Ego 56-V LITHIUM-ION CORDless Review. Go Power Lawn Meghter

Ego 56-V LITHIUM-ION CORDless Review

Lindsay Boyers je spisovatelka založená z Massachusetts. Píše o kuchyňských výrobcích a domácích spotřebičích pro smrk, má více než deset let zkušeností s psaním a vydala jedenáct knih.

Ego 56-V LITHIUM-ION bezdrátová sekačka

Ego 56-voltová lithium-iontová bezdrátová sekačka má dostatek točivého momentu a řezání přesnosti, aby soupeřil s jakoukoli plynovou sekačkou ve své třídě.

Ego 56-V LITHIUM-ION bezdrátová sekačka

Koupili jsme ego 56-voltovou lithium-iontovou bezdrátovou sekačku, aby ji naše recenzentka mohla vyzkoušet na jejím majetku s jedním akrem. Čtěte pro naši úplnou recenzi produktů.

Sekačky na plyn jsou již dlouho standardním způsobem, jak se postarat o váš trávník, ale ve městě je nový šerif-a je to vybaveno baterií. Víme, že dokonale řezaný trávník je vzácná věc a že možná váháte přejít na něco nového, takže jsme na našem vlastním dvorku dali ego 56-volnou lithium-iontovou bezdrátovou sekačku. Čtěte dále pro naši recenzi designu sekačky, výkonu, výdrž baterie, ceny a konkurence.

Proces nastavení: Jednoduché a minimální

Krabice zahrnovala sekačku, 5.0AH 56-VOLT BATERIE, nabíječka, taška na sběr trávy, mulčování příslušenství a boční vybíjení skluzu. Byly tam také tři samostatné příručky: jeden pro sekačku, jeden pro baterii a jeden pro nabíječku. Manuály byly poměrně snadno čitelné, ačkoli tam byly některé stránky, kde jsme mohli použít jasnější instrukce nebo další písemný směr vedle obrázků. Nebyl to však velký problém.

Proces nastavení byl rychlý a snadný a sekačka na trávu byla připravena jít za méně než deset minut. Dveře terminálu baterie se nacházejí na přední straně sekačky a otevře se přímo, takže nemusíte sekačku na trávu nebo zápasí s jakýmikoli západkami nebo šrouby. Získání baterie je vánek; Snadno se sklouzne a klikne přímo na místo s trochou tlaku. Uvolnění baterie je stejně snadné. Když je čas vytáhnout baterii a dobít ji, jednoduše zatlačíte dolů na tlačítko uvolnění a baterie se objeví přímo nahoru, abyste ji mohli vytáhnout.

Jediným skutečným nastavením bylo připojení sáčku na sběr trávy k kovovému rámu, na kterém visí. proces, který trval nanejvýš tři minuty. Jakmile byla taška připevněna na jeho rámu, snadno se připnula na zadní stranu sekačky a robustně držela na místě. Místo tašky na sběr trávy máte také možnost místo toho použít příslušenství pro mulčování nebo boční vybíjení.

Design: Elegantní a stylový

Jakmile z krabice vyšla sekačka na trávu, byli jsme ohromeni. Má elegantní, stylový design a protože většina těla je vyrobena z plastu, je velmi lehká. zejména ve srovnání s tradičními sekačkami. Kromě plastového těla je ego vybaveno 9palcovými plastovými koly, která se zdají být dostatečně velká a robustní, aby prosadila i ty nejvíce neuspokojené trávníky.

Jedním z našich počátečních obav bylo, zda by plast mohl vydržet nevyhnutelné hrboly a dings, zejména když bychom jej ukládali v garáži s jinými položkami. Měli jsme kovové sekačky, které trvají roky, a lehké tělo sekačky ego způsobuje, že se zdá méně drsné. Na druhou stranu by to mohlo být prospěšné, protože plast je odolný proti počasí a nerez jako kov. Předpokládáme, že čas to řekne.

Sekačka na trávu na trávu je velmi uživatelsky přívětivá, s snadno přístupnými mechanismy na přední straně a boky těla, které se snadno upravují. Je také vybaveno LED světlomety, které poskytují dostatek dalšího světla pro sekání trávníku za slabého osvětlení. Pokud váš jediný čas na sekání je po práci nebo právě když slunce začne klesat, je to hlavní plus.

Výkon: lehký a výkonný

Na rozdíl od sekaček Pull Start, které vyžadují aktivaci a několik pokusů o startu, sekačka na trávu pracuje s stisknutím tlačítka. Poté, co plně prodloužíte rukojeť, jediný stisknutí tlačítka Start zapálí motor a jste připraveni jít. To byla jedna z našich oblíbených funkcí, protože to eliminuje potřebu zápasit se sekačkou s plynem. To je hlavní výhoda pro někoho, kdo nemá moc manuální obratnosti.

Na rozdíl od sekaček Pull Start, které vyžadují aktivaci a několik pokusů o začátek předtím, než budou spuštěny, sekačka na trávu pracuje s stisknutím tlačítka.

Sekačka je také tišší než většina ostatních. Podařilo se nám pokračovat v konverzaci s mírně vyšší než normální objem s běháním motoru, místo toho, abychom museli křičet nad zvukem sekačky poháněnou plynem.

Jakmile byla sekačka na trávu, tlačení, tahání a otáčení bylo vánek. Baterie poskytovala téměř tolik točivého momentu, kolik jsme viděli z většiny plynových sekaček, které jsme použili. A s přidaným bonusem, že jsme neměli žádné plynové výpary, jsme byli ochotni obchodovat s malou energií za výrazně čistší vzduch. Při sečení jsme byli schopni cítit vůni čerstvě řezané trávy; něco, co se ztratilo mezi plynovými výpary tradičních sekaček. Lehká hmotnost plastu vyrobená do kopce a z kopce obzvláště snadná, protože jsme nemuseli bojovat proti sekačce.

Sekačka ego se může pochlubit o 21palcovou řezanou kapacitou s minimální výškou řezné 1.5 palců a maximální výška 4 palce. Existuje šest různých úprav výšky (označené jedním až šesti), které můžete použít. Můžete přepínat tam a zpět mezi různými výškami tažením páky knoflíku, která se nachází na boku sekačky. Páka je načtena na jaře, snadno přístupná a snadno se přizpůsobí. Stačí se vytáhnout, upravit a jít.

Nastavili jsme čepel v různých výškách, abychom testovali řeznou sílu v různých délkách a nebyli jsme zklamáni. Křezy na trávnících lopatek byly ostré, přesné a řezané v perfektním 40 až 45 stupních, aby se profesionálně vypadaly trávník s minimálním úsilím. Travní linky vyšly čisté a ostré a sekačka na trávu neměla žádný problém, když vezme 6palcové trávníky dolů na 3 palce.

Sekačka se několikrát zastavila v oblastech, kde byla tráva příliš dlouhá nebo mokrá z deště. Navzdory délce než ideální trávě se skluz neuložil a tráva se snadno dostala do sběrné tašky bez potíží.

Když jsme byli řezáni, vyměnili jsme tašku na sběr trávy za mulčování a testovali schopnost sekačky zvládnout mulčování listů. Překvapivou lehkostí řešil jak suché, tak lehce vlhké listy.

Křezy na trávnících lopatek byly ostré, přesné a řezané v perfektním 40 až 45 stupních, aby se profesionálně vypadaly trávník s minimálním úsilím.

Jedna věc, která se nám nelíbila, byla neschopnost upravit výšku rukojeti. Kvůli vestavěným bezpečnostním mechanismům se sekačka nezačne, pokud není rukojeť plně rozšířena. I když si vážíme, že Ego navrhla sekačku na trávu s ohledem na bezpečnost, byl by to další bonus, pokud by existovala možnost upravit rukojeť na různé výšky. V této poznámce můžete pohnout rukojetí nahoru nebo dolů, aby se změnil jeho úhel, a to pomáhá usnadnit manévru, pokud jste na kratší straně.

Životnost baterie: Dost dlouho na to, aby byla práce dokončena

Přímo z krabice se baterie zachytila ​​při nabíjení 25 procent. Jakmile jsme ji zamkli do nabíjecí stanice, trvalo to 40 minut, než se dostane k plné nabití. To je o něco delší než nárok výrobce na 40 minut od nuly do 100, ale bylo to stále docela rychlé. Protože baterie musí být nabita předem, aby sekačka na trávu fungovala, vyžaduje to nějaké předvídání, na rozdíl od plynových sekaček, které můžete začít okamžitě.

Podařilo se nám sekat náš akr prostoru na dvoře (zadní, přední a boční) na jednom nabíjení baterie a dokonce jsme měli nějakou sílu ušetřit.

Nabíječka má senzor, který vám řekne, když je baterie 25, 50, 75 a 100 procent nabitá, což jsme považovali za pěkný dotek. Při nabíjení, vestavěný ventilátor na nabíječce vydává hluk, který je podobný zvuku, který sekačka na trávu vydává, když běží. Jedná se o menší problém, který pro nás rozhodně není obchodníkem, ale je to něco, co si o tom možná budete chtít být vědomi, v případě, že nemáte vyhrazené místo mimo svůj běžný obytný prostor, který by nabil baterii. Pokud nabíjíte baterii v kuchyni, uslyšíte ji; Ale myslíme si, že je to spravedlivý obchod, protože fanoušek byl navržen tak, aby zabránil přehřátí baterie, zatímco se nabíjí, a jsme ochotni se vypořádat s trochou hluku ve jménu bezpečnosti.

Jakmile jsme sekačku dostali, dokázali jsme sekat náš akr prostoru na dvoře (zadní, přední a strana) na jednom nabíjení baterie a dokonce jsme měli nějakou sílu ušetřit. Celý projekt trval asi 40 minut, což bylo v souladu s tvrzením výrobce, že jeden poplatek vám přinese nejméně 45 minut běhu.

Čištění a skladování: Rychlé a snadné

Travní taška má tvrdé plastové dno a těsné strany síťoviny, které usnadňují úklid. Řezaná tráva sklouzne přímo z vaku bez většího úsilí o jeho odstranění.

Rukojeť se také skládá rovně, takže když nepoužíváte sekačku na trávu, můžete zatlačit rukojeť dolů, aby se snížila celková stopa ega. To vám umožní uložit ji na podlahu nebo vzpřímeně proti zdi, pokud jste pevně na vesmíru. To byla další z našich oblíbených funkcí, protože nemáme mnoho přístřešků nebo garážového prostoru, abychom se věnovali sekačce.

Cena: Na srovnání s ostatními ve své třídě

Za maloobchodní cenu 400 je tato sekačka na trávu přímo na stejné úrovni jako ostatní ve stejné třídě. Navíc nemáte přidané náklady na pravidelné nákup benzínu, abyste jej mohli spustit.

Ego 56-voltová lithium-iontová bezdrátová sekačka vs. Ryobi 40-voltová lithium-iontová sekačka

Jedním z největších konkurentů ega je Ryobi 40-voltová lithium-iontová bezdrátová sekačka, která má výhodu známějšího jména. To znamená, že ego má výrazně více síly než Ryobi, což zkrátí čas potřebnou k provedení práce. Baterie ega se také nabíjí rychleji a trvá déle, což je obzvláště prospěšné, pokud máte větší dvorek. Lehčí hmotnost ega nás také nutí naklánět se svým směrem, protože těžší hmotnost Ryobi může ztížit sečení kopců.

Dej tomu šanci!

Pokud jste se snažili vydat se z tradiční sekačky na trávu s plynem na něco trochu užitečnějšího-přátelštějšího, ego bezdrátová sekačka je vynikající volbou. Je lehký, má vážnou řeznou sílu a nepřichází s přidaným rozruchem a náklady na jednání s benzínem.

Recenze sekačky na trávu s baterií

Snižte emise a eliminujte vůni, nepořádek a nepořádek plynu a oleje pomocí sekačky poháněnou na baterii na baterii!

Od té doby, co jsme se oženili, mám většinu péče o trávník v našem domě.

Zpočátku to bylo z nutnosti, protože jako fotbalový trenér se jeho nejrušnější roční období shodovala s časem, kdy náš dvůr potřeboval největší pozornost. Ale ty práce jsou v pořádku.

Miluji být venku. Miluji omluvu k dýchání čerstvého vzduchu a je tu něco terapeutického o hraní v špíně.

Sekání je jedním z těch venkovních prací, které mě baví.

Vůně čerstvě řezané trávy hovoří o cvrlikání Robins, květiny kvetoucí a slib léta. Moje nejméně oblíbená část. je údržba sekačky. Bezpochyby.

Říkej mi líný, ale unavuje mě plynové plechovky, které nevyhnutelně rozlévají na mou botu, sekačku a podlahu. Nikdy jsem nezvládl olejovou měrku a cítil jsem se jako měrko.

Jistě, vypadá to suché. Proto musí být moje sekačka kouří. více oleje!

Každý rok trávím hodiny péčí. Chci jednoduché, snadné a vysoce kvalitní nástroje.

Dovolte mi, abych vám představil bezdrátovou, elektrickou, samoprojevnou sekačku na trávu od Ego. Páni. Nejprve tato sekačka vypadá jako malá kosmická loď a váží 14 000 5 hvězdiček na hardwaru Ace! 96% recenzentů uvedlo, že tento produkt doporučí. Přidejte mě do seznamu.

Ego bezdrátová elektrická sekačka na trávu

Řezací síla

Začněme se základy. Cítím řezy elektrické sekačky Ego a jakoukoli tradiční sekačku na plyn, kterou jsem vlastnil. Tady je můj trávník dříve.

Tráva byla docela dlouho.

Tento den jsem to sekal na střední prostředí, které prořezává travní čepele na přibližně 2.5 palců.

Mám tendenci opustit trávu o něco déle, protože se cítí měkčí na nohou a chápu, že je to lepší pro zdraví trávy. (Nežádejte mě, abych vysvětlil, proč).

Měl jsem to na nastavení mulčování a líbilo se mi, že to plivalo výstřižky trávy přímo dolů.

S mými předchozími sekačkami měly další výstřižky tendenci rozptýlit se dál podél hranic květinového potrubí, což ztěžuje udržování postelí čisté.

Má 3 nastavení, která zahrnují. mulčování, pytlovací nebo boční vypouštění.

Toto je páka, která změní výšku sekačky a následně délku trávy. Má 5 nastavení z 1.5 ″ až 3.5 ″.

Udržuji to přímo uprostřed na nastavení #3, což je přibližně 2.5 palců.

Další den to Zach vyzkoušel a líbilo se mu, jak snadné bylo upravit rukojeť, protože je 6´1 ″ a preferoval ji na vyšší nastavení.

Řekl jsem Zachovi, že se může přehřát a měl by si pravděpodobně sundat košili, zatímco jsem pozoroval jeho techniku ​​sečení, ale z nějakého důvodu cítil, že sečení naší čtvrtiny akru za 60 stupňů počasí bez košile bylo nad vrcholem. PSSH. Ach, dobře.

Dobře, počínaje základním principem, že podle mého skromného názoru se sekačka na trávu Ego Ego Ele Electr Lawn Cuts rovná tradičnímu plynovému pohánění Pojďme prozkoumat, proč je tato sekačka ve všech ostatních ohledech výhodnější!!

Recenze sekačky na trávu s baterií

Čisté a zelené

Podle článku společnosti Consumer Reports je „Elektrické sekačky nesmírně výhodnější než plynové modely, protože generují žádné emise ocasu,“ říká Simon Mui, odborník na baterii Li-Ion v Radě pro obranu přírodních zdrojů.

Ve srovnání s plynovými motory, které vyzařují oxid uhelnatý a nespálené uhlovodíky, říká: „Elektrika nabízí mnoho výhod pro veřejné zdraví.“

Doslova. Nemusím se vypořádat s nepořádkem a vůní plynu a oleje.

Ego sekačka je dodávána s 56 volty 7.5 AMP baterie a rychlá nabíječka napájení, která může plně dobít ochuzenou baterii za 20 minut a nabízí 60 minut zkráceného času.

Ego baterie jsou kompatibilní mezi všemi ego napájecími výrobky a nabíječkami a integrovaný palivový rozchod vám ukáže, kolik energie jste zůstali při sekání.

Ego bezdrátová elektrická sekačka na trávu

Klid

Rodiče zvednou ruku, pokud vaše dítě okamžitě potřebuje drink, přikrývku, jiný sourozenec, poslední epizodu PAW Patrol a 5-chodové jídlo, jakmile začnete sekat?

Moje ruka je nahoře. „Je mi líto, že tě neslyším.“! Seká!„No, tato další funkce může být pozitivní nebo negativní v závislosti na tom, jak se na to díváte.

Tato sekačka je tak tichá. Když jsem to poprvé zapnul.

Níže uvedené video je vynikajícím celkovým porovnáním mezi jedním z předních plynových sekaček a přední elektrickou sekačkou (žádný překvapení, které vyšlo nahoře), ale spusťte video ve 4:15 a poslouchejte rozdíl mezi elektrickou sekačkou a plynem.Powersed Sekačka.

Vypadá to hloupé, ale miluji, jak tiché je ego. Je to prostě jako jiná éra energetického vybavení, které je jednodušší, tišší a snadněji udržovatelné.

Ve skutečnosti slyším, jak moje děti křičí své jméno ze zadní verandy, zatímco já sekání. Opět vás nechám rozhodnout o pozitivech a negativech této funkce.

Recenze sekačky na trávu s baterií

Snadné začít

Další funkcí přátelská k mámě je, že ego je tak snadné začít.

Už žádné házení zpět nebo dělení rozdělení, které se snaží chytit hračku, která byla ponechána na trávníku.

Budou moje děti vědět, že se „sekačka na trávu“ pohybuje za 10 let? Asi ne.

Podívejte se na toto zelené tlačítko? Stiskněte toto tlačítko a spusťte. A je to. Žádné taneční pohyby zde.

Recenze sekačky na trávu s baterií

Světlomety

Ano, čtete to správně. Tato sekačka má světlomety.

To se stalo velmi rychle před několika týdny. Oficiálně jsme prodali náš druhý upevňovací svršek (pokud jste zmeškali můj příspěvek na 8 inscenačních tipech, abyste mohli prodat dům, přečtěte si jej zde!) a musel se přesunout spoustu věcí k našemu třetímu hornímu fixáři, který je v současné době stále pod renovaci!

Moje máma se po práci zastavila a chtěla si vyzkoušet novou sekačku, ale v polovině ní se ztmavla. Najednou jsem si vzpomněl na světla a běžel jsem dozadu a řekl jí, aby se zastavila. Bam. Světlomety. Nemohla tomu uvěřit.

Už se nejímá, jestli to byla větev nebo oblíbená hračka vašeho dítěte, která se právě během vašeho pozdního nočního sekačky drtila.

Recenze sekačky na trávu s baterií

Kompaktní úložiště

Ano, ano, Yesssss. Toto je moje oblíbená funkce sekačky Ego Ele Electric. Dovolte mi, abych vám ukázal od začátku.

Seznamte se s Toddem, odborníkem na Ego Ego Electric Lawn Meghter v Bombergers, který mi ukázal všechny vstupy a výstupy tohoto trávníku Powerhouse, než jsem ho použil.

Ukázal mi, jak funguje baterie.

Jak může rychlost vlastního prodloužení přejít od 1.8 mph do 3.6 mph.

Jak přepínat tam a zpět mezi mulčováním a taškou.

A pak říká: „Ach a ty to takto složíš.“

A může být uložen jako kočárek.

Nejsem si jistý, proč mě to tolik ohromilo, ale okamžitě jsem zapomněl na všechno ostatní, co mi řekl, a nemohl jsem překonat skutečnost, že moje nová trávník složená jako kočárky dítěte, které jsem tahal posledních 6 let.

Říkám vám, že je to moje oblíbená funkce. Tato funkce se hodila pouhým tím, že ji vyřadila z obchodu.

Naštěstí mi naštěstí nádherný personál v Bombergers stroj pro mě stroj, nejsem si jistý, jak jsem si myslel, že jsem ho dnes zasadil do své dodávky, protože to také sloužilo jako pohybující se náklaďák.

Hmm. Opět si nejsem jistý, co má v plánu dostat toho chlapa domů, ale počkejte, moje nová trávníka se sklopí na polovinu a nevyprší tekutiny po celém autě, protože, jo, není potřeba žádný páchnoucí plyn nebo olej.

Takže Mike, další úžasný zaměstnanec Bombergera, znovu složil mou trávou a .

Voila! Myslím opravdu. Sekačka na trávu, která se hodí na sedadlo spolujezdce?

Tam, kde se to stává praktickým, je, když kombinujete skutečnost, že se skládá jako kočárek a nemusíte ukládat ropné nebo plynové plechovky. vytváří mnohem menší poptávku po úložném prostoru. Níže je to, jak naše malá přístřešek vypadala u tradiční sekačky na plyn.

Všimněte si sekačky, žlutý olej dokáže výše, a pak dvě plynové plechovky na podlaze.

Už žádné páchnoucí plynové plechovky a sekačka snadno sklouzne pod spodní polici. Podívejte se na všechno podlahové místo!

Další možností úložiště je postavit to. Ať tak či onak, se schopností jej složit, stopa je snížena asi o 50%.

Whew. Dobře, to bylo hodně informací.

Pokud potřebujete více tipů na bateriové sekačky na trávu, nezapomeňte si přečíst, jak si vybrat nejlepší sekačku poháněnou baterií napsanou mými přáteli v Happy DIY Home!

Kliknutím na následující odkazy zobrazíte všechny nástroje Ego Power Lawn!

Šťastné sečení a ahoj léto!

Připněte jakýkoli z níže uvedených obrázků!

Ego Power Plus Select Cut LM2135SP Recenze: Nejlepší (bateriový) trávník

Když jsem se vrátil domů poté, co jsem byl letos na jaře pryč po dobu čtyř týdnů, zjistil jsem, že tráva. která předtím, než jsem odešel, byl roztavený sníh sotva odhalen. nyní byla přes nohu vysoko. Spíše než se spoléhat na terénní službu, letos jsem se rozhodl vzít věci do svých rukou.

Po provedení mé due diligence-která zahrnovala prohlížení různých revizních webů a videí na YouTube-jsem se rozhodl, že můj první nákup na trávu bude ego Power plus 21-palcová sekačka, konkrétně model LM2135SP model. Nezapomeňte, že jsem použil v mých desetiletích řezání trávy různé sekačky navijáku, plynu a elektrického.

Nádherně nastavitelné

Doslova přímo z krabice, první věcí, kterou jsem si všiml, bylo, jak snadné bylo upravit trávník na ergonomickou pozici sečení. Sepnutím vyprávění zelené páky jsem rozložil sestavu rukojeti do zhruba 45 stupňového úhlu ze země. Pomocí zelených uvolnění na obou stranách rukojeti jsem rozšiřoval rukojeť na pohodlnou vzdálenost. A protože tráva se blížila skandálním úrovním, zvedl jsem celou palubu na maximální výšku pomocí jedné páky na boku. což bylo krásné, na rozdíl od toho, že jsem se musel potýkat s jednotlivými nastaveními kola jako za starých dnů.

Další jedinečnou vlastností o těchto sekačkách je schopnost vyměnit si různé druhé čepele. (Horní čepel zůstává opravena.) Je dodáván s již nainstalovanou mulčkou. Dalšími dvěma možnostmi jsou čepel s vysokým rozlišením, která pomáhá usnadnit pytlování výstřih (což jsem neudělal) a rozšířenou běhovou čepel (kterou jsem nepotřeboval). I když je stále hezké vědět, že bych si mohl snadno vyměnit spodní čepele, pokud chci v budoucnu.

Silný, ale docela tichý

Po nabíjení a vložení baterie jsem byl připraven řešit hrubý podrost (níže). Skvěle, pokud jsem měl bezpečnostní páku stisknuté na řídítka, sekačka na vteřinu neváhala váhat. Prořízl se přímo přes vysokou trávu. Pro tuto počáteční výzvu pro extrémní trávník jsem tlačil sekačku ručně, což pomohlo šetřit energii baterie, a proto jsem vypustil vlastní. Ale i v brutálním 93 stupňovém teplu to běželo na úctu, než je třeba nabití baterie, která také trvala hodinu.

Nejen, že je skvělé mít jistotu, že moje sekačka zvládne jakoukoli trávu, kterou ji vedu, ale je také hezké vědět, že přitom nemusím trpět ztrátou sluchu. Ve skutečnosti jsem byl schopen snadno poslouchat melodie hrající se skrz mé bezdrátové uši na uši naprosto v pořádku bez jakéhokoli zrušení hluku za pouhých dvou třetinách objemu. Tato sekačka tedy není tak tichá jako ventilátor okna; Ale na rozdíl od typického vrčení plynové sekačky, vaši sousedé pár bloků odtud nebudou vědět pokaždé, když oříznete trávník.

Radost z vlastního procházení

Při po sobě jdoucím výletu jsem byl schopen prokrájet svůj zhruba čtvrt akr trávy za pouhých 35 minut, aniž bych musel dobít baterii. Tentokrát jsem se zapojil do funkce pro sebeopel. U kratších řádků bylo prvních několik rychlostních úrovní v pořádku. Ale bylo hezké mít ty střední a vyšší, rychlejší úroveň pro obě delší řady a při vytažení z těsných rohů.

Sekačka si trochu zvykla, že si nejprve zvykla, že se naučila zapojit samoprocesu buď levým nebo pravým tlačítkem, aniž by propustila bezpečnostní páku (čímž zastavila motor); a za druhé, při zjištění, jak řešit zatáčky. Nakonec jsem se usadil na metodě, jak se pustit z tlačítka pro vlastní prohnutí ke konci řady a poté ho znovu zapojit.

Výsledkem bylo, že jsem dokončil trávník v tomto konkrétním Balmy 85-stupňovém dni, jen lesknoucí se (ne kapající) s potem. Byla to taková radost, že sekačka vykonává většinu práce a prostě ji musí vést. Když jsem debatoval o tom, zda tuto funkci opravdu potřeboval, jsem rád, že jsem se rozhodl utratit trochu víc, abych ji měl. náklady si představuji, že si poměrně rychle vymyslím tím post-mow žízní.

Binding model

Než popadnete 21palcovou ego trávu-zejména pokud se zdá být jako relativně slušná cena-zaznamenejte číslo modelu, aby se zajistilo, že skutečně získáváte konfiguraci, kterou chcete:

Poslední dvě čísla vám řeknou, jak aktuální je model. Například můj 2135 slibuje 60 minut běhu, ale novější model 2156 (dalších 100) slibuje působivých 75 minut od jeho hovězí baterie.

SP na konci čísla modelu naznačuje, že se jedná o model, který vlastní prosazení, který má tendenci stát asi 100 více než ty, které ne.

Pokud číslo modelu končí v 0 (i.E., 2130 versus 2135), to znamená, že nezahrnuje baterii a rychlou nabíječku. což by mohlo být v pořádku, pokud již náhodou vlastněte ego napájení plus zastřihovač, edger nebo dmychadlo s kompatibilní baterií.

Měli byste si to koupit?

Zhruba 600 se cítí jako hodně utratit za sekačku. Ale podle mého názoru ne tak humba to stojí za to, ne-li pouze pro pohodlí a faktory snadného použití, pak určitě pro svůj výkon. Nikdy bych se nechtěl vrátit ke zvukům, vůkům nebo údržbě plynové sekačky.

Mohu racionalizovat cenu na základě toho, že nemusím platit někomu jinému 35 až 40 za oříznout trávník. Za pár sezón jsem zaplatil stejnou částku, ale tímto způsobem mám přesnější kontrolu nad plánem. A ne za nic: Ukázalo se, že se mi líbí hrdost na udržení mého trávníku sám.

Newsweek může získat provizi z odkazů na této stránce, ale doporučujeme pouze produkty, které jsme zpět. Účastníme se různých affiliate marketingových programů, což znamená.

Recenze: Sekačka na trávu poháněná na baterii poháněná ego vytáhne velkou část bolesti ze sečení trávníku

Líbí se mi myšlenka dělat práci na trávníku. Po dokončení práce je skrze veškerý pot a teplo. Myslím, že se mi to líbí především proto, že je to protiklad mé každodenní rutiny jako technický blogger.

Bohužel existují některé věci, které ztěžují užívání tradiční rutiny péče o trávník. Hutridní vůně benzínu, alergie, jednání se sekačkami, které nezačnou, ohlušující hluk, znecitlivující vibrace rukojeti, docházky z plynu atd.

Samotná myšlenka alternativního sekačky na trávu se na mě vždy přitahovala, ale jejich nedostatky byly pro mě příliš velké, než abych je vážně zvážil až dosud.

Věci, které nenávidím na sekačkách poháněných plynem

 • Benzínové výpary voní hrozně
 • Doplňování plynové nádrže
 • Začátek může být obtížné
 • Hluk je ohlušující
 • Mohou být velmi těžké
 • Znečištění výfukových plynů mě onemocní
 • Mohou zabírat hodně místa

Věci, díky nimž jsem doposud odmítl elektrické sekačky

 • Nedostatek síly
 • Není dostatečně velký, aby vytvořil účinné průchody
 • Šňůry, pokud jsou šňůry, mohou být nebezpečné a nepříjemné
 • Baterie došly příliš rychle
 • Nabíjení trvalo příliš dlouho
 • Strašné vzory

Recenze videa

Ego Power Mewer nejen eliminuje problémy předložené plynovými sekačkami, ale řeší mnoho z hádanek vyvolaných také elektrickými sekačkami.

Nejen, že tato sekačka 56V zabalí napájení, ale také je to dlouhověkost baterie, rychlé nabíjení a velikost paluby dostatečně velké, aby mohla konkurovat dinosaurům poháněných plynem. Ego Power dokonce obsahuje design, který není naprosto urážlivý, což je trend, který se zdá být chytán. Odvažuji se říci, že tato sekačka dělá péči o můj trávník zábavu?

Pokud bude mít jednu potenciální nevýhodu s ego mocí, musela by to být jeho cena. Přestože je sekačka k dispozici v konfiguraci holého nástroje, která vynechá baterii a nabíječku, jakmile ji získáte všechny potřebné díly, přispívá k podstatné ceně.

Naštěstí existuje několik možností stanovení cen a konfigurace paluby, které zákazníkům půjčují co nejvíce rozmanitosti. Koupil jsem si svou ego sílu z cihel a malty Home Depot Store, protože jsem si ji chtěl osobně prohlédnout, než jsem stiskl spoušť na takový produkt. Poté, co jsem to otestoval, bych si byl jistý, že si koupím některý z produktů Ego z internetového obchodu Home Depot nebo dokonce z Amazonu.

Koupil jsem si 21 ″ model od Homedepot, ale pokud jste v pořádku se zmenšením o palec a ztracením několika vybavení, můžete získat 20 ″ model v několika konfiguracích přímo naplněných Amazonem s dopravou zdarma. Všechny sekačky přicházejí s 5letou zárukou na továrnu na sekačku a tříletou tovární zárukou na nabíječku baterie.

Dostupnost Amazonu

Pokud máte malý a střední dvůr, pak pro vás bude s největší pravděpodobností fungovat 20 ″ sekačka. To znamená, že jsem chtěl získat největší sekačku, kterou bych mohl získat, a tak jsem se rozhodl pro další palec. Spolu s další šířkou čepele získáte širší škálu výšek řezání, které lze upravit. Sekačka Ego Power 21 ″ má šest výšin řezné od 1.5 ″ až 4.0 ″, zatímco menší verze obsahuje pět výšek od 1.2 ″ až 3.5 ″. V závislosti na vašich potřebách je to něco, co je třeba zvážit.

Srovnání výšky výšky

Výška řezu 20 ″ LM2001 21 ″ LM2100
1 1.2 ″ (30 mm) 1.5 ″ (41 mm)
2 1.8 ″ (45 mm) 2.0 ″ (51 mm)
3 2.4 ″ (60 mm) 2.5 ″ (65 mm)
4 3.0 ″ (75 mm) 3.0 ″ (77 mm)
5 3.5 ″ (90 mm) 3.5 ″ (93 mm)
6 4.0 ″ (107 mm)

Spolu s šířkou čepele a pozic výšky řezu existuje několik dalších vybavení, které najdete pouze na větší sekačce. Větší sekačka má tři nastavitelné pozice řídítek oproti dvěma na menší sekačce. Spolu s rozdílem velikosti existují také možnosti samohybnutí, které mohou přidat dalších 100 k ceně.

Rozbalení a počáteční nastavení

Unboxing byl pro venkovní spotřebič překvapivě příjemný a bylo zřejmé, že do prezentace produktu šla alespoň určitá péče. Sekačka dorazí zcela shromážděná, což je úžasné pro někoho, kdo se chce co nejrychleji dostat do podnikání.

Krabice, ve které ego power lodes je poměrně značná, ale není tak velká nebo těžká, že je těžkopádná. Pokud kupujete sekačku z obchodu s cihlou a maltou nebo ji přesunete z přední verandy po odeslání do vašeho domu, určitě by to pomohlo použít malou dolly k jejímu vozíku kolem.

V balíčku je zahrnuta baterie 56 V 5h a odpovídající rychlá nabíječka. První věc, kterou budete muset udělat při rozbalení, je začít nabíjet baterii a design ega to dělá co nejbolestivější a co nejvíce idiotským odolným.

Nabíjení baterie zahrnuje její odstranění z její krabice, zapojení rychlé nabíječky a umístění baterie na nabíječku tak, aby se spojila s kontakty. Po sérii kalibračních zvuků uslyšíte zapnutí ventilátoru, jak se jednotka začne nabíjet. Ventilátor je středně hlasitý, ale to je cena, kterou musíte zaplatit za to, že můžete nabíjet 5h baterii za méně než hodinu.

Jakmile jsem se postaral o nabíjení baterie, byla to jen otázka přípravy sekačky pro první použití. Počáteční nastavení bylo super snadné, protože v podstatě není co nastavit. Sekačka dorazí ve své úložné poloze, což znamená, že rukojeť je stlačena a složená plochá, aby se zaujala menší stopa.

Rychle nastavená páka umístěná na boku rukojeti sekačky vám umožňuje přemístit rukojeť ze složené polohy do vzpřímené polohy. Jakmile je rukojeť vzpřímená, můžete použít svorky zamykání rukojeti k rozšíření polohy držadel do provozní polohy.

Sekačka se lodí s volitelným taškem pro chytač trav. Jako někdo s alergií na trávu, kýchání a svědivé oči jsou nevyhnutelné, ale zjistím, že taška na trávu pomáhá udržovat mé alergie poněkud pod kontrolou.

Spuštění sekačky

Jakmile je rukojeť ve vzpřímené poloze a plně prodloužena, jednoduše zvedněte víko baterie a zatlačte nabitou baterii do štěrbiny baterie, dokud klikne na místo. Odtud je to jen otázka držení bezpečnostního tlačítka poblíž horní části rukojeti a zároveň tahání přepínače kauce nahoru. Sekačka okamžitě začne, ale proces bude mnohem rychlejší a tišší, než byste mohli být zvyklí, pokud pochází z plynové soupravy.

Skvělá věc na motorech napájených z baterií je, že nedochází k tahání strun, aby se sekačku spustilo. Doslova stisknete bezpečnostní tlačítko následované tahem přepínače kauce a sekačka začne. okamžitě. Je to tak uspokojivý pocit vědět, že můžete začít a zastavit sekačku na rozmaru.

Sekání trávníku

Nevybral jsem se pro samohybnou verzi Ego Power, a ačkoli by to bylo hezké, nebyl jsem si jistý, zda 100 prémie za to za to vzhledem k mému malému, plochému trávníku. Většina této sekačky je vyrobena z plastu vysokého stupně, a zatímco plast není obvykle materiálem, který je považován za žádoucí, zjistil jsem, že to dělá sílu. Při svižném pocitu 62 liber (s baterií), lehké a snadno manévrem.

Je zřejmé, že nejdůležitější věcí na sekačce je to, jak dobře provádí řezání trávy, a po jejím testování jich mohu říci, že to obdivuhodně funguje. Na prvním průchodu byla naříznuta tráva a je k dispozici dostatek energie, aby se snadno prořízla vyšší, silnější tráva.

Ačkoli to není přesně doporučeno, dokonce jsem byl schopen proříznout lehce vlhkou trávu bez problémů. Řezání trávníku s touto sekačkou se cítilo, jako bych aktivoval nějaký druh chetacího kódu péče o trávník, půjčil mi nespravedlivou výhodu proti mé svědivé alergické nemesis.

Mnoho bezdrátových sekaček, které tam uvidíte, mají menší paluby, které vyžadují více průchodů, aby se rozřezaly celý dvůr. Paluba 21 ″ na Ego Power se cítí jako tradiční sekačka poháněná benzínem, protože její paluba je dostatečně velká, aby snížila dvůr s menším počtem průchodů. Představuji si, že model 20 ″ by se v tomto ohledu nebyl tak odlišný od modelu 21 ″, takže by to mohlo stát za ušetřené peníze a váhu, aby se zmenšovaly.

Životnost baterie

Jednou z nejpůsobivějších věcí na této sekačce je výdrž baterie. S baterií 5AH, se kterou je spojena, má běh (45 minut), která je delší než celková doba nabíjení (40 minut). To je mocné působivé. Pro ty z vás, kteří se rozhodnou pro mírně menší 20 ″ model s baterií 4AH, si užijete stejný běh, ale ještě méně času nabití (30 minut).

Mít takové nabíjení a výkon baterie skutečně vyžaduje jednu z hlavních bolesti bodů z péče o zelenou. Je napájen na baterii, takže nemusíte finaglovat s šňůry a má baterii, která se může plně nabít a být připravena dobře za hodinu. Důležité je, že jediný poplatek přidává dostatek času na běh, aby mohl úplně sekat nejmenší až střední yardy.

Nehmotný

Existuje mnoho malých detailů, které mě nutí obdivovat tuto sekačku, tím více ji používám. Jeden takový detail, LED světlomety, usnadňuje snížení trávníku v pozdějších hodinách večera. Další detail, měřič baterie na lithium-iontové baterii, umožňuje zjistit, kolik šťávy zbývá na baterii sekačky. I když mě oba tyto funkce užívají, jak uvidíte níže, každý by mohl stát se zlepšit na pozdějších revizí modelu Ego Power.

Všechny produkty v sestavě Ego Power. sekačka, dmychadla, oříznutí atd Pracujte se stejnými bateriemi. To znamená, že mohu použít stejnou baterii z mé sekačky k napájení mého dmychadla. Mohu dokonce upgradovat na 7.5Ah baterie pro prodloužení 45minutové běhu sekačky, i když je to pravděpodobně nadměrná velikost mého dvora.

Obzvláště se mi líbí, jak je sekačka schopna skládat se pro skladování. Pokud máte krátký prostor, jedná se o obrovskou funkci úspory v prostoru. Jakmile je sekačka složena, může se sekačka stát vzpřímeně nebo dokonce zavěsit na zeď.

Vylepšení, která lze dosáhnout

Síla ega není dokonalá, ale já si moc dávám přednost sekačkám poháněným benzínem, které jsem použil v minulosti. To znamená, že existuje několik oblastí, kde by mohla být provedena vylepšení.

Baterie je vybavena tlačítkem indikátoru napájení, které uživatelům poskytuje představu o tom, kolik zbývá napájení baterie. Bohužel vám to začíná říkat, pouze když je baterie nízká, když je zbývající nebo níže na 15% baterie. To se zdá být trochu drastické. Přál bych si, aby baterie obsahovala více přírůstkový způsob sledování jeho zbývajícího života.

Také se mi nelíbí, že se musím sklonit a stisknout tlačítko na palubě sekačky, abych zapojil LED světlo. Rád mám k dispozici světlo, ale často jsem zapomněl, že světlo tam bylo dokonce.

Závěr

Jsem daleko od znalce péče o trávník, ale díky zelené sekačům mě nadchne péči o trávník stejným způsobem, jakým jsou ti, kteří předtím nebyli nadšenci automobilů, nadšeni z řízení, protože se objevila Tesla.

Mnoho sekaček na pohánění benzínu dělá sečení fušku a mnoho sekaček na baterii je zbytečně únavné. Sekačka Ego Power vyhodí mnoho negativů o obou technologiích a může být příjemné sečení. Není to dokonalé, ale je tak blízko, jak jsem se dostal k benzínově poháněné sekačům bez jakýchkoli negativních vedlejších účinků.

Ano, je to docela drahé počínaje 449 pro model 20 ″ s baterií 4AH, ale čím více přijetí, která tato technologie přijímá, tím rychlejší bude klesnout vůle. Určitě nelituji, že platíte prémii, pokud to znamená, že nemusíte se zabývat benzínovými výpary, tahání strun a všech ostatních negativů spojených s sečením s tradiční sekačkou.

Zůstaňte v souladu s nejnovějším obsahem přihlášením k odběru společnosti Electrek ve zprávách Google. Čtete Electrek. odborníci, kteří porušují zprávy o Tesla, elektrických vozidlech a zelené energii, den co den. Nezapomeňte se podívat na naši domovskou stránku pro všechny nejnovější zprávy a následovat Electrek ON a LinkedIn, aby zůstal ve smyčce. Nevím, kde začít? Podívejte se na náš kanál YouTube pro nejnovější recenze.

Nejlepší Ego Power Plus sekačka na trávu. testováno a přezkoumáno

EGO LM2135E SP STAWN MOUR V naší testovací kůlně.

Nejlepší ego síla plus sekačka pro vás závisí na vašem rozpočtu a potřebách. Ego sekačky na trávu jsou poháněny bezdrátové baterií. Přicházejí v různých šířkách řezání a jsou buď poháněni, nebo tlačí. Vyrábějí 8 sekaček na trávu s 17 ″ sekačkou jako nejméně drahé a 21 ″ vlastní poháněné jako nejdražší. Rychle se podívejte na nejlepší sekačku na trávu Ego, než se dostanete na polní poznámky z testování.

Rychlý vzhled: 2 nejlepší sekačky na trávník

Ego LM2135-SP

 • 700 výrobců navrhuje maloobchodní cenu.
 • Zahrnuje 7.5h baterie po dobu 45 minut sečení.
 • Sekačka ego, kterou vlastníme a používáme.

Ego LM2114SP

 • 200 méně.
 • Zahrnuje 1x 6ah baterii po dobu 35 minut sečení.
 • Self poháněno, aby se sečení bez námahy.

Proč si koupit sekačku na trávu

Výrobní zkušenosti. Kvalita není kvantita. Nulové emise.

Ego je vlajkovou značkou čínské společnosti pro výrobu nástrojů, Chervon.

To je chervon ne chevron.

Obrovské značky nástrojů důvěřují Chervonu při vytváření svých nástrojů. Chervon je výrobní nástroje pro značky jako Milwaukee, Kobalt (Lowe’s) a Husky (Home Depot) po celá léta. Poté na nástroj vložili nálepku Milwaukee (nebo jinou značku) a prodává se jako tato značka v obchodech. Říká se tomu rebadging a děje se to v každém odvětví.

Po inženýrství a stavebních nástrojích pro jiné společnosti po dobu 20 let se Chervon rozhodl, že je na řadě, aby vytvořili značku. Jako kategorii si vybrali venkovní energetické vybavení. A v roce 2012 se rozhodli zahájit vlastní značku s názvem Ego. Nazývají ekosystém nástrojů Ego Power Plus.

Ego vyrábí populární sekačky na trávu, zastřihovače strun, dmychadla listů, řetězové pily a živé ploty. Všechny elektrické sekačky na trávu a bezdrátová baterie napájená 1 z jejich 5 různých velikostí baterií od 12h do 2.5h.

Zaměřují své inženýrství a design pouze na 5 kategorií trávníku a zahrady. To jim umožňuje soustředit se a nesmí se šířit tenké navrhování pro 20 různých kategorií nástrojů. Výsledkem je vysoce hodnocená, kvalitní a odolná sekačka na trávu, kterou v současné době vlastníme a rádi používáme. Zjistili jsme stále více a více na ego 1. místo na sekačkách poháněných plynem Honda, které vlastníme.

Věděl jsi?

Plynové poháněné listové dmychadla emitují o 43x více oxidu uhelnatého pro každou minutu použití ve srovnání s vozem ve stejnou minutu.

Skutečným hlavním důvodem k nákupu sekačky na trávu bez akumulátoru je, že mají: nulové emise, nulová údržba, nízký hluk.

Nejlepší sekačky na trávu Ego pro většinu lidí

#1 celkově nejlepší. #2 Výběr rozpočtu.

Používáme sekačky na trávu Ego již 3 roky a jsme si jisti, že doporučujeme LM2135-SP jako náš nejlepší výběr a LM2114SP jako náš výběr rozpočtu.

Podívejte se na naši úplnou recenzi a polní poznámky obou doporučených sekaček na trávník ego níže.

Nejlepší: Ego 21 ″ Self Propelled (model: LM2135E-SP)

Systém řezání duálních čepelí. 7.Včetně 5h baterie.

Nejlepší sekačka na trávu Ego pro většinu lidí je LM2135SP, protože nabízí nejlepší hodnotu za peníze a umožní vám sekat 1/4 akr trávníku s 1 nábojem.

Je to jeden sekačky na trávu, které nadále používáme každý týden.

Protože je to radost používat. Je to tichá, nulová údržba, lehká, snadno se ukládá do rohu kůlny a dělá neuvěřitelné výstřižky z trávy.

Zde jsou naše testování polních poznámek a používání této sekačky během několika let.

Ego LM2135-SP LAAWN MOWER POZNÁMKY:

 • Založit. Z krabice je sekačka na trávník ego nastavena a je připravena. Řídítky jsou složeny dolů, takže vše, co musíte udělat.
 • Začínající. Spuštění sekačky je trochu matoucí, pokud jste nečetli uživatelskou příručku. Co musíte udělat, je plně prodloužit rukojeť a zatlačit tlačítko zapnutí/vypnutí při tažení bezpečnostní páky „přepínač kauce“ směrem k popisovu. Poté uvolníte tlačítko ON/OFF, ale pokračujete v držení bezpečnostního „přepínače kauce“. Pokaždé, když uvolníte bezpečnostní páku, sekačka vypne. Po spuštění sekačky jednou nebo dvakrát, abyste se dozvěděli, jak je to snadné a uživatelsky přívětivé.
 • Snadné použití. Chcete.li použít funkci vlastního propoje, existují 2 tlačítka na obou stranách rukojeti. Podržte buď (nebo oba současně), aby se sekačka poháněla. Chcete.li nastavit rychlost, je uprostřed rukojeti číselník, který otočíte dopředu, abyste zrychlili. To vše je velmi snadné použití a naučte se, jak používat první vyzkoušení.
 • Výška sečení. Ego navrhlo všechny své sekačky na trávu tak, aby měly jednu páku, kterou tlačíte nebo zatáhnete, aby upravil výšku sečení. Je úžasné je upravit pouze jednou, protože mnoho dalších sekaček musíte upravit 4 různé páky. Máte také na výběr ze 7 různých výšek. Sečení vyšší šetří životnost baterie, takže můžete sekat déle na 1 nabití.
 • Kvalita řezu. Systém řezání duální čepele navržený společností Ego funguje skvěle v závislosti na tom, kterou čepel jste nainstalovali. K dispozici jsou 3: mulčování, vysoký výtah (trávy) a prodloužená čas běhu. Většinou používáme čepel s vysokým výtahem trávy a funguje to úžasně. Můžete vidět, jak dobře je tašky. na obrázku níže. pevně přikládat všechny výstřižky trávy v tašce.
 • Čas omezení na 1 náboj. Zaznamenali jsme, jak dlouho sekačka vydrží na 1 nabíjení 20krát a pohybuje se od 25 minut do našeho rekordu 35 minut 27 sekund. Máme 7.5ah baterie a začala nahrávat časy sečení, protože to bylo zbrusu nové. Katalog ega odhaduje 7.5Ah baterie trvat až 50 minut. Že 50 minut je dokonalým světem, který odřízne malou výšku trávy a nepoužívá funkci Self Propel. Ego také prodává baterii 10AH a 12AH, takže můžete sekačku zatlačit až 1 hodinu sečení. Celkově vzato můžeme pohodlně sekat trávník basketbalového hřiště.
 • Stížnost. Chcete.li sekat. Pokud jej uvolníte, sekačka vypne. Toto je skvělá bezpečnostní funkce, kterou mají všechny sekačky. Přepínač ega však vyžaduje slušnou sílu přilnavosti. Nepochybně budete muset předloktí alespoň jednou během sekačky. Bylo by hezké, kdyby ego upravilo tento přepínač tak, aby vyžadovalo menší napětí a usnadnilo se držení.

Místo plynových strojů Honda a Toro se ocitneme více a více a více a více. Je to tak snadné používat a světlo k tlačení a my se nemusíme starat o sluchové sluchátka při sečení.

Pokud již vlastníte Ego Outdoor Power Equipment nebo začínáte na cestě sekačky na baterii, pak je tato sekačka na trávník Ego pro vás.

Náš výběr z rozpočtu: Ego 21 ″ Self Propelled (model: LM2114SP)

Systém jedné čepele. Včetně menší baterie.

Nejlepší sekačka na trávu na trávu je LM2114SP, protože jediným rozdílem je, že má jediný řezací systém čepele a je dodáván s nižší kapacitou baterií.

Pokud máte malý trávník (tenisový kurt → velikost basketbalového hřiště), bude tato sekačka perfektní (a dostupnější).

Je to v podstatě stejná sekačka jako nejlepší výběr, ale o 200 levnější na Acmetools.com.

Podívejte se na to místo nejlepšího výběru, pokud chcete ušetřit nějaké peníze.

Ego sekačka na trávu, na kterých záleží

Motor. baterie. Mulčování/pytlování. Sekání výšek. Pohojeno. Palubní materiál. Záruka. Úložný prostor.

Při nákupu elektrické sekačky vs vs. sekačka na trávu s plynem, které je třeba hledat různé funkce.

9 nejdůležitějších funkcí na sekačce na trávu

Poháněné sekačky na trávu jsou jednoduché stroje: baterie mění chemickou energii na elektrickou energii, kterou motor sekačky používá k výrobě mechanické energie. Mechanická energie mění čepel sekačky na trávu.

Typ baterie a motoru jsou 2 důležité funkce. Stejně jako z jakého materiálu je sekačka vyrobena a jak dlouho je záruka společnosti.

Typ a velikost elektrického motoru

Všechny elektrické sekačky na baterii používají bezkartované DC motory. Elektrické modely s kabely používají univerzální kartáčované střídavé motory.

Kartáčové motory (AC nebo DC) jsou levnější a méně složité, ale bezkartáčové motory jsou v každém jiném způsobem lepší.

 • Kartáčovaný motor. Trvalé magnety na statoru a cívky/vinutí na rotoru. Kartáče otřete na komutrátor na rotoru, aby vinují proud.
 • Bezkartáčový motor. Permanentní magnety na rotoru a elektromagnetech na statoru. Není třeba štětců, protože k ovládání elektromagnetového náboje používá digitální ovladač.
 • Výhody a nevýhody:
 • Kartáčové motory mají mnohem delší životnost (10x), protože proti sobě není nic, jako jsou kartáče a komutátor v kartáčovaném motoru.
 • Beztáčkové motory jsou přesnější (digitální ovládání) a vyšší výkon (rychlost výstupu 5x).
 • Kartáčované motory jsou levnější, ale selhávají rychleji.
 • Beztáčkové motory jsou efektivnější (o 10% více), protože nemají žádné ztráty tepla z tření štětců, které se otírají proti komutátoru.
 • Celá sestava štětce je pryč v bezhrubě, takže jsou kompaktnější.

Zahrnula kapacitu baterie a čas nabíjení

Ego 7.5Ah baterie v rychlé nabíječce s rukou pro měřítko.

Ego dělá a prodává 5 velikostí baterií. Každá baterie běží na 56 voltech.

56-v, lithium-ion, cordless, review, power

Protože napájení (watts) = i (amps) x V (volty) můžeme zjistit kapacitu baterií ve watthodinách. To nám říká, kolik wattů mohou poskytnout motor sekačky na 1 hodinu.

Kapacity baterie ego:

 • 12 amphodiny @ 56V = 672 watthodiny
 • 10AH @ 56V = 560WH
 • 7.5AH @ 56V = 420 WHH
 • 5ah @ 56V = 280Wh
 • 2.5ah @ 56V = 140Wh

Baterie Ego 12AH může poskytnout sekačům na trávu 672 wattů po dobu 1 hodiny.

Nebo: 1 344 wattů po dobu 30 minut.

Vzhledem k tomu, že ego sekačky používají 1 000 watt bez kartáčovače (který může upravit jeho výkres v provozu), můžete očekávat 45 minut času běhu s 12ah baterií. To se spojuje s tím, co viděl při testování s 7.5Ah baterie, která trvá ne více než 30 minut. Méně nebo více v závislosti na délce trávy, hustoty trávy a typu trávy.

Ego hodnotí své doby běhu baterie následujícím způsobem:

Ego vytvořilo tyto hodnocení z laboratorního testování (perfektní podmínky maximálního běhu) na LM2135E Top Pick sekačkou na trávu.

Z hlediska doby nabíjení baterie:

Ego vyrábí 2 nabíječky: Rychlá nabíječka a standardní nabíječka. Rychlá nabíječka nabíjí všechny baterie 2. 3x rychlejší.

Rychlé doby nabíjecí nabíječky:

Poznámka: Naše rychlá nabíječka nabíjí 7.Pokaždé za 35. 38 minut. Ego je konzervativní s odhady doby nabíjení baterie.

Standardní doby nabíjecí nabíječky:

Mulčování, pytlování a boční výtok

Dobrá věc je, že sekačky na trávu mají schopnost mulčování, pytlování a boční vypouštění.

Mulčování a pytlování jsou nejoblíbenější.

Některé sekačky Ego (dražší modely) mají duální řezací systém čepele s „vysokým výtahem“, aby se ořízl trávu dvakrát pro mulčování.

Nastavitelné výšky sečení

Všechny sekačky na trávu Ego mají 7 výšek řezání.

Vyberete si výšku řezání pomocí nastavovací páky umístěné na zadní straně levého kola (vypadá to jako obrázek výše).

Výška řezání #7 je nejvyšší výška a #1 je nejnižší.

Ačkoli výška není stejná mezi sekačkami, #1 je 1/2 ″ až 3/4 ″ travní výška. #7 je 3.5 ″. 4 ″.

Pohojeno

Polovina sekaček na trávu na trávu.

Každá velikost má na výběr model s push a vlastním poháněním.

Často zjistíme, že není nutné používat samostatně, protože sekačka je lehká a snadno se tlačí.

Ale skrz hustou trávu, na kopcích a pokud se cítíte líní v den, je to určitě skvělý doplněk.

Oba sekačky na trávu, které zde doporučujeme, jsou poháněny, protože to není mnohem dražší a cítíme, že stojí za to za to.

Snadnost použití

Snadno použití pravděpodobně není něco, o čem považujete za rys sekačky na trávu…

… Zapneš věc a tlačíte ji kolem svého dvora. ne moc na to.

Ale: Po použití mnoha sekaček na trávu v průběhu let víme.

 • Jak snadné je vyprázdnit travní tašku?
 • Jak snadné je upravit rychlost vlastního propojení?
 • Jak snadné je složit úložiště?
 • Jak snadné je začít a znovu se start, pokud se zastaví.?
 • Jak snadno se mění/nabíjí baterii?

Všechny tyto otázky jsou zodpovězeny hodnocením snadného použití sekačky na trávu.

Kromě jedné menší stížnosti (přečtení výše uvedené recenze) je ego jedním z nejjednodušších a nejpříjemnějších sekaček na trávu, které jsme použili.

Záruka

Všichni sekačky na trávu mají stejnou záruku. a je to dobrý.

 • Domácí použití: 5letá záruka na nástroj.
 • Domácí použití: 3letá záruka na baterii.
 • Komerční použití: 1 rok záruka na nástroj.
 • Komerční použití: 1letá záruka na baterii.

Ego je populární sekačka na trávu na baterii a má po celém světě velkou síť dealerů.

56-v, lithium-ion, cordless, review, power

To je pro vás skvělé, protože pokud se něco pokazí, budete si jisti, že existuje prodejce blízko k vyřešení problému v rámci záruky.

Palubní materiál

Model sekačky na sekačku kromě jednoho ega má odolnou plastovou řezací palubu. Model s ocelovou palubou je 10 liber (4.5 kg) těžší.

Tvrdý plastový řezací paluba je vyrobena z tvrdého poly odolného proti zrezistání podobné tomu, z čeho jsou vyrobeny kajaky.

2 hlavní výhody materiálu plastové řezací paluby jsou:

 • Nulová koroze. žádná rzi.
 • Lehčí. snadněji se tlačit.

Úložný prostor

Elektrické sekačky na trávu jsou skvělé, pokud máte malou garáž nebo přístřešku, kde můžete uložit sekačku.

Protože může uložit vzpřímeně nebo na boku. A se sklopenými řídítkami se může hodit pod váš pracovní stůl nebo zastrčit do rohu.

Plynová sekačka musí být skladována byt, takže plyn/olej nevyluhuje do karb a vzduchového filtru.

Kolik stojí sekačka na trávu a kde byste si měli koupit?

Náklady

Ego Lawn Mowers se pohybuje v ceně od 349 do 1100.

Rozdíl mezi sekačkou Ego je 3 věci:

 • Šířka řezání
 • Self poháněno nebo ne
 • Kolik a jaké velikosti baterií zahrnují.

1100 ego je poháněno, 21 ″ šířka řezu a zahrnuje 2x 10ah baterie.

349 neobsahuje žádné baterie.

Kde si koupit sekačku na trávník Ego

Velké obchody s boxem jsou skvělým výchozím místem, kde se můžete rozhlédnout po trávníku sekačkou.

Nebudete získat odborné znalosti, které byste od místního prodejce sekačky, ale před nákupem se budete dotknout a cítit sekačku.

Online maloobchodníci obvykle budou mít lepší cenu, ale musíte čekat na přepravu a před nákupem ji nevidíte osobně.

Nejlepší věc, kterou musíte udělat, je jít se sekačkou osobně vidět na místním prodejci sekačky. získejte odbornou radu. a přimějte je, aby odpovídali ceně online ceny.

Velké boxové obchody

Ego prodává své sekačky v těchto populárních obchodech s velkým boxem:

Online maloobchodníci

Spousta online prodejců prodává ego, ale to jsou nejoblíbenější online obchody:

Místní prodejci sekačky

Ego má velkou síť prodejců, na které najdete tu ve vašem odkazu.

Časté časté

Mohu použít svou sekačku na mokrou trávu? Je to bezpečné?

Nedoporučuje se sekat trávník, když je mokrý.

Tráva je těžší přikládat větší zatížení sekačky na ego zvyšuje šanci na zastavení. Také tráva bude shlukovat problémy, pokud zabalíte výstřižky.

Je však bezpečný. Protože je napájena baterie (a není připojena k vašemu domácímu elektrickému okruhu s šňůrou) jsou veškerá elektrika izolovaná a chráněna před deštěm a mokrou trávou.

Je ego vybrané za to, že peníze navíc?

Ego Select-Cut je Ego 3 Blade zaměnitelný systém.

Přicházející zásoba na sekačce na trávu je čepel a pokud má vaše sekačka vybrána, má druhou čepel vhodnou pro konkrétní účel. buď mulčující čepel, prodloužená čepel runtime nebo čepel s vysokým výtahem.

Ve výše uvedeném obrázku naší ego sekačky můžete vidět, jak se na skladě sedí nad vybranou čepelí. Chcete.li přepínat lopatky, uvolníte 3 šrouby a nainstalujte zvolenou čepel.

Každá vybraná čepel je navržena pro účely.

Můžete vidět, jak vypadá každá čepel níže a na výše uvedeném obrázku.

Prodloužená čepel na rumu pracuje na zachování výdrže baterie minimalizací tažení/tření na čepeli.

Mulching čepel pracuje na tom, aby se ořízl trávu v pořádku, takže když jsou vráceny na trávník, potopí se do spodní vrstvy a ukládají živinu do půdy.

Verdikt: Milujeme, jak skvěle tyto čepele fungují a myslím, že výběr Cut je prémiová funkce, která stojí za peníze.

Je v pořádku nechat ego baterii na nabíječce?

Ego doporučuje, abyste nenechali ego baterii na nabíječce, když se připojí ke zdi.

Po plném nabití byste měli odpojit nabíječku ze zdi nebo odstranit baterii z nabíječky.

Tím se zajistí, že vaše ego baterie nepřehřívá a užívá si dlouhou životnost napájení sekačky na trávu bez ztráty kapacity.

Vytváří ego sekačku poháněnou baterií?

Ego vyrábí 3 různé modely sekačky na trávu.

Pohybují se v ceně od 5 000 do 6 500.

Toto jsou modely, které vytvářejí:

O vašem průvodci: Jamey Kramar je certifikovaný manažer péče o trávník (NALP) a strojní inženýr podle obchodu. Píše o venkovním energetickém vybavení 11 let a byl citován v Nytimes, Populární mechanice, HowStuffworks, IFIXIT, REALTOR.com, a další. Tráví svůj volný čas rozebíráním věcí a také staví kabinu mimo síť ve své 200-akrové nemovitosti.