Nejlepší sekačky na trávu s baterií pro 2023. Bezdrátová sekačka poháněná

Yardforce 120vrx lithium-ion 22 ″ sekačka 3 v 1: recenze produktu

Vysoce kvalitní bezdrátová sekačka, která sníží ½ akr trávníku pouze na jeden náboj.

Lithium-Ion 22 ″ bezdrátová sekačka na dvoře síla 120vrx lithium-ion. Nejsem cizinec na výrobky.

Oba tyto produkty se mi líbily natolik, že jsem skočil na šanci vyzkoušet si novou sekačku na baterii.

SPECIFIKACE

Sekačka na dvorní sílu v jeho přirozeném stanovišti.

PRVNÍ DOJMY

Když jsem byl dítě, krabička na mikrovlnnou troubu spadla ze zadní části pickupu, který před námi řídil několik yardů. Byla to ta nejúžasnější věc, jakou jsem kdy viděl. Krabice se odrazila, odešla ve vzduchu a několikrát se zhroutila, než se usadila na straně silnice, stejně jako můj táta se otočil a znovu získal kontrolu nad naším měděným zbarveným vozem Pontiac Catalina Station Station.

Mimochodem, box na dvoře na mé příjezdové cestě dorazil přibližně ve stejném stavu jako ta krabička, kterou jsem viděl, jak skáká z pickupu před 45 lety. Když jsem se pokusil přesunout krabici, dozvěděl jsem se proč: Věc byla těžká. Možná několik lidí, kteří to přesunuli, převalili to na konci pro cvičení.

Krabice absorbovala to, co vypadalo jako závažné bití, takže sekačka nemusela

Zmíním se o stavu krabice, aby se netrpěla na dodávce, ale chvály, jak byla jednotka zabalena a izolována proti šoku. Sekačka dorazila bezpečně a zvuk, i když krabice vypadala jako utracená piñata.

Uvnitř jednotka seděla zasazená do dvojitě zděné lepenky

Nastavení

Před přečtením příručky operátora jsem účtoval obě baterie. Zatímco krabička obsahovala 2 baterie a pouze 1 nabíječka, měl jsem další nabíječku, když jsem testoval dvorku Lithium iontové baterie loděnice 120vrx. Bonus!

Pokud jste někdy používali lithium-iontovou baterii a nabíječku, znáte vrták. Nabíječka se připojuje k standardnímu výstupu zdi. Můžete dokonce namontovat nabíječku na zeď, abyste ji dostali nahoru a ven z cesty. Baterie se potom sklouzne na kolejnice nabíječky, dokud neklesne na místo.

Když zůstane červené i zelené světlo, baterie je plně nabitá. Upozorňujeme, že se ventilátor ve vaší nabíječce baterie zapojí, zatímco se baterie nabíjí. To je normální.

Jeden z mých nabíječek dvou yardů v akci.

Pamatuji si, že jsem si koupil hračku s regulovanou rádiem 4 × 4 před několika lety. Přišlo to s dobíjecími bateriemi. A vzpomínám si, že tyto baterie vzaly to, co vypadalo jako hodiny nabití a minuty na propuštění.

Naštěstí se věci změnily s novou generací lithium-iontových baterií, jako jsou ty, které používají Yard Force. Obě baterie byly zcela nabité za méně než 25 minut. Impozantní.

Zatímco se baterie nabily, podíval jsem se na těžký předmět přede mnou a přemýšlel, jak bych z útulné krabice zmenšil jednotku. Naštěstí pod příručkou pro ořezávání trávy a boční propouštění seděl majitel. A ještě překvapivější je, že jsem se posadil a četl si to. Tam jsem našel svou odpověď. „Otevřete karton úplně řezáním každého rohu [krabice] shora dolů.“

Whew! To mi zachránilo výlet do chiropraktika.

Ořízněte boky krabic, abyste snadno odstranili sekačku a veškerý obsah.

Po odstranění vaku, bočního vybíjení skluzu, manuálu majitele, baterií a nabíječky, narovnal jsem a upevnil rukojeť na polohu.

Po odstranění ochranné lepenky z kolem spojovacích prvků upravte rukojeť do vzpřímené polohy.

V odemčené poloze vám upevňovací prvky umožňují složit rukojeť a minimalizovat podlahovou plochu pro skladování v sezónách mimo.

Rukojeť může být upravena ve třech různých pozicích tak, aby vyhovovala různým výškám a délkám paží.

Popisovač můžete upravit do 3 pozic. Pro mou výšku a délku paží jsem zjistil, že střední zářez perfektní. Jednoduše vložte kolík do zářezu a vyzkoušejte různé pozice. Jakmile zjistíte, co se cítí nejpohodlnější, zamkněte spojovací prvky na místě.

Upevňovací prvek rukojeti v odemčené poloze.

Miloval jsem skutečnost, že neexistovaly žádné šrouby ani klíče. Zamykání rukojeti na místě lze provést jednou rukou.

Zajištění spojovacích prostředků na každé straně rukojeti je zamkne na místo.

Možnosti oříznutí trávy

Dále máte několik možností, ze kterých si můžete vybrat, pokud jde o to, co se stane s vašimi výstřižky z trávy: můžete je mulčit, použít boční propuštění, abyste je vyhodili doprava od sekačky, nebo je můžete zabalit. Dovolte mi zaškrtnout tyto možnosti nastavení pro každou z nich, abyste získali pocit, jak snadné je přepínat mezi možnostmi.

Zvedněte zadní skluz a vložte nebo odstraňte připevnění mulče nebo připevněte chytač trávy

Možnost mulčování

Jednotka je dodávána s tvrdým vloženým lisovaným plastovým přístavcem. To znamená, že pokud si přejete mulčit výstřižky z trávy, nemusíte nic dělat.

Když je tvrdá plastová zástrčka sklouzla na místo, vaše sekačka se stane silným mulčákem.

Možnost bočního vypouštění

Nastavení možnosti bočního propuštění vyžaduje tři snadné kroky. Nejprve vyjměte pevnou plastovou mulčovací zátku. Za druhé, zvedněte boční propuštění. Zatřetí, zavěste tvrdý plastový výtokový skluz pod kovové kolíky, které jsou připevněny k sečení paluby. Jsi hotový!

Zvedněte boční kryt a zavěste skluz přes připojené kovové kolíky.

Travní taška

Nastavení travního sáčku pro sběr výstřižků je stejně jednoduché. Nejprve zvedněte zadní bezpečnostní chlopni a vyjměte pevnou plastovou mulčovací zátku (pokud je vložena) ze zadní části jednotky. Za druhé, zvedněte boční propuštění a vyjměte skluz bočního propuštění (pokud je připojen). Nakonec zarovnejte kovové háčky na travní sáčku s připojenými kovovými kolíky pod zadní bezpečnostní chlopní a uvolněte se přes sloty. A je to. Jste připraveni sekat 18.5 galonů v hodnotě výstřižků trávy před vyprazdňováním tašky.

Chcete.li připojit zadní trávník, zvedněte zadní bezpečnostní chlopni a zavěste kovové špendlíky na připojených kovových slotech.

Bezpečnost (pro vás a jednotku)

Jako vždy byste měli nosit bezpečnostní brýle (jako jsou tyto z Wiley-X), ochranu sluchu a boty s blízkým tokem při provozu jakéhokoli druhu napájecího zařízení. Potupující pinekon nebo kulička na cukrová guma může v těle zadat oko nebo nechat zub. V této poznámce vám udělá čas na vyzvednutí padlých tyčinek, větví a podobných předmětů vám může poskytnout zvláštní ochranu před zraněním a zároveň brání jednotě před přezdívanou nebo poškozenou čepelí.

Spusťte motory (nebo bezkartáčové motory)

Jakmile jsou obě baterie nabity, zasuňte je do slotů baterie na horní části sekačky. Poslouchejte kliknutí a dozvíte se, že je máte bezpečně na místě.

Zarovnejte drážky v baterii s odpovídajícími drážkami uvnitř slotů baterie a klikněte na místo.

Dále nastavte nastavení výšky řezu, která vyhovuje vašemu vkusu. Vybral jsem 3 “, abych vyzkoušel, jak se mi líbila výška trávy. Jako účes můžete vždy vzlétnout více, ale nemůžete jej vrátit, jakmile je pryč.

Experimentoval jsem s různými výškami řezání. Na 1.5 “, skalpoval jsem svůj trávník ne přesně ten vzhled, pro který jsem šel. Zvyšování jednotky do 4 ”, jednotka prošla, aniž by dosáhla horní části mé trávy. Líbila se mi páka, protože je velmi snadná použití a nalezení správné výšky pro váš trávník.

Na rozdíl od některých jiných sekaček, na nichž musíte chytit palubu a vytáhnout se nahoru, abyste dostali páku nastavení výšky, aby skutečně zvedli palubu, paluba na dvoře síle 120vrx lithium-ion 22 ”bezdrátou sekačka na trávu jednoduše přesunutím páky.

Podívejte se na náš článek o tipech péče o trávník z profesionálů

Nastavení výšky řezání umožňují snížit až 1 palec až do 4 palců.

Před pokusem o spuštění motoru mi dovolte zmínit další bezpečnostní funkci na sekačce. Uvnitř slotů baterií je bezpečnostní klíč. Chcete.li zabránit neoprávněnému použití sekačky, odstraňte klíč. Bez něj to nezačne ani neběží. Přál bych si, aby by jedno z mých dětí využilo „neoprávněné“ použití mé sekačky k řezání trávy. Bohužel věřím, že se jedná o jednu funkci, kterou nepotřebuji.

Sekačka nezačne bez vložení klíče, docela pěkná funkce, pokud máte mladé, zvědavé děti.

A konečně, zahájení motoru je naprostá jednoduchost. Na pravé straně držadla najdete dvě tlačítka: tlačítko napájení a oranžové bezpečnostní tlačítko.

Držte v tlačítku napájení, dokud nezakrenejte.

Jakmile se napájecí světlo stane zeleně, stiskněte a podržte velké oranžové tlačítko umístěné přímo pod tlačítkem napájení. Nyní stiskněte čepel Stop/Start páka (bezpečnostní lišta) směrem k rukojeti, dokud se motor nezapojí.

Zatímco držíte oranžovou bezpečnostní zámek tlačítka, stiskněte páku Blade Stop/Start směrem k rukojeti.

Jakmile to začne, uvolněte tlačítko pro oranžové bezpečnosti. Dokud držíte páku Stop/Start v čepeli, čepele se točí a jste připraveni řezat!

Chcete-li zapojit jednotku s vlastním pohonem, podržte se v přepínači páky s vlastním pohonem.

Chcete-li zapojit režim s vlastním pohonem, podržte se v páce přepínače s vlastním pohonem, která sedí v zadní části držadla

Nakonec můžete kdykoli upravit rychlost jednotky s vlastním pohonem posunutím páky pro nastavení rychlosti na levé straně na levé straně nahoru nebo dolů. Podle specifikací má režim s vlastním pohonem 5 rychlostí; Nejvyšší rychlost tvrdí, že přesune sekačku 2.5 mph.

V režimu s vlastním pohonem má sekačka 5 rychlostí, což vám umožňuje jít tak pomalu nebo rychle, jak si přejete

nejlepší, sekačky, trávu, baterií, 2023

Ale může sekačka na yardforce vyříznout?

Takže můžete získat představu o tom, jaký je můj dvůr, dovolte mi popsat velikost a tvar mého dvora. Každý týden seká asi ½ akrů, více na konci jara a začátkem léta, kdy dešť roste jako bambus. V tomto ½ akru mám několik velkých rovných bytů a více než několik zakřivených krajinných a treedových oblastí, které vypadají jako fazole ledvin.

Za druhé, měl bych říct slovo o své trávě. V případě mého dvora se tráva vztahuje na něco zeleného, ​​co roste. Mám pár stop kosti, které obvykle vyhoří do začátku května. Zbytek je sortiment krabí trávy, trávy Bermudy, jetel a různých plevelů. Rozhodl jsem se, že co nejlépe ze života nezahrnuje pokus o dokonalou Kentucky Blue Grass, pěstěný trávník. Jen abych vypadal dobře pro sousedy, dělám jednou každou sezónu trochu plevel, ale opravdu jsem to jen procházím pohyby.

Vyzkoušel jsem všechny možnosti 3 v 1 na sekačce síly na dvoře: mulčování, boční vysílání a pytlo.

Mulčování

Úplné zveřejnění: Moje zkušenost s mulčováním sekaček pochází ze dvou jednotek: 119 Hardware Store nákup před 10 lety a 2500 jezdící sekačky zakoupené v loňském roce. S tím, jak to bylo moje zkušenost, jsem začal sekat, kde můj trávník vypadal nejvyšší a nejzelenější, abych zjistil, jestli by to mohlo mulčovat tlustou trávu.

Kvalita řezu předčila moje očekávání. Každý průchod dal přesný řez, bez ohledu na typ trávy podobné zeleně, kterou posekala. Zatímco některé z nejsilnějších oblastí ponechaly malé množství výstřižků po jeho brázdě, většina mulče zmizela v trávníku. Hezky uděláno!

Jo, a řez síly na dvoře se ukázalo jako výrazně lepší než výsledky, které dostanu s svou nákladnější plynovou jezdeckou sekačkou.

S výjimkou nejsilnější a nejdelší trávy, sekačka vynikala v mulčování a zanechala jen několik záplat, které vyžadovaly druhý průchod

Boční rozlišení

Abych byl upřímný, nejsem si jistý, proč bych chtěl tuto funkci. Ale sakra, raději bych to měl a nepoužíval to, než to chci a nemám to. Po jednoduchých krocích, které byly nastíněny brzy, jsem odstranil plastovou zástrčku mulčování z pod zadní bezpečnostní chlopně a nainstaloval jsem skluz boční propuštění.

Boční výtok úhledně vytlačil výstřižky z pravé strany sekačky a daleko od nohou.

Boční výtok úhledně vytlačil výstřižky z pravé strany sekačky a daleko od nohou

Pytlování

Nedávno jsem četl článek o tom, co můžete dělat s výstřižky z trávy. Dozvěděl jsem se, že výstřižky lze použít k krmení skotu, výrobu kompostu a mulčování uvnitř vyvýšených zahradních lůžka. Můžete dokonce vyrobit barvivo od výstřižků trávy po barevná velikonoční vejce. Jeden článek navrhl použití výstřižků k vaření zeleného trávního čaje. Zjevně osoba, která píše tento článek, nemá psy.

Odbojuji. Jde o to, že mít variantu pytlení je dobrá věc. V důsledku možnosti mají mé rostliny pepře pěknou vrstvu sušených výstřižků, které pomáhají držet se trochu vlhkosti.

Chcete-li převést možnost propouštění na možnost pytlování, zahrnuje odstranění bočního chutu a instalace vaku (nastíněno dříve). Přikliká na místo a je téměř bláznivý.

V zadní části sáčku je indikátor travního sáčku, který vám dá vědět, zda je taška plná nebo ne. Když motor běží, chlopeň se otevře, aby označil, že taška není plná.

Otevřené znamená, že taška není plná; Když se klapka zavře, je čas vyprázdnit tašku

Dávejte pozor na tuto klapku. Když je taška plná, klapka se uzavře zavře.

Bagger se mi líbil víc, než jsem si myslel, protože to nechalo trávník vypadat opravdu čistě. A jako bonus jsem měl uklizenou hromadu mulče, které jsem mohl použít ve svých vyvýšených postelích. Pro ty, kteří nepotřebují výstřižky z trávy, vám taška umožňuje snadno sbírat mulč, aby se vzali do recyklačního centra nebo na svůj obrubník pro vyzvednutí odpadu trávníku. Není potřeba žádné hrabání.

Funkce s vlastním pohonem

Pokud jde o funkci s vlastním pohonem, fungovalo to jako kouzlo. Chvíli mi trvalo, než jsem zvládl páku přepínače, když jsem se stal 180 0 zatáčky, ale v žádném okamžiku jsem ten stroj řídil jako veterán okruhu NASCAR. Protože jsem rychlý chodník, zatočil jsem to na nejvyšší rychlost. Nechtěl bych jít rychleji. I při nejvyšší rychlosti se čepele rozřezají jako magie.

Pěknou vlastností je, že kola mohou být napájena odděleně od čepelí sekačky. Když jste dokončili sečení trávníku, můžete sekačku řídit zpět do garáže, aniž byste poslali trosky létající ve všech směrech, když se čepele neustále otáčí.

[Poznámka editora: Tuto sekačku jsme nedávno prohlédli na Národní hardwarové show, kde nám společnost zástupce ukázala sílu jednotky. Stál na vrcholu sekačky a zapojil se k samohybnému vlastnosti (nikoli čepele), aby se řídil kolem výstavního podlahy. To není něco, co byste měli vyzkoušet doma!! Ale dává vám dobrou představu o tom, jak mocný je pohon motoru.]

Technologie točivého momentu

Zatímco manuál operátora o této funkci moc neříká, je navržen tak, aby zvýšil nebo snižoval RPM čepele, když snímá změnu zatížení sečení. Ve vysoké, silné trávě automaticky zvyšuje výkon; Když je tráva nižší, snižuje sílu. To se promítá do dvou věcí:

 • Není třeba upravovat škrticí klapku, když je potřeba zatížení, a
 • Zvýšená účinnost baterie, protože nemusíte běžet při vyšších otáčkách, když je tráva kratší.

Při sečení můžete skutečně slyšet RPMS, když zasáhnete silnou skvrnu trávy (nebo plevelů, v závislosti na vašem „trávníku“).

Doba běhu baterie

Testoval jsem baterie na 3 plné cykly. Run-time se pohyboval od 102 do 109 minut pro tyto cykly. Je pravda, že toto používá dvě baterie. Zatímco jednotka může běžet na jedné baterii (takže si můžete nabíjet jednu při spuštění sekačky), použití 2 nabitých baterií prodlužuje běh. Se dvěma bateriemi bude jednotka vypustit jednu baterii a poté se přepne na nabitý, což mi umožnilo sekat ½ akrů bez dobíjení! A to je dokonce s připojenou taškou.

Jak tedy víte, kdy je jedna baterie vyčerpána? Červené LED světlo na rukojeti bude blikat a jednotka se zastaví. Když se to stane, uvolněte páku Stop/Start Blade a napájení se automaticky přepne na druhou baterii. Pokud tak učiníte, bude LED napájecí světlo zelené. Pak jednoduše držte v oranžové bezpečnosti a normálně spusťte jednotku.

Pokud máte větší dvůr, byl by dobrý čas na odstranění vypuštěné baterie a umístění zpět na nabíječku. To vám dá více nepřetržitého času sečení.

Chcete.li při sekání zkontrolovat úroveň baterie, uvolněte páku Stop/Start Blade a otevřete kompartment baterie. Stiskněte ikonu oranžové baterie, abyste zjistili, kolik nabíjení zbývá.

Ano, líbila se mi sekačka na dvoře!

Pokud jste na trhu s novou sekačkou 3 v 1 pomocí nejnovější technologie baterií, která poskytuje fantastický střih, zde jsou některé obecné myšlenky, proč by to pro vás mohlo být-

 • Vyrobená kvalita. Vlastnil jsem nástroje od téměř disponutelné po vysoce refinované. Dal bych to na stranu toho nejlepšího, co jsem použil. Zdá se, že kontrola kvality je prioritou s silou na zahradě a každá připoutanost a část fungovala bezchybně.
 • Samohybné. Pokud můžete při sekání trávníku kombinovat nějaké cvičení, je to oboustranně výhodné. Tato funkce umožňuje sekačce dělat veškerou práci, zatímco vaším úlohou je zajistit, aby zůstala na kurzu.
 • Manévrovatelnost. Se zadními pneumatikami přicházejícími na 12 ”a přední pneumatiky na 8”, otočení jednotky je snazší než jakákoli sekačka, kterou si pamatuji pomocí. Dokonce s hmotností téměř 100 liber., Malé množství síly na rukojeti zvyšuje přední kolo ze země pro přesné, téměř chirurgické řezy, kde je chci.
 • Možnosti 3 v 1. Líbí se mi možnost 3 v 1, co dělat s výstřižky z trávy. Pravděpodobně budu mulč nebo taška pokaždé, když seká, ale možnosti jsou dobré.
 • Snadný začátek. Posuňte start, držte bezpečnost a zapojte páku startu čepele. Chcete.li se zastavit, pusťte se od začátku páky. Žádné šňůry, futzing s dusicí nebo zaplavení jednotky.
 • Napájení/běh baterie. Run-Time v mých testech se pohyboval od 102 do 109 minut, což mi umožnilo sekat ½ akrů bez dobíjení.
 • Čas nabití baterie. Zahrnutá nabíječka vzala vypuštěné baterie za méně než 30 minut. To znamená více času na sečení, méně času čekání na nabíjení baterií.
 • Zelená. Žádný benzín, poměry před mixem, výpary nebo netolerantně hlasitý hluk. Je tišší než jakákoli alternativa poháněná plynem a nepoužívá fosilní paliva.
 • Technologie točivého momentu. Tato funkce úspory baterie přispívá k pěknému a čistému řezu v téměř jakékoli situaci.

Když moje žena viděla, že se bavím, chtěla to také vyzkoušet

V dokonalém světě, tady je to, co bych změnil na sekačce na síle.

 • Náklady. Shock-Shock může některé lidi vyděsit. Poté, co jsem dokončil řezání trávy, zastavili se dva sousedé, aby mluvili sekačky. Oba nedávno zakoupili další národní značkové sekačky za méně. Oba nenáviděli sekačky, které si koupili. Dostanete to, za co platíte; Doufám, že náklady na tuto jednotku znamenají, že mohu očekávat roky bezproblémového používání.

ZÁRUKA

Síla na dvoře musí mít důvěru v tuto sekačku, která trvá nějakou dobu, protože přichází s velkou zárukou. Nabízejí pětiletou omezenou záruku na sekačku na trávu, 3 roky na baterii a nabíječce a 90 dní na příslušenství, jako je čepel, boční vybíjení atd. (vše založené na vadách materiálů a zpracování).

DOPORUČENÍ

Jedná se o vysoce kvalitní, přesný nástroj, který krásně prořezává ve všech výškách (i když je váš „trávník“ více plevelů než tráva). I když je to těžké, funkce s vlastním pohonem sundá váhu a větší zadní kola je snadno manévrovatelná.

Miluji tuto sekačku a plánuji na to udělat prostor ve svém přístřešku nástrojů!

Kde to koupit

Nástroje na yard síly nejsou v maloobchodních prodejnách tak snadné najít, takže nejlepší je zakoupit online. Nejprve bych se podíval na Amazon.

I když to může na první pohled vypadat trochu drahý, určitě dostanete to, za co zaplatíte s touto sekačkou. Žena přes ulici platí každý týden terénní úpravu 75, aby snížila ½ akr yard. Řezání vlastní trávy se sekačkou méně než 12krát pokrývá to, co bych utratil za ty opakující se náklady na sečení.

Nejlepší sekačky na trávu s baterií pro 2023

Když se znovu přiblížíme k sezóně sečení, recenze OPE chtějí nabídnout svá doporučení pro nejlepší sekačky na trávu s baterií v roce 2023. Tyto sekačky se opravdu zlepšily do bodu, kdy skvěle pracují na velkých trávnících. Přínos může samozřejmě také kdokoli s menším trávníkem. Bez ohledu na to, jaké zamýšlené použití pro bateriovou trávu by mohlo být, naši profesionálové dávají své myšlenky a řeknou vám, které z nich rádi používají.

Pokud z nějakého důvodu není vaše oblíbená sekačka uvedena. zapusťte nás, proč si myslíte, že by měla být zahrnuta do комментари и мнения!

Nejlepší sekačka na trávu s baterií-to, co hledáme

Síla řezat trávu

S bezhrubými motory se testování síly na trávu stává náročnější. Důvodem je schopnost těchto motorů upravit sílu tak, aby splňovala zatížení na řezací čepeli. Abychom získali pocit síly v reálném světě, snížili jsme zarostlou část trávy na přibližně 4 palce a pak jsme zjistili, jak krátké ji můžeme snížit.

Nejlepší sekačky na trávu poháněné baterií mohou tyto kurátorské části trávy nakrájet na nejnižší řezné pozice, aniž by se zastavily. Opravdu nám to dává vědět, kolik pracovní síly má sekačka.

Runtime a řezací plocha

Stanovení runtime na sekačce na trávu poháněnou baterií kombinuje několik různých metrik. Musíme pochopit, kolik oblasti můžeme snížit na jeden náboj. Za tímto účelem připravujeme náš trávník tím, že ho odřízneme do standardní výšky. Pak vidíme, jak dlouho můžeme sekat na jednom nabití baterie, když jsme ji snížili na 3 palce.

Jakmile to víme, vypočítáme maximální plochu, měli byste být schopni sekat, aniž byste museli zastavit a měnit nebo dobít baterie.

Kvalita řezu

Testujeme tři základní věci, abychom určili kvalitu řezu každé sekačky na baterii. Díváme se na vyrovnanost řezu, účinnost pytlení a účinnost mulčování sekačky.

Abychom měřili vyrovnanost, hledáme čepele, které vyčnívají podél řezané linie. Pozorujeme také oblasti, které mohly být sníženy kratší, než bylo zamýšleno.

Měření účinnosti pytlů se zaměřuje na to, kolik trávy sekačka zanechává ve srovnání s tím, kolik se shromažďuje v tašce. Spusťte tři sekačky přes podobnou část trávy a tašky pravděpodobně vyprávějí velmi odlišné příběhy o tom, kolik se shromažďuje tráva.

Efektivita mulčování bere v úvahu velikost výstřižků trávy, které sekačku upustila. Zdá se také, že zjistí, zda na trávu zanechává shlukování nebo koncování podél cesty.

Úrověn hluku

Abychom pochopili, kolik šumu vydává každá sekačka na trávu na baterii, použijeme sadu měřiče SPL ke zpomalení odezvy, váženého. V otevřeném prostoru měříme zaznamenané decibely odebrané z ucha 5 stop, 8 palců.

Budovat kvalita

Kvalitu sekačky na trávu poháněnou baterií zvažujeme při pohledu na použité materiály. Také pozorujeme, jak dobře je sekačka sestavena a jak fyzicky funguje každá hlavní složka. Hledáme pevné díly, které vydrží daleko za záruční dobu, tuhou konstrukci a dostatečná ochrana pro jakékoli elektrické komponenty včetně baterií (skladeb).

Sekání na kopcích a svazích

Na Floridě se setkáváme s mnoha svahy, ale máme přístup k nějakému kopcovitému terénu. Také se setkáváme s mnoha jezery. většina z nich má skloněné strany. A samozřejmě téměř každá majetek v kraji má blízkost k drenážním příkopům. Zkontrolujeme jak sekačky, tak i modely s vlastním pohonem, abychom zkontrolovali, jak dobře udržují trakci při sečení do kopce a boku na stranu podél hřiště.

Funkce

Kromě jakýchkoli funkcí standout je zde seznam standardních položek, které hledáme:

 • Bezkartáčový motor
 • Typ a funkce jízdy
 • Velikost paluby a materiál
 • Výškový rozsah a nastavení
 • Zpracovat pozice
 • Možnosti výtoku a pytlů na zadní/boční
 • Porty a funkčnost baterií

Cena a hodnota

Naši profesionální recenzenti opravdu oceňují hodnotu. Hodnota pro nás znamená více než jen cenu produktu. Kombinuje to, co platíte proti tomu, co dostanete. Dražší produkt může představovat nejlepší hodnotu sekačky na baterii, pokud funguje mnohem lépe než značky rozpočtu.

Nejlepší příručka pro nákup sekačky poháněné baterií

Když se rozhodujete o nejlepší sekačce na trávníku na baterii v roce 2023, zvažte, jak daleko tyto venkovní nástroje přišly. Dnešní sekačky na trávu s baterií poskytují delší dobu běhu, lepší výkony a nesmírně vylepšené funkce a ergonomii v prvních modelech, které jsme začali vidět v roce 2014.

Jaký je váš rozpočet?

I když si můžete koupit sekačku na baterii za méně než 300, plánujte utratit nejméně 500, pokud chcete něco, co pochází od renomovaného výrobce a má funkce, jako je samohybný mechanismus. Pokud chcete, aby prvotřídní funkce, očekávejte, že cena zasáhne nebo překročí 700 (a modely Pro mohou jít ještě výš).

Při pohledu zpět na plynové trávníky, to vám může dát pauzu. Koneckonců, obvykle najdete plynovou sekačku za mnohem méně peněz. Můžete dokonce získat něco, co má více energie a další funkce. Nejlepší sekačky na trávu s baterií jsou spíše o tom, co nedostanete: hluk, emise a roční zimní potíže a náklady.

Jsou sekačky na koni baterie životaschopné?

Na spotřebitelských i profesionálních trzích existuje několik sekaček s nulem a jezdeckými sekačkami. Profesionální krajinářské posádky mají možnosti, jako je Greenworks Lithium Z Zero Turn (mají také bateriový UTV). Můžete také vypadat Got Brands jako Green Machine.

Majitelé domů mají mnohem více možností. Pole značky jako Ego, Ryobi, Greenworks, Cub Cadet a další. To nebyl případ jen před několika lety.

Zkontrolovali jsme mnoho z těchto sekaček s nulovým otočením s baterií. Nevýhoda přichází ve formě potenciálu zvýšené náklady na předem ve srovnání s podobným plynem ZTS. Druhý potenciální problém přichází s časem náboje. Jeden z nejrychlejších časů nabití pochází z Greenworks. Jejich ZTS používají externí nabíječky s duální baterií k doplnění baterií za pouhých 90 minut. Pro mnoho dalších ZTS možná budete muset počkat několik hodin na dobití všech balíčků. To je mnohem delší než doplnění trávníku s nulovým otočením plynu!

Třetí faktor, který je třeba zvážit, zahrnuje dlouhověkost. Sekačky s nulovým otočením s baterií jsou poměrně nové na trhu. To znamená, že ještě plně nerozumíme dlouhodobým problémům s údržbou nebo opravou a je nutné udržovat tyto nástroje po delší dobu v běhu. Uživatelé ZTS poháněných plynem mohou udržovat své nástroje v běhu 10 a více let s pravidelnou údržbou. S plně elektrickou elektrárnou prostě nevíme, jaký druh života očekáváme-dokonce i se správnými rutinami údržby.

Rezidenční nebo komerční kvalita?

Na povrchu není obrovský rozdíl mezi komerční kvalitou a rezidenční kvalitou sekačky na trávníku.

High-end sekačky napájené baterií odpovídají nebo přesahují sílu srovnatelných sekaček na plyn. Milwaukee M18 palivová sekačka prokázala více energie než populární komerční plynová sekačka při nedávném testování. Ego Select Cut XP. technicky rezidenční model. také v našem testování bests mnoho plynových modelů.

Komerční sekačky na baterie přidávají design a funkce, které splňují potřeby profesionálních krajinářských osobností. Paluby z oceli a hliníku přicházejí na mysl, stejně jako přísnější metody úpravy výšky paluby. Pros také vyžaduje nejlepší kvalitu řezu a vynikající výkon pytle. A konečně, sekačky určené pro terénní odborníky musí být připraveny k provozu po delší dobu. a po dobu několika dnů v týdnu.

Značky jako STIHL, Makita a Husqvarna. abychom jmenovali alespoň některé. spíše na svých prodejnách prodejců než na velkých obchodech. Získáte další podporu během a po prodeji, které nenajdete u jiných maloobchodníků.

Jezdecké sekačky poháněné baterií jsou zcela jiná míčová hra. S nimi najdete mnohem větší rozdíl v designu a výkonu pro-VS, spolu s masivní mezerou v nákladech.

Sekačka s vlastním pohonem nebo push?

Samohybné jednotky se od celkového běhu příliš nepočítají. Pokud si tuto funkci můžete dovolit, doporučujeme ji získat. Spíše než jednoduše na ovládacích prvcích nebo vypnutí, hledejte variabilní rychlost, která vám umožní vytočit nejvyšší rychlost a poté měnit tempo v tomto rozsahu. Ego, Milwaukee Tool, Ryobi a další nabízejí tuto funkci. Před zakoupením můžete také vyzkoušet ovládací prvky v obchodě nebo prodejci. Pro ergonomii sekačky po hraní s ní na několik minut můžeme obvykle získat dobrý pocit pro ergonomii sekačky.

Hledejte sekačku, která snadno uvolní její pohon, když chcete sekačku zatáhnout zpět. Některé systémy mají těžko uvolnění motoru s vlastním pohonem. Tyto sekačky vyžadují, abyste přetáhli kola hnacího.

Klasické push sekačky mají také své místo. zejména pokud máte rozpočet. Tyto sekačky obvykle snižují 100 z ceny srovnatelné sekačky s vlastním pohonem a sníží se stejně dobře a s mírně vyšším během.

Taška, mulč nebo boční výboj?

Bez ohledu na to, zda máte tendenci mulč nebo taška, doporučujeme získat sekačku, která má všechny tři režimy (včetně bočního výboje). Jsou chvíle, kdy můžete využít každý rok ve svůj prospěch.

Sekačka Ryobi AWD má zajímavý integrovaný systém páky/brány pro přepínání mezi režimem pytlů a mulčování. Milujeme, že si nemusíme pamatovat, kam jsme umístili mulčování zástrčky! Téměř všechny sekačky zahrnují variantu pytlování. takže přijde na to, že vypouští zadní nebo boční vypouštění o jediném rozhodnutí zde.

Velikost paluby a čepele

Všechny nejlepší sekačky na trávu poháněné baterií používají z větší části 21palcové lopatky. Pár má 20palcové čepele a některé se liší v tom, jak se toto měření provádějí. Vážíme si značek, které uvádějí skutečný průměr čepele (jako je Makita), na rozdíl od jednoduše uvedení průměru paluby. Ten nemá žádný vliv na řezací vzorník.

Menší sekačky fungují opravdu dobře pro malé trávníky nebo zahrady. Známe gentlemana, který upřednostňoval malou 16palcovou sekačku, protože ji musel nést nahoru a dolů po schodech, aby sekal malý dvorek!

Pro ty, kteří hledají větší balíček, mají Greenworks Commercial i Greenworks Pro 60V sekačky 25 palců. Ryobi také právě vydala 30palcovou jezdeckou sekačku, která se vejde přes brány-dokonce i s nainstalovaným baggerem! Komerční modely najdete v rezidenčních bateriích poháněných sekačkách v současné době až 54 palců nebo větších.

Větší velikosti paluby opravdu pomáhají při sečení trávníků větší než 1/3-akr ve velikosti. Při sečení trávníku méně než to standardní paluby 20 nebo 21 palců fungují opravdu dobře.

Nastavení výšky paluby a rozsah výšky řezu

Většina spotřebitelů stanovila svou výšku jednou a potom ji nechala na pokoji. Úpravy výšky s jedním bodem usnadňují úpravu výšky řezání. Je to určitě snazší než ruční nastavení každého kola.

Pros obvykle preferuje 2 nebo 4-bodové úpravy. To, co opravdu chtějí, jsou tuhé paluby, které se neléčí, když se rozřezáte, takže se vyrovnáte s jakýmkoli trávníkem. Systém nastavení čtyřbodového výšky nabízí nejpřísnější řešení. Tohle je opravdu o preferenci.

Většina trávníků na baterii má veškerou výšku, kterou potřebujete k pokrytí široké škály druhů trávy. Pokud dáváte přednost řezu ve výškách nad 3-1/2 palce nebo pod 2 palce, stačí zkontrolovat, zda sekačka, na kterou se díváte, má tuto možnost.

Více portů baterií

Při sečení trávníků nad 1/3 akru můžete těžit z více portů baterií. Obvykle vidíme tři způsoby, jak tyto přístavy využívají:

 • Druhý úložný port funguje jako držák baterie
 • Aktivní druhý port obsahuje manuální přepínač pro zapojení druhé baterie
 • Dva aktivní porty baterie zahrnují automatické přepínání, kde můžete používat buď port při sečení

Automatické přepínání se zdá být běžné. a určitě nejpohodlnější. Tuto možnost najdete na sekačkách s vyššími cenami. I když to dáváme přednost tomu, aby před ručním přepínáním nebo výměnou baterií ušetřili to, abyste se museli vrátit do garáže, přístřešků nebo přívěsu, abyste získali další baterii.

Proč si koupit sekačku na trávu s baterií?

Nejlepší sekačka na trávu poháněná baterií by pro vás měla zařadit na jeden nabití trávníku. Bez ohledu na to, který model je, všichni sdílejí některé společné vlastnosti. Neexistují žádné emise plynu a žádný plynový motor, který by měl udržovat. Po dokončení to stále musíte vyčistit, ale údržba je mnohem snazší a trvá méně času.

Jsou také tišší. Brzy pták dostane červa a pokud chcete začít sekat v 7:00 v sobotu ráno, vaši sousedé mohou pravděpodobně spát skrz něj. noční sovy? Mnoho sekaček na baterii má světlomety a je nepravděpodobné, že by narušil maraton Lord of the Rings v 22:00.

To jsou některé z zjevnějších důvodů, ale jedním z našich oblíbených je schopnost vložit baterii a sekat. Neexistuje žádné kliky, žádná duši a žádný odříznutí paliva. Dokud máte dostatek baterií, abyste mohli celý střih trávníku, je to snadnější systém než plyn.

Celkově nejlepší sekačka na trávu s baterií

Pro výběr: Milwaukee M18 Fuel 21-palcová sekačka na trávu

Milwaukee sekačka na trávu jednoduše upřednostňuje moc především. S úplným točivým momentem 10 stop (zhruba přesahující plynový motor 200 ccm) může sekačka na trávu M18 spustit palivo, zatímco je téměř pohřbena v trávě. Je to nejsilnější procházka poháněná baterií, která jsme měli dosud ruce pro testování. Uteče z páru 12.0ah baterie, běžící až 60 minut za světelných podmínek. Při provádění hlavních řezání trávy (odstranění 4-6 palců růstu) jsme snižovali více než 40 minut).

S tím řekl, sekačka nepřichází bez závad. Hnací lišta například představuje únavu palce. Nakonec jsme zjistili, že bychom mohli upravit naši přirozenou přilnavost, abychom při sečení po delší dobu překonali většinu napětí.

Nástroj Milwaukee navrhl tuto sekačku tak, aby zvládl profesionální použití a zároveň nabídl pohodlí úpravy výšky a vertikálního úložiště.

Cena: 999 za soupravu se dvěma 12.0AH baterie a rychlá nabíječka s dvojím portem

Rezidenční výběr: Ego 56V Select Cut XP 21-palcová sekačka na trávu

Ego Select Cut XP sekačka postavená na původní sekačce Ego Select Cut-okamžitá oblíbená s námi se svým stohovaným systémem a pevnou úrovní výkonu, aby šla s vynikající kvalitou řezu. Ego to zintenzivnilo s vydáním vybraného řezu XP a vzalo vše, co jsme již milovali, a zintenzivnilo točivý moment na 8.3 ft-lbs. Stále může použít nějakou pomoc na bočním/zadním výboji, ale pokud si taškujete nebo mulčujete jako většina lidí, je těžké najít lepší sekačku k udržení trávníku.

Cena: 549 holých, 799 s 10.0ah baterie a rychlá nabíječka

Nejlepší sekačka na trávu poháněná baterií

Jako modely s vlastním pohonem, naše doporučení z Milwaukee a ega na vrcholu grafů v této kategorii také. Zde jsou pro vás další dvě vynikající možnosti.

Pro výběr: Makita Connectx 21-palcová sekačka na trávu

Jednou z největších výzev s jakoukoli sekačkou na trávu na baterii je runtime. Makita vložil tento problém přímo do svých kříže a vyvinul systém ConnectX. Na rozdíl od jiných návrhů se napájecí zdroj 1200Wh připojuje přímo k horní části sekačky a nabízí více než 3x kapacitu většiny bezdrátových sekaček a běží až 3 hodiny nepřetržitě.

Podobně jako u 18V X2 (36V) XML08, sekačka vrcholí při 2800 ot / min s tichým režimem 2300 ot / min a má skutečný 21palcový ocelový paluba.

Cena: 999.00 holé, ~ 1399.00 napájení (2348.00 pro oba)

Rezidenční výběr: Ryobi 40V HP bez kartáčovače, který se senící trávník s vlastním pohonem

Ryobi to rozdrtil vývojem 40V HP bez kartáčovské křížení sekačky na trávu, čímž učinil obrovské kroky nad předchozí generací sekaček. Velmi dobře se shoduje proti Ego’s Select Cut XP, je to naskládaný design čepele, který nabízí vynikající výkon a kvalitu řezu. Kde má jasnou výhodu oproti svým konkurentům, je na boku. Tato sekačka distribuuje výstřižky mnohem lépe než jiné sekačky na trávu s baterií, které jsme testovali. Navíc, Ryobi staví tuto sekačku v USA pomocí globálních materiálů a souprava je obvykle ceny méně než sekačka Ego Select Cut XP.

Cena: 749 se dvěma 6.0ah baterie a rychlá nabíječka

Nejlepší komerční sekačka na trávu s baterií

Milwaukee a Makita získali naše doporučení jako nejlepší celkové sekačky na trávu na baterii na komerční straně. Commercial Greenworks Commercial je další značka, která stojí za zvážení díky vylepšením svého modelu 25 palců směřujících do roku.

Greenworks Commercial 82V 25palcová sekačka na trávu

Velký problém pro reklamu Greenworks je zlepšení síly. 25palcová sekačka má nyní výkonnost ekvivalentu plynového motoru 160 ccm. Kromě toho a změny v barevném schématu je to stále velmi podobné předchozí verzi s čepelemi vedle sebe, které se překrývají, aby pokryly větší plochu, aniž by ztratily tunu efektivity baterie.

Celá komerční linie Greenworks dostala generální opravu přicházející do tohoto roku s nástroji, které jsou lehčí a vyšší, což z něj činí jeden z rozvíjejících se systémů, aby sledoval více oblastí země, která se posunula k energii baterie.

Cena: začíná na 714.99 holé

Nejlepší bezdrátová sekačka na trávu

Ryobi 40V HP bez kartáčovače 21palcové sekačky na trávu

Pokud nechcete samohlní systém pohonu nebo se chystáte ušetřit trochu peněz, můžete získat kvalitní sekačku s podobným výkonem a funkcemi jako nejvyšší modely, které jsme již zmínili. Z těchto možností je Ryobi’s Croscut naším výběrem jako nejlepší sekačka na baterii poháněná baterií. V podstatě to pouze odstraňuje systém pohonu a udržuje výkon, snížení kvality a další funkce, spolu s jeho označením postaveným v USA.

Cena: 599.00 se 7.5Ah baterie a rychlá nabíječka

Nejlepší bezdrátová sekačka pro malé trávníky

Skil Pwrcore 20 18-palcová sekačka na trávu

Radost z malého trávníku je, že netrvá dlouho a vy můžete jít s menší sekačkou, která zabírá méně místa. 17 nebo 18 palcový balíček je skvělý pro tento druh trávníku. Dobrou zprávou je, že nemusíte obětovat všechny funkce větších sekaček.

Naším nejlepším výběrem je Skil Pwrcore 20 18-palcová sekačka na trávu. Má výhody bezkartáčového motoru, složí se pro vertikální úložiště a jeho 20V baterie jsou kompatibilní s celou řadou Skil Pwrcore 20 trávníků a elektrického nářadí.

Cena: 299 se dvěma 4.0ah baterie a nabíječka s dvojím portem.

Nejlepší sekačka na trávu s baterií pro velké trávníky

Greenworks Pro 60V 25palcová sekačka na trávu

V našem testování získala komerční sekačka Greenworks 25 palcová sekačka jako nejlepší sekačka na trávu s baterií pro velké trávníky. V současné době se nikdo jiný nepřiblíží ke šířce řezání 25 palců v procházce. S párem 4.0ah baterie v soupravě jsme byli schopni řezat déle než hodinu, snadno pokrývat 1/2-akr. S 599.00 Cenovka, když si koupíte přímo od Greenworks, je to také vynikající hodnota!

Jakmile se přiblížíte k 3/4 akru, možná budete chtít zvážit sekačku s jízdou na baterii.

Nejlepší jezdecká sekačka poháněná baterií

Rezidenční: Ego 52-palcová obytná sekačka ZT (ZT4204L)

Ego Z6 Zero Turn Riding Mewer otřásla tím, co můžete očekávat od sekačky s poháněnou baterií v roce 2021. Letos to zvyšují úroveň s 52palcovou vyrobenou palubou a výkonem ekvivalentním plynovému motoru o rozloze 25 hp. Udržuje pohodlí a rafinované ovládací prvky původního modelu, díky čemuž je „Tesla zts“ ještě lepší.

Cena: 6999 se šesti 12.0AH Batteries a na palubě nabíječky.

Commercial: Mean Green 74-palcová sekačka Evo Zero Turn

Průměrná zelená tlačí obálku dále s 74palcovou palubou na její vlajkové lodi Evo Ztr. Poskytuje působivou šířku řezání a denní 8hodinový max běh. V kombinaci s nejvyšší rychlostí 13 km / h a ekvivalentním výkonem 37 hp, jedná se o jízdní sekačku napájenou baterií, když máte spoustu majetku.

K dispozici je spousta doplňků. včetně solárního baldachýnu! Mean Green určitě umožňuje přizpůsobit sekačku tak, aby vyhovovala vašim konkrétním komerčním potřebám.

Všechny tyto inovace však přicházejí za cenu. Díváte se na minimálně 28 500, abyste se dostali a uzavírali na 35 000, pokud chcete nejvíce runtime. To je před přidáním příslušenství.

Cena: 28 500 (22kWh). 34 499 (35 kWh)

Nejlepší rozpočet bezdrátová sekačka na trávu

Ego 56V 21-palcová sekačka s vlastním pohonem LM2102SP

Pokud nakupujete s rozpočtem sub-400, nemáte přístup k špičkovým sekačům, ale stále jste v rozsahu, který má možnosti kvality. V tomto cenovém rozpětí najdete rozpočtové modely s vlastním pohonem, ale doporučujeme se zvýšit v celkové kvalitě s push sekačkou Ego LM2101.

Má 5.0ah baterie, která může běžet až 45 minut a pokrývá dobře 1/4-akr. Získáte úpravy výšky jednobodové výšky, možnosti vypouštění 3 v 1 a vertikální úložiště s lepším sestavením než většina sekaček ve stejném cenovém rozsahu. Pokud jde o získání sekačky na trávu s nejlepší hodnotou, je to ono.

Cena: 399 s 5.0ah baterie a nabíječka

Nejlepší sekačka na trávu s baterií: Možnosti značek, kterým důvěřujeme

Nejlepší sekačka na trávu poháněná baterií Dewalt

Dewalt provedl několik velkých vylepšení ze své první generace 2 x 20V sekačky na druhou. Dewalt DCMWSP244 má mnohem lepší běhové úrovně, nízké hladiny hluku (dokonce i pro bezdrátu) a sestavení je robustní. V tomhle jsou však stále nějaké vtípky a není to pro každého.

Cena: 599 se dvěma 10.0ah baterie a nabíječka.

Nejlepší sekačka na trávu s baterií poháněnou baterií Greenworks

Pokud se vám líbí design sekačky Greenworks 60V 25-palcové, ale nemáte tunu trávníku, abyste mohli udržovat nebo chcete menší skladovací stopu, podívejte se na sekačku s vlastním pohonem Greenworks 60V 21 palců. Je to skutečně stejný základ a používá jednu čepel.

Cena: 749.99 se dvěma 4.0AH baterie a rychlá nabíječka s dvojím portem

Nejlepší sekačka na trávu poháněná baterií

Echo vyřadila svou 58V bateriovou sestavu ve prospěch zcela nové 56V eForce Line (omlouvám se, staré baterie nejsou kompatibilní s novými nástroji) a to zahrnuje revidovanou sekačku na trávu Echo DLM-2100. Tato sekačka s vlastním pohonem 21 palců zahrnuje 5.0ah baterie a nabíječka v soupravě.

Nejlepší sekačka na trávu s baterií na baterii

Ze všech důvodů, které jsme zmínili výše a více, je ego Select Cut XP naším výběrem pro nejlepší sekačku na trávu s baterií.

Cena: 549 holých, 849 s 10.0ah baterie a rychlá nabíječka

Nejlepší sekačka na trávu poháněná baterií

Hart v letošním roce vystoupil na oddělení trávníku a zahrady s několika novými sekačkami. Naším oblíbeným je hart 40V bezmaskavá sekačka s vlastním pohonem 21 palců (HLPM061US) z několika důvodů. Je silnější a běží déle díky páru 6.0ah baterie v soupravě. Má úplný design mulčování/pytlovací/boční výboj 3 v 1, ukládá svisle a má hovězí sestavení než předchozí modely Hart. K tomu všemu je tento v USA vyroben pomocí globálních materiálů.

Cena: 598 se dvěma 6.0ah baterie a rychlá nabíječka

Nejlepší sekačka na trávu poháněná baterií Husqvarna

Husqvarna 20palcová sekačka na trávu má komerční hliníkovou palubu a přední lištu pro ochranu krytu baterie/motoru. W520i je zejména kompatibilní s bateriovým batohem. Nehodí se tak čistě jako sekačka Makita Connectx, protože stále potřebujete spustit adaptér do slotů baterií, ale vezme si váhu z zády a zabrání vám, abyste byli přivázáni. Má také vyšší než normální rozsah řezání, který vrcholí ve 4.5 palců.

Nejlepší sekačka na trávu s baterií pro kobalt

Kobalt tiše stále vyrábí vynikající sekačky na trávu a linka 80V je místo, kde její vrcholy vrcholí. Sekačka Kobalt 80V 21 palců (systém pohonu zadních kol) má upgrade na systém rukojeti, který usnadňuje jeho skládání vpřed pro vertikální úložiště. Kromě své vynikající řezací síly Kobalt také efektivně využívá své baterie, běží až 60 minut s 6.0AH baterie. Navíc, jeho vysoká 4 1/8 palcová horní výška řezání je skvělá pro vysoký druhy trávy a regeneraci zanedbaných oblastí.

Cena: 749 se dvěma 4.0ah baterie a nabíječka

Nejlepší makita baterie napájená sekačka na trávu

Pokud je Makita Connectx Lawn Meghter pro váš rozpočet příliš vysokou cenu, dejte sekačce Makita XML08 Shot. Má velmi podobnou komerční sestavu a sadu funkcí při spuštění na systému 18V x2 (36V), který je kompatibilní s největší řadou Ope a elektrického nářadí Makita. S pokojovou palubou pro čtyři baterie můžete stále pokrýt slušnou oblast. Kupodivu není neobvyklé, že se sada čtyř baterií bude ceny méně než holý nástroj.

Cena: 899 (hledejte slevy) se čtyřmi 5.0AH baterie a rychlá nabíječka s dvojím portem

Nejlepší sekačka na trávu s baterií Milwaukee

Existuje jen jedna sekačka na trávu Milwaukee M18, ale je to dobrý! Podívejte se na více v naší recenzi (klikněte na nadpis) nebo si přečtěte naše shrnutí výše.

Cena: 1099 se dvěma 12.0AH baterie a rychlá nabíječka s dvojím portem

Nejlepší sekačka na trávu poháněná baterií Ryobi

Z důvodů, které jsme uvedli dříve, je Ryobi 40V HP bez kartáčovače křížové křížové výřez jejich nejlepší model napájený z baterií v současné době.

Cena: 799 se dvěma 6.0ah baterie a rychlá nabíječka

Nejlepší sekačka na trávu poháněná baterií

Vidíme hodně hodnoty se sekačkou na trávu 40V. Tato sekačka, která běží na silnější linii PWRCORE 40, má vynikající vlastnosti výkonu a kvality ve srovnání s ostatními ve stejném cenovém rozpětí. Pokud nakupujete ve třídě sub-500, dovednost má k dispozici nejlepší rozpočet na sekačku na trávu.

Cena: 399.99 s 5.0ah baterie a rychlá nabíječka

Nejlepší sekačka na trávu poháněná baterií STIHL

STIHL byl při vstupu na trh sekačky na trávu s baterií trochu opatrnější a upgradoval linku pomocí několika modelů s vlastním pohonem. Z těchto dvou dostupných je STIHL RMA 510 V váš nejlepší umělec. Je vybaven 21palcovou ocelovou palubou (20-palcovou čepelí) s tvrdší sestavou než série 460 a jeho 3.Pro vyšší druhy trávy je vhodná 9palcová výška řezání. Jedinou nevýhodou je, že tento model prochází bateriemi rychle ve srovnání s jinými sekačkami s vlastním pohonem.

Cena: 509.99 holé, 729.99 s baterií a nabíječkou AP 300

Nejlepší sekačka na trávu s baterií Toro

První generace sekačky Toro Flex Force 60V byla vynikající, i když nebyla schopna konkurovat to nejlepším z nejlepších. Nová generace 60V Max Super Recycler 21palcová sekačka je na cestě s elegantním černošským barevným schématem a příslibem vážných upgradů. Dva modely (jeden s a jeden a jeden bez světlometů) se zaměřují na vysoký proudění vzduchu, vynikající výkon, systém odpružení flex a odolné sestavení. Spolu se vším tím, že zlepšení přichází strmější cenovka.

Cena: 649 holých, 799 se 7.5Ah baterie a nabíječka

Proč můžete důvěřovat recenzím OPE

Někdy se podívejte na stránku „recenze“ a nemůžete zjistit, zda skutečně testovali nástroje, nebo zda jen „doporučují“ nejlepší prodejce Amazon? To jsme my. Nebudeme nic doporučit, pokud bychom to sami sami nepoužili a je nám jedno, kdo je primárním prodejcem. Je to všechno o tom, jak vám dát legitimní doporučení a náš čestný názor na každý produkt.

Od roku 2016 jsme v podnikání zahrnují venkovní energetické vybavení, psaní recenzí a podávání zpráv o průmyslových zprávách v krajinářském úpravě, těžkých zařízeních a odvětví péče o trávník. Naši recenzenti mají spoustu zkušeností v těchto oblastech a dovednosti a zkušenosti, aby věděli, zda tyto produkty mohou v práci dobře fungovat.

Každý rok náš tým kontroluje a dostane ruce na stovky dalších nástrojů a vybavení krajiny v našem obchodě a na mediálních akcích a veletrhu.

Spolupracujeme s desítkami profesionálů po celých Spojených státech, kteří pro nás kontrolují produkty na reálných pracovních stránkách a konzultují s námi o metodách testování, kategorií a vážení.

Bezdrátová sekačka poháněná

Americká značka prodávající sekačka na č. 1 vám poskytne energii na baterii 60 V, která dělá vše, co může plyn, mínus plyn může. Nejen sečtete, dominujte exkluzivními funkcemi, jako je automatické pohony osobního tempo, které se pohybují pomocí vaší rychlosti, technologie víru, která maximalizuje proudění vzduchu, a spoustu lehkých, odolných možností paluby paluby. Plus každá sekačka je součástí výměnného systému Toro 60V Max pro napájení všech ročních období.

60V max 21 ″ sekačka pruhu

Sekačka Toro 60V Max Refripe je speciálně navržena od základu, aby se dodával pro-level pruh, duální mulčování čepele, bez námahy a až 65 minut runtime. Je tu jen jedna sekačka, jako je to, a vy se na to díváte.

60V max 21 ″ sekačka Super Recycler s světlomety

Super Recycler přináší ostrost samurajského meče, komerční vlastnosti a nejlépe ve své třídě tok vzduchu s Vortexovou technologií, která dosahuje tohoto bohatého zeleného trávníku, který závisí všichni vaši sousedé. Tento stroj dělá vše, co může plyn, mínus plyn může. Plus, LED světlometů s vysokým paprskem. Ani tma to nemůže zpomalit.

60V max 30 ”sekačka Etimemaster

TM sekačka Etimemaster 60V Max 30 ”vám pomůže řešit více yardů za kratší dobu. 40% méně času sečení, přesněji řečeno. Rovněž vám dává možnost tří aktivních portů baterií až 100 minut běhu a osobního provozu, který detekuje vaše tempo a přizpůsobuje se na cestách. Připravte se získat více svého dne zpět.

60V max 22 ”sekačka recyklovače s světlomety

Naše sekačka na baterii s 60 V baterií usnadňuje a zrychluje každá sečení. Připravuje se vašemu tempu osobním tempem automatického pohonu s výkonem Vortex Technology, která vstřikuje více vzduchu do řezací komory a používá svou 22 ”čepel k řezání širší cesty s každým průchodem. Plus duální LED světlomety vám umožní dokončit práci.

60V max 21 ”sekačka recyklovače

Naše 60-voltová sekačka Toro Recycler používá patentovanou technologii řezání k vytvoření dostatečně jemných výstřižků, aby mohla být vlhkost a živiny zpět do trávníku. Říkáme tyto výstřižky vitamíny trávníku kombinované s jeho beztastním motorem Runsmart, který optimalizuje výkon, běh a životnost nástroje, plus jeho samohybná snadnost, jedná se o definici sekačky do-it-all.

60V max 22 ″ sekačka recyklovače

Naše sekačka na baterii s 60 V baterií s osobním převodem automatického pohonu se vám přizpůsobí v reálném čase. Runsmart na palubě Intel Optimalizuje RPMS a pracovní zátěž. Vortex přeplňovaný proudění vzduchu. Je bezdrátový samohlně na steroidy.

60V max 21 ″ sekačka Super Recycler

Super Recycler přináší ostrost samurajského meče, komerční vlastnosti a nejlépe ve své třídě tok vzduchu s Vortexovou technologií, která dosahuje tohoto bohatého zeleného trávníku, který závisí všichni vaši sousedé. Tento stroj dělá vše, co může plyn, mínus plyn může.

60V max 21 ″ sekačka recyklovače

Naše sekačka na baterii s 60 V baterií má 21 ″ palubu all-oceli s technologií recyklovače, která znovu a znovu prořezává výstřižky. Self-Colleged, aby vše usnadnilo. Runsmart na palubě Intel optimalizuje RPM a točivý moment.

Oslavujeme našich prvních 100 let v roce 2014, nadále posilujeme naši pozici předního celosvětového poskytovatele inovativních řešení pro venkovní prostředí, včetně údržby trávníku, správy sněhu a ledu, krajiny, pronájmu a speciální stavební zařízení a zavlažování a venkovní osvětlení řešení.

Hodnocení výrobce baterií = 60 V maximálně 54V Typické použití. Skutečné napětí se mění s zatížením.

† Ve srovnání s vedoucími značkami venkovního zařízení pro venkovní zařízení s poháněným baterií. Maximální výkon baterie měřený ve Watts na základě hodnocení výrobce baterií. Skutečný výkon v závislosti na použitém nástroji a používání podmínek.

Ryobi Self Pohonled Electric Lawn Meghter Review

Už vás nebaví tlačit tu těžkou, páchnoucí sekačku na trávu s plynem? Elektrická sekačka na trávu Ryobi Self je řezána tráva téměř relaxační! Má veškerou sílu plynové sekačky a bez námahy se táhne, takže neporušíte pot. Nejlepší ze všeho je, že se skládá ploché a stojí svisle pro super kompaktní úložiště!

Tento příspěvek sponzoruje Ryobi Outdoor a obsahuje pro vaše pohodlí přidružené odkazy. Nákupy provedené prostřednictvím těchto odkazů mi mohou vydělat malou provizi bez dalších nákladů. Další informace o tom, jak tento web vydělává peníze na mé stránce zveřejnění.

Když jsme si koupili náš dům před několika lety, neměli jsme žádné venkovní nástroje. Můj první nákup byla levná, malá, bateriová sekačka na trávu, která snížila náš dvůr plné pampelišky (dům seděl několik měsíců).

Bojoval s hustou trávou a baterie se rozběhla, než jsem dokončil náš malý dvůr. Sousedé říkali, že to vypadalo, že jsem kolem sekačky na trávu a to bylo tak malé! Ale bylo to ticho a to bylo dokončeno (nakonec).

Takže jsem byl opravdu nadšený, když se Ryobi natáhl a zeptal se, jestli bych chtěl zkontrolovat jejich 20 palcovou sekačku na trávu s baterií! Je to docela upgrade přes malý 13 palcový model, který jsem dříve používal!

Jak nastavit elektrickou sekačku Ryobi Electric

Ryobiho samostatná elektrická sekačka na trávu na mě zapůsobila od okamžiku, kdy jsem otevřel krabici. Není nutné žádné shromáždění, protože sekačka je složená a připravená k sekání! Stačí otočit knoflíky, natáhněte rukojeť a je dobré jít!

Podívejte se na video níže a zjistěte, jak rychlá a snadná je používat sekačka poháněná baterií Ryobi!

Vložte baterii 40V

40V baterie je zahrnuta a snadno vklouzne do štěrbiny. K dispozici je také místo pro uložení další baterie, takže je můžete přepnout za běhu, ale jeden stačí na náš malý dvůr s nabíjením.

Odemkněte a natáhněte rukojeť

Můj manžel a já jsme vysoký a rukojeť staré sekačky byla příliš nízká na to, aby se pohodlně tlačil. Teskopická rukojeť sekačky na trávu Ryobi je dostatečně vysoká, aby nás oba použili, aniž bychom se dostali zpět!

Chcete.li rukojeť ze složené polohy vyřadit, vytáhněte knoflíky na obou stranách a otočte je o 90 stupňů. Otočte rukojeť tak, aby je za sekačkou, a pak otočte knoflíky dozadu, aby se pohybovaly kolem mříží.

Rozšiřte rukojeť do plné výšky odemknutím zelených klapků na obou stranách. Pak jej můžete vytáhnout do požadované výšky a zamknout ji na místo.

Upravte výšku čepele

Výšku čepele můžete upravit jednoduchým posunem knoflíku, od 1 ½ „až do 4“ dlouhé trávy. Měli byste si trávu snížit pouze o ⅓ pokaždé, když sekáte, takže toto úpravy usnadňuje udržení zdravého trávníku!

Jak spustit sekačku na trávníku Ryobi

Na rozdíl od plynové sekačky s touto obávanou pull šňůrou je sekačka na trávu s baterií poháněnou baterií Ryobi velmi snadné začít! Ujistěte se, že postupujete kroky, pokud máte potíže s tím, aby se to začalo.

Vložte bezpečnostní klíč

Po jeho nastavení vložte bezpečnostní klíč. Pokud vaše sekačka na trávníku Ryobi nezačne, zkontrolujte, zda je na místě startovací klíč. Sekačka se nezapne bez klíče, což je důležitá bezpečnostní funkce, když máte zvědavé děti kolem!

Vytáhněte tyč a stiskněte tlačítko

Tento diagram ukazuje kroky k zahájení sekačky Ryobi Push. Jakmile to uděláte několikrát, stane se to druhou přirozeností!

Stáhněte bar a držte ji na místě proti řídítům. Když se pustíte, sekačka se automaticky vypne.

S jednou rukou stisknutím tyče stiskněte tlačítko uprostřed a spusťte motor. Možná budete muset několik sekund podržet tlačítko.

Upravte rychlost

Funkce vlastního pohánění je docela silná, takže budete chtít začít v nejnižším nastavení. Nechte to na dolním prostředí pro plochou půdu a zvyšujte rychlost, když jdete do kopce. Opravdu to dělá sečení vašeho trávníku méně tréninku!

Pokud nemáte v plánu zaběhnout za sekačkou na trávu (nedoporučuje se!), budete muset použít nejvyšší nastavení, pokud máte opravdu strmý kopec. Rychlost můžete upravit při sekání, abyste mohli rozbít sílu, když narazíte na sklon a neporušit potu!

Vyčistit a ukládat

Můžete se rozhodnout zabalit své výstřižky na trávník nebo nechat je mulčovat a vyplivnout je zpět. Byl jsem ohromen tím, jak dobře taška shromažďuje všechno. Musel jsem to několikrát vyprázdnit, zatímco jsem sekal dvorek, protože je to tak dlouho, co bylo naposledy hotovo.

Až budete hotovi, zhroutí rukojeť a složte ji dolů na sekačku. Ukládá svisle, takže si ji můžete udržet v rohu garáže nebo kůlny, aniž byste zabrali tunu místa!

Recenze sekačky na trávu s baterií Ryobi

Jak můžete vidět z výše uvedených fotografií, náš trávník právě teď není úplně svěží, zelený koberec trávy. Navzdory zvěsti, které jste možná slyšeli o tom, že Seattle je deštivý, máme každé léto období sucha! Naše tráva jde spící a hnědá, dokud se na podzim neotáčí dešťový faucet. Bylo to poprvé, co jsem sekal trávník za více než měsíc, kromě snižování pampelišky!

Počáteční dojmy

Sekačka na trávu Ryobi zvládla kombinaci suché a nové trávy jako šampion. Motor má technologii zatížení zatížení, která mu umožňuje detekovat a dodávat energii potřebnou k udržení optimální řezné rychlosti. Suchá, hnědá tráva. Méně síly. Nová, silnější tráva. víc energie.

Jeden tip, pokud jste nikdy nepoužili sekačku na trávu: Když chcete sekačku otočit, pusťte ze zelených úchytů. Tím se deaktivuje funkci pro vylepšení a umožní vám ji ručně otočit. Trvalo mi trochu, než jsem si na to zvykl, a skoro jsem nasekl zahradní postel, než jsem na to přišel!

O dva roky později

Poté, co jsem tuto bezdrátovou sekačku rozsáhle testoval za poslední dva roky, mohu ji ještě z celého srdce doporučit! Zde jsou věci, které jsem se naučil:

 • Snadno se zachází s čerstvou jarní trávou, ale spustí baterii rychleji. Když je tráva mokrá, musím vyměnit baterii, protože řezání vyžaduje více energie.
 • Myslel jsem, že světlomety jsou zpočátku hloupé, ale je to užitečné při sečení pod keři a keři.
 • Funkce s vlastním pohonem můžete použít bez zapnuté čepele! Musíme tlačit sekačku na malý kopec, abychom šli z zadního dvora na přední dvorek, a je hezké získat trochu posílení z motoru, aniž bychom kopali skály.
 • Dělá skvělou práci, která shromažďuje výstřižky v tašce, ale po plném tašku zanechá stezku. Pokud nechcete, aby si čerstvě řezaná tráva přilepila na boty, sledujte tašku!
 • Pokud je taška opravdu plná, může být složité vyprázdnit ji, aniž by na chodníku zanechal hromadu výstřižků. Snažím se to vyprázdnit, než bude příliš plná, takže nemusím tolik čistit.

Celkově mě opravdu zapůsobilo všechny rysy elektrické sekačky na trávu Ryobi Self. Je to určitě upgrade z mé staré sekačky, která se ocitla na obrubníku s „volným“ nápisem, jakmile jsem vytáhl Ryobi na točení!

Podívejte se na tyto další návody pro terénní úpravy!

0 nejlepších elektrických sekaček na trávu z roku 2023, testováno a přezkoumáno

Sage McHugh napsal pro Dotdash Meredith od roku 2019. S více než deseti lety zkušeností s obsahem orientovaným na spotřebitele má Sage vášeň pro produkty a jak posilují náš každodenní život.

Barbara Gillette je mistrovský zahradník, bylinkář, včelař a novinářka. Má 30 let zkušeností s šířením a pěstováním ovoce, zeleniny, bylin a ozdoby.

Rich Scherr je ostřílená technologie a finanční novinář, který strávil téměř dvě desetiletí jako editor Potomac a Bay Area Tech Wire. Rodák z Baltimoru také zakryl technologickou scénu pro localbusiness.com a byl pravidelným přispěvatelem na sportovní stránky Baltimore Sun a Washington Post.

Elektrické sekačky na trávu mají oproti plynovým modelům mnoho výhod. Například, elektrické modely neuvolňují výfukové plyny a mohou být výrazně tišší a snadněji se ovládají, což má za následek mnohem příjemnější zážitek sečení všude kolem. „Elektrické sekačky na trávu přicházejí s mnoha funkcemi, které majitelům pomáhají zůstat v bezpečí, pohodlném a produktivním,“ říká Kris Kiser, prezident a generální ředitel Outdoor Power Equipment Institute (OPEI).

Zkoumali jsme mnoho různých typů sekaček na trávu a několik testovali v našich vlastních dvorcích po celé zemi. Poté jsme vyhodnotili produkty na základě jejich nastavení, designu, výkonu, použitelnosti, bezpečnosti a hodnoty a vybrali jsme naše oblíbené v celé řadě kategorií pro tento seznam. Během našeho prvního běhu se sekačkou jsme načasovali proces montáže a pečlivé poznámky o tom, jak jasné a jednoduché byly zahrnuté pokyny. Poté jsme při třech samostatných příležitostech využili sekačky, vzali na vědomí délku trávy, celkovou plochu dvora a čas potřebný k dokončení úkolu.

V našem posledním kole testování jsme provedli šest jezdeckých sekaček na jejich tempo na našich osobních dvorech a vybrali jsme ty nejlepší elektrické na základě jeho síly, manévrovatelnosti a úrovně hluku.

Nejlepší celkově

Ego Power Select Cut 56-Volt 21-palcová bezdrátová bezdrátová sekačka na trávu

 • Silný a snadno použitelný
 • Lehký a skládací pro svislé úložiště
 • 60minutové runtime a dobíjení
 • Relativně dostupné

Po testování dalších elektrických sekaček po celé zemi je sekačka Ego LM2102SP Power 21-palcová bezdrátová sekačka naším nejlepším celkovým výběrem, protože je velmi snadné použití, lehké a kompaktní a nabízí další sílu, když ji potřebujete, vše na relativně dostupná cena. Sekačky s vlastním pohonem dělají sečení-zejména nad kopci a drsným terénem-mnohem snazší, protože sekačka se pro vás pohybuje rychlostí, zatímco to jednoduše vedete kolem svého dvora. Tato možnost není výjimkou. Zatímco jsme tuto sekačku testovali, zpočátku jsme to téměř zjistili, že je to příliš silné, zejména proto, že to bylo poprvé pomocí sekačky s vlastním pohonem. Ale jakmile jsme se dostali k závěsu, snadno jsme to vypnuli a zapnuli a v případě potřeby upravili rychlosti pomocí pák na rukojeti. Zjistili jsme, že vlastní propulz je užitečný pro to, aby šel nahoru malé kopce (nejnižší rychlost byla vše, co jsme potřebovali) a vypnuli ho při navigaci kolem překážek.

Ocenili jsme také výdrž baterie a rychlé nabíjení této sekačky nabízí. Přestože je dodáván pouze s jedním ego 56V obloukovou lithiovou baterií, má 60minutový běh a trvá jen přibližně stejnou dobu, než se nabíjejte pomocí zahrnuté rychlé nabíječky. A i když to trvalo jen 50 minut, než se poseká náš trávník, jsme rádi, že nahlásíme, že baterie nedošlo. Pokud máte doma i jiné ego produkty se stejnou baterií, můžete si vždy vyměnit tuto baterii, pokud máte větší trávník a chcete pokračovat v sečení bez velkého přestávky.

Mezi další uživatelsky přívětivé funkce, které milujeme, patří snadno nastavitelná rukojeť: máte dvě možnosti pro výšku a tři možnosti úhlu, takže si můžete vybrat ten, který je pro vás nejpohodlnější. Také jsme zjistili, že nastavení výšky řezání je jednoduchý úkol, se šesti nastaveními, které si můžete vybrat z výšky od 1.5 až 4 palce. A až budete hotovi, držadlo je stejně snadné složit, takže můžete svou sekačku ukládat svisle do garáže nebo přístřešky. Chceme si uvědomit, že i když si myslíme, že tato sekačka odvedla skvělou práci v suchých a vlhkých podmínkách, jednou při sekání nad obzvláště mokrou oblast, rozsvítilo se oranžové světlo a sekačka se zastavila. Jakmile jsme však sekačku přesunuli do suchší oblasti, byli jsme schopni ji snadno spustit. Jediným dalším drobným problémem, který jsme ohlásili, je nasazení tašky na sběr trávy. Zjistili jsme, že by to bylo mnohem snazší u dvou lidí, protože to klipy pevně a je trochu těžké obejít podpůrnou lištu (během tohoto procesu to několikrát vyskočilo). Ale kromě těch malých problémů si myslíme, že se jedná o vynikající elektrickou sekačku pro snadno navigaci v různých typech terénu.

Cena v době publikování: 549

Šířka řezu: 21 palců | Hmotnost: 93.61 liber | Zdroj energie: Baterie | Možnosti řezání: taška, mulč, boční propuštění

Nejlepší rozpočet

Greenworks 12 AMP 20-palcová sekačka na trávu 3 v 1

 • Cenově dostupné, silné a kompaktní
 • Neomezený čas běhu
 • Sedm řezacích pozic
 • Nastavení tašky, mulčování a bočního propuštění

Během posledních několika let jsme několikrát testovali sekačku na elektrické šňůře Greenworks a nadále vyniká jako nejlepší dostupná volba pro malé yardy a těsné prostory, dokonce i ty, které mají poněkud náročný terén. Ve skutečnosti jsme při testování této sekačky v našem posledním kole testování neměli žádné problémy s navigací nad divoty, shluky, hrboly a dalšími částmi našeho trávníku, které byly nerovnoměrné. zjistili jsme, že se tato sekačka poháněla přímo skrze ně. Navíc, 12-amph motor je dostatečně výkonný pro tvrdé řezání a mulčování, včetně vysokých, vřetenových plevelů na našem dvoře. Nehlásili jsme ani žádné problémy sečení po mírně mokré trávě.

20palcová řezací paluba je užší než některé jiné možnosti, ale zjistili jsme, že nám to pomohlo snadno projít těsnými oblastmi našeho dvora. Úprava výšky řezání (sedm různých výšek od 1.5 až 3.75 palců) je také jednoduché a je to opravdu jediné nastavení, o které se musíte starat. Všimli jsme si však, že sekačka nešla dostatečně nízká, aby snížila některé skvrny jetele. Přestože je to přátelský k rozpočtu, máme rádi, že máte tři možnosti pro vaše výstřižky z trávy-bag, mulč nebo boční propuštění-a nemusíte žádnou z těchto funkcí kupovat samostatně (což by přidalo náklady). Taška na sběr trávy se snadno připevnila, i když jsme poprvé rozlili nějaké výstřižky z trávy. Myslíme si však, že to nebude problém, jakmile to dostaneme.

Ačkoli je tento elektrický model šňůru, ocenili jsme neomezený běh a nepovažovali šňůru za těžkopádnou. Zjistili jsme se, že se držíme na šňůře, i když tam byl systém omezení šňůry, který ho udržoval na místě, ale dokázali jsme snadno sekat trávník. It’s important to note that this mower must be used with a 14-gauge 50-foot extension cord or a 12-gauge 100-foot extension cord (not included). Celkově jsme zjistili, že se jedná o opravdu snadnou sekačku na trávu (pro rukojeť je zapotřebí jen několik šroubů), použití a uložení (jen složte rukojeť) a nadále nás zapůsobí na jeho výkon a cenu.

Cena v době publikování: 227

Šířka řezu: 20 palců | Hmotnost: 56 liber | Zdroj energie: CordEd | Možnosti řezání: taška, mulč, boční propuštění

Nejlepší samoprocelý

Ryobi 40V HP bez kartáčovače 21palcové sekačky s dvojitou lonou

 • Silný výkon
 • 70 minut runtime
 • Rychlé, 60minutové nabíjení
 • Lehké a záhyby pro skladování

Ačkoli je to o něco více roztříštěná ve srovnání s jinými možnostmi, které jsme testovali, sekačka Ryobi 40V HP beztaskovkou bezdrátová samohybná sekačka vyniká pro svůj silný výkon (srovnatelný s některými plynovými modely) a dlouhý, 70 minutový běh. Tuto sekačku jsme testovali na první trávě sezóny a byli jsme rychle ohromeni jeho snadným používáním a tichým výkonem (mysleli jsme si, že to téměř znělo jako bílý šum), zejména ve srovnání s plynovými modely, které jsme použili v minulosti. Díky technologii s vlastním pohonem to byl vánek sekat přes nerovný terén, dokonce nad kopci, s malým úsilím z naší strany. Vybrat správnou výšku pro náš nerovný trávník trvalo trochu času, než jsme se upravili, ale jakmile jsme upravili výšku, byli jsme ohromeni řezaným výkonem. Naštěstí tato sekačka nabízí sedm nastavitelných výšek řezu (1.5 až 4 palce), takže si můžete snadno vybrat ten, který potřebujete. Chceme také zmínit, že stejně jako naše nejlepší celková sekačka, Ego LM2102SP Power 21-palcová bezdrátová sekačka s vlastním pohonem, samo-projížděná funkce trvá nějakou dobu, než si zvykne, a můžete se cítit, že sekačka uteče dál nejprve, dokud nezjistíte, jaké nastavení potřebujete pro každou část svého dvora.

Tento model je dodáván se dvěma 40 V baterie a rychlou nabíječkou. Vzhledem k tomu, že je potřeba pouze jedna baterie, budete mít vždy jednu připravenou jít, pokud ji budete potřebovat. Náš trávník trval pokaždé jen 45 minut až hodinu, a my jsme nikdy nemuseli zastavit a dobít, abychom dokončili práci. Museli jsme však zastavit poprvé, když jsme sekali, abychom vyprázdnili tašku na sběr trávy, který jsme zjistili, že je překvapivě malý. Naplnil se po sečení asi 25-30 stop vysoké trávy. Další dvakrát nebyl tolik problémem, protože tráva nebyla tak zarostlá. Bylo velmi jednoduché odstranit plnou tašku, ale zjistili jsme, že se to snadno rozlilo a několik čepelí se dokonce rozlilo, když se sekačka používala (ať už byla nebo nebyla vyplněna nebo ne.) Těchto několik otázek stranou, ocenili jsme tašku, mulčování a možnosti bočního propouštění celkově pro výstřižky z trávy, i když stojí za zmínku, že to velmi dobře nerozbije starší listy.

Stejně jako většina sekaček na tomto seznamu, se sekačka Ryobi 40V HP beztaskovaná 21 palců snadno složí a svisle ukládá, aby se ušetřil prostor. Byli jsme stejně ohromeni všemi bezpečnostními prvky. Přestože má jednoduchý start, tlačítko, sekačka má klíč, který můžete ukládat samostatně, takže nikdo nemůže náhodně zahájit sekačku. Až je připraven k použití, musí být klíč vložen za klapku. Navíc sekačka funguje pouze tehdy, když upouštíte páku. LED světlomety poskytují další světlo, které by mohlo být užitečné při sečení kolem soumraku nebo úsvitu. Ačkoli je tato sekačka o něco dražší než naše nejlepší celkově (což je také model pro sebepodléhání baterií), myslíme si, že to stojí za dodatečné náklady na napájení, dlouhou dobu a baterii navíc.

nejlepší, sekačky, trávu, baterií, 2023

Cena v době publikování: 799

Šířka řezu: 21 palců | Hmotnost: 75 liber | Zdroj energie: Baterie | Možnosti řezání: taška, mulč, boční propuštění

Nejlepší tlak

Sun Joe MJ401E-P2 Elektrická sekačka na trávu

 • Lehký a snadno zvládnutelný
 • Přátelský rozpočet
 • Relativně tiché
 • Záhyby pro kompaktní úložiště

Při testování jsme zjistili, že elektrická sekačka Sun Joe MJ401E-P2 byla stejně snadno použitelná jako vakuová šňůra. Při pod 30 liber je tato sekačka velmi snadná, i když se nejedná o model s vlastním pohonem. Je propuštěn, takže budete pravděpodobně muset použít prodlužovací kabel. Nebudete se však muset starat o to, že baterie dojde, zastavíte se na dobití baterie nebo výparů z plynového modelu. Byli jsme také ohromeni tím, jak tichá byla tato sekačka, zejména ve srovnání s plynovými sekačkami, které jsme použili v minulosti. Tato sekačka byla snadno nastavena. museli jsme jen připojit tašku a dvě části pro rukojeť.

Díky 14palcové řezací palubě jsme zjistili, že se jedná o skvělou sekačku pro navigaci kolem těsných rohů a prostorů. Chceme však poukázat na několik problémů, se kterými jsme se při testování setkali. Zjistili jsme, že taška na sběr trávy se rychle naplnila (po sečení asi 20-30 stop). A když jsme sekali bez tašky, všimli jsme si, že se tráva uvízne pod čepele. Jako skvělá bezpečnostní funkce by se sekačka okamžitě vypnula. Tráva se však snadno odstranila a my jsme se mohli rychle vrátit k sekání. Rovněž stojí za zmínku, že tato sekačka má pouze tři nastavení pro výšku řezání, v rozmezí od 1.12 až 2.52 palců. I když se nedostanete jako přesný řez jako jiné modely, a možná budete muset přestat vyprázdnit tašku nebo odstranit trávu ze sekačky při řešení dlouhé trávy, myslíme si, že je to skvělá sekačka vhodná pro rozpočet, která je perfektní pro malé trávníky.

Cena v době publikování: 99

Šířka řezu: 14 palců | Hmotnost: 29 liber | Zdroj energie: Corded Electric | Možnosti řezání: taška, boční propuštění

Nejlepší jízda

Ryobi 80V HP Clashless 42 in. Bateriový elektrický bezdrátový jezdecký traktor trávníku

 • Silný výkon
 • LCD obrazovka a aplikace pro sledování výdrže baterie
 • 13 výšek řezání
 • Mnoho dalších funkcí

Pokud máte větší dvůr na sekání, jezdící sekačka na trávu vám může ušetřit čas a energii s jeho rychlostí a účinností. Při testování Ryobi 80V HP bez kartáčovače 42palcového jezdeckého trávníku na koni na koni na koni na koni na koni na koni s jeho výjimečným výkonem řezání, dlouhým během baterie a manévrovatelností. Elektrická sekačka má čtyři ocelové čepele, které poskytují 13 různých poloh výšky řezání, v rozmezí od 1.5 až 4.5 palců, pro velmi přesný řez. Zjistili jsme, že sekačka dokázala snadno zvládnout různé trosky, účinně sekat tyčinky, listy, výstřižky z trávy a dokonce i krátké pampeliony, které by bylo normálně obtížné řezat. Výška řezání může být upravena pomocí ruční páky na pravé straně sekačky. Zjistili jsme však, že páka byla překvapivě blízko vaší nohy, což může vést k neúmyslnému změně výšky řezání, i když jsme tento problém nezažili sami.

Zatímco po deštivém ránu jsme tuto sekačku napájenou baterií testovali, zjistili jsme, že to nemá potíže s mokrou trávou a rovnoměrně ji řezá. I když byla tráva vlhká, sekačka na trávu účinně propustila výstřižky trávy. I když máme rádi, že tato sekačka vám dává tři možnosti pro výstřižky z trávy-bag, boční propuštění nebo mulč-s vědomím, že si budete muset kupovat sadu baggeru a mulčování samostatně. Byli jsme také ohromeni tichem sekačky na koni navzdory jeho velikosti. Když se řezací čepele nepohybovaly, zvuk sekačky na koni se podobal zvuku auta s jízdou na baterii pro děti. A když se čepele točily, hladina hluku byla ve srovnání s tradičními plynovými sekačkami velmi nízká.

Sekačka má palubní LCD obrazovku, která vám umožní zkontrolovat stav runtime a nabíjení a ovládat LED světlomety, pohon a čepel. Procento baterie se také objeví v nabídce digitálního zobrazení. Během přestávky můžete dokonce sledovat stav nabíjení, pomocí aplikace Ryobi Riding Mower. Zjistili jsme, že nabíjení sekačky je jednoduchý proces. Baterie dorazila s pouhými 23 procenty nabití a plně se natočila jen asi hodinu. Pro každou sečení, které jsme provedli, bylo použito pouze asi 10 procent baterie. I když bychom upřednostňovali fyzickou regulační páku, zjistili jsme, že je zvládnutelné přepínat při řízení. Sekačka má pedál urychlovače, který umožňuje pomalé a přesné manévrování kolem překážek a přitom poskytuje okamžitou rychlost v případě potřeby. Sekačka je také vybavena záložním pípajícím hlukem, který je určen jako bezpečnostní funkce.

Celkově vzato, Ryobi 80V HP bez kartáčovače 42palcového jezdeckého trávníku je skvělá sekačka, která nabízí tichý a efektivní zážitek ze sečení, který eliminuje potíže s plynem a olejem. I když to není nejlepší volba pro malé yardy, pokud chcete udržet váš velký dvůr vypadat skvěle bez velkého úsilí, je to vynikající volba se spoustou doplňků.

Cena v době publikování: 4 999

Řezací šířka: 42 palců | Hmotnost: 557 liber | Zdroj energie: Baterie | Možnosti řezání: mulč, taška nebo boční propuštění

Nejlepší nulové otočení

Ryobi 80V HP Clashless 42 in. Baterie Elektrická bezdrátová sekačka na zatáčku

 • 12 Nastavení výšky
 • Silný výkon
 • LCD obrazovka a aplikace pro sledování výdrže baterie
 • Joystick řízení

Sekačky s nulovým otočením jsou postaveny tak, aby byly rychlé a snadno navigační překážky, a sekačka na elektrickou bezdrátovou bezdrátovou sekačku Ryobi Elektrická beztvářka je to jen to, že to dělá. Jezdící sekačku jsme provedli jejím tempem a zjistili jsme, že je to vysoce intuitivní a snadno provozovatelný stroj. Místo volantu má tato sekačka na koni joystick, kterou lze provozovat pouze jednou rukou, pro lepší manévrovatelnost při otáčení. Joystick nám dal úplnou kontrolu nad směrem a rychlostí sekačky, od úplné zastávky po maximální rychlost. S jeho působivými schopnostmi otáčení jsme byli bez námahy schopni sekat kolem stromů v jednom průchodu, což by předtím vyžadovalo asi čtyři průchody s jinou sekačkou.

Nastavení výšky řezání bylo stejně jednoduché díky pohodlně umístěné páce, která nabídla dvanáct nastavení výšky od 1.5 až 4.5 palců. Sekačka dokonce přichází s klíčem pro zastavení výšky, která nám umožnila rychle přizpůsobit sečení do naší požadované výšky řezání. Celkově sekačka odvedla fenomenální práci při rovnoměrném stříhání trávy. Setkali jsme se s některými silnějšími travními plochami na dvoře, ale zjistili jsme, že zpomalení rychlosti sekačky jí umožnilo napájení bez problémů. S touto sekačkou jsme byli schopni posekat náš půl akr. Dokončení úkolu nám ve skutečnosti trvalo o 40 procent méně času. Je také mnohem tišší než sekačka na plyn a nemusíte se vypořádat s hořlavými plynovými nebo olejovými změnami.

Ryobi 80V HP bez kartáčovských jezdeckých sekaček je vybavena dvěma 80-voltovými bateriemi, 10-ampérovou hodinu a dvěma 40-voltovými bateriemi, které poskytují dostatek energie pro prodloužené sezení sezení. Během našeho testování jsme ocenili schopnost instalovat až tři 80 V a čtyři 40 V baterie, což nám umožňuje prodloužit běh sekačky ještě dále. Nabíjení baterií bylo vánek. Jednoduše jsme museli připojit nabíjecí kabel do zadní části sekačky, abychom současně nabili všechny palubní baterie. Byli jsme také potěšeni, když jsme zjistili, že 40 voltové baterie lze použít s různými bezdrátovými ryby nástrojů, jako jsou oříznutí a dmychadla, a rozšiřující rozsah naší sbírky venkovního napájecího zařízení.

A i když má mnoho stejných funkcí jako Ryobi 80V HP bez kartáčovače 42. Podle výrobce má tato možnost výkonový ekvivalent plynového motoru s výkonem 31-koňských sil, která jezdí na trávníku na koni. Nabízí také aplikaci pro monitorování stavu baterie a má na palubě obrazovku LCD, abyste mohli ovládat LED světlometů, lopatku a rychlost pohonu a také monitorovat stav baterie, běhu a stav nabíjení. Jedná se o drahou sekačku, ale myslíme si, že je to vynikající možnost nulového otočení, díky níž bude váš trávník vypadat skvěle a efektivně.

Cena v době publikování: 5 999

Řezací šířka: 42 palců | Hmotnost: 700 liber | Zdroj energie: Baterie | Možnosti řezání: taška, mulč, boční propuštění

Nejlepší těžká služba

Toro 22 „60V Max Elektrická baterie SmartStow Personal Tempo High Wheel Sekačka

 • Automaticky se přizpůsobí tempa chůzi
 • Devět řezacích pozic
 • Technologie víru má za následek jemnější výstřižky z trávy
 • Rychlé připojení pytlů a mulčování

Díky 22palcové palubě a třífázovým bezhrubým motorem, který optimalizuje RPM a točivý moment, tato bezdrátová sekačka z Toro přináší silný výkon. Nabízí řadu pokročilých funkcí pro bezproblémové sečení, což jistě ospravedlňuje jeho poměrně strmou cenovou značku. Devět řezacích pozic, v rozmezí od 1 do 4 palců, zajistí přesný řez, dokonce i v těsných prostorech. Navíc, patentovanou technologii Vortex Toro umožňuje více vzduchu do řezací komory, což má za následek jemnější výstřižky z trávy a zdravější trávník.

Tato sekačka obsahuje jednu baterii, která může běžet až 40 minut, což vám umožní rozřezat na 0.33 akru na jediný náboj. (Přečetli jsme však některé stížnosti, že v té době dochází šťáva). Její 10palcová zadní kola poskytují vynikající trakci na tvrdém terénu, aniž by trhaly trávník. Mezi další působivé funkce patří přenos s vlastním pohonem, který se automaticky přizpůsobuje vašemu tempa chůzi. Díky systému s rychlým připojením můžete snadno přepnout z mulčování na pytlování. Navzdory své silné váze je recyklovač Toro za sekačkou snadno manévruje a kompaktně se skládá, aby minimalizoval jeho skladovací stopu.

Cena v době publikování: 729

Řezací šířka: 22 palců | Hmotnost: 95 liber | Zdroj energie: Baterie | Možnosti řezání: mulč, taška nebo boční propuštění

Nejlepší pro malé yardy

Worx WG779 Sdílet 40-volt 14-palcová bezdrátová procházka za sekanou

 • Lehký a snadno manévrovaný
 • Dvojitý nabíjecí port pro baterie
 • Indikátor nabití baterie
 • Baterie kompatibilní s jinými nástroji Worx

Walk-Share Walk-Behend sekačka Worx Power Share má 14palcovou řezací palubu, která může nakrájet na 0.12 hektarů na náboj, což z něj činí ideální volbu pro menší yardy. Při 29 liber je to dost lehké, aby téměř každý uživatel zvládl. Tato jednotka je vybavena dvěma bateriemi a s dvojím nabíjením, aby se maximalizoval dobíjení. Pro větší pohodlí existuje indikátor nabíjení baterie na palubě, který vám umožní vědět, kdy vám dochází šťáva. Další skvělá věc na těchto bateriích je, že jsou kompatibilní s řadou dalších nástrojů Worx.

Tato sekačka má šest úprav výšky a můžete snadno přidat další točivý moment s přeložením knoflíku. Má také schopnost mulčování nebo taška na výstřižky trávy, a můžete snadno posoudit, když je taška plná, díky průhlednému plastovému topu. Mějte na paměti, že tento kompaktní model je nejvhodnější pro menší pracovní místa, takže pokud jde o výkon, budete muset omezit svá očekávání. Podle některých zpráv, které čteme, má potíže s napájením tvrdou trávou a někdy se zastaví na rtech a okrajích.

Cena v době publikování: 300

Šířka řezu: 14 palců | Hmotnost: 29.1 libry | Zdroj energie: Baterie | Možnosti řezání: taška, mulč

Nejlepší bezdrátové

Makita 36-voltová lithium-ion push sekačka

 • Výkonný motor
 • Odolná konstrukce
 • 10 výšek řezání
 • Volitelný tichý režim
 • Zahrnuje další sadu baterií

Pokud hledáte bezdrátovou, bateriovou možnost, tato sekačka z Makita nezklame. Beztáčkový motor je neuvěřitelně silný a dodává až 3 300 ot / min. Tento nástroj je napájen dvěma 18 V baterie, ale jsou zahrnuty čtyři baterie, takže je můžete vyměnit po delší dobu běhu. Batterie dohromady dodávají až 43 minut běhu. Řídítka má pogumované přilnavosti pro pohodlí uživatele a úchyty složí pro kompaktní úložiště.

Makita Push sekačka má 18palcovou komerční ocelovou palubu pro optimální trvanlivost. Je vybaven širokou škálou výšin řezání. 10 nastavení od 0.81 až 3 palce. Ačkoli to funguje dobře na většině typů trávníku, tato sekačka může trochu bojovat v zarostlé trávě. Má schopnost tašky, mulčky nebo výstřižky dozadu. Existuje dokonce klidný režim, takže můžete sekat trávník, aniž byste narušili své sousedy.

Cena v době publikování: 399

Řezací šířka: 18 palců | Hmotnost: 60.46 liber | Zdroj energie: Baterie | Možnosti řezání: taška, mulč, propuštění zadní

Nejlepší robot

Worx Landroid robotická sekačka

 • Plně automatizované
 • Přizpůsobte si plány sečení pomocí aplikace
 • Naviguje svahy 20 stupňů
 • Detekuje déšť a vyhýbá se překážkám

Unavený ze sečení trávníku? Tato plně automatizovaná, robotická sekačka pro vás dělá veškerou práci. Může sekat střední trávníky do velikosti 1/4 hektaru. Chcete.li to nastavit, musíte kolem svého dvora položit hraniční drát a připojit sekačku k aplikaci. Můžete spustit nebo zastavit stroj, nastavit plán sečení a zkontrolovat pokrok sečení pomocí aplikace. Landroid je vybaven 8palcovou řezací šířkou, jejíž výšku lze upravit mezi 1.9 a 3.5 palců. Dva motory bez kartáčovače mu dávají dostatek trakce pro navigaci 20 stupňů.

Pokud sekačka narazí na překážku, jednoduše ustoupí. Pro přesnější detekci je k dispozici další kolize za dodatečné náklady. Lze jej také naprogramovat tak, aby se zabránilo určitým oblastem vašeho dvora. Když Landroid detekuje déšť nebo baterie trvá nízko, vrátí se k dokování, aby se nabila nebo počká, až bude trávník suchý. Se všemi těmito funkcemi je robotická sekačka Landroid určitě hodná své strmé cenovky. Jedna věc, kterou stojí za zmínku, je, že i když se tato robotická možnost přiblíží k okrajům dvora, budete pravděpodobně potřebovat zastřihovač pro dotyky tak často.

Cena v době publikování: 1 159

Řezací šířka: 8 palců | Hmotnost: 48.5 liber | Zdroj energie: Baterie | Možnosti řezání: Žádné

Porovnat

Po testování této sekačky na našem vlastním dvorku si Ego LM2102SP Power 21-palcová bezdrátová sekačka vydělává na našem nejlepším místě. Tato výkonná sekačka nabízí až hodinu nepřetržitého běhu a díky technologii s vlastním pohonem se snadno používá. Také milujeme nastavitelnou a skládací rukojeť pro kompaktní úložiště. Pokud hledáte cenově dostupnější možnost pro váš malý dvůr, zjistili jsme, že elektrická sekačka na trávu Greenworks je kompaktní a lehká, aby se snadno navigovala kolem překážek, a nabízí neomezené runtime, pokud to nevadí šňůra.

Jak jsme testovali elektrické sekačky na trávu

Testovali jsme osm sekaček na trávu, včetně plynu, elektrických kabelů a bezdrátových modelů napájených baterií v našich vlastních dvorech po celé zemi. Poté, co jsme je testovali na naše vlastní trávníky. od malých po velké. jsme je vyhodnotili při nastavení, designu, výkonu, použitelnosti, bezpečnosti a hodnotě. Pro první použití jsme načasovali nastavení sekačky na trávu a poznamenali jsme, jaké shromáždění bylo vyžadováno, a pokud byly pokyny podrobné a snadno sledovatelné. Také jsme zaznamenali doba nabíjení baterie, pokud se jednalo o bezdrátový model. Poté jsme použili sekačky při třech samostatných příležitostech, když počasí a růstové podmínky povolily a zaznamenaly délku střihu trávy, povrchová plocha dvora se posekala a čas potřebný k plnění úkolu. Všimli jsme si, jak snadné (nebo ne) to bylo zahájit sekačku, upravit rukojeť, upravit rychlost (pokud je samoproceňována) a změnit výšky řezání. Rovněž jsme vyhodnotili různé funkce, včetně pytlů, mulčování a možností bočního propuštění (pokud je zahrnuto) pro výstřižky z trávy. Kromě hodnocení nastavení a funkcí každé sekačky jsme si po použití všimli, jak snadné bylo navigovat překážky, svahy a další náročné oblasti včetně nerovnoměrné nebo vysoké trávy. Poté jsme se podívali na vzhled trávníku a poznamenali jsme, že pokud to vypadá rovnoměrně řezané. Také jsme zaznamenali všechny bezpečnostní prvky a všechny další funkce, jako jsou LED světlomety, skládací držadla pro skladování, systémy správy kabelů a další. Po testování byly do tohoto seznamu přidány nejlepší elektrické sekačky. V našem posledním kole testování jsme v našich dvorech testovali šest sekaček na trávu a vyhodnotili je podle stejných kritérií výše uvedených výše uvedených. Provedli jsme důkladné testování a porovnali jsme výsledky s našimi předchozími doporučeními produktu, abychom poskytli nejlepší možné návrhy. Provedli jsme úpravy kategorií na základě výkonu standout, buď výměnou nebo přidáním nových možností.

nejlepší, sekačky, trávu, baterií, 2023

Co hledat v elektrické sekačce na trávu

Typ sekačky

Elektrické sekačky spadají do čtyř hlavních kategorií: push, samohybná, jízda a robota sekačky. Výběr správného modelu závisí na velikosti vašeho trávníku, rozpočtu a na tom, kolik práce jste ochotni vložit. Posuvné sekačky vyžadují, abyste za nimi chodili a ručně je poháněli. Protože jim chybí mnoho funkcí, které najdete na pokročilejších elektrických sekačkách, tah má tendenci stát výrazně méně. Posuvné sekačky také vyžadují největší množství práce, což z nich činí ideální volbu pro malé a střední yardy s relativně plochým terénem. Líbí se nám sekačka na trávníku Greenworks Electric Cord, protože je velmi snadné navigovat kolem vašeho dvora a přichází za velmi rozpočtovou cenu. Sekačky s vlastním pohonem jsou vybaveny technologií, která pohání kola při sekání. Tyto sekačky jsou často výrazně dražší než sekačky, ale vyžadují mnohem menší úsilí ze strany uživatele. Sekačka s vlastním pohonem, jako je Ryobi 40V HP beztaskovná 21 palcová bezdrátová sekačka, je skvělá volba pro střední velikosti na velké trávníky se šikmým nebo nerovnoměrným terénem. Nejsilnější volbou je sekačka na elektrickou jízdu. a také nejdražší. Uživatelé musí buď sedět nebo stát na stroji, aby jej mohli ovládat. S velmi širokým řezacím řádkem a schopností navigovat obtížným terénem je jízdní sekačka vhodný pro velké yardy se strmějšími svahy. Milujeme elektrickou bezdrátovou jetkovou trávníku Ryobi Battery, protože na jednom náboji může nakrájet na dva akry a nabízí spoustu skvělých funkcí. Sekačky na trávu robotů jsou obvykle naprogramovány prostřednictvím aplikace, což jim umožňuje autonomně s malým nebo žádným úsilím. Je vyžadováno určité počáteční nastavení, ale sekačku robotů může být naprogramována tak, aby sekala trávník automaticky, vyhýbala se kolizám a nepříznivému počasí a dalšímu. Přestože jsou neuvěřitelně pohodlné, robotické modely mají také kratší runcii a menší rozřezaný šířku, omezující jejich použití na menší yardy. Naše nejlepší volba v této kategorii, robotická sekačka Worx WR147, je téměř 100 % autonomní, jakmile je nastavena.

Zdroj energie

Na dobíjecí lithium-iontové baterie běží sekačky bezdrátových elektrických trávníků. Bezdrátový model vám dává větší flexibilitu a přenositelnost, protože neomezuje váš pohyb. Budete však muset mít na paměti výdrž baterie, která obvykle schází mezi 30 a 60 minutami. Některé bezdrátové elektrické sekačky přicházejí s dalšími bateriemi, které lze vyměnit za prodloužení jejich runtime. Můžete si také zakoupit druhou baterii pro zkrácení provozního času. Tímto způsobem se nemusíte starat o to, že dojde šťáva z džusu. Naše nejlepší volba pro bezdrátový model, Makita 18-volt x2 lxt lithium-ion push sekačka, zahrnuje další sadu baterií, takže uživatelé mohou sekat déle, aniž by se museli dobít. Největší výhodou pro sekačku na elektrickou trávu je to, že poskytuje neomezený výkon. Cordované modely obvykle stojí méně než jejich protějšky provozované baterií. Váš pohyb je však omezen na délku šňůry. Sekačka musí být použita s těžkým prodlužovacím kabelem, která se často prodává samostatně. Většina výrobců doporučuje 12-měřicí nebo 14-měřicí šňůru, ale měli byste se vždy odkazovat na příručku pro majitele, abyste zajistili bezpečný provoz.

Velikost paluby

Velikost paluby odkazuje na šířku sekačky a určuje, jak široká cesta může řezat. Širší velikost paluby má za následek širší řezací řádek, což vám umožní pokrýt větší oblast v jednom průchodu. Standardní velikost paluby na sekačkách s push i samohybnou se obvykle pohybuje od 13 do 22 palců. Robotické sekačky mají obvykle mnohem menší řezací balíček mezi 5 a 10 palci. Na druhé straně jezdecké sekačky mohou mít velikost paluby až 54 palců. Jezdící sekačka je nejvhodnější pro velké trávníky, které obvykle trvá hodně času na sekání. Náš nejlepší výběr pro nulovou otočení, elektrická bezdrátová sekačka Ryobi Battery Elektrická bezdrátová sekačka má 42palcovou palubu a 12 výšek řezání, aby se krátká práce z velké práce, s lehkostí navigovala kolem překážek.

Motorská síla a typ

Bezretové elektrické sekačky, které běží na bateriích, produkují kdekoli od 18 do 20 voltů energie. Čím vyšší je napětí, tím déle bude motor běžet na jednom náboji. Podobně vám sekačka s vyšším napětím umožní pokrýt více půdy v jednom průchodu. Vyšší napětí je obvykle nutné k sekání velkých trávníků a generování dostatečného točivého momentu pro proříznutí vysokou, hustou trávou. Hodnocení zesilovačů je také důležité při určování toho, jak mocná je elektrická sekačka na trávu. Například elektrická sekačka s 12 amph může napájet tvrdou trávou, zatímco 6-ampy by bojoval. Sekačka na trávu s kabelem obvykle čerpá mezi 6 a 13 zesilovačů ze standardního výstupu. Baterie na většině bezdrátových modelů přináší asi 18 ampérů za hodinu.

Bez kartáčovače vs. Kartáčovaný motor

Kartáčové motory jsou efektivnější, protože neztrácí mnoho energie třením a teplem, které by mohly potenciálně poškodit motor. Navíc se nemusíte starat o výměnu štětců, když se nosí. Všechny tyto faktory přispívají k spolehlivějšímu výkonu a menšímu údržbě. Na druhé straně kartáčované motory generují více tepla, což vysvětluje jejich tendenci se zastavit a přehřát. Přestože jsou kartáčované motory předem dostupnější, můžete z dlouhodobého hlediska platit více za údržbu. Podle potřeby budete také muset vyměnit opotřebované kartáče, což je další výdaj.

Standout funkce

Chytač tašky na trávu

Chytač travního sáčku se připojuje ke straně nebo zadní části sekačky na trávu a sbírá výstřižky trávy. Zatímco je tráva řezána, výstřižky se automaticky přenášejí do tašky. Toto je pohodlná funkce, protože vám to zachrání v tom, abyste si sami zabalili nebo vyčistili výstřižky. S taškou na trávu bude váš trávník po sečení vypadat elegantně a dobře udržovaný.

Mulcher

Elektrická sekačka se schopnostmi mulčování se naseká jemně naseká a odhodí výstřižky zpět na trávník. Jak se výstřižky rozkládají, uvolňují živiny, jako je dusík, fosfor a draslík, do půdy. Protože mulčování přirozeně zlepšuje zdraví trávníku, může to vyžadovat méně ošetření hnojiv.

Nastavitelná výška řezání

Většina elektrických sekaček na trávu má nastavitelnou výšku řezání v rozmezí 1 až 4 palců, což uživatelům umožňuje řezat různé trávy a řešit vysoké, zarostlé trávníky. Obecně platí, že ideální výška pro trávu v chladné sezóně je asi 2 1/2 palce. Při sekání byste měli odstranit pouze asi první třetinu travních lopatků.

Životnost elektrické sekačky na trávu se liší v závislosti na praktikách péče o model, model a spotřebitele,“ říká Kris Kiser, prezident a generální ředitel Outdoor Power Equipment Institute (OPEI). „Stejně jako jiné venkovní vybavení, se správnou údržbou, nabíjení a postupy skladování baterií, může elektrická sekačka snadno splnit očekávání uživatele.“

 • Pravidelně kontrolujte šňůry pro přezdívky a roztřepy, stejně jako baterie pro jakékoli poškození nebo deformace.
 • Potvrďte, že všechny průduchy jsou bez trosek.
 • Nezapomeňte používat pouze baterie a nabíječky ve spojení s doporučeními výrobce.

V případě elektrických sekaček na trávu přichází pohodlí s náklady. Push sekačky jsou na spodním konci cenové stupnice, ale také vyžadují největší množství manuální práce. Sekačky s vlastním pohonem obvykle stojí o několik set dolarů více než tlačné sekačky, ale snižují množství manuální práce, která je potřeba. Pokročilé modely, jako jsou robotické a jízdní sekačky, mohou být docela drahé, ale v podstatě pro vás dělají veškerou práci. Je jen na vás, abyste se rozhodli, zda chcete dát práci nebo zaplatit více za usnadnění vašeho života.

Proč důvěřovat smrku?

Tento článek napsal Sage McHugh, spisovatel domů a životního stylu, který do smrku přispívá od roku 2019. Pro výběr nejlepších elektrických sekaček na trávu pro tento kulatý zaokrouhlení zvažovala desítky produktů, pečlivě vyhodnotila jejich typ motoru, zdroj energie, šířku řezu, speciální funkce a celkový výkon. McHugh konzultoval stovky recenzí zákazníků a zápisy z webových stránek třetích stran. Pro další přehled, ona rozhovor s Kris Kiser, prezident a generální ředitel Outdoor Power Equipment Institute (OPEI).

Jenica Currie, editor obchodu pro smrk aktualizoval tento seznam s informacemi shromážděnými z testování různých elektrických sekaček na našich vlastních dvorcích po celé zemi. Také přidala další tipy a hlášení.

Jaký je smrk schválen?

Zde ve smrku chceme zajistit, abychom plně stáli za každým produktem, který doporučujeme, a že když řekneme, že něco je nejlepší, máme na mysli to. Možná jste si všimli odznaku schváleného smrku vedle produktů na tomto seznamu. Každý produkt s tímto odznakem byl osobně přísně testován a pečlivě vybrán náš odborný tým laboratorních testerů a editorů. Ve většině případů nakupujeme všechny tyto produkty sami, i když občas dostáváme vzorky poskytované přímo společnostmi. Bez ohledu na to, jak získáváme produkty, všichni procházejí stejnými testy a musí splňovat stejná přísná kritéria, aby udělala to nejlepší řez.