Snadno vyčistěte svou cestu: Nejlepší procházka za recenze řezačky štětce a kupující…

Snadno vyčistěte cestu: Nejlepší procházka za recenzemi řezačky štětce a průvodce kupujícím

Hledáte nejlepší procházku za řezačkou štětce za peníze? Přečtěte si, když si prohlédneme všechny nejlepší možnosti s vývojovými nevýhody.

Robin Watson 18. dubna 2023

Zveřejnění affiliate: Nezávisle testujeme výzkum Všechny produkty přezkoumané na webu. Můžeme si vydělat malou provizi, pokud si koupíte jeden z našich odkazů. To nemá vliv na naše recenze ani umístění produktů na webu.

Vyčištění dlouhé trávy v zarostlých oblastech vašeho majetku vyžaduje správný nástroj pro práci. Pokud jste manažerem nemovitostí nebo krajináře, znáte důležitost mít zastřihovač a trávník ve vašem nástroji. Tyto stroje jsou nezbytné pro udržení vlastnosti každé velikosti.

Pokud však obsluhujete domy a velké statky, je pravděpodobné, že na pozemku jsou zarostlé oblasti, které vyžadují čištění. Projít tímto druhem zahradních zbytků se standardní sekačkou nebo oříznutím není možné.

Nepokoušejte se snížit trosky pomocí těchto nástrojů. Výsledkem je poškození vnitřních motorů a závažné snížení životnosti stroje. Pokud jde o tvrdé úkoly čištění, doporučujeme vám jít s řezačkou štětce speciálně navrženou tak, aby vyčistily nejtěžší zahradní materiály.

Řezačka štětce procházky je jako zastřihovač linky. Má však plynový motor a vyšší provozní moment než standardní zastřihovač.

S řezacími štětcemi procházky, získáte mocný stroj schopný snadno proříznout ostružiny, dlouhou trávu a plevele. Tyto stroje přicházejí s rozřezanými palubami široký.

V této recenzi se podíváme na nejlepší modely Brushcutter pro procházku pro vaši práci na dvoře. Ať už jste manažer nemovitostí, krajinář nebo majitel domu, máme ten správný model, který vyhovuje vašim potřebám.

Naše nejlepší tipy

Prohledali jsme desítky výpisů a hledali nejlepší procházku za řezačkou štětce. Usadili jsme se na volbách v této recenzi pro nejlepší dostupné modely. Z těchto možností jsme to zúžili na naše nejlepší výběry.

Máme model pro nejlepší celkové, prémiové a rozpočtové kategorie. V těchto třech nejlepších výběrech je model, který vyhovuje rozpočtu nebo dřinu jakékoli velikosti.

Poslední aktualizace na 2023-05-25 / Affiliate Links / Images z Amazon Product Advertising API

 • Nejlepší výběr: Superhandy String Trimmer Walk Behind BehinksUperhandy String Trimmer Walk Behen je naše nejlepší volba pro nejlepší celkovou řezačku štětců v této recenzi. Remington je přední značka v oblasti péče o trávník a vyrábějí některé z nejlepších motorů v oboru. Tento model je vybaven 44 ccm 4-cyklový motor s litinovým blokem. Z stroje získáte vynikající výkon, s rychlým rozřezaným dvůrům 21 palců.
 • Prémiový výběr: Zemětřesení 28463 Zatímco procházkové štětce vyhraje naši cenu za nejlepší prémiový model v této recenzi. Zemětřesení obsahuje 4-cyklový motor o 150 ccm OHV, který tento stroj poskytuje nejvyšší výkon. Získáte ocelovou řezací palubu s 22-palcovým řádem a kompatibilitou s většinou značek 0.155 ″ Trimmer Wire.
 • Výběr rozpočtu: BlackDecker 3-in-1 řezačka štětců a TrimmerHomeowers, kteří hledají alternativu k jejich trávníku a oříznutí, získá z tohoto modelu BlackDecker nejlepší hodnotu. Získáte vynikající hybridní design s funkčností 3 v 1. Tento model působí jako trávník, zastřihovač a Edger, vše v jednom stroji. Existuje rozšiřitelná rukojeť se snadným přepínáním mezi režimy na spínači krouceného hřídele.

Procházka za recenze řezačky štětce

Po přečtení našich nejlepších výběrů je rozbalme podrobněji. Podíváme se také na další modely, které se kvalifikují pro nejlepší řezač štětců.

Po přečtení recenzí se podívejte na naši průvodce kupujícím a sekci FAQ. Poskytneme vám více informací o výběru správné řezačky štětců pro vaši aplikaci.

Trammer pro chůzi superhandský řetězec

Tento model Superhandy vyhraje naši cenu za nejlepší celkovou řezačku štětců v této recenzi. Tento kartáč je ideální pro ořezávání práce a pro proříznutí vysokou trávou a plevele.

Tento model je dodáván s 44 ccm poháněným motorem poháněným plynem. Superhandy má pověst pro výrobu některých z nejlepších motorů s plynem v odvětví péče o trávník. Nabízejí úroveň kvality a zpracování, které trvá celý život se všemi jejich výrobky.

Potahovaná ocelová řezací paluba má 21palcový řádek, díky čemuž je ideální pro největší řezné práce. Unikátní tvar řezné hlavy usnadňuje manévrování tohoto modelu do těsných prostorů, kde se trávník nemůže jít.

 • Profesionální specifikace. Tato procházka za zastřihovačem za řetězec má výkonný plynový motor OHV s jedním válcem 144cc. Vystupuje při maximálním výstupním výkonu 2.5kW (která 5x síla ručních ořízků), vysoká maximální rychlost rotace 3600 rpm. Velikost linky Trimmer: 0.12 „x 0.12 „x 19.7 „S linií zastřihovače. z: 21 „průměr (řezací řádek)
 • Efektivní design. Náš jednodílný, bezproblémový návrh offsetu paluby umožňuje svislé oříznutí proti nadacím, linie plotu/Stiles snadno dosahují pod keřemi s přesnou kontrolou sníženou vibrací. Skvělé pro venkovní terénní úpravy: trávník/zahrada, chodníky, polní kartáč, vysoká tráva plevelů. Zahrnuje: řídítka bez nástrojů (s knoflíky nastavení) pro snadnou kompaktní přepravu úložiště, s naším terénním designem vysokých kol má záhadnou manévrovatelnost
 • Nejlepší oblast využití; skvělé pro venkovní terénní úpravy v: trávník/zahrada, chodníky, polní kartáč, vysoká tráva plevelů. Zahrnuje: řídítka bez nástrojů (s knoflíky nastavení) pro snadnou kompaktní přepravu úložiště, s naším terénním designem vysokých kol má záhadnou manévrovatelnost
 • BEZPEČNOST. Motor je navržen tak, aby zajistil bezpečnost obsluhy. Vždy provozujte stroj podle pokynů v uživatelské příručce, vždy noste příslušnou standardní ochranu proti ruce ANSI
 • SPRÁVNÉ POUŽITÍ. (Motorový olej, který není zahrnut, musí přidat při nepracátu). Motor běží na bezolovnatém benzínu 87 oktanového benzínu (10% 499.99

Poslední aktualizace na 2023-06-02 / Affiliate Links / Images z Amazon Product Advertising API

Dostanete velké 13.5palcové kolo běžící na míčcích pro hladké tlačení a snadný pohyb. Gumové šlapené pneumatiky mají dostatek trakce, aby pomohly tlačit řezač štětce přes skalnatý a mokrý terén. Líbí se nám uživatelsky přívětivá hlava zastřihovačů na tomto modelu a pomůže vám dostat se na těžko dostupná místa.

Tento model je dobrou volbou pro majitele domů a manažerů nemovitostí, kteří hledají alternativu k jejich sekačce nebo zastřihovači. Získáte kombinovaný stroj, který to všechno dělá v jednom s superhandským řetězcem zastřihovače. Tento stroj nabízí nejlepší všestranný výkon a přichází s příručkou operátora a dvouletou omezenou zárukou.

 • 144cc plynový motor poháněný plynem
 • 21palcový řezací řádek
 • Offsetová hlava zastřihovače pro dosažení těsných prostorů
 • 13.5palcová kola pro snadný pohyb
 • Skládací rukojeť pro kompaktní úložiště
 • 2letá záruka

Zemětřesení 28463

Tento model zemětřesení vezme naše doporučení pro nejlepší prémiovou řezačku štětců v této recenzi. Zemětřesení a Ardisamis postavili výkonný stroj vhodný pro vyčištění nejtěžšího kartáče a odolby. Když selže na trávu a zastřihovač, vyložte zemětřesení na vyrovnání oblasti.

Řezačka štětce na zemětřesení má výkonný, robustní 4-cyklový plynový motor s pohádkou viper. Motor zmije vydává spoustu točivého momentu a točí řezací čáry na vysokorychlostní pro efektivní a čisté řezání na dlouhé trávě, ostružině a další zbytky na zahradě v cestě.

 • SILNÝ. Poháněn silným, přesto tichým, 150cc 4-cyklovým motorem Viper. Zemětřesení M205 procházka za sekačkou na sekačkách s lehkostí naseká vaše nevzhledné plevele a tvrdohlavý kartáč. Velká 14palcová kola vám umožňují vznášet se skrz hustou trávu, plevele, kartáč, kopřivy a další listy příliš obtížné, aby moři překonali.
 • ODOLNÝ. Naše jednodílná ocelová paluba poskytuje sílu a stabilitu a zároveň snižuje vibrace. Super tvrdá nylonová linie má řezací řádek 22 “, aby se práce rychle dokončila.
 • Never Kill Engine: Na rozdíl od mnoha konkurenčních jednotek bude náš motor pokračovat v běhu, když je řezací hlava uvolněna, takže můžete bezpečně a snadno odstranit tyčinky, větve nebo jiné překážky, aniž byste museli znovu spustit motor, šetřit čas a frustrace a frustrace.
 • Pohodlné- Knoflíky úpravy správcovny bez nástrojů poskytují kompaktní úložiště a snadnou přepravu. Kola nikdy go-flat zajišťují, že vaše vybavení bude připraveno jít, když jste.
 • Out-of-The-Box: Nastavení je super jednoduché s prakticky nulovou sestavou. Jednoduše se rozviňte a utáhněte knoflíky řídítek. V krabici jsou také zahrnuty startovací řetězce pro hlavu sekačky a 4 cyklus motorový olej.

Poslední aktualizace na 2023-06-02 / Affiliate Links / Images z Amazon Product Advertising API

Tento model zahrnuje potaženou ocelovou řezací palubu, která je odolná a odolná proti povětrnostním vlivům. Řezací hlava nabízí rozsah 22 palců, takže je vhodný pro největší clearingové úkoly na vašem dvoře nebo na panství. Získáte kompatibilitu s většinou 0.155 ″ značky Trimmer Line a offsetový design pro dosažení těsných spotů.

Tento model je dodáván s nikdy zabíjeným motorem. Motor nikdy nepřestane běžet, i když uvolníte řezací hlavu a upravíte řezací linii. Výsledkem je, že se nemusíte starat o zastavení/spuštění stroje během používání.

Slučitelné řídítky poskytují vynikající kontrolu nad používaným strojem a složí se pro kompaktní úložiště ve vaší zahradě. Získáte 14palcová nekompletní gumová kola s běhounem pro trakci na drsném a nerovném terénu.

Zemětřesení je výkonný stroj s uživatelsky přívětivou operací a zapalováním rychlého spuštění. Bezproblémová paluba také snižuje vibrace přes řídítky a únavu operátora ve vašich rukou.

Tento model nabízí překvapivě tichou operaci, díky 4tazdnímu motoru a jsme si jisti.

 • 150cc 4-STEDING VIPER MOTOR
 • Velká 14palcová kola
 • 22-palcový řezací řádek
 • Operace nikdy zabijáka
 • Nastavení bez řídítek bez nástrojů
 • Ofsetová řezací hlava
 • 5letá záruka

BlackDecker 3-in-1 řezač kartáčů a oříznutí

Majitelé domů s menšími až středními yardy získají z tohoto modelu BlackDecker nejlepší hodnotu. Získáte hybridní design s funkcí 3 v 1, která je všestranná pro různé úlohy řezání a čištění kolem dvora.

Pokud máte malou zahradu, nepotřebujete sílu ve dvou nejlepších modelech této recenze. je to nadměrné pro vaše potřeby. Jako majitel domu však vaše zahrada může snadno přerůst, nebo máte určité sekce, které při čištění potřebují pomoc zastřihovače.

Hybridní řezačka štětců procházky je skvělou volbou pro tuto aplikaci. Tyto modely vám nabízejí výhodu na trávu, zastřihovač a Edger v jednom produktu. Výsledkem je, že ušetříte úložný prostor v přístřešku nástrojů a dostanete jeden stroj pro všechny své údržby zahrady.

 • 3 nástroje v 1, snadno se převádí ze sekačky na oříznutí na Edger
 • Automatický systém krmiva AFS zajišťuje nepřetržitou práci bez nárazu a musí zastavit. Ideální velikost vlastnosti 750 čtverečních stop
 • Přenos jednotky napáje. Výšky řezání: 1.6 2.4 palce
 • Nastavitelná výšková paluba zastřihovače a otočný rukojeť. Doba nabíjení na 60 procent 2.5 hodin
 • Zahrnuje (2) baterie po delší dobu běhu

Poslední aktualizace na 2023-05-25 / Affiliate Links / Images z Amazon Product Advertising API

BlackDecker přichází s nastavitelnou ergonomickou rukojetí, která se podobá zaříznutí linky. Získáte spoušť zamykání a vaše nastavení ovládání namontováno do rukojeti pro snadnou odkaz během používání.

Tento model BlackDecker se přeměňuje na Edger nebo zastřihovač s otočením voliče namontovaného na rukojeti. Hřídel stroje také přichází s nastavitelnou délkou, aby vyhovovala vaší výšce a snadné ovládání. Existuje flexibilní řezací paluba výšky umožňující délky ořezávání mezi 1.6 ″ až 2.4 ″.

Tento model zahrnuje elektrický motor s dostatečným výkonem na pokrytí 750 čtverečních stop za jediný náboj. Přenos energie převodovky zabraňuje motoru v tvrdší trávě pro konzistentní řez. BlackDecker zahrnuje veškeré příslušenství nabíječky s nákupem a trvá 2.5 hodin nabití baterie z mrtvého byt.

 • Design 3-in-1
 • Nastavitelná délka rukojeti
 • Provoz poháněného baterií
 • Motor s ozubením pohonem
 • Souprava nabíječky a baterie
 • Cenově dostupné

Tazz 35258

Tazz je dalším fantastickým strojem v této recenzi a blízkým konkurentem modelu zemětřesení, který jsme dříve pokryli. Pokud jste majitelem domu nebo majetkem nemovitostí s dlouhou trávou a podválníky na vašem majetku, vyhoďte vystřihovače pro řezačku štětce.

Tento tazzový model může snadno proříznout nejtěžší trávu, ostružiny a zahradní zbytky. 22-palcový řezací vzorník pokrývá slušnou oblast s pletenými linkami 0.155 ″ zahrnuto jako standard se strojem. Potahovaná ocelová paluba přichází v jasně zelené barvě pro snadnou identifikaci na dvoře a získáte ofsetovou řeznou hlavu pro pohodlné použití v těch těžko přístupných prostorech kolem vaší nemovitosti.

 • Rychlý a přátelský: Ideální pro sečení a ořezávání kolem vašeho dvora a majetku. Snadno sval skrz nejtěžší plevele a nejvíce tvrdohlavý kartáč, aniž byste museli nést své vybavení nebo je připoutat na záda.
 • Výkonná všestrannost: Náš motor 160 ccm má dostatek energie pro snadno čistí silnou trávu, plevele a další listy kolem plotových linií, stromových linií a břehů. Tato sekačka je také skvělá pro čištění okrajů vašeho dvora v těžko dosahujícím rohách, kde se vaše sekačka nehodí.
 • Heavy Duty Deck and Line: Naše jednodílná ocelová paluba poskytuje sílu a stabilitu a zároveň snižuje vibrace. Super tvrdý. Nylonová linie o průměru 155 ”a má řeznou řadu 22”, aby se práce rychle dokončila.
 • Velká kola, snadné skladování: Velká 14 „kola průměru poskytují dostatek vůle a umožňují vám vznášet se nad robustním terénem a skrze nejhustší vegetaci. Řídítky snadno sklopí dolů pro pohodlné úložiště.
 • Never Kill Engine: Na rozdíl od mnoha konkurenčních jednotek bude náš motor nadále běžet, když je řezací hlava uvolněna, takže můžete snadno odstranit větve tyčinek nebo jiné překážky, aniž byste museli znovu spustit čas a frustrace úspory motoru.

Poslední aktualizace na 2023-06-02 / Affiliate Links / Images z Amazon Product Advertising API

Tazz přichází s velkými 14palcovými gumovými pneumatikami na svých nízkoprofilových kolech. Zapisované pneumatiky usnadňují pohyb po hrubém terénu a nahoru. Tento model obsahuje kolapsův rukojeť se snadným párem škrticí klapky pro pohodlné použití a kompaktní úložiště.

Tazz získává svou řeznou sílu z 4-cyklového motoru poháněného 150 ccm, se spoustou energie pro proříznutí nejnáročnějších zahradních zbytků. Je vybaven motorem nikdy zabíjejícího, což zajišťuje, že motor zůstává běh při změně linky.

Tento model nabízí rychlou a hladkou řeznou operaci, s vynikající konzistencí na trávě, ostružinách a jiných zahradních zbytcích. Dodává se také s fantastickou cenovou značkou, díky níž je solidní konkurent nejlepších modelů této recenze. S tímto modelem získáte také tříletou záruku výrobce.

 • Motor s plynem 150 ccm
 • 22-palcový řezací řádek
 • 14palcová kola pro manévrovatelnost
 • Nastavitelný úhel rukojeti
 • Nepřetržitý běh

Southland Outdoor Power Equipment SWFT15022

Pokud je váš majetek nebo majetek zarostl a vyžaduje těžkopádnou údržbu, musíte se spolehnout na těžký stroj. Řezačka štětců na Southland je dalším vynikajícím příkladem stroje nejvyšší kvality dostupného za dostupnou cenu.

Tento model je skvělou volbou pro zúčtování ostružin, dlouhé trávy a další drsné zahrady, která se kolem vašeho majetku propíchne. Získáte plynový motor poháněný 150 ccm, který vytlačí 5.75 stop/liber točivého momentu, což usnadňuje proříznutí nejrobustnějších zahradních materiálů.

Tento venkovní model Southland přichází s vyhledávanou certifikací „kompatibilních s carb“ pro emise, což je vhodné pro prodej v Kalifornii. Po použití získáte manuální systém dodávání paliva pro zpětný ráz, který poskytuje snadné spuštění řezačky štětce a skládací rukojeť pro kompaktní úložiště v přístřešku nástroje.

 • Kovový rám a stráž čepele pro zvýšenou trvanlivost
 • Rozměry produktu. 30.31 ”L x 19.29 ”W x 18.5 ”H | Hmotnost. 60 liber. | RPM. 3600 RPM | Motor. 4 zdvih OHV / 79cc | Velikost čepele-9 palců, 3 bod | Hloubky řezu-0-2.5 palců | START TYP. Systém Easy Pull Recoil
 • Nastavitelné do 5 hloubkových pozic až do hluboké 2 ½ palce
 • Položte stabilizátor, pokud je Edger udržován nepoužíván po dobu 30 dnů
 • Úhel úhlu čepele se upravuje /- 15 stupňů pro možnosti zkosení

Poslední aktualizace na 2023-06-02 / Affiliate Links / Images z Amazon Product Advertising API

Southlandský stroj je dodáván s ocelovým řezacím balíčkem s povrchem potaženým práškem a rozřezáním 22 palců. Na řezací hlavě není žádný offsetový design, ale získáte efektivní design, který je snadné C0ontrol v těsných prostorech.

snadno, vyčistěte, svou, cestu, nejlepší, procházka

Southland přichází s velkými 12palcovými koly s gumovým běhounem pro optimální trakci na drsném terénu. Anti-vibrační rám také snižuje hluk během provozu a zároveň zachraňuje ruce před únavou.

 • Motor poháněný plynem 150 ccm
 • Snadný systém dodávání paliva
 • 22-palcový řezací vzorník
 • 12palcová kola
 • Skládací rukojeť rukojeti pěny pro snížení vibrací

Southland Outdoor Power Equipment SWSTM4317

Přicházíme na konec naší recenze dalším modelem nejvyšší kvality z Southland Outdoor. Tato řezačka štětců nadále je dodávána s hybridním designem, což vám umožňuje přepínat mezi ořezáváním a úlohy lemování. Tento model je ideální pro dodavatele, kteří potřebují univerzální, lehký stroj, který manévruje po pracovišti.

S zastřihovačem na smyčce na Southland Wheeled získáte velké 12palcové nikdy plodné pneumatiky, což usnadňuje stroj kolem drsného terénu. K dispozici je ocelový prášek potažený rám pro odolnost vůči pevnosti a korozi a nastavitelná, skládací rukojeť, která umožňuje kompaktní úložiště po použití.

 • Trammer pro řetězec na Southland Comeled má 20 °. 30 ° zastřihovače hlavy otočné, aby se ořízla podél zdi nebo plotu v přímé linii.
 • Má také 5 °. 10 ° zastřihovač hlavy zkosení pro přesné ořezávání okrajů podél překážky
 • Tento zastřihovač kol s řetězcem poskytuje více než 35% více točivého momentu vs. Typický zastřihovač držených řetězců 25cc
 • Hlava zastřihovače s více streamováním přijímá 0. 095 in. A 0. 105 palců. Řetězec zastřihovače. Vyberete řetězec, který je pro váš úkol pravý.
 • Úložiště řetězců zastřihovačů na palubě udržuje váš extra řetězec po celou dobu. EPA a CARB vyhovují

Poslední aktualizace na 2023-06-02 / Affiliate Links / Images z Amazon Product Advertising API

Tento model zahrnuje výkonný plynový motor o rozloze 43 ccm, který produkuje dostatek točivého momentu k napájení skrz jakékoli zahradní zbytky. Řezací hlava má 17palcový řádek a je kompatibilní s většinou značek 0.155 ″ řezací linie.

S Hybridní řezačkou na Southland získáte 5 °. 10 ° zastřihovač hlavy pro všestranné použití při hraním nebo ořezávání trávníku nebo jemnějších oblastí dvora. K dispozici je nastavitelná výška ergonomická smyčka, snižující únavu operátora a pružinový palec ovládaný kontrolu škrticí klapky.

 • Dobrá volba pro profesionální krajiny
 • Snižuje únavu v rukou
 • 43cc plynový motor
 • Otočení hlavy 5 až 10 stupňů
 • Efektivní řezání
 • 17palcový řezací řádek
 • Nastavitelná výška ergonomická rukojeť
 • Aktivovaný škrticí klapku pro lepší kontrolu řezání

Průvodce kupujícím řezačky štětce

Řezačka štětce procházky snižuje povinnosti údržby zahrady. Pokud jste dodavatelem, pomáhá to s terénními úpravy a vyčištění velkých oblastí v nových stavebních projektech.

Pro majitele domů s velkými nemovitostmi vám řezačka procházek-nakončete štětcem pomůže vypořádat se s dlouhou trávou a podvádět po obvodu nemovitosti.

Po přečtení našich recenzí na nejlepší řezačky štětců na procházce se pravděpodobně přemýšlíte, která z nich je pro vaši aplikaci údržby tou správnou volbou. V této části pokryjeme vše, co potřebujete vědět o funkcích a funkcích nejlepších modelů Brushcutter pro chůzi.

Jaké jsou typy řezaček pro chůzi?

Plyn-poháněné

Tyto modely používají k provozování motoru benzínový motor. Často mají kapacitu motoru mezi 125 ccm až 150 ccm, s točivým momentem přibližně 5 stop/liber. Motory poháněné plynem vyžadují údržbu, zejména s častým používáním.

Karburátor potřebuje čištění a motor vyžaduje obecnou údržbu, aby byl v provozu efektivně. Modely poháněné plynem umožňují nepřetržitý běh za předpokladu, že máte dostatek paliva. Výkonné motory také nabízejí konzistentní operaci, aniž by se narazili na robustní materiály.

Baterie napájeno

Tyto řezačky štětců procházek jsou alternativou k modelům poháněným plynem. Nabízejí žádné emise, což z nich činí dobrou volbu pro údržbu zahrady s ekologicky uvědoměním. Elektrický motor také nevydává téměř žádný hluk.

Modely napájené z baterií však postrádají konzistenci řezné rychlosti plynových modelů. Výsledkem je, že řezačky štětců napájených z baterií jsou vhodné pouze pro použití v menších dvorech, kde jsou požadavky na čištění drsných zahradních zbytků minimální.

Většina modelů přichází s vyměnitelnými bateriemi, které trvají kolem 2.5 hodin na účtování. Pokud máte více baterií, má váš stroj neurčitý čas běhu. Elektrické modely vyžadují menší údržbu než motory s plynem.

Mají však také menší toleranci pro těžké použití. Provozování stroje v náročných podmínkách může vést ke snížení životnosti služby a předčasnému vyhoření.

Jaké jsou návrhové funkce řezaček štětců?

 • Křezy štětců pro chůzi-tyto modely fungují s jedinou funkcí ořezávání. Řezací hlava má obvykle větší řádek než multifunkční modely a lepší výkon.
 • Hybridní konstrukční řezačky štětců-tyto modely přicházejí s multifunkčním designem, což vám umožňuje používat je jako zastřihovač, Edger nebo Lawnmower.

Co hledám na procházce za řezačkou štětce?

Motorská síla

Síla motoru vaší řezačky štětce pro chůzi určuje její výkon. Většina modelů v této recenzi přichází s plynovými motory s kapacitou 150 ccm. Podle odborníků na krajinářských fórech vám kapacita 150 ccm nabízí nejlepší sílu pro oříznutí tvrdých zahradních zbytků.

Motor 150 ccm produkuje točivý moment kolem 5 stop/liber, dostatečný pro krájení přes dlouhou trávu, ostružiny a plevele s lehkostí. Vyberte čtyřtaktní motor pro nejlepší životnost a konzistentní výkon.

Některé z hybridních modelů, jako jsou Southlands SWSTM4317, vám nabízejí menší motor. I když možná nebudou mít větší vyhrazenou kapacitu strojů, stále mají spoustu výkonu pro úkoly ohraničení a oříznutí.

MOTOR NIKDY

Když stroj náhodou přejde přes ostružinu, může to chytit v řezací hlavě a způsobit džem. Když k tomu dojde, vstoupí se do provozu.

V důsledku toho můžete vyčistit džem uvolněním řezací hlavy, ale motor zůstává běh. Po odstranění překážky se vrátíte do práce. Tento design nikdy zabije zbytečné opotřebení motoru kvůli zastavení/startu motoru během provozu.

Šířka řezání

Řezací řádek definuje šířku řezné cesty, které se stroj pohybuje vpřed. Nejlepší modely v této recenzi přicházejí s 22palcovým vzorníkem. To znamená, že vyčistí 22 palců před vámi při každém průchodu stroje.

Menší modely, jako je Southlands SWSTM4317Might. 22-palcový vzorník na větší model v tomto přehledu, stejně jako zemětřesení, je on-par, ne-li větší, než vedoucí značky na trávu.

Rámové materiály

Při nakupování nejlepších řezaček štětců procházky, doporučujeme zkontrolovat materiály rámu. Nejlepší modely přicházejí s práškovými ocelovými rámy pro trvanlivost. Ocelový rám odolává poškození jakýmkoli klepáním na kameny skal během vašich clearingových povinností.

Snadné start

Vyhledejte řezačky štětců, které nabízejí snadné začátek stroje. Poslední věc, kterou potřebujete, je zaplavit karburátor, zatímco frustrovaně zatáhnete na Ripcord. Doporučujeme hledat modely se systémem pro dodávání paliva pro zpětné služby pro snadné spuštění.

Skládací rukojeť

Slučitelná rukojeť s uzamykací lištou škrticí klapky je nutností na vaší řetězec štětců. Kolapsová rukojeť poskytuje kompaktní úložiště z cesty v přístřešku nebo garáži. Spouštěcí zámek a polstrovaná rukojeť také pomáhají snížit únavu operátora během používání.

Kola

Váš řezač štětců procházky potřebuje velká kola, aby mu pomohla procházet drsným terénem. Hledejte modely s koly 12 palců nebo 14 palců.

Toto velikosti se na skálech nezakrývá a získáte snadnou manévrovatelnost na různých površích. Ujistěte se, že kola mají nikdy plošný design a běhoun, který vám pomůže získat trakci na štěrku a úhledných površích, jako je mokrá tráva.

Jaký druh drátu používám ve své řezačce štětce?

Váš kartáčkový kocutter pracuje s 0.155 ″ řezací drát. Drát vytváří efektivní řezání a výměnu čepelí v tradičním systému na trávu. Pokud se stříháte v drsném terénu pomocí trávníku, zničíte okraje.

Hlavní výhodou používání řezaček štětců je jeho flexibilní řezací linie. I když to není nepropustné prolomit kameny a skály, nezpůsobí to stejné zničení jako Blades sekačky.

Řezací drát pro řezbu štětců přichází v různých materiálech, které vyhovují vašim potřebám oříznutí.

Nylon. Tento drát je cenově dostupný a oblíbená volba pro krajináře. Je to odolný materiál a je k dispozici v různých kabelových tvarech, které vyhovují vaší řezné aplikaci.

Zemnící dráty-řezací linie vyztužená titanem je další oblíbenou volbou s odborníky na terénní úpravy. I když to může být dražší než tradiční nylon, nabízí vysoce výkonnou a odolnost proti opotřebení.

Jaké jsou různé tvary zastřihovače?

Trimmer Wire přichází v různých tvarech pro různé aplikace.

 • Kolo-nejlepší všestranná možnost. Je to cenově dostupné a aerodynamické.
 • Square. Další skvělá volba. Tento vodič nabízí vaše čtyři řezací hrany, což umožňuje optimální výkon v různých těžkých řezných a ořezávacích aplikacích.
 • HEXAGONAL. Získáte šest řezných stran na této linii, což vám dává další výkon a konzistentní řezání.
 • Octagonal. Tato linka je vhodná pro golfové hřiště a další estetické aplikace, kde potřebujete čistý řez.
 • Twisted. Twisted Line nabízí více řezacích povrchů a vynikající výkon na robustní zahradní zbytky.

Procházka za farky řezačky štětce

Mám si pronajmout nebo koupit řezač štětců?

Záleží. Pokud vlastníte velkou nemovitost nebo majetek, přidání řezačky štětce do vašeho nástroje má smysl. Pokud jste však majitelem domu, který se přestěhuje do nové nemovitosti, možná budete potřebovat pouze řezač štětců. Proto nemá smysl koupit stroj. Majitelé domů by však mohli těžit z hybridního zařízení, jako je BlackDecker, za údržbu na dvoře.

Mohu použít řezač štětce v dešti?

Ne, doporučujeme se vyhnout použití řezačky štětce v dešti. Voda způsobuje více tření na řezací linii a zjistíte, že se to často mění. Déšť může také poškodit komponenty v elektrických modelech. Počkejte, až se déšť vyčistí a tráva vyschne před provozem řezačky štětce.

Jaké bezpečnostní vybavení potřebuji při provozování řezačky štětce?

PPE je nezbytný při provozu řezačky štětce. Budete řezat robustní materiály a mohou existovat volné kameny nebo oblázky, které se kopují řezací linií. Při provozu stroje proto budete potřebovat ochranu očí. Pokud pracujete v zaprášené oblasti, noste respirátor, abyste zabránili dýchání v příliš velkém prachu. Rukavice jsou také návrhem na ochranu rukou při odstraňování ostružin z řezací hlavy.

Kde si mohu koupit nejlepší procházku za řezačkou štětce?

Doporučujeme si zakoupit vaši řezání štětců od Amazonu, předního světového online prodejce. Amazon vám nabízí nejširší výběr modelů a nejlepší online.

S Amazonem získáte ochranu kupujícího na své objednávce a členové Prime získají rychlou dopravu zdarma. Doprava zdarma je bonus, vzhledem k hmotnosti stroje. Pokud je s vaší řezačkou štětce na procházce něco špatného, ​​Amazon nabízí bezproblémové výnosy a výměny.

Procházka za řezačky štětce. Verdikt

Řezačka štětce procházky je ideálním strojem pro ořezávání těch tvrdších oblastí vašeho majetku. Dlouhá tráva, ostružiny a plevele se neshodují pro silnou oříznutí. Po přečtení recenzí a příručky našeho kupujícího byste měli mít představu o správném řezačce štětců, aby vyhovovala potřebám péče o trávník.

Pokud však bojujete s rozhodnutím o nákupu, proč ne jít s jedním z našich nejlepších tipů? Máme k dispozici řezačky štětců pro chůzi, aby vyhovovaly jakémukoli velikosti nebo rozpočtu.

 • Yardmax YL 2500 vyhraje naši nejlepší ocenění za nejlepší celkový model v této recenzi. Získáte třídělý motor s plynem poháněný 159 ccm. Yardmax má pověst pro budování některých z nejlepších motorů v odvětví péče o trávník a tento stroj těží z tohoto odkazu. YardMax také zahrnuje velké 14palcové nemladěné pneumatiky a odnímatelnou řezací hlavu s 22palcovou vzorníkem.
 • Zemětřesení 28463 je naše nejlepší volba pro nejlepší prémiový model v této recenzi. Získáte do tohoto modelu zahrnuto 4-tukovací motor o délce 150 ccm, který pro vaše řezné úkoly vytvoří vysoký torque. Tento model je vybaven rámem potaženým práškem a rozřezáním 22 palců s posunnou hlavou zastřihovače, aby se dostal do těchto těsných prostorů kolem vaší nemovitosti.
 • Majitelé domů, kteří hledají kombinovaný stroj, získá z tohoto hybridního modelu BlackDecker nejlepší hodnotu. Řezačka a vystřihovač štětců BlackDecker 3-in-1 vám nabízejí trávu, zastřihovač a Edger, vše v jednom stroji. Tento model je dodáván s uživatelsky přívětivým designem, který umožňuje rychlé změny mezi režimy díky otočnému přepínači na nastavitelném hřídeli. Tento model zahrnuje nastavitelnou výšku a ergonomickou smyčku se spouštěcím zámkem, aby se snížila únava operátora.

Robin vlastní svou vlastní zahradnickou společnost se sídlem ve Velké Británii a má více než 10 let odborné zkušenosti s prací venku a vytváří krásné krajiny pro své klienty ve Velké Británii. Je také horlivou zahradou a udržuje si vlastní ovocné a zeleninové zahrady. Má také certifikát úrovně 3 v praktickém zahradnictví z Královské zahradnické společnosti a v současné době pracuje na své první knize o zahradnictví. Kontaktujte ho na Robin@GardenBeast.com

Chůzi plevel jedlík

Podívejte se na náš seznam kompatibility pro tento produkt nalezený zde.

The Edgit Pro /Strong> je průvodce ořezáváním pro oříznutí rovných hřídelů. Označuje to, kde řetězec zastřihovače je řezán a drží v drážce spřádací řetězec zastřihovače. Disk Edgit Pro S 14 “ se vrhne po okraji jako měřicí kolo, které řetěze, když prořízne půl palce široké drážky. Edgit Pro /Strong> umožňuje operátorovi zastřihovače vyrábět perfektní vertikální hrany na postelích, obrubnících a chodnících. tak rychle, jak může chodit. Zůstává po celou dobu na zastřihovači.

Pokud používáte své oříznutí k okraji, víte, jak obtížné je přimět operátory, aby produkovali rovné, svislé hrany za jakýchkoli rozumných míry. EDGIT PRO /Strong> Tento problém řeší. Nyní může kdokoli produkovat perfektní vertikální hrany se svými zastřihovači tak rychle, že mohou chodit.

Při použití pro oříznutí stojí tráva, protože se řezá, a zároveň pomáhá operátorovi držet úroveň zastřihovače. To umožňuje operátorům sekat s jejich oříznutí. Zabraňuje zlomení řetězců proti plotům řetězu a je skvělé pro řezání pod plotem. Edgit Pro /Strong> Udělejte váš řetězec prořezán plevelem jako čepel a zároveň zabrání ovinutí trosek kolem hlavy. Edgit Pro /Strong> je také vynikající štít trosek pro operátora a snižuje šance na rozbitá okna.

Blade Edgers vyžadují, abyste majetek zakryli dvakrát, jednou na oříznutí, poté na okraj. Tomu se nazývá „zpětné sledování“. Edgit Pro /Strong> umožňuje operátorům oříznout a okraje, protože jeden proces pokrývá nemovitost pouze jednou. Vaše hrany budou výraznější a mezi sečením budou trvat déle.

Během ořezávání se řezání probíhá pod diskem Edgit Pro /Strong>. Tím se snižuje úlomky hozené na obličej operátora a zároveň snižuje rozbitá okna a další poškození kolaterálního majetku. Během procesu lemování funguje Edgit Pro /Strong> také jako bariéra mezi operátorem a produkcí trosek.

Zkuste tréninkové operátory, aby používali oříznutí levicové, jak je znázorněno. Všimněte si, že jeho paže jsou přímo před ním a on chodí přímo dopředu. Toto je zdaleka produktivnější a bezpečnější metoda používání zastřihovače.

Jak se hranat s jedlíkem plevelů?

Vynikající strategie sečení způsobí, že váš trávník bude vypadat krásněji a hezčí, ale pokud chcete něco zvláštního, musíte věnovat pozornost detailům.

Ano, mluvím o používání vašeho bezdrátového plevelového jedlí k konečnému okraji.

Co vlastně je lemování trávníku

Pokud máte jen malý dvůr, bude jednoduchý zastřihovač jediným nástrojem, který potřebujete. U obrovských trávníků si však budete muset zakoupit více vybavení. To znamená, že si musíte koupit něco vážného, ​​jako je jezdecká sekačka na trávu nebo chodit za zastřihovačem za sečení, ale pro jemnější úkoly stále potřebujete jedlík plevelů.

Chcete-li získat dobře upravený dvorek. Dám vám několik tipů, které byste měli zvážit, pokud plánujete transformovat trávník na mimořádné místo.

Okraj váš trávník jako profesionál

Začněte sečením

Vždy byste měli začít sečením trávníku. Na trávu, kterou obvykle používáte, nařízne většinu trávy a poskytne vám jasný pohled na výšku trávy, kterou chcete pro svůj dvůr.

Když dokončíte hlavní část práce, je čas na váš zastřihovač. Tento malý stroj je nenahraditelným řešením pro skvrny pod keři, stromy, plotem a stěnami vašeho domu.

Hrana co nejčastěji

Čím častěji hrajete na dvoře, tím rychleji dokončíte práci. Nestrávte čas tím, že stejný úkol znovu a znovu, protože necháte trávu příliš růst.

Vyberte správné podmínky pro hrana

Nikdy nezačněte hranat, zatímco je vaše tráva mokrá. V těchto podmínkách můžete očekávat, že se tráva drží řetězce a její schopnost dobře se snížit.

Chraň sebe

První věc, kterou musíte udělat před zahájením hrany, je nákup a nošení bezpečnostních brýlí. Potřebujete chráněné oči, protože Edger rychle otočí čepel a může na dálku vyhodit kameny a špínu.

Označte přesnou cestu a sledujte ji

Rozhodněte se, co chcete dělat s hraním předem. Pokud poprvé nahrazujete trávník, nejlepší je vyznačit cestu. Použijte svou zahradní hadici nebo jednoduché lano a položte ji tam, kde plánujete provést své lemování. Tato část není nutná, pokud jste již měli výhodu jako chodníky nebo zeď.

Nezapomeňte chodit po tvrdém povrchu a vyhnout se procházení trávou při hraním po chodnících nebo příjezdových cestách. Stačí jít kupředu a pevně se starejte o ovládání cesty vaší jednotky. Po pomalém odjezdu a opatrným sledováním cesty budete mít plnou kontrolu nad situací.

Ovládat svou jednotku

Zapněte nástroj, dejte mu dostatek energie a pokuste se ho pevně držet při chůzi. Tajemství dokonalého lemování je v pohybu těla a zároveň udržujte ruce stabilní během práce. Tímto způsobem bude váš řez na trávě tak rovný, jak se vám líbí.

Vždy udržujte jedlík plevelů ve stejné pozici a strážce směřuje co nejvíce. Držte jednu ruku na rukojeti, zatímco druhá je na spouštěcím škrticí klapce.

Otočte hlavu zastřihovače řetězce cestou, která nechává řetězec kolmý k povrchu. Obecně by struna měla být zarovnána na 90 úhlu k okraji trávy. Pokud chytíte pravý úhel, získáte užší oblast řezu, která vám pomůže utvářet strany, jak si přejete.

Přesuňte se správným směrem

Většina jednotek, které najdete na trhu Spin String ve směru hodinových ručiček. To znamená, že se musíte během hranování přesunout z levé strany doprava. Výsledkem je, že vaše jednotka vystřelí trávu zpět na trávník a pryč od chodníků.

Také byste se měli pokusit chodit po chodníku, což vám pomůže následovat okraj jako průvodce a udržet stabilní tempo.

Zarovnejte jednotku vedle tvrdého povrchu

Vždy se snažte vyrovnat svou jednotku s okrajem trávy a upravit ji v závislosti na tom, jak hluboko chcete okraje. Přesuňte jedlík plevelů sem a tam, abyste získali žádoucí, elegantně čistý řez.

Pokud v této sezoně poprvé provedete hrany, měli byste být připraveni na trochu více čištění než obvykle. Další práce se stane pohodlnější s postupem sezóny.

Upravte hloubku řezu

Než začnete trávník, vždy upravte hloubku řezu jako nejvíce. Pravidlem je snížit alespoň 0.5 palců (1.3 cm) Za okrajem povrchu.

V případě potřeby odstraňte trávu

Mějte na paměti, že čas od času musíte odstranit nějaký řezaný trávník, abyste zajistili čisté linie. Po odstranění trosek se trochu vrátí a podívejte se na linku. Je pohodlnější provádět opravy během práce místo toho, abyste provedli značné změny poté, co jste téměř dokončili lemování.

Vytvořte prsten kolem každého stromu

Vytvoření stromového prstence kolem kufru vypadá velmi krásně a může váš dvůr ještě více poutavým. Okraj prstence by měl být nejméně 12 palců (30.5 cm) pryč od kmene stromu.

Nejlepší způsob je vykopat trávu uvnitř prstenu, například například bílým štěrkem nebo mulčkou a nakrájet trávu podél linie. Použijte stejný model, když se rozhodnete udělat prsten kolem částí s vysazenými květinami, hřiště pro vaše děti nebo posezením.

Závěr

Celkově vzato, nemusíte být odborníkem, abyste nahradili trávník pomocí Eater plevelů. Tyto jednotky jsou pohodlné pro provoz a jediným problémem, které budete mít, je vybrat správný model, který odpovídá oběma plevelům, které potřebujete, a velikost vašeho dvora.

Zkuste být dostatečně chráněni a dobře vybaveni pro zpracování vašeho malého stroje. Nevzdávejte se, pokud hrany, které poprvé vytvoříte, nejsou úplně dokonalé. Věř mi; Každý následující pokus bude úspěšnější. Užívat si!

Největší spiknutí o péči o trávník- jedlík plevelů: stráž nebo žádná stráž?

POZOR! Před dalším přečtením, být varován, je to jedno z nejkontroverznějších témat v oblasti péče o trávník.

Celoživotní přátelství skončila, rozbitá partnerství a spojení roztrhaná.

Otázka po ruce? Měli byste použít strážce na svém jedlíku nebo ne?

Neskočte na závěry, způsobit, že odpověď by vás mohla překvapit!

Pokud jste dostatečně silní, abyste zvládli tento kontroverzní předmět, pojďme se ponořit!

Co tím myslíš stráž nebo žádná stráž?

Pro ty z vás vzadu, kteří nemusí vědět, o čem odkazuji, budu chvilku vysvětlit.

Stráž na konci vaší plevel Whacker. Znáte ten, který je navržen tak, aby chránil vaše holeně před skály a zabránil vám zastřihovač strun na střelbu trosek všude?

To je šílené, ale někteří profesionálové na péči o trávník přísahají, že odstranění tohoto strážce změní vaši kariéru péče o trávník. V dobrém.

Vím, zní to směšně. Ale pojďme je vyslechnout.

Výhody z toho, že jste na zastřihovači bez strážce

Podívej, než zapíšeme lidi bez strážce jako bláznivé, musíme se podívat na výhody běhu zastřihovače bez strážce na něm. Součástí učení, jak plevel jíst jako profesionál, jsou techniky učení. A technika bez stráže má své použití.

A opravdu existují určité solidní výhody pro běh zastřihovače bez stráže. Ale jsou pravděpodobně velmi omezeny na konkrétní situace.

Delší řetězec

Jedním z nejběžnějších argumentů pro spuštění zastřihovače s řetězcem bez strážce je to, že vám umožňuje mít delší řetězec.

I když tato technika nemusí pomoci vašemu řetězci vydržet déle, delší řetězec může být prospěšný, když se snažíte co nejrychleji pokrýt více oblasti pomocí zastřihovače.

Podle mých zkušeností však pokrytí více oblasti není ve skutečnosti výhodou v rezidenční situaci. Obvykle jsem se zkrátil dostatečně blízko k hranicím, že jeden průchod s zastřihovačem je vše, co potřebuji. Může však existovat argument pro běh bez strážce v zarostlé oblasti nebo prostoru, kde se sekačka nehodí.

Tip pro bez strážce! Pokud necháte příliš mnoho řetězců, můžete použít obrubník nebo jiný tvrdý povrch pro řezání extra řetězce.

Při okraji viz řetězec

Nyní vím, že toto je další citlivý předmět mezi profesionály péče o trávník. Ale přiznejme si to, většina z nás použila nebo stále používají volič plevelů pro vodorovné vlastnosti. Není vždy praktické nebo možné mít na kamionu další vybavení. Obzvláště když jste v podnikání noví.

Tady je dohoda, někteří profesionálové na péči o trávník zjistili, že řetězec jednoduše vidí lépe, když jsou bez strážce. To jim umožňuje lépe ovládat řez, který vyrábí zastřihovač, když chodí podél okraje, které se čistí. Což vám umožní udělat rovnější řez a ostřejší hranu.

Nevýhody běhu bez strážce

Není to tajemství, existují zřejmé nevýhody, které spustí wacker plevelů bez stráže.

I když jsou pravděpodobně zřejmé, dotkni se jich opravdu rychle.

Trosky půjdou všude

Stráže jsou určeny nejen pro snížení řetězce a ovládání délky. Oni byli.také vyrobené pro ovládání zbytků, jako je tráva a horniny.

Navíc, strážce také trochu zpomalí rychlost trosek, když je uvolněn. Dává menší hybnost, aby způsobila potenciální poškození. Například házení skály oknem klienta.

Jedna věc je jistá. Bez stráže byste měli mít na sobě nějaké tlusté kalhoty, protože je mnohem pravděpodobnější.

Navíc, umožnění zaměstnancům provozovat zastřihovač bez strážce, může být žaloba čekající na to, až se stane.

Existuje mnoho debat o tom, jak škodlivé běh delší řetězec může být. Je však pravděpodobné, že spuštění delšího řetězce na vaším plevele může zkrátit životnost vašeho vybavení.

Spuštění delšího řetězce na zastřihovači zakřiveného hřídele bude také pravděpodobně škodlivé pro hřídel a může mít za následek rozbití pletené linie.

Sečteno a podtrženo

S výjimkou řezání větší plochy a hrana. Správně fungující šlapač plevelů by vám měl nabídnout prémiový řez, s strážcem zapnutým.

Pokud zjistíte, že zastřihovač strun funguje lépe bez strážce, může to být vaše vybavení. Ne samotný strážce. Ale pak to může být jednoduše otázka osobních preferencí.

Máme článek o nejlepším komerčním plevele, pokud potřebujete pomoc při rozhodování o tom, které vybavení je pro vás to pravé.

Ale to bylo řečeno. Někteří profesionálové na péči o trávník! A dokonce řekněte, že pokud jste si vědomi svého okolí, není to problém spustit Whacker s plevelem bez stráže.

Myslím, že existuje jen jeden způsob, jak to najít. A to je vyzkoušet to sám. Nebojte se, že nebudeme soudit!

Ať už je to jakýkoli případ, budete chtít před zahájením společnosti péče o trávník pečlivě zvážit každou z těchto možností.