Vysokorychlostní zubní řezací soustruh , otáčení rychlosti 14 000 ot / min. Vysokorychlostní mlýn

Vysokorychlostní zubní řezací soustruhotáčení rychlosti 14 000 ot / min

Záruka včasného doručení: do 30 pracovních dnů se odesílá do 30 pracovních dnů. Doba záruky produktu: jeden rok.

Úvod

Jednotka je pro leštění a mletí všech druhů kovů v dentálních laboratořích. Certifikace : CE schváleno/ISO9001: 2000 Schváleno

Vysokorychlostní mlýnek na slitinu AX-J2 obsahuje nízký šum, vysokou rychlostí rotace, snadné operace. Je vybaven bezpečnostním očním štítkem a osvětlovacím systémem. Motor s vysokým výkonem vydává malý hluk a vysokorychlostní vřeteno může dosáhnout 14 000 ot / min.

Technická data

Napájení: 220V/110V 50/60Hz Spotřeba energie: 370 W Rychlost otáčení: 14 000 ot/min volitelné příslušenství: Extrakt prachu (referenční AX-Super800, AX-MX800) Rozměry: 30 cm × 35cm × 29cm (H W d) × 38 cm (H W D) Hmotnost: 19 kg

Včetně dílů

Stroj × 1 manuál × 1 napájecí kabel × 1 pojistka × 2 kožený pás × 1 hexagon klíč × 1

Výrobce

Vstup napájení

Napájení

Velikost balení

Hrubá hmotnost balíčku

Aixin
220V, 50Hz / 110V, 60 Hz
370W
34 cm × 42 cm × 38 cm (H W D)
19 kg

Záruka

Všechny položky v obchodě TreeDental jsou pokryty zárukou. Doba záruky je uvedena v popisu každé položky.

Záruka zahrnuje náhradu nebo opravu vadné položky. Okamžitě nás kontaktujte ohledně jakéhokoli problému, který by se mohl stát s naším produktem v období záruky, který není vytvořen člověkem. Jednoduše musíte vyplnit formulář mezinárodní záruky TreeDental.

Během záruční období bude TreeDental Store zodpovědný za pokrytí poplatku nových náhradních dílů a jejich náklady na přepravu do cíle. Pokud je třeba do našeho obchodu odeslat chybná položka pro kontrolu a opravu, pokryjeme poplatek za přepravu zpět do našeho obchodu. Po jeho příjezdu do našeho obchodu pokryjeme poplatek opravy a odešlete jej zpět ke dveřím zdarma.

Pokud je vaše zakoupená položka mimo období záruky, můžete nám tento problém nahlásit do [chráněné e.mailem] a náš tým technické podpory vám vydá zprávu o opravě na základě druhu chyby.

Výměna: V případě, že přijatý produkt přichází s výrobními vadami, jsou kupující oprávněni požádat o výměnu produktu do 7 dnů od obdržení položky. Pro požádání o náhradu jsou kupující povinni poskytnout fotografické i video důkazy o výrobních vadách produktu, které lze odeslat na náš e.mail: [E.mail chráněn]. Pokud je případ považován za platný, pokryjeme související náklady na výměnu.

Zobrazení ceny na webových stránkách je pouze tovární cena, bez zahrnutí jakýchkoli nákladů na přepravu, dovozní daně z celního odbavení a pojištění.

Přeprava Costwe vám může zboží odeslat třemi způsoby: Express (DHL/UPS/FedEx/EMS), doprava AIR nebo SEA SOMPING.

Express je lepší způsob, jak na objednávku, který je hmotnost pod 10 kg, obvykle to trvá 4-7 dní na dodání a doručení do vašich dveří přímo.

Doprava vzduchu je dobrý způsob, jak pro těžkou objednávku více než 100 kg, pokud potřebujete objednávku naléhavě. Normálně to trvá 7-10 dní k dodání. Ale musíte na svém letišti udělat celní odbavení a vybrat zboží tam.

Doprava moře je nejnižší cestou pro velkou objednávku, jako je objednávka zubní židle/zubní jednotky. Normálně to trvá 30-60 dní k dodání. Ale musíte provést celní odbavení ve vašem přístavu a vybrat zboží tam.

Náklady na dopravu, které vám účtujeme, když provedete pokladnu na našem webu, jsou pouze za náklady na expresní dopravu, pokud chcete použít levnější způsob přepravy, jako je mořská doprava, musíte nás kontaktovat pro nabídku.

Pokud jde o přepravu vzduchu a námořní dopravu, pokud nechcete mít potíže s výskytem celního hlediska a chcete jen doručení zboží k vašim dveřím, můžeme to také udělat pro vás v příplatek.

Dovozní daň Různé země bude mít odlišnou daňovou sazbu pro různé položky, některá země dokonce 0 importní daně pro zubní zařízení. Pokud tedy chcete znát přesnou daňovou sazbu produktů, musíte se zeptat na celní oddělení. Naše cena nezahrnuje žádnou dovozní daň, musíte ji zaplatit svým zvykům, když balíček dorazí vaší zemi. Můžete nás však informovat, abychom pro vás vytvořili fakturu s nízkou hodnotou, abyste se vyhnuli vysokému importu daně.

Pojištění pojištění Pojištění pojištění zahrnuje jakékoli poškození nebo chybějící pro vaši objednávku během přepravy, takže vám vřele doporučujeme, abyste si ji zakoupili za vaši velkou objednávku. Pojistné je následující:.Pro přepravu expresní/letecké dopravy/námořní dopravy, pojistné pojistné = součet pojištěných1.10.0008, minimální pojistné pro každý účet je 30 USD. b.Pro přepravu vzduchu nebo přepravy moře s doručováním dveří do dveří, pojistné pojistné = součet pojištěných1.10.0013, minimální pojistné na každý účet je 30 USD. C.Odpočitatelný: 300 USD nebo 0.5% částky pojištěného z celé zásilky, podle toho, co je vyšší.

Pokud si chcete koupit pojištění pro přepravu pro vaši objednávku, můžete si jej koupit spolu s objednávkou zde: pojištění nákladní dopravy, PICC

Vezměme si příklad pro tyto tři různé způsoby přepravy (jen pro informaci): Jedna sada zubní křeslo R7 odesláno do Toronta v Kanadě. Velikost balíčku : 147110153cm balíček Hrubá hmotnost : 285 kg Hodnota při přepravě faktury: USD4980

Způsoby přepravy

Náklady na přepravu, které jste zaplatili společnosti Treedent (USD)

Import daň (USD) (pro Kanadu, žádná povinnost, ale 5% GST)

Celní odbavovací poplatek (USD)

Poplatek za doručení z letiště/přístavu k vašim dveřím (USD)

Pojištění (USD)

Způsoby přepravy

Náklady na přepravu, které jste zaplatili společnosti Treedent (USD)

import daň (USD)

Vlastní povinnost (včetně ISF) (USD)

Místní poplatky za přístav (USD)

Skladový poplatek (USD)

Poplatek za doručení z letiště/ přístavu k vašim dveřím (USD)

Celní odbavovací poplatek (USD)

Stroje ideální pro zelený odpad a recyklaci, zúčtování půdy a pracovní místa pro výrobu mulčování.

Jak tato průmyslová odvětví stále rostou a vyvíjejí se, jsou to i způsoby, jak zpracovávají materiály. Porozumění vybavení dostupným na trhu je zásadní pro výběr nejlepšího vybavení pro vaše jedinečné obchodní potřeby. Vermeer BC nabízí velký výběr horizontálních brusky navržených tak, aby vám pomohly vyniknout při práci a maximalizovat produktivitu operace. Zde jsou čtyři důvody, proč by pro vás mohla být správný stroj s vysokou rychlostí horizontální mlýnek.

Produktivita

Většina vysokorychlostních brusek má kladivo, který se točí kdekoli mezi 1 100 až 1200 ot / min. Těmto strojům je obvykle asistováno s nějakým systémem krmení. Na druhé straně se nízkorychlostní skartovače točí při 30 až 40 ot / min a jsou často postaveny bez mechanismu asistovaného krmení. Tento rozdíl v jádru má za následek drastický rozdíl v propustnosti.

Tolerance kontaminace

Už víte, že skartovače s pomalým rychlostí jsou navrženy tak, aby zpracovávaly kontaminaci, jako jsou kousky oceli a betonu, díky systémům designu a reliéfu rotoru rotoru. Ale i když jsou pomalé rychlé skartování známé pro zpracování kontaminace, vysokorychlostní brusky Vermeer jsou vybaveny řešením před kontaminací.

První způsob, jak snížit pravděpodobnost kontaminátů ve vysokorychlostní brusiči, se spoléhá na operátora. Pomocí rypadu k popadnutí materiálu z horní části hromady může operátor před prosazením mlýnky chmýří odpad. To umožňuje vypadnout kontaminaci a jednoduše umožňuje operátorovi vidět ji před vložením do brusky. Přidáním dalšího kroku v procesu operátora můžete zvýšit svou celkovou produktivitu podnikání.

Kromě toho je technologie obrany poškození společnosti Vermeer navržena speciálně pro snížení pravděpodobnosti, že se kontaminuje do brusky. Senzory s vysokým výkonem detekují materiály, jako je kov a vypnutí stroje, před poškozením.

Další informace o technologii obrany poškození Vermeera v tomto rychlém videu najdete.

Kvalita produktu

Mnoho pomalu rychlostních skartovačů produkuje robustní nekonzistentní produkt a nabízí několik možností, jak ovládat velikost produktu. To je obrovská výzva pro operace, které chtějí vytvořit velmi specifický konečný produkt. V těchto případech nabízí mlýnek s vysokou rychlostí větší flexibilitu v závislosti na velikosti řezačky a velikosti obrazovky.

Odhadované provozní náklady

Faktem je, že pomalu rychlá skartovače spálí méně paliva a jeho špičky rotoru vydrží déle ve srovnání s vysokorychlostní mlýnek. Ale při pohledu na náklady na krychlový yard nebo náklady na tunu nabízí vysokorychlostní mlýn.

Na konci dne to přijde na vás a vaše firma potřebuje.

Skarty s pomalým rychlostí jsou dobré pro předávání kontaminace, jako jsou konstrukce a demoliční zbytky a další formy neorganického odpadu. Konstrukce nízké rychlosti a vysoký točivý moment zvládne kontaminování úderů, což je nejlépe vhodné pro tyto aplikace.

I když máte riziko kontaminování, vysokorychlostní brusky Vermeeru mají pokročilé technologie a řešení pro zmírnění poškození potenciálního vybavení. Vysokorychlostní brusky nabízejí nesmírné upgrady produktivity a jsou ideální pro zelené odpad a recyklaci, clearing a pracovní místa pro mulčování. Jeho vysokorychlostní mlýn, špičky řezacích, možnosti obrazovky a systém krmení z něj činí ideální pro tyto aplikace.

Chcete se dozvědět více o těchto strojích? Kontaktujte jednoho z našich specialistů na Vermeer pro zajištěné řešení pro vaše obchodní operace.

Vysokorychlostní brusné stroje

Software pro základní stroj S103 Mineral Casting Machine: Extrémně snadné programování se StuderPictogramováním zkrácení nastavení a resetování doby pomocí vysokorychlostního obrábění Studeru rychle nastavené.

Externí válcový mletý stroj S11

Rychlost vřetena: 0 ot / min. 3 200 ot / min: 0 kW. 5 kwdistance mezi středy: 200 mm

válcový broušený stroj pro malé obrobky. Má vzdálenost mezi centry 200 mm (7.9 „) a výška středu 125 mm (4.9 „). Může strojové obkojení s maximální hmotností.

Externí válcový mletý stroj S22

Rychlost vřetena: 0 ot / min. 3 200 ot / min: 0 kW. Cestování 15 kwx: 0 mm. 310 mm

Traverses tvoří základ S22. Vysokorychlostní broušení (HSG) přispívá ke zvýšení produktivity s jeho periferní rychlostí až 140 m/s (27 600 SFPM). Hardware: Granitane

povrchový broušený stroj SPM-30

Rychlost vřetena: 0 ot / min. 80 000 ot / min

Broušení mikrooptiky SPM-30 poskytuje optimální přesnost a přesné zpracování v rozsahu Ø až 30 mm, nabízí nejvyšší úroveň přesnosti v povrchové formě, střed.

povrchový broušení BG-32

Grinder a manuální typ abrazivního papíru broušení. Dokončení provozu trvá jen 1-2 minuty, než každý pás. Pro broušení vzorku spektroskopie je velmi ekonomické.

povrchový broušený stroj MPJ-1A

Aplikace: Broušení modelu MPJ-1A se používá hlavně pro povrch spektrální analýzy vzorek a kovů, keramiky, skla a dalších zařízení, jako je leštění.Stroj má kompaktní.

vnitřní válcový broušený stroj RIG-150

Faktory s nízkým třením a více rigidita a přesnost vysokého umístění. Úhlové komové kuličky v kola zpracovávají axiální i radikální zatížení, aby se udržovala stabilita vysoké přesnosti během.

válcový brusný stroj vynikající GU-35100CNC

Vzdálenost mezi středy: 1 000 mm

rigidní a přesný výkon obráběcí. Motor hnacího hnacího kola využívá vysoce efektivní a vysoce točivý moment k demonstraci těžkých schopností řezání a vysoce.

série válcového broušení série

Vzdálenost mezi středy: 400, 1 000, 800, 1 500 mm

Generace CNC Univerzální válcový broušený stroj (těžký vliv) série Guh CNC Paragon je navržen zejména pro vysokorychlostní broušení, nabídka.

HGS s vysokorychlostním broušením

HGS Vysokorychlostní broušení HGS se používá hlavně pro mletí slotů v rotorech čerpadla do pevného, ​​skrzného materiálu. Šířky slotů 0.5.

Vysokorychlostní profil broušení

Ventil profil 16 Vysokorychlostní broušení strojů je navržen pro přesné dokončení plochého a kuželového těsnicího obličeje až do průměru 16 ″.The.

Profil povrchového broušení 24

Profil Ventil 24 Vysokorychlostní mletí strojů je navržen pro přesné úpravy plochých a kuželových těsnění až do průměru 24 ″. The.

Lapování broušení KS700Y

Rychlost vřetena: 0 ot / min. 106 RPMPower: 13.6 kW

Oboustranné přesné lapování a mletí lze nainstalovat a přizpůsobit podle skutečných potřeb s pneumatickou regulací frekvence zvedání vybaveného chladicí filtrací.

válcový broušený stroj RU3000

Rychlost vřetena: 0 ot / min. 300 RPMPower: 24 kwdistance mezi středy: 3 100 mm

Hřídele, železniční šachty, šachty strojů, komponenty přistávacího zařízení atd. Návrh brusného stroje RU3000 je navržen v souladu s výrobním procesem Broaches. Tento.

válcový broušení RU2500

Rychlost vřetena: 1 ot / min. 180 RPMPower: 7 kwdistance mezi středy: 2 600 mm

Hřídele, železniční šachty, šachty strojů, komponenty přistávacího zařízení atd. CNC CNC CNC CNC je navržen tak, aby broušil vřetena Aerospace Turbo vřetena. RU2500 je součástí.

válcový broušený stroj RU4000

Síla: 22 kwdistance mezi středy: 4 000 MMX Travel: 500 mm

úroveň výroby a přesnost opakovatelnosti. Tento brusný stroj je vybaven vřetenem osy B pro vřetek kola a volitelně může být použit systém měření Marposs.

válcový broušený stroj S31

Vzdálenost mezi středy: 400, 650, 1 000, 1 600 mm

175 mm (6.9 „). S osou B s vysokým rozlišením 0.00005 °, otočný kola umožňuje efektivní externí, interní a obličejové mletí v jednom nastavení. Základ pro univerzální válci.

Externí válcový broušení série LG

Vzdálenost mezi středy: 400, 1 000, 600 mm

Řezání nástrojů a formy broušení e.G. Broušení vačky. Přirozená žulová základna brusného stroje a lineární snímky poháněné motorem poskytují vysoko.

Broušení ozubeného zařízení Phoenix 600G

Vyšší rychlosti a zvýšený točivý moment v kombinaci s kratšími a rychlejšími pohyby dramaticky zvyšují produktivitu. Průměr obrobku, max.600 mm rozsah čísel zubů1-300 průměr kol, max.20 „postaveno tak, aby vydrželo vysoko.

Brusový stroj obrobku GI-10NII

Síla: 5.5 kW

Nabízí těžší základnu a pohony a motory Okuma Enginered, vše dokonale odpovídající vytváření strojů, které drží pevnější tolerance a dodávají vyšší rychlosti a rychlosti krmiva, aby byla vaše práce dokončena lépe a rychleji.

Externí válcový mletý stroj VG 110

Rychlost vřetena: 30 000 ot / min. Cestování 90 000 RPMX: 460 mm

a broušení v jednom stroji tradiční procesy broušení, i.E. vnitřní broušení, broušení obličeje, vnější kruhové broušení.

Kovový profil broušení stroje planomat xt série

Rychlost vřetena: 6 000 RPMPower: 24 kWx Travel: 1 100, 1 500 mm

Série strojů. Rozsáhlý rozsah příslušenství v kombinaci s modulárním systémem PlaMat XT (velikosti od 400 x 800 do 600 x 2000 mm) dělá z této nové generace strojů optimální broušení.

Gear Broušení stroje RZ 126 4.0

Rychlost vřetena: 3 000 ot / min

Pokud jde o produktivitu, RZ 126 4.0 Broušení strojů nastavuje průmyslové standardy ve velkém objemovém výrobě ozubených kol a ve svém oboru je nejrychlejším strojem na.

válcový brusný stroj MMKS1312

Vzdálenost mezi středy: 370 mm

CNC vysokorychlostní přesný válcový broušený stroj MMKS1312350, čtyři osy se třemi vazbami, broušení vřetena přijímá samostatně vyvinuté.

série externího válcového broušení

Cylindrické brusné stroje řady Jumat mohou provést jak broušení OD, tak ID v jednom upínacím nastavení. CBN a Diamond Brousing Wheels umožňují vysokorychlostní.

Broušení CNC FVGC-40

Rychlost vřetena: 12 000, 10 000 RPMX Travel: 520 mmy Travel: 368 mm

-Série FVGC vertikálního brusného stroje je snadné nastavení, flexibilní a uzavřené na broušení axiální ochrany vytvoří zcela zapečetěný stroj během.

OIG-50 uvnitř průměru

Rychlost vřetenu: 90 000 RPMX Travel: 70 mm

Vřeteno vřeteno, které nabízejí vysokou přesnost broušení výkonu. Vysokorychlostní účinnost broušení obě osy x z vybavení lineárním servo.

povrchový broušený stroj tyjtlx-v7

Síla: 13 W

operace stroje je na první pohled jasná. Broušený systém: Vybírá se vysokorychlostní třífázový střídavý motor a životnost designu je až 20 let. Upínání.

RP1000

Rychlost řezání za všech okolností a podle různých řezacích systémů, jako jsou abrazivní sektory pro broušení litinových nebo hliníkových hlav s předběžnými komorami, nástroj.

Povrchový broušení B2-K1020/K1022

Síla: 37 kwdistance mezi středy: 3 000 mm

K1022. Stroj je vhodný pro velké zpracování vysokorychlostního povrchu sedadla na sedadle kola železniční nápravy, válcový utěsněný povrch, koncovou tvář a nadměrný oblouk, s vysokou.

vysokorychlostní, zubní, řezací, soustruh, otáčení

Broušení povrchu

Síla: 3.7 KW

Magnetický leštící stroj, nový typ brusného vybavení Translační magnetický broušení a lešticí stroj je nový typ vybavení, které se zlepšuje a inovuje.

Broušení rotoru HSG série

Vzdálenost mezi středy: 500, 800, 1 400 mm

Broušení HPC a HPT rotorů letadlových motorů a broušení rotorů pro plynové turbíny Reforma vysokorychlostní mlýnek je ve třech různých velikostech dostupných. Základní.

povrchový broušený stroj kg 650 a kg 850

Síla: 0.8 KW

Broušení strojů pro rovinné nože. Automatické krmení brusného kola. Zahrnut základní a chladicí systém. Rám velmi silný pro absorpci vibrací během broušení. Nože.

Oslovte své klienty na jednom místě, po celý rok

Vaše návrhy na zlepšení:

Filtry: Najděte správné produkty rychleji. Terminologie: Použijte nejběžnější termíny průmyslu. Značky: širší výběr. Produkty: Zlepšení relevance sbírky. jiný

Dostávejte aktualizace v této sekci každé dva týdny.

Podrobnosti o tom, jak zpracovává vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

S DirectIndustry můžete: najít produkt, subdodavatel nebo poskytovatel služeb, který potřebujete | Najděte nedalekého distributora nebo prodejce | Kontaktujte výrobce a získejte nabídku nebo cenu | Prozkoumejte charakteristiky produktu a technické specifikace pro hlavní značky | Zobrazit katalogy PDF a další online dokumentaci

jsou před zdaněním. Vylučují poplatky za doručení a celní povinnosti a nezahrnují další poplatky za možnosti instalace nebo aktivace. jsou pouze indikativní a mohou se lišit podle země, se změnami nákladů na suroviny a směnné kurzy.

Vysokorychlostní brusné stroje

Software pro základní stroj S103 Mineral Casting Machine: Extrémně snadné programování se StuderPictogramováním zkrácení nastavení a resetování doby pomocí vysokorychlostního obrábění Studeru rychle nastavené.

Externí válcový mletý stroj S11

Rychlost vřetena: 0 ot / min. 3 200 ot / min: 0 kW. 5 kwdistance mezi středy: 200 mm

válcový broušený stroj pro malé obrobky. Má vzdálenost mezi centry 200 mm (7.9 „) a výška středu 125 mm (4.9 „). Může strojové obkojení s maximální hmotností.

Externí válcový mletý stroj S22

Rychlost vřetena: 0 ot / min. 3 200 ot / min: 0 kW. Cestování 15 kwx: 0 mm. 310 mm

Traverses tvoří základ S22. Vysokorychlostní broušení (HSG) přispívá ke zvýšení produktivity s jeho periferní rychlostí až 140 m/s (27 600 SFPM). Hardware: Granitane

povrchový broušený stroj SPM-30

Rychlost vřetena: 0 ot / min. 80 000 ot / min

Broušení mikrooptiky SPM-30 poskytuje optimální přesnost a přesné zpracování v rozsahu Ø až 30 mm, nabízí nejvyšší úroveň přesnosti v povrchové formě, střed.

povrchový broušení BG-32

Grinder a manuální typ abrazivního papíru broušení. Dokončení provozu trvá jen 1-2 minuty, než každý pás. Pro broušení vzorku spektroskopie je velmi ekonomické.

povrchový broušený stroj MPJ-1A

Aplikace: Broušení modelu MPJ-1A se používá hlavně pro povrch spektrální analýzy vzorek a kovů, keramiky, skla a dalších zařízení, jako je leštění.Stroj má kompaktní.

vnitřní válcový broušený stroj RIG-150

Faktory s nízkým třením a více rigidita a přesnost vysokého umístění. Úhlové komové kuličky v kola zpracovávají axiální i radikální zatížení, aby se udržovala stabilita vysoké přesnosti během.

válcový brusný stroj vynikající GU-35100CNC

Vzdálenost mezi středy: 1 000 mm

rigidní a přesný výkon obráběcí. Motor hnacího hnacího kola využívá vysoce efektivní a vysoce točivý moment k demonstraci těžkých schopností řezání a vysoce.

série válcového broušení série

Vzdálenost mezi středy: 400, 1 000, 800, 1 500 mm

Generace CNC Univerzální válcový broušený stroj (těžký vliv) série Guh CNC Paragon je navržen zejména pro vysokorychlostní broušení, nabídka.

HGS s vysokorychlostním broušením

HGS Vysokorychlostní broušení HGS se používá hlavně pro mletí slotů v rotorech čerpadla do pevného, ​​skrzného materiálu. Šířky slotů 0.5.

Vysokorychlostní profil broušení

Ventil profil 16 Vysokorychlostní broušení strojů je navržen pro přesné dokončení plochého a kuželového těsnicího obličeje až do průměru 16 ″.The.

Profil povrchového broušení 24

Profil Ventil 24 Vysokorychlostní mletí strojů je navržen pro přesné úpravy plochých a kuželových těsnění až do průměru 24 ″. The.

vysokorychlostní, zubní, řezací, soustruh, otáčení

Lapování broušení KS700Y

Rychlost vřetena: 0 ot / min. 106 RPMPower: 13.6 kW

Oboustranné přesné lapování a mletí lze nainstalovat a přizpůsobit podle skutečných potřeb s pneumatickou regulací frekvence zvedání vybaveného chladicí filtrací.

válcový broušený stroj RU3000

Rychlost vřetena: 0 ot / min. 300 RPMPower: 24 kwdistance mezi středy: 3 100 mm

Hřídele, železniční šachty, šachty strojů, komponenty přistávacího zařízení atd. Návrh brusného stroje RU3000 je navržen v souladu s výrobním procesem Broaches. Tento.

válcový broušení RU2500

Rychlost vřetena: 1 ot / min. 180 RPMPower: 7 kwdistance mezi středy: 2 600 mm

Hřídele, železniční šachty, šachty strojů, komponenty přistávacího zařízení atd. CNC CNC CNC CNC je navržen tak, aby broušil vřetena Aerospace Turbo vřetena. RU2500 je součástí.

válcový broušený stroj RU4000

Síla: 22 kwdistance mezi středy: 4 000 MMX Travel: 500 mm

úroveň výroby a přesnost opakovatelnosti. Tento brusný stroj je vybaven vřetenem osy B pro vřetek kola a volitelně může být použit systém měření Marposs.

válcový broušený stroj S31

Vzdálenost mezi středy: 400, 650, 1 000, 1 600 mm

175 mm (6.9 „). S osou B s vysokým rozlišením 0.00005 °, otočný kola umožňuje efektivní externí, interní a obličejové mletí v jednom nastavení. Základ pro univerzální válci.

Externí válcový broušení série LG

Vzdálenost mezi středy: 400, 1 000, 600 mm

Řezání nástrojů a formy broušení e.G. Broušení vačky. Přirozená žulová základna brusného stroje a lineární snímky poháněné motorem poskytují vysoko.

Broušení ozubeného zařízení Phoenix 600G

Vyšší rychlosti a zvýšený točivý moment v kombinaci s kratšími a rychlejšími pohyby dramaticky zvyšují produktivitu. Průměr obrobku, max.600 mm rozsah čísel zubů1-300 průměr kol, max.20 „postaveno tak, aby vydrželo vysoko.

Brusový stroj obrobku GI-10NII

Síla: 5.5 kW

Nabízí těžší základnu a pohony a motory Okuma Enginered, vše dokonale odpovídající vytváření strojů, které drží pevnější tolerance a dodávají vyšší rychlosti a rychlosti krmiva, aby byla vaše práce dokončena lépe a rychleji.

Externí válcový mletý stroj VG 110

Rychlost vřetena: 30 000 ot / min. Cestování 90 000 RPMX: 460 mm

a broušení v jednom stroji tradiční procesy broušení, i.E. vnitřní broušení, broušení obličeje, vnější kruhové broušení.

Kovový profil broušení stroje planomat xt série

Rychlost vřetena: 6 000 RPMPower: 24 kWx Travel: 1 100, 1 500 mm

Série strojů. Rozsáhlý rozsah příslušenství v kombinaci s modulárním systémem PlaMat XT (velikosti od 400 x 800 do 600 x 2000 mm) dělá z této nové generace strojů optimální broušení.

Gear Broušení stroje RZ 126 4.0

Rychlost vřetena: 3 000 ot / min

Pokud jde o produktivitu, RZ 126 4.0 Broušení strojů nastavuje průmyslové standardy ve velkém objemovém výrobě ozubených kol a ve svém oboru je nejrychlejším strojem na.

válcový brusný stroj MMKS1312

Vzdálenost mezi středy: 370 mm

CNC vysokorychlostní přesný válcový broušený stroj MMKS1312350, čtyři osy se třemi vazbami, broušení vřetena přijímá samostatně vyvinuté.

série externího válcového broušení

Cylindrické brusné stroje řady Jumat mohou provést jak broušení OD, tak ID v jednom upínacím nastavení. CBN a Diamond Brousing Wheels umožňují vysokorychlostní.

Broušení CNC FVGC-40

Rychlost vřetena: 12 000, 10 000 RPMX Travel: 520 mmy Travel: 368 mm

vysokorychlostní, zubní, řezací, soustruh, otáčení

-Série FVGC vertikálního brusného stroje je snadné nastavení, flexibilní a uzavřené na broušení axiální ochrany vytvoří zcela zapečetěný stroj během.

OIG-50 uvnitř průměru

Rychlost vřetenu: 90 000 RPMX Travel: 70 mm

Vřeteno vřeteno, které nabízejí vysokou přesnost broušení výkonu. Vysokorychlostní účinnost broušení obě osy x z vybavení lineárním servo.

povrchový broušený stroj tyjtlx-v7

Síla: 13 W

operace stroje je na první pohled jasná. Broušený systém: Vybírá se vysokorychlostní třífázový střídavý motor a životnost designu je až 20 let. Upínání.

RP1000

Rychlost řezání za všech okolností a podle různých řezacích systémů, jako jsou abrazivní sektory pro broušení litinových nebo hliníkových hlav s předběžnými komorami, nástroj.

Povrchový broušení B2-K1020/K1022

Síla: 37 kwdistance mezi středy: 3 000 mm

K1022. Stroj je vhodný pro velké zpracování vysokorychlostního povrchu sedadla na sedadle kola železniční nápravy, válcový utěsněný povrch, koncovou tvář a nadměrný oblouk, s vysokou.

Broušení povrchu

Síla: 3.7 KW

Magnetický leštící stroj, nový typ brusného vybavení Translační magnetický broušení a lešticí stroj je nový typ vybavení, které se zlepšuje a inovuje.

Broušení rotoru HSG série

Vzdálenost mezi středy: 500, 800, 1 400 mm

Broušení HPC a HPT rotorů letadlových motorů a broušení rotorů pro plynové turbíny Reforma vysokorychlostní mlýnek je ve třech různých velikostech dostupných. Základní.

povrchový broušený stroj kg 650 a kg 850

Síla: 0.8 KW

Broušení strojů pro rovinné nože. Automatické krmení brusného kola. Zahrnut základní a chladicí systém. Rám velmi silný pro absorpci vibrací během broušení. Nože.

Oslovte své klienty na jednom místě, po celý rok

Vaše návrhy na zlepšení:

Filtry: Najděte správné produkty rychleji. Terminologie: Použijte nejběžnější termíny průmyslu. Značky: širší výběr. Produkty: Zlepšení relevance sbírky. jiný

Dostávejte aktualizace v této sekci každé dva týdny.

Podrobnosti o tom, jak zpracovává vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

S DirectIndustry můžete: najít produkt, subdodavatel nebo poskytovatel služeb, který potřebujete | Najděte nedalekého distributora nebo prodejce | Kontaktujte výrobce a získejte nabídku nebo cenu | Prozkoumejte charakteristiky produktu a technické specifikace pro hlavní značky | Zobrazit katalogy PDF a další online dokumentaci

jsou před zdaněním. Vylučují poplatky za doručení a celní povinnosti a nezahrnují další poplatky za možnosti instalace nebo aktivace. jsou pouze indikativní a mohou se lišit podle země, se změnami nákladů na suroviny a směnné kurzy.

Flexibilní. Rychle. Chytrý. Broušení krátkých sekcí trati v rozvrhu.

Závěry veřejné dopravy a tras krátkého vzdálenosti také utrpí poškození ve formě opotřebení, zvlnění, vln a kontroly hlavy způsobené dopravním zatížením, těžkým zrychlením a těžkým brzdění. Naše řešení pro systémy Light Rail Systems: Inteligentní, prognostická údržba s HSG-City.

Pokud kolejnice nejsou obrobeny, zvlnění, které tvoří, zvýší emise hluku pro obyvatele v této oblasti. Kromě toho napětí na železničním materiálu z válcování bude také nutné provádět předčasné a drahé nahrazení železnice.

Vysokorychlostní broušení (HSG) odstraňuje menší a střední poškození kolejnice, spolehlivě zabraňuje formování nových vad a účinně snižuje emise šumu vytvořené železniční dopravou až o 10 decibelů. HSG-City je v současné době nejrychlejším lehkým železničním a krátkodobým brusným strojem na trhu. S jeho variabilními provozními rychlostmi, které jsou v současné době mezi 8 a 60 km/h, může být naplánováno tak, aby zapadalo do jakéhokoli harmonogramu a bez jakéhokoli uzavření stopy nebo přípravy vůbec.

Jeho kompaktní tvar umožňuje zapadnout do jakéhokoli měřiče struktury. Může provozovat cestování buď vpřed nebo dozadu, což umožňuje, aby byl buď tažen nebo tlačen mnoha různými typy trakčního vozidla, e.G. vozidlo silniční železnice. A co víc, může být velmi snadno ovládáno z trakčního vozidla prostřednictvím dálkového ovládání.

Nejdůležitější

Co nejmenší a co nejvíce potřebné. díky inteligentnímu plánování údržby a sofistikované technologii úmyslně odstraní jen trochu cenného kovu železniční kolejnice. Je odstraněna pouze tvrzená povrchová vrstva, která zároveň optimalizuje průřezové a podélné profily kolejnice.

HSG-City to dosahuje díky svým zvláštním broušením kol, která jsou uspořádána v řadách a jsou vyrobena tak, aby se otáčela přes kolejnice vpřed vpřed. Co je zde tak zvláštní, je nekonečně proměnlivé nastavení úhlu broušení. A protože se pasivně otáčí a hydraulicky kontrolovaný tlak na broušení je neustále sledován, zatímco vlak je v provozu, od počátku jsou vyloučeny broušení vady, jako jsou pravidelné značky nebo bluing.

Obzvláště efektivní a bezpečný: Dva řady broušených kol jsou namontovány v otočné brusné jednotce, což umožňuje snadnou změnu z použitých broušení kol na nová, zatímco vlak je v provozu. Město HSG může brousit sekci 30 km bez zastavení.

Rychlé a bezpečné-HSG-City je jediný brusný stroj na světě, který dokáže stroj na vignole a drážkované kolejnice při rychlostech 8 až 60 km/h bez narušení železničního provozu. Jeho nasazení tedy může být dokonale naplánováno tak, aby vyhovovalo harmonogramu a místním podmínkám, což znamená, že v budoucnu nebudete muset zavřít stopy ani provádět komplikované přípravné práce. Díky zvláštnímu umístění brusné jednotky nemusí být přepínací zařízení předem demontováno a normální železniční operace mohou pokračovat ihned po obrábění.E.

Čistý, efektivní a obzvláště vhodný pro použití v tunelech-jakýkoli vyrobený prach je velmi efektivně vysáván do integrovaného bunkru prachovým extrakčním systémem nad broušením HSG-City. Tento bunkr má velkou úložnou kapacitu, takže broušení 30 km trati v jedné směně bez vyprázdnění bunkru není vůbec žádný problém. A co víc, rotující brusná kola produkují minimální jiskry.

Klidný a pohodlný. Jedním z hlavních zdrojů hluku železniční koleje je rolivý zvuk emitovaný koly. Čím více drsnosti nebo vlny na povrchu kolejnice, tím více hluku se vytváří. Vysokorychlostní mletí vyhladí kolejnici, optimalizuje kontakt s kola a snižuje drsnost povrchu kolejnice, která vytváří hluk. Preventivní údržba kolejnice pomocí HSG-City výrazně zlepšuje akustiku železnice o 3 až 10 decibelů, což má za následek výrazně tišší dopravu železnic. A nejen to: samotné obrábění je poměrně tiché. To významně snižuje stres pro obyvatele blízkých, zejména tam, kde jsou kolejnice v noci obrobeny v městských oblastech.

HSG-City bude v budoucnu, doplněk k jeho roli brusného stroje, také jako diagnostické vozidlo vybavené technologií měření a testování, která měří podélné a průřezové profily, když stroj přechází přes kolejnice. Shromážděná data tvoří základ aplikace revolučního plánování údržby vyvinuté společností Vossloh s názvem Smart Maintenance, která vám umožňuje snadněji a efektivněji ovládat údržbu vaší sítě než kdykoli předtím. Zjistěte více o inteligentní údržbě.

Mezi místy, kde se používá HSG-City, patří Rheinbahn v Düsseldorfu, Rostockovu tramvajovou síť, Pekingské metro a Kodaň metro.

Broušení kol: 24 Používá se najednou

Dokumentace parametru procesu

HSG-City ovládána vzdáleně z trakčního vozidla

Vnější trakce, tažená nebo tlačená, díky nízké výšce designu

Funguje v obou směrech

Hodí se do jakéhokoli měřiče struktury (včetně londýnské trubice nebo „Berlína Klein“)