Sekačka paluba-snowblower-front end nakladač. Příloha sekačky John Deere

Sekačka paluba-snowblower-front end nakladač

Jim vám pomůže vybrat si malý příloha nebo implementovat, že se hodí k vaší značce a modelu a provede práci, kterou chcete udělat.

Power košťata fungují skvěle pro čištění listů a dokonce dobře fungují pro malé množství sněhu.

Malý traktor je jen tak dobrý jako jeho nářadí. Samotný traktor nemůže do zahrady, sekačky nebo třídy půdy.

Přílohy traktoru Kliknutím na jakýkoli obrázek pro větší zobrazení máme přílohy traktoru, aby se vešly většiny trávníkového traktoru.

John Deere Front End Loader. Model 45 nebyl nikdy použit

Univerzální kompaktní kabina velikosti užitečného uživatele

Velká čistá oblast pro velkou viditelnost 800 zahrnuje dopravu k vašim dveřím

John Deere 3 Point Hitch 600 Přidejte 3 bodové závěs pro použití ještě více příloh- více informací

Universal Mount Roto Tiller.Pro traktory od 14 do 27 hp, které mají svislý hřídel

50 palcová paluba sekačky John Deere

Paluby sekačky John Deere

Velký sortiment rototillers pro trávníky a zahradní traktory

Čepele/pluhy pro mnoho značek a modely traktorů

Tato univerzální kabina se vejde na mnoho velikostí a značek trávníků a zahradních traktorů a je cena za pouhých 575.

Zahradní traktor 54 „Blade a“ Scoop „

Toto je vynikající lopatka, levnější alternativa k nakladači předního konce

Používá se John Deere Small Tractor Snowblowers

Nová Bercomac 48 „Blade v bedny pro 300 nebo 56“ čepel pro 400.(nezahrnuje soupravu Hitch)

Nové použité sněhové blokátory pro trávníky a zahradní traktory

Massey Ferguson Mower Deck- 200

2 jeviště ATV UTV Snowblowers

Nové velikosti a funkce podrobnosti

Pro mnohem víc!

Přílohy zahradního traktoru otázky a odpovědi:

Pokud byste si chtěli přečíst ještě více o přílohách zahradních traktorů, přejděte do našeho webového protokolu a navštivte kategorii přílohy zahradních traktorů

Odpověď: Stejné zatížení jsem již dříve spustil se systémem nabíjení 14 amp a musel jsem spustit motor široký otevřený, abych jen sotva držel krok. Myslím, že se vám bude dařit dobře s výstupem 20 ampér. Není nutné spustit relé, stačí získat nějaké kvalitní přepínače.

Otázka: Koupil jsem si John Deere 425 s nadějím na koupi sněhového pluhu. Viděl jsem aukci, kde prodejce nabízí pluh pro model John Deere 420 a John Deere 430. To se hodí k Deere 425?

A: Přílohy John Deere 420 a 430 Deere nebudou výměny.

Otázka: Myslíte si, že můj 1988 John Deere 216 dokáže zpracovat nakladač front.end? Nebo bych se měl přesunout na John Deere 318, který má hydrauliku?

Odpověď: 216 Deere zvládne nakladač. Už jsme je nainstalovali na starých traktorech John Deere 110.

Otázka: Našel jsem nakladač, který byl mimo 420 John Deere. Mám 332 John Deere. Bude nakladač a závody fungovat s mým?

Odpověď: Ne, ty nakladače nebudou fungovat na naftě John Deere 332. Dalším problémem je, že čerpadla pro každého z těchto traktorů běží na dvou různých RPM. Také se obracejí v opačných směrech.

Otázka: Přemýšlel jsem, že by 246 rotační koště se hodil do 318? Kolik sněhu může odstranit?

Odpověď: 246 je koštěta typu F900, která se nehodí na John Deere 318. Většina energetických košťat zvládne 3 palce sněhu.

Otázka: Dělá někdo připevnění ke sekačům s nulovým otočením. Mám sekačku s nulovým otočením Ferris IS2000Z a rád bych pokutoval proveditelné přílohy sněhových dmychadel.

Odpověď: Ano, můžu vás nastavit bez problémů. Byl by to sněhovář, který hodí sníh, takže nebudete muset hrát na sněhové relé. Mám 54 palcový dvoustupňový Bercomac Snowblower s 23 HP Vanguard Engine v něm nainstalovaný nebo dvoustupňový Bercomac Snowblower s 18 HP Vanguard Engine v něm nainstaloval. Míč 1 7/8 „se vejde přímo do vašeho zadního závěsu.

Otázka: Chci na svou sekačku na 42 palce kadet na 42 palců dát přílohu na sněhovou skříňku s 17 hp Kohlerem. Cub je číslo modelu RZT4200. Zadní pneumatiky jsou 40 palců zvenčí.

Odpověď: Právě jsme vyšli s Berco Two Etapa Snowblower s vlastním motorem, takže jej můžete rychle připojit a uvolnit ho koulí 1 7/8 „na zadní straně stroje. Snowblower je namontován na přední straně zatáčky kadetů Cub Cadet. Jedná se o 48 palcový řez s pěkným velikostí Vanguard V-Twin Reuin Valve ventil 18 hp motor.

Otázka: Mám John Deere 212 a přítel má 110, který má sněhový vrhač. Bude Sněhový vrhač fungovat na mém traktoru?

A: Ano, pokud má nový styl 110.

Otázka: Udělal John Deere někdy splitter 3 bodů, který by pracoval s 455?

Odpověď: Pokud vím, udělali to pouze pro John Deere 318 a pouze pro John Deere 420.

Otázka: Mám kabinu, která byla na mém roce 1982 318. Mohl byste prosím říct, jaké další roky a modely, že se tato kabina vejde?

Odpověď: Vaše kabina by se také měla hodit na John Deere 316, John Deere 322 a John Deere 332.

Otázka: Právě jsem si koupil John Deere 300, mohl bych s tímto traktorem spustit rozprašovač protokolu?

Odpověď: Ano, můžete spustit rozprašovač našeho traktoru.

Otázka: Mám John Deere 455 s 3 pt závěsem, chci sběrný systém, aby se vyhnul dvěma běhům na našem velkém trávníku, aby sbíral řezanou trávu. Moje žena dělá většinu sečení, takže musím být citlivý na manévrovatelnost všeho vzadu. Můj výzkum mě vedl k MC519 s velkou kapacitou, která může být objemná nebo tři připojení tašek, která má menší kapacitu, ale snadno se manévruje. Oba vyžadují energetickou jednotku. Jaké jsou vaše návrhy?

Odpověď: Šel bych na vozík MC519, jak možná víte. Můžete také vyhodit vozík, aniž byste se dostali z traktoru.

Otázka: Právě jsem si koupil svůj první John Deere, model 322 vyrobený v roce 1988. Má na tom 890 hodin, což vypadá jako hodně, ale zdá se, že je ve výborném stavu. Zdá se, že běží skvěle, kromě toho, že škrticí klapku funguje dobře pouze v min nebo maximálním škrticí klapce, ne mezi nimi. Zdá se, že se guvernér moc nepohybuje. Na malé jaro je malý odkaz. By jaro potřebovalo nahradit nebo ? Jakékoli jiné nápady? Jakákoli pomoc by byla oceněna. By se sněhová čepel z modelu 235 přizpůsobila 322? Mám šanci na sněhové čepeli z zahradního traktoru 420. Vejde by to, hydraulika a všechno?

Odpověď: Tento model 322 se v podstatě narodil s tendencí dělat přesně to, o čem mluvíte. Můžete zkusit upravit karburátor a také zkontrolovat, zda má spojení mírný ohyb nebo přetažení. Ne, čepel John Deere 235 se nepřiblíží k montáži na John Deere 322. 235 je levnější stavěný traktor a čepel by pravděpodobně nedržel až 322. Ne, čepel JD 420 se nehodí 322.

Otázka: Mám 54 „čepel od zahradního traktoru John Deere 318, který jsem namontoval na John Deere X-475. Hadice jsou dostatečně dlouhé, aby se připojily k 475 prodejnám. Je kompatibilní s hydraulickým tlakem? Jakýmkoli způsobem ublížím 475 hydraulického systému?

Odpověď: 54 „Blade bude fungovat dobře a nehrozí nebezpečí, že bude poškodit váš x475.

Otázka: Mám Johna Deere 140 a přemýšlím, jestli sněhová šňůra John Deere 37A bude pracovat na tomto traktoru?

A: Ne, 37a je nesprávný sněhový blok pro John Deere 140.

Otázka: Už jste někdy viděli někoho, kdo používá povídací bagr s zahradním traktorem John Deere 425?

Odpověď: Ne, neměl jsem nic společného s bagry po díře, ale vím, že potřebují 540 ot / min PTO a to je rychlost mé sady PTO pro váš traktor.

Otázka: Bude paluba z JD 316 zapadala na John Deere 216?

Odpověď: Ne, paluby nebudou výměny.

Otázka: Kdybych si koupil zahradní traktor John Deere 425 a koupil si soupravu PTO pro rota-tiller, musel bych sundat řezací palubu atd., Nebo bych to všechno mohl nechat na traktoru? Určitě by to bylo mnohem lepší, kdybych mohl nechat všechno tak, jak to je.

Odpověď: Ano, necháváte sekačku se zapnutým s rototovým tillem a zatlačte páku na PTO, abyste vypnuli palubu sekačky a zapnuli PTO rototo-tilleru PTO.

Otázka: Vím, že John Deere dělá jednorázovou sněhovou skříň pro John Deere 400. Dělají pro to také dvě fáze? Zasunuji sníh s čepelí, ale také přemýšlím o koupi dmychadla.

Odpověď: Pro John Deere 400 nebyla vyrobena žádná dvoustupňová sněhová blokování.

Otázka: Mám zahradní traktor John Deere 475 s čepelí, jak určíte plovoucí polohu na čepeli?

Odpověď: Vše, co uděláte, je přesunout páku do polohy plováku a pak se čepel vznáší nahoru a dolů podle úrovně a úhlu země.

Otázka: Mám šanci získat zahradní traktor John Deere 318 za nic ve swapu. Jaký druh PTO má vzadu a mohl by být použit pro rozmetadlo hnoje poháněného PTO? Jednotka nemá 3 bodové závěs.

Odpověď: Musíte zkontrolovat a zjistit, zda má vzadu PTO. Ne, to nepřichází standardně na John Deere 318. Budete také muset sledovat a ujistit se, že přijdete se stejnými RPM. Zadní konec na John Deere 318 běží při 2000 otáčkách za minutu. Myslel bych si, že rozmetadlo hnoje bude nastaveno na 540 ot / min.

Otázka: Můj manuál Cub Cadet 1045 mi říká, že nejnižší možná výška řezání je 1 1/2 palce. Je něco, co mohu udělat, abych snížil výšku na 7/8 nebo 1 palec?

Odpověď: Ano, museli byste snížit další drážku, kdekoli je umístěn mechanismus zamknu.

Otázka: Hledám přední nakladač pro svůj zahradní traktor John Deere 425. Jsem obeznámen s nakladačem 40, který vytvořil John Deere, ale víte o jakýchkoli jiných výrobcích nakladačů, kteří se hodí k mému 425? Hledám něco, s čím mohu načíst nečistoty a štěrk. Nepotřebuji kopat nerušenou špínu, ale mám hromady špíny, které seděli asi rok, kdy bych se chtěl pohybovat. Slyšel jsem různé názory na to, zda má John Deere 425 dostatečnou váhu a koňské síly k provedení tohoto typu práce.

Odpověď: Tyto nakladače jsou schopny kopat tvrdé nečistoty, pohybující se hromady nejsou vůbec problémem. Mám malý John Deere 140 s nakladačem předního konce a motorem o výkonu 14 koňských sil a nepřibližuji. S tímto traktorovým balíčkem mohu také roztrhat tvrdou půdu. Jakmile dostanete jeden z těchto předních nakladačů, budete se divit, jak jste si bez něj vycházeli. Používám důl pro mnoho pracovních míst.

Otázka: Mám zahradní traktor X585 John Deere s přední čepelí 54 „Power Angle. Při těžkém sněhu nebude čepel zůstat zamčený v úhlové poloze, zatímco já tlačím těžký sníh. (jedna noha nebo více) Hadice jsou správně připojeny a neexistují žádné úniky. V kontrolním ventilu nebo čerpadle tedy musí být problém?

Odpověď: Zní mi to, jako byste si museli koupit uzamklý ventil sekačky a dát jej na svůj traktor.

Otázka: Mohl byste mi prosím říct, zda se sněhová founti John Deere, která se hodí k modelu 317, se hodí na model Deere 332?

Odpověď: Ano, stejná sněhová blokování se hodí oběma traktorům.

Otázka: Vlastním John Deere 316 s předními pneumatikami vpředu a vzadu. Bude tento traktor dobrý pro orbu sněhu? Mám si za to koupit čepel nebo sněhovač? Jak hluboko bude povídat čepel?

Odpověď: Pokud máte na zadní straně traktoru hodně váhy, že Blade zvládne velké množství hlubokého sněhu. Ale s čepelí musíte mít prostor, abyste mohli dát veškerý ten sníh. Se sněhovým blokem můžete téměř říci, že sníh prostě zmizí.

Otázka: Na vašem webu jsem si všiml, že nedoporučujete dát na „malou“ kadety „Little“ Home Depot Deere nebo Cub Depot Depot nebo Cub? Týká se to těm, které prodávají s 25 a 27 koňskými silami?? Přemýšlím o koupi jednoho, ale pouze pokud s tím mohu orat!

Odpověď: Ano, stroj 25 až 27 hp dokáže zpracovat čepel nebo sněhové blokování.

Otázka: V současné době mám John Deere 212 s nástavbou oje a musím za to získat sečení paluby. Bude paluba z 110 fit 212? Talíř a věšáky stejně? Budu potřebovat speciální pás?

Odpověď: Ano, balíček sekačky si vyměňuje jeden ze 2 traktorů. Ano, existuje dobrá šance, že pás nebude správná délka.

Otázka: Máme zájem o nakladač pro náš traktor John Deere 400.

Odpověď: Máme nový univerzální nakladač front.end, který je dostatečně velký, aby se vešel na váš John Deere 400. Jediné, co byste museli udělat, je udělat nějaké závorky, aby se to dalo na svůj traktor.

Otázka: Když řeknete závorky, máte na mysli to, co je nutné pro připojení nakladače k ​​rámu? Také má nakladač 3 nebo 4 hydraulické válce a jsou tam rychlé připojení k použití hydrauliky na traktoru?

Odpověď: Museli byste udělat držák, abyste přecházeli z nakladače do traktoru. Nový nakladač má 3 válce s velkým válcem uprostřed a naklonění kbelíku. Ano, má 4 rychlé hydraulické vazby, které se připojují k přednímu konci traktoru.

Otázka: Mám 425 Johna Deereho a mám otázku o hydraulické páce zvednutí (jedna pod pákou z výtahu paluby), která ovládá výtah sněhové čepele nebo cokoli jiného. Koupil jsem použitý traktor a podle mého vědomí nebyly na něm nikdy žádné přílohy, jiné než paluba sekačky. Cívka nebo ventil, kde by se připevnily hydraulické hadice připevnění. Namísto zástrček plánuji nainstalovat rychlou spojovací soupravu, ale mám 2 otázky. Jedním z nich je po instalaci spojků, které jsou (jsou tam 4) nainstaluji výtahový válec čepele. a dva je, zdá se, že páka je uvízlá a nebude se pohybovat. Je to proto, že zástrčky jsou stále ve cívce, nebo bych měl hledat něco jiného, ​​co to může způsobit?

Odpověď: Ano, máme potíže s těmi cílovou ventily, které se uzavírají a nepohybujete se poté, co se nepoužívají po dlouhou dobu. Tyto kontrolní ventily se budete muset dostat pod traktor, stříkat je pronikavým olejem a propojit vazbu tam a zpět, dokud nebude zdarma. Musíte zavěsit svůj výtahový válec až ke 2 hydraulickým vazebám, které jsou připojeny k páce, která má v ní plovoucí polohu.

Otázka: Mám traktor trávníku John Deere 332, který se mi opravdu líbí, ale nevím, jak upravit výšku paluby. Na mém x745 má hloubkový knoflík. LX176 má stejný knoflík typu. Jak, pokud je to možné, můžete upravit 332? Zdá se také, že také řízení 332 má dvakrát revoluce na volantu, aby otočila kola jako x748. Existuje něco, co lze udělat pro opravu tohoto problému nebo existuje nějaký typ úpravy ?

A: Ne, to je obecný pevný poměr, který je na vašem JD 332, který nelze změnit. Vaše nastavení výšky na 332 je umístěno na levé zadní straně traktoru.

Otázka: Máme traktor John Deere 214 z roku 1984 a chtěli bychom za to získat sněhový vrhač. Příručka pro obchod s traktorem obsahuje informace o příloze John Deere 37A Snow Thrower. Viděli jsme na prodej model 37 Snowthrower. Existuje nějaký rozdíl mezi modelem 37 a 37a? Buď by pracoval na 214?

Odpověď: 37A je vyrobena pro váš pozdější styl traktoru, jako jste vy. 37 má spuštěnou sněhovou skříň opačným směrem, proto by pás musel být zkroucený.

Otázka: Mám řemeslníka, jak snadné je změnit přílohy se systémem BERCOMAC? Pokud se měním z dmychadla na pluh, je to jen otázka uvolnění dvou špendlíků, zálohování, jízdy k pluhu a zavěšení dvou špendlíků, nebo je to komplikovanější? Pokud je to komplikovanější, jak dlouho byste odhadli změnu připojení? Pokud jsem se po zakoupení příloh Bercomac přeměnil na Johna Deer?

Odpověď: Koupili byste si jen jeden subfram pro svůj traktor Sears a pak si koupili sněhové blokování. tlačit čepel. a koště. To vše na jednom rychlém odpojení a připojte se k vašim Sears. Řekl bych, že změna příloh trvá asi 5 minut, sníh zahrnuje pás, takže možná to může trvat trochu déle. Jednoho dne, pokud byste si koupili John Deere, vše, co byste museli koupit.

Otázka: Mám traktor John Deere X585 4×4. Zapadne na něj Bercomac PTO?

Odpověď: Ano, Bercomac na to půjde přímo, včetně hnacího hřídele a všeho.

Otázka: Vlastním sekač na trávníku L108 John Deere trávník/jezdící sekač na trávu, buď ’04 nebo ’05. Bydlím v jižním New Jersey a v posledních letech jsme měli několik významných sněhových pádů. 12 palců nebo více v jednotlivých bouřích. Mám téměř 400 ft chodníku a 2 aut příjezdová cesta. Nejsem příliš mechanicky nadaný, takže potřebuji něco snadného a dostatečně snadné použít, takže to dokáže i moje žena. Doporučujete čepel nebo připevnění sněhu? Který model?

Odpověď: Ano, máme novou kompac t.berco snowblower a subframe soupravu, která se vejde na váš traktor. Dvoustupňové sněhové blokování je mnohem lepší než čerpací čepel, protože se můžete vždy zbavit sněhu se sněhem. Doporučil bych vám koupit zadní držák na váhu kufru a 6 hmotností kufru.

Otázka: Máte nějaké přílohy, které se hodí k Husqvarna Gth220? Je to 22 hp, 53 palců, dost velký pro některé malé přílohy, ale nevím o žádném dostupném.

A: Ano, máme přední čepele. Traktory poháněné těžkými rototlary. A sněhové blokátory pro váš traktor. Dejte mi vědět, o co máte zájem.

Otázka: Právě jsem si koupil zahradní traktor John Deere 425 se 4 koly a jsem s ním lechtaný k smrti. Chtěl bych za to získat oje. Jaké jsou moje možnosti pro napájení oje? Nemá PTO, mohu přidat soupravu PTO? Mohu spustit oje s hydraulickým systémem?

Odpověď: Ano, museli byste si koupit soupravu PTO. Hydraulický rototiller je utekl z vlastního hydraulického čerpadla.

Otázka: Prosím, dejte mi představu, co mohu udělat, abych posílil svou schopnost házení sněhu. Vlastním zahradní traktor John Deere 112 s elektrickým výtahem.

Odpověď: Jedna věc, která hodně pomůže, je, kdybyste si koupili pozdní dlouhý lesklý výtok sněhu, který hodí sníh mnohem dále než váš současný výtok, který máte na ten model sněhové skříně. Další věc, otočte vám RPM motoru až do 4000 ot / min. Kombinace těchto 2 subjektů bude docela změnit.

Otázka: Zapadá do Snow Blower pro zahradní traktor John Deere 420 a pracuje na zahradním traktoru Johna Deere 425 nebo 430?

A: Ano, Snowblower John Deere 420 se vejde na JD 430. Nehodí se do zahradních traktorů John Deere 425.

Otázka: Myslel si, že byste mi mohli dát nějaké nápady k vyřešení problému, který mám s mým John Deere 455 Garden Tractor a 54 Front Blade. Hitch má 2 hydraulické válce pro nastavení dolů a úhlu. Nahoru a dolů pomocí dolní hydraulické kontrolní páky funguje skvěle. Problém je kontrola strany na boční. Čepel si nebude udržovat svou polohu. Pokud něco zatlačím na pravou stranu čepele, otočí se doprava a ditto doleva. Musím neustále upravovat horní kontrolní páku. Všiml jsem si diskuse, že při pohybu pák by měla být kliknutí a neslyším žádné kliknutí. Zní to, jako by to byl problém s jakýmkoli ventilem, ke kterému se páka spojuje? Viděl jsem ventil inzerovaný na eBay, který naznačoval, že má zavřít hydrauliku výtahu paluby, když jsou použity přední přílohy, a nemám to na svém traktoru. Zní to tak jako to, co se ovládací páka připojuje nebo je možné chybějící ventil? Můžete pomoci s více specifikami?

Druhá otázka. Přemýšlím o přidání 40 nakladače pro lehké nečistoty, štěrk, mulč, atd. pohyb? Nikde jsem neviděl ani zkusit, takže si nejsem zcela jistý, co očekávat, jak to bude mít užitečnost této jednotky. Použil jsem několik nakladačů s kapacitou výtahu 800-1000 liber na traktorech pohonu 4 kol a vím, že bych neměl takovou schopnost. Chtěl bych být schopen nabrat štěrk z hromady a dostat kopečku nečistot nebo mulčování z hromady špíny, která byla vyhozena asi před rokem před rokem. Neočekával bych, že budu moci udělat žádné naslouchání nerušené nečistoty z pole, kde je tráva nebo kořeny. Jakékoli rady ohledně mých očekávání nebo hodnoty tohoto nakladače? Bude to fungovat s výlohou sekačky na 60 palců na místě?

Odpověď: Ano, potřebujete ten ventil a to se postará o čepel, takže zůstane tam, kde jej nastavíte doleva a doprava. Pokud máte zájem, mám jeden na skladě. Máte pravdu, že nafta 455 je mnohem více než stroj na sečení. Nakladač na zahradním traktoru je velmi cenný a užitečný balíček. Mám John Deere 140 s nakladačem a také John Deere 318 s nakladačem. Hlavní věc, kterou musíte udělat, je dostat dostatečnou váhu na zadní straně traktoru, takže máte spoustu trakce. Nakladače jsou velmi drahé a těžko najít. V tomto modelu 40 nakladač můžete sekat, zatímco máte rám nakladače. Samotný nakladač je rychlý na rychlém balíčku. Pokud máte vzadu dostatek váhy, můžete se kopat do tvrdšího terénu, takže to roztrhne zem s kbelíkem.

Otázka: Mám opravdu obtížný čas se snažit najít sněhový pluh pro traktor mého Scotta. Je to L1742. Šel jsem do obchodu s vybavením John Deere (protože Scott’s je vyroben John Deere) a řekli, že traktor je zastaralý a již nese pluhy. Jeden jsem viděl na eBay, ale byl jsem na poslední chvíli předmětem. Jakékoli nápady, pokud nosíte nebo můžete najít.

Odpověď: Lepší než čepel, mohu vám vyhovět dvoustupňovým Berco Snowblower, která se vejde přímo na váš traktor. Máme také novou čepel pro váš traktor. Máme také koště po výkonu.

Otázka: Myslíte si, že John Deere 455 bude moci zvládnout čepel 350 liber? Našel jsem závěs kategorie 1, který byl upraven tak, aby se vešel do Johna Deere 455.

Odpověď: Neměl bych si toho starosti. Na zadní straně 455 John Deere jsem měl kategorii 1, tříbodovou zadní čepel a že čepel byla široká 7 stop. Na přední straně jsem měl váhy kufru, abych ho držel. Myslím, že přední konec má 5. Koupil jsem si tu držák kufru, který se šroubne dopředu a pak si myslím, že to drží 9, takže jsem měl vpředu 9 závaží. Pravděpodobně víc, než jsem potřeboval.

Otázka: Přemýšlím o získání nové 2 fáze pro 140. Zapadá to stejně jako 49 „vrhač s hydro a pásem atd. Jak těžké je? Z toho, co uslyším 2 fáze, kterou používají na 318, se vejde, ale je příliš velká a těžká. Chtěl bych získat 2 etapu, která je odolná, lehká a hodí mnohem lépe než 9 „vrhač. Prosím, dejte mi vědět, jaké jsou vaše myšlenky. Pokud by člověk měl získat berco, jak bych dostal ložiska dílů atd?

Odpověď: Ano, dvě fáze John Deere je velmi těžká sněhovářka. Dvoustupňová Berco vyhazí dvoustupňové Johna Deere a je to spíše průměrná sníh na váze. Části berco nejsou problém, protože většinu z nich skladujeme. Jakákoli 2 fáze hodí sníh dále než jedna fáze. Pokud chcete hodit sníh dlouhou cestu, získejte Berco a vaše potíže skončily.

Otázka: Nedávno jsem si koupil sněhovač na přední straně pro můj John Deere 455. Po připojení hydraulických hadic na přední straně s „cívkou“ jsem zjistil, že přední hitch se nezvedne. Za 9 let jsem nikdy neměl nic připoutaného k cívce. By nedostatkem použití způsobilo, že by to v průběhu času zmrazilo?

Dvě spodní hydraulická spojení na cívce, používané k úhlu předního závěsu doleva a doprava, pracují. Měli byste náhodou nějaké návrhy, jak potíže s problémem s předním závěsem, který se nepohybuje nahoru a dolů? Myslíte si, že část „cívky“ by mohla být nějak zabavena?

Odpověď: Máme potíže s těmi ventily řady John Deere 400. Pokud se tato páka při přesunu nepohybuje ani klikne na kliknutí, je to váš problém. Museli byste se dostat pod ní, namazat to a vystrčit ji sem a tam.

Sledování: Jen jsem vám chtěl nechat, aby jsem se dostal pod 455 a namazal a předvedl několik otočných bodů na tyčích, které se připojují k hydraulickému ventilu, a byl jsem schopen přimět ventil do práce!

Než jsem od vás slyšel, začal jsem si myslet, že problém by mohl být uvnitř ventilu a že budu muset utratit značnou částku za novou část.

Velmi si vážím vaší odpovědi na mě. Ani jsem nevěděl, že páka měla „kliknout“, dokud jsi mi o tom řekl.

Otázka: Mám zahradní traktor John Deere 216, který se snažím položit přední 43 „čepel. Mám montážní držák pro traktor a čepel se hodí dobře, prostě nemůžu přijít na výtah (kde jde za traktorem. Můžeš mi pomoci?

Odpověď: Za předního křížového rámu by měla být rameno propojení visící. Má čtvercovou díru v tomto předním díle. Existuje velká šance, že veškeré toto spojení není na tomto traktoru, pokud na něm již neměla sněhovač nebo push čepel.

Otázka: Mám Cub Cadet LT1018 a chtěl jsem vědět, zda máte k dispozici nějaké dvoustupňové přílohy sněhové skříně? Bylo mi řečeno tento model s Briggs a Stratton 18.5 HP Intek Engine může být příliš malý na to, aby zvládl připevnění sněhové skříně, jaké jsou vaše myšlenky?

Odpověď: Budete mít spoustu energie, jsou tu někteří výrobci traktorů, kteří na přední straně vysílají osm motorů s výkonem koňských sil se sněhovatelem. Ano, mám pro vás docela jednotku. Berco Snowblowers jsou dvoustupňové jednotky, která vyhodí sníh z vaší příjezdové cesty a přes dvorek vašeho souseda.

Otázka: Mám sériové číslo John Deere 112. V rozmezí 130000. Přišlo to s rukávem. Na jakých dalších modelech bude tento závěs fungovat?

Odpověď: Tento závěs by měl také pracovat na 200, 208, 210, 212, 214 a 216.

Otázka: Zajímám se o sněhové sníh John Deere 2, který máte na svém webu pro John Deere 317. Můžete prosím poskytnout číslo modelu a další podrobnosti.

Odpověď: To je model 47, 2 fázové sněhové blokování. Jedna hydraulická páka na vašem 317 by byla použita ke zvednutí a snížení sněhové skříně. Druhá páka se používá k otočení hydraulické výtoky. Dva fáze má lepší zvedací systém než 1 fáze, protože se zvedne výše. Dva jevištní sněhové blokátoři hodí sníh mnohem dále než dvoustupňový dmychadlo. Dva etapa je také mnohem silněji postavená než 1 fáze.

Otázka: Uvažuji o nákupu traktoru John Deere 430. Má přibližně. 1400 hodin na tom. V současné době mám John Deere 332 a mám za to 54 „přední čepel a 48“ sněhového vrhu. Jsou tyto jednotky kompatibilní s 430, nebo co by bylo potřeba k tomu, aby se kompatibilní? Taky. jsou rocker hřídele/3 pt. Shromáždění sestavy hitterů? Co takhle zadní jednotka PTO?

Odpověď: Žádný z příloh předních hor. 3 pt závěs a zadní PTO se bude vyměnit v pořádku.

Otázka: Mám traktor Lawn Model L130 L130. Chtěl bych být schopen tlačit nebo zvednout malá množství nečistot pro můj dvorek terénní úpravy. Zapadá čepel, kterou máte na svém webu? Máte nějaké další návrhy? To se hodně ptá, ale existují nějaké hydraulické výtahy předního nakladače pro takový malý traktor?

A: Promiň, ale váš traktor se nemůže přiblížit k tomuto druhu trestu. Museli byste získat něco jako JD 140, 300, 312, 314, 316, 317, 318, 322 nebo 332, abyste přidali tento druh připoutání. Ostatní novější velké zahradní traktory se samozřejmě přidají také.

Otázka: Myslím, že získám sněhovač pro můj traktor John Deere GX255. Bylo mi řečeno, že Bercomac z Kanady vyrábí 2 fázové dmychadla, které se vejdou. Který bych měl dostat? Nemám moc sněhu. Bude jednorázová fáze dost dobrá. nebo můžete přizpůsobit další 2 fázové flopury Deere, aby se vešly do GX255?

Odpověď: Máte pravdu, Deere má pouze jednu fázi, o které by si myslím, že by byla O.K. pro tebe. Prodali jsme jak Deere, tak Bercomac Snowblowers pro několik různých traktorů. Pokud chcete hodit sníh na dlouhou cestu, Bercomac je jediný způsob, jak jít. Další velkou výhodou pro Bercomac je to, že má rychlý závěs. Pokud jste někdy chtěli nasadit čepel, lze to provést za pár minut. Totéž platí pro jejich energetický koště, to také zaskočí. Bercomac má dobrou hodnotu dalšího prodeje. Jako příklad, pokud jste to chtěli prodat, mohli byste jej prodat někomu s kadetem Cub a mnoha dalšími značkami a modely traktorů. Jediné, co by museli udělat, je koupit rychlý závěs pro svůj traktor. Cena na Bercomac je přibližně stejná cena jako Singe Stage Deere a měli byste mít více luxusní jednotku.

Otázka: Připadá Bercomac pouze větší traktory nebo by to mohlo jít do zahradního traktoru John Deere 317?

Odpověď: Ano, Bercomac je vyroben pro velký traktor nebo pro malé traktory. Máme je pro 317, 318, 425, 455 a více. Na 317 je držák ve skutečnosti pro 318, takže potřebuje malou úpravu.

Otázka: Můj soused získává jeden z dvoustupňových Berco Snow Throwers pro její nový John Deere GX335. Protože se pravděpodobně dostanu „dobrovolně“, abych každý rok nainstaloval a odstranil tuto věc?

Odpověď: Paluba sekačky se snadno objeví. K práci nemusíte používat žádné nástroje. Existují pokyny se zařízením BERCOMAC.

Ujistěte se, že hydraulická tekutina je na správné úrovni.

Při kontrole úniků v hydraulickém systému použijte kus papíru nebo lepenky. Nikdy nepoužívejte ruce, protože olej z úniku čepice pod vysokým tlakem může proniknout do kůže.

Cestujte s kbelíkem nízkým na zem a pro stabilitu a lepší vidění.

Když jdete z kopce s nabitým kbelíkem.

Připevnění traktorových přípojů, kompaktní přílohy traktoru