Bosch bezdrátová recenze brusky. Grinder poháněná baterií

Pracujte s lehkostí a pohodlí s nejlepším bezdrátovým mlýnkem úhlu

Když si většina kluků workshopu myslí o brusky, představují si ruční mlýnek na úhel úhlu. Tento multifunkční energetický nástroj lze použít pro mnoho úkolů, včetně řezání železných trubek k opravě poškozeného ventilu, vyřezávání dřeva k výrobě nábytku, řezání dlaždic pro backsplash a čištění injektáže mezi dlaždicemi.

S technologickým pokrokem se využití profesionálního energetického nástroje rychle přesouvá na bezdrátovou sílu a v důsledku toho se bezdrátové úhlové brusky se stávají populárnějšími. Schopnost autonomně pracovat ze stálého zdroje energie je velmi žádoucí. To znamená, že nejste vázáni na dráty nebo napájecí kabely a snadno přístup k obtížně přístupným pracovištěm. Ať už pracujete s dřevem, kovem nebo kamenem, kolo mlýnku na úhlu usnadní váš život.

Pokud jste připraveni přidat tento všestranný nástroj do své sady nástrojů, zkontrolovali jsme a zkompilovali seznam kvalitních bezdrátových úhlu pro rok 2023, abychom vám pomohli získat požadované výsledky.

Nalezení vaší další bezdrátové mlýnky na úhlu: Průvodce kupujícím

Pokud jde o nákup bezdrátové mlýnky, má každý odlišné požadavky. Někteří lidé dávají přednost tomu, aby jejich brusky jsou co nejsilnější pro těžkopádnou práci, zatímco jiní preferují, aby byli ergonomické a pohodlné pracovat po delší dobu. Budete muset zvážit tyto věci, abyste zjistili, která mlýnka je pro vás ideální. Zde je tedy několik funkcí bezdrátové mlýnky a jak ovlivňují výkon.

Velikost disku

Úhlové brusky jsou k dispozici v různých velikostech, z nichž každá je identifikována číslem představujícím největší průměr broušení nebo kola, který dokáže spravovat. A 4, 4.5 nebo 5palcový disk bude fungovat pro většinu. Protože větší disky mohou být těžkopádné nebo časově náročné, pro projekty pro kutily jsou vhodnější menší velikosti a váhy.

V průmyslovém prostředí profesionálové obvykle používají větší disky (až devět palců), když proříznou tlusté kousky materiálu. Disky větší průměr vyžadují brusky, které vydrží větší řezací síly. To znamená, že budete používat těžší nástroj, který se bude nosit na rukou rychleji než mlýnek na kompaktní úhel.

Rychlost

RPM úhlové brusky je standardem pro popis jeho rychlosti (RPM). Některé výkonné brusky mohou dosáhnout rychlosti 12 000 ot / min, zatímco většina pracuje v nižším rozsahu 5 000 až 10 000 ot / min. Číslo RPM je však za podmínek „bez zatížení“, což znamená. Když disk začne řezat nebo brousit, rychlost dramaticky klesne.

Vyšší otáčky naznačuje, že nástroj je schopný může roztomilý materiál s větší lehkostí a rychlostí, ale existuje zvýšené riziko zranění v důsledku protržení disku, když se zahřívá rychleji. Věnujte pozornost maximální podporované rychlosti disku a použijte příslušný disk pro úlohu. Například, pokud spustíte disk, který má vydržet pouze 7 500 ot / min rychlejší rychlostí, může se rozbít a posílat kousky letícího kola brusky.

Napětí/proud

Výkonový potenciál úhlových brusek se měří ve voltech (V) a ampérech (A) (AMPS). Výkon baterie bezdrátového úhlu Grinder se měří ve voltech. Většina bezdrátových modelů má 18-voltové nebo 20-voltové baterie, ale některé mají 7.5-V nebo dokonce 24 V baterie. Většina bezdrátových elektráren má „magické číslo“ 18 až 20 voltů, což je nejlepší kombinace ceny a užitečnosti.

Handguard

Strážce úhlu Grinder je velmi důležitá bezpečnostní funkce pokrývající polovinu disku. Jeho úkolem je chránit ruce uživatele tím, že zastaví jiskry a další trosky, aby na ně létali. Také brání poškození povrchů při práci v těsných prostorech.

Stráže na některých úhlech brusky jsou pohyblivé, zatímco u ostatních je trvale připojeno. Nastavitelný model je výhodnější, protože může uživatele chránit před projektily v obou směrech a je použitelný oběma rukou. Ale pokud šrouby nejsou zajištěny, mohl by se uvolnit odnímatelný strážce. Na rozdíl od odnímatelných stráží jsou pevné stráže bezpečnější a nespadnou pomocí brusky.

Jemný začátek

Úhlové brusky by se mohly mírně porazit při spuštění, protože se jedná o rychlé a silné nástroje. To platí zejména, pokud je kolo velké a těžké. Voření motoru může způsobit, že úhel mlýnky skočí do rukou uživatele, což vede k možnému vážnému zranění. Technologie soft-start snižuje výstupní výkon na motor zpočátku a postupně stoupá, dokud mlýnek není plně funkční. Tato regulace výkonu snižuje náraz na ruce a zápěstí uživatele a zabrání mlýnku před odvrácením během spuštění, což zlepšuje bezpečnost.

Bosch bezdrátová recenze brusky

Pokud jde o bezdrátové brusky, spotřebitel má spoustu možností, z nichž. Všechny většinu hlavních a bez názvu výrobci nástrojů mají ve své sestavě mlýnek. Jako cokoli jiného na tomto světě máme značky, kterým milujeme, a značky, kterým se chceme vyhnout. Pro mě mám dvě hlavní značky, na které se držím, pokud jde o brusky, Metabo a Bosch. V průběhu let jsem je vlastnil a jsou to dva, kteří se zdá, že se vždy postaví ke zneužívání. Takže s tím řekl, pojďme skočit do recenze bezdrátového brusky Bosch, model GWS18V-45CN a uvidíme, zda tato bruska platí.

Přehled recenze ubrusu Bosch bezdrátového

Během posledních několika let se bezdrátové brusky způsobily obrovské skoky vpřed. Před pár lety by se mlýnek velmi snadno zastavil, když uživatel vyvíjí jakýkoli tlak na nástroj. S dnešními brusky, jsou mnohem hovězí a mohou provést další práci bez omezení nebo vypnutí.

I když stále musíte být opatrní s nákupy mlýnek, větší značky mají lepší sortiment brusky, které lze použít v jakékoli aplikaci, může být použit mlýnek na šňůru.

Funkce recenze bosch bezdrátového mlýna

Bosch navrhl mlýnek kolem bezkartáčového motoru. GWS18V-45CN je mlýnek na 4-1/2 ″, což je jedním z nejběžnějších mletků na trhu.

Některé z nejdůležitějších funkcí jsou funkce, které nevidíte, jako je ochrana pro uživatele. Grinder má kontrolu zpětného rázu, aby se snížilo nebezpečí, pokud se brusič váže. K dispozici je také kontrola drop, která uzavře mlýnek, pokud jej upustíte na podlahu. Grinder má také ochranu restartu a měkké starty.

Zde je to, co je na této brusky v pohodě. Tato mlýnka je navržena s použitím nové baterie Bosch Core. Pokud nejste obeznámeni s jádrovou baterií Bosch, navrhl bych zkontrolovat náš článek o jádru Bosch. Nová baterie není trik, je to skutečný průlom pro svět energetických nástrojů a trh s bezdrátou energií nástrojů. Pokud používáte základní baterii, získáte o 110% prodloužení doby běhu pro baterii

Zadní strana rukojeti má pěkný design a je štíhlý, který to dává dobrý pocit a dělá ji ergonomičtější pro delší dobu použití.

Rubber Overmold má určitou texturu, takže i s rukavicemi nebo nečistotami na rukojeti byste neměli mít problém s ovládáním nebo sklouznutím nástroje.

Gosch Grinder používá spínač posuvného přepínače. Spínač snímku lze posunout dopředu, aby se za zapnul mlýnek. Pokud chcete zamknout mlýnek, musíte klouzat dopředu a poté zatlačit dolů. Design stále umožňuje uživateli rychle vypnout mlýnek a usnadňuje jej.

Hlava brusky je mnohem menší, než bych očekával na mlýnek této velikosti a síly. Díky tomu je skvělé pro přísnější místa.

Můžete také vidět zámek Arbor umístěný na horní části nástroje. Zámek Arbor je snadno přístupný a není příliš nepříjemný při změně příslušenství na brusky.

Boční rukojeť je poměrně pohodlná a lze ji použít na levé nebo pravé straně. Líbí se mi, jak Bosch navrhl, bude to mírný úhel pro boční rukojeť. Některé společnosti se rozhodly jít s rovnou postranní rukojetí 90 stupňů, ale je to mnohem pohodlnější.

Vztah nebo úpravy úhlu stráže je snadné a nevyžaduje nástroj. Stačí stisknout tlačítko a můžete otočit stráž na správné místo.

Jak víte, když broušíte nebo řezáte, vytvoříte malé kovové částice. Bosch má obrazovku pro ochranu přívodu vzduchu pro motor. Ty lze odstranit pro snadné čištění. Jsem rád, že jsem viděl, že obrazovky jsou zahrnuty, protože pomáhá chránit nástroj pro delší životnost.

Jednou z skvělých rysů této brusky je schopnost jej používat pro Bluetooth. Bosch prodává soupravu (GCY30-4), což je modul nástroje Bluetooth. V budoucnu to pokryjeme, ale prozatím si o tom můžete přečíst více na webových stránkách Bosch. Pokud používáte tento doplněk pomocí aplikace Bosch Toolbox, získáte větší kontrolu nad brusky.

Bosch bezdrátový výkon mlýnek

Tato mlýnka je speciálně navržena tak, aby vytěžila co nejlépe z baterií Bosch Core. Od té doby, co jsme testovali baterie, E používal tuto brusku pro širokou škálu aplikací. Snažili jsme se to dostat do Bog Down a na jednu věc to nezachytí jako mnoho jiných brusky, které jsme testovali. Když jsme se brousili, mohli byste nesmírně tvrdě a stále nedostali nástroj k vystřihnutí. Takže to je obrovské plus.

Prořízli jsme nějaké výztuže, kovové trubky a kovové sázky. Opět se nástroj prováděl tak, jak je inzerován. Jak je rychlejší než jiné brusky, které jsme testovali, ne nutně nutně. Ale čím více jsme tento nástroj použili, tím více jsme viděli, že se běh zvýšil. Nezkoušeli jsme to proti jiným brusky pro běh, protože to je něco, co v budoucnu uděláme.

Hodnota recenze mlýnek na bosch

Grinder poběží asi 179 jako holý nástroj na Amazonu. Pokud chcete mlýnek s jádrovými bateriemi, budete muset svou knihu otevřít trochu širší a rozvětvit 250. Nyní, pokud je vaše mlýnka jedním z vašich hlavních nástrojů, pak to stojí za to.

Můžete získat nějaké brusky za méně, ale když spojíte tuto brusku s baterií Bosch, získáte nástroj, který řeší více pracovních míst než většina jiných nástrojů na trhu.

Konečné myšlenky bosch bezdrátové mlýnky

Celkově se jedná o skvělý mlýnek. I když si přeji, aby tam bylo méně vibrací, miluji skutečnost, že to není zašpiněno jako jiné brusky, které jsme testovali. Spojte tuto mlýnku s baterií Bosch Core a uvidíte vylepšení běhu nad ostatními 18V brusky na trhu.

V průběhu let Bosch vyrobil některé z mých oblíbených brusky. Jsou tvrdí a postaveni tak, aby vydrželi. Přidání GWS18V-45CN je další dobře vytvořený nástroj, který má bezkartáčový motor a možnost pro Bluetooth.

Ridgid 18V 4 1/2-palcový bezdrátový úhel Grinder R86047

Ridgid se letos přichází silně s čerstvou dávkou aktualizovaných nástrojů a mezi nimi je aktualizovaná Ridgid 18V bezdrátová mlýnka 4/2 palce. Chystáme se rozebrat klíčové podrobnosti a poskytnout vám z první ruky pohled na to, co dělá tento mlýnek za zvážení.

Ridgid 18V bezdrátový úhel mlýnky

Spuštěno

V odvětví nástrojů je mnoho debat o spouštěcích pádloch vs. Slide Switchs on Angle Groundders. Mám sklon preferovat pádlo jednoduše proto, že mám pocit, že mám větší kontrolu nad nástrojem, ale to je jen moje preference. Na druhou stranu má Kenny rád přepínač snímkem.

Pro tento model je Ridgid s velkým pádlovým spínačem, který překlenuje většinu přilnavosti. To vám dává příležitost pro více pozic rukou, které nejlépe vyhovují vašim potřebám. Stejně jako jiné nástroje pro pádlo přepínače existuje během přepravy bezpečnost pro přidanou zabezpečení.

Jakmile aktivujete pádlo spínač, beztastní motor R86047 se točí jeho 4/2-palcový broušení až do 9 000 ot/min.

Pojďme si promluvit

Ridgid neposkytuje přesný probodlivý ekvivalent pro tuto mlýnku na úhlu, ale z naší zkušenosti se cítí a funguje velmi podobně jako model 9-amp. Během našeho testování jsme na to dokázali opravdu vyvinout nějaký dobrý tlak, ale není příliš obtížné jej zpomalit ve srovnání s většími možnostmi ubrusu bezdrátového úhlu.

Pokud jde o aplikaci, Ridgid R86047 je opravdu užitečný pro lehké až střednědobé aplikace, jako je knock off rez/barvy, leštění a řezání zmrazených ořechů a šroubů. Může dosáhnout některých přísnějších aplikací, ale to jsou druhy věcí, které chcete přesunout na větší a silnější třídu pro nejlepší produktivitu.

RIDGID 18V bezdrátový design mlýnek na úhel

Ergonomie

Celkově se nám opravdu líbí ergonomie této úhlové brusky. Sekce Grubber Overmated Grip je v mých rukou štíhlá a velmi pohodlná.

Jeho 5.Hmotnost 8 liber (včetně 4.0Ah max výstupní baterie) je velmi zvládnutelná a podobná dusným šňůřem.

Z tipu k ocasu tato úhlová mlýnka měří 13.3 palce. I když to není označeno jako „kompaktní“ nástroj, je to vysoce manévrovatelné a vynikající v těsných prostorech.

Elektrická brzda

Ridgid zahrnuje mechanismus elektrického brzdění, který rychle zastaví rotaci kola během několika sekund po uvolnění přepínače.

Na stráži

Jedna pěkná věc na této brusky je jednoduché úpravy strážců bez nástrojů. Chcete-li se točit, jednoduše zatlačte na tlačítko nabité pružiny a přesuňte jej do polohy, která vás brání v dosažení jiskřivé sprchy.

Jedna věc, kterou je třeba poznamenat, je, že neexistuje žádné omezené pláště kol. Stráž, který s ním přichází, je dokonale schopný tahat dvojitou povinnost a není neobvyklé, že malé úhlové brusky zahrnují pouze jeden styl.

Změny příslušenství

Jedna věc, kterou na tomto úhlovém mlýnku opravdu miluji. K dispozici je vestavěná skládací karta, která se převrátí, aby vám poskytla lepší přilnavost a uvolňoval se/utáhl ručně. Milujeme jakoukoli možnost, která nám umožňuje opustit klíč klíče v sadě nástrojů.

Boční rukojeť 2 polohy

Stejně jako u většiny brusky má Ridgid R86047 popisovač 2 polohy. Poskytuje vám mnohem stabilnější přilnavost a také pomáhá tlumit některé vibrace, které se během používání pociťují.

RIDGID 18V Cena bezdrátového úhlu

Ridgid R86047 prodává za 159 jako holý nástroj v místním domácím skladu nebo online. Zahrnuje nástroj, broušení typu 27, strážce, boční rukojeť a manuál.

Ridgid podporuje tuto mlýnek s dohodou o celoživotní službě, když se zaregistrujete do 90 dnů od nákupu.

Sečteno a podtrženo

Po použití aktualizované mlýnky na úhlu bez akumulátoru Ridgid 18V je docela těžké se jí nelíbit. Je to skvělé pro lehčí pracovní místa a těsné prostory, když velikost, hmotnost a síla středních a velkých úhlu jsou nadměrné.

bosch, bezdrátová, recenze, brusky, grinder

Kliknutím sem zobrazíte, co je nového od Ridgid!

Ridgid 18V bezdrátové specifikace brusky úhlu

  • Model: Ridgid R86047
  • Zdroj energie: Ridgid 18V baterie
  • Maximální rychlost: 9 000 ot / min
  • Spouštěcí styl: pádlo
  • Hmotnost: 4.5 liber. (holé), 5.75 liber (s baterií 4h)
  • Délka: 13.25 palců.
  • Arbor: 5/8 v.
  • Maximální průměr kola: 4 1/2 v.
  • Záruka: Ridgid Lifetime Service Smlouva
  • Cena: 159 (holý nástroj)

Úhlové brusky sledují ve stopách mnoha tradičních elektrických nástrojů při řezání šňůry a přechodu na technologii baterie.

Mnoho uživatelů přijímá svobodu bezdrátových strojů a je schopen pracovat kdekoli bez nutnosti potenciálně nebezpečných a nepříjemných prodlužovacích kabelů.

Zatímco pro některé uživatele jsou výdrž baterie a napájení stále významnými bariérami, technologie baterií se rychle zlepšuje a stroje bezdrátové.

Co je to mlýnek na bezdrátový úhel?

Broušení bezdrátových úhlu jsou ruční baterie provozované nástroje používané v široké škále průmyslových odvětví. Tyto všestranné stroje lze nalézt v velké řadě aplikací, od výroby kovů, instalatérství, obchodu, kutilství a mnoho dalších. Poháněné mezipalovanými a rozbíjenými bateriemi, bezdrátové brusky většinou přicházejí ve velikostech 115 a 125 mm, s maximální rychlostí až 9 000 ot / min.

Proč si vybrat bezdrátovou brusku?

Bezdrátové brusky, které jsou poháněny znovu rozbíjenými bateriemi, dávají uživateli větší svobodu a mobilitu, avšak tyto výhody jsou zváženy proti omezenému výkonu a životu využití. Pokud používáte mlýnek po dlouhou dobu najednou, bezdrátové stroje pro vás pravděpodobně nejsou tou správnou volbou. Pokud však pracujete ve vzdálených oblastech, více místech nebo máte jen rychlou práci; bezdrátový stroj vám nabídne jak svobodu, tak praktičnost.

Jaký je rozdíl mezi bezdrátovým a elektrickým brusky?

V závislosti na vaší abrazivní volbě a aplikaci vám elektrická mlýnka poskytne konzistentní a nepřetržité používání a je zvláště vhodná pro aplikaci pro těžký daň.

Výběr správných abrazivních a kvalitních baterií je zásadní pro to, aby se z vaší bezdrátové mlýnky co nejlépe využila. Použití speciálně doporučených abrazivních produktů pomůže prodloužit výdrž baterie a získat nejlepší výsledky ve vaší aplikaci.

Proč je výběr baterie důležitý

Výběr správné baterie pro váš bezdrátový nástroj a požadavky na použití je zásadní pro to, aby se z vaší investice co nejvíce využila. Technologie baterií rychle postupuje a stává se vhodněji vybavena pro těžké požadavky na úhlu brusky. K dispozici jsou tři typy baterie v závislosti na vašich potřebách:

Nickle Cadmium (NICD)

Jedná se o základní baterie a obecně jsou to nejméně nákladné možnosti. Mají tendenci mít dlouhou životnost cyklu, jsou však také těžké a mají nižší kapacitu než jiné baterie pro bezdrátové nástroje.

Nickle Metal Hydride (NIMH)

Batterie mimh jsou dalším krokem z Nickle Cadmium a nabízejí zvýšenou kapacitu (běží 2. 3krát delší na poplatek). Baterie NIMH jsou však mnohem citlivější na teplotu, což může být problém, protože broušení generuje hodně tepla a mohou poškodit nebo bránit výkonu baterie.

Lithium ion (li-ion)

Toto je nejlepší volba na trhu pro váš bezdrátový stroj-jsou to nejvíce varianta lehké váhy a mají nejvyšší výstupní kapacitu. Zatímco lithium-iontové baterie jsou dražší než jejich alternativy založené na niklu, mají mnohem lepší výkon, výkon a trvanlivost.

Je důležité mít na paměti, že bezdrátový úhel mlýnek bude mít různé požadavky na výkon a baterii na jiné bezdrátové nástroje. Například ve srovnání se standardním bezdrátovým cvičením točivý moment potřebný k otočení abrazivního kola při 9 000 ot / min je mnohem větší než kroucená síla nezbytná k otočení vrtného kousku. Pouze se zavedením lithium.iontových baterií mají bezdrátové brusky opravdu na trh jako vážná alternativa k elektrickým úhtickým brusky.

bosch, bezdrátová, recenze, brusky, grinder

Které abrazivy bych měl použít?

Klíčem k vytěžit maximum z vašeho nástroje pro provoz baterie je zajistit, abyste si vybrali správnou abrazivu pro práci. Tým v Nortonu s mnohaletými zkušenostmi vybral ty nejlepší produkty, aby co nejlépe využili váš bezdrátový stroj. poskytl vám větší energii, větší rychlost a větší přesnost.

Náš nejnovější průvodce vám pomůže vybrat nejlepší abrazivní produkt pro vaši bezdrátovou brusku, bez ohledu na aplikaci, proces nebo materiál, na kterém pracujete. Pro nejběžnější procesní kroky jsou poskytována užitečná doporučení produktu.

Každý produkt v rozsahu byl vyzkoušen a testován našimi odborníky na aplikaci a tříděni do tří hlavních skupin přínosů. Ať už jste venku celý den a chcete, aby vaše baterie byla naposledy tak dlouho, jak je to možné, nebo musíte tuto práci rychle dokončit, máme pro vás produkt. S praktickým průvodcem piktogramem vám každý produkt v této nové brožuře pomůže vytěžit maximum z každé aplikace:

Šetření baterie

Využijte maximum ze svého náboje, s produkty pečlivě vybranými a testovanými pro prodloužení běhu na mlýnku na pravém úhlu.

Získejte více za své peníze, s výběrem abraziv pro váš bateriový stroj vybraný pro svůj dlouhý život.

Rychlá akce

Práce rychleji není těžší, s našimi vybranými abrazivami, které se ukázalo, že tuto práci dokončí v jakémkoli procesu broušení napájeného z baterie.

Seznamte se s Evropským aplikačním inženýrem Norton Paul Gray

Paul je aplikační inženýr s více než 20letými zkušenostmi a jedním z našich odborníků na abrasivy v Nortonu. S pozadím strojního inženýrství má Paul velké znalosti v abrazivech a jejich každodenní použití.

Když se ve jménu Nortonu nevytváří, přináší své odborné znalosti do zemí po celé Evropě, Paul najdete renovace domů, hraje na basovou kytaru ve své kapele a tráví čas se svou rodinou.

Paul zde odpovídá na některé z nejběžnějších otázek kladených na abraziva a bezdrátové brusky:

Mohu použít disky s mini úhlem na svém standardním bezdrátovém stroji?

Ano můžeš. Pomocí adaptéru upravte standardní mini rychlou změnu zálohovací podložky, aby se vešly. Díky jejich malé velikosti a menšímu napájení potřebného ze stroje se mini disky značně prodlužují o výdrži baterie.

Nahradí mlýnek na šňůru můj nástroj?

To opravdu záleží na vašich požadavcích na použití. pokud pravidelně používáte svůj provazovaný nástroj v těžkých aplikacích, odpověď zní pravděpodobně ne, ale to neznamená, že mlýnek na baterii pro vás nebude mít k dispozici. Nemusí to být váš stroj, ale vždy se to hodí

Jak dlouho bych měl očekávat, že moje mlýnek vydrží mezi poplatky?

Závisí to na typu práce, kterou s tím děláte. pokud neustále broudíte těžký materiál, pak vaše baterie nevydrží velmi dlouho (také v závislosti na velikosti typu baterie), ale pokud jste Dělat lehčí práci, používat doporučené disky a nechat baterii chladit mezi použitím, pak získáte mnohem více života na poplatek.

Mohu použít diskrétní hodnocení na 12 250 ot / min na mlýnku, který běží na 9 000?

Ano. spuštění disku při nižší rychlosti, než je jeho maximální kapacita, je dokonale bezpečné (nikdy nepřekročte maximální hodnocenou RPM na disku). Hledejte produkty s bezdrátou ikonou, abyste zjistili, zda jsou doporučeny pro výkon na mlýnku ovládané baterií.

Proč jsou u některých produktů lepší zrna oxidu hliníku než keramika?

Keramická zrna jsou pro vysoce výkonné stroje vysoce výkonné. Brusky poháněné baterií poháněné pravým úhlem běží při nižších rychlostech a generují méně tepla a síly. Proto potřebujete více drobivější zrno se slabší strukturou vazby, jako je oxid hliníku, aby zůstal ostrý a získal rychlý efektivní výsledek.

Potřebuji více než jednu baterii pro svou bezdrátovou brusku?

V ideálním případě ano-vždy je dobré mít zálohu nabitý a připraven k odchodu, takže vás nezachytí na práci.

Pro více informací o Nortonových abrazivních řešeních pro brusky bezdrátových úhlu se podívejte na průvodce Norton nebo kontaktujte místního zástupce Norton.

Jak používat ne tkané abrasivy

Průvodce k tomu, co jsou produkty ne tkaně a jak se používají pro přípravu a dokončení povrchu.

Ultimate SAW Blade Teeth Guide

Průvodce, proč jsou zuby čepele důležité, a může vám pomoci vybrat správnou čepel pro požadovaný povrch.

Místa, o kterých jste nikdy nevěděli, že byly použity abrazivní body

V tomto článku přezkoumáváme některá z nejasnějších míst, o kterých si nemusíte nutně myslet, že by zahrnovala použití namontovaných bodů.