Sklízeč brambor pro motorový kypřič s vývodovým hřídelem

Vibrační sklízeč brambor typ 1100 s klíčovým vývodovým hřídelem (řetězový pohon)

sklízeč, brambor, motorový, kypřič, vývodovým, hřídelem

Vibrační kypřič typ 1100 s vývodovým hřídelem. je nástavec pro motorové kypřiče. Používá se k mechanickému odstraňování hlíz brambor z půdy pro další ruční sběr. Řeší problém sklizně nejen brambor, ale i cibule, řepy a dalších okopanin. Stroj je určen ke sklizni brambor s roztečí řádků 60-70 cm. Pro zvýšení tažné síly oje je nutné připevnit na přední část rumpálu zátěž o hmotnosti nejméně 50 kg. Vyrývač brambor je určen pro práci na lehkých a středně těžkých půdách s vlhkostí do 27 %, s kameny do 8-9 t/ha, s tvrdostí půdy do 20 kg/cm2.

Tento model vyniká jednoduchým designem a snadným používáním.S touto sklízecí hlavou lze sklízet poměrně rychle a bez větší námahy.

Skládá se z aktivního dláta a síta. Možnost nastavení hloubky kopání pomocí opěrných koleček.

Účel

Vyrývač brambor je určen pro práci na lehkých a středně těžkých půdách do 27 % vlhkosti, zanesených kameny do 8-9 t/ha, při tvrdosti půdy do 20 kg/cm2.

Kompatibilita

Sklízeč brambor typu Neva je vhodný pro použití s motorovými kypřiči, jako jsou: Forza, Weima, Hooper, Carver, Patriot s vývodovým hřídelem Ø18 mm.

Dodávka

Společnost „Moto-Service“ Ltd. dodává kypřiče a přídavná zařízení do 215 měst v Rusku. Výhodou našeho internetového obchodu je možnost zaplatit za zboží až po jeho obdržení (dobírka).

Kultivátor s vývodovým hřídelem pro kultivátory

Dobrý den, vážení předplatitelé, vítejte na oficiálních stránkách společnosti Hooks.

Brzy nastane období sklizně a většina zemědělců samozřejmě čelí procesu sklizně brambor. O technice kopání (nebo, jak se mezi lidmi říká, o kopáčích brambor) se vypráví, natáčí, píše a možná i zpívá už velmi mnoho. Dnes vám však povíme o naší další recenzi. Zajímavá bude zejména pro majitele „Motor Sich“ a pneumatických motorových bloků, jako je Zirka-105, protože ti mají často největší potíže při výběru vykopávače brambor.

U naší společnosti si můžete zakoupit vibrační sklízeč brambor pro motorový blok „Motor Sich“ ve dvou provedeních. KK-15 a KK-16. s kardanovým hřídelem pod vývodovým hřídelem motorového kypřiče nebo bez něj. Konstrukce je totožná, proto budeme výrobek posuzovat na příkladu pouze jednoho sklízeče brambor. KK-15.

Stejně jako ostatní vibrační sklízeče brambor poskytuje model KK-15 optimální pracovní postup při předběžném čištění vrcholů.

„Motor Sich“ vychází z dvoustředového sklízeče brambor, který doznal konstrukčních změn v práci nože a síta. Je poháněn kloubovým hřídelem motocyklu přes speciální kloubový hřídel. Excentrické čepy pohánějí lopatku a sítko pomocí vlastních tlaků. Jako obvykle se nožem půda ořeže a nakypří a spolu s vykopanými bramborami se odveze na síto. Poté se hlízy očistí a vyklopí na povrch. Oddělené pohony síta a nožů snižují vibrace a zajišťují šetrnější vykopávání hlíz. Hloubka se nastavuje pomocí opěrných koleček.

Rám z profilových trubek 40 x 40 mm s tloušťkou stěny 2 mm, 60 x 30 mm s tloušťkou stěny 3 mm. Rám je navržen s potřebnými příčníky a výztuhami, takže se nemusíte obávat o bezpečnost a odolnost.

Přívěsný vozík byl speciálně navržen pro motocykl Motor Sich a má následující specifikace:

Pokud vlastníte „Motor Sich“, podívejte se na tyto modely sklízečů brambor.

Podívejme se na dva modely rýpadel pro motorové kypřiče typu Zirka-105, KK-17 a KK-18.

Tyto modely sklízečů brambor mají společný, ale zároveň odlišný prvek, a to převodovku. Ostatní součásti jsou totožné.

Jak bagr funguje. Otáčky z kloubového hřídele se přenášejí přes speciální kardanový hřídel na primární hřídel převodovky, poté převodový systém převodovky přenáší otáčky na sekundární hřídel a následně na excentry, které díky tlakům zabírají aktivní síto a lopatky.

Sklízeč brambor KK-17 je určen pro použití s motorovými kultivátory, které NEMAJÍ vývodový hřídel, a převodovka tohoto výrobku je navržena tak, aby tyto nuance zohledňovala.

Převodovka vyorávače KK-17 má sadu převodů, která umožňuje získat převodový poměr 4,5, tj. otáčky na hřídeli vyorávače brambor budou 4,5krát nižší než na kloubovém hřídeli výkonného kypřiče, což umožňuje pracovat s vyorávačem brambor při pohodlné úrovni otáčení a vibrací zařízení. Hřídel pastorku je vyrobena z oceli 45, 15 zubů, modul 2. Spodní hřídel je rovněž vyrobena z oceli 45, je osazena velkým ozubeným kolem, které má 69 zubů a modul zubů 2.

Vykopávač brambor KK-17 má následující rozměry:

Jak jsme již uvedli, lopata KK-18 se vyznačuje převodovkou. Tento model je speciálně navržen pro pneumatické traktory, na kterých je nainstalována volnoběžná převodovka z naší produkce. Konstrukce převodovky bagru KK-18 umožňuje redukční poměr 3,5, tj. otáčky se sníží 3,5krát. Hřídel pastorku, stejně jako spodní a velká hřídel pastorku, jsou vyrobeny z oceli 45. Ozubená hřídel má 15 zubů, modul zubů 2,5. Velký pastorek namontovaný na spodní hřídeli má 52 zubů. Zubní modul 2.5.

Jednou z nejčastějších otázek týkajících se kopáčů je otázka týkající se nože. Je 382 mm široká, 5 mm silná a u všech modelů má naostřenou hranu.

Doufáme, že se nám podařilo odpovědět na vaše otázky, abyste se mohli správně rozhodnout a koupit si šťouchadlo na brambory.

Vzduchem chlazený sklízeč brambor pro motorový kypřič

Společnost vrátí a vymění zboží v souladu se zákonnými požadavky.

Lhůta pro vrácení

Vráceno do 14 dnů od převzetí (u zboží běžné kvality).

Zpětné doručení je podmíněno dohodou.

Pokud byl předmět poškozen 2. Pokud výrobek neodpovídá vaší objednávce 3. Zboží přišlo nestandardní 4. Položka byla vadná

Sklízeč brambor je určen pro použití s motorovým kypřičem s vývodovým hřídelem.

Vyorávač brambor je agregován s těžkými motorovými kypřiči, jako jsou „Zirka 1090“, „Centaur 1070“, „Zarya 61“, „Zarya 101“, „Aurora 101“ a další různé modely, kde je pohon připojených mechanismů realizován vývodovým hřídelem motorového kypřiče. Podle našich zákazníků je to nejlepší rýč pro motorové kypřiče s vývodovým hřídelem. Vhodné pro všechny kultivátory s vývodovým hřídelem.

Perfektně vykopává brambory a má zpětný chod, takže pokud máte vysokorychlostní jednonápravový traktor, bude na něm stále perfektně fungovat.

Součástí dodávky je řemen, který je připevněn k řemenici. Řemenice je nasazena na kloubovém hřídeli, takže pohání celý mechanismus. Kvalita tohoto rýžovaru je podle zpráv zákazníků vynikající.

Tento nástroj ušetří mnoho času a usnadní vykopávání brambor. Zaručujeme vynikající kvalitu tohoto kultivátoru. Tento vykopávač brambor se vyrábí v Poltavě. Všechna připojení jsou provedena profesionálně.

Hřídelový bagr pro kypřiče (pohon PTO, 2 excentry, redukční převodovka)

Hřídelový bagr pro motorové kypřiče (pohon PTO, 2 excentry, redukční převodovka). Agregát na motorové bloky se vzduchem chlazeným motorem 105. a 135. řady (Kentavr, Zubr, Dobrynya, Forte), které jsou již z výroby vybaveny sytičem nebo převodovkou pojezdu z továrny Kryuchkov (Poltava) a mají také zadní kloubový hřídel (PTO) pod klíčkem.

Kopačka je poháněna kloubovým hřídelem (nutno zakoupit zvlášť) a je určena k mechanizaci sklizně okopanin a jiné zeleniny.

Sklízeč brambor lze pomocí závěsu, který je součástí sady, namontovat na jednonápravový traktor. Na otočném hřídeli lžícového výtahu jsou namontovány dva excentrické čepy, z nichž každý aktivuje nůž a sítko pomocí vlastních tlaků.

Jak rýč funguje. Točivý moment z kloubového hřídele motorového kypřiče se přenáší přes kloubový hřídel současně na síto a nůž vibračního rýpadla. Kopací nůž odřízne půdu od kořenových plodin a poté se kořenové plodiny důkladně očistí od půdy přes vibrační síto.

Vybavení rýhovače redukčním převodem umožňuje efektivnější práci s kořenovou plodinou. Převodovka má sadu převodů, která umožňuje získat redukční poměr 3,5, to znamená, že otáčky na hřídeli vyorávače brambor budou 3,5krát nižší než na kloubovém hřídeli výkonného kypřiče, což umožňuje pracovat s vyorávačem brambor při pohodlné úrovni otáčení a vibrací zařízení.

Hloubka kopání kořenů je 20 cm a lze ji nastavit změnou výšky kol rýče. Aktivní nůž je 39 cm široký a 5 mm silný. Nůž má nabroušené ostří. Stínítko aktivního stínítka je tvořeno 15 tyčemi o délce 50 cm a tloušťce 10 mm.

Sklízeč brambor pro motorové kypřiče za nízkou cenu v našem obchodě. Doručení po celé Ukrajině dopravcem levně a v krátkém čase.

Vykopávač brambor s kloubovým hřídelem

Denní pracovní doba Přestávka
Pondělí 09:00. 19:00
Úterý 09:00. 19:00
Středa 09:00. 19:00
Čtvrtek 09:00. 19:00
Pátek 09:00. 19:00
Sobota 10:00. 18:00
Neděle 10:00. 18:00

Čas určený pro region: Ukrajina, Kamyanets-Podilsky

Lopatka na brambory KM-3 (PTO) pro motorové kypřiče s vývodovým hřídelem (pro modely řady 1100-6, kde je vývodový hřídel otočný proti směru hodinových ručiček a má drážkové připojení). Výtlačný lis je navržen na základě zpětné vazby od našich zákazníků, velmi jednoduše se ovládá a nevyžaduje žádné seřizování.

1 určený pro čínské motorové kypřiče. s přímým pohonem vývodového hřídele s otáčkami až 3600 otáček. Tyto motorové kypřiče mohou, ale nemusí být vybaveny řetězovým chodníkem.

2 kategorie lopaty, prakticky jediná, kterou máme. Určeno pro motorové kypřiče s nepřímým vývodovým hřídelem s otáčkami do 1000 ot/min. Jedná se o motocykly Weima s převodovkou 4.2 nebo s podobným kontrolním bodem. Motorové kypřiče s CU (převodovkou pro snížení zdvihu) systému Viter, Viter2, háky a jejich analogy.

Je velmi důležité. To platí pro všechny výrobce. 95 % kopáčů nefunguje s 4.2 a viter

 • Hmotnost, kg. 35;
 • Rukojeť nože, mm. 350 mm;
 • Šířka, mm. 570;
 • Délka, mm. 660;
 • Výška (bez kol), mm. 640;
 • Kardanová převodovka. vybavená dvěma kříži.
 • Podpěrná kola o průměru 250 mm.
 • Sada KM-3 (PTO) pro 1100-6
 • Nosné těleso bagru. 1ks;
 • Podpěrné kolečko s patkou. 2 ks;
 • Kardan. 1ks;
 • Závěs. 1 ks.
 • Adaptér pro kultivátor 1100-6. 1ks.
 • Tělo vyorávače brambor je vyrobeno ze čtverce 40×40, tloušťka kovu 2 mm.
 • Průměr hřídele pod klíčem 18 mm.
 • Délka kardanového hřídele 370 mm.
 • Délka spojky 240 mm, průměr otvoru 18 mm, výška čepu 61 mm.
 • Tloušťka čepele. 3 mm oceli.
 • Nastavení výšky nože.
 • Nastavení výšky obrazovky pomocí koleček.

Barva nemusí odpovídat obrázku, záleží na šarži výrobku!!

Lopatka na brambory KM-3 (PTO) pro motorový kypřič s PTO

Popis Lopatka na brambory KM-3 (PTO) pro motorové kypřiče s PTO (pro modely řady 1100-6, kde se PTO otáčí proti směru hodinových ručiček a má drážkové připojení). Rumpál je navržen s ohledem na naše zákazníky, velmi snadno se ovládá a nevyžaduje žádné úpravy. Pozor na! 1 je určen pro čínské pásové traktory. Modely s přímým pohonem PTO, jejichž otáčky hřídele dosahují 3600 ot/min. Tyto motorové kypřiče mohou, ale nemusí být vybaveny řetězovým chodníkem. kopáči 2. kategorie, prakticky jen my je máme. Určeno pro motorové kypřiče s nepřímým vývodovým hřídelem s otáčkami do 1000 ot/min. Jedná se o bloky motoru Weima s převodovkou 4.2 nebo s podobnou převodovkou. Motorové kypřiče s CV (redukční převodovkou) systému Viter, Viter2, háky a jejich analogy. To je velmi důležité. Pokud jste vybrali nesprávně, nebude fungovat To platí pro všechny výrobce. 95 % kopáčů nefunguje s 4.2 a Viterem

Technické údaje : Hmotnost, kg 35; šířka čepele, mm 350; šířka, mm 570; délka, mm 660; výška (bez kol), mm 640; hnací hřídel má dva kříže. Podpěrná kola o průměru 250 mm. Sada zařízení KM-3 (PTO) pro 1100-6 Nosné těleso bagru 1ks; opěrné kolo s nohou 2ks; hnací hřídel 1ks; závěs 1ks. Spojka pro motorový kypřič 1100-6. 1 ks. Tělo pěchovadla je vyrobeno ze čtverce 40×40, tloušťka kovu 2 mm. Průměr hřídele pro klíč 18 mm. Délka kardanového hřídele 370 mm. Délka spojky 240 mm, průměr otvoru 18 mm, výška čepu 61 mm. Tloušťka nože 3 mm ocel. Nastavení výšky nože. Nastavení výšky obrazovky pomocí koleček. Barva rýče nemusí v závislosti na šarži výrobku odpovídat obrázku na obrázku!!

Jednonápravový traktorový vyorávač brambor s vývodovým hřídelem KK18

Na tento produkt se vztahují zákonné podmínky pro vrácení a výměnu.

Doba návratu

Vrácení zboží do 14 dnů (u zboží běžné kvality).

Zpětná zásilka podléhá dohodě.

Podle ukrajinského zákona o ochraně práv spotřebitelů mají zákazníci našeho obchodu právo na výměnu nebo vrácení zakoupeného zboží během prvních 14 dnů od nákupu. Vezměte prosím na vědomí, že podle oddílu II ukrajinského zákona o ochraně práv spotřebitelů. vyměnit nebo vrátit pouze nové zboží, které nebylo použito a nemá stopy po použití: škrábance, oděrky, oděrky. A také musí být zachována:. Kompletní sada zboží;. Neporušenost a všechny součásti obalu: štítky (nálepky), pečetě, výrobní označení, krabice nesmí být roztržená a nesmí být poškrábaná;. Účtenka a záruční list. Jinými slovy, máte právo na výměnu nepotravinářského zboží odpovídající kvality za podobné, pokud vám zboží nevyhovuje formou, rozměry, stylem, barvou, velikostí nebo z jiných důvodů nemůže být použito podle vašeho záměru. V případě potřeby lze provést odborný posudek, aby se ověřila kvalita výrobku.

Sítové a pásové sklízeče brambor pro motorové kypřiče

Mezi aktivní sklízeče brambor patří sítové a pásové sklízeče.

 • Stahovák brambor je vhodný pro různé sklízecí mlátičky se zadním hřídelem nebo s řemenovým pohonem. Tato zařízení se také nazývají vibrační bagry. Dodávají se ve verzích s jedním a dvěma bagry. Jejich princip fungování je následující: speciální nůž zaryje a rozřízne půdu s bramborami. Část půdy se spolu se sklizeným materiálem přesune na vibrační stůl. Zde se zbytky půdy důkladněji oddělí od hlíz vibracemi. Výhodou tohoto typu rýpadla je jeho univerzálnost (lze jej použít pro rýpání kořenových plodin, jako je řepa, mrkev, celer, cibule atd.) a jeho vhodnost pro jakékoli použití.д. Kompaktní diskový rýpadlo si dobře poradí se středně velkými až velkými plochami na všech půdách, dokonce i na těch nejtěžších.
 • Pásový sklízeč brambor se obvykle používá s těžkými pásovými motory. Kloubový hřídel je velmi podobný vibračnímu kypřiči. Rozdíl spočívá v tom, že místo stolu se používá pohyblivý pás, který odebírá a odděluje nakrájenou zeminu a hlízy. Výhody zařízení: proniká hluboko do země, takže procento sklizených plodin se zvyšuje až na 95-98 %, přičemž procento poškození plodin je velmi nízké a čištění je kvalitnější.

Vibrační kypřiče s vývodovým hřídelem pro kypřiče

Léto se chýlí ke konci a proces pěstování zeleniny a okopanin se blíží ke konci. Poslední a důležitý krok. sklizeň.

Následující nástroj je určen pro majitele motorových kypřičů ke sklizni brambor, řepy a cibule. Jednoduchý ventilátor nebo mechanický bagr.

Pluh na brambory se velmi snadno používá a je všestranný, vyžaduje pouze nastavitelný závěs pro montáž na jednonápravový traktor.

Mechanické vibrační síta na brambory nejsou univerzální; pro každý typ kypřiče existují specifické modely.

Mechanické vibrační vykopávače brambor výrazně urychlují vykopávání brambor a usnadňují sběr hlíz, protože téměř celá sklizeň je rozložena na povrchu půdy.

Jak funguje vibrační vykopávač brambor

Aktivní nůž se zanoří do půdy v předem nastavené hloubce a vykopává vrstvu půdy s bramborami. Hrudkovité brambory se převezou k sítu, kde se vyčistí a vyklopí.

Vibrační vyorávače brambor jsou k dispozici s jedním nebo dvěma excentry. dvojitý excentr. Obě jsou vhodné pro kopání brambor, ale je velký rozdíl ve výkonu.

Dva excentrické vykopávače brambor pro kypřič. Výhody

Dvojitý excentrický vibrační vyrývač brambor pro kypřič je vybaven dvěma excentry, které rozlišují pohyb aktivního nože a síta. Výsledkem je, že se vyorávač brambor a jednonápravový traktor pohybují plynuleji, brambory se nepotloukají, lépe se čistí a lépe se skladují.

Mechanické bramborové brány pro sklízeče brambor Forte, Centaur, Zubr a další podobné sklízeče se vzduchem chlazenými motory a zadním vývodovým hřídelem jsou k dispozici v následujícím provedení:

Pro společnost Motor Sich. Kultivátor s vývodovým hřídelem.

Vibrační rýžák s kardanovým hřídelem poháněný vývodovým hřídelem

Vyorávání brambor pásovým vyorávačem

Zadní vyorávač brambor s kardanovým hřídelem pro vzduchem chlazené kypřiče je novým řešením pro sklízecí mlátičku o objemu 6-9 litrů.с.

Bagry s kloubovým hřídelem jsou připojeny ke kloubovému hřídeli vzduchem chlazené výtlačné kombinace a jsou vybaveny redukční převodovkou. Snížení otáček od vývodového hřídele k hřídeli kypřiče brambor snižuje vibrace, takže obsluha může s jednonápravovým traktorem pracovat pohodlněji při optimální rychlosti pro vykopávání brambor.

Řemenový sklízeč brambor poháněný vývodovým hřídelem

Předchozí modely vibračních sklízečů brambor pro pneumatické kypřiče jsou konstrukčně shodné s pásovými sklízeči brambor pro těžké kypřiče, liší se taženou jednotkou a pro připojení vyžadují speciální otočný adaptér, který obsahuje řemenici na vývodovém hřídeli, řemenice na rámu a řemen. Hlavní použití tohoto redukčního soukolí je. Převod ze zadního vývodového hřídele na řemenici sklízeče brambor prostřednictvím systému řemenic, kladek a řemene.

Pro dosažení optimální rychlosti pojezdu, pokud váš motorový kypřič nemá nižší převodový stupeň, doporučujeme použít zpomalovač pojezdu, který je nejlepší volbou. redukční převodovka.

Je třeba poznamenat, že vibrační dvouvýstřední sklízeč brambor KK9 úspěšně pracuje na rozlehlých územích Ukrajiny a má mnoho pozitivních ohlasů od zákazníků spokojených s nákupem.

Modely s vývodovým hřídelem jsou však pokročilejší.

Jaké modely lopat na brambory s vývodovým hřídelem jsou v prodeji

Nyní je možné zakoupit dva typy převodových redukcí pro pneumatické kultivátory:

KK18. u motorových kultivátorů s nainstalovaným kloubovým hřídelem s převodovkou, více informací

KK17. Pro motorové kultivátory bez převodovky. více informací

Kopačky na brambory jsou si vzhledově podobné, ale konstrukčně se v některých ohledech liší. Různý počet redukčních převodů na vývodovém hřídeli, který určuje redukční poměr:

Redukční poměr udává, o kolikrát se sníží otáčky.

Kardanová hřídel není součástí dodávky, prodává se jako volitelné příslušenství.

Vibrační sklízeč brambor pro motorový kypřič Motor Sich

Dvouosý vibrační sklízeč brambor Motor Sich je poháněn kardanovým hřídelem od vývodového hřídele kypřiče. Oddělení aktivních funkcí nože a síta pomocí dvou excentrů poskytuje dokonalý výsledek. snížení vibrací přispívá k lepší kvalitě loupání brambor, brambory se neporaní, lépe se skladují.

V prodeji jsou dva modely motobloku Motor Sich, které se konstrukčně neliší, rozdíl je v balení:

Chcete-li si koupit kloubovou pilu pro motorový kultivátor se vzduchovým chlazením v internetovém obchodě, můžete pohodlně pro vás: přes tlačítko „koupit“ s přechodem do košíku, zavolat 096-945-03-54, 050-589-68-87 nebo objednat hovor.