Nejlepší sekačky s motory Honda v roce 2023. Honda GCV160 Push Mower

Kolik olejové kapacity může sekačka Honda 160cc na trávu?

Na oleji běží motor na trávu, podobně jako mnoho spalovacích motorů. I když je to přímý stroj, je úmyslně vytvořen běžet i při nesmírně nejvyšší rychlosti a intenzivním teplu. To je důvod, proč motor potřebuje olej, aby hladce provozoval pohyblivé části.

Co je kapacita motorového oleje sekačky Honda 160cc?

Motor sekačky Honda 160cc může držet až 0.58 litrů oleje (18.6 uncí). Když množství oleje klesne na 12 až 13.5 uncí, měli byste jej doplnit, abyste zajistili hladký provoz sečení.

 • Co je kapacita motorového oleje sekačky Honda 160cc?
 • Kolik oleje drží sekačka Honda?
 • Jaký typ oleje bych měl použít pro svou sekačku na trávu Honda?
 • Nejlepší jednoroční olej pro sekačku na trávu
 • Nejlepší olej pro více stupňů pro sekačku na trávu
 • Nejlepší syntetický směs olej pro sekačku na trávu
 • Nejlepší plný syntetický olej pro sekačku na trávu
 • Nejlepší olej SAE 30
 • Nejlepší olej SAE 5W-30
 • Nejlepší sekačky na trávu Honda
 • Nejlepší jezdecké sekačky na trávu

Co je kapacita motorového oleje sekačky Honda 160cc?

Ačkoli automobily a trávníky mají různé struktury, fungují podobně. Proto je nezbytné změnit olej motoru na trávu pro optimální provoz.

Kdy byste tedy měli změnit olej sekačky na trávu a kolik oleje byste měli doplnit za svou trávu? Kapacita motorového oleje sekačky na trávu závisí na velikosti jeho motorů a jeho modelu.

Například kapacita motoru sekačky Honda 160cc je kolem 0.58 litrů oleje (18.6 uncí). Neměli byste to přeplnit ani udržovat hladinu oleje příliš nízkou.

Obecně platí, že abyste zabránili jakémukoli poškození vnitřních částí na trávu, chcete změnit olej v trávníku každých 20-50 hodin. Protože pro změnu oleje nemusíte čelit žádným potížím, můžete to udělat sami.

Proč byste tedy neměli překročit svou kapacitu motorového oleje na sekačku Honda 160cc?

Překročení kapacity motorového oleje znamená, že ji přeplňujete. Naplnění motoru na trávu může negativně ovlivnit výkon motoru. Naplnění může způsobit transformaci oleje z motoru na vzduchový filtr a čistič vzduchu.

Jak budete vědět, zda jste přeplněli svůj motor Honda 160cc trávník nebo ne? Když přeplníte motor na trávu, všimnete si, že z motoru přichází modrá nebo bílá, zatímco použijete sekačku k řezání trávy.

Kolik oleje drží sekačka Honda?

Jako zahradník musíte znát částku, kterou může sekačka na trávu Honda. Ačkoli jejich sekačka na trávu Honda přichází v různých motorech koňských sil, většina z nich má podobnou kapacitu oleje.

Kolik oleje drží sekačka Honda?

Sekačka Honda může obvykle držet 18.6 uncí. Ale chcete si pamatovat, že vysoký motor koňské síly funguje rychle a efektivně než motor s nízkým koňským výkonem. Proto musíte změnit olej vysoké koňské síly dříve než nižší koňské motory.

Nyní tedy víte, kolik oleje drží sekačka Honda. Ačkoli většina trávníků Honda má téměř podobnou kapacitu oleje, jejich výkon se liší v závislosti na povětrnostních podmínkách a množství oleje uvnitř nich. Proto chcete udržet optimální množství oleje, aniž byste jej přeplnnili.

Jaký typ oleje bych měl použít pro svou sekačku na trávu Honda?

Motorové oleje na bázi ropy jsou nejlepší volbou pro většinu trávníků Honda. Tento typ oleje však přichází v různých typech podle povětrnostních podmínek a dalších faktorů. Hlavně existují čtyři druhy oleje na trávu.

Nejlepší olej pro více stupňů pro sekačku na trávu. Royal Purple 01520 Syntetika SAE SAE

Funkce produktu

Kategorie. SAE 10W-30 Olej

nejlepší, sekačky, motory, honda

Teplota. 0. 100 stupňů Fahrenheita

Nejlepší plný syntetický olej pro sekačku na trávu. Castrol 03057 GTX magnatel

Nejlepší olej SAE 30. Pennzoil

Funkce produktu

Kategorie. SAE 30 olej

Teplota. Nad 90 stupňů Fahrenheita

Nejlepší olej SAE 5W-30. Pennzoil Ultra Platinum

Funkce produktu

Kategorie. SAE 5W-30 Olej

Teplota. 20 stupňů Fahrenheita nebo chladnějšího

Většina trávníků Honda má navíc čtyřtaktní motory. Kromě výběru konkrétního typu motorového oleje potřebujete ten pravý olej na základě teplotních podmínek.

Například nemůžete použít stejný olej pro příliš vysoké teploty, které můžete použít pro chladnější teploty.

Jak váš motor sekačky provádí, závisí také na povětrnostních podmínkách. Z tohoto důvodu zkuste udržet motor za nejlepší možné podmínky pro požadovaný výkon, který od něj chcete.

Zde zmiňujeme některé nejlepší typy oleje, které byste měli použít pro různé teploty.

Povětrnostní podmínky Typ oleje, který byste měli použít

Kolik oleje má sekačka na trávu Honda GCV160?

Sekačka na trávu Honda GCV160 je hlavně čtyřtaktní motor, který je ideální pro rezidenční účely. Jeho kapacita palivové nádrže je 0.98 u.S. litry oleje (0.93 litrů). Tento mocný stroj může trvat těžkou zátěž řezání trávy s konzistentním výkonem.

Kolik oleje má sekačka na trávu Honda GCV160?

Stejně jako u některých čtyřtaktních motorů může sekačka na trávu Honda GCV160 držet až 0.58 US Quarts of Oil (0.55 litru). S tímto množstvím oleje můžete spustit na trávu několik dní. Po spuštění trávy na několik dní (20-50 hodin používání) můžete doplnit nebo změnit olej na optimální výkon motoru.

Vědět, kolik oleje dělá sekačku na trávu Honda GCV160, vám pomůže určit kapacitu motorového oleje a kdy byste měli změnit olej.

Když byste měli změnit svůj olej na sekačku Honda?

Neexistuje žádný rozsah vědět, kolik oleje zbývá ve dvoutaktním motoru. Motory Honda Lawn Engines však mají dostupnost, aby věděli, kolik oleje zbývá.

Před každou řezací relací zkontrolujte motorový olej trávníku a v případě potřeby jej doplňte. Odborníci na zahradu doporučují změnit svůj olej sekačky na trávu po prvních 3-5 hodinách použití, pokud je stroj zcela nový.

Ačkoli většina výrobců zahrnuje olej do motoru, hladina oleje se často snižuje, když testují výkon stroje. Proto říkají svým zákazníkům, aby co nejdříve změnili ropu.

Kromě toho, protože nové motory zpočátku opotřebovávají své části, kovové podání jsou uvolněny do oleje během vnitřního pohybu částí. V důsledku toho, ponechání, bude mít za následek nadměrné opotřebení.

Ideální čas pro výměnu oleje na trávu závisí na typu na trávu. Na trhu jsou dostupné dva typy trávníků Honda.

Některé nejlepší sekačky na trávu pomocí motoru 160cc Honda

Nejlepší jezdecké sekačky na trávu. Craftsman 17ARFACQ091

Pokud máte sekačku procházky, změňte olej minimálně jednou pro každou sezónu nebo alespoň po 50 hodinách použití.

Na druhou stranu, pokud používáte sekačku na koni, je nutná alespoň jednorázová sezónní výměna oleje. Pokud jej používáte těžce, spočítejte 100 hodin použití a změňte jej po 100 hodinách.

Většina sekaček na trávu Honda má manuální pokyny, kde je jasně uvedeno, kolik oleje můžete pro své motory vyplnit. Kromě toho každý čtyřlakký motor na trávu zahrnuje značku oleje nebo měrku, což vám dává vědět, kdy byste měli změnit olej.

Co se stane, když spustíte sekačku na trávu Honda bez oleje?

Jak jste již věděli, motor na trávu funguje stejně jako automobilový motor. Stejně jako automobily, je mazání také nutné pro motory sekačky na trávu. Motor na trávu používá olej k mazání vnitřních komponent.

Co se stane, když spustíte sekačku na trávu Honda bez oleje?

Je možné spustit sekačku na trávu Honda bez oleje. Ale provozování sekačky na trávu Honda bez oleje způsobí opotřebení nebo problém s poškozením pro vnitřní části. Postupně si všimnete zhoršení výkonu pro svůj motor na trávu. Kromě toho se u některých trávníků nacházejí ukazatele nízké hladiny oleje; sekačka nezačne, dokud nenaplníte nebo nezměníte olej.

Můžete použít běžný motorový olej v sekaně na trávu?

Ano, můžete používat pravidelný motorový olej v trávníku, pokud má váš trávník čtyřdobý motor. Obecně je běžný motorový olej v pořádku pro trávníky se čtyřtaktními motory.

Nejlepší je však zkontrolovat příručku pro pokyny, abyste věděli, zda je motor kompatibilní s olejem nebo jakýmkoli zmíněným zákazem pro konkrétní typ oleje.

Některé automobilové motorové oleje jsou navrženy pouze pro použití pro velké motory, protože mají nadměrnou viskozitu. V důsledku toho není vždy lepší mít více.

Kromě toho mohou některé modely sekaček na koni a sekačkách na koni Honda používat běžný motorový olej. Pokud však modely mají motor se dvěma tah, nemůžete používat běžný motorový olej. Je to proto, že vyžadovali směs oleje a paliva v konkrétní části kvůli jejich malým motorům.

Jaký je nejlepší olej pro sekačku na trávu Honda?

Nikdo neví lépe, jaký typ oleje byste měli použít pro svou trávu než výroba. Proto vždy sledujte doporučení vaší výroby a přidat olej.

Použití různých olejů může být nezbytné, jak jsme diskutovali dříve, na základě povětrnostních podmínek, typu motoru atd.

Zde zmiňujeme několik nejlepších olejů pro sekačky na trávu Honda:

Olejový název Teplotní podmínky Typ
Briggs Stratton 30W motorový olej 40 °-100 ° F SAE 30W
Honda 08207-10W30 PK2 motorový olej All-templetures 10W-30
Pennzoil (550034991-6PK) SAE 30 motorového oleje All-templetures SAE 30
STP 18589 Olej vysoké teploty SAE-30
Castrol 03093 GTX All-templetures 10W-30

Poslední myšlenka

Je nezbytné znát vaši kapacitu motorového oleje na sekačku Honda 160cc. Podle toho můžete olej doplnit nebo změnit. Je nezbytné, abyste pravidelně měnili olej v motoru. Pokud budete mít příliš mnoho času na změnu oleje, může to vést k poškození vnitřních pohyblivých částí. Nakonec se vaše náklady na údržbu zvýší. Takže, zacházejte se svým trávníkem moudře, abyste přesně řezali trávu.

Poslední aktualizace na 2023-01-28 / Affiliate Links / Images z Amazon Product Advertising API

Kupte je na Walmart, eBay nebo Etsy

Honda sekačky na trávu mají manuální pokyny. Etsy, eBay

Briggs Stratton 30W motorový olej. Etsy, eBay

Honda 08207-10W30 PK2 motorový olej. Etsy, eBay

Pennzoil (550034991-6PK) SAE 30 motorového oleje. Etsy, eBay

Lee Safin se narodil poblíž Sacramenta v Kalifornii na farmě pro pěstování proříznutí. Jeho rodiče byli přistěhovalci z Ruska, kteří uprchli z bolševické revoluce. Byli odhodláni dát svým dětem lepší život, než věděli. Vzdělávání bylo klíčem pro Lee a jeho sourozence, takže si mohli udělat vlastní cestu na světě. Lee navštěvoval pět univerzit, kde studoval rostlinné vědy a půdní technologie. Má také mnoho let zkušeností v U.S. Katedra zemědělství jako komerční formulátor hnojiv.

Myšlenky na „Kolik olejové kapacity může mít sekačka na trávu Honda?“

Nejlepší sekačky s motory Honda v roce 2023

Sekačky procházek, které vyžadují manuální tlačení k provozu. Začlenění motorů Honda do této kategorie trávníků usnadňuje efektivní a pohodlné sečení sečení.

Na trhu je k dispozici několik push Lawnmowers, kteří jsou poháněni motory Honda. Patří mezi ně Honda HRN216VKA, Toro Recycler 20379, TROY BITT TB160, Honda HRS216PKA a Lawn Boy 10736.

Tento článek poskytuje srovnání předních pěti push sekaček s motorem Honda, aby objevil více, projděte článek.

Jaké jsou výhody push Lawnmowers?

Honda 663020 21 v. GCV170 Engine Smart Drive Variable Speed ​​3-in-1 Self Pohonled Lawn Meghter s automatickou syticí

Honda 664060 GCV170 Engine Smart Drive Variable Speed ​​3 v 1 21 v. Sekačka na trávu s automobilem s automatickou syticí

Push Lawnmowers jsou k dispozici s různými funkcemi, včetně zadního pytle, bočního výtoku a mulčování, což je činí přizpůsobivé a vhodné pro různé aplikace sečení.

Zůstávají populární volbou mezi majiteli domů i profesionálními krajinářskými stripty, díky své ceně, pohodlí používání, kompaktní velikosti a schopnosti dodávat čistý a dobře upravený trávník.

Proč lidé potřebují tlačit trávníky s motory Honda?

Push Lawnmowers poháněný Honda má různé výhody, díky nimž jsou oblíbenou možností mezi majiteli domů a krajinářemi.

Výhody sekačky s motorem Honda

Zde jsou některé z primárních výhod využití push na trávu poháněnou Honda:

Motory Honda jsou známé pro svou vysokou kvalitu a spolehlivost a poskytují spolehlivé služby po mnoho let. Tím je zajištěno, že váš tlak na trávu bude vždy začít rychle a fungovat efektivně, bez ohledu na to, jak dlouho jste ji měli.

Motory Honda jsou navrženy tak, aby byly palivově efektivní, takže při sečení trávníku budete používat méně plynu. Z tohoto důvodu by vám mohla push na trávu poháněná Honda ušetřit značné množství peněz v průběhu času.

Motory Honda mohou lehce sekat drsným terénem a nechat vám čistý a organizovaný trávník.

Mnoho charakteristických funkcí usnadňuje tlak na trávu poháněné Hondou. Jsou tedy vhodné pro začátečníky i profesionály.

Motory Honda mají být ekologicky přátelské a vyzařují několik znečišťujících látek a konzumují malé palivo. Výběr tlačné sekačky poháněné Honda vám tedy může pomoci snížit vaši uhlíkovou stopu a přispět k ochraně životního prostředí.

Top 5 nejlepších push sekaček s motorem Honda dostupné na trhu (2023)

Podle preferencí spotřebitelů je níže uvedeno pět nejlepších push trávníků poháněných motorem Honda.

 • Honda HRN216VKA
 • Toro Recycler 20379
 • TB160 TROY BITT TB160
 • Honda HRS216PKA
 • Lawn Boy 10736

Srovnání 5 nejlepších push Lawnmowers s motorem Honda

Funkce Honda HRN216VKA Toro Recycler 20379 TB160 TROY BITT TB160 Honda HRS216PKA Boy
Typ Sekačka s vlastním pohonem Sekačka s vlastním pohonem Tlačit sekačku Tlačit sekačku Tlačit sekačku
Motor/ baterie Honda GCV170 Honda GCV160 Honda GCV160 Honda GCV160 Honda GCV160
Posunutí motoru (CC) 166 cc 160 cc 160 cc 160 cc 160 cc
Paluba sekačky 21 palců 22 palců 21 palců 21 palců 21 palců
Záruka 3 roky (s podmínkami) 2 roky (s podmínkami) 2 roky (s podmínkami) 3 roky (s podmínkami) 2 roky (s podmínkami)
Cena 599 399 309 469 379

Honda HRN216VKA

Honda HRN216VKA Self-Colleged 3-in-1 s proměnnou rychlostním trávníkem má nový motor GCV 170 a automatické sytič. Motor Honda GCV170 je spolehlivý a poskytuje jednoduchou počáteční sílu v boji proti nejnáročnějším podmínkám sečení.

Tato sekačka má ocelovou řezací palubu o rozměrech o rozměrech o 21 palcích, která poskytuje vynikající kvalitu řezu, ať už mulčování nebo pytlování. Uživatelsky přívětivý systém nastavení výšky s dvojitou pákou má přední a zadní páky, které lze upravit na sedm odlišných výšek řezání.

Knoflík ředitele klipu umožňuje bez námahy přepínání mezi mulčováním, pytlením a vypouštěním. Kromě toho má systém s dvojitou Blade mikrořezce naskládaný a kompenzovaný design dvojče, který nabízí vynikající kvalitu řezu a menší řízky pro vylepšené mulčování a pytlování.

Nastavení rychlosti sekačky podle pohybu uživatele je jedním z jeho rozlišovacích prvků a zajišťuje optimální pohodlí při sečení. Ovládání proměnné rychlosti inteligentní jednotky a pět nastavitelných parametrů usnadňují sečení a zároveň zajišťují, že uživatel je v pohodlné poloze.

Celkově je sekačka Honda HRN216VKA vynikající volbou pro ty, kteří hledají všestrannou, spolehlivou a efektivní trávu pro jejich potřeby péče o trávník.

Klady

 • Dodává se s výkonným motorem 166cc GCV170, který zvládne tvrdé podmínky sečení.
 • Systém inteligentního pohonu umožňuje ovládání proměnné rychlosti, což usnadňuje sekání vlastního tempu.
 • Velká zadní kola a robustní konstrukce usnadňují manévru v drsném terénu.
 • Nastavení výšky s dvojitou pákou usnadňuje úpravu výšky řezání.
 • Velká kapacita palivové nádrže.
 • Dodává se s velkým sáčkem pro sběr výstřižků.
 • Dodává se s tříletou rezidenční zárukou.

Nevýhody

 • Ve srovnání s jinými modely může být relativně drahé.
 • Výkon pytlů může být zasažen nebo zmeškaný, v závislosti na typu trávy a řezacích podmínkách.
 • Nemusí být tak manévrovatelné v těsných prostorech.

Toro Recycler 20379

Toro Recycler 20379 je sekačka s vlastním pohonem s motorem Honda GCV 160. Motor Honda 160cc poskytuje silný výkon a zajišťuje, že sekačka dokáže snadno zvládnout tvrdou a mokrou trávu.

S pohonem předních kol s proměnnou rychlostí můžete sekat ve omezených prostorech. Lehká a manévrovatelná zadní kola sekačky zajišťují velkou trakci na drsném a nerovném terénu.

Je také vybaven 22palcovou sekačkou s bočním vypouštěcím systémem. Ocelový rám odolného paluby sekačky zaručuje roky používání a kompaktní velikost paluby poskytuje vynikající schopnosti řezání a mulčování v těsných prostorech.

Systém s rychlým připojením je přepínání z pytlů na mulčování vánku. Patentovaná technologie řezání recyklace umožňuje návrat výstřižků bohatých na živiny do půdy, což vede k trávníku, který se zdá být zdravý.

Se třemi všestrannými možnostmi pro řezání, včetně mulčování, pytlů a bočního výboje, je sekačka vhodná pro jakoukoli preferenci sečení. Kromě toho absence změn oleje způsobuje nekomplikované údržbu; Vše, co je vyžadováno, je periodická kontrola a přidávání oleje podle potřeby.

S devíti řezacími pozicemi a rozsahem výšky 1-4 palce můžete přizpůsobit trávník podle svých specifikací. Také popisovač sekačky usnadňuje přizpůsobení se dvěma různým výškám rukojeti bez použití nástrojů.

Recyklovač Toro Recycler 20379 Rezidenční trávník lze použít na polích, která jsou malá až střední velikost. Je to ideální pro lidi, kteří chtějí silnou a flexibilní trávu.

Toro Recycler 20379 se snadno používá a pohybuje se, dokonce i pro lidi, kteří nikdy předtím nepoužívali trávník. Kromě toho tříletá záruka zaručená záruka na nastavení zajišťuje spolehlivost a dvouletá plná záruka nabízí klid v mysli.

Klady

 • Dodává se s výkonným 160cc Honda GCV motor, který je spolehlivý a efektivní.
 • Systém osobního prosazování osobního tempo se automaticky přizpůsobí rychlosti chůze a bez námahy sečení námahy.
 • Rychlé a snadno sestavitelné, přímo z krabice.
 • Velká zadní kola a podpora ložiska míče pro snadnou manévrovatelnost.
 • Dodává se s dvouletou plnou zárukou.
 • Má vymývací port pro snadné čištění.
 • Má robustní balíček a odolnou sestavu.

Nevýhody

 • Systém pro sebepoznání může být nekonzistentní a obtížně kontrolovatelný.
 • Pás přestane fungovat.
 • Konstrukce těla nemusí v průběhu času také vydržet jako jiné modely.
 • Systém pytlů nemusí být tak efektivní jako jiné modely.

Troy-Bilt 11A-A2RQ563

TB160 Troy Bilt je tlačná sekačka, která je poháněna motorem Honda GCV160 Auto Choke Engine. Tento motor eliminuje požadavek, aby operátor dříve upravil nastavení sytiče dříve. Má 21palcovou sekačku.

TB160 na trávu je ergonomicky navržena tak, aby byla sečení pohodlnější. Rukojeť je vybavena pohodlnou přilnavostí. Má více možností likvidace trávy, včetně zadního sáčku, mulčovacího balíčku a bočního výboje.

Zadní kola sekačky sekací o 11 palců zvyšují trakci a manévrovatelnost při sečení ve svazích a nerovných oblastech trávníku. Nad, úprava výšky s dvojitou pákou umožňuje rychlé úpravy výšky řezání.

Systém pro řezání trojice využívá strážce, symetrickou palubu a specializovanou čepel, aby dodal přesný a dokonce i řezání pokaždé. Sekačka zablokování trojské zachycení je dodávána zcela sestavena, s výjimkou rukojeti, a je pokryta dvouletou omezenou zárukou.

TB160 Troy-Bilt je skvělou volbou pro majitele domů v příměstských oblastech se středním trávníky, které vyžadují pravidelnou péči. Také lidé, kteří se starají o trvanlivost a rychlost v trávníku, možná budou chtít přemýšlet o koupi TB160.

TB160 může být také dobrou volbou pro lidi, kteří dávají přednost manuálnímu trávníku před lidmi, kteří se pohybují nebo jsou poháněni elektřinou. Lidé v této skupině by mohli chtít při sečení dvora chtít nějaké cvičení, nebo by mohli rádi dělat věci tradičním způsobem.

Klady

 • Je vybaven spolehlivým a palivově úsporným motorem Honda, který má posun 160 cm.
 • Nastavitelná výška řezání se 6 různými pozicemi.
 • Schopnosti mulčování a pytlů s velkým zadním sáčkem pro snadnou likvidaci.
 • Cenově dostupná cena.
 • Kompaktní a snadno uložitelné.

Nevýhody

 • Taška je podle mnoha uživatelů hlavním problémem.
 • Někteří uživatelé uvádějí, že sekačka nedokáže stříhat trávu bez zastavení.
 • Popisovač nastavení výšky kola pro zadní kola se otírá o pravé kolo.

Honda HRS216PKA

Honda HRS216PKA je motorovou sekačkou poháněnou motorovou sekačkou Honda GCV160. 4-cyklový motor Honda GCV160 s kapacitou 160 ccm je bez námahy začít. Jeho systém automatického choku eliminuje potřebu syticí motoru, což usnadňuje provoz.

Tato sekačka má 6 nastavení výšky řezu v rozmezí od 1 palce do 3.5 palců. Velká 8palcová kola způsobují hladší pohyb nad hrubým terénem. Pro zajištění větší trvanlivosti mají zadní kola kuličková ložiska.

Sekačka má 21palcovou boční vypouštěcí palubu vyrobenou z 16-měřicí oceli. Má jednu čepel pro mulčování nebo boční výtok, ale neexistuje žádná možnost pro pytlování.

Má ergoaktivní rukojeť pro bezpečnost, pohodlí a pohodlí. Má také systém bezpečnosti brzdy setrvačníku. Když se uvolní brzda setrvačníku, rychle zastaví motor. Kromě toho má ruční uzavírací ventil paliva, který lze použít během přenosu nebo skladování.

Tento push na trávu je navržen pro rezidenční použití. Je vhodný pro majitele domů, kteří mají malý a střední trávník a chtějí spolehlivou a efektivní trávu, která jim může pomoci udržovat jejich trávník.

Klady

 • Dodává se s výkonným motorem Honda 160cc, který je spolehlivý a efektivní.
 • Odolná konstrukce ocelové paluby pro dlouhodobý výkon.
 • Má bezpečnostní systém brzdy setrvačníku 6 nastavení výšky pro přizpůsobené řezání.
 • Lehký a snadno manévrovaný.
 • Dodává se s tříletou rezidenční zárukou.

Nevýhody

 • Nepřichází se systémem pro prosazení, což ztěžuje tlačení na větší trávníky.
 • Není tak efektivní při mulčování nebo pytlování jako jiné modely.

Lawn Boy 10736

Push sekačka na trávu 10736 je poháněna motorem Honda GCV160. Má technologii třířezeného řezu, 21palcovou ocelovou palubu hluboké kupole, která je lehká i robustní a nabízí větší kvalitu řezu a mulčování schopností.

Tyto lehké, vysoce kolové tlačné sekačky jsou snadno zvládnutelné přes obtížný, nerovný terén. Tato manuální sekačka má nastavitelnou výšku řezání mezi 1.25 a 3.75 palců.

Také po dobu tří let, pokud to nezačne po jednom nebo dvou taháních, opraví to zdarma. Práce i díly jsou dva roky pokryty zárukou na trávu.

LB 10736 je plynná sekačka s výkonným motorem, což z něj dělá skvělou volbu pro majitele domů s rozsáhlými trávníky nebo komerčními zákazníky, kteří musí denně sekat mnoho trávníků.

Navíc, lehká hmotnost a manévrovatelnost sekačky z něj činí vynikající volbu pro starší nebo zdravotně postižené uživatele.

Klady

 • Vybaven motorem Honda 160cc, který je silný, spolehlivý a efektivní.
 • Lehký a snadno manévrovaný.
 • Cenově dostupná cena.
 • Lehký a snadno manévrovaný.
 • Dodává se s dvouletou plnou zárukou.

Nevýhody

 • Mulching výkon může být nekonzistentní, v závislosti na typu trávy a řezacích podmínkách.
 • Problémy se systémem zadního pytle.
 • Nepříjemné řídítka pro škrticí lištu.
 • Nemusí být tak odolný jako jiné modely.
 • Může bojovat s nerovným terénem a silnou trávou.

Jak byste si měli vybrat sekačku s motorem Honda?

Výběr sekačky s motorem Honda může být vynikající volbou pro ty, kteří hledají spolehlivou a efektivní sekačku. Pokud také přemýšlíte o zakoupení push sekačky poháněné Honda, tento průvodce nákupem vám pomůže učinit nejlepší volbu:

Velikost motoru

Účinnost a účinnost sekačky může záviset na velikosti jejího motoru. Chcete.li se rozhodnout pro správnou velikost motoru, budete muset přemýšlet o velikosti vašeho trávníku a druhu trávy, kterou máte.

Výkon motoru

Motory Honda jsou známé svou silou a spolehlivostí. Při výběru napájení motoru zvažte velikost trávníku a typ terénu, který budete sekat. Větší trávník nebo drsný terén může vyžadovat výkonnější motor.

Palubní materiál

Paluba je součástí sekačky, která drží čepel a určuje výšku řezání. Zvažte materiál paluby, který může ovlivnit trvanlivost a hmotnost sekačky. Honda Push Mowers obvykle mají ocelovou palubu pro odolnost.

Šířka řezání

Šíření sekačky pro řezání určuje, kolik trávy je při každém průchodu sníženo. Zvažte velikost vašeho trávníku a kolik času chcete strávit sečením při výběru šířky řezání. Širší šířka řezání vám ušetří čas, ale může být méně manévrovatelná v těsných prostorech.

Výška řezání

Výška řezání sekačky určuje, jak krátká nebo dlouhá bude vaše tráva po sečení. Při výběru výšky řezání zvažte výšku své trávy a jak krátké. Některé Honda tlačí sekačky, aby nabízely více výšek řezání pro větší všestrannost.

Manévrovatelnost

Rozsah, v jakém je sekačka snadno manévruje, může mít dopad na to, jak jednoduché je sekat kolem objektů nebo v omezených oblastech. Zvažte, kolik sekačky váží, jak velká je a jak jsou kola a řídítka navrženy před zakoupením.

Kola

Manévrovatelnost sekačky může být ovlivněna velikostí kol a návrhem kol. Kola s větším průměrem mohou být jednodušší pro ovládání přes nerovný terén.

Na druhé straně mohou být kola s menším průměrem jednodušší pro ovládání v omezených oblastech. Zvažte jak design, tak nastavitelnost kol.

Sbírka trávy

Pokud shromažďujete výstřižky z trávy, přemýšlejte o tom, jak velká je taška a jak jednoduché je vyhodit. Některé sekačky Honda Push mohou také mulčit vaše výstřižky z trávy a dát svému trávníku nějaké další živiny.

Snadnost použití

Přemýšlejte o tom, jak se sekačka cítí ve vašich rukou, jak snadné je začít a zastavit motor a jak je to těžké. Motory Honda jsou považovány za snadné zahájení a některé modely mohou mít dokonce další funkce pohodlí.

Údržba

Zkontrolujte, zda lze na sekačce snadno změnit olej, vzduchový filtr a zapalovací svíčka. Motory Honda jsou známé svou spolehlivostí a relativní jednoduchostí údržby; To však nemusí platit pro všechny typy.

Cena

Zvažte náklady na tlačnou sekačku poháněnou motorem Honda. Obecně jsou tyto sekačky dražší než jiné modely, ale poskytují vynikající výkon a spolehlivost. Nastavte si rozpočet a vyberte model, který vyhovuje vašim požadavkům.

S těmito informacemi v ruce byste měli být schopni vybrat tlačnou sekačku poháněnou Honda, která je ideální pro váš trávník.

Závěrečná slova

Ať už potřebujete malou, lehkou tlakovou trávníku pro váš dvorek nebo model pro komerční použití, tlačný trávník s motorem Honda je moudrá investice, která vám pomůže udržet krásný, udržovaný trávník pro nadcházející roky.

Push Lawnmowers poháněný Honda jsou efektivní, ekologičtí a spolehliví pro majitele domů a profesionální zahradníky. Motory Honda jsou známé svou kvalitou a výkonem, což zvyšuje sečení, výkon, palivovou účinnost a pohodlí.

Pozdrav! Jsem Anthony Harry, zručný písař se zaměřením na umění sečení trávníku a krásu všech věcí zelené. Mým cílem je předat své znalosti a nadšení pro péči o trávník ostatním a umožnit jim dosáhnout jejich ideálních trávníků.

Honda sekačka nezačne. průvodce začátečníky s fotky

Honda dělá spolehlivé, dobře navržené a konstruované sekačky. Koupili jste si jeden, takže to už víte.

Karburátor s gumově je nejčastějším důvodem, proč sekačka na trávu Honda nezačne. Mezi další možné příčiny patří:

Pracuji na mnoha Honda a hlavní selhání jsou velmi vzácné. Začněme provedením několika základních kontrol. Někdy to problém vyřeší nebo alespoň nasměruje správným směrem.

Tato příručka bude předpokládat, že komponenty, jako je pull šňůra, páky škrticí klapky, atd. fungují dobře. Pokud si myslíte, že tomu tak není, napsal jsem průvodce, který pokrývá všechny běžné problémy s pull šňůry. podívejte se na „Odstraňování problémů s kabely“.

Diagnostika Honda bez startu je docela jednoduché, provádějte několik základních testů, aby se odstranila zapalování, palivo a mechanické poruchy. Testy nejsou obtížné, ale budete je muset správně provést, abyste se vyhnuli době spalování nebo zbytečně nahrazení dílů.

Tento příspěvek však pokrývá předmět docela dobře, pokud potřebujete nápovědu, podívejte se na „Sekačka nezačne video“.

Pokrývá úplný proces diagnostiky a opravy nejčastějších příčin sekačky bez startu.

Zkontrolujte základy

Pokud potřebujete nápovědu pro video kontrolu základů, podívejte se na „Předběžné opravné video pro kontrolu“.

V dílně zjišťuji, že většina problémů sekačky Honda souvisí se špatným plynem. Mezi běžné příznaky špatného plynu patří Honda, začne motor, pak zemře a přehnají motor.

Hladina oleje

Některé sekačky Honda nezačnou, pokud je hladina oleje nízká, není to vada, je to navrženo, aby chránil motor. Je dobré zkontrolovat hladinu oleje pokaždé, když vyplníte plynovou nádrž. Zkontrolujte úroveň půdy a se všemi koly nastavenými do stejné výšky.

Honda bude trvat.58 quartu (.55lt) z prázdného. Pokud jste pochyb o tom, jak zkontrolovat olej, zjistíte, že tato příručka je užitečná. „Jak zkontrolovat olej sekačky na trávu“.

Zkontrolujte olej. a také ho Honda nebude ráda přeplněna olejem, může to poškodit motor, způsobit kouření, úniku oleje a někdy nezačne.

Hladina plynu

Je v sekačce plyn? Někdy je zřejmé řešení, a jak Sherlock Holmes říká: „Měli bychom zkontrolovat, že skutečnost je skutečně skutečnost“. Zákazník mohl naplnit plynovou nádrž tím, co považovali za dobrý plyn.

V mém obchodě jsem našel mnoho podivných směsí. nafta, voda, bílé lihoviny, octa a samozřejmě loňský plyn pravidelně vzhled v nádrži. Oprava pro špatný plyn. Vypusťte nádrž a vyčistěte karburátor. Možná vám bude tento průvodce užitečný, prochází vás celým procesem. „karburátor čistý“.

Plyn klepněte na

Klepnutím na palivo se používá ke snížení přívodu paliva karburátoru. Říkám svým zákazníkům, aby vypnuli palivo, když sekačka nepoužívá. Je snadné zapomenout to zapnout. Honda namontuje jejich palivo na pravou stranu motoru, když je při pohledu z přední části sekačky.

Tento krátký průvodce s obrázky ukazuje, kde je váš plynový kohoutek, k čemu je a kdy jej použít. Podívejte se na „Kde je můj plynový kohoutek sekačky“.

Vzduchový filtr

Blokovaný vzduchový filtr zabrání spuštění sekačky. Vzduchový filtr Honda musí být udržován čistý, zkontrolovat jej každých 25 hodin používání a vyměnit jej každých 100 hodin. Kryty vzduchového filtru bez nástrojů Honda Fit, díky čemuž je čištění super snadné čištění.

Kryt vzduchového filtru je na pravé straně motoru, naproti tlumiči tlumiče. Čištění filtru komprimovaným vzduchem by bylo hezké, ale bouchání na zemi bude v pořádku. Tato příručka vám pomůže obsluhovat vaši sekačku za méně než hodinu-„Vyladit sekačku“.

Zapnuto

Je snadné, aby se vodič zástrčky uvolnil, stává se po celou dobu. Drát zástrčky žije přímo v přední části motoru, takže se bouchá do keřů a živých plotů a podobně. Je to černý drát s gumovou botou na konci. Ujistěte se, že navázává dobrý čistý kontakt se zástrčkou. Špatný nebo žádný kontakt vám poskytne žádný start.

Udusit

Setkávám se s mnoha zákazníky, kteří nevědí, jak správně používat sytič, a neobviňuji je, je pravděpodobné. Sytič se používá ke spuštění studeného motoru. Studený motor potřebuje více paliva než horký motor, takže sytič vytváří bohatší poměr vzduchového paliva.

Někteří Honda budou mít tradiční páku sytiče a modernější sekačky budou mít automatickou sytič.

Nejste si jisti, zda vaše sytič funguje? Tato příručka vás provede testovacím postupem, viz níže testování sytiče.

Pokud vaše sekačka nezačne při 3. pokusu, je velmi pravděpodobné. Oprava je odstranit a vysušit zástrčku nebo nechat sekačku po dobu 30 minut, aby vyschla, pak zkuste to znovu, tentokrát bez sytiče. Podívejte se na video sekačky.

Pokud jste v pochybách o tom, jak založit sekačku, tato příručka to pokrývá vše, budete pro 2 minuty pro 2 minuty. „Jak založit sekačku na trávu“.

Choke On. Některé sekačky Honda jsou vybaveny automatickou syticí, a tak se pákou neřídí sytič.

Kauce páka

Páka kauce nebo páka mrtvého muže je bezpečnostní funkce. Jeho funkcí je zastavit spřádací čepel do 3 sekund po uvolnění. Dělá to vypnutím motoru a nanesením brzdy setrvačníku. Pokud není páka kauce držena, sekačka nezačne.

Tato příručka vás provede testováním na Spark a jak změnit cívku, je to jednoduché. Pouze některé sekačky Honda budou mít zastávku/start ovládat pákou kauce. Ostatní Honda mají ovládání zastavení/startu zabudovanou do páky škrticí klapky.

Zkontrolujte špatný plyn

Špatný plyn je příčinou číslo jedna. Váš plyn by mohl být čistý, ale zatuchlý a sekačky nemají rádi zatuchlý plyn. Plyn začne po jednom měsíci vycházet, ztrácí svou schopnost com-bust, což způsobuje špatný výkon a vynechávání. Když to bude úplně zatuchlé, obvykle kolem 3 měsíců, začne se ztuhnout.

To se stalo tak velkým problémem, v minulé sezóně jsem dostal spoustu otázek o čištění palivového karburátoru.

Plynový stabilizátor. Je jednoduché použití, stačí zahodit jednu unci stabilizátoru plynu do 2.5 galonů plynu, vyplňte plynový nádrž a spusťte motor, abyste ji promíchali po celém palivovém systému, to je vše.

Tyto věci budou chránit a vyčistit váš palivový systém a lze jej použít ve všech sadách s plynem, včetně 2 mozkových motorů. Podívejte se na video zde.

Podívejte se na stránku „nástroje pro čištění karburátoru“, uvádí všechny nástroje, které používám, včetně stabilizátoru plynu.

Gumming. Je to zabiják karburátoru, použití stabilizátoru plynu zabrání mnoha problémům.

To jsou všechny ty snadné zkontrolované, nyní se kopeme trochu hlouběji. Špatný plyn se stal skutečným problémem, zejména v Hondě, karburátory jsou tak citlivé na kontaminovaný plyn, a proto provedeme test na plyn další.

Zkuste plynový výstřel

Váš motor potřebuje k zahájení paliva, jiskření a komprese. Palivo, jiskra a komprese jsou širší oblasti, než navrhuje jejich název. Testování vezme v úvahu celý systém, například palivo je více než jen plyn, zahrnuje karburátor, nádrž, vzduchové a palivové filtry, plynové vedení, sací potrubí atd.

Nejpravděpodobnější příčinou Honda bez startu je pohánění, a tak tam začneme. Další s největší pravděpodobností je jiskra a nejméně pravděpodobné ze všech je problém s kompresí.

Rychle otestovat problém s plynem. obejít palivový systém. Děláme to nalitím čerstvého plynu přímo do karburátoru.

Pokud potřebujete nápovědu na video, podívejte se na „Sekačka nezačne video“, které vám ukáže, jak tento test zabít jako profesionál.

Příznaky špatného plynu se liší: sekačka nezačne; sekačka běží drsně; běží, ale pouze se syticí; při řezání na svahu; umírá při řezání trávy; STACKONÁR STARTY A PERS DIES.

Odebrat. Odstraňte vzduchový filtr stisknutím dvou plastových jazýčků.

Nakloňte sekačku a nalijte čepici plné plynu do karburátoru.

Pull. Pokuste se spustit sekačku normálním způsobem.

Existují dva možné výsledky.

(1) Sekačka se pokusila začít nebo spustit. říká nám, že máme poruchu paliva. Podívejte se na test Systému sytiče níže (2) sekačka se nepokoušela začít. pak jsme pravděpodobně odstranili chybu paliva a chyba bude pravděpodobně nedostatek jiskry. Podívejte se na test systému zapalování níže.

Potřebuje vaše Honda vyladit?

Váš motor Honda by měl být opraven alespoň jednou za sezónu, v ideálním případě na jaře. Vyladit soupravu zahrnuje: olej; zástrčka; vzduchový filtr; palivový filtr (pokud je namontován); nová čepel (volitelné).Váš motor Honda bude pravděpodobně GCV 160 nebo GCV 190CC.

Servisní soupravy budou identické, ale položky, jako jsou karburátory a čepele, se budou lišit. Podívejte se na „Průvodce vyladění sekačky“.

Nákup soupravy na vyladění online je snadné. Kód modelu najdete přímo na základně řídítek na těle sekačky. Movery sekačky Honda jsou velmi běžné, a proto nebudete mít problém s vyladěnou soupravou, která by odpovídala.

Vyzkoušejte systém sytiče

Vaše sekačka nezačne, pokud je vadná dusi. V tomto dalším kroku musíme být jisti, že systém sytiče funguje správně. Správný počáteční postup pro studený motor bude vyžadovat, aby mu poskytl další plyn pro obohacení směsi paliva/vzduchu, kterou studený motor potřebuje pro hladký start. Honda používá systém typu dusicí desky k dosažení stavu obohaceného palivem. Vaše sekačka nezačne, pokud je vadná dusi.

Manuální verze bude mít páku škrticí klapky pro ovládání sytiče. Verze automatického sytiče nebude mít páku sytiče. Místo toho se v hlavě hlavy válce namontoval voskový termostat a tlačí na páku, která otevírá dusivou desku.

Abychom testovali, musíme odstranit vzduchový filtr, umožňuje nám to zobrazit desku sytiče. Pokud máte manuální ovládání sytiče, přesuňte páku škrticí klapky do plné polohy sytiče a spusťte studený motor.

Zkontrolujte, zda je deska dusiče plně uzavřená (zapnuto), pokud ne zaškrtněte nastavení kabelu.

Vaše Honda může mít automatickou sytič. Pokud ano, když je na studena, měla by být deska sytička uzavřena, podle obrázku. Pokud ne, přesuňte desku ručně, abyste zjistili, zda je zaseknutá. Pokud se drží, zkuste WD40.

Po zahájení sekačky by měla být škrticí klapka přesunuta do pozice běhu. Zkontrolujte, zda je deska dusiče v plně otevřené (off) poloze podle obrázku. Pokud ne, upravte kabel.

Lepicí sytič poběží špatně a nafoukne černý kouř z tlumiče. Vaše Honda může mít automatickou sytič. Pokud ano, když je to horké, měla by být deska sytička otevřena, podle výše uvedeného obrázku. Pokud ne, vyměňte termostat sytič na tlumiči tlumiče.

Pokud jste nenašli žádné problémy se systémem sytiče, přejděte k vyčištění plynové mísy.

Problém s plynem ethanolu

Honda doporučuje nepoužívat paliva s více než 10% ethanolem. Ethanol je alkohol palivo vyrobené z cukru, kukuřice a dalších rostlinných materiálů. Tento alkohol je pak smíchán s plynem, aby se vytvořil ethanol.

Tvrdí se, že obsah alkoholu v ethanolu poškodí gumová těsnění a hadice karburátoru.

E15 obsahuje 15% ethanol a není v pořádku používat v motorech sekačky Honda. E15 hoří teplejší než jiná paliva, vaše sekačka není navržena tak, aby běžela při těchto teplotách. Ethanol absorbuje vlhkost z atmosféry.

Pokud je palivo ponecháno v sekaně během zimy, vlhkost se shromažďuje v karburátoru. Voda často koroduje a zanechá vklad typu laku, který blokuje porty. To je to, co způsobuje chudý běh/bez startu.

Pokud potřebujete pomoc s přípravou Honda pro hibernaci, podívejte se na „Jak zimní sekačky“.

Stabilizátor plynu

Pravidelný plyn starší než tři měsíce je zastaralý, pokud nepoužíváte stabilizátor paliva. Ethanolová paliva jsou po jednom měsíci zastaralá. Plyn je důvodem číslo jedna pro začátek nebo špatný běh.

Použití stabilizátoru zabrání mnoha těmto problémům. Jak víte, nemusíte používat stabilizátor po celou sezónu, ale používejte jej ke konci a při zimě sekačku.

Léčba vašeho plynu vám ušetří prostoje, vytáhnete sekačku do obchodu a v nákladech na opravu. Pokud potřebujete nápovědu na video na toto téma, podívejte se na „Přidání videa pro stabilizátor plynu“.

Stabilizátor. Stačí vyhodit pár kapek do plynové nádrže a spustit motor. Jednoduchý!

Zkuste vyčistit plynovou misku

Často jen čištění plynové mísy dělá práci. Odstranění karburátoru je trochu mise, takže pokud nás čištění misky dostane z potíží, stojí za to vyzkoušet. Pokud máte podezření, že zatuchlý plyn, musíte také vypustit plynovou nádrž.

Nádrž můžete vypustit odstraněním palivového potrubí, ale místo toho používám extraktor Briggs a Stratton Oil, díky kterému je práce snazší, najdete odkaz na Amazon zde na stránce „Small Engine Tools“.

Pokud čištění mísy nefunguje, musíme jej odstranit karburátor, důkladně jej vyčistěte a vypusťte plynovou nádrž.

Honda sekačky jsou vybaveny různými velikostmi a typy motorů. Tyto motory budou vybaveny různými typy karburátorů. Váš karburátor může vypadat jinak, ale proces je stejný.

Pokud potřebujete pomoc, video „Honda Mower Reging Video“ pokrývá proces vypouštění a čištění mísy.

V této části průvodce odstraním jen palivovou misku, nastříkejte v nějakém čističi karburátoru. Palivové misky najdete za vzduchovým filtrem. Pro přístup k misce nemusíte odstraňovat kryt vzduchového filtru.

Pamatujte, že pokud je váš plyn starší než tři měsíce, je to zastaralé. Čištění misky to tedy vždy nečiní. Možná budete muset vypustit nádrž, karburátorovou misku a naplnit ji čerstvým plynem. Pokud to pro vás funguje, skvěle!

Pokud tomu tak není, podívejte se na tuto příručku pokrývá celý proces a obsahuje obrázky. „Karburátorové čištění“.

Vytáhněte drát. Při práci na sekačce Odstraňte zástrčku a vypněte plyn. To zabraňuje úniku.

Odstranění roztokového šroubu o rozloze 10 mm vypustí misku, ale nevyčistí štěrk z misky. Rád odstraňuji a vyčistím palivovou misku. Pokud potřebujete, vypusťte palivovou nádrž.

Zapněte plyn a zkontrolujte průtok paliva, pokud z karburátoru proudí žádné palivové toky, přejděte na test toku paliva níže.

Před zapnutím misky nastříkejte nějaký čistič karburátoru na hlavní palivo.

To je vše, testovací sekačka a pokud to stále není v pořádku, podívejte se na „čištění karburátoru“.

Zkuste vyčistit karburátor

Dobře, předpokládám, že jste si bez úspěchu pokusili vyčistit palivovou misku podle výše uvedeného průvodce. Nyní musíte odstranit karburátor a vyčistit jej.

Mít čistič karburátoru nebo podobný, nádobu na ořechy a šrouby a pořizujte spoustu obrázků, které vám pomohou zapamatovat si, kde jsou umístěny páky a těsnění.

Existuje několik různých stylů karburátoru, váš může vypadat trochu jinak, ale proces je stejný. Někteří budou mít manuální sytič, jiní budou mít automatickou sytič. Někteří budou náročnější odstranit než jiné.

Pokud potřebujete video nápovědu, podívejte se na „Honda Mower Reging Video“. Pokrývá oba typy karburátorů a vede vás procesem odstraňování karburátoru, stripování, čištění, přestavby, ovinění a úpravy.

Zde jsou některé z nástrojů, které používám k čištění karburátorů, díky tomu je práce mnohem snazší. „Nástroje pro čištění karburátoru“.

Pokud zjistíte korozi karburátoru nebo je to špatně namočeno, jděte do toho a vyměňte ji, protože nikdo nemá rád práci dvakrát. Náhradní karburátory nejsou drahé.

Všimněte si, že karburátory GCV 160cc a GCV 190cc vypadají stejně, ale jsou jiné. Takže když je objednávání po ruce číslo vašeho modelu.

Podívejte se na „Typy karburátoru sekačky na trávu“, je to seznam běžných typových karburátorů

Odstranění karburátoru

Odstranění karburátoru Honda může být trochu náročné. Není to složité, ale existuje spousta těsnění, které musí být nahrazeny ve stejném pořadí. Kromě toho jsou šrouby skřínártoru také šrouby a vzduchové filtry, proto je výzvou zarovnat těsnění, karburátor a pouzdro vzduchového filtru před navléčením šroubů.

Pořiďte spoustu fotografií těsnění a pozic karburátoru. Rozložení vašich těsnění v pořadí, které vám dává smysl. Vše, co zde opravdu potřebujete, jsou pacienti. Přepněte!

Odstraňte. Odstraňte zástrčku a vypněte palivo jako dříve. Uvolněte šroub na palivové misce.

Uvolněte vzduchové filtrační box/karburátorové šrouby (3). dva šrouby karburátoru a jeden šroub vzduchové skříně.

Použijte vhodný kontejner pro malé díly.

Na zadní stranu pouzdra je trubka, která se právě odtáhne, je to oddechnutí klikové skříně.

Fotografujte těsnění a umístění.Odstraňte 3 šrouby a pořizujte více snímků umístění škrticí klapky.

Odložte jakékoli volné těsnění stranou a v pořádku.

Některá těsnění se budou držet karburátoru nebo jiných komponent a to je v pořádku, neodstraňujte je.Těsnění musí být namontovány na stejném místě a orientaci.

Vypouštěcí plyn. Pokud jste tak neučinili, vypusťte starý plyn. Použijte dlouhý plochý šroubovák, odklopte se z plynového potrubí a odstraňte plynový uzávěr zrychluje proces vypouštění. Nejlepší to udělat venku, plynové páchne.

Po odstranění palivového potrubí můžete otočit karburátor na jeho boku, abyste uvolnili sytič, škrticí klapky a jaro. Nenechte se v pokušení ohýbat odkazy.

S bez karburátoru se přesuňte na lavičku.

Strupte dolů. Odstraňte misku, vznášejte a jehlu, to se provádí tažením špendlíku. Pokud je vaše miska velmi zkorodovaná, jděte do toho a objednejte si nový karburátor, protože opravy rezavých sacharidů nestojí za námahu.

Zkontrolujte špičku jehly, opotřebovaná špička se změní na růžovou. Když se tyto tipy těsnění nosí, mohou způsobit buď příliš mnoho průtoku paliva nebo žádný tok. Vyměňte jehlu nebo vyměňte celý karburátor Honda.

Vyjměte šroub hlavního paprsku. Tito kluci jsou vyrobeni z mosazi, což je měkký kov. Takže správně montážní šroubovák je nezbytný, jinak bude šroub poškozen.

Mosazná emulzní trubice musí být tlačena zdarma. Vezměte si vhodný šroubovák a zatlačte na něj. Může to vyžadovat další povzbuzení, klepnout na bydlení podle obrázku, dokud není trubice zdarma.

Vyčistěte okénky trubice a důkladně. Používám pramen drátu vytrženého z drátěného štětce. Otvory mohou vypadat čistě, ale jsou špinavé. Poté, co je vyčistíte, budou znatelně větší. To umožňuje proudění více paliva do motoru.

Liberálně nastříkejte všechny porty karburátoru čističem karburátoru, vstupem do paliva, sedadla na plováku, tryska

Znovu sestavte, namontujte tryskové, šroub, plovák a jehlu. Při montáži plynového prstenu může být při montáži plynového prstenu stisknuté, naneste trochu oleje, aby mu pomohl sedět. Neochraňujte misku, způsobuje, že úniku.

Nastavit karburátor k sekačce. Při montáži těsnění věnujte zvláštní péči. Zkontrolujte své referenční obrázky. Tento bit je přehlížen, ale je to důležité. Vyčistěte palivovou plechovku a vaši plynovou nádrž.

Podívejte se na nádrž na štěrk a pokud si nejste jisti, že je plyn dobrý, vyměňte jej. Naplňte plynem a zapněte palivo. Připravte drát zapalovací svíčky a je dobré jít.

Zkontrolujte tok plynu

Tato část se zabývá nedostatkem toku plynu z karburátoru. Oblasti pro zvážení jsou plynová čepice; Plovoucí těsnění karburátoru; palivový filtr; palivová nádrž; palivové vedení.

Pokud máte příliš mnoho plynového toku, je na vině. Rád nahradím celý karburátor. Tento seznam stránek Populární karburátory „Typy karburátoru“.

Malé sekačky motoru používají gravitační tok k získání paliva do karburátoru. Což znamená, že palivová nádrž by měla být vyšší než karburátor. Pro testování toku se ujistěte, že jste na úrovni půdy a máte minimálně 1/4 plnou palivovou nádrž.

Běžnými důvody pro žádný průtok paliva jsou špatné plynové uzávěry a špinavé těsnění jehly.

Nejlepší způsob, jak vyřešit problém, žádný průtok paliva je odstraněná palivová mísa. Palivová nádrž musí dýchat. Když palivo opustí nádrž, musí být nahrazeno vzduchem.

Uzavřená nádrž zabrání proudění paliva. Odstraňte plynový uzávěr a zkontrolujte tok, pokud nyní proudí, vyměňte plynový uzávěr, je vadný.

Honda používá síťovou obrazovku ve spodní části palivové nádrže, aby filtroval plyn. Podívejte se do plynové nádrže, což je snazší, když je prázdná, a zkontrolujte filtr na štěrk. Používám sací trubku k čištění dna nádrže, někdy však musíte ji odstranit, abyste ji důkladně vyčistili.

Zkontrolujte, zda je problém s plynem, odstraňte plynový potrubí k kohoutu a zkontrolujte tok.

Vyjměte plovák a zkontrolujte těsnění jehly. Pomocí jemného drátu vyčistěte sedadlo jehly v karburátoru. Používám pramen z drátěného štětce.

Vyfoukněte některé na sedadlo jehly na karburátoru. Palivo by mělo začít proudit.

Vyzkoušejte systém zapalování

Spark je stejně důležitá jako čerstvý plyn. Pokud jde o jiskru, vaše zástrčka je první komponentou pro kontrolu. Nezapomeňte tedy mít dobrou zástrčku. V této části zkontrolujeme: Plug; Drát zástrčka; cívka; Řídicí vodič cívky; kauci páka.

Test bude vyžadovat odstranění některých obalů. K dokončení tohoto testu nepotřebujete žádné speciální nástroje, ale já raději používám nástroj pro testování jisker a nástroj pro mezeru v zástrčce. Oba najdete zde na stránce „Malé nástroje motoru“.

Zde si můžete prohlédnout testování a opravy zapalovacího systému zde „Sekačka nezačne video“.

Video o testování a opravě zapalovacího systému je zahrnuto do knihovny o opravě sekačky.

Pro tento test budete potřebovat náhradní zástrčku, jakákoli zástrčka pro test udělá. Ale pouze zapalovací svíčka (BPR6ES) k Honda GCV 160 a 190.

Budete také potřebovat klíč, izolované kleště a velmi statečný pomocník, který vydrží extrémně vysoké napětí ……. Dělám si legraci, je to jen středně vysoká.

Sparkový test

Poznámka: Nejlepší způsob, jak otestovat jiskru, je s nástrojem testeru Spark In-Line nebo podobný, protože se načte a stresu testuje cívku. Na stránce „Malé opravy motoru“ najdete testovací nástroj Spark najdete.

Odstraňte zástrčku ze sekačky a položte zástrčku zpět na zástrčku. Nyní držte zástrčku proti kovu motoru pomocí izolovaných kleště.

Pomocník se nyní pokouší založit sekačku, zatímco pozorujete jiskru zástrčky. Měli byste vidět jasně modrou jiskru. Pokud žádná jiskra, zkuste novou zástrčku.

Sparkový test. Existují 2 možné výsledky:

(1) Žádná jiskra s žádnou zástrčkou. Pokud ano, pokračujte ve čtení.(2) Spark je dobrá, pokud je tomu tak, podívejte se na „čištění karburátoru“ a pokud to selže, proveďte kompresní test.

Pokud nemáte jiskru nebo je vaše jiskra špatná, můžete mít vadnou cívku; Zapalovací svíčkový drát; CAP CAP; Krátký okruh regulačního drátu cívky nebo špatné nastavení kabelu kauce. Hledejte zjevné známky poškození.

Stop / Start škrticí klapky

Většina sekaček Honda je vybavena kontrolou zastavení/startu na páce škrticí klapky a některé mají zastávku/start páky kauce, která je dále zakryta.

Spínač ovládání cívky Stop/Start je namontován vedle karburátoru. Zkontrolujte, zda je přepínač provozován podle propojení, když nastavíte škrticí klapku na počáteční polohu. Pokud ne, upravte kabel na páce škrticí klapky.

Testování spínače škrticí klapky. obvykle tyto přepínače netestuji, protože neposkytují potíže. V tuto chvíli bych tedy pokračoval a vešel do nové cívky.

Můžete je však vyzkoušet odpojením a opakováním testu Spark provedený na začátku této příručky.

 • Pokud po spuštění testu, zástrčka nyní jiskří, vyměňte spínač.
 • Stále žádná jiskra, vyměňte cívku.

Stop/Start kauce

Toto je systém Stop/Start Other Type, páka kauce a je připojen k brzdě motoru, která zahrnuje jednoduchý přepínač Stop/Start. Když je páka uvolněna, brzdový blok tlačí na setrvačník zpomaluje motor dolů. Současně je ovládána jednoduchý přepínač STOP/START COIL.Zkontrolujte, zda je přepínač provozován, když vytáhnete páku kauce. Pokud neupraví kabel.

Testování přepínače kauce. V tomto okamžiku bych pokračoval a vešel se do nové cívky, protože jsem nikdy nenamontoval jeden z těchto přepínačů. Spínač však můžete otestovat odpojením a kontrolou jiskry jako dříve.

 • Pokud po spuštění testu, zástrčka nyní jiskří, vyměňte spínač.
 • Stále žádná jiskra? Vyměňte cívku.

Výměna cívky

Výměna cívky. váš motor může vypadat jinak, ale tento proces bude stejný. Odstraňte kryt sestavy plastového tahu. Odstraňte sestavu tahu držené o 3 ořechy.

Palivová nádrž je nyní zdarma, využijte této příležitosti k vyčištění, pokud je to potřeba.

Odstraňte. Odstraňte dva šrouby, které drží cívku na místě. Odstraňte ovládání cívky tlačit na konektor drátu pod cívkou.

Fit Coil. Fit Push na drátěný konektor a přišroubujte cívku na místě, ale ještě se netahujte.

Mezi cívkou a setrvačníkem musí být udržována vzduchová mezera. Vizitka je ta správná velikost. Zatlačte cívku přitulit k vizitce a utáhněte oba šrouby. Odstraňte vizitku. Přestavět v opačném pořadí.

nejlepší, sekačky, motory, honda

Nezapomeňte na to, že konektor vodiče push-on zapněte a zapněte plyn.Pěkná práce!

Související otázky

Zcela nová sekačka Honda nezačne? Nejběžnějším důvodem, proč se nová sekačka Honda nezačne, je to, že je vypnut palivový kohoutek. Klepnutí je umístěno těsně pod plynovým uzávěrem.

Mezi další možné příčiny patří:

Odstraňování problémů se sekačkou Honda? Ovládání řídítek sekačky Honda sekačky provozuje kabelem a napájení z motoru je přeneseno do přenosu pásem.

Mezi běžné problémy patří:

 • Hnací pás (nahraďte kabel)
 • Hnací pás skočí (kabel Refit)
 • Slabý nebo žádný pohon. upravte kabel na liště rukojeti L/H
 • Sekačka tvrdě vytahuje zadní cesty-kabel nad upravený (seřizovač na řídnici L/H)

John Cunningham je automobilový technik a spisovatel na LawnMower Fixed.com.

Byl mechanikem více než dvacet pět let a sdílí své zkušenosti s know-how a praktickými zkušenostmi v našich průvodcích pro kutily.

Johns’s Fluff-Free How-to Guides pomáhají majitelům domů opravovat trávníky, sekačky na traktor, řetězové pily, listové dmychadla, elektrické podložky, generátory, sněhové flomary a další.

Jonsered L2821 21 ″ 160cc GCV160 HONDA WALK HONDY BOODU SELF POVERNED TArární sekačka

Jonsered L2821 21 v. Sekačka na trávu s vlastním pohonem FWD přináší výkonné mulčování, pytlování a vypouštění s výkonem 160cc Honda GCV160. Motor má 6.9 ft. lbs. Hrubý točivý moment. Představujeme duální spoušť, ovládání variabilní rychlosti, nastavení rychlé výšky a vysokou zadní část.

Jonsered L2821 21 v. Sekačka na trávu s vlastním pohonem FWD přináší výkonné mulčování, pytlování a vypouštění s výkonem 160cc Honda GCV160. Motor má 6.9 ft. lbs. Hrubý točivý moment. Představujeme duální spoušť, ovládání variabilní rychlosti, nastavení rychlé výšky a vysokou zadní část.

Kvalitní trávník je obvykle vážnou investicí. Nalezení toho, který je odolný, spolehlivý a efektivní, je také něco, co často vyhledávají lidé, kteří potřebují řezat velký trávník. Aby jejich nabídku v této výklenku Jonsered, předložila jejich L2821, 21palcová procházka za sekačku s pohonem předních kol. Je vybaven motorem Honda GCV 160 cc, který byl navržen tak, aby poskytoval 6.9 stop liber hrubého točivého momentu. Tato úroveň chrochtání pomáhá efektivně stříhat trávu a zároveň pomáhá s důvěrou pohánět kola předního pohonu. Byl také navržen tak, aby nepotřeboval změny oleje. Jednoduše čas od času zkontrolujete olejovou měrku. Pokud je nízká, přidejte trochu. Zadní kola jsou o něco větší, než najdete u většiny ostatních konkurentů v této třídě. To pravděpodobně není moc výhody, pokud máte hladký, plochý dvůr. Pokud však má váš trávník některá drsná místa nebo někdy potřebujete řešit svah, mimořádně velká kola jsou určitě příjemná pro řešení malého drsného terénu. Jonsered L2821 Walk za 21palcovou palubu sekačky s pohonem předních kol lze upravit na devět různých nastavení výšky. To vám umožní rozsah až o 1 palce pro vlhké roční období, kdy tráva roste rychle, až na úžasné 4 palce pro časy, kdy jsou podmínky suché, nebo jednoduše potřebujete držet zpět trávu a plevel od jít do semene. Procházka Jonsered L2821 za sekačkou s pohonem předních kol byla navržena jako trávník 3 v 1. To vám umožní používat jej pro přímý výboj nebo mulcher pro správu výstřižků. Pokud jej chcete použít jako bagger, byl navržen s vysokým řezacím balíčkem tunelu pro snadnější sběr a odstranění. K dispozici je také vestavěné připojení k hadici. Pouze k ní připojíte standardní zahradní hadici a zapnete vodu, abyste vyčistili všechny zaseknutí trávy nebo jiné zbytky rostlin ze spodní strany paluby sekačky o 21 palcích.

Výkon

Honda vybudovala své jméno během desetiletí spolehlivosti. To se provádí s motorem 160 cc GCV, který pohání jonsered L2821 procházku za sekanou s pohonem předních kol. Všichni to řekli, že produkuje 6.9 liber hrubého točivého momentu, který je více než dost pro napájení systému pohonu předních kol a také čepele sekačky.

Snadnost použití

Jonsered L2821 procházka za sekanou s pohonem předních kol je relativně snadno použitelná a údržba. Velká kola mu pomáhají snadněji pohybovat se přes nerovný trávník. Má více než dostatek točivého momentu pro manipulaci se sekačkami a systém pohonu předních kol.

Systém řízení s dvojím spouštěm se nemusí zdát všechno tak pokročilé. Přesto vám to umožňuje ovládat sekačku v případě potřeby. 9 nastavitelných výšek řezu pro palubu se také snadno nastaví a zamkne na místo.

Jeden malý klepání na sekačku Honda je, že se nejedná o 1-pull nebo elektrický start, jako je s několika dalšími sekačkami v tomto výklenku. To znamená, že může být několikrát, kdy budete muset použít trochu maziva lokte, vytáhnout jej.

Cut Cleive Možnosti

S procházkou Jonsered L2821 za sekanou s pohonem předních kol, máte na výběr, jak jej použít jako bagger, přímý výtok nebo jako mulcher. Nastavení, které je pro vás to pravé, se bude lišit v závislosti na stavu vaší trávy a na tom, co chcete dělat s výstřižky.

S tímto typem sekačky není potřeba přímý výboj. Pokud budete mít nadměrně dlouhé výstřižky z trávy, pak je nejlepší buď použít bagger, nebo jej nastavit na mulčování.

Pěkná věc na mulcheru je to, že můžete nastavit výšku řezání na 1 palce od horní výšky trávy. Proces mulčování je poté rozdělí na malé kusy, které se mohou snadno integrovat zpět do podvrsteků trávníku. Postupem času se rozkládají a přispějí dusíkem zpět ke kořenům vaší trávy na malé přidané hnojivo.

Pokud potřebujete snížit výšku trávy o více než palec, pak je pravděpodobně nejlepší ji nastavit jako pytel. Vysoká výška tunelu zabudovaného do 21palcové řezací paluby zvyšuje efektivnější a snadnější použití než většina konkurentů ve stejné třídě. Jedno malé klepání na bagger je, že taška sama o sobě není „bez prašného“, což znamená, že pokud chcete zabalit výstřižky trávy za opravdu suchých podmínek, budete se muset vypořádat s trochou prachu a špinavých holení!

Údržba

Jonsered L2821 je relativně snadné udržovat. Port pro připojení k hadici usnadňuje omyl spodní stranu paluby.

Motor Honda 160 ccm GCV byl navržen tak, aby nepotřeboval změny oleje. Jednoduše to čas od času zkontrolujete. Pokud je to nízké přidejte trochu, nechte 3 až 5 minut, aby se olej usadil, a poté znovu zkontrolujte měrku, abyste zjistili, zda to potřebuje trochu víc.

Bezpečnostní funkce

Duální spouštěcí rukojeť vám umožňuje ovládat tuto sekačku. Pokud uvolníte obou stran rukojeti, uvolní se sekačkami a zastaví pohon pohonu předních kol.

Efektivita nákladů

Procházka Jonsered L2821 za sekačkou s pohonem předních kol byla navržena s ohledem na trvanlivost a účinnost. Jen si pamatujte, že to bude stále potřebovat čerstvý benzín jako jakákoli sekačka na trávu s plynem. Zkontrolujte olej čas od času jen v případě, že je třeba jej doplnit. Spolehlivost motoru Honda poskytuje klid v mysli, když věděl, že má vydržet na dlouhou vzdálenost.

Nakupujte GCV160 HONDA TAWN MOWER NA PRODEJ

Pokud jde o sekačky na trávu, sekačka na trávu GCV160 je oblíbenou volbou pro majitele domů i profesionály. Tento stroj je vybaven výkonným motorem, který poskytuje vynikající výkony řezání a je postaven tak, aby vydržel. V tomto článku se podrobněji podíváme na specifikace a možnosti dostupné s GCV160 Honda sekačkou, stejně jako jeho výhody a nevýhody.

Přehled sekačky na trávu Honda GCV160

Sekačka na trávu GCV160 Honda je stroj na plyn, který je navržen tak, aby poskytoval vynikající výkony a snadné použití. Tato sekačka je vybavena čtyřtaktním jednoválcovým motorem, který produkuje 6.9 lb-ft točivého momentu a 160 ccm přemístění. Motor je také vybaven systémem automobilů, díky kterému je zahájení stroje hračkou.

Sekačka na trávu GCV160 je k dispozici v různých modelech, každá s různými funkcemi a možnostmi. Nejoblíbenější modely jsou samohybné a push sekační verze.

Self-pohonní sekačka GCV160 Honda

Samoprostorovaná verze sekačky GCV160 Honda Lawn je vynikající volbou pro ty, kteří mají velké trávníky nebo nerovný terén. Tato sekačka je vybavena systémem řízení proměnných rychlosti, který vám umožní upravit rychlost stroje tak, aby odpovídala vašemu testu chůze.

Verze s vlastním pohonem má také 21palcový řezací balíček, který poskytuje vynikající výkony řezání a umožňuje vám pokrýt větší oblast za kratší dobu. Tato sekačka je také vybavena pytlem a mulčováním, díky čemuž je všestranná a schopná manipulovat s různými druhy trávy a terénu.

Push GCV160 HONDA TRAGNA MOUR

Push verze sekačky GCV160 Honda je vynikající volbou pro ty, kteří mají menší trávníky nebo upřednostňují tradičnější zážitek ze sečení trávníku. Tato sekačka je vybavena 21palcovým řezacím balíčkem a pytlem, což usnadňuje shromažďování výstřižků.

Push verze sekačky na trávu GCV160 Honda je také vybavena mulčkovým systémem, který vám umožňuje recyklovat výstřižky trávy a používat je jako přírodní hnojivo pro váš trávník. Tato sekačka je také lehká a snadno se manévruje, což z ní činí skvělou volbou pro ty, kteří chtějí bezproblémový zážitek.

Výhody sekačky na trávu GCV160 Honda

Jednou z hlavních výhod sekačky na trávu GCV160 je jeho výkonný motor. Tento stroj je navržen tak, aby poskytoval vynikající výkony řezání a motor je postaven tak, aby vydržel. Systém automatického sytiče také dělá založení stroje hračkou, což znamená, že můžete strávit méně času spuštěním sekačky a více času sečením trávníku.

Další výhodou sekačky na trávu Honda GCV160 je její všestrannost. Tento stroj je k dispozici v různých modelech, každý s různými funkcemi a možnostmi. Ať už máte malý nebo velký trávník, nerovný terén nebo raději sbíráte výstřižky z trávy nebo je používáte jako přírodní hnojivo, existuje model sekačky GCV160 Honda, který dokáže vyhovět vašim potřebám.

Nevýhody sekačky GCV160 Honda

Zatímco sekačka na trávu GCV160 je vynikající stroj, má několik nevýhod. Jednou z hlavních nevýhod je, že se jedná o plynový stroj, což znamená. To může být časově náročné a drahé, zejména pokud máte velký trávník, který vyžaduje časté sečení.

Spolupracujeme s nejlepšími značkami, abychom vám poskytli kvalitní produkty a informace. Pokud kliknete na odkaz v tomto článku, můžeme dostávat odměny nebo peníze.