a výhody lze snadno vidět v ego Power LM2135SP, o 21palcové elektrické sekačky s vlastním pohonem. Tato bezdrátová sekačka se šířkou řezné 21 palců využívá k napájení až 60 minut řezání trávníku 56 V lithium.

Ego síla je silná, pohodlná a radost. I když baterie trvala jen asi hodinu, sekačka provedla velmi dobře mulčování a řídila se do kopce. Má spoustu točivého momentu a je schopen dělat cokoli, co může sekačka pohánět benzínu. Je čistý, snadno použitelný a efektivní.

Nastavení této sekačky bylo nejjednodušší z parta. Rukojeť sklouzne a složí se přes sekačku s lehkostí, takže úložiště je snap. Jeho úprava na osobní výšku trvá sekundy.

Rychlý 50minutový nabíjení na baterii a jste připraveni jít. Nabíječka baterie má dokonce i chladicí ventilátor, který zlepší doby nabíjení a udržuje baterii v pohodě.

Stejně jako některé z našich ostatních sekaček, ego síla má dvojčata, které zlepšují mulčování a udržují výlety, aby vyprázdnily zadní sáček na minimum. Výška řezání je dosažena jednou snadno přístupnou pákou.

Operace je přímá a kompozitní paluba způsobuje, že sekačka je lehká a snadno se manévruje kolem překážek na dvoře. Jednoduše stiskněte tlačítko napájení, vytáhněte zelenou rukojeť a čepele se začnou otáčet. Duální knoflíky na rukojeti způsobují, že zapojení funkce vlastního prodlusu bezpečí a pohodlí.

oprav, vaše, sekačka, trávu

Ego síla přichází s LED světlomety pro pohodlí a byla to jediná sekačka, kterou jsme testovali, která se mohla pohnout, když se lopatky netočily. To byla pěkná funkce, která odstranila tlačení sekačky zpět do garáže.

Další sekačky na trávu, které jsme testovali

Dříve náš výběr pro nejlepší sekačku na trávu, Honda HRN216VKA je 21palcová plynová sekačka, která je skvělou volbou pro každý dvůr. Honda po mnoho let vyrábí vynikající výkonové vybavení a tato sekačka, která pracuje s pohonem zadních kol, není výjimkou. Snadno zvládne nejtěžší trávníky a v garáži nezabere mnoho prostoru.

Nastavení bylo snadné a sekačka začala při prvním tahu. Jeho hladký motor je tišší než ostatní benzínové sekačky a má více než dostatek síly na řezání a mulčování trávy, i když jde do kopce.

Honda má naskládaný a ofsetový design čepele, který produkuje menší výstřižky, což umožňuje lepší mulčování a pytlování. To znamená efektivnější řezání a méně zastávek vyprázdnit travní tašku. Možnosti pytlování a mulčování lze snadno a bezpečně vybrat, jakmile je sekačka vypnutá, pomocí jedné páky na sečení paluby.

Inovativní systém pro sebepoznání je pohodlný na rukou, poskytuje přiměřenou kontrolu rychlosti a lze jej dokonce upravit pro ty, kteří jsou vyšší nebo kratší. Skládání rukojeti pro skladování lze rychle provést. Tato sekačka na trávu Honda má dokonce i ventil vypnutí plynu pro mimosezónu.

Nevýhody

Elektrická sekačka Kobalt 80V je skvělou volbou pro každého, kdo chce cenově dostupnou, flexibilní a kompaktní sekačku, která se snadno manévruje a nevyžaduje prodlužovací kabely ani plynové plechovky. Sekačka je dostatečně silná na to, aby nasekala hustou trávou, a nabízí vysoce nastavitelnou výšku řezání.

Na 66 liber je velmi snadné ovládat, se schopností jít zabalit nebo bez batohů a můžete složit tlačnou rukojeť pro kompaktní úložiště.

Hlavním remízou je zde 80V bateriový systém, který vám dává hodinu běhu v našem testování, dost na to, aby se na úplné nabití snížil asi 7 500 čtverečních stop. Funguje také v různých dalších nástrojích Kobalt a náhradní díly vás poběží kolem 150. Nabíjení baterie trvá asi 45 minut, když je mrtvá, a jen se objeví do štěrbiny baterie a sekačka se může zapnout stisknutím tlačítka, pokud je vložen bezpečnostní klíč. mnohem snazší, než je třeba použít tradiční stažení tahu.

Celkově, pokud potřebujete pěknou, základní sekačku, aby se práce dokončila a chcete jít bez akumulátoru, je to vynikající volba. Vyřízne čisté čáry, je snadné se používat, dokáže snadno zvládnout většinu trávníků a díky nízké hmotnosti je mnohem snazší pohybovat se nahoru a kolem svahů a kopců.

Zvláště pokud plánujete investovat do řady elektrických nástrojů, je to dobrý systém, do kterého se můžete koupit.

Nevýhody

Tato trávačka Hart byla příjemným překvapením.

Po odstranění z krabice a nabíjení baterií jsme je vystřelili a vytáhli ho na silnou, svěží trávu.

Fungovalo to krásně; jeho výkonný elektrický motor prořízl trávník s lehkostí a dokonce zvýšil jeho revoluce, když jsme řezali silnější trávu. Tato sekačka snadno manipuluje s větším trávníkem.

Hartská sekačka se pohybovala s mocí a důvěrou trávníkem a ovládání rychlosti snadno použilo na dosah ruky. Zatímco naše vítězná plynová sekačka Honda má sofistikovaný systém vybrané jednotky, jednoduchý posuvný lišta Hart funguje také nebo lépe.

Tato vynikající trávník má sílu a pohodlí sekaček, které stojí mnohem více.

Nevýhody

Toro je hodným konkurentem nejvyšších sekaček na tomto seznamu.

Tato sekačka na trávu Toro má největší řezací plochu na 22 palcích a je silná a pohodlná, díky svému osobnímu systému pro sebe prosazování tempo.

Chcete-li zapojit vlastní prosazení, jednoduše zatlačte páku dopředu a sekačka se začne pohybovat vpřed, tlačí ji o něco více a sekačka se pohybuje rychleji. Po několika řadách řezání uvidíte, jak snadné je regulovat rychlost. Tento systém není tak intuitivní jako někteří z ostatních, ale stále to funguje docela dobře.

Další skvělá funkce: Toro má Briggs a Strattonův kontrolní olejový systém, který nikdy nevyžaduje změnu oleje.

Úložiště je také snap, když se držadla sklopí dolů a sekačka může být uložena svisle.

Nevýhody

Na pouhých 58 liber tato sekačka dělá řezání malých trávníků hodně zábavy. Zadní vypouštěcí skluz vám umožňuje oříznout se v blízkosti stromů, postelí a křovin. Zjistil jsem, že jsem se rozběhl kolem překážek pouze jednou rukou.

Toto je jednoduchý stroj s jednou baterií ve středu. Doba nabíjení je rychlá a jakmile je baterie na cestě.

Toto není sekačka na trávu pro záda 40. S řezem 20 palců a malým elektrickým motorem není schopen manipulovat s většími trávníky. Ale pro většinu středních až malých yardů může tato sekačka vyčistit oblast v žádném okamžiku.

Světlo a snadno se ukládá, je to perfektní sekačka, aby trávník vypadal skvěle.

Nevýhody

21palcová Ryobi Ry401150 40-voltová sekačka se nastavila rychle a snadno přímo z krabice. Zahrnuje dvojité čepele a řezy čisté a čisté.

Tato sekačka je dodávána se dvěma bateriemi, které lze nainstalovat v horní části stroje. Jednou z pozoruhodnou nevýhodou je, že sekačku pohánějí pouze jednu baterii najednou. přibližně 30 minut si utřete trávu a po vyčerpání první baterie, zastavíte a přesunete přepínač, abyste zapojili druhou baterii. Ryobi říká, že baterie vydrží 70 minut, ale zastavení změny baterií se zdá kontraproduktivní.

Jinak sekačka vedla dobře a dokončila všechny testy. Má úpravu výšky jedné páky a je dostatečně lehké, aby manévrovalo kolem překážek. Má dostatek energie a manipuloval s kopcem s malým namáhám.

Zatímco na elektrické frontě byly ego i Ryobi solidní umělci, Ryobi byl zklamán jeho ovládacími prvky pro sebe. Ovládací prvky jsou umístěny pod barem, ale páka je vágní a nereagující. Protože páka je určena pouze pro palce, musíte páku tlačit nepříjemně, aby se sekačka zvýšila na rychlost.

Nevýhody

Pro sekačku na šňůře sekačka Greenworks 25022 vedla docela dobře. Nastavení bylo snadné a jakmile bylo zapojeno, začalo to hned.

Samozřejmě, než použijete sekačku, existuje časově náročný úkol odhalit prodlužovací kabel, rozmotat jej a najít vhodnou outdoorovou zástrčku. Jakmile je sekačka připojena, přijímá svůj účel snadno.

Má výkonný elektrický motor s 12 amph, který nemusí dobýt větší trávníky, ale je ideální pro menší yardy a ořezávací povinnosti. Nemluvě o tom, že to nabízí čisté a dokonce sečení.

Nebylo to samohybné, vyžaduje to určité úsilí, aby se sekačka a šňůra do kopce prosazovala a poté procházela cestou zpět, aby se neřezala šňůru.

Jeho malá velikost způsobuje, že skladování je hračkou.

Nevýhody

14palcová sekačka Sun Joe MJ401E je nejjednodušší ukládat. Díky jeho drobné velikosti z něj dělá perfektní sekačku na trávu pro malé yardy a oříznutí. Je to dost lehké na to, aby se zvedla a pohybovala, a přichází s snadno použitelným systémem pytle.

Přesto to není sekačka na trávu pro řezání typického příměstského trávníku, protože jeho lehká, krátká základna a malá kola je trochu nestabilní nad kořeny a koleje.

Ze všech testovaných na trávu, Sun Joe poskytoval největší obtížnost, když přišel čas upravit výšku čepelí. Sekačka využívá pevné nápravy, přední a zadní a nápravy jsou umístěny ve třech sekačkách ve třech šálech. Chcete-li změnit výšku řezu, musíte vytáhnout pružinové nápravy z jejich pozic a posunout je nahoru nebo dolů. Je to náročné cvičení.

Sun Joe je šňůra, takže řezací plocha je omezená. Na jeho kredit je při běhu dostatečně silný, ale omezený rozsah znamená, že budete mít těžko řešit celý dvůr.

Jak jsme testovali sekačky na trávu

Testeři

Strávili jsme letní sečení půl akru nového Anglie, znovu a znovu.

Kevin Kavanaugh je učitelem veřejné školy v důchodu a testerem produktu pro kontrolu. Kevin stříhá trávníky již asi 50 let. Vždy ho zaujali všemi mechanickými, ať už jde o hodinky, energetické vybavení, vintage kola nebo klasická auta.

Ray Lane je správcem obchodu s supermarketem v důchodu, vášnivý golfista a tester produktu pro kontrolu. Jeho trávník je závistí Cumberlandu, Rhode Island, a v průběhu let používal několik push mezerů. Ve věku 83 let byl jeho vstup na sekačky kritický, konkrétně při hodnocení snadného startu, manévrovatelnosti a bezpečnosti.

Testy

Testovali jsme sekačky na trávu na ploché půdě i kopci, abychom otestovali manévrovatelnost a sílu.

Po objednání od maloobchodníků jako Lowe’s a The Home Depot jsme sestavili každou sekačku a vzali si na vědomí snadnost nastavení a jak rychle jsme mohli upravit rukojeť podle našich preferencí. Poté jsme přidali benzín, baterii nebo elektrickou šňůru, aby se sekačka připravila. Vyhodnotili jsme se s lehkostí nastavení výšky řezání, nejprve testovali vysokou výšku řezání a poté dolní výšku.

Každou sekačku jsme vzali na několik průchodů nesestříhaného trávníku s půl akrem, měřili přibližně 22 000 čtverečních stop a poznamenali, jak se sníží ve vysoké výšce a nižší výšce, zatímco jsme monitorovali jak tašky, tak mulčování funkcí. Pak jsme vzali každou sekačku nahoru a dolů po travnatém kopci, abychom viděli, jak hráli. Náš poslední test byl testování schopnosti úložiště.

Co byste měli vědět o sekačkách na trávu

Sekačky na trávu s vlastním pohonem mohou vytáhnout část úsilí ze sečení chůze.

Existují dva základní typy sekaček na procházce: tlačení a samohybnutí.

Typ sekačky je obvykle menší, lehčí a snadněji se ukládá. Používají se především pro menší úrovně trávníků. Jsou ideální pro čištění oblastí, které mohou větší jezdecké sekačky na trávu. Mohou být provozovány benzínem, šňůry nebo baterií.

Sekačky na trávu s vlastním pohonem mají obvykle větší průměr řezu a mohou se pohybovat sami prostřednictvím ovládacích prvků operátora. Tyto sekačky mohou být také napájeny benzínem, šňůry nebo baterií. Vzhledem k tomu, že berou nápor odtlačování, jsou sekačky s vlastním pohonem ideální pro větší trávníky až na půl akru, a mohou snadno manipulovat s kopci a svažitý trávníky. Tyto sekačky s vlastním pohonem nejsou plně robotické sekačky na trávu, takže stále musíte dělat nějakou práci, která je vede kolem vašeho dvora.

Co je to sekačka na trávu?

První sekačky na trávu se začaly objevovat na konci šedesátých let. Jak předměstí rostla a trávníky se zvětšily, tlačení těžké ocelové sekačky kolem letního odpoledne nebylo to, co většina lidí chtěla dělat.

První sekačky s vlastním pohonem měli primitivní systémy pohonu předních kol, které fungovaly dostatečně dobře, ale sekačky se často pohybovaly příliš pomalu. Jistě, nebyli jste tlačeni, ale byli jste chyceni v pomalu se pohybujícím průvodu trávníku. Brzy sekačky se buď pohybovaly příliš pomalu nebo příliš rychle, aby odpovídaly přirozené rychlosti chůze.

Dnešní sekačky nabízejí mnohem lepší pohotový systém. Například různá nastavení rychlosti chůze umožňuje například různá nastavení rychlosti chůze proměnné rychlosti Honda Nexite Rychlost 4-v-1. Majitelé mohou doslova vytočit svou preferovanou rychlost chůze, aby se stali sekačkou, ne taženi a nemusí tlačit.

Ego Power Select Cut 56-volt Churtless 21-In Self-Projevy bezdrátové elektrické trávníkové sekačky dokonce umožňuje operátorovi jet ven na trávník bez otočení čepele. To je skvělá funkce.

Dnešní sekačky s vlastním pohonem snižují únavu operátora a usnadňují řezání trávy než před lety. Sekačky s vlastním pohonem zvyšují řezání na kopcích bezpečnějším a efektivnějším. A s moderními možnostmi rychlosti dělají letní fušku trochu příjemnější.

Benzín, elektrická šňůra nebo baterie. která je pro vás pravý sekačka?

Sekačky na trávu s baterií mohou být výkonné a efektivní.

Benzín

Na trávníku poháněné benzínem udržovaly trávníky po celá desetiletí pěstěné trávníky. Jsou silné, spolehlivé a cenově dostupné a přicházejí s rysy, jako je samohybná pohyb, mulčování a samočistící dostupnost. Jsou dostatečně silní pro velké práce na péči o trávník a mohou řešit jakýkoli trávník od čtvrt-do polovičního akru. Jakýkoli trávník větší než to by vyžadovalo jízdní sekačku.

Ale sekačky poháněné plynem vyzařují nebezpečný oxid uhelnatý a uhlovodíky, vyžadují každoroční údržbu a vyžadují skladování benzínu a oleje. To nemusí být vhodné pro některé spotřebitele.

Elektrická elektřina

Elektrické sekačky na šňůry jsou už roky a byly historicky volbou spotřebitelů, kteří měli menší trávníky a nepotřebovali silnější benzínovou sekačku. Zatímco je dostatečně výkonná, aby byla nejvíce snižována nebo oříznutí, jedna zřejmá nevýhoda sekačky je elektrická šňůra.

Pro jakýkoli dvorek hodný sečení je k napájení sekačky nutný dlouhý elektrický prodlužovací kabel. To může být malá obtěžování, jako je nutnost udržet se kabel bez zamotaného do stromů a keřů, k velké nepříjemnosti, když ji projete a nakrájíte ji na malé kousky.

Elektrické sekačky s kabely však nevyžadují žádný plyn, olej ani údržbu a kromě času na čas od času mohou spolehlivě provádět roky spolehlivě.

baterie

Auta, napájecí zařízení a nástroje poháněná baterií existují po dlouhou dobu. Elektrické motory byly dostatečně silné a spolehlivé, ale baterie nebyla. Jen před několika lety by mohlo elektrické auto očekávat, že půjde jen 100 mil za poplatek a elektrické nástroje a vybavení také netrvalo dlouho. V posledních několika letech se technologie baterií zlepšila o skoky a meze.

Elektrické automobily mohou očekávat, že stovky kilometrů na poplatek a elektrické nástroje a vybavení mohou trvat celý den. Tato technologie lithiové baterie si našla cestu k trávníkům a vytvořila životaschopnou možnost pro ty spotřebitele, kteří nechtějí plyn a nechtějí šňůru. Tyto sekačky napájené baterií jsou silné, efektivní, lehké a zelené. Mnozí nyní používají bezkarzované elektrické motory, které jsou efektivnější, produkují více točivého momentu a jsou déle trvající než starší elektrické motory s kartáči.

Jak často bych měl sekat trávník?

Řezání trávníku příliš často a jeho řezání, pouze když se zarostl, jsou nezdravé pro svěží, krásný trávník. Pravidlem v odvětví péče o trávu je udržovat trávu mezi 3 palci a 3.5 palců na délku. To umožňuje, aby tráva byla dostatečně dlouhá na to, aby se dařilo za horkého letního počasí.

Při řezání trávy nikdy neberte více než třetinu čepele. Jinými slovy, nikdy neřízejte více než palec nebo tak. Nejen, že to způsobuje shlukování trávy na trávníku nebo v tašce sekačky, ale také to vyžaduje příliš mnoho živin a vlhkosti ze samotné trávy.

Po pozdní zimní ošetření hnojiv a často těžkých dešťů začnou ožívat trávníky. Zjistíte, že tráva bude muset řezat každé 4 až 5 dní, aby se odstranila dostatečná délka. Jakmile letní bliká a teplota stoupá, tráva poroste o něco pomaleji a řezání jednou týden je přiměřené.

Je také důležité udržovat čepele vaší trávy dobré a ostré. Protože lopatky na trávu jsou často vyrobeny z oceli, po období řezání se vyvinou matnou hranu. Matná hrana na čepeli roztrhne trávu a ne ji neřízne. To může mít za následek zhnědnutí špiček trávy a také více stresu na sekačku.

Zatímco jste pod palubou, kontrolujete tyto čepele. a vždy odpojte vodič zapalovací svíčky, než se dostanete pod sekač.

Setkat se s testery

Ředitel, vývoj obsahu

TJ je ředitelem vývoje obsahu při přezkumu. Je rodák z Massachusetts a zakryl elektroniku, kamery, televizory, smartphony, rodičovství a další pro recenze. Pochází ze samo-stylizovaného „Cranberry Capitol of the World“, což je ve skutečnosti skutečná věc.

Kevin Kavanaugh je učitelem veřejné školy v důchodu a testerem produktu pro kontrolu. Kevin stříhá trávníky již asi 50 let. Vždy ho zaujali všemi mechanickými, ať už jde o hodinky, energetické vybavení, vintage kola nebo klasická auta.

Kontrola naší práce.

Náš tým je zde pro jeden účel: aby vám pomohl koupit ty nejlepší věci a milovat to, co vlastníte. Naši spisovatelé, editoři a laboratorní technici posedlí produkty, které pokrýváme, aby se ujistili, že jste sebevědomí a spokojeni. Mít jiný názor na něco, co doporučujeme? Pošlete nám e.mail a porovnáme poznámky.