Jak rozebrat šicí stroj brother ls 2125

Příčiny selhání

U elektricky poháněných šicích strojů často selhává reostat na patním regulátoru. Stroje poháněné motorem se nejčastěji porouchají kvůli nadměrným otáčkám. V pouzdře se pohybuje chapač těch šicích strojů, kde člun vykonává kmitavý pohyb (stroje Chayka, PMZ), v rohu prstencové drážky má prstencová drážka, ve které se hromadí konce nití, výztuhy z upravené tkaniny a další cizí příměsi. Zpomaluje pohyb háku a způsobuje těžký chod stroje. To je jednou z příčin silného přehřátí a poškození reostatu v nožním regulátoru a poruchy motoru.

Motor šicího stroje běží pouze na vysoké otáčky. To znamená, že reostatem neprochází proud. Konkrétní příčinu lze zjistit až po úplné demontáži nožního ovladače. Jednou z hlavních příčin je oxidace měděných destiček uvnitř grafitového sloupce.

Zapojením zástrčky se roztočí motor šicího stroje. patní regulátor nemá po zapojení volnoběh. Po opravě nožního ovladače jej zapojte a zkontrolujte, zda má volný chod (na předním okraji je to 10 mm).

Motor šicího stroje není pod napětím. Obvod od zásuvky k motoru je přerušen z důvodu oxidace měděných podložek v uhlíkových sloupcích reostatu nožního regulátoru šití.

Šicí stroj se po stisknutí nožního ovladače začne otáčet vysokou rychlostí. nožní ovladač má zkratovaný disk, reostat je vypnutý a uhlíkovými sloupky neprochází žádný proud. Obtok zkratováním. Demontujte ovladač šicí patky a odstraňte příčinu vypnutí reostatu.

Při zapojení do sítě s vypnutým pedálem se v motoru šicího stroje ozývá dlouhé hučení. přítlačný uzávěr šicího pedálu nemá volný chod. Nožní ovladač je třeba opravit. Za tímto účelem demontujte nožní pedál a posuňte kontaktní desky kotvy o něco dále od reostatu. Optimální volnost krytu nožního ovladače se určuje experimentálně. Na volném konci krytu přítlačné patky je přibližně 10 mm.

Motor šicího stroje pracuje nepravidelně. Reostat šicího pedálu nefunguje správně. Příčinou poruchy je otevřený obvod v části reostatu nožního ovladače. Příčin může být mnoho, ale všechny jsou způsobeny špatným kontaktem v zásuvných spojích. Pokud nejsou uhlíkové podložky reostatu roztavené, můžete pedál opravit.

Pro radu a ceny za opravy a seřízení šicích strojů nám zavolejte:

Každý den kromě neděle.

Než zavoláte opraváře šicích strojů, pokuste se sami zjistit příčinu poruchy šicího stroje:

  • Zkontrolujte zásuvku, do které je šicí stroj zapojen;
  • zkontrolujte, zda je nit správně navlečena (viz návod k šicímu stroji);
  • a připravte si následující informace:
  • značicího stroje;
  • Úplný název modelu vašeho šicího stroje (viz také technický list stroje);
  • závada šicího stroje (nefunkčnost, neobvyklý hluk, nerovnoměrný steh, nešitý steh);
  • Vaše kontaktní údaje (domácí nebo pracovní telefon).

Co dělat, když jehla nejede nahoru a dolů?

Zaseknutá jehlová tyč nebo jehla je velmi závažný problém, jeho oprava vlastníma rukama je velmi obtížná. Chcete-li se vyhnout vážnějším problémům, je nejlepší přivolat odbornou pomoc.

Proč se ručička nepohybuje?

  • Někdy se stává, že stroj s klikatým stehem zamotá nitě v oblasti háčku. Když se jehla zachytí v klubku nití, může se tam zachytit. Pokud budete pokračovat v sešlápnutí pedálu pohonu, stroj bude bzučet, ale jehla zůstane na místě, nebo se špička jehly úplně ulomí. Pokus o vyjmutí jehly lze provést opatrným ručním otáčením ručního kola. Pokud nejste schopni odstranit jehlu sami, obraťte se na odborníka.
  • Nesprávné mazání může také způsobit zaseknutí jehlové tyče. Nezřídka se naši řemeslníci setkávají s následky mazání strojní jednotky rostlinným olejem, olivovým olejem nebo jinými nevhodnými kapalinami. Stane se následující. Nevhodný olej se na vzduchu odpařuje, houstne a vytváří lepivý film. Provoz stroje je ztížen. V tomto případě je třeba stroj zcela rozebrat, namočit všechny díly a součásti do parafínu a pečlivě odstranit všechny stopy mastného filmu. Správně to zvládne pouze profesionální dílna.

Šicí stroj Brother LS-3125 S

Brother LS-3125 S. Vaše hodnocení. Každý, kdo má doma sovětský šicí stroj, si toho hned všimne.

rozebrat, šicí, stroj, brother, 2125

Šicí stroj Brother LS3125s spolehlivě zvládne základní šicí operace. Pozitivní zpětná vazba a rozumná cena doporučují tento model pro začátečníky.

Oficiální instruktážní video BROTHER o používání stehovače. Šicí stroj BROTHER SL 10. Vhodné pro Brother RS-200, Brother LS. Kvalitní šicí stroj brother ls 3125 s za přijatelnou cenu. Internetový obchod sewingmarket. široká nabídka šicích strojů a produktů pro šití.

Brother JS-23. Oprava šicích strojů. Video 0.

Šicí stroj Brother RS-35

Prozkoumejte naši nabídku elektromechanických šicích strojů pro začátečníky, mírně pokročilé i pokročilé uživatele a najděte si ten pravý pro vás.

Šicí stroj 61 166 zobrazení 22:08 Návod k použití šicího stroje. Šicí stroj BROTHER SL-10 a podobné modely. Doba trvání: 18:27. Návod k použití Brother RS-35 (Šicí stroje) Užitečné odkazy Vtipy Jaká střecha nemá ráda rychlou jízdu?! Články Základna bezplatných návodů k použití domácích spotřebičů.

Brother JS-23. Oprava šicích strojů. Video 0.

Před demontáží stroje

Nejprve odstraňte všechny díly, které nevyžadují speciální nářadí. Začněte s odnímatelným stolem a poté odpojte přítlačnou patku. Vyjměte destičku jehly. K tomu použijte plochý šroubovák a odstraňte pouze jeden šroub (někdy dva). Samozřejmě je třeba vyjmout cívku a plastový chapač nebo krytku cívky, vyjmout cívku a neublížit si, neublíží ani vyjmutí jehly a. Nyní je třeba odstranit šroub označený šipkou na fotografii a opatrně sejmout přední kryt. V horní části předního krytu je speciální západka, kterou je třeba odjistit, než ji „vytáhnete“ silou.

Všechny šrouby nemusí být na jedné „hromadě“. Při opětovné montáži bude obtížné zjistit, který šroub má jaké umístění. Označte si je, jak chcete. Vedle každého šroubku (šroubků) můžete například položit list papíru.

Problémy s provozem šicího stroje Brother LS-2125

Dobré ráno. V šicím stroji Brother LS-2125 snížil tlačný materiál a netlačí materiál, v čem je problém??

Horní nit nechytá spodní nit v šicím stroji před více než 3 měsíci Šicí stroj Brother LS-2125

Zdravím všechny. U šicího stroje Brother LS-2125 nezachytává horní nit spodní nit v knoflíkové dírce, jak ji nezávisle nastavit??

Šicí stroj se zasekává před více než 6 měsíci Šicí stroj Brother LS-2125

Dobré ráno. Šicí stroj Brother LS-2125. Na hřídeli a člunku není navíjení závitu. Při uvolněném šroubu jehlové svorky.

Šicí stroj klepe a nekličkuje před více než rokem The Brother LS-2125 sewing machine

Dobré ráno. Šicí stroj Brother LS-2125 po šití plachty ztratil synchronizaci, t.к. Hnací hřeben je opotřebovaný. Vyměnil jsem vodicí lištu, ale.

Kompenzační pružina v šicím stroji vyšla před více než rokem Šicí stroj Brother LS-2125

Dobrý den. Náš šicí stroj Brother LS-2125 má z ničeho nic kompenzační pružinu. Prosím, poraďte, jak to udělat.

Šicí stroj brother not sewing před více než rokem Šicí stroj Brother LS-2125

Spout does not turn the hook more than a year ago Šicí stroje Brother LS-2125

Při otáčení ručním kolem a sešlápnutí nožního pedálu se výlevka neotáčí, ale ručně ji můžete otočit dovnitř. Jak problém vyřeším?

Motor pro brother ls-2125 před více než rokem Šicí stroj Brother LS-2125

Potřebujete motor pro šicí stroj Brother LS-2125. Kde koupit?

Horní steh je dobrý a spodní steh se zvedá a slyšitelně kliká, prosím, poraďte, jak nastavit?

Šicí stroj nemá přepínání režimů před více než rokem Šicí stroj Brother LS-2125

Šicí stroj Brother LS-2125 má knoflík na pozici 6 a přepíná stehy od 6 do 10. Nelze použít oka 1 až 5 a 11 až 14.

Dobrý den, šicí stroj Brother LS-2125 začal míchat nit v raketoplánu první steh, dal mu opravu řekl, že je třeba.

Opravy šicích strojů Brother Kiev

Pokud se chystáte zakoupit nebo již vlastníte šicí stroj Brother, můžete si být jisti jeho spolehlivostí a kvalitou. Vždyť motto tohoto známého výrobce zní: „Kvalita na prvním místě“. Bohužel bez ohledu na to, jak je stroj spolehlivý, se může kdykoli porouchat.

Důvodů může být celá řada. od banálního opotřebení mechanických nebo elektronických součástí až po zanedbání provozních pravidel předepsaných výrobcem ze strany uživatele. Naše servisní středisko provádí opravy šicích strojů Brother (Kyjev) za nejdostupnější ceny na Ukrajině.

Šicí stroj Brother LS-2125

Brother LS-2125 má kyvný chapač jako každý jiný levný šicí stroj. Jeho hlavní výhodou je, že je kovový, a tudíž spolehlivější, ale má i nevýhody. Rychlost šicího stroje s tímto raketoplánem je nízká, vyšší provozní hluk, nižší kvalita stehu. Pro domácí použití, domácí šití a drobné opravy jsou však tyto stroje naprosto vyhovující.

Pokyny pro šicí stroje Brother

2340CV SM. Stav: ZDARMA. Typ souboru: pdf. Velikost souboru: 682.68 kB. Staženo: 999 krát.

2340CV UG. Stav: ZDARMA. Typ souboru: pdf. Velikost souboru: 1.67 MB. Staženo: 375 krát.

929D(diferenciální posuv )Servisní příručka. Stav: ZDARMA. Typ souboru: pdf. Velikost souboru: 514.15 kB. Staženo: 382krát.

Ace I, Ace II 825-835 SM-. Stav: ZDARMA. Typ souboru: pdf. Velikost souboru: 2.02 MB. Staženo: 1868 krát.

How To Fix Brother LS-2125 Sewing Machine

Servisní příručka Ace III. Stav: ZDARMA. Typ souboru: pdf. Velikost souboru: 994.21 kB. Staženo: 915 krát.

BrotherNV600 Ruština-. Stav: ZDARMA. Typ souboru: pdf. Velikost souboru: 3.93 MB. Staženo: 1184 krát.

CS8100 SM-. Stav: ZDARMA. Typ souboru: pdf. Velikost souboru: 4.21 MB. Staženo: 1598krát.

ES-2xxx SM-. Stav: ZDARMA. Typ souboru: pdf. Velikost souboru: 3.03 MB. Staženo: 307 krát. LS1217 SM. Stav: ZDARMA. Typ souboru: pdf. Velikost souboru: 361.84 kB. Staženo: 594 krát.

LS1717-1817 SM. Stav: ZDARMA. Typ souboru: pdf. Velikost souboru: 355.61 kB. Staženo: 283 krát.

LS2220-2720-2820-2920 Servisní příručka. Stav: ZDARMA. Typ souboru: pdf. Velikost souboru: 364.61 kB. Staženo: 566krát.

M1034D SM. Stav: ZDARMA. Typ souboru: pdf. Velikost souboru: 384.92 kB. Staženo: 330 krát.

M2100 SM. Stav: ZDARMA. Typ souboru: pdf. Velikost souboru: 1.14 MB. Staženo: 397krát.

M3000 SM. Stav: ZDARMA. Typ souboru: pdf. Velikost souboru: 1.3 MB. Staženo: 349krát.

M955 SM. Stav: ZDARMA. Typ souboru: pdf. Velikost souboru: 945.56 kB. Staženo: 756krát.

M965 SM. Stav: ZDARMA. Typ souboru: pdf. Velikost souboru: 1.09 MB. Staženo: 406 krát.

M975E SM. Stav: ZDARMA. Typ souboru: pdf. Velikost souboru: 1.17 MB. Staženo: 484 krát.

NC21S2 UM-. Stav: ZDARMA. Typ souboru: pdf. Velikost souboru: 4.05 MB. Staženo: 840 krát.

NC-8100 SM. Stav: ZDARMA. Typ souboru: pdf. Velikost souboru: 1.92 MB. Staženo: 243 krát.

NV4000D SM-. Stav: ZDARMA. Typ souboru: pdf. Velikost souboru: 6.95 MB. Staženo: 720krát.

NX200 SM. Stav: ZDARMA. Typ souboru: pdf. Velikost souboru: 909.81 kB. Staženo: 430 krát.

NX400 SM-. Stav: ZDARMA. Typ souboru: pdf. Velikost souboru: 4.58 MB. Staženo: 936 krát.

NX600 SM-. Stav: ZDARMA. Typ souboru: pdf. Velikost souboru: 4.86 MB. Staženo: 874 krát.

Old Pr600 MoiveM-. Stav: ZDARMA. Typ souboru: pdf. Velikost souboru: 3.14 MB. Staženo: 276 krát.

Servisní příručka PE150. Stav: ZDARMA. Typ souboru: pdf. Velikost souboru: 893.2 kB. Staženo: 383 krát.

PE150 SM. Stav: ZDARMA. Typ souboru: pdf. Velikost souboru: 892.27 kB. Staženo: 347 krát.

PE-DESIGN Ver.5.0 PartsService. Stav: ZDARMA. Typ souboru: pdf. Velikost souboru:. Staženo: 304 krát.

PR600 SM-. Stav: ZDARMA. Typ souboru: pdf. Velikost souboru: 5.12 MB. Staženo: 1021 krát.

PS57 SM-. Stav: ZDARMA. Typ souboru: pdf. Velikost souboru: 797.52 kB. Staženo: 383 krát.

PX 200 SM. Stav: ZDARMA. Typ souboru: pdf. Velikost souboru: 601.75 kB. Staženo: 1014krát.

Star110 140SM-. Stav: ZDARMA. Typ souboru: pdf. Velikost souboru: 712.78 kB. Staženo: 488krát.

Star 230 240 T4 UG-. Stav: ZDARMA. Typ souboru: pdf. Velikost souboru: 2.47 MB. Staženo: 357 krát.

STAR240E-230E-PS57-PS55-PS53 Servisní příručka. Stav: ZDARMA. Typ souboru: pdf. Velikost souboru: 1.39 MB. Staženo: 394 krát.

XL2120 SM. Stav: ZDARMA. Typ souboru: pdf. Velikost souboru: 1.6 MB. Staženo: 411 krát.

XL4050 SM-. Stav: ZDARMA. Typ souboru: pdf. Velikost souboru: 973.68 kB. Staženo: 447krát.

Servisní příručka XL6040-6050-6060. Stav: ZDARMA. Typ souboru: pdf. Velikost souboru: 1.03 MB. Staženo: 759krát.

XL6452 SM. Stav: ZDARMA. Typ souboru: pdf. Velikost souboru: 1.06 MB. Staženo: 847krát.

Brother NV400. Stav: ZDARMA. Popis: Počítačový šicí stroj. Uživatelská příručka. Kvalita: 100%. Typ souboru: pdf. Velikost souboru: 4.06 MB. Staženo: 792 krát.

Brother PR650-. Stav: ZDARMA. Vyšívací stroj. Uživatelská příručka. Kvalita: 100%. Typ souboru: pdf. Velikost souboru: 16.39 MB. Staženo: 925krát.

Katalogy dílů pro šicí stroje Brother naleznete na stránce Katalogy dílů Brother.