3 elektrická mini bench mlýnek na leštičku Flex Shaft Nový víceúčelový mlýnek. Mini Bench Grinder

Mini Bench Grinder

Roll Over Image, abyste přiblížili kliknutím na obrázek přiblížení

Varování CA Prop-65

Adverencia: Este producdo coniene productros quimcos renocidos por el estado de california que provokan cáncer, defectos de Nacimiento u otros danos reproductivos

Zabezpečení plateb

Meta pay google pay mastcard paypal obchod platit vízum Venmo

Vaše platební údaje jsou zpracovávány bezpečně. Neukládáme údaje o kreditní kartě ani nemáme přístup k informacím o vaší kreditní kartě.

Manipulace s dopravou: zdarma pro kontinentální u.S pouze exkluzing p.O Box, Apo, AK, HI, GU, PR, VI Small Freight Items (1 až 150 liber): Doprava zdarma- Ekonomika Doba přepravy: 1 až 9 pracovních dnů- USPS doba doprava: 1 až 10 pracovních dnů. 150 liber nebo nadměrně velikosti) pro komerční s vysokozdvižným vozíkem nebo nakládací doky: Doprava zdarma zahrnují přepravní předměty (150 liber nebo nadměrně velikosti) k rezidenční nebo výtahové bráně:.50 navíc (nákladní společnost používá speciální vybavení k uvolnění/ Doručte svou těžkou položku na zem)-Poplatek za přepravu a manipulace se bude vztahovat na farmy, staveniště, školní zónu a vzdálenou oblast, volejte 1.626.401.9887 pro více podrobností

Snadné výnosy: Stojíme za každým produktem, který prodáváme, a nabízíme 30denní zásadu návratnosti. Pokud byste chtěli vrátit nákup z jakéhokoli důvodu do 30 dnů, bude vám vrácena kupní cenu produktu, s výjimkou všech poplatků za přepravu a 20% opětovným poplatkem (20% z kupní ceny). Naše výrobky jsou nabízeny s dopravou zdarma, proto si uvědomte, že pokud vrátíte jeden z těchto produktů. Všechny produkty musí být vráceny v jejich původní podmínce, včetně původního balení, kontejnerů výrobce, dokumentace, záručních karet, příruček a veškerého příslušenství. Jinak mohou být použity další poplatky nebo mohou způsobit, že váš produkt (produkty) není nutný. Pokud byla odeslána nesprávná položka nebo zboží:. Poskytneme bezplatnou předplacenou návratovou přepravu a přepneme správnou položku nebo zboží na naše výdaje, pokud dorazí produkt poškozený (balíček je porážku/rozbitý, rozbitý nebo zničen):. Balíček nebo bednu odpadu (prosím napište poškození za přepravu „bol“ při přistání), pokud dorazí poškození. Okamžitě kontaktujte přepravní dopravce nebo odejděte zásilku v době doručení. Zkontrolujte položku okamžitě Prolinemax nebude odpovědný za žádné škody po podepsání pro doručené zboží v dobrém stavu. Prosím kontaktujte tým podpory Prolinemax na 1.626.401.9887 nebo e.mail pro AssistanceBuyer odpovídá za všechny náklady na návrat: doprava, balení a pojištění (k pojištění/krytí poškození během návratu) Všechny návraty musí mít RMA# (číslo autorizace návratu):. RMA# (Návratové číslo povolení zboží) jsou platné po dobu 10 dnů ode dne, kdy byl vydán. Pokud nejsou přijato do 10 dnů, mohou být použity dodatečné poplatky nebo mohou způsobit, že váš produkt (produkty) nejsou přijati do 10 dnů. Prosím, kontaktujte tým podpory ProlineMax 1.626.401.9887 pro RMA#. Položka návratu musí být ve stavu, když byla doručena, nová a v původním balení. Všechny výnosy musí být předplacené přepravy. Odmítneme jakoukoli návratovou zásilku bez RMA# nebo balíčků Odeslat výrobky COD nebo FREIGHT COLLECT, které nejsou způsobilé k návratu: Speciální nákupy včetně: Produkty odbavení, produkty prodeje zásob, vlastní citace, speciální slevy atd.Jakýkoli produkt, který byl shromážděn, nainstalován, upraven nebo používán jakýmkoli způsobem.Jakýkoli produkt, který není v opětovném stavu.Jakýkoli produkt, který není doprovázen číslem autorizace zpátečního zboží (RMA#) vydaného produktem prolinemaxany, který není v původní krabici s dostatečnými balicími materiály. Záruka: 1 rok omezená záruka pro více podrobností

Mini Bench Grinder/Polisher

V podstatě vše, co jsem udělal, je Mount and MotorIse A ‚Toy‘ Grinder, aby se stal životaschopným nástrojem. I když to není zvlášť daňový projekt, myslím, že montáž motoru a konstrukce hnacího pásu může být zajímavá pro ostatní, počátečním myšlenkou bylo vytvořit lavičku pro Dremel Arbor. Pak jsem si vzpomněl, že mám v krabici miniaturní lavičku/mlýnek. I když to mělo být poháněno statickým parním strojem a jako takový by se normálně neřídil rychlostí po několika 100 ot / min, nebyl důvod, proč by to nemělo být poháněno elektrickým motorem. Existuje možnost, že mosazná šachta ve slitině pevného zinku nebude dobrá kombinace ložiska pro mnohem vyšší otáčky, kterou elektrický motor dodá. Postavení mlýnek a polských mopů jsou identické, je to jen případ výměny plstěných kol za kola mlýnek.

Krok 1: Komponenty

Základy jsou starý miniaturní mlýnek na lavičce starý motor kočárku (původně přinesený na experiment v elektrickém letu) řemenice, hnací pás a deska, která je namontována. Zatímco jsem náhodou měl to všechno a ostatní různé předměty potřebovaly položit kolem a nepočítá se tak svobodné, protože to všechno muselo být v určitém okamžiku přineseno.

Rychlá kontrola na eBay odhalila, že i když to bylo 30 let ve své původní krabici a nevyužitý mini bruska by mohl být stále přiveden za méně než 5 liber, takže se chystám zničit něco cenného.

Motor je rychlost Graupnera 400, podle listu SPECE 22000 ot / min 1 až 7 AMPS v normálním opperaci 40AMPS, když je v této instalaci zastaven.

Hnací pás je 2.Rubber nitrilu o průměru 5 mm.

Krok 2: Namontování brusky

Použil jsem pice 4 „× 3/4“ dřevěné desky některé dřevěné šrouby #6 × 1 „a šrouby šrouby. Označte polohu otvorů, které budete používat. Vytvořte pilotní díry, které jsem použil trik, ale velmi malý vrták by to udělal. zašroubujte mlýnku dolů k desce.

Krok 3: Připojte motor

Řemenka menší než tělo motoru by byla v několika ohledech lepší, ale já jsem ji neměl. Vyvrtal jsem otvor kladky, aby vyhovoval adaptéru hřídele, který jsem měl. Pak našel pice pásového dřeva, která by dala odbavení kladky přes montážní desku. Rozhodl se pro to pozici a přiřadil ji na poloze (na zadní straně jsem měl mít zavedené směry rotace, než jsem umístil motor).Potom jsem vyvrtal díru na obou stranách, abych si vzal kabelovou kravatu. Řetěz jsem vyvrtal kanál mezi oběma otvory a vyčistil ho čepelí, takže kabelová kravata seděla pod základnou desky. Dále jsem zabalil motor do čiré plastové pásky, kterou bude dělat jiná plastová páska, ale musí to být plastové, protože zastaví výplň karoserie vozu přilepená k motoru a od vstupu do otvorů. Zajistěte motor v poloze pomocí kabelové váza. Zarovnejte tahy jednotky pomocí rovné hrany. Plně utáhněte kabelovou vazbu Ujistěte se, že out je na horní části motoru, což pomůže, pokud k němu potřebujete přístup později, abyste ji uvolnili. Abych byl držák robustnější, použil jsem 2 balení polyesterových vozidlových karoserie, zjistil jsem, že plastové loajality/reklamní karty o velikosti kreditní karty vytvářejí ideální rozmetadlo nebo formovací talíře a na každou stranu motoru jsem aplikoval těžký filet. S trochou péče může být kabelová kravata uvolněna s bodem písařů nebo špendlíkem a kvůli zabalení plastové pásky může motor v případě potřeby čistě odstranit.

Krok 4: hnací pás

Možná jste si všimli. Je to jednoduše proto, že nemusím, protože Cyno Acrylate lepidlo (superglue) funguje skvěle na gumě v napětí. Začalo to jako mnohem větší 2.Hnací pás nitrilu o průměru 5 mm (myslím, že pocházel z Technobotů.com) nakrájejte přímo s žiletkou čepelí pomocí malého inženýrského náměstí jako průvodce (stejně snadno byste mohli použít cihlu Lego jako průvodce, jako mají úžasně přesné čtvercové hrany) Tato délka hnacího pásu byla poté smyčkou kolem tahů, aby se stanovila, aby se stanovila Požadovaná délka poté mírně krátká (asi 15 mm) a čtverec, pokud je příliš ztráta, můžete vždy oříznout trochu více ven. (Mohli byste přilepit jinou sekci, pokud je příliš krátká, ale já bych ji nedoporučoval, čím méně kloubů, tím lépe) Dejte pás kolem kladky na brusku a naneste kapku superglue na jeden z konců a držte konce pohromadě, dokud nevyléčí. hnací pás může být nyní pruhován přes kladku na motoru. Jako demonstrace jsem udělal druhý pás s levým překročením a dal ho přes malou svorku a vytáhl ji, jak můžete vidět z fotografií, které se vrhlo dobrý 9 cm bez zneklidňování kloubu. Používáte Superglue, možná budete chtít použít pinzety. Zjistil jsem, že pokud dostanu nějaké na kůži, nejjednodušší způsob, jak se s ní vypořádat, je absorbovat tkáň, zatímco to vás může nechat trochu na vás přilepené hedvábné papíry uvízl na sebe nebo něco jiného.

Krok 5: Použijte napájení a testu.

Kola se musí otočit dolů na straně, kterou používáte.Měl jsem stanovit upřednostňovaný směr rotace pro motor a jakým způsobem, jak se kola potřebovala otočit jako první, ale neměl jsem štěstí, že malé malé motory DC se zdají být docela šťastné, že běží v obou směrech, takže jsem dočasně aplikoval napájení z baterie na baterii na baterii na baterii na baterii na baterii na baterii na baterii na baterii Emablish the pozitivní a negativní potřeba. Pro rychlý test jsem použil stejnou baterii jako jsem to udělal ke kontrole směru rotace, ale při 6AMP zatížení bude balíček 1200 mAh trvat 12 minut nebo méně, takže bude vyžadován správný napájecí zdroj. Abych testoval leštění, aplikoval jsem trochu leštění na jednu z plstěných kol, pak jsem nanášel sílu a pokusil se budovat zploštětou piže měděné trubky po několika sekundách jsem měl pěknou jasnou záplatu.

Sealey Mini Bench Grinder Ø50mm. Flexibilní hnací hřídel

Všestranná kompaktní mlýnka mini lavičky s flexibilním hnacím hnacím hnacím hnacím hnacím. Zahrnuje kola nylonových, vlněných a ocelových kol a vybavené oční štíty a zatčení jisker pro další bezpečnost.

Opočiny nástroje poskytují konstantní ovládání během používání a dodávány vybaveny jemným štěrkem a lešticím kotoučem.

Ať už potřebujete čistit, naostřit, buff nebo lesk, rychlý a snadno použitelný mlýnek na Sealey Mini Bench přináší představení ideální pro nadšence pro kutily a lehkou garáži.

Jako tento mlýnek na lavičce Sealey Mini Ø50mm? Proč neprocházet našimi dalšími produkty Sealey?

Udržovat krok s našimi nejnovějšími zprávami, nabídkami a propagacemi; Nezapomeňte se k nám připojit na Instagramu.

Mohlo by se vám také líbit…

Mohlo by se vám také líbit…

Nakupujte od značky/výrobce

Služby zákazníkům

Pro obecnou radu o produktu nebo vaší objednávce: 01245 380311 Mon. Pátek: 8.30:00. 5.00pm Kontaktujte nás

Nakupování v Ernest Doe

© 2023 Ernest Doe Sons Ltd. Ernest Doe Sons Ltd, Ulting Maldon Essex CM9 6QH Anglie 01245 380311. Registrováno č. 431173 v Anglii

dodávka

Všechny naše výrobky jsou k dispozici pro shromažďování z místní pobočky Ernest Doe. Po zadání objednávky vás budeme kontaktovat, abyste poradili, kdy bude vaše objednávka k dispozici pro vyzvednutí. To může trvat 3-5 dní v závislosti na tom, zda vaše objednávka podléhá kontrole před doručením.

Chcete.li najít místní pobočku, použijte náš lokátor poboček.

Sazby poštovného se liší v závislosti na umístění ve Velké Británii.

 • až 1 kg = 4 £.50 malých balíků pouze druhá třída
 • 1 kg. 2 kg = 6 £.50 Střední balík pouze druhá třída
 • 2kg = 7 £.95 Via DPD (pouze na pevninu UK)

Poštovní možnost je k dispozici pouze u vybraných produktů a je k dispozici pouze ve Velké Británii.

Můžeme nabídnout místní doručení zákazníkům ve Velké Británii v určitém okruhu našich poboček Ernest Doe.

Bohužel nejsme schopni doručit zónu nabíjení přetížení.

U některých větších produktů nabízíme doručovací službu na pevninské britské doručování za paušální sazbu 39 GBP.99. K dispozici, když vidíte možnost „Courier“ doručení.

Inspekce před doručením. Položky označené vlajkou PDI naznačují, že stroj je plně sestaven, testován a spuštěn připraven k použití. Včetně všech olejů.

Sealey Mini Bench Grinder Ø50mm. Flexibilní hnací hřídel

Raději mluvit se zkušeným zaměstnancem o tomto produktu? Zavolejte prosím 01245 380311

dodávka

Všechny naše výrobky jsou k dispozici pro shromažďování z místní pobočky Ernest Doe. Po zadání objednávky vás budeme kontaktovat, abyste poradili, kdy bude vaše objednávka k dispozici pro vyzvednutí. To může trvat 3-5 dní v závislosti na tom, zda vaše objednávka podléhá kontrole před doručením.

Chcete.li najít místní pobočku, použijte náš lokátor poboček.

Sazby poštovného se liší v závislosti na umístění ve Velké Británii.

 • až 1 kg = 4 £.50 malých balíků pouze druhá třída
 • 1 kg. 2 kg = 6 £.50 Střední balík pouze druhá třída
 • 2kg = 7 £.95 Via DPD (pouze na pevninu UK)

Poštovní možnost je k dispozici pouze u vybraných produktů a je k dispozici pouze ve Velké Británii.

Můžeme nabídnout místní doručení zákazníkům ve Velké Británii v určitém okruhu našich poboček Ernest Doe.

Bohužel nejsme schopni doručit zónu nabíjení přetížení.

U některých větších produktů nabízíme doručovací službu na pevninské britské doručování za paušální sazbu 39 GBP.99. K dispozici, když vidíte možnost „Courier“ doručení.

Inspekce před doručením. Položky označené vlajkou PDI naznačují, že stroj je plně sestaven, testován a spuštěn připraven k použití. Včetně všech olejů.

Návrhy na mlýnek na malé lavičky

Hledám koupi malé mlýnky na lavičce. malý v mém případě znamená 3 „-ish ??

Žiji v bytě, takže něco malého je zásadní kvůli nedostatku prostoru. Standardní 6 „Grinder je wayyyyyyy nad zabití pro mé použití. Moje mlýn/soustruh jsou Sherline a stavím malé parní stroje (stejně jako plán). Pravděpodobně bude použito většinou pro broušení soustružních kousků a misc deburding.

Zde je 3 „mlýnka Micromark:

Mám za to Dremel a celou řadu kousků a dobrot. Mělo by to smysl použít pro jednoduchou malý mlýnek ? Udělejte pro něj horizontální montážní příslušenství ?

Oceňují jakékoli nápady/návrhy.

Jack404

Známý člen

Momentálně dělám nějaké podnikání se společností Milwaukee

Podobná položka Rec Maloobchod pro USA bude 99, jak to vidíte na obrázku

A za pár týdnů bude uvolněna malá krabička kousků pro připevnění typu dremel/die

KVOM

Známý člen

Tin Falcon

Známý člen

Mám 6 „tryskové hádání, že jsem to měl už něco jako deset let. Cena brusky se od té doby trochu zvýšila. Kdybych to musel nahradit, vážně bych se na jednu z nich podíval. 99 v Sears

Vím, že máte malý obchod, ale myslím, že bych našel 3 „mlýnek příliš malý. IMHO TOTO JE TO O VODU ZÍSKEJTE BANG. Někdy existuje jemná hranice mezi nástrojem a hračkou. Ya platí vaše peníze a bere vaše šance osobně, nezaplatil bych klisnu než 30 za to, co ukazujete, a pak bych si myslel, že je opravdu tvrdě udělat své domácí úkoly. Je to, že nakupujete své peníze své rozhodnutí. Otázky, které si můžete položit, jsou kola snadno dostupná ? Jak budete zabránit tomu, aby tato malá věc upadla z lavičky, jak bude broušení nástroje pro hromadění tepla 2x? Je tenký plech kovový nástroj odpočinek splnit vaše potřeby? Jak dlouho vydrží plastový strážce kol. Hmm

Choochoomike

Známý člen

Hmmmm, vidím na Craigslistu nějaké použité brusky tady v LA docela levné. Ve skutečnosti existuje 6 „nikdy neotevřel jeden pro 35, nemůžete říct, jakou značku z obrázku:

McGyver

Známý člen

Pokud je 6 „nadměrné, nebudete chtít slyšet můj názor. Obecně je člověk mnohem lepší získat 8 „mlýnek než 6“. Diferenciál nákladů není tak skvělý. Důvodem jít s 8 „jsou kola. Obecně chcete nahradit kola, která s nimi přicházejí něčím, co je hezčí (drobivá, rychlá řezání) a výběr 8 „kol je téměř nekonečný, kde je 6“ omezeno.

6 nebo 8, to udělá sakra nepořádku v bytě. Zajímalo by mě, zda by jeden z mokrých brusců nebo pomalu otáčecí vodovodní diamantové brusky může být lepší (pokud používáte diamantové kolo na oceli, musí to být pomalé) ?

GMAC

Známý člen

1 Na McGyverově комментари и мнения. Právě jsem si koupil 6 „mlýnek, jako byste se zajímali o to, kde bych ji mohl použít. Začal na verandě a jaký nepořádek. na mě a okolí. Naštěstí jsem nezačal uvnitř! Také našel nabídku a výběr 6 „kol Limited. Garry

Choochoomike

Známý člen

Jo, zapomněl na mlýnek chrlící se svinstvo/prach všude. může mít řešení, jak udržet swarf poněkud obsažený. Používám svou druhou koupelnu jako můj malý obchod. Kdybych dal mlýnek do sprchového kola, bude to udržet veškerý nepořádek obsažený, samozřejmě, že mlýnek by v těchto omezeních vydal jeden hluk helluvalotta. Nebo možná je trik přinést to ven, když ho používám ? Nedokážu si představit, že bych dal mlýnek tolik, kromě soustružnických bitů a miscovských deburingů a

Tin Falcon

Známý člen

Víš, že Mike, pokud opravdu chcete, aby jeden z těch malých buggerů šel na jeden z nich, o kterých vím, že HF nemá nejlepší opakování, ale cena je mnohem více v souladu s tím, jak je vyrobena. 35. 99 s nástrojem o rotačním hřídeli je mikro značka šílená s cenami.

http: // www.Harborfreight.com/cpi/ctaf/displayItem.taf?ItemNumber = 43533 Jiné než barvy, nevypadá hodně jinak než ostatní dva. Cín

Jack404

Známý člen

Cín Pochybuji, že by existoval jiný rozdíl než zdroj kol a bitů, které s nimi přicházejí

Díky dohodě, na kterou se dívám, se hodně učím o nástrojích

Je to všechno, co možnosti chtějí od ložisek po příslušenství, ale samotné jednotky jsou v podstatě většinou stejné

HF mají plazické stráže místo odlitků alu, takže to je levnější ložiska, i nevím, ale navrhuji, aby motory a základní jednotky byly velmi podobné (právě jsem nařídil 2 varianty, aby se podíval na zde a 3 varianty ruční pásmové pily) lépe je uchopit je Rychle, jak se Čína vyrobila, se chystá jít nahoru

Greenie

Jacku, mezi těmito dvěma položkami je hlavní rozdíl, krvavá cena, která se mikromark ptá.

Pokud jste je oba od sebe od sebe od sebe, našli byste stejné vnitřní, vyrobené stejným davem.

Rozdíl je opravdu barva barvy a nálepky na ně.

Jack404

Známý člen

Vlastně vás možná překvapí

Teď procházím skoky lopp, abych byl podrážděný distributor (pokud. možná atd.)

Chatuji s továrnou, když to píšu a možnosti zahrnují

typ ložisek (3 možnosti z.1.76 ze standardu, standardu nebo NGK 3.10 standardů)

AccessOrie nastavuje 4 možnosti od 6.25 až 22.80

Broušení kol 15 možností včetně malého hadrového kola

stráže 3 možnosti plastové lití alu a lité ocel

2 možnosti ochranných obrazovek (plast a lexan)

Je to oční otvírák pro mě a všechny, které jsem také ukázal

A za poplatek můžete mít jakékoli jméno, které chcete

Dejte jim vzorek a oni ho zkopírují za 3 týdny

Lidé Milwaukee nastavili možnosti již pro věci přicházející z továrny

Ale s některými „speciálními liniemi“ se dívám jen na to, že je tolik možností hrát

V zásadě je můžete získat v mnoha konfiguracích ze stejné továrny

od 22 do 76 v závislosti na tom, jaké možnosti a příslušenství a balení si přejete

Ale HF One za tuto cenu by bylo těžké projít a i já mám nějaké věci, které jsem si koupil od USA, když jsem tam byl

0 nejlepších benchů z roku 2023

Michelle Ullman je odborník na domácí výzdobu a recenzent produktů pro domácí a zahradní výrobky. Píšla o domácí dekoraci více než 10 let pro publikace, jako je Bobvila.com a lepší domácí zahrady, mimo jiné.

Johnathan c. Brewer II je licencovaný generální dodavatel specializující se na kuchyň, přestavby koupelny a obecnou konstrukci se dvěma desetiletími odborného zážitku.

Emily Estep je biologka a novinářka rostlin, která pracovala pro řadu online zpráv a médií, psala o tématech a úpravách environmentálních věd a pokojových rostlin.

Pokud pracujete s kovem, včetně automatické opravy, vlastní mlýnek na lavičku. který vyhladí a tvaruje drsné hrany, leštičky a naostří kov a odstraní rez, barvu a další povrchové úpravy. možná stojí za to vaše.

Deane Biermeier, licencovaná tesař a dodavatelka, stejně jako členka revizní rady pro zlepšení smrku. Jakmile je vlastníte, bude vás divit, jak jste to tak daleko bez něj. Většina kutil však nemusí utrácet jmění za mlýnek na lavici, aby to bylo užitečné. Pokud nebudete záviset na nástroji pro vydělávání na živobytí, většina majitelů domů nebude vyžadovat ten, který je větší než 1/2 až 3/4 koňské síly. Tajemství, které umožňuje tak užitečné mletky na lavičce, jsou četné a rozmanité typy kol a příloh dostupných.“

Vyhodnotili jsme bench brusky na základě síly, všestrannosti, spolehlivosti, kvality konstrukce a celkového výkonu.

Nejlepší celkově

Dewalt DW756 6palcová mlýnka na lavičce

Přiměřená cena a vynikající konstrukce činí tento nástroj náš nejlepší celkový výběr. Rowalt DW756 6-palcová mlýnek na lavici je skvělou volbou pro amatérské handypeols i pro obchodníky, kteří potřebují stroj, který dokáže provést nějaké těžké zvedání. K dispozici v klasické dewaltové žluté, bude tato bručka vypadat skvěle na lavičce pro něčí nástroj. Má předvrcené otvory, takže je můžete snadno namontovat na lavičku, abyste snížili vibrace. Pomocí této všestranné mlýnky na lavici vyhladíte kovové okraje, naostřte čepele na trávu, rozdrvte rez nebo špínu z automatických částí, naostřené nože a sekáče, nebo dokonce hladké nebo buff dřevo.

Grinder DW756 Dewalt DW756 se snadno používá a přiměřeně tichý. Tento 15-palcový dlouhý stroj sportuje motor o výkonu 5/8 koňských sil, což je v tomto malém těle docela dost. Může běžet až 3 450 ot / min pro vysokorychlostní potřeby. Motorské bydlení a základna jsou vyrobeny z průmyslového litiny, zatímco nástroj spočívá v hliníku. Je jich 12.5 palců mezi koly pro méně přesunutý pocit a kola mají výfukové porty v zadní části svých stráží, aby se zabránilo přehřátí. Tato mlýnka je dodávána s očními štíty, deflektory jiskry a 36 a 60-grit broušení kol. Celá věc váží něco přes 28 liber a zahrnuje tříletou záruku.

Cena v době publikování: 100

Velikost kola: 6 palců | Síla: ⅝ Koňská síla | Max. RPMS: 3 450 | Zahrnutá kola: 36-GRIT, 60-GRIT | Worklight: Ne

Nejlepší rozpočet

Wen 4276 6-palcový mlýnek na lavičce

Populární, jednoduchý a levný, 6-palcový mlýnek na 6-palcový mlýnek Wen 4276 je skvělý výběr hodnoty. Wen Grinder je ideální vysokorychlostní možností pro každého, kdo hledá tichou a kompaktní mlýnek na lavičce, než může dokončit práci. Sportuje 2.1 amp motor pro maximální rychlost 3 450 ot / min. Může se hodit broušení kol, která má průměr 6 palců a široký 3/4 palce. Má mimořádně velký oční štít a hlavní stráže pro kola pro větší bezpečnost a bez obav.

Wen 4276 přichází s broušením 60 gritu a 36 grit pro obecný účel a rychlejším broušením, ale může být vybaven různými koly. Je také kdykoli sportovní flexibilní pracovní světlo pro pohodlné a přesné práce. Stroj je snadno namontovatelný s širokou a robustní základnou a Wen prodává volitelný litinový stojan pro použití bez bench. To je skvělá volba pro každého, kdo občas potřebuje mlýnek na lavičku pro jednoduché úkoly, jako jsou ostření nožů a nástrojů, vyhlazování drsných okrajů na kovu nebo dřevě nebo čištění rusti nebo barvy z kovových předmětů.

Cena v době publikování: 75

Velikost kola: 6 palců | Síla: 2.1 amp | Max. RPMS: 3 450 | Zahrnutá kola: 36-GRIT, 60-GRIT | Worklight: Ano

Nejlepší pro ostření čepelí

Wen BG4270T 10palcový mokrý/suchý systém ostření

Udržujte nože, osy, sekáče, nástroje pro řezání dřeva, nůžky, šroubováky a jakýkoli jiný objekt, který potřebuje mít čistý a ostrý okraj v perfektním stavu s tímto vysoce účinným systémem ostření od Wen. Nástroj má na jedné straně 10palcový, 220-git mokrý oostřkový kámen a 8palcový kožený kožené kolo na druhé straně na druhé straně. 1.6-amph motor udržuje věci točící se při maximálně 115 ot / min, což je dostatečně rychlé, aby bylo možné provést práci s dobrou kontrolou. Směr rotace můžete také zvrátit švihem spínače, což může usnadnit různé úkoly ostření.

Systém ostření je dodáván s průvodcem úhlem, honingovou směsí, vodní nádrž a přípravkem pro ostření dláta a čepele holáži. Má popisovač pro přepravu, nebo ji lze namontovat na váš lavič. Systém ostření můžete také použít s mnoha dalšími doplňky z WEN, včetně jejich ostřelovací soupravy.

Cena v době publikování: 141

Velikost kola: 10 palců | Síla: 1.6 amps | Max. RPMS: 115 | Zahrnutá kola: 220 grit, kůže | Worklight: Ne

Nejlepší profesionál

Jet 578008 8palcový průmyslový mlýnek na lavičku

Jet 578008 8palcový průmyslový mlýnek nabízí jednu plnou koňskou sílu pro vaše potřeby broušení; to je hodně síly. Tento mlýnek má těžký motor a je certifikován CSA a CUS. Je ideální pro majitele malých podniků, dodavatele, výstavbu a živnostníky, kteří si udržují své nástroje v ostrém tvaru, stejně jako pro ty, kteří provádějí automatické opravy nebo jiné kovové práce. Zatímco více než to, co průměrný diyer vyžaduje, stojí za to se podívat, pokud potřebujete mlýnek na lavičku pro těžkopádné úkoly.

Tato mlýnek na elektrickou lavici 44 liber funguje při 3 600 ot / min pro skutečnou rychlost. Je nastaven s 115-volt, 11-amp, 60-hertz služba, ale přichází s průvodcem pro opakování pro 5.Použití 5-amp 230 V. Tento stroj je dostatečně výkonný pro profesionální potřeby a dostatečně odolný pro profesionální prostředí, s obvazemi na celé kola, jediným duchovým skluzem, velká utěsněná ložiska a nastavitelné bezpečnostní štíty. Má také bezpečnostní klíč přepínače pro přidanou ochranu. Tento 8palcový mlýnek je dodáván s jedním jemným a jedním hrubým broušením.

Cena v době publikování: 469

Velikost kola: 8 palců | Síla: 1 koňská síla | Max. RPMS: 3 600 | Zahrnutá kola: 36-GRIT, 60-GRIT | Worklight: Ne

Nejlepší kombo nástroj

Brzník Bander/Bench Grinder

Zkombinujte mlýnek na lavičku a brusku na opasek a tento všestranný nástroj získáte od Comboolu z Bucktoolu. Má 1/3 koňský motor, který mu dává spoustu svalu pro typické úkoly broušení/broušení, jako jsou ostření čepelí, vyhlazování kovu nebo dřeva, nebo leštění rusti nebo barvy. S broušením 6-palcového, 60 grit na jedné straně a 2-palcovým brusným pásem 42 palců, který lze použít ve svislé nebo vodorovné poloze na druhé straně, je to skvělý doplněk dvou v jednom v jednom do vašeho workshopu. Na nad broušením je LED světlo a oční stráž, které se točí při 3 450 ot / min. Brusový pás má nejvyšší rychlost 4 480 stop za minutu a je dodáván se dvěma malými pracovními platformami: jednu litinu pro práci s kovem a jeden hliník pro práci na dřevě.

Základem nástroje je litina s gumovými nohama, která pomáhá snižovat vibrace. Celkově vzato, i když to není nástroj pro profesionála, pokud jste na trhu s nezbytnými nástroji pro kutily, je to užitečná investice.

Cena v době publikování: 276

Velikost kola: 6 palců | Síla: 1/3 koňské síly | Max. RPMS: 3 450 | Zahrnutá kola: 60-grit kolo, Banding Belt | Worklight: Ano

Nejlepší pro crafters

Centrální stroje 3palcová mlýnka na lavici s flex hřídele

Někteří lidé, zejména řemeslníci, potřebují mlýnek na lavičku k řešení velkých nástrojů nebo kusů kovu, ale k leštění, broušení nebo čištění malých předmětů, jako jsou kovové šperky, obložení nebo malé ruční nářadí. Pro tyto uživatele se zasadí mlýnek Central Machinery 3-Inch Bench s Flex Shaft.

Tato mlýnka mini lavičky má 31-palcový flexibilní šachta, která přijímá řadu připoutání-včetně většiny příloh Dremel-pro použití při broušení, leštění, odhazování, čištění a broušení kovu, včetně ořechů a šroubů, malých automobilových dílů, šperků, nožů, nožů, nožů, nožů. malé zahradnické nástroje a další podrobné kovové práce.

Přestože je tato mlýnek na lavičce malá, má přiměřené množství energie a ovládání variabilní rychlosti až do neuvěřitelných 10 000 ot / min. Zahrnuje kámen mlýnku na 3 palce a kámen mlýnek na 1/8 palce. Je to skvělý doplněk k semináři jakéhokoli craftera nebo kovové práce.

Cena v době publikování: 64

Velikost kola: 3 palce | Síla: 1.3 ampéry | Max. RPMS: 10 000 | Zahrnutá kola: Broušení, ohýbací hřídel s broušením kamenem | Worklight: Ne

Nejlepší vyrovnávací paměť

PowerCec BF600 6-palcový bench vyrovnávací paměť

Pokud vaše úkoly z koníčka, práce nebo domácnosti vyžadují, abyste udělali hodně leštění nebo leštění kovu, pak přidání 6-palcové lavičkové vyrovnávací paměti Powertec BF600 do workshopu usnadní život. Tento výkonný nástroj není pro mletí kovu, ale spíše pro vyhlazení, leštění nebo leštění různých materiálů, včetně hliníku a chromu a také plastů nebo dokonce dřeva. Můžete jej použít k polskému stříbrnému nebo mědi, k šperky, šperky, buff up servírovací kousky nebo ostření čepelí, jen pro začátek. Má 1/2-koňský motor, který udržuje dvě 6palcové kola točení při 3 450 ot/min. Litinová základna udržuje nástroj stabilní, takže nadměrné vibrace nebudou problémem.

Nástroj zahrnuje dvě 6palcová kola bavlny, jednu měkkou a jednu firmu. I když to není tak silné jako některé jiné brusky, rozhodně má dostatek oomph, aby rychle vyleštil nebo buffoval grunge, rez a další nežádoucí povlaky, aby přinesl záření a jiskření do vašeho kovu, plastu nebo dřevěných předmětů. Je to také přiměřeně tiché.

Cena v době publikování: 89

Velikost kola: 6 palců | Síla: 1.5 HP | Max. RPMS: 3 450 | Zahrnutá kola: měkká a pevná bušení kol | Worklight: Ne

Nejlepší pro kutilství

Skil BI9502-00 8palcový mlýn

Pokud jste kovovýroka pro kutily, nebo jen rádi zaostřujete vlastní čepele a udržujte své nástroje v dobrém stavu, pak oceníte mlýn. Dokáže zvládnout téměř jakýkoli typický úkol pro kutily, včetně vyhlazení svarů a nýtů, odstranění rzi od zahradnických nástrojů, oostřování nožů nebo oživení sekáče zpět k životu. Nástroj má výkonný 3-amp motor s 3 450 ot / min. Nástroj je nastavitelný, takže můžete umístit cokoli, na čem pracujete, jak ho potřebujete. Základna brusky je předem vrtaná, aby se usnadnilo namontování na pracovním stole; To pomáhá předcházet vibracím.

Zahrnuty jsou dvě 8palcová kola: jedno hrubé a jedno médium, takže můžete řešit širokou škálu materiálů. Na každém kole je umístěno vestavěné pracovní světlo, což usnadňuje vidět váš pokrok při práci, ať už naostřujete čepel, leštění kovu nebo honování nože. Existuje dokonce vestavěný podnos, který zabrání nadměrnému teplu a tření.

Cena v době publikování: 149

Velikost kola: 8 palců | Síla: 3 AMPS | Max. RPMS: 3 450 | Zahrnutá kola: 36-GRIT, 60-GRIT | Worklight: Ano

Nejlepší pomalá rychlost

Wen 4286 8palcový mlýnek na lavičku s pomalou rychlostí

Zatímco vyšší rychlosti jsou ideální pro broušení a odhazování, mráčka lavičky s nižší rychlostí je nejvhodnější pro ostření. Pokud tedy vaše hlavní potřeby udržují nože, nůžky, nástroje pro zahradnictví a další čepelí a připravená k řezu, je WEN 4286 8palcová mlýnka na pomalou rychlost lavička skvělou volbou.

Tento nástroj má dostatek energie, s motorkou šeptajícího 3-ampéra. Nejvyšší rychlost je 1 750 ot / min, což vám dává mnohem větší kontrolu, než se obvykle vyskytuje u rychlejších benchů. Oční stráže jsou namontovány na každé z 8palcových kol, ale stejně jako u jakéhokoli energetického nástroje-a zejména nástroje, který vytváří spoustu jemného, ​​létajícího prachu a částic, jako je mlýnek na lavici-je povinná ochrana očí povinná.

Tato mlýnka Wen Bench zahrnuje dvě kola 8 x 1 palce: jedna jemná 120-grit pro detailní práci a jednu střední 60-gritu pro obecné bušení, broušení a leštění.

Cena v době publikování: 142

Velikost kola: 8 palců | Síla: 3.0 amps | Max. RPMS: 1 750 | Zahrnutá kola: 120-grit, 60-grit kolo | Worklight: Ne

Nejlepší variabilní rychlost

Delta Power Tools 23-197 8-palcové mlýnky na bench s proměnnou rychlostí

Většina benchů má jen jednu maximální rychlost, ale mlýnek na variabilní rychlostí vám nabízí větší kontrolu; Jděte s pomalou rychlostí pro pečlivé ostření os, zahradnické nástroje, nože a další nástroje pro čepel, nebo je zrychlete na deburs, polštinu, grind nebo vyčistěte různé nástroje nebo jiné kovové předměty.

Delta Power Tools 23-197 8-palcová mlýnek na lavičku s proměnnou rychlostí vám poskytuje kontrolu, kterou potřebujete a funkce, které chcete. Motor 5-ampy vám umožňuje zvolit proměnné rychlosti od 2 000 do 3 400 ot / min. Dva opětovné podoby nástroje jsou nezávisle nastavitelné a odpočinek levého nástroje má vrtací kousek odpočinku, takže můžete pokaždé získat perfektní úhel. Existuje dokonce i odnímatelný podnos pro vodu, takže si můžete snadno ponechat jakýkoli kovový předmět, na kterém pracujete před přehřátím kvůli tření. Navíc, tato mlýnka na lavičce má nastavitelné pracovní světlo, které vám pomůže soustředit se na váš úkol.

Získáte dvě 8palcové broušení kol: jednu 36-grit a jednu 60-grit, takže si můžete vybrat příslušné kolo pro své potřeby.

Cena v době publikování: 227

Velikost kola: 8 palců | Síla: 5.0 amps | Max. RPMS: 3 400 | Zahrnutá kola: 36-GRIT, 60-grit kolo | Worklight: Ano

Snadno použitelné, kompaktní velikost a 5/8-hp, které poskytuje efektivní vysokorychlostní broušení: Proto Dewalt DW756 6palcová bench mlýnka získává naše nejlepší místo pro nástroj vhodný pro začátečníky nebo zkušenější kutilství. Ale pokud potřebujete energii na profesionální úrovni, oceníte celý 1-hp poskytovaný Jet 578008, který je dostatečně odolný a všestranný pro použití v komerčním obchodě nebo doma.

Co hledat v mlýnku na lavičce

Velikost kola

Existují dvě běžné velikosti benchů: 6 palců a 8 palců. Toto číslo se týká velikosti broušení. Najdete také menší mlýnky na lavičce. 3 palce jsou poměrně běžné. které se používají především pro řemesla nebo jiné podrobné práce.

Pro průměrného kutilství je 6-palcová mlýnek na lavičce tou správnou volbou. Tyto nástroje obvykle točí broušená kola rychlostí od 3 400 do 3 600 revolucí za minutu a jsou vynikající pro ostření nožů a nástrojů, broušení rzi, barvy nebo špíny, broušení kovu a dřeva a další světlo-to-to-to-to.Moderujte opravy kolem domu nebo garáže.

Osmipalcové bench brusky jsou standardní v obchodech s automobilovým průvodem, zpracováním dřeva nebo z kovů, ale někteří diyers mají rádi pro domácí použití, zejména pokud hodně práce s kovem. Kola se obvykle na těchto větších brusky točí pomaleji. kolem 1 500 až 2 000 je běžný rozsah. Někteří mají nastavení vysoké i nízké rychlosti, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. pro větší kontrolu, rychleji, když nepotřebujete tolik jemnosti.

Typ kola

Většina benchů přichází se dvěma nainstalovanými koly a obvykle budou mít tato kola různé krupice a budou různé typy. Obecně bude jedno kolo mít velikost štěrku mezi 80 a 120 pro manipulaci s broušením světla a druhý bude buď střední štěrk 30 až 60, nebo hrubé štěrkoviny 20 až 24 pro agresivnější práci.

Nejběžnější materiály kol jsou:

 • Karbid křemíku: Tento společný materiál je vhodný pro většinu broušení a ostření, ale má tendenci se velmi rychle zahřívat.
 • Oxid hliníku: Další běžný materiál, který je zvláště vhodný pro ostření a broušení tvrdých kovů. Oxid hliníku se nehřítí tak rychle jako karbid křemíku.
 • Keramický oxid hliníku: Výborný pro širokou škálu kovů, oxid keramického hliníku je dlouhodobě trvalý, ohýbající se a není náchylný k přehřátí.
 • Drát: Tato kola jsou zakryta v ocelových nebo mosazných vodičových vláknech. Používají se většinou pro opravy automobilů a karoserie, ale pokud děláte hodně práce s kovem, může to být užitečná volba.
 • Bušení: Tato těžká kola jsou ideální pro leštění, leštění nebo zářící širokou škálu kovů.

Napájení

Zjistíte, že někteří výrobci uvádějí sílu svých benchů v zesilovači, zatímco jiní využívají koňské síly. Obecně platí, že 6palcové brusky mají motory s přibližně 2.1 zesilovače moci-to je kolem 1/4 koňské síly. Většina 8palcových brusek má asi 5 ampérů energie, což je zhruba 3/4 koňské síly.

Nejsilnější bench brusky se mohou pochlubit motory 1 koňské síly, ale ty se obvykle používají v průmyslovém nebo profesionálním prostředí, nikoli pro typické projekty pro kutily.

I když to není pro každého kutilství nezbytným nástrojem, mlýnek na lavičce je všestrannější, než si můžete myslet. Spolu s jeho hlavním použitím mletí kovu můžete také použít lavičku k zaostření nástrojů, buffů nebo polského kovu, odstranění tvrzeného nečistoty nebo jiného grunge z nástrojů, řezané kovy nebo dřevo, odstraňte rez, hladké a tvarovat okraje dřeva a tvarujte okraje dřeva nebo kov, a dokonce i pracovat na řemeslech, jako je výroba šperků, budování modelu nebo oživení zrezivělých kovových předmětů.

Téměř každý mlýnek na lavičku má dvě kola, což slouží ke zvýšení všestrannosti nástroje. Bench brusci obvykle přicházejí s jedním broušením/broušením se světlem až středním štěpkem pro lehké broušení a jedním broušením/broušením se středně až pokynnou štěrkou pro tvrdší brusné situace. Pro tyto nástroje je však k dispozici mnoho kol, některé docela specializované. Jedno nebo obou kol můžete vyměnit za jemnější nebo hrubší štěrk, drátěné kolo pro tvarování nebo čištění kovu, leštění pro leštění, řezací kolo pro dřevo nebo kovové, specializované kola pro mletí nebo řezání kamene, nebo dokonce Specializované kolo pro řezání drahokamů.

Při broušení, tvarování a bušení kovu jsou primárním použitím mlýnku na lavičce, můžete tyto nástroje také použít na dřevo. S pravým kolem může vaše lavička mlýnek na broušení, střih, tvar, buff, hladké nebo vyleštějte širokou škálu lesů. Obvykle však nebudete chtít používat mlýnek na velmi měkké dřevo; Tyto nástroje se nejlépe používají na tvrdých materiálech.

Ano. Většina bruslích přichází s více koly, které odpovídají různým úkolům. Udělejte si čas na zvážení úkolu po ruce a vyberte správné kolo pro práci.

Proč důvěřovat smrku?

Tento článek je upraven a aktualizován Michelle Ullman, odborníkem na nástroj pro smrk. Má rozsáhlé zkušenosti nejen v psaní o všech věcech souvisejících s domovem, ale také při provádění různých projektů pro kutily, včetně terénní úpravy, malby, podlahy, tapetování, proměnných nábytku a jednoduchých oprav. Pro toto zaokrouhlení zvažovala desítky benchů, které vyhodnocovaly pro základní funkce, doplňky a zpětnou vazbu od zákazníků. DEANE BIERMEIER, licencovaný tesař a dodavatel, stejně jako členka revizní rady pro zlepšení domácího zlepšení, poskytla další informace.