Jak zkontrolovat pravost nářadí Bosch podle čísla

38XS GATES Autodíl

Tento náhradní díl je k dispozici na skladě v Kolíně nad Rýnem.Přesně tak! Vyzvednout si ji můžete ještě týž den.

Minimální cena dílu je od 529 UAH Dodací lhůta dílu je od 1 dne K dispozici jsou také náhradní díly (analogy) za cenu od 334 UAH.30799999999994 грн. a dodací lhůta od 1 dne

Máte nějaké dotazy?? Zavolejte nám! Pro více informací o 5238XS GATES kontaktujte telefonicky naše manažery: (063) 618-92-96, (067) 382-53-29, (094) 966-03-17, (095) 654-21-60.

Systém Bosch KeySecure. snadné a pohodlné ověřování pravosti náhradních dílů Bosch

Společnost Bosch používá vícestupňový systém KeySecure k ochraně řady automobilových dílů proti padělání. Dokáže zkontrolovat pravost elektrických palivových čerpadel, lambda sond, snímačů průtoku vzduchu, startérů a alternátorů a také součástí vstřikování nafty, jako jsou žhavicí svíčky, tlakové ventily, vstřikovací ventily, dvojice pístů a rozprašovače.

Obaly výrobků chráněných technologií KeySecure jsou opatřeny speciální nálepkou, která obsahuje bezpečnostní kód a hologram. To vám umožní rychle ověřit pravost dílu, aniž byste museli otevírat krabici.

První generace nálepek KeySecure se objevila v roce 2007 a obsahovala 15znakový kód a standardní hologram. V roce 2009 byl na nálepkách zaveden kód MAPP, který umožnil automatické snímání znaků. Od roku 2012 má systém 16místný bezpečnostní kód a hologram je nyní očíslován tak, aby odpovídal poslednímu znaku kódu.

zkontrolovat, pravost, nářadí, bosch, čísla

Díky všem těmto změnám je nyní ověření pravosti dílu Bosch rychlé, snadné a pohodlné díky ověřovací službě KeySecure. Použijte mobilní aplikaci NeoReader pro chytré telefony se systémem Android a iOS. Aplikace je k dispozici na GooglePlay Market a Appstore pod názvem „NeoReader“. Odkazy na aplikaci jsou k dispozici také na webových stránkách Bosch Parts v části Repair & Service. Po stažení otevřete aplikaci NeoReader, namiřte fotoaparát chytrého telefonu na kód MAPP nálepky KeySecure a aplikace automaticky provede online dotaz. Pravost výrobku si můžete ověřit také na adrese protect.Bosch.Uživatel může také ověřit pravost produktu ručním zadáním bezpečnostního kódu z nálepky KeySecure.

Po ověření bude uživatel informován o pravosti výrobku. Jeden z barevných kódů se zobrazí v mobilní aplikaci. Zelená barva znamená, že bezpečnostní kód byl poprvé zaregistrován a že výrobek je pravý. Žlutá barva značí, že jedinečný kód je správný, ale byl již několikrát zadán. to je charakteristické pro padělky. V takovém případě se obraťte na svého prodejce a požádejte o vrácení nebo výměnu výrobku za originální výrobek Bosch. Pokud se při kontrole rozsvítí červená kontrolka, znamená to, že jedinečný kontrolní kód je poškozený, nesprávný nebo neexistuje.

Jak poznat falešný Bosch?

Výrobky uváděné na trh pod značkou Bosch se vždy vyznačovaly vysokou kvalitou konstrukce a materiálů, dlouhou životností a vysokou úrovní bezpečnosti obsluhy během pracovního procesu. A proto je mnohem dražší než jeho nekvalitní analogy. A samozřejmě se v důsledku moderního trhu s nástroji objevuje stále více tzv. replik, jinými slovy padělků nástrojů.

V tomto článku chceme hovořit o tom, jak rozeznat padělek od originálu a neutratit spoustu peněz za šmejd?

Při výběru výrobku s označením Bosch byste měli věnovat pozornost především barvě pouzdra a těla nářadí. Pouzdro a tělo, které patří k originálnímu nástroji, je modré a tzv. spotřebitelská řada je v zelené barvě.

Dále logo společnosti. Název na pouzdře a těle nástroje je vyražený a sytě červený. Na falešném nástroji je logo obvykle tvořeno nalepenými písmeny.

Tělo. Originální nástroj má modročerné pouzdro, ale padělek je modromodrý. Také na tělese padělku se obvykle vyskytují nerovnosti, otřepy z odlévání, vůle a velké mezery.

Informační štítek na padělaném nástroji je tenká fólie a plastová destička. Neobsahuje informace o zemi výroby, ale má charakteristický hieroglyfický nápis. Také kód výrobku (desetimístné číslo) padělku neodpovídá číslu dílu Bosch.

Falešný nástroj má nerovnoměrný a nedbalý nátěr spínače. Pravý Bosch má aretační tlačítko, padělky ho nemají.

Zvláštní pozornost byste měli věnovat také záručnímu listu. Musí být ve formátu A4, kód nářadí a kontaktní údaje na servisní střediska Bosch.

Příručka musí obsahovat překlad do ruštiny.

BeConnected from Bosch Power Tools | FREE WARRANTY EXTENSION, PRODUCT INFO, GENUINE TOOL CHECK

také se stává, že kabel na padělaném nástroji má velmi silný a štiplavý zápach gumy.

Jak rozpoznat napodobeninu nářadí Bosch?

Výrobky uváděné na trh pod značkou Bosch se vždy vyznačovaly vysokou kvalitou montážních a konstrukčních materiálů, trvanlivostí provozu a vysokou úrovní bezpečnosti obsluhy při práci. No, on stojí řádově, ne-li vůbec dražší než jejich nekvalitní protějšky. A samozřejmě se na dnešním trhu objevuje stále více „replik“ nebo padělků těchto nástrojů. Budprokat nejen půjčuje elektrické nářadí, ale je také oficiálním prodejcem společnosti Bosch. U nás si můžete koupit pouze originální nářadí s originální zárukou a my vám rádi poradíme, jak rozeznat padělek od originálu.

Hlavní rozdíly, na které je třeba si dát pozor:

1) Při výběru výrobků se značkou Bosch věnujte pozornost barvě pouzdra a krytu. Barva pouzdra a krytu profesionálního nástroje. Modrá a pro kutily a zahradní nářadí. zelená. Logo Bosch na pouzdře a krytu. je reliéfní a má sytě červenou barvu. Na padělcích je logo obvykle tvořeno nalepenými písmeny.

2) Pouzdro skutečného profesionálního nástroje. Modročerná, falešná je modrošedá. Pouzdro bylo neodborně smontováno s padělky a vykazuje známky opotřebení. „Otřepy z odlévání, vůle a velké mezery.

3) Informační štítek na padělaném výrobku je vyroben z tenké fólie nebo plastové destičky. Na tomto štítku není uvedena země výroby, ale je na něm hieroglyfický nápis. Kód výrobku (desetimístné číslo) neodpovídá kódu výrobku v katalogu Bosch. Barva na spínači je odfláknutá a má šmouhy. Originální nástroj musí mít tlačítko. Pokud používáte západkový spínač, padělaný výrobek jej nemusí mít.

4) Zkontrolujte záruku a uživatelskou příručku. Originál záručního listu by měl být formátu A4, nutně růžové barvy s vodoznaky. Na záručním listu je uvedeno 16místné číslo, kódové číslo nářadí, adresa servisního střediska Bosch. Příručka musí mít ruský překlad. Pozor na napodobeniny!

zkontrolovat, pravost, nářadí, bosch, čísla

5) Pokud se vám někdo pokusí prodat rotační brusku nebo přímočarou pilu Bosch.NEPOSKYTUJÍ ZÁRUKU! je DUPLEX. Společnost Bosch tyto sady nevyrábí.

Klasifikace hořáků Bosch

Hořáky Bosch se obvykle dělí na profesionální a spotřebitelské modely. Domácí rotační nářadí váží podstatně méně než profesionální nářadí a má příkon až 900 W. Nevýhodou domácích vrtaček je špatné chlazení motoru a vysoká tendence ke zpětnému rázu.

Mezi výhody profesionálních hořáků Bosch patří:

  • vysoký výkon;
  • účinnost chlazení motoru;
  • Přítomnost zařízení pro tlumení vibrací;
  • dlouhodobé používání.

Dvě hlavní nevýhody: vysoká cena a vysoká hmotnost.

Název a vzhled modelu, o který máte zájem, si můžete ověřit na oficiálních stránkách společnosti Bosch nebo na stránkách našeho internetového obchodu; právě špatné kopírování designu a obtíže při reprodukci anglicky mluvících názvů nejčastěji prozrazují čínské řemeslníky.

Zjevná známka padělání. chybně napsaná jména. Označení na původním nástroji musí být zvýrazněno původním písmem. Písmo a logo si můžete stáhnout do telefonu nebo vytisknout předem. Rozdíly jsou sice nepatrné, ale lze je snadno zjistit porovnáním.

Na padělcích může být nalepeno logo Bosch. Padělky mají často nálepku se sériovým číslem a také nálepku s hieroglyfy a neexistujícím názvem modelu.

Originální barvy Bosch jsou zelená a černá (červené spínače a logo) pro domácí elektrické nářadí a modrá a černá (červené logo) pro profesionální nářadí. Původní modely mohou mít také kovové vnější části, které jsou většinou matné.

Protiskluzové podložky u některých napodobenin ve skutečnosti chybí a rukojeti jsou jednoduše natřeny vhodnou barvou, aby vypadaly podobně.

Originální nářadí Bosch nemá žádné vrypy ani zubaté hrany a díly do sebe hladce zapadají a nevytvářejí mezery.

Záruční list musí být označen vodoznakem, identifikací výrobku a 16místným číslem. Příručka v ruštině je nutností.

Sada nářadí. Společnost Bosch nevyrábí sadu vrtačky a brusky nebo přímočaré pily a brusky. jedná se o padělky.

Rádi bychom vám připomněli, že padělané díly nejenže nesplňují požadavky na výkon, ale nevztahuje se na ně záruka a servisní střediska je neservisují. Může být jejich používání nebezpečné?

Lze k broušení povrchu pro obkládání použít rotační nástroj nebo vrtačku??. Při provádění takových prací (např. při použití drátěného kartáče) je sklíčidlo hořáku vystaveno silným bočním silám, na které není běžně konstruováno. V důsledku toho může dojít k deformaci sklíčidla. Proto doporučujeme provádět tyto práce pomocí speciálního nástroje.

Vrták se do sklíčidla zasouvá s určitou vůlí. To je normální?. Ano, je! V takových situacích je tolerována určitá hra. Při vrtání je vůle nutná i pro příklep.

Co byste měli hledat na nástroji pro určení země výroby. čárový kód nebo typový štítek?. Chcete-li zjistit, ve které zemi bylo konkrétní nářadí vyrobeno, hledejte nápis „Made in“. Nespoléhejte na hodnoty čárového kódu, ty udávají, pro kterou zemi byl výrobek vyroben.

Na nástroji je nápis „Made In PRC“. To je normální?. Ano, toto je ověřená informace 🙂 Některé nářadí Bosch Professional se vyrábí ve vlastních továrnách Bosch v Číně nebo Malajsii. A samozřejmě splňují všechny profesionální standardy se stejnou oficiální zárukou. Kromě toho se nástroje vyrobené v Číně často stávají oblíbenými u uživatelů. pily jako GKS 190 a GCM 12 GDL jsou již dlouho lídry na trhu ve svých oborech. Akumulátorové šroubováky malajsijské výroby (zejména model GSR 18 V-EC) si získaly srdce uživatelů po celém světě!

Musím registrovat samotné nářadí Bosch Professional, abych si mohl/a vzít záruku??. Povinné! Chcete-li získat tříletou záruku Bosch, musíte se zaregistrovat online ( https:// webapp3.Bosch.de /warranty/ ru-RU/start.Do ) a zaregistrujte nástroj do čtyř týdnů od zakoupení. Poté získáte záruční list a oficiálně prodlouženou záruku Bosch na tři roky.

Jak zjistit sériové číslo nástroje a číslo objednávky?. Všimněte si typového štítku Bosch. Vlevo nahoře najdete desetimístný kód. To je číslo objednávky. Musíte ho zadat také při registraci, abyste prodloužili záruku.

Rozdílná objednací čísla na nástroji a pouzdru. To je normální?. Ano. Číslo na nástroji je pouze číslo kompletní sady a číslo v kufříku je pouze číslo nástroje. Proto se liší.

Jak zkontrolovat pravost nástroje a vyhnout se padělkům?. Pokud se chcete přesvědčit o originalitě zakoupeného nástroje, můžete navštívit webové stránky (http:// www.powertools a ftersalesservic e.com/public/ boschprof/ service?lgRedire ct=trueLG=ruc ountry=en) a zadejte kód služby. Pokud je nářadí originální, zobrazí se schéma a případné náhradní díly. Abyste se vyhnuli nákupu padělku, doporučujeme vám obrátit se pouze na uznávaného prodejce Bosch Professional.

Je na nástroj poskytována záruka?. Stroj podléhá běžnému opotřebení, takže se na něj nevztahuje záruka. S výjimkou ojedinělých případů, kdy lze potvrdit výrobní vadu.

Padělání hořáků Bosch

Již vícekrát mi byla prodána padělaná úhlová bruska na 230″ kotouče. Výkon motoru této úhlové brusky stačil pouze k tomu, aby se otáčel bez kotouče. Jednotku jsem nemohl používat. A točilo se v opačném směru Nevadí. Na YouTube je k dispozici pohled na Alexandra z Brestu (Alexander M.Brest) o tom, jak rozeznat padělek GBH 2-26 od originálu.Každopádně v poslední době se objevily další kopie. A je téměř nemožné je od sebe rozeznat. A jestliže jeden z nich vynikal alespoň svou velikostí, ostatní dva byly k nerozeznání!

Bohužel jsem zapomněl vyfotit originál. Ale to by moc nepomohlo.к. nářadí bylo špinavé. Připadalo mi, že kryt motoru je lehčí než obvykle. Je tmavě modrá, ale má světlejší odstín.A druhý De Jau Vue nemá červené oko, které můžete zachytit prsty při přepínání zpátečky. Vyskočil tedy sám a ztratil se. V originále to není! Vždy je na místě. Štítek s názvem má také trochu jinou velikost písma a je matný. V originále je štítek lesklý a čísla jsou menší. A co je nejdůležitější.Nástroj jsem spustil přes servisní program. Výsledek je vidět na fotografii. článek je převzat z jiného nástroje. Pokud se nemýlím GBH 2. 20D model má stejný případ, a zde číslo dílu není ani evropský trh Nehledal jsem dále.1) Při objednávání od oka hrozí 70% chyba.2) Kvalita je velmi špatná. Dávat originální drahé díly do nekvalitního padělku je hloupost.

Jak se vyhnout nákupu padělku?1. Nekupujte nářadí z ruky nebo na trhu.2. Pokud se tak rozhodnete, vyžádejte si záruční list s razítkem autorizovaného prodejce.3. Všechno modré nářadí Bosch má desetimístné číslo dílu. Na obalu začíná referenční číslo vždy nulou a číslem 3 na nástroji. Trik spočívá v tom, že číslo dílu na krabici, můžete vidět, jak by to mělo vypadat v originále. (Sériové číslo má 9 číslic) A tak dále. Pokud najdu něco dalšího zajímavého, napíšu to sem)

Bezdrátový nebo akumulátorový

Nářadí s vlastním pohonem je ušetřeno většiny dětských nemocí. Výkon a robustnost akumulátorových strojů lze nyní porovnávat s jejich bezdrátovými protějšky. Výrazné prodloužení provozní doby na jedno nabití. Baterie a technologie obecně se staly praktičtějšími. Navzdory stále poměrně vysoké ceně již mnoho profesionálů zcela přešlo na akumulátorové stroje a mají tak k dispozici mobilní, bezpečné a ergonomické nářadí. O akumulátorovém nářadí jsme podrobněji hovořili v článku z minulého týdne.