Sekačka na trávu s Mulcher 2023: Získejte sekačku na trávu s taškou pro zdravější trávu…

Sekačka na trávu s Mulcher 2023: Získejte sekačku na trávu s taškou pro zdravější trávu

Nejlepší sekačka na trávu s Mulcherem je sekačka na trávu s taškou. a pomůže vám udržet váš trávník svěží a zelené.

Chtějí zdravější, zelenější trávník? Sekačka na trávu s Mulcherem je vaším novým nejlepším přítelem. Mulching sekačka na trávu je v podstatě sekačka na trávu s taškou, která je navržena tak, aby přeměnila vaše výstřižky trávy na mulč. Tento materiál uvolňuje životně důležité živiny, když se rozkládá, a poskytuje vašemu trávníku zvýšení živin.

S trávou sekanou s molcherem je tráva opravdu zelenější. Nejenže to vrací dobrotu půdě, ale je to také fantastický způsob, jak zabránit tomu, aby trávník během horkých kouzel vysychala. Navíc, mulčování může snížit šance na budování nevzhledného doškového.

Nejde jen o vzhled. Sekačka na trávu s mulčar je volbou šetrná k životnímu prostředí. Umožňuje vám organicky oplodnit trávník a přirozeně uvolňovat živiny, jako je dusík. Navíc to snižuje množství odpadu odeslaného na skládku, takže se můžete cítit dobře s vědomím, že na planetě děláte svůj kousek. Ještě lepší je, že vám to šetří práci při oplodnění trávníku a souvisejících nákladů.

sekačka, trávu, mulcher, 2023, získejte

Pokud chcete udržovat své možnosti otevřené, najdete sekačky na trávu kompatibilní s jiným příslušenstvím, jako je bagger. To vám ušetří od spáchání a dává vám flexibilitu.

Při výběru jednoho z nejlepších sekaček na trávu jsou přílohy jen jedním z faktorů, které zváží. Klíčovým rozhodnutím je, zda chcete plyn nebo elektrická sekačka. Plynové modely se mohou pochlubit bezkonkurenční energií, zatímco elektrické sekačky jsou udržitelnější možností. Podívejte se na naše průvodce nejlepšími sekačkami na trávu a nejlepší elektrické sekačky na trávu, které vás projdou klíčovými úvahami.

Prozatím jsme zaokrouhlili nejlepší sekačky na trávu s mulčkem, abychom udrželi váš trávník svěží. Pomůžeme vám rozhodnout se, zda je sekačka na trávu s mulcher pro vás pravou s nákupem rad o výhodách a nevýhodách.

Nejlepší sekačky na trávu s mulčkem

Důvody, kterým se vyhnout

Jak byste mohli očekávat od výrobce, který stanovil rekord pro nejrychlejší sekačku na trávu, Honda HRN216VKA zabalí úder.

Honda HRN216VKA přitahuje vážně působivé recenze, bodování 4.6 z 5 s 6299 recenzemi na Home Depot. Lidé to milují pro naprostou sílu motoru a spolehlivé startu. U plynového modelu jsou lidé příjemně překvapeni jeho tichou operací, perk, pokud máte obavy o sečení poblíž budov nebo sousedů. Pokud jde o nevýhody, několik si stěžuje, že je téměř příliš silný, takže je těžké držet krok. Není to nejjednodušší čištění, takže to mějte na paměti. Hrstka zmínka, že některé části jsou vyrobeny z plastu, ale stále nabízí dobrou hodnotu na 549.

Tento model s vlastním pohonem se může pochlubit výkonným motorem o 170 cc.

Se spolehlivým počátečním výkonem se můžete rozloučit s frustrací vaší sekačky na trávu. Tento model je s vlastním pohonem a šetří vás fyzickou námahu, jak jej tlačit do kopců, ideální na nerovném spiknutí.

Velkým remízou pro tento model je jeho všestrannost, se 3 možnostmi pro výstřižky z trávy. Vyberte si z mulčování, pytlování a vypouštění. Snadno přepněte mezi 3 s ředitelem Clip Clip. Není třeba přílohy.

Díky systému dvojčat, tato sekačka produkuje malé výstřižky, které jsou brilantní pro mulčování, když se rozkládají rychle.

Důvody, kterým se vyhnout

TB100 TROY BILT je šikovná sekačka, ideální pro malé a střední yardy.

Troy-Bilt TB100 skóre solidní 4.4 z 5 z 1634 recenzí na Home Depot. Lidé milují, že tato sekačka je lehká a snadno tlačí. Několik recenzí chválí snadný start a vytváří spolehlivou sekačku. Jaké jsou tedy nevýhody? Kompromis pro to, že je kompaktní, je, že má menší benzínovou nádrž. Na větších pozemcích možná budete muset doplnit práci, i když by to nemělo představovat problém pro menší dvůr. Hrstce recenzí zmiňuje, že je nepříjemné doplnit tankování kvůli poloze olejového vstupu a měnění.

Při 60 IB je to pro plynový model super lehký, což z něj činí fantastickou volbu pro lidi s problémy s zády nebo omezenou mobilitou.

Tento malý stroj poskytuje skvělý řez, díky systému řezání triaucs. Produkuje malé výstřižky, ideální pro mulčování. Připevnění hadice je promyšlená funkce designu, díky čemuž je tato sekačka snadná.

Pro konečné pohodlí je tato sekačka připravena sestavena. Jednoduše rozložte rukojeť a odejdete.

Pokud máte rozpočet, Troy-Bilt TB100 nezlomí banku na 369 (v době psaní). Navíc tato cena zahrnuje mulčující soupravu. Jak byste mohli očekávat, nepřichází s luxusem dražších modelů, i když vám to umožňuje mulčit trávník za méně. Jedna nevýhoda je, že nemáte možnost připojit bagger.

Důvody, kterým se vyhnout

Toro Recycler 21352 slibuje sílu plynu s menší údržbou.

Toro Recycler 21352 skóre uklidňující 4.3 z 5 z 9270 recenzí na Home Depot. Lidé jsou ohromeni napájením a kvalitou stroje s robustní palubou ocelového měřiče. Čistý, přesný řez je další velký remíza.

Hlavní zmiňování lidí je design čepice na baggeru. Fit není úplně útulný, což někteří zmiňují, že unikají výstřižky z trávy. Několik uživatelů uvádí, že funkce s vlastním pohonem je křivka učení. Nakonec několik recenzentů naznačuje, že přilnavost na pneumatikách může být lepší, i když celkově jsou lidé spokojeni s jejich nákupem.

S tímto modelem není třeba měnit olej. Jednoduše v případě potřeby doplňte. Z tohoto důvodu je to ideální pro noví majitele domů v plynových sekačkách a z vaší mysli si vyzařuje náklad.

Patentovaná řezací technologie má za následek ultra jemné výstřižky. To je vítaná zpráva, pokud chcete mulčovat trávník, protože malé ověsy se rychle rozkládají a pomáhají vyživovat vaši trávu. Jmenuje se „Recycler“ kvůli jeho schopnosti vrátit vitamíny a živiny do půdy.

Všestrannost je plus s 9 možností výšky řezání. Můžete snadno přepínat mezi mulčováním, pytlem a bočním vypouštěním.

Toro Recycler 21352 je samohybná, což vás zachrání před námahou push sekačky. Na 399 je to vstupní úroveň pro model s vlastním pohonem a nabízí dobrou hodnotu.

Důvody, kterým se vyhnout

Worx WG779 by pro vás mohl být shoda, pokud je priorita snadná použití.

Worx WG779 skóre skóre chvályhodné 4.4 z 5 s 544 recenzemi na Home Depot, s 89% doporučujícím tento produkt. Lidé milují, že je lehký a manévrovatelný, což mu umožňuje řešit těžko dostupné oblasti. Recenzenti jsou také ohromeni tím, jak manipuluje s kopci. Ne každý je fanouškem designu rukojeti, s několika recenzemi zmiňováním pozice je trapné. Životnost baterie přitahuje smíšené recenze, přičemž některé doplňují a jiní naznačují, že to netrvá dostatečně dlouho. Zda je to pro vás to pravé, se může vařit na velikost vašeho dvora.

Tento model napájený z baterií vám ušetří faff of doplnění. Navíc je bezdrátový, díky čemuž je navigační překážky jako květinky a vánek. S úzkou palubou je tento lehký stroj hbitý. Ideální kandidát na řešení těsných prostorů. Je to skvělá volba, pokud je úložný prostor omezený, protože jej můžete snadno uložit.

Díky provozu napájeného na baterii je tento model laskavý k planetě, protože se vyhnete emisím plynové sekačky. Dodává se také s mulčující sadou, díky níž je udržitelná volba.

Na 335, spadne do středního rozsahu sekaček na našem seznamu.

Nevýhody? Mějte na paměti, že tato sekačka je výrazně užší než ostatní, což znamená, že budete muset udělat více průchodů, abyste zakryli zemi. Vzhledem ke své drobné velikosti může být tato sekačka nejvhodnější pro malé yardy.

Důvody, kterým se vyhnout

Pokud jste sekačka napájená z baterií skeptik, může být Ryobi RY401170 ten, kdo vás přesvědčí jinak.

Ryobi Ry401170 je dav-potěšitel se skóre 4.7 z 5 z 2171 recenzí na Home Depot. Významných 94% recenzentů by tento produkt doporučil. Lidé to hodnotí jako sekačku na náhradu plynu a milují rychlé nabíjení. Mnozí jsou ohromeni tím, jak tichý je, ideální při sečení poblíž budov a sousedů. Z mála negativních recenzí, několik zpráv s poruchami, i když by vám tříletá záruka měla poskytnout klid. Hrst recenzentů si stěžuje na výdrž baterie, takže to nemusí být ideální pro největší yardy nebo v těžkých podmínkách.

Tento stroj slibuje výkon plynu bez potíží. Pokud vás baterie chytí, budete rádi, že vím, že nabízí rychlé nabíjecí schopnosti.

S tímto modelem těžíte z pohodlí bezdrátového. Poskytuje vynikající řez a nabízí možnosti pro mulčování, pytlování nebo boční výtok a 7 pozic řezacích paluby.

Ryobi Ry401170 má 20palcovou řezací palubu, která je na malé straně. Pozitivní je, že zabírá méně úložného prostoru a skládací úchyty vám umožňují svisle uložit je. Na druhou stranu úzký rám znamená, že vám bude trvat více času na pokrytí země.

Výhody a nevýhody mít sekačku na trávu s Mulcherem

Proč můžete důvěřovat top deseti recenzím

Naši odborní recenzenti tráví hodiny testováním a porovnáváním produktů a služeb, abyste si mohli vybrat to nejlepší pro vás. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Není si jistý, zda je sekačka na trávu se mulčkem pravá pro vás? Při výběru sekačky na trávu je zásadní správně zvážit své volby.

„Sekačka na trávu s Mulcherem nakonec poskytuje váš trávník zelenější vzhled,“ říká Adam Stally, majitel a generální ředitel skupiny Horace Fuller.

„Sekačky na trávu vybavené mulčary jsou prospěšné z mnoha důvodů kromě zřejmého úsporného času před likvidací shromážděných výstřižků trávy. [To vám dává zdravější trávník z kořenů trávy v půdě a dostává zvýšené úrovně základních živin a vlhkosti, “říká Adam Stally, majitel a generální ředitel skupiny dodavatele zahradních strojů Horace Fuller.

Navíc si mulč zachovává vlhkost během horkého počasí. „[Je tu méně potřeba zalévat trávník, šetřit využití vody a snižovat riziko nemocí a růstu plevelů,“ dodává Adam. Mulcher tedy nabízí výhody pro vás i váš trávník.

Jaké jsou tedy kompromisy? Pro ty, kteří mají rádi supermanional vzhled, nemusíte být tak nadšení, že necháte na trávníku výstřižky trávy. Pokud máte obavy z nepořádku, hledejte model, který produkuje jemné výstřižky. Budou méně znatelné a rychleji se rozkládají.

Sekačka na trávu s mulčkem může být problematická, pokud váš trávník již má nemocné záplaty nebo je zamořen plevelem. „Mulching sekačka na trávu během vlhké sezóny může negativně přispět k problému s plevelem. Pokud je nemoc již přítomna na trávníku, mulčování povede pouze k šíření po celém. Jakékoli plevele, které se chystají semen.

Před použitím sekačky na trávu s mulcher doporučujeme ošetření nemoci a vymýcení plevelů.

Ryobi 40V sekačka vs. Dewalt 20V Max Mower: Která z nich vyhraje?

Ryobi a Dewalt jsou dva renomovaní výrobci zahradnických nástrojů, kteří po léta produkují jedinečné a cenné elektronické sekačky. To vyvolává otázku: „Co je nejlepší, Ryobi 40V vs. Dewalt 20V sekačka?„Oba tyto produkty jsou bezhrubě a samohybné, vyrobené z špičkových materiálů pro přesné řezání.

Sekačky Ryobi 40V a Dewalt 20V jsou sekačky 3 v 1 provozované na bateriích. Totéž jsou také ceny s téměř podobnými velikostmi řezací paluby. Jejich doba běhu a nabíjení je také identická, přičemž Ryobi má nad jeho protějškem okraj 10 minut. Existují tedy nějaké rozdíly mezi oběma?

Vyhodnocení výrazných rysů obou sekaček nám může pomoci rozhodnout se o vítězi této Ryobi 40V vs. Dewalt 20V sekačka jeden na jeden. Tato příručka zahrnuje podrobné srovnání těchto sekaček a 5 zajímavých faktů o obou. Pojďme se tedy ponořit!

Ryobi 40V sekačka vs. Dewalt 20V Max sekačka: Srovnání vedle sebe

Ryobi 40V Mowerdewalt 20V Max Mower
Nejlepší pro Malé, střední a velké trávníky Malé, střední a velké trávníky
Nastavení výšky 1.5 až 4 palce 1.5 až 4 palce
Motor Bez kartáčovství Bez kartáčovství
Řezací paluba 21 palců 20 palců
Možnosti sečení 3 v 1; boční výtok, mulčování a pytlování 3 v 1; boční výtok, mulčování a pytlování
Doba provozu Až 70 minut Až 60 minut
baterie Dva 6h Dva 10h
Síla baterie 40V 20V
Záruka Listová omezená záruka na palubu; 5letá záruka na nástroje; 3letá záruka na baterie 3letá omezená záruka
Cena 599.0 550.80
 • Bezkartáčové motor a (2) 20V max baterie, které fungují současně
 • Funkce 3-in-1 pro mulčování, pytlování a vybíjení boku
 • Těžkopádný kovový paluba 20 palců
 • Nejlepší pro nemovitosti až do 1/4 akru
 • Skládací rukojeť a zvednutí kliky pro snadnou přepravu a kompaktní úložiště

Ryobi 40V vs. Dewalt 20V Max Mower: Jaký je rozdíl?

Ryobi 40V a Dewalt 20V Max Mowers jsou jednou z nejdostupnějších možností na trhu. Nabízejí výjimečný výkon, jako je špičková sekačka, s přiměřeným časem nabíjení a běhu. Nenajdete žádný zásadní rozdíl mezi jejich také.

Oba se však trochu liší, pokud jde o zážitek z mulčování. Pojďme pochopit nejvýznamnější mezi Ryobi 40V vs. Dewalt 20V sekačka, aby zjistila, co nejvíce vyhovuje vašim preferencím.

Napájecí systém

Sekačka Ryobi 40V má efektivní bezkartáčový motor, který poskytuje obrovskou sílu jako stroj na plyn. Je to sekačka s vlastním pohonem, která ořízne trávníky velké velikosti s různou délkou trávy.

Tato sekačka Ryobi je dodávána s technologií zatížení, která zastaví čepele, kdykoli je na stroji příliš mnoho zatížení. Výsledkem je, že zvyšuje účinnost a sílu jako u sekačky na špičkové úrovni.

Na druhou stranu sekačka DeWalt 20V Max také přichází s motorem bezkartáčového přímého pohonu, který uživatelům poskytuje vysoce napěťový výkon. Místo zad je motor umístěn na předních kolech sekačky (podobně jako plynová sekačka). To vám umožní otočit sekačku v různých úhlech a snadno ji ovládat.

Bez ohledu na délku vašeho dvora má sekačka dostatek energie, aby ji prořízla na jedné baterii. Pokud však z toho dojde, budete mít druhou baterii jako zálohu. Sekačka má technologii automatického snímání, která nabízí vyšší revoluce za minutu (RPM), což vám umožňuje proříznout různé délky trávy.

Kapacita a výkon energetických systémů Ryobi a Dewalt jsou téměř stejné. Oba mají výkonné motory s pokročilými senzory, které poskytují efektivní řezání.

Runtime

Co je dobré pro sekačku, pokud nemá dlouhý běh? Naštěstí sekačky Ryobi 40V i Dewalt 20V fungují po dobu dostatečného období, aby sekaly střední až malou dvůr. Sekačka Ryobi 40V je dodávána se dvěma 40 V baterie s každým výkonem. Sekačka má také palubní prostor pro uložení druhé baterie.

Mnoho zahradníků bojuje s elektronickými sekačkami s bateriemi neschopnými sekat trávníky ve velkém nabití. Ale to není případ sekačky Ryobi 40V. Jeho dvě 6ah baterie jsou dostatečně silné, aby sekali na dvoře alespoň 1.5krát znovu. Budete mít běh až 70 minut na jeden náboj.

Mezitím sekačka Dewalt 20V Max také přichází se dvěma bateriemi 20 V a 10ah energie. Na jeden poplatek můžete mít maximum běhu 60 minut. Nezapomeňte však, že běh závisí na ořezávání 1⁄3 délky trávy, nastavení výšky a počtu baterií, které používáte.

Jednoduše řečeno, oba sekačky na trávu mají vysoce výkonné baterie, ale Ryobi 40V má 10 minut více runtime než jeho protějšek. Můžeme tedy nazvat Ryobi vítězem v tomto oddělení.

Nastavení výšky

Nastavení výšky je klíčovým faktorem v elektrických sekačkách, který vyvíjí nebo rozbije vaše úsilí o sečení. Sekačka s nesprávným nebo nedostatečným nastavením výšky vám nedá požadovaný zážitek z řezání. Výsledkem je, že budete nespokojeni i po strávení spousty času sečením trávníku.

Opět existuje vazba mezi Ryobi 40V vs. Dewalt 20V sekačka týkající se nastavení výšky. Sekačka Ryobi 40V má 10 ″ design vysokého kola se sedmi nastavením pro nastavení výšky. To vám umožní snadno vložit výšku trávy do trávníku od 1.5 “až 4“.

Nejlepší na tom je, že Ryobi 40V má jednobodové úpravy výšky. To znamená, že můžete nastavit výšku sekačky jednou rukou z jednoho místa namísto zvědavých pák na kolech.

Mezitím sekačka Dewalt 20V přichází se šesti možnostmi pro nastavení výšky. Můžete nastavit výšku trávníku trávníku z 1.5 ”až 4″, podobně jako sekačka Ryobi.

Sekačka Dewalt však má úpravu výšky s dvojím pálem. Mnoho zahradníků to nepovažuje za dobré, protože sekačka na zadních kolech nezobrazuje čísla přizpůsobená výšku. Výsledkem je, že budete muset měřit vzdálenost mezi palubou a zemí, abyste odpovídajícím způsobem nastavili sekačku.

Čepele

Při porovnání Ryobi 40V vs Dewalt 20V sekačka najdete žádný významný rozdíl v kvalitě a výkonu čepele. Oba mají na řezací palubě ostré, přesné čepele, které rovnoměrně proříznou trávu a způsobí, že váš trávník vypadá dobře udržovaně.

Sekačka Ryobi má řezací palubu palec než Dewalt, což je dobré. Ale rozdíl není natolik masivní, aby si toho všiml. Oba sekačky jsou dostatečně silné, aby poskytly dobré výsledky řezání za více podmínek a terénů. Takže na jakoukoli sekačku si vyberete, budete na léčbu.

Mulčování

Ryobi 40V a Dewalt 20V Max sekačka má možnosti sečení 3 v 1. Při ořezávání trávníku můžete použít tašky, vypouštění nebo mulčování nebo mulčování. Sekačka také nabízí jednoduché odstranění vaku z výtahu jediným pohybem. Umožňuje vám rychle eliminovat obsah tašky na chytač trávy a maximalizovat váš čas a úsilí.

Jakmile jste holčováním, můžete sekačkou Ryobi 40V skrz její úchyty s jedním dotykem z hliníku. To podporuje pohodlné skladování sekačky na různých místech. Tato funkce je také k dispozici v Dewalt 20V.

S oběma sekačkami můžete dosáhnout výsledku mulčování bez klipu ve vašem trávníku. Kdo nemá rád sudý, dobře udržovaný dvorek?

Vynikající funkce

V této Ryobi 40V vs Dewalt 20V sekačka samozřejmě není žádný definitivní vítěz. Jak tedy můžete vědět, který z nich je lepší? Abychom vám pomohli rozhodnout, uvedli jsme některé vynikající funkce obou sekaček.

Proto vyhodnoťte své preference a zjistěte, jaké funkce chcete nejvíce. Zde jsou některé vlastnosti sekačky Ryobi 40V:

 • Teleskopické, rychlé uvolnění držadla pro pohodlné vertikální úložiště
 • Bezproblémová operace
 • Jeden tlačítko pro spuštění sekačky
 • Silné LED světlomety
 • Palubní baterie pro druhou baterii
 • Změny jednotky za let

Několik výrazných rysů sekačky Dewalt 20V zahrnuje následující:

 • Silná ocelová paluba
 • Režim posilovače energie
 • Zabírá o 70% méně prostoru při skladování složeného než v provozu
 • Technologie automatického snímání zvyšuje vyšší otáčky pro řezání silné trávy
 • Nastavení výšky s dvojitou pákou pro všestranné řezání
 • Nízká hladina šumu

Záruka

Pokud si stále nejste jisti, měli byste hledat záruku, které obě nabízejí, aby zůstali na bezpečné straně. Naštěstí oba sekačky nabízejí významnou dobu záruky. Sekačka Ryobi 40V je dodávána s omezenou životností záruky, s 5letou zárukou na nástroj a tříletou pro baterii a nabíječku.

Na druhé straně sekačka DeWalt 20V přichází s tříletou omezenou zárukou s rokem bezplatné služby. Společnost také zajišťuje 90 dní spokojenosti zákazníků. Takže rozhodněte moudře, protože budete v bezpečí v obou směrech.

Věci obsažené v krabici

S Ryobi 40V a Dewalt 20V sekačkami obdržíte všechny náležitosti v jejich krabici pro nejlepší zážitek z sečení. To znamená, že nemusíte nic kupovat samostatně a začít sekat co nejrychleji.

Sekačka Ryobi 40V má baterii 40V 6AH, rychlou nabíječku 40 V a příručku pro majitele. Mezitím sekačka Dewalt 20V zahrnuje dvě baterie 10Ah Max, 20V Max 1.25 AMP nabíječka, bezpečnostní klíč a příručka pro pokyny v krabici. Dodává se také s taškou a bočním vybíjením.

Ryobi 40V vs. Dewalt 20V Max Mower: 5 Must-vědět fakta

Víme, že je těžké rozhodnout o vítězi mezi oběma sekačkami, protože jejich výkon a funkce jsou podobné. Musí však existovat vítěz, správně? Nemůžete utrácet peníze za nákup obou! Pojďme tedy projít 5 faktů, které musíte znát relevantní pro tento Ryobi 40V vs Dewalt 20V sekačka One-on-One.

 • Ryobi 40V a Dewalt 20V sekačky vyžadují klíč pro začátek práce. Můžete jej uložit do kompartmentu baterie, abyste jej kdykoli neztratili.
 • Oba sekačky přicházejí se senzory zatížení, které zastavují čepele, když je příliš mnoho zatížení. Mohlo by to však být bummer, pokud by technologie zastavila sekačku během hustého mulčování trávy.
 • Životnost baterie Ryobi a Dewalt sekačky je 70 a 60 minut, respektive 60 minut. Recenze zákazníků společnosti Dewalt však ukazují, že mnoho uživatelů si stěžuje na běh sekačky. Může přestat fungovat po 20 minutách!
 • Ryobi 40V a Dewalt 20V sekačky přicházejí se skládacími držadly, takže je můžete snadno uložit kdekoli. Sekačka Dewalt má při složení o 70% méně místa než v provozu.
 • K provozování těchto sekaček na baterii nemusíte používat olej nebo plyn. Místo toho, abyste mohli začít sekat, najděte tlačítko Push-Start na sekačce Ryobi 40V nebo Dewalt 20V.

Ryobi 40V sekačka vs. Dewalt 20V Max Mower: Která je lepší? Který byste měli použít?

Nyní, když znáte rozdíly mezi Ryobi 40V vs. Dewalt 20V sekačky, můžete se rozhodnout, která je správná volba. Pamatujte, že na trhu neexistuje žádná sekačka „Perfect-for-All“, protože jedno zařízení vám může poskytnout jiné výsledky než váš přítel. Je to proto, že výkon sekačky závisí na vnější teplotě, délce trávy a technice uživatele.

Můžeme to nazvat Ryobi 40V vs. Dewalt 20V sekačka Porovnání kravaty, protože jsou ve většině funkcí podobné. Kapacita a napájení baterie Ryobi jsou však lepší než Dewalt. Kromě toho najdete stejné funkce v obou sekačkách.

Navrhujeme tedy, abyste se rozhodli pro Ryobi 40V, protože má mírnou výhodu oproti jeho protějšku. Pokud však chcete vyzkoušet sekačku Dewalt 20V, není s tím nic špatného. Před nákupem nezapomeňte zkontrolovat recenze zákazníků na obě značky.

 • Bezkartáčové motor a (2) 20V max baterie, které fungují současně
 • Funkce 3-in-1 pro mulčování, pytlování a vybíjení boku
 • Těžkopádný kovový paluba 20 palců
 • Nejlepší pro nemovitosti až do 1/4 akru
 • Skládací rukojeť a zvednutí kliky pro snadnou přepravu a kompaktní úložiště

nejlepších sekaček na trávu z baterií z roku 2023, testováno a přezkoumáno

Sage McHugh napsal pro Dotdash Meredith od roku 2019. S více než deseti lety zkušeností s obsahem orientovaným na spotřebitele má Sage vášeň pro produkty a jak posilují náš každodenní život.

Andrew Hughes je certifikovaný arborista, člen Mezinárodní společnosti arboristů, kteří se specializují na péči o stromy, a přezkoumává obsah stromů na recenzi Spruce’s Gardening Review Board. Založil a provozuje Urban Loggers, LLC, společnost nabízející rezidenční stromové služby na Středozápadě a Connecticut.

Jenica Currie je odborný manažer obsahu, producent, spisovatel a editor s více než desetiletím zkušeností s pěstováním online komunit.

Bezdrátový a šetrný k životnímu prostředí, sekačka na trávu poháněná baterií je obecně snazší udržovat a provozovat než plynový model a je zvláště vhodný pro malé a střední trávníky. „Nejlepší sekačka na trávu s baterií pro váš dvůr je ta, která vyhovuje vašim konkrétním potřebám,“ říká Kris Kiser, prezident a generální ředitel Institutu Outdoor Power Equipment Institute (OPEI). Před výběrem sekačky navrhuje, aby se vám zeptali: „Jaká je velikost nemovitosti a práce? Jaké funkce jsou pro práci potřebné? Jaká je vaše schopnost zpracovat stroj?“

Zkoumali jsme a testovali jsme různé sekačky na trávu na našich vlastních dvorech, včetně kabelových, bezdrátových, plynových, elektrických, push, jízdy na koni a možnostech s vlastním pohonem. Pro tento seznam nejlepších sekaček na trávu s baterií jsme vyhodnotili produkty na základě jejich nastavení, designu, výkonu, použitelnosti, bezpečnosti a hodnoty a zahrnuli nejlepší možnosti, které jsme testovali. Během našeho testovacího procesu jsme pečlivě pozorovali schopnost sekaček navigovat po překážkách, sklonu a vysoké trávě s lehkostí. Kromě toho jsme provedli důkladné vyhodnocení vzhledu trávníku, abychom zajistili důsledně oříznuté povrchové úpravy. Když jsme sestavili tento seznam, také jsme zvažovali runtizaci sekaček, možnosti řezání, čas nabíjení a šířku řezání.

Nejlepší celkově

Ryobi 40V HP bez kartáčovače 21palcové sekačky s dvojitou lonou

 • Silný výkon
 • Dlouhodobý čas a rychlé nabíjení
 • Lehký, skládací a kompaktní
 • Snadné nastavení a spuštění
 • Tichý provoz

Ryobi 40V HP beztaskovkou bezdrátovou sekačkou je nejlepší sekačkou na trávu, kterou jsme testovali, protože je stejně výkonná jako některé plynové modely, trvá až 70 minut na jeden náboj a je velmi snadné ovládat a provozovat je velmi snadné ovládat a je velmi snadné ovládat a je velmi snadné ovládat a je velmi snadné ovládat a je velmi snadné ovládat a a udržovat. Byli jsme překvapeni, jak tichá byla tato sekačka (téměř jako hluk hmotnosti) a lehká (téměř jemná), a snadné začít (tlačítko tlačítko ve srovnání s tahem šňůry) ve srovnání s plynovými sekačkami, které jsme použili v minulosti. Jakmile jsme to však začali a našli jsme tu správnou výšku pro nerovný trávník, díky technologii s vlastním pohonem, bylo to velmi silné a snadné manévrovat kolem, dokonce i přes kopce. Přesunutím posuvníku z vysokého na nízký jsme mohli snadno upravit rychlost sekačky, kterou jsme potřebovali, v závislosti na terénu. Nalezení správné rychlosti vyžaduje trochu si zvyknout, zejména na rovných, plochých řadách, kde sekačka šla téměř příliš rychle. Ale celkově jsme ocenili moc a zjistili jsme, že to opravdu usnadnilo sečení, zejména na kopcovitém terénu.

Tato sekačka má působivou 70minutovou dobu běhu a je dodávána se dvěma bateriemi 40 V. Najednou je potřeba pouze jedna baterie a druhou můžete nabít přiloženou rychlou nabíječkou a v případě potřeby je vypnout ven. Pokaždé jsme sekali po dobu 45 minut až hodinu a neměli problémy s sekačkou, která dochází baterie. Poukážeme však na několik malých problémů, se kterými jsme se s vakou setkali. Tato sekačka vám umožní mulčovat, tašku nebo boční vypouštění. Když jsme poprvé použili sekačku pro sezónu, tráva byla docela vysoká a taška se velmi rychle naplnila (po sečení asi 25-30 stop vyšší trávou). Několikrát jsme to však použili, když tráva nebyla tak zarostlá, neměli jsme tento problém. Odstranění tašky na prázdné je jednoduché, ale když byla plná, zjistili jsme, že se to snadno rozlije. Také jsme si občas všimli, že tráva vyjde z vaku, když byla plná (jen pár čepelí najednou). Zatímco v režimu mulčování jsme také poznamenali, že se nezdálo, že by se rozbilo starší listy velmi dobře, ale celkově jsme ocenili, jak dobře se střihalo trávu, a ocenili jsme sedm nastavitelných výšek řezu (1.5 až 4 palce).

Také jsme milovali, jak je tato sekačka kompaktní a snadná. Neměli jsme žádné problémy s tažením páky, aby se sekačka složila pro vertikální úložiště pro úsporu. Bezpečnostní prvky jsou také velkým plusem. Sekačka má klíč, takže i když je snadné začít s pouze stisknutím tlačítka, klíč je třeba vložit do sekačky za klapkou, takže můžete klíč odstranit, když nechcete někoho jiného pomocí to. Při spuštění nebo používání sekačky musíte také uchopit páku. LED světlomety také poskytují další světlo, pokud je potřebujete. Celkově, pokud chcete přejít z plynu na sekačku napájenou baterií nebo chcete pro trávník snadno použitelnou sekačku (ideálně až 3/4 akru), zjistili jsme, že to je skvělá volba.

Cena v době publikování: 799

Šířka řezu: 21 palců | Hmotnost: 75 liber | Doba běhu: 70 minut | Doba nabíjení: 1 hodina | Možnosti řezání: taška, mulč, boční propuštění

Nejlepší samoprocelý

Ego Power Select Cut 56-Volt 21-palcová bezdrátová bezdrátová sekačka na trávu

 • Funkce s vlastním pohonem se snadno používá
 • Lehký a snadno manévrovaný
 • Skládací a kompaktní pro vertikální úložiště
 • 60minutová runtime

Sekačka na trávu s vlastním pohonem může učinit sečení vašeho trávníku snadnějším úkolem, protože sekačka pro vás vykonává většinu práce-jednoduše ji vedete po svém terénu. Po testování sekačky Ego Power Self-Conlated Sekačka jsme ji vybrali jako nejlepší výběr s vlastním pohonem, protože bylo snadné zapnout a vypínat, když jste ji potřebovali, a to způsobilo, že se sečení trávníku cítilo méně bolesti (zejména na ně naše záda!) ve srovnání s používáním sekačky těžké plyny. Pokud jste na sekačkách s vlastním pohonem, bude to trochu zvyknout (včetně této sekačky), ale myslíme si, že to bude stát za to počáteční strávený čas strávený. Ve skutečnosti, když jsme poprvé začali tuto sekačku používat, mysleli jsme si, že sekačka může utéct (i na nejnižším prostředí), protože jsme byli zvyklí pouze na sekačku na plyn. Jakmile jsme přišli na to, jak spustit sekačku bez funkce s vlastním pohonem, umožnilo nám to zvyknout si na samotnou sekačku a na všechny její funkce. Zjistili jsme, že nejnižší nastavení bylo vše, co jsme potřebovali pro části našeho trávníku, dokonce i malé kopce, a když jsme se cítili, že tato funkce není nutná (navigace kolem překážek), bylo snadné jej vypnout v horní části rukojeti.

Kromě možnosti s vlastním pohonem nabízí tato sekačka mnoho skvělých funkcí, což z ní dělá skvělou volbu pro váš trávník. Zjistili jsme, že je snadné upravit výšku rukojeti (dvě možnosti) i úhel (tři možnosti) pouze jednou rukou. Nastavení výšky řezání bylo také jednoduchým a snadným úkolem se šesti nastavením, v rozmezí od 1.5 až 4 palce. Tato sekačka je dodávána s jedním ego 56V obloukovou lithiovou baterií, která má 60minutový běh a trvá přibližně stejný čas na nabíjení. Trvalo nám 50 minut, než jsme sekali náš trávník, a my jsme nedošli baterie. Také se nám líbí, že si můžete vybrat z možnosti tašky, mulčování a bočního propuštění pro vaše výstřižky z trávy a při sekání brzy ráno nebo později používat LED světlomety. Rukojeť může být snadno složena a sekačka může být svisle uložena do vaší garáže. A stejně jako většina sekaček napájených na baterii, získáte výhodu rychlého startu s tlačítkem bez kabelu a bez výparů.

Jedinou nevýhodou, kterou jsme nahlásili, byla křivka učení s použitím sekačky s vlastním pohonem. Ale jakmile jsme přišli na to, jak navigovat funkci a sílu, kterou poskytuje, zjistili jsme, že jeho sečení trávníku je snadnější úkol. Pokud máte malý, plochý trávník se spoustou překážek, nemusí to být pro vás nejlepší volba. Také si všimněte, že jsme zjistili, že tento trávník fungoval skvěle na suché a vlhké trávě, ale jednou jsme zažili, kdy se sekačka nezačne (světlo zamrkalo oranžovou, aby naznačovalo problém), ale když jsme ho přesunuli do méně mokré oblasti. Fungovalo to dobře. I když tato sekačka má mnoho stejných funkcí jako naše nejlepší celkově, má o něco méně běhu, je těžší a přichází pouze s jednou baterií. Je to však trochu vhodnější s rozpočtem, takže pokud nepotřebujete tolik energie nebo tak dlouho běhování, mohla by to být lepší volba, zejména pokud máte jiné ego nástroje s kompatibilními bateriemi.

Cena v době publikování: 549

Šířka řezu: 21 palců | Hmotnost: 93.61 liber | Doba běhu: 60 minut | Doba nabíjení: 1 hodina | Možnosti řezání: taška, mulč, boční propuštění

Mulčováním výstřižků na trávu místo toho, abyste je zabalili, můžete vrátit živiny do trávy a snížit jeho závislost na hnojivě.

Autor: Tony Carrick | Aktualizováno 1. května 2023 13:02

Můžeme získat příjmy z produktů dostupných na této stránce a účastnit se přidružených programů.

I když můžete zabalit tyto výstřižky na trávu a vytvořit čistě vypadající dvůr, chytřejší možností je použít mulčující sekačku na trávu. Sekačky na trávu s funkcemi mulčování mohou nakrájet trávníky na malé kousky, které vyživují dvůr. Mulčování nejen eliminuje potřebu, abyste zabalili výstřižky z trávy, ale také snižuje množství hnojiva potřebného k ošetření dvora.

Mulching sekačky na trávu přicházejí jako procházka a jezdící sekačky, které jsou poháněny plynovým motorem nebo elektrickým motorem. Mají paluby speciálně navržené pro rozřezání výstřižků na malé kousky, než je vrátí na trávník. Přečtěte si dále a dozvíte se o konstrukčních funkcích nalezených na těchto specializovaných sekačkách a proč jsou níže uvedené modely některé z nejlepších sekaček na trávu na trhu.

 • Nejlepší celkově: Toro 21palcová sekačka na trávu
 • Nejlepší třesk pro Buck: Troy-Bilt TB110 21-palcová sekačka na trávník
 • Upgrade výběr: Honda HRX217VKA 21-palcová sekačka na trávu
 • Nejlepší napájení na baterii: Ego Power 21-palcová sekačka
 • Nejlepší samoprotel: Honda HRN216VKA 21palcová sekačka
 • Nejlepší pro malé yardy: Ryobi 40V bez kartáčovače 20palcové sekačky na trávu
 • Nejlepší pro velké yardy: Toro 30palcová sekačka na časová síť

Jak jsme si vybrali nejlepší mulčování sekačky na trávu

Zkoumali jsme asi dva tucty sekaček na trávu s schopnostmi mulčování, abychom vytvořili náš seznam, který ukazuje nejlepší mulčující sekačku na trávu pro každou z několika kategorií. Protože mulčování vyžaduje více energie než standardní řezání, vybrali jsme sekačky s dostatečným výkonem. Pro sekačky na trávu s plynem jsme vybrali modely s nejméně 140-kubickým centimetrem (CC) motorem. U modelů napájených z baterií jsme vybrali modely s alespoň 40-voltovou baterií.

Vzhledem k tomu, že design paluby a čepele je také důležitý, jsme vybrali sekačky výslovně navrženy tak, aby produkovaly jemné výstřižky z trávy potřebné k efektivnímu poskytování živin k vytvoření zdravého trávníku. Jednalo se o sekačky s technologiemi navrženými speciálně pro mulčování, včetně více lopatek, speciálního odvzdušňování nebo integrovaného hrábě. Vzhledem k tomu, že většina majitelů nesmíruje jejich trávník při každém řezání, také jsme si vybrali sekačky, které nabízejí všestrannost s bočním propouštěním a možnostem řezání pytlů.

Naše nejlepší tipy

Níže uvedený seznam obsahuje sekačky určené pro výrobu jemných výstřižků na trávu potřebné k mulčování dvora. Je uvedena nejlepší sekačka pro mulčování trávníku pro každou kategorii, včetně plynových a elektrických sekaček pro velké i malé yardy.

Toro 21palcová sekačka na sekačku na trávu

Toroův výstižně pojmenovaný Recycler se odlišuje od ostatních sekaček na trávu s designem, díky kterému je ideální pro výrobu jemných trávníků. Recycler má ventilu, který umožňuje cirkulovat vzduch v sečení, udržuje výstřižky ve vzduchu, aby je čepel mohla několikrát přerušit předtím, než je vrátí na trávník. Tyto jemnější výstřižky se rozpadají rychleji než větší výstřižky, což jim umožňuje lépe vyživovat trávník.

Kromě jeho schopnosti mulčování tato sekačka s vlastním pohonem také dává uživateli další možnosti řezání s systémem pytlů a připojení k vypouštění na boku. Plynový motor 140 ccm poskytuje dostatek energie pro její 21palcový řezací palubu a pohon zadních kol a je také snazší udržovat díky motoru, který nikdy nevyžaduje změnu oleje.

Specifikace produktu

 • Mulching systém vytváří jemné výstřižky z trávy; vhodné pro silné odrůdy trávy
 • Design motoru bez oleje pro uživatelskou přívětivost
 • Zahrnuje možnosti pytlů a propouštění pro snadné vyčištění
 • Výkonný motor 140cc může využívat těžkopádné využití; Pohon zadních kol poskytuje přidanou pomoc
 • Mezi mezera se může tvořit mezi baggerem a sekačkou
 • Pohon zadních kol nemusí být ideální pro preference některých uživatelů

Získejte sekačku na trávu Toro Recycler v Home Depot nebo Toro.

Trójka TB110 21-palcová sekačka na trávu

Tato trojská zabíjení je nejlepší mulčující sekačka za rozpočtovou cenu pro ty, kterým nevadí dodávat sílu posunout tuto sekačku vpřed. Řezací systém Troy Bilt používá na přední straně sekačky hrábě, která zvedne čepele vzpřímeně a připravuje je na rovnoměrný řez. Výstřižky pak cirkulují v symetrické palubě sekačky, což umožňuje čepelům rozřezat přebytečnou trávu na menší kousky, které se rozpadnou v trávníku, aby sloužily jako živiny.

Kromě možnosti mulčování je plynová sekačka Troy Bilt také přichází s vaku, která má široký otvor, aby se zabránilo ucpáváním. Větší 11palcová zadní kola usnadňují tlačení nerovného a drsného terénu. Plynový motor 140 ccm pohání palubu sekačky.

Specifikace produktu

 • Velká 21palcová řezací paluba produkuje jemnější oříznutí pro mulčování; lze použít na silné odrůdy trávy
 • Dostatek energie s motorem 140 ccm; Vhodné pro úlohy sečení malých až rozsáhlých
 • Zahrnuje systém pytlů pro snadné vyčištění

Získejte sekačku na trávu Trójské zablokování v Home Depot nebo Troy-Bilt.

Honda HRX217VKA 21palcová sekačka na trávu

Ti, kteří chtějí, aby špičková technologie snížila jejich trávník, nemusí vypadat dále než tato sekačka na trávu s vlastním pohonem z Honda. Zatímco většina mulčujících sekaček má jednu čepel, Honda tuto sekačku vybaví dvěma. Twin čepele mu dávají schopnost stříhat trávníky na ultra jemné kousky, které jsou skvělé pro propagaci zdravého trávníku.

Nejen, že tato sekačka mulčují výstřižky trávy, ale má také speciální prostředí pro skartování listů do jemných částic. Sekačka bude taška na výstřižky nebo je také vypustí. Nastavení řezání trávy sekačky je snadno procházeno prostřednictvím jednoduchých ovládacích prvků na palubě sekačky. Mulčující sekačka Honda je poháněna modem monster 200cc.

Specifikace produktu

 • Ovládací prvky pohonu automaticky upravte rychlost tak, aby odpovídala tempu operátora
 • Schopné mulčování listů a trávy pro celkové čištění trávníku
 • 21palcová řezací dežinka vybavená 2 lopatkami pro zdvojnásobení řezné síly
 • Masivní motor 200cc dokáže zvládnout nejtěžší úkoly sečení

Získejte Honda HRX217VKA Mulching Lawn Meghter v Home Depot, Lowe’s nebo Mowers Direct.

Ego Power 21-palcová sekačka s vlastním pohonem

Ego je na vrcholu seznamu sekaček na trávu poháněné baterií díky napájení a běhu jeho produktu baterie a motoru. Ego síla je vybavena 56V 5AH dobíjecí lithium-iontovou baterií, která získává neuvěřitelných 45 minut běhu na jeden náboj. To je působivé vzhledem k tomu, že síla je vybavena 21palcovým sečením.

Cycling prostřednictvím tří řezných nastavení na energii je snadné, díky velké ergonomické rukojeti umístěné v horní části sečení paluby. Mezi další uživatelsky přívětivé funkce patří tlačítko spuštění a LED světlomety. Ego síla se také skládá do malého tvaru krabice, který stojí vzpřímeně, což usnadňuje ukládání než většina mulčujících sekaček.

Specifikace produktu

 • Až 60 minut běhu na jednom náboji; může řešit malé i velké yardy
 • Design usnadňuje přepínání mezi možnostmi řezání pro vynikající uživatelskou přívětivost
 • Složí se pro snadné skladování v garáži nebo přístřešku

Získejte Ego Power Mulching Lawn Meghter v Amazonu, Ace Hardware nebo Lowe.

Honda HRN216VKA 21palcová sekačka

Možná žádná značka nedělá sekačku lépe schopnou mulčování než Honda. Zatímco většina sekaček na procházce používá jednu čepel, Honda dodává tuto sekačku na mulčování plynu s vlastním pohonem o rozloze 21 palců se dvěma se dvěma. A zatímco mnoho dalších 21-palcových plynových trávníků má motor 140 ccm, Honda poháněl ty čepele velkým motorem o 170 ccm. Výsledkem je stroj, který je lépe schopen nakrájet výstřižky na malé kousky.

Kromě mulčování je tato plynová sekačka také schopna sbalit a boční vypouštění. K dispozici je také systém s dvojitou pákou, který usnadňuje pohyb mezi svými sedmi možnostmi výšky čepele. S velkou silou přichází vyšší cenovka; Mulčování sekačky Honda je jedním z nejdražších modelů na trhu.

Specifikace produktu

 • Dvojčata vytvářejí jemnější výstřižky trávy pro silnější odrůdy trávy
 • Velký 170 ccm motor může převzít úkoly sečení malých i rozsáhlých
 • Snadno změna výška čepele pro dostatečnou nastavitelnost
 • 3 možnosti řezání, které nejlépe vyhovují typu trávy a preference uživatele

Získejte Honda HRN216VKA Mulching Lawn Meghter v Amazonu, The Home Depot nebo Mowers Direct.

Ryobi 40V bez kartáčovače 20palcové sekačky na trávu

Menší yardy nevyžadují mulčující sekačku s velkou palubou, ani nevyžadují sílu plynového motoru. Tento model napájený z baterií z Ryobi má dostatek řezací síly pro sečení malých yardů. Její 40V 6ah baterie a bezkartáčový motor mohou napájet tuto 20palcovou mulčování sekačky po dobu až 48 minut na jeden náboj.

Kromě mulčování přichází Ryobi také s pytlem a může se vypouštět na boku. Je vybaven LED světly pro noční sečení a jeho řezací paluba má sedm výškových pozic v rozmezí od 1.5 palců až 4 palce. Páka na sekání usnadňuje úpravu výšky řezání. Když je sečení dne provedeno, složí se do kompaktní velikosti pro snadné skladování.

Specifikace produktu

 • Dlouhý běh za jediný náboj; může běžet až 48 minut
 • Široký rozsah výšky řezání řezá více trávy s každým průchodem
 • LED světla umožňují noční sečení (pokud je to preferováno)
 • 3 možnosti řezání integrované v závislosti na typu trávy a preference uživatele

Získejte sekačku na trávu Ryobi v Home Depot.

Toro 30palcová sekačka osobního tempomateru

Nenajdete mnoho sekaček na trávu, které dokážou rozřezat tak široký spoj trávy, jako je Toroův příznivě pojmenovaný Timemaster. Jeho masivní 30palcová paluba je vhodná pro velké yardy, které by jinak vyžadovaly služby sekačky na trávu. Člověk by si mohl myslet, že takový široký balíček by měl potíže s ořezáváním výstřižků na minutovou velikost potřebnou pro mulčování. To není případ TimeMaster, který má dvě čepele poháněné masivním motorem o 223 ccm poháněný plynem.

Kromě široké paluby je časová stránka vybavena užitečnými dalšími funkcemi. Čepel lze uvolnit bez vypnutí motoru, což usnadňuje odstranění překážek a samohybná kola automaticky modulují jejich rychlost tak, aby odpovídala tempu operátora.

Specifikace produktu

 • Široký 30palcový paluba zkrátí čas sečení; Řezy více trávy za průchod
 • Masivní 223 ccm motor Powers Twin Blades pro lepší schopnosti mulčování
 • Snadno nastavitelná rychlost kola pro přidanou všestrannost
 • Skládací design usnadňuje skladování v garáži nebo přístřešku
 • Plahová nádrž je menší než některá zahrnuta s jinými sekačkami na trávu; může vyžadovat časté doplňování

Získejte sekačku na trávu Toro Timemaster Mulching v Home Depot, Ace Hardware nebo Tractor Supply Co Co.

Co je třeba zvážit při výběru mulčování sekačky na trávu

Výběr příslušného typu sekačky pro práci a správnou velikost je klíčem k výběru nejlepší sekačky na trávu. Předem se dozvíte více o různých typech sekačky na trávu a o tom, jak si vybrat správný zdroj energie a velikost paluby.

Typ

 • Push: Tento typ sekačky pro chůzi vyžaduje, aby operátor poskytl potřebnou fyzickou sílu, aby posunul sekačku na trávu vpřed. Nejlepší mulching push sekačka bude mít větší zadní kola, která usnadňuje sekačku, aby tlačila sklon a přes nerovný terén.
 • Self-Colleged: Tento typ sekačky vypadá podobně jako sekačka, pouze je pás, který vede z hnacího hnacího hnacího masa na kola, která poskytuje sílu pro posun sekačky dopředu. Ovládací prvky umístěné na řídnici umožňují obsluze modulovat rychlost kol.
 • Jízda: Jezdící sekačka má sedadlo pro operátora a volant, který jim umožňuje řídit sekačku. Jezdící sekačky přicházejí v modelech nulového otočení a traktoru. Jsou vybaveny většími 12 až 24 motorů.

Design paluby

Na sečení je umístěna čepel nebo čepele, které proříznou trávu. Paluby se liší od velikosti 20palcových paluby nalezených na mnoha sekačkách trávníku k velkým 46palcovým palubám na jezdeckých sekačkách. Velikost dvora určuje, co je velikost paluby vhodná. 20palcová paluba je vhodná pro malé a střední yardy asi půl akru. Větší yardy až tři čtvrtiny akru vyžadují sekačku s alespoň 22palcovou palubou. Trávníky větší než tři čtvrtiny akru by těžily z jízdní sekačky, která má balíček, který je 28 palců nebo širší.

Paluba je umístěna buď jednotlivé nebo dvojité čepele, v závislosti na velikosti paluby. Tyto paluby mají otvor, který vypouští výstřižky ze strany sečení paluby. Pro spuštění funkce mulčování uživatel jednoduše uzavře otvor krytem. S uzavřeným otvorem propuštění cirkuly výstřižky uvnitř sekání, což umožňuje je je čepel několikrát přerušit, než spadnou do dvora.

Zdroj energie

Mulching sekačky na trávu přicházejí se třemi různými možnostmi zdroje energie: plyn, elektrické a bateriové napájení. Plynové sekačky na trávu mají motory, které se pohybují od 125 ccc do 230 ccm, v závislosti na velikosti sečení paluby. Jezdící sekačky mají větší motory, které se pohybují od 12 do 24 koňských sil. Dobrá 20palcová sekačka na mulčování trávníku by měla být vybavena motorem 140 ccm, aby se vytvořila síla potřebná k rozřezání výstřižků na menší kousky.

Elektrické sekačky přicházejí v modelech s kabely i baterií. Vzhledem k tomu, že sekačky na trávu jsou vázány na napájecí kabel, jsou vhodné pro menší trávníky menší než čtvrt akru. K napájení čepele sekačky a hnací koly používají silnou dobíjecí lithium-iontovou baterii, nebo bezdrátová sekačka. Tyto sekačky obvykle umožňují až 45 minut běhu, než potřebují dobití, takže jsou vhodné pro malé a střední trávníky. Motory s bateriemi a elektrickými motory se snadněji spustí, ale nevytvářejte stejné množství energie jako sekačky na trávu s plynem.

Další funkce

Mulching sekačky na trávu přicházejí s dalšími funkcemi, které jim usnadňují provoz. Mnoho sekaček na procházce má ovládací prvky, které umožňují operátorovi upravit výšku paluby, aniž by každé kolo upravovalo jednotlivě. Mnoho sekaček má také páky, které usnadňují změnu nastavení oříznutí z mulčování na boční propuštění.

Mulching sekačky na trávu jsou také vybaveny technologiemi, které jim usnadňují spuštění. Sekačky na baterii mají funkce push-start a mnoho sekaček na plyn má tažné předkrmy, které vyžadují méně síly, aby se motor dostal.

Některé sekačky s vlastním pohonem automaticky modulují rychlost kola tak, aby odpovídala tempu operátora. Sekačky na baterii jsou vybaveny LED světly pro noční sečení.

Tipy pro použití mulčování sekačky na trávu

Můžete udělat několik věcí, abyste vytěžili maximum z nastavení mulčování sekačky. V první řadě sekájte ve správné výšce. Vyřízněte pouze třetinu výšky travní čepele. Tím zajistíte, že výstřižky budou dostatečně malé, aby je vaše sekačka mohla efektivně mulčit. Čepele sekačky musí několikrát řezat výstřižky, takže udržujte ostří sekačku. Je také snazší, aby čepel sekačky na trávu nařízl suchou trávu, takže pouze mulč, když je trávník suchý. A konečně, pokud mulčujete své výstřižky trávy místo toho, abyste je zabalili, vracíte živiny na svůj dvorek. To znamená, že můžete použít méně hnojiv.

 • Pouze posekejte třetinu výšky vašeho trávníku.
 • Sekat, když je suchý.
 • Udržujte čepele sekačky ostré.
 • Použijte méně hnojiva.

Časté časté

Pokud vás zajímá, jak mulčování může pomoci zlepšit zdraví vašeho dvora nebo zda potřebujete vybavit svou sekačku speciální čepelí, přečtěte si odpovědi na tyto a další běžně kladené otázky.

Q. Co dělá mulčování pro váš trávník?

Mulčování vrací živiny na trávník ve formě výstřižků na trávu, což pomáhá krmit jej.

Q. Je lepší mulč nebo tašky při sečení?

Většinu času je mulčování nejlepší volbou, protože vrací živiny na váš trávník a nevytváří odpad na zahradu. Je však nejlepší možností, pokud je tráva vysoká nebo zakrytá v listech.

Q. Potřebujete speciální čepele sečení na mulčování trávy?

Většina sekaček na trávu přichází s čepelemi vhodnými pro mulčování nebo pytlovací trávu. Uživatelé obvykle nepotřebují speciální čepel pro mulčování.

Q. Bude mulčující sekačka položit na můj trávník ozdobné proužky jako v televizi?

Můžete použít mulčující sekačku k vytvoření dekorativních pruhů na trávníku. Ale stejně jako u jakékoli sekačky budete potřebovat válec na trávu, abyste dosáhli pruhovaného vzhledu, který vidíte na baseballovém hřišti Major League.

Q. Jak dlouho vydrží mulčující sekačka na trávu?

Většina sekaček na trávu trvá asi 10 let, i když to záleží na tom, jak často je používáte a jak dobře ji udržujete.

Q. Co je „Thatch“?

V yardech je doškova vrstva organického materiálu, která se shromažďuje kolem základny travních lopatků, které mohou zabránit pěstování nové trávy. Když se Thatch stane příliš silnou, musí být trávník otřen hrabáním nebo použitím dethatcheru. Na rozdíl od všeobecného přesvědčení, mulčování trávníku nepřispívá k další doškolé.

Proč důvěřovat Bobovi Vila

Bob Vila je americkým údržbářem od roku 1979. Jako hostitel milovaných a průkopnických televizních seriálů, včetně „This Old House“ a „Bob Vila’s Home Again“.

V průběhu své desetileté kariéry Bob Vila pomohl každý den stavět, renovovat, opravit a žít lépe-tradici, která dnes pokračuje s odborníkem, ale přístupná domácí rady. Tým Bob VILA destiluje informace o výucech pro projekty, příručky k údržbě, nástroj 101 a další. Tito odborníci na domácí a zahradu pak důkladně zkoumají, veterináři a doporučují produkty, které podporují majitele domů, nájemce, kutilství a profesionály ve svých seznamech úkolů.