Zobrazení výsledků pro sekačku na trávníku. LAWN MOWER YARD RAKE

Bude to fungovat s mojí sekačkou s nulovým otočením?

Krátká odpověď je ano. To se vsaď. Pořád se připojujeme k nulovým sekačkám. Váš nový cyklón byl navržen tak, aby odpovídal vaší sekačce, ať už jde o ZTR, tradiční sekačka nebo subkompaktní traktor. Dokud má vaše sekačka šance na pravák, budeme moci spojit váš nový cyklónový hrábě s ním.

Poté, co jste v podnikání více než 20 let, jsme se dozvěděli něco nebo dva o připojení k sekačkám na trávu. Zjistili jsme, že čím více může být spojení, tím lepší. Přizpůsobení způsobu, jakým se vaše sekačky připojují vaše vakuum Cyclone Rake Leaf a trávník, poskytuje lepší výkon, lepší spojení a lepší zážitek. Z tohoto důvodu připojíme cyklónový hrábě s vaší ZTR stejným způsobem, jakým se připojíme k tradiční jízdní sekačce, není potřeba žádná další souprava.

Adaptér sekačky

Adaptér sekačky (MDA) je kus, který spojuje balíček sekačky s systémem Cyclone Rake. Jsou vyrobeny z polyethylenu s vysokou hustotou, aby zvládli veškerou trávu, listy, ořechy, na vašem majetku. Dokonce i občasná skála! Máme několik desítek různých návrhů MDA v závislosti na velikosti značky, modelu a paluby vaší sekačky. Mnoho z nich přichází předběžně, aby se vešly na palubu vaší sekačky. Zatímco se to mění v závislosti na vaší sekačce, připojují se k nulovým sekačkám stejným způsobem, jakým se připojují k tradičním jezdeckým sekačům.

Poznámka: Adaptér sekačky je zahrnut do našich balíčků Cyclone Rake. Pokud si zakoupíte jeden ze standardních modelů, budete potřebovat způsob, jak připojit balíček naší sekačky k Cyclone Rake.

2. Hadice paluby

Nejen, že duální závěs kolíku umožňuje rigidní držák a znemožňuje ho jackknife, ale také nám umožňuje používat nejkratší a nejblíže možnou délku hadice paluby. Když na trhu připojíte sekačku s nulovým otočením s jinými vysavateli listů a trávníku. Ne s cyklónem. Namontujeme na míru délku hadice, kterou potřebujete, aby vaše sekačka byla tou správnou délkou. Dual Pin Hitch nám umožňuje používat pevnou délku hadice, a to vše kromě eliminovat příležitost pro ucpání a potíže, které vidíte v jiných strojích s dlouhými, klikatými hadicemi. A nechce každý méně ucpat a potíže?

zobrazení, výsledků, sekačku, trávníku, lawn, mower

3. Hitch

Jednou z věcí, na které jsme na The Cyclone Rake nejvíce hrdí. To znamená, že cyklónový hráč je připojen ve dvou samostatných bodech, což vytváří tuhý držák do zadní části sekačky. Stejně jako naše MDA máme mnoho různých odrůd těchto duálních kolíků, abychom pojali stovky různých sekaček. To zahrnuje vaši sekačku! Tuhá držák znemožňuje Jackknife Cyclone Rake, když zálohujete.

 • Když se zálohujete.
 • Není potřeba mimořádně dlouhé hadice, jako jsou nastavení s jedním kolíkem, která vytvářejí masivní příležitosti ucpávání.

POZNÁMKA: Některé traktory vyžadují 3bodové adaptér závěsu, který je k dispozici ke koupi

Zobrazení výsledků pro „sekačku na trávníku

S touto dřevěnou trávníkovou sekačkou můžete chránit svého pracovitý pomocník v zahradě. Tento robotický dům sekaček na trávu, vyrobený z pevného jedle dřeva, je odolný a vhodný pro venkovní použití. Efektivně chrání sekačku na trávu a její nabíjecí stanici před deštěm, sněhem a škodlivým UV zářením. Garáž tedy rozšiřuje životnost sekačky na trávu a její příslušenství. Rustikální a obyčejný design se vizuálně hodí ve většině zahrad. Tento kryt sekačky na trávu se rychle sestavuje a snadno se pohybuje, protože nejsou potřeba žádné špendlíky ani jiné upevňovací prvky. Rozměry: 21.1 „x 29.5 „x 18.9 „(w x d x h)

Snadné sestavitelné sestavení, skvělý dům za cenu. Odnímatelná střecha je pěkná, ale silný vítr by ji mohl vyhodit, bude pro mě snadné opravit ji. Koupil by znovu. Thomas. Springfield, MO. 2022-11-27 05:37:55

Elastický kryt sekačky na trávu od Khomo

Ohodnoceno 5 z 5 hvězdiček. 49 Celkem hlasů

Za účelem zvýšení životnosti sekačky na trávu bez ohledu na typ elektrického, plynu nebo manuálního tlaku je ochranný kryt nezbytný jak v interiéru, tak venku. Proto je krytí sekaček Khomo Gearů pro vás rozhodně moudrou investicí.

 • Celkově: 39 “ H x 25 “ W X 74 “ D
 • Materiál: Blend polyesteru/polyesteru
 • Celková hmotnost produktu: 1lb.
 • Voda odolné proti vodě: Ano
 • Odolný proti UV: Ano

Právě jsem je dostal včera, ale byli v perfektním stavu. Zdá se, že robustní a dodávka byla slíbena. Anonymní. Řím, NY. 2022-05-03 21:43:46

Kryt sekačky na zapálení

Hodnoceno 4.5 z 5 hvězdiček. 8 Celkem hlasů

Vyrobeno ze silného oxfordského hadříku 210d s dvojitým prošíváním, aby vás zachránilo před bolestí hlavy opotřebení. S dvojitým vodotěsným povlakem uvnitř je odolný ve vnitřním i venkovním využití. Chcete.li chránit svatební stroj po celý rok před slunečním světlem, deštěm, větrem, prachem, listy, pryskyřicí, ptáky atd. Tvrdý zpřísnění šňůrky ve spodní části umožňuje připevnění krytu ke stroji. Žádný vítr to nemůže vyhodit. Vhodné pro většinu sekaček/traktorů; včetně Toro, Craftsman, Honda, Husqvarna, John Deere, Lawn-Boy, Greenworks a Troy.

 • Materiál: Blend polyesteru/polyesteru
 • Odolný proti UV: Ano
 • Plísně / plísní odolný: Ano

Dostatečně velký na to, aby zakryl mého jezdce, a trval skrz tvrdou zimu bez tkaní. Anonymní. Anonymní. 2022-05-25 14:34:55

ft. W x 8 ft. D Metal Tool Shed

Ohodnoceno 5 z 5 hvězdiček. 1 celkový hlas

Nástrojová místnost je vhodná pro řadu platných scénářů, terasy, zahrady, dvorek a poskytování dalšího prostoru pro váš kovový úložný kůň bude ideální pro uložení široké škály nástrojů a vybavení.

 • Tato úložná bouda je vybavena otvory, zajišťuje vynikající ventilaci a snižuje hromadění vlhkosti a zápachu v domě
 • Existují dvojité dveře, s zámky dveří pro snadný přístup
 • Srozumitelné úložiště: Zachovává základní dvorek nebo terasový prostor s menší stopou.
 • Slim Design: Bezpečně skladujte zahradnické potřeby, jako jsou hrnce, pytle půdy, dlouhé zpracované zahradnické nástroje a další.

Velký stojan na nástroje

Hodnoceno 4.5 z 5 hvězdiček. 253 Celkem hlasů

Uspořádejte všechny své nástroje na dvoře s velkým stojanem na dvorku Monkey Bar. Tento stojan bude bezpečně ukládat 12-20 yardových nástrojů z podlahy. Pouze 4 šrouby do 2 čepů 48 ”od sebe a vy jste hotovi. Už nemusíte pověsit nástroje na dvoře na nehty na zdi, kde existují cvočky; To vám dává všestrannost ukládat vše mimo zemi a znovu získat cenný podlahový prostor. Tento stojan vás neomezuje o velikosti nástrojů na dvoře; Můžete zavěsit kolečko, lopaty, hrábě, jedlíky plevelů, listové dmychadla a šťavny na živé ploty.

Tento stojan na nástroje je ideální velikost pro držení spousty nástrojů! Líbí se mi, jak mohou být háčky upraveny tak, aby visely buď rovně, nebo v dolním úhlu. Skvělá kvalita, jasné pokyny a snadno se instaluje. Jsme velmi spokojeni s naším nákupem! Samantha. Cypress, TX. 2019-05-16 16:43:33

Ayvri Elastic Lawn Meghter Cover od Arlmont Co.

Hodnoceno 4.5 z 5 hvězdiček. 96 Celkem hlasů

Pokryjte svou trávu s tímto obálkou sekačky na trávu. Je vyroben z těžkoprávné tkaniny, která se nezmenší a protahuje. Tkanina je potažena pro odpuzující vodu a odpor, díky kterému je skvělý pro použití venku. Tento kryt chrání sekačku před poškozením sluncem, deštěm, prachem, ptáky a stromovými mízou. Pokrývá sekačku i připojený chytač na zadních sekačkách. Obal má ve spodním lemu elastický nárazník pro rychlé, přizpůsobené přizpůsobení. Jeho uzavření kliknutí na zadní straně usnadňuje instalaci a odstranění. Tento kryt se hodí ke všem sekačkám s plynem, elektrickým a navijákem standardní velikosti. Tento kryt sekačky na trávu má černou barvu a lze ji snadno vyčistit teplou vodou a měkkým hadříkem.

 • Celkově: 23 “ H x 27 “ W x 75 “ D
 • Materiál: Blend polyesteru/polyesteru
 • Celková hmotnost produktu: 1lb.
 • Voda odolné proti vodě: Ano

HOOK LOOP FAYNEER STAWN TAWN MOUSER CARY od Boshen

Ohodnoceno 5 z 5 hvězdiček. 2 celkové hlasy

Vyrobeno oxfordskou látkou 210D se stříbrným potaženým, velmi vysoce kvalitním nepromokavým prachem a materiálem odolným proti UV. Může chránit traktor sekačky na trávu v deštivých dnech a slunečných dnech, při ochraně čistého vzhledu jako nový zároveň, do jisté míry prodloužit životnost stroje. Pečlivě navržené rozměry zajišťují, že ochranný kryt může zcela zakrývat váš stroj. A lano může pomoci zajistit ochranný kryt. Dobře navržený tvar usnadňuje použití a skladování této položky. (S úložným sáčkem) Vysoce kvalitní materiály a přísné zpracování činí produkt velmi odolný a není třeba se obávat častého výměny. K pravidelnému otřesu ochranného krytu používejte měkký mokrý hadřík, abyste zajistili dlouhodobé používání.

 • Materiál: látka
 • Voda odolné proti vodě: Ano
 • Odolný proti UV: Ano
 • Plísně / plísní odolný: Ano

Udržujte svůj dvůr bez výstřižků na trávu, listy a malé zbytky s jedním z těchto užitečných turf-pitsingových zařízení.

Autor: Tom Scalisi a Mark Wolfe | Aktualizováno 17. května 2023 11:11

Můžeme získat příjmy z produktů dostupných na této stránce a účastnit se přidružených programů.

Nejlepší zametače trávníku rychle a efektivně shromažďují listy, výstřižky z trávy a dokonce i jehly, což dává vašemu dvoru nedotčený vzhled. Chytré stroje používají válcové kartáče, které sahají do trávy, aby vytáhly zbytky, které pak shromažďuje v násypku, což usnadňuje přidání odpadu do hromady popálení nebo načtení do ekologických pytlů na trávníky.

Chcete.li si pro své potřeby vybrat správný zametač trávníku, prozkoumejte zametací cestu a kapacitu násypky, jakož i styl, funkce a trvanlivost modelů, které zvažujete. Chcete-li získat podrobnější pomoc, pokračujte ve čtení tohoto primeru a zjistěte, co je obvykle důležité zvážit. Později zkontrolujeme nejlepší zametače trávníků z našich dvorek. Nejprve však zde je náhled našich tipů pro některé z nejlepších zametačů trávníku na trhu.

 • Celkově nejlepší: Agri-Fab 45-0492 Trávník
 • Nejlepší třesk pro Buck: Agri-Fab 45-0218 26-palcový push trávník
 • Nejlepší těžká povinnost: Ohio Steel 50 in. Trávník zametač
 • Čestné uznání: Agri-Fab 45-0320 42-palcový tažný trávník

Než si koupíte trávník

Zametače trávníku, také známé jako zametače listů, mají tendenci být nejlépe vhodné pro trávníky, které vyžadují pěstěný vzhled. Tato zařízení se však rychle naplní travními výstřižky a listy, zejména v yardech s hustým listím. Před úplným vymazáním hustšího dvora jsou obvykle časté zastávky vyprázdnit násypku, což je robustní taška připojená k kovovému rámu, který zachycuje trosky.

Budete také potřebovat místo k vyhození trosek, ať už je to za stromovou linií nebo poblíž hromady popálení. Vyprazdňování tašky na násypku na zem a poté nashromáždění zbytků do tašky na trávník je další možností, i když je to mnohem méně pohodlné.

U větších vlastností, které nevyžadují dokonale pěstěné loděnice nebo vlastnosti, které mají zahradu spolu s trávníkem, jezdecká sekačka, která mulčuje listy a trávu k oplodnění půdy.

Typy zametačů trávníků

K dispozici je několik různých stylů zametačů trávníků. Je důležité vědět, který z nich nejlépe vyhovuje velikosti trávníku a čištění. Ať už máte malý dvůr, který vyžaduje příležitostné vyčištění nebo větší nemovitost silně pokrytý padlými listy, existuje pro tuto práci pravý styl, který je pravý.

TOT-BEHIND

Tow-Beh-Behind Lawn zametače nabízejí nejvíce pohodlí ze všech stylů. Tyto zametače se hádají k jezdecké sekaně, ATV nebo bok po boku, aby protahovali po majetku. Tyto modely jsou navrženy s ohledem na kapacitu, protože před vyprazdňováním jsou schopny držet velké množství zbytků.

Když přijde čas vyprázdnit násypku, mohou uživatelé ocenit pohodlnou funkci skládky mnoha modelů odtahování. S jednoduchým zdvihem rukojeti nebo tahem lana vyhodí Hopper celý svůj obsah. Jakmile se držadla znovu zachycují, uživatelé se mohou okamžitě vrátit k úklidu dvůr.

Zatímco zametače odtahujícího zametání jsou dobré pro velké vlastnosti, nemusí to být moudrá volba pro sekce nemovitostí, které drží vodu. Odtahové vozidlo může uvíznout nebo způsobit koleje a zametač se může ucpat bahnem.

Push-style

Zametače trávníků ve stylu push-stylu jsou skvělé pro čištění malých vlastností bez mnoha stromů. Budou dělat přiměřeně dobrou práci při vyzvednutí výstřižků a listů, ale obvykle se vynakládají více úsilí než modely na odtažení.

Jak název napovídá, tyto zametače vyžadují, abyste prosadili jednotku, což vyžaduje, aby určila nějaká práce na úklid na zahradě. Zametače trávníku ve stylu push-stylu také nedrží tolik modelů, takže mohou být nutné zastávky vyprázdnit násypku.

Napájení

Pro ty, kteří chtějí tuto práci udělat co nejrychleji na velké nemovitosti, může zamezit energetický trávník zaplnit účet. Zametače napájení přicházejí jak v modelech ve stylu push, tak zametačů navržených tak, aby se sledovaly za sekačkou nebo traktorem (stejně jako modely vlečování); Hlavním rozdílem je, že zametače energie běží na benzínových motorech.

Zametače napájení jsou obvykle o velikosti push sekačky, ale mohou přijít ve velkých verzích vleku. Stejně jako zametače ve stylu push a tažení používají kartáče, ale štětce se točí mnohem rychleji. To jim umožňuje dosáhnout důkladnějšího péče v jednom průchodu než ostatní styly. Někteří mají také obrovské násypky, kteří dělají krátkou práci na práci na velkých vlastnostech.

Co je třeba zvážit při výběru nejlepšího trávníku

Zametače trávníku mohou ušetřit čas čištění nemovitosti a jsou k dispozici za poměrně široké cenové rozpětí. Seznámení s jejich důležitými funkcemi vám pomůže zajistit, abyste se informovali. Zde je několik klíčových nakupovacích úvah, které je třeba mít na paměti.

Zametací cesta

Výrobci kategorizují zametače trávníku podle velikosti jejich zametací cesty; To se týká množství půdy, kterou mohou kartáče pokrýt v jednom průchodu. Typické cesty pro zametače poháněných i push měří mezi 21 a 26 palci. Modely menší cesty budou snazší tlačit, ale vyžadují další průchody, aby se úloha dokončila ve srovnání s modely s větší šířkou zametání.

Zametače odtahují zametání mnohem širších zametacích cest-některé šířky vzhůru 50 palců, což znamená, že probíhají mnohem méně průchod. Široká zametací šířka je často kombinována s větším násypkem, což jim umožňuje držet více zbytků. To znamená méně zastávek vypouštět shromážděný odpad.

Velikost trávníku

Velikost trávníku záleží, pokud jde o výběr stylu zametání. Pro malou skvrnu předního dvora trávy, která musí být udržována uklizená pro obrubník, bude zametač ve stylu push více než adekvátní. V době, kdy se taška Hopper vyplní, pravděpodobně budete hotovi s dvorem.

Ti, kteří mají spoustu půdy, mohou být nejlepší investovat do zametače odtahu. Uživatelé jsou mnohem méně zdanění a mohou rychlou práci na čištění celého pole. Když se Hopper vyplní, uživatel ji může rychle vyhodit a vrátit se k dokončení úlohy.

Kapacita Hopper

Kapacita Hopper poněkud závisí na velikosti stroje, ale stále stojí za zvážení při nakupování zametače. Ti, kteří nemají rádi opakované zastávky, si mohou vybrat větší model, a to i pro menší vlastnost.

Hápky velké kapacity měří nahoru 25 krychlových stop a toto množství vlhkých výstřižků na trávu může být mocné statné. Pokud si zakoupíte model s velkou násypkou, ujistěte se, že má funkci snadné tlumiče pro uložení na zádech a napětí paží.

Poměr štětce k kol

Zametače trávníku používají válcové kartáče k zametání zbytků z trávníku a do násypky. Kola řídí kartáče, které se točí ještě rychleji, než se otočí kola. Dosáhnou toho prostřednictvím přenosu, který se vynásobí, kolikrát se štětce točí ve vztahu k kolům. Čím vyšší je tento poměr štětce a kol, tím vícekrát se štětce otáčí na rotaci kol.

Kvalitní

Stejně jako u jakéhokoli nástroje, kupte si možnost nejlepší kvality, kterou si můžete dovolit, v rozumu. Většina uživatelů nebude potřebovat špičkový průmyslový model, ale stálo za to utratit trochu navíc za robustní a dobře vyrobenou jednotku, která se po minimálním použití nezasekává ani nelomí. Modely vyššího konce často způsobují mnohem méně frustrace během nastavení i používání.

Vysoce kvalitní zametače trávníku mají komponenty vyrobené z odolných materiálů a zajišťují mnohem delší použitelnou životnost. Ačkoli plastové díly jsou samozřejmostí, nejlepší zametače trávníku jsou silné tam, kde je nejdůležitější, jako je hnací zařízení, které se točí štětcem. Také nejvyšší kvalitní zametání trávníků mají vestavěné nastavitelné výšky štětce, což uživatelům umožňuje vybrat, jak agresivně chtějí, aby jejich zametač fungoval.

Důvody pro použití zametání trávníku

Vybavení soupravy péče o dvorek zametačem trávníku (zametač listů) ušetří docela čas, pokud jde o vyčištění. Může také nabídnout velkou úroveň detailů, kromě pouhého hrabání nebo foukání trosek po trávníku. Následující zbytky trávníku budou těžit z zametače trávníku:

 • Travové výstřižky mohou být skutečným problémem, který lze sbírat. I když jsou nahrazeni do malých hromádek po trávníku, výstřižky ze země a do tašky je obvykle docela špinavé. S zametačem dvora není hrabání zbytečné. Zametač se kope dolů na povrch a zvedne výstřižky do násypky.
 • Žaludy mohou být obtížné shromažďovat. a snadno se svléknout kotník, což způsobuje zranění. Zametač trávníku zvládne žaludy rychleji, bezpečně a efektivněji než hrábě.
 • Když borovicové jehly shromažďují v silné přikrývce na trávníku, mohou zabíjet trávu a snižovat terénní úpravy. Přetažení zametače trávníku přes přikrývku jehel může vzít několik průchodů, ale pravidelné zametání udržuje borovicovou došku na minimum.
 • Borovice kužely mohou zničit vzhled trávníku a způsobit nebezpečí zakopnutí. Je také neuvěřitelně obtížné je shrát a dmychadla listů je těžko snižují. Zametači trávníku jim mohou pomoci odstranit, i když by to mohlo trvat několik průchodů, aby se vyčistily tyto objemné kousky zbytků.

Naše nejlepší tipy

Čištění vašeho dvora může být snazší s jedním z nejlepších zametačů trávníků. Testovali jsme následující modely v našich zkouškách zametacího trávníku na zahradě, vyčištění výstřižků na trávu, padlé listy a další zbytky na zahradě. Pokud hledáte ten správný nástroj, který udrží váš trávník vypadající skvěle, přečtěte si a zjistěte, zda jeden z těchto nejlepších tipů může fungovat pro vás.

Agri-Fab 45-0492 Sweeder

Top-of-the-line model Agri-Fab rychle a efektivně čistí trávníky. Tento zametač používá 5.Poměr štětce a kol 6: 1, otočení štětců rychleji než mnoho jiných modelů a dávání více štětin k práci na péči o trávu. Může se také může pochlubit masivním násypkem o 25 kubických stopách, který se snadno vyprazdňuje zezadu s pákou přístupnou ze sedadla traktoru. Při našich zkušebních bězích s výstřižky z mokré trávy se násypka stala příliš těžkou na to, aby sekačka na trávu o 22 koně, aby snadno tahala do kopce přibližně poloviční kapacity. Ale velká kapacita byla ideální pro objemné, lehké sušené listy.

Další pěknou funkcí je schopnost upravit polohu jazyka přívěsu a změnit způsob, jakým stezky zametačí. Nastavení zametače mimo střed pomocí této možnosti umožňuje sekat a zametat současně. Při hodnocení tohoto modelu se však domnívejte, že má místo polopneumatických nebo pneumatických gumových pneumatik, které jsou větší těžší povinnost.

Specifikace produktu

 • Přímé nebo posunné připojení
 • Ocelová skládka a výška štětce
 • Velká kapacita násypky
 • Vysokorychlostní kartáč
 • Pokyny pro montáž nejsou jasné
 • Těsná taška na násypky, obtížné připojit
 • Plná váha může být příliš těžká

Získejte zametání trávníku Agri-Fab v Amazonu, Tractor Supply a Ace Hardware.

Agri-Fab 45-0218 26-palcový push trávník

Veškerá schopnost úklidu větších zametačů trávníku Agri-Fab je destilována na kompaktní, lehký push model. Kartáč nastavitelných výšek usnadňuje pobyt v horní polovině trávy. A 4.Poměr štětce k kolům 5: 1 zajišťuje silnou zametací akci k vyzvednutí všech druhů organických zbytků, včetně žaludů a borovicových kuželů. Hopper 7 kubických nohou poskytuje dostatek prostoru pro efektivní vyzvednutí skartovaných nebo neomezených podzimních listů. V našich testech jsme si všimli, že zametač je příliš těžký na to, aby snadno tlačil do kopce přibližně poloviční kapacity mokrými výstřižky trávy. Zametač ukládá ploché a je dostatečně lehký, aby zavěsil na zdi po rukojeti.

Přestože je vyprazdňování násypky stejně jednoduché jako převrácení, což je snadné, i když jsou plné, kupující, kteří plánují zabalit své zbytky trávníku, mohou být tímto procesem frustrováni. Neexistuje snadné řešení násypky. Po vypuštění násypky je třeba listy ručně nabití do jednorázového sáčku. Kolekce trosek s tímto zametačem je však tišší než foukání a snazší než hrabání a plnění tašek je stejné s jakoukoli z těchto tří možností.

Specifikace produktu

 • Váží jen 25 liber
 • Stejný poměr štětce a kol jako modely vlečských
 • Hangoble, obchody byt
 • Může být příliš těžký na to, aby tlačil
 • Nepříjemný přenos trosek z Hopperu na likvidaci tašky
 • Obal Hopper se cítí poněkud chabý

Získejte zametač trávníku Agri-Fab v Home Depot.

Ohio Steel 50 in. Trávník zametač

50palcový zametač z Ohio Steel je vynikající volbou pro kutilství, který hledá vysoce kvalitní zametač s funkcemi a úpravami. Tento model používá patentovaný spirálový kartáč k efektivnímu vyzvednutí zbytků. Zametač má vydatné 4.Poměr štětce k kola 5: 1 a kartáče o 11 palcích, které udržují ucpání na minimum na cestě k značnému násypku 26 kubických nohou.

zobrazení, výsledků, sekačku, trávníku, lawn, mower

V našich testech tento zametač odvedl vynikající práci a vyzvedl žaludy, borovicové kužely a další těžké, husté trosky, stejně jako tráva a listy. Bylo to také nejobtížnější jednotka sestavit, hlavně kvůli komplikované sestavě závěsů. V akci to byl nejlepší umělec, se spoustou čisticí síly a nakládací kapacity.

Gumové pneumatiky pomáhají udržovat rychlost přilnavosti a štětce a uživatelé mohou snadno upravit výšku štětce. Pro shromažďování jehel borovice a lehkých výstřižků na trávu může uživatel snížit palubu pro hluboké čisté. Zvyšování paluby pro těžké hromady listů a dlouhé výstřižky z trávy pomáhá zabránit ucpávání a rušení. Nakupující by si měli poznamenat, že nainstalované tyče, které jsou vyrobeny, mohou být trochu nejisté na instalaci, takže buďte opatrní a trpěliví.

Specifikace produktu

 • Efektivní design spirálového štětce
 • Tvar pytlů umožňuje vynikající manévrovatelnost
 • Nejširší cesta a největší objem
 • Komplikovaná sestava závěsu
 • Velká násypka může být příliš těžká na to, aby se zvedla
 • Nelze upravit výšku kola nezávisle na závěsu

Získejte zametač na trávníku Ohio Steel na Amazon, Tractor Supply, Walmart a Lowe.

Agri-Fab 45-0320 42-palcový tažný trávník

Každý, kdo chce přidat dostupný zametání trávníku do své flotily údržby trávníku, může chtít zvážit tento 42palcový model z Agri-Fab. Jeho cesta zametání dělá rychlou práci při čištění menších vlastností a snadno se tká mezi stromy a chodníky. Se 4.Poměr štětce k kola 5: 1, agri-fab rychle popadne zbytky z povrchu trávníku. Všimli jsme si, že více žaludů a těžších zbytků zůstalo tímto zametačem ve srovnání s ostatními, které jsme testovali, i když množství bylo rozhodně nižší než před zametáním.

Vypisovací lano pomáhá uživateli vyprázdnit násypku, aniž by se dostal dolů ze sedadla traktoru, ale násypka je stále dostatečně malá na to, aby ručně manévrovala pro ty, kteří bojují se zálohováním přívěsu. Většina uživatelů bude muset nejméně několikrát zastavit a vyhodit Hopper o 12 kubických stopách před dokončením úlohy. Menší velikost a lehká výhoda této jednotky se ukázala, protože naše sekačka na výkonu 22 koňských sil se sepalo se spoustou výstřižků mokré trávy. S touto jednotkou jsme byli také schopni snadněji navigovat skrz přísné výsadby ve srovnání s těmi většími.

Specifikace produktu

 • Nepravděpodobné, že se stane nadváhou
 • Dobrá velikost pro manévrovatelnost
 • Lehké materiály, snadno se odtáhne
 • Úzké tělo pro snazší přístup
 • výlety na hromadu skládky
 • Tenké lano pro skládku násypky
 • Nezvedli také žaludy

Získejte zametač trávníku Agri-Fab na Amazonu a na Home Depot.

Výhody vlastnictví zametání trávníku

Vlastnictví zametače trávníku může usnadnit a snadněji vyčistit yard a dát trávníku uklizený pohled, na který můžete být hrdí. V závislosti na situaci má sbírání zbytků a udržování čisté trávy své výhody.

Zatímco výstřižky z trávy mohou být vynikajícím hnojivem, větší výstřižky z občasného sečení mohou být dostatečně značné, aby udusily trávník. Zametač trávníku může rychle vyčistit výstřižky, takže vzduch a sluneční světlo může proudit do rostoucí trávy pod ní. Stejné řešení platí pro padlé listy, protože nechat se husté vrstvy hromadit na vrcholu trávníku může zabít trávu.

Najímání pro.provést odstranění zbytků může být drahé. S vlastním zametačem trávníku můžete vyčistit svůj dvůr podle plánu a dokonce během pádu udělat několik menších zametání, držet krok s listy trochu najednou.

Vlastnictví zametání trávníku pomáhá:

 • Udržujte trávník před tím, aby byl udeřen listy a výstřižky.
 • Ušetřete peníze na najímání profesionála.
 • Proveďte několik menších čištění spíše než čelit ohromnému úsilí, když na podzim padají listy.

Tipy pro použití trávníku

S těmito užitečnými tipy co nejlépe využít zametač trávníku:

 • Počkejte, až trávník vyschne. Čekání na trávu, jehly borovice a další zbytky na suchou budou mnohem lehčí a snazší pro zametání trávníku.
 • Najděte nejlepší rychlost. Nastavení rychlosti tažného vozidla ovlivní to, jak dobře zametač funguje. Zatímco zametače mají jízda kola, příliš rychle nemusí zvyšovat jejich účinnost a příliš pomalu nemusí fungovat ani dobře. Experimentujte s rychlostí, dokud nenajdete, co je správné pro stav trávníku.
 • Pravidelně zamést trávník. Zametače trávníku se snadno používají, ale čekání na výstřižky trávy a hromadění zbytků trávníku není nejlepší strategie. Použití stroje po každém sekaně nebo týdeníku během podzimu usnadní správu trosek.

Kontrolní seznam údržby zametače trávníku

Dokonce i rozpočtový zametač je investice a udržování ve tvaru špičky je skvělý způsob, jak to trvat tak dlouho, jak je to možné. Tento kontrolní seznam údržby může pomoci.

 • Po každém použití vyprázdněte sáček. Ponechání vlhkých travních výstřižků v násypku může vést k plísni a způsobit rychlejší opotřebení materiálu v tašce. Po vykládání zkontrolujte zákoutí a lebky kovových komponent pro shluky trávy.
 • Namažte hnací kolo a zametač. Prach, nečistoty a špína se mohou nahromadit na hnacím kole a komponenty, které řídí zametač, což může vést k nastavené vlhkosti a rzi. Udržujte tyto komponenty volně a hladce se stříkaním mazivem, jako je WD-40. Postříkání jednou za sezónu by mělo stačit, ale také stříkat, kdykoli se jednotka cítí drsně nebo začne pískat.
 • Zkontrolujte skluz na trosky. Lepivé látky, jako je borovice, mohou způsobit, že se zbytky hromadí uvnitř skluzu. Takové úlomky zachytí vlhkost, která může vést k rzi, bránit toku a způsobit další problémy. Zajištění toho, aby byl skluz jasný, je užitečné, ale umyjte skluz a ošetřte jej s trochou automobilového vosku, aby byl co nejhladší.

Náš verdikt

Zametač trávníku může vykonávat mnoho pracovních míst s listovými hrázemi, flofunicemi listů a sekačům. Nejlepší zametače trávníků mají vynikající zametací sílu, trvanlivost bez nadváhy a snadno pracují. Náš nejlepší celkový výběr, Agri-Fab 44-palcový zametač trávníku, je postaven tak, aby vydržel s vysoce výkonným zametačem, těžkými ocelovými díly a velkoryse velkým násypkem, který se snadno vyhodí.

Ti s obtížným terénem nebo menšími jezdeckými sekačkami mohou ocenit zvýšenou manévrovatelnost a odolnou, lehkou konstrukci 42palcového zametače trávníku Agri-Fab.

Jak jsme testovali nejlepší zametač trávníku

Zametači odesláni od online maloobchodníků, takže proces testování začal shromážděním podle pokynů poskytnutého výrobce. Abychom posoudili schopnost každé jednotky, dovolili jsme, aby část trávníku vyrostla o něco déle než průměr.

Zvedli jsme větší tyčinky a další cizí předměty a před sečením jsme se vyčistili po našich psech. Po sečení dešťová sprcha zvlhčila výstřižky a přidala do testu nečekaný reálný prvek. Poté jsme použili zametače k ​​vyzvednutí výstřižků mokrého trávníku a dalších krajinných zbytků pozdního léta, včetně některých oblastí padlých listů, borovicových kuželů, žaludů a dalších.

Testovali jsme různé výšky štětce (všechny modely nařídily operátorovi, aby udržoval špičky štětce v horní půlpalce trávy), zametací rychlosti, manévrovatelnost kolem těsných rohů a nahoru a dolů kopce a schopnost vykládat schopnost.

Časté časté

Zametače trávníku nespadají do kategorie běžných nástrojů pro trávník, takže ne každý má dobrou představu o tom, co dělají a jak fungují. Pokud hledáte více informací, zvažte odpovědi na tyto běžné otázky. Pokud zde nemůžete najít, co chcete, obraťte se na výrobce stroje a promluvte si se zástupcem zákaznického servisu.

Otázka: Jak funguje zametač trávníku?

Zametače trávníku používají převodovku řízenou jedním z kol k otočení válcových štětců. Tyto kartáče chytí zbytky a pohání je skluzem a do násypky.

Otázka: Jak vyprázdníte zametač trávníku?

Většina zametačů na trávu má skládky. Hoppers prázdné buď zvednutím rukojeti nebo tažením připojeného lana. Hopper se otevře a uvolní svůj obsah na zemi.

Otázka: DO TRACKÉ SLOWERS pracují na výstřižkách?

Zametači trávníku pracují velmi dobře na výstřižkách trávy, ale některé modely fungují lépe než jiné.

Otázka: DO TRACKOVÉ SMOWERS PRÁCÍ NA VÝMĚNY TRACK?

Mokré trávníky jsou výzvou pro zametání trávníků. Mokré výstřižky mají sklon se shlukovat dohromady, uvíznout do štětců a COLLECT SCUTE, takže je lepší nechat je uschnout před zametáním.

Který zametač trávníku bych si měl koupit?

Zametač trávníku je zařízení pro péči o mechanickou péči. Dělá práci člověka s hráčem v zlomku té doby as mnohem menším úsilím. Tyto široké stroje se valí na dvou kolech. Jak se kola otáčí, řídí ozubená kola, která se zvětšují, tuhé kartáče, které jsou obsaženy uvnitř kovového koše pro bezpečnost. Když se kartáče točí, „zametají“ listy a úlomky na dvoře do listového sáčku nebo násypky.

K dispozici je celá řada stylů, takže je chytré nejprve provést nějaký výzkum před výběrem toho nejlepšího pro vaše potřeby.

Kdo potřebuje zametač trávníku?

Každý, kdo má sekačku na trávu, je dobrým kandidátem na zametač trávníku, protože mají velké trávníky, které si zabírají čas na sekání, hrabání a zametání. Dalšími dobrými kandidáty jsou ti, kteří mají ve svých dvorech spoustu stromů, které klesají v roční období. Jednou z výhod odstranění listů a zbytků z vašeho trávníku je, že nebude mít hnědé oblasti nebo holé skvrny, kde se hladověl ze slunečního světla.

Co hledat v zametání trávníku

Zkontrolujte následující rozměry produktu jako rychlé referenční body:

 • Hmotnost: Zametače trávníku váží kdekoli od 10 do více než 100 liber.
 • Šířka zametání: 14palcové zametače jsou vyrobeny pro malé trávníky, 52palcové stroje jsou vyrobeny pro velké trávníky a mezi nimi je mnoho velikostí.
 • Kapacita pytlů: Velké zametače drží více než dvě tucet kubických stop, zatímco menší mají méně než polovinu.

Co jiného mohu udělat s zametačem trávníku?

Když máte zametač trávníku, nebudete potřebovat sběratel trávy pro svou sekačku, protože kartáče na trávníku odstraní shluky a výstřižky z vašeho trávníku spravedlnosti.

Jaký je nejlepší způsob, jak používat zametač trávníku?

Bez ohledu na typ zametání trávníku, který si vyberete, vždy noste robustní rukavice a obuv vyrobenou pro venkovní práci.

 • Než zametáte trávník, odstraňte větve, skály a cizí předměty.
 • Upravte výšku zametače trávníku tak, aby odpovídala výšce vašich travních čepelí.
 • Při sečení trávníku sledujte stejnou cestu, jakou používáte.
 • Překrývejte zametací plochu o několik centimetrů, abyste zajistili pokrytí veškeré země co nejefektivnějším způsobem.
 • Vyprázdněte násypku a vložte své listy a výstřižky do vašeho skladu komposteru nebo úložiště odpadu na dvoře.

Tow-Behind Lawn Sweeters

Majitelé velkých nemovitostí tahují zametače trávníku za jejich jezdecké sekačky, často stříhají trávník, když stroj za nimi shromažďuje listy, výstřižky a trosky.

 • Pros: Lidé s akry trávníku a velkým počtem stromů na jejich majetku najdou zametače trávníku v tažení užitečné spořiče času a energie.
 • Nevýhody: Jsou drahé, objemné a těžko ukládá.

Nejlepší zametače trávníku

Tento zametač o rozloze 95 liber se snadno nastavuje stisknutím tlačítka a vyzvedne i velmi malé kousky zbytků a složí až do pohodlné, kompaktní velikosti. Hopper drží 25 kubických stop listů a výstřih a skládky s pákou, kterou provozujete, aniž byste opustili sedadlo řidiče.

Lehčí než mnoho na 68 liber, má tento zametač násypku, která drží 12 kubických stop listů a výstřižků. Je dodáván s videem, které vás provede shromážděním.

Tento 50palcový široký zametač používá 11palcové propylenové kartáče k odstranění 26 kubických stop listů a zbytků trávníku, než bude nutné vyprázdnit. Mechanismus nastavení hitta má pět pozic, takže můžete vytáhnout tento zametač 102 liber s jakoukoli značkou jízdní sekačky.

Zatlačte zametače trávníku

Dodáte sílu tlačit zametač trávníku, stejně jako byste měli, pokud jste tlačili staromódní sekačku navijáku. Self-Copelled Lawn zametače jsou volbou lidí s malými yardy a lidmi s jen několika stromy na jejich majetku.

 • Pros: Při hrabání nepracujete tak tvrdě jako vy.
 • Nevýhody: Stisknutím stroje plného listů a trávy tam a zpět přes váš dvůr může být skutečné cvičení. Čím více úsilí do toho vložíte, tím lépe to funguje a využívat ji intenzivně může vaši energii rychle míjet.

Nejlepší zametače trávníků

Tento zametač s 13 liber trávníku zvedne 80% padlých listů při prvním průchodu své 21palcové zametací šířky a ukládá je do 2.6-bushel sběrný taška. Má knoflík pro upravení zametací výšky, abyste mohli shromažďovat zbytky na zahradě z chodníků, teras a příjezdových cest.

Lehká poly poly konstrukce tohoto čtyřmaněčného zametače drží svou váhu až na 25 liber, o hmotnosti melounu nebo pneumatiky automobilu. Zvedněte násypku, abyste ji vyhodili a složili jej, když jste hotovi pro snadné skladování.

Tento plastový zametač trávníku s 20 liber má ocelovou rukojeť s povlakem odolným proti poškrábání a výšku, který se snadno používá. K vyplnění své 3 používá točící se srážka.6-bushel sběrný taška.

Bezdrátové zametače trávníků

Toto jsou hybridy světa trávníků. Jako zametač trávníku. Stejně jako zametač trávníku v tažnici je napájena pro vás, takže vše, co musíte udělat, je vést ji.

Nejlepší bezdrátový zametač trávníku

Použijte elektrickou energii k provzdušování trávníku a odstranění doškového střechy a také zametání trávníku čistého listů, větviček, výstřižků a zbytků dvora. Tento 34 liber má 14.2-palcová zametací šířka a sběrný sáček, který drží 10.6 galonů trosek.

Staré školní trávníky

Pokud máte malý trávník a jen několik stromů, zkuste dobře navržený listový hráz.

Nejlepší zametač trávníku staré školy

Inovativní design hlavy poly košíku tohoto 2.3-liber hrábě udržuje všechny hroty v kontaktu se zemí a rychle a efektivně shromažďuje listy. Pohodlně polstrovanou rukojeť je vyrobena z oceli potažené vinyl a je dlouhá 60 palců pro lepší dosah a ovládání.

Chcete nakupovat ty nejlepší produkty za nejlepší ceny? Podívejte se na denní nabídky od BestReviews.

Zaregistrujte se zde a obdržíte týdenní zpravodaj BestReviews pro užitečné rady ohledně nových produktů a pozoruhodných nabídek.

David Allan Van píše pro BestReviews. BestReviews pomohl milionům spotřebitelů zjednodušit jejich rozhodnutí o nákupu a ušetřit jim čas a peníze.

Copyright 2022 BestReviews, a Nexstar company. All rights reserved.