Nejlepší sekačky na trávu Toro pro majitele domů – testovány a přezkoumány. Toro jezdící sekačka na trávu

Nejlepší sekačky na trávu Toro pro majitele domů. testovány a přezkoumány

Foto: Jamey Kramar

 • Série recyklovače (vstupní úroveň) →
 • Elektrické sekačky baterie →.
 • Série Super Recycler (Prosumer) →
 • Série TimeMaster (Commercial) →

Když se pohybujete v modelech a platíte více, získáte více funkcí a silnější a odolnější sekačky na trávu.

Dnes si přezkoumáme nejlepší sekačku na trávu Toro v každé ceně a hovoříme o společnosti Toro a proč vyrábějí některé z nejdůvěryhodnějších sekaček na trávu venku.

Proč si koupit sekačku na trávu Toro

100 let zkušeností. Velká síť prodejců. 5letá záruka.

Společnost Toro je původní společnost sekačka na trávu s více než 100 lety zkušeností s výrobou strojů na sekání Turfgrass.

Začínají v roce 1914 stavební motory pro zemědělské traktory, vydláždili cestu v průběhu let inovací a vytvořili průmysl vybavení golfového hřiště.

Jejich prvním strojem byl dodatečný traktor s 5 válci/čepelemi na sekání trávy plavební dráhy na golfovém hřišti v Minneapolis.

Jejich druhým strojem byla poháněná sekačka na navijáku s jedním válcem pro golfová zelená a okolí.

V roce 1948 udělal Toro velký tlak na trh s rotační sekačkou a rychle se stal lídrem v USA.

V roce 1997 koupil Toro Exmark Manufacturing Company. zlatý standardní komerční společnost sekačka na trávu, která je dodnes jedním z nejoblíbenějších profesionálů pro péči o trávník.

Toro ví, jak vyrobit sekačky na trávu jako žádná jiná společnost a vybudovala důvěryhodnou síť prodejců, která vám pomůže vybrat tu nejlepší pro vás.

Věděl jsi?

Toro znamená „býk“ ve španělštině. Bylo to vybráno jako název společnosti, protože původním důvodem pro založení společnosti bylo vytvořit motory pro společnost Bull Tractor Company.

Obrovská síť prodejce Toro

Toro má po celém světě velkou síť prodejců. Má 1000s v U.S. A tito prodejci hrají velkou roli v tom, proč je Toro skvělou značkou sekačky na trávu.

Ať už žijete ve velkém nebo malém městě, téměř vždy bude odborník na sekačku Toro poblíž.

Účelem sítě prodejců je distribuovat produkty Toro majitelům a profesionálům domů a také poskytovat záruční a obecné údržby pro sekačky.

Konkurenční záruka Toro

Toro Super Recycler Residential and Commercial záruční období.

Všechny společnosti sekačky na trávu rozdělují svou záruku do 2 případů použití: použití obytných a komerčních využití.

Pokud používáte sekačku celý den-každý den, pak je záruční období krátké, protože obytné sekačky, jako je Super Recycler, jsou navrženy pro víkendové použití doma. Budete muset upgradovat na správnou komerční sekačku na trávu s komerčním třídě malý motor, abyste získali slušnou záruční dobu komerčního využití.

Nejlepší sekačka na trávu Toro v každé cenovém bodě

V průběhu let jsme koupili a testovali (a poté prodali 4 přátelům-stále vlastníme 1 používáme) 5 různých sekaček na trávu Toro v rozsahu z zcela nové ceny od 359 do 1 599.

V současné době používáme a vlastníme Super Recycler, který jsme v roce 2022 koupili od místního prodejce.

Každý cenový bod má více modelů.

Níže je uveden náš názor na nejlepší model v každém cenovém bodě na základě použití z první ruky a spoustu zkušeností a výzkumu s malými motory a výkonem vybavení.

Nejdostupnější: Toro Recycler 21352

Nejlepší vstupní úroveň a nejdostupnější sekačka na trávu Toro Toro je Toro Recycler 21352.

Vlastníme také a doporučujeme model Toro Model 21332 pouze, pokud se nestaráte o sebe a chcete ušetřit 30.

Oba se používají a snadno se tlačí. S modelem systému pohotovostního systému samostatně je snazší v kopcích a tvrdou trávou.

Má vše, co potřebujete v sekačce na vstupní úrovni, a seká váš trávník v pořádku s motorem Briggs Stratton 140cc Briggs.

Už více než 4 roky jsme použili 5 různých obytných sekaček a pro cenu si myslíme, že je to skvělá hodnota.

Naše polní poznámky (výhody a nevýhody)

 • Dobrá trakce a otáčení. Kola na této sekačce mají velkou trakci a rovnováhu při zatáčkách a sekání na kopcích.
 • Zaručeně zahájí záruku. Začalo to na 3. tahu. Žádná plynná sekačka na trávu nezačne první pokus, pokud již není zahřátá.
 • Snadné nastavení výšky řezání. Bylo snadné upravit výšku paluby dvěma pákami na pravé straně sekačky (přední a zadní kola).
 • Není to dokonalá pečeť mezi taškou a palubou sekačky. Výřezy trávy najdou způsob, jak odletět z vaku bez ohledu na to, jak zabezpečíme tašku na sekačku. Je tu malá mezera a tráva najde způsob, jak vystřelit zasažení nohou nebo v těžkém vánku létajícím do tváře.
 • Nejmenší motor sekačky na trávu, který jsme testovali. Motor se zdá být trochu pod napájením pro opravdu silné, neklíčené trávníky a bude se zastavit, pokud se nezúčastníte pomalu. Fungovalo to však skvěle při testování snižování nějaké trávy Zoysia z 3 ″ do 1.5 ″.

All-in-all the vstupní úroveň recyklovače Toro je skvělá sekačka za cenu.

Nejlepší elektrická: Toro Battery Recycler 21466

Toro tvrdě tlačí svůj bezdrátový elektrický segment trávníků.

Ve skutečnosti, od roku 2023-léta Toro prodává více modelů sekaček na trávníku na baterii než Briggs Stratton Gas Engine Lawn sekačky.

Všechny jejich sekačky baterií běží při 60 V a jsou šířka řezu 21 ″ nebo 22 ″. Klasifikují je jako recyklační nebo super recyklovač stejně jako modely plynu.

Super Recycler přidal komponenty pod sečení paluby, aby se odřízly výstřižky trávy, aby se více vešly do sáčku nebo vrátily mulč do trávníku.

Věříme, že cenově dostupnější model recyklovače je nejlepší sekačka na trávu s baterií Toro. hlavně proto, že je o 200 levnější.

Náš poznámky k recyklaci Toro Battery Recycler 21466 Poznámky k použití (výhody a nevýhody):

 • Dobrý rozsah výšky řezání. Toro vložil 9 řezných výšek od 1 ″. 4 ″. Většina sekaček má tento rozsah výšky řezání.
 • Skvělé mulčování. Sekačky Toro jsou známé svými dobrými schopnostmi mulčování. A zjistili jsme, že recyklor baterie byl nadprůměrný při mulčování. Inženýři Toro navrhli speciální deflektory pod sečením, aby odrazili výstřižky, aby se dostali dvojí řez.
 • Snadné skladování. Všechny elektrické sekačky jsou skvělé pro skladování v kůlně na těsných místech. Rukojeť se sklopí dolů a můžete ukládat elektrické sekačky vzpřímeně, na jejich straně nebo ji pověsit ze zdi.
 • Skvělý ekosystém toro baterie. Jak již bylo zmíněno, Toro investuje velké peníze do jejich ekosystému nástroje pro baterii poháněné baterií. Nyní mají působivý listový dmychadlo, zastřihovač strun, zastřihovač živých plotů, řetězová pila, pól, edger, sněhové dmychadlo a kultivátor. Pokud tedy již vlastníte některý z nástrojů pro baterie Toro, má smysl koupit také sekačku na trávníku Toro Battery.
 • Zvládnutí baterie je pěkné. Baterie sekačky jsou velké. Větší a těžší než standardní cihla. Toro má rukojeť, aby usnadnil manipulaci s těžkou baterií. Žádná z ostatních baterií sekačky nemá rukojeť.
 • Nabíjení baterie trvá příliš dlouho. Toro baterie trvá déle (na kapacitu) než kterákoli z ostatních baterií, které jsme použili a testovali. Ego bylo nejrychlejší. Stejná kapacitní baterie s nabíječkou ego trvalo 30. 40 minut. Toro vzal 1.5 hodin.

Acmetools.com má to nejlepší na Toro sekačkách:

Co vlastníme: Toro Super Recycler 21564

Nejlepší celkový Toro (a ten, který jsme se po testování rozhodli ponechat) je Super Recycler.

Je to skvělá sekačka srovnatelná s HRX Hondas a dostupnější.

Co je to „Super Recycler“?

Super recyklovač má 3 další komponenty, které recyklor nemá.

Tyto další komponenty jsou:

 • Vortex Air System. Nachází se v přední části sekačky, je to větrací otvor, který umožňuje nasávání více vzduchu pod sekací palubou, aby se ořízl trávu létat kolem, aby byl několikrát řezán.
 • Nárazníky vzduchu. Speciální inženýrský deflektor udržuje trávu vyvýšenou, aby ji několikrát řezala sekačkami. Tím se dostane jemnější oříznutí pro pytlování nebo mulčování.
 • Čepele vzduchu. Tyto čepele se spojí a tlačí výchovy trávy do trávníku nebo tašky v závislosti na vašich preferencích.

Proč stále používáme Toro Super Recycler (výhody a nevýhody)

 • Skvělý motor. Honda Small Engines získají veškerou lásku, ale Briggs Stratton nás nikdy nezklamal. Použili jsme spoustu sekaček Toro s motory Briggs a nikdy jsme neměli problém. Nelze popřít motory Honda GCV a GX jsou více prémiové, ale Briggs nabízí velkou hodnotu za peníze.
 • Skvělé mulčování a pytlování. Super Recycler ve skutečnosti funguje velmi dobře při řezání výstřižků na trávu, dokud nejsou perfektní pro návrat na trávník jako mulč. Funkce také fungují skvěle při pytlování a můžete si zabalit více trávy, takže nemusíte neustále přestat sekat a vyprázdnit tašku.
 • Elektrický start je pohodlný. Sekačka má možnost elektrického startéru s rekopem. Pravděpodobně máte vzpomínky, které se desetkrát tahají na startovací lano, než stará sekačka. Není to zábavné, když se to stane. Elektrický start funguje nejprve vyzkoušet. stejně jako váš automobilový motor. To je důležité pro méně mobilních lidí, kteří nemohou trhat na startovacím laně, aby přiměli svou sekačku na trávu.
 • Self Propelled Works tak, jak bylo zamýšleno, ale mohlo se to zlepšit. Toro sekačky označené „osobním tempem“ jsou poháněny. Tato funkce však funguje jinak než jiné sekačky. Držení, kterou držíte, abyste sekazovali kolem, je to, co ovládá rychlost, na kterou je sekačka poháněna. Čím těžší tlačíte rukojeť, tím rychleji sekačka jezdí vpřed. Takže když tlačíte sekačku do kopce, tlačíte rukojeť dále do sebe a zapojíte vlastnímu pohánění, aby šel rychleji. Upřímně řečeno, mohlo by to být vylepšeno přidáním knoflíku nebo páky místo toho, aby se ho pokusila být automatickým. Je snazší umožnit pouze manuální ovládání.

All-in-all je to kvalitní sekačka, která soupeří s Honda HRN a HRX majitelkou domů a prosumer.

Podívejte se na aktuální cenu obchodu na níže uvedeném odkazu.

Maximální výkon: Toro Timemaster 21199

Pokud máte vysoký rozpočet (a velký trávník) a chcete ušetřit čas, pak je 30 ″ Toro Timemaster skvělou volbou.

Má výkonný motor k napájení duálních řezacích čepelí. v podstatě chodíte za 2 sekačky na trávu, které řezají trávník.

Je to těžké, ale naštěstí má tor osobní systém s vlastním pohonem, aby ho prosazoval kolem vánku.

Je to maximální výkon majitele domu na trávu z Toro.

Naše polní poznámky (výhody a nevýhody)

 • Obrovský spořič času. Systém duální řezací čepele funguje skvěle a umožňuje vám sekat 30 ″ širokých pruhů. Místo 1 jsme sekali 1 akr za 45 minut místo 1.5 hodin s 20 ″ sekačkou.
 • Snadnější, než se očekávalo, že manév. Větší pneumatiky zadního kola a těžiště téměř přímo nad nimi umožňují snadné otočení.
 • Velikost palivové nádrže je příliš malá. Kombinace 223cc motoru napájecí duální čepele s 0.3 galon (1 litr) palivová nádrž není dobrá. Briggs Stratton musí zdvojnásobit velikost nádrže. Stejně jako máte jen asi 40 minut runtime na 1 tanku.

Pokud si kupujete sekačku na trávu, abyste snížili velký trávník (olympijský bazén až do velikosti fotbalového pole) a nechcete si koupit sekačku na koni, je to skvělá volba.

Toro Lawn Meghter Funkce, na kterých záleží

6 nejdůležitějších vlastností na sekačce Toro Lawn

Návrh, typ a velikost motoru

Všechny plynové sekačky Toro Mowers používají malé motory Briggs Stratton.

 • Nejvýkonnější sekačka Timemaster Toro používá Briggs Stratton 223cc OHV motor s točivým momentem 10 ft-lb a 0.3 galon (1.1 litr) palivová nádrž.
 • Sekačky Super Recycler Prosumer používají motor Briggs Stratton 163cc se 7.25 ft-lb točivého momentu a 0.24 galon (0.91 litru) plynová nádrž. Některé modely používají motor 190cc briggs s 8.75 ft-lb nebo točivý moment.
 • Vstupní úroveň sekačky Toro Recycler používají motor Briggs Stratton 140cc s 5.5 ft-lb točivého momentu a 0.2 galon (0.75 litru) plynová nádrž.

Je Briggs Stratton dobrý?

Briggs je světovým výrobcem malých motorů pro napájecí zařízení. Každý rok vyrábějí více malých motorů pro napájecí zařízení než Honda, Kawasaki a Kohler.

Je známo, že mají velkou hodnotu za peníze. S Honda a Kawasaki jsou více prémiové/drahé a Kohler je na par.

Vlastnili jsme náš Toro s motorem Briggs již 5 let a používáme jej měsíčně s nulovými problémy. Je snadné začít a jednoduché udržovat. Žádné stížnosti a jistě skvělý motor pro sekačku na trávu.

Mulčování, pytlování a boční výtok

Toro je známý svým ochranným známým recyklarem a super recyklovačem řezacího systému.

Funguje to tím, že recirkuluje řezanou trávu pod sečením a odkloní ji zpět na čepele, aby byl nasekán jemnější před návratem na trávník.

Tento nejlepší 1/3 travního listu obsahuje 1/3 vlhkosti a živin trávníku, a tak jej recyklace zpět do trávníku je chytrá věc, která úspora nákladů dělá.

Všechny sekačky Toro mají tuto schopnost a také zabalit trávu.

Samostatně poháněné nebo tlačení

Toro má fantastické jméno pro své poháněné sekačky: osobní tempo.

Pokud chcete, aby se ponořilo, podívejte se na osobní tempo značky.

Self.ponesené sekačky Toro používají typický řemenice, pás, systém převodovky.

Jak se liší toro „osobní tempo“, je to, jak zapojíte pás, abyste zapnuli „osobní tempo“. Místo toho, abyste měli knoflík nebo vytočení, abyste ručně urychlili funkci sekačky, zatlačíte rukojeť do sebe.

Když tlačíte sekačku na kopec nebo tvrdou trávou, přirozeně tlačíte tvrději s rukojetí a to říká sekačce, aby vám „pomohla“ více. Když jdete dolů z kopce.

Při testování této funkce funguje dobře bez jakéhokoli myšlenky.

Záruka

Sbírání sekačky na trávu s dlouhotrvající záruční dobou je ideální pro případ, že by se cokoli pokazilo.

Sekačky Toro mají 45 dní. 5 let záruční období v závislosti na komerčním nebo rezidenčním použití a na tom, na jakém modelu sekačky kupujete.

Mějte na paměti, že modely s motory Briggs Stratton budou mít záruku motoru pokrytou Briggs, ne Toro. Záruka motoru Briggs je 2 roky používání spotřebitelů a 3 měsíce komerční použití. Pokud má vaše sekačka motor Vanguard, pak je záruka komerčního i rezidenčního použití 3 roky.

Zde je několik podrobností o období záruky Toro sekačky:

 • Toro Recycler. 2 rok plná záruka pro použití rezidenčního.
 • Toro Super Recycler. 5letá omezená záruka.
 • Toro Timemaster. 3 roky plná záruka pro použití rezidenčního. 45denní omezená záruka na komerční použití.
 • Elektrické sekačky baterie. 5letá záruka a 3letá záruka na baterii.

Startér

Startér zpětného rázu je více práce, ale pak se nemusíte starat o baterii pro elektrický start.

Přemýšlejte a rozhodněte se, kterou možnost chcete. elektrický start je dražší.

Palubní materiál

13 měřidla. 16 měřidlo ocelové paluby nebo hliník.

Hliník je odolnější a lehčí odolnost proti korozi, ale bude dražší.

Ocel 13 rozchodů je silná a odolná, ale má potenciál rzi a bude těžká.

Kolik stojí sekačka Toro a kde byste si měli koupit?

Náklady

Toro Residential Walk-Behend Lawn sekačky stojí kdekoli od 300 do 1800 v závislosti na roční době a kde si koupíte.

Koupit model minulých let v únoru, abyste získali dohodu. Kupte si během velkého prodeje, abyste získali dohodu. Kupte si online, abyste získali dohodu ve srovnání s místním prodejcem sekačky.

Online maloobchodníci

Získáte nejlepší nákup online, ale musíte počkat, až dorazí a při nákupu nedostanete žádnou pomoc z první ruky.

Pro sekačky na trávu Toro doporučujeme Acmetools.com:

Velké boxové obchody

Toro sekačky na trávu se prodávají v Home Depot, Ace Hardware a Tractor Supply.

Home Depot má umístění ve všech hlavních a polo-majorských městech v USA, takže si ho nebudete mít problém najít.

Výběr a cena se bude lišit ve srovnání s vámi místními obchody sekačky.

Místní prodejci sekačky

Síť pro prodejce Toro je 1000s místních sekaček v USA.

Mají přímý pohled na produkty Toro a budou mít nejlepší znalosti a výběr, z nichž si můžete vybrat v obchodě.

Nákup z místního obchodu bude obvykle stát více, ale v případě potřeby má výhodu odborné rady a pomoci a servisu místní údržby.

Časté časté

Kdo vyrábí motory Toro Lawn Mower?

Všechny nové rezidenční použití Toro Walk za sekačky používají briggs Stratton Engine.

Mám si koupit sekačku Toro na koni nebo push sekačku?

Sekat 1 akr bude trvat 1.5 hodin s 19 ″ sekačkou.

Toro’s Timemaster 30 ″ sekačka pravděpodobně seká 1 akr za 45ish mins.

Stejný 1 akr bude trvat 15. 20 minut s jezdeckou sekačkou, zatímco se posadíte a užijete si sekačku.

Pokud si koupíte jezdeckou sekačku, bude záviset na vašem rozpočtu a kolik si ceníte svého času.

Vzhledem k tomu, že tyto sekačky začínají na 3K zcela nové, budete chtít pobavit myšlenku nákupu použité.

Nákup použité sekačky Toro Zero Turn vám ušetří 1 hodiny pokaždé, když sekáte 1 akr trávníku. čas je zachráněn, čím větší váš trávník.

Dělá Toro Troy-Bilt Riding Sewers?

Troy Bilt je značka vlastněná MTD Holdings, kterou vlastní Stanley Black a Decker.

Troy Bilt Mowers jsou vyrobeny společností MTD Holdings v Ohiu, Mississippi, Tennessee a Kentucky.

O vašem průvodci: Jamey Kramar je certifikovaný manažer péče o trávník (NALP) a strojní inženýr podle obchodu. Píše o venkovním energetickém vybavení 11 let a byl citován v Nytimes, Populární mechanice, HowStuffworks, IFIXIT, REALTOR.com, a další. Tráví svůj volný čas rozebíráním věcí a také staví kabinu mimo síť ve své 200-akrové nemovitosti.

Toro sekačka nezačne. jednoduchá oprava zdarma!

Toro staví vynikající stroje; Já vím, protože jsem zdědil starou sekačku Toro Push, která stále běží, jako byste nevěřili.

Takže vaše sekačka na trávu Toro nezačne? Špinavý karburátor je nejčastější příčinou sekačky na trávu Toro nezačne. Mezi další možné důvody patří následující:

Tato příručka vám pomůže rychle diagnostikovat, proč vaše sekačka na trávu Toro nezačne, restartuje ani se nezastaví, když je horká. Toro používá několik různých výrobců motorů. Briggs Stratton, Kawasaki, Honda a Toro Engines.

Tato příručka nepokryje každý z těchto typů motorů, a proto váš motor může vypadat jinak než ty, které zde používají. Postupy diagnostických a oprav budou velmi podobné bez ohledu na váš stroj.

Pokud máte problém s pull šňůry, napsal jsem kompletní průvodce pro opravu všech nejběžnějších problémů. „Vytváření potíží se šňůrou.“

Diagnostika toro bez startu je docela jednoduchá; Proveďte několik základních testů, abyste odstranili zapalování, palivo a mechanické poruchy. Testy nejsou složité, ale musíte je provést správně, abyste se vyhnuli době spalování nebo zbytečně výměny dílů.

Tato příručka pokrývá všechny běžné příčiny Toro No-Start docela dobře. Pokud však potřebujete více pomoci, podívejte se na „Sekačka nezačne video.„Prochází vás všemi testy, které se zde setkáte v tomto příspěvku, a zahrnuje krok za krokem průvodce k úspěchu přibití vaší opravy.

Může existovat mnoho dalších důvodů, proč se sekačka na trávu Toro nezačne. V této příručce pokryjeme všechny nejběžnější chyby.

Zkontrolujte základy

Než půjdeme dále, zkontrolujme všechny základy. Někdy je snadná odpověď řešení nebo zkontroluje „Běžné příčiny videa bez startu.“

Mezi základy patří:

 • Zkontrolujte nízký olej; Některé sekačky mají systém deaktivace. Podívejte se na „Jak zkontrolovat olej sekačky na trávu
 • Je zapnutý plyn? Podívejte se na „Kde je můj plynový kohoutek sekačky“
 • Je plyn čerstvý? Plyn starší než jeden měsíc je zastaralý. Podívejte se na „VIDEO DRYSKÉ VIDEO GASS“
 • Je dusivá a pracuje? Podívejte se na „Jak založit sekačku na trávu
 • Pokud je vzduchový filtr čistý a suchý, zabrání spuštění plynového nasákného filtru. Podívejte se na „Průvodce vyladění sekačky“
 • Je zástrčka na bezpečně?
 • Je páka kauce a funguje dobře? Podívejte se na „Těžko začít, když je horké“

To jsou všechny snadné zkontrolované; Nyní budeme kopat trochu hlouběji.

Věci, které musí mít váš motor

Toro je kvalitní outfit, mám zákazníky s 30letými sekačkami Toro stále poskytovat vynikající služby, takže vím, že mohou jít dál. Motor toro sekačky je jednoduchý. Potřebuje tři věci.

Věc 1

Čerstvý plyn. musíte mít čistý, nový plyn. Starý zatuchlý nebo špinavý plyn je zdaleka příčinou všech drobných problémů s motorem. To nezaručuje, že váš problém je špatný plyn, ale je to jedna z prvních věcí, které můžete zkontrolovat.

Věc 2

Spark-dobře zamořená zapalovací svíčka a vystřelená ve správný čas je stejně nezbytná jako dobrý plyn.

Věc 3

Komprese. Pístové kroužky, ventily a těsnění hlavy válce pomáhají vytvářet kompresi; jakýkoli problém zde a motor nebude spuštěn.

Každý z těchto tří systémů bude mít mnoho komponent, z nichž by mohl být problém. Provedení následujícího jednoduchého testu nás nasměruje správným směrem.

Možná je tato stránka užitečná, „Malé nástroje motoru.„Toto jsou nástroje, které používám; Některé z nich usnadní váš život.

Vyzkoušejte test s plynem

Abychom rychle vyzkoušeli, zda máme: (1) palivo, (2) jiskra nebo (3) kompresní chyba, obchází palivový systém a uděláme to nalitím čerstvého plynu přímo do karburátoru. Toto je nejrychlejší způsob, jak diagnostikovat, který ze tří systémů selhal; Je to eliminační kolo.

Aby byl tento test úspěšný, budete potřebovat čistý, čerstvý plyn. Pokud si nejste jisti kvalitou, zastavte se hned, získejte svěží a vždy v čisté prázdné plechovce. Palivo starší než jeden měsíc je pravděpodobně zastaralé.

V mé dílně způsobuje palivo nejvíce problémů. zastaralý nebo špinavý plyn, špinavé karburátory, blokované filtry a seznam pokračuje. Když zjistíte, který systém selhal, budete nasměrováni k příslušnému průvodci opravy, řekl sebevědomě.

Zde je pokryt plynový výstřel v „Sekačce nebude spuštěna video.“

Odstraňte. Odstraňte kryt vzduchového filtru a vzduchový filtr; Některé budou opraveny šrouby nebo křídlovými maticemi a jiní se prostě stáhnou.

Shot. Nalijte nějaké čerstvé palivo do karburátoru, asi plnou čepici.

Budete muset naklonit sekačku na boku, aby se plyn proudil dovnitř.

Vytáhněte. nyní se pokuste spustit sekačku normálním způsobem.

Dva možné výsledky.

(1) Sekačka se pokusila začít nebo spustit. říká nám, že máme chybu paliva, pokračujte a vyzkoušejte systém sytiče. (viz. níže)

(2) Sekačka se nepokusila začít. pak jsme pravděpodobně odstranili chybu paliva a chyba bude pravděpodobně nedostatek jiskry. Podívejte se na video „Spark Test Video“ zde nebo podívejte se na tento příspěvek „Sekačka nezačne žádná jiskra.“

Sekačka s vlastním pohonem. Kadetový motor 159cc s technologií Intellipowerª []

Pokud se palivo i jiskra odhlásily, pak je náš problém pravděpodobně v kompresní oblasti vašeho motoru.

Problémy s kompresí se obvykle týkají opotřebení pístu a kroužků motoru; I když je nahrazení prstenů možné, zřídka to dává ekonomický smysl tak; Častěji, v tomto okamžiku má větší smysl jít nakupovat novou sekačku.

Vyzkoušejte test sytiče

V této příručce zkontrolujeme, zda systémy sytiče fungují správně. Jak víte, správný počáteční postup pro studený motor bude vyžadovat, aby mu poskytl další plyn pro obohacení směsi paliva/vzduchu, který studený motor potřebuje pro hladký start. Sekačky Toro jsou vybaveny motory Briggs Stratton, Honda a Kawasaki. K dosažení obohaceného mixu studeného startu používají dva různé typy sytiků.

Pokud je váš Toro docela nový, budete mít automatickou sytič, a tak nebudete mít páku, která ovládá sytič. Test škrtícího choke je pokryt ve filmu „Sekačka nezačne video.“

Tři typy sytiče jsou běžné, manuální, auto a žárovka. Jděte do toho a zjistěte, který systém sytiče je namontován na vaše Toro, a zkontrolujte, zda funguje správně. Pokud se vše odhlásí v pořádku, vyjměte a vyčistěte misku plynu.

Chcete.li zobrazit desku sytiče (pokud je namontován), vyjměte vzduchový filtr. Když je napnutý duši na sytič. Pokud ne, zkontrolujte nastavení kabelu.

Tlakální deska. první je typ dusiče. manuální verze bude mít páku pro ovládání sytiče. Je tu verze automatického sytiče a nebude mít páku sytiče, ale funguje to podobně.

Když se motor zahřívá, by měla být deska sytička otevřena (udusit se). Některé karburátory automatického sytiče dávají problémy s počátečním záplavou. Obě verze typu dusiče vytvářejí stav bohatý na palivo snížením množství vzduchu a zvýšením množství paliva dodávaného motoru.

Manuální sytič. Pokud máte manuální ovládání sytiče, přesuňte páku škrticí klapky do plné pozici sytiče a spusťte studený motor. Všechny současné modely jsou automaticky sytič, a tak nebudou mít páku dusiva.

Manuální dusík. přesuňte sytič do pozice rychlé/běhu, jak se motor trochu zahřeje. V tuto chvíli by měla být sytič. Zkontrolujte, zda se přesune do polohy vypnutí.

Automaticky sytič. systém automatického sytiče je řízen pákou připojenou k termostatu, který je umístěn v blízkosti tlumiče nebo na hlavě válce. Zkontrolujte, zda se přesune do polohy vypnutí.

Když se tlumič zahřívá, měla by se deska dusiče otevřít. Zkontrolujte jeho funkci. Na některých modelech automatického sytiče si zákazníci stěžují na záplavy horkého začátku.

Oprava. vyvrtejte díru v dusivé desce. Zkontrolujte také vazbu kontrolních odkazů.

Žárovka primeru. Druhým typem je žárovka primeru. je to velmi jednoduché a snadno použitelné. Vytváří stav bohatý na palivo tím, že do motoru stříká palivo. To děláte stisknutím gumové žárovky namontované na karburátoru.

Zkontrolujte poškození žárovky; Myši je rádi jedí. K dispozici jsou náhradní sady.

Pokud se vše odhlásí v pořádku, jděte do toho, vyjměte a vyčistěte plynovou misku.

Vyčistěte misku karburátoru

Čištění karburátoru a čerstvého paliva vyřeší problém špatného plynu nebo špinavého karburátoru. Odstranění karburátoru však může vyžadovat čas a úsilí. Než tedy půjdeme touto cestou, zkusíme rychlou opravu. Odstranění a čištění palivového šroubu palivového paliva (ne všechny sekačky mají šroub paliva) je něco, co můžeme dělat s minimálním množstvím úsilí a nástrojů.

To může dobře vyřešit váš problém. Zakryl jsem to níže na obrázcích nebo se podívejte na video „Sekačka nebude spustit“ pro další pomoc. Pro tuto práci nebudete potřebovat žádné speciální nástroje, ale čistič karburátoru může život mnohem usnadnit. V dílně používám čistič carb GUMOUT; Můžete si to prohlédnout zde na stránce „Malé nástroje motoru.“

Na této stránce jsem uvedl několik dalších nástrojů „Karburátorové čisticí nástroje.„Důkladné čištění carb je důležité. Nikdo nechce dvakrát navštívit stejnou práci. Tyto nástroje vám pomohou poprvé.

Palivové misky najdete za vzduchovým filtrem. Tento proces ukážu pro nejběžnější typy karburátorů. Pamatujte, že pokud je váš plyn starší než tři měsíce, je to zastaralé. Čištění misky to tedy nezpůsobí. Musíte vypustit misku nádrže a karburátoru a naplnit je čerstvým plynem.

Předpokládejme, že to pro vás funguje. Skvělý! Pokud ne, napsal jsem tuto příručku. Projde vás celým procesem. „Odstraňte čistý karburátor.„Alternativně je to vše zakryto„ Sekačkou nezačne video.“

Pokud nemáte čištění karburátoru, chápu. Proč to nejen změnit? Karburátory nejsou drahé ani obtížné vyměnit. Na stránce jsem uvedl nejoblíbenější karburátory, kde si můžete prohlédnout cenu a dostupnost „nových sekaček karburátorů“ nebo se podívat na níže uvedený odkaz Amazon.

Vytáhněte. Při práci na sekačce odstraňte zástrčka a vypněte plyn. Pokud nemáte klepnutí na palivo, použijte úchopy k jemnému stisknutí palivového potrubí. To zabraňuje úniku.

Briggs Gas Bowl. Toto je starší model Briggs a Stratton Engine. Mísa paliva žije za vzduchovým filtrem.

Váš karburátor může vypadat jinak; Další příklady jsou uvedeny níže. Vyjměte misku pomocí 1/2 ″ zásuvky a rohatky. Zapněte palivo a zkontrolujte, že palivo proudí z karburátoru. Pokud ne, přejděte na test toku paliva.

Vyčistěte plynovou misku. Tento model má šroub paliva; Je to dutý šroub, který krmí plyn do karburátoru. S těsněním šroubu buďte opatrní. Šroub musí být čistý; K vyčištění jej použijte pramen kartáče drátu. Nastříkejte nějaký čistič carb do trysky.

Zkontrolujte velkou pečeť O-kroužku, která obvykle zůstává na karburátoru, a pokud ano, je to v pořádku. Nechte to tam. Pokud to však vyšlo s miskou, naneste malé množství oleje, aby mu pomohlo sedět na straně karburátoru.

Při opakování nezjistíte misku; To způsobí, že se těsnění přívodního šroubu nebo velký O-kroužek deformuje a prosadí.

Pokud po čištění misky sekačka stále běží drsná, podívejte se na „Odstranit a čistit karburátor“

Briggs Plastic Gas Bowl. Tento plastový karburátor je nejnovější generací od Briggs Stratton.Používám rukojeti k jemnému stisknutí palivového potrubí, abych zabránil únikům paliva.

Vypouštěcí zátka mísy je ve spodní části palivové mísy. Odstranit to; Některé mohou být složité, protože vůle je špatná. Pokud se snažíte získat přístup k vypouštěcí zástrčce, (černá hex hlava) jděte dopředu a odstraňte dvě mísy, které si udržují šrouby.

Použijte plochý šroubovák, abyste se odhodili z misky.

Nyní vyprchujte palivové trysky. K jejich čištění použijte jemný drát. Buďte opatrní se stlačeným vzduchem, protože malé mosazné trysky budou létat a budou ztraceny navždy. Po odstranění misky vyjměte rukojeti z palivového potrubí a zkontrolujte palivové toky z karburátoru; Pokud ne, přejděte na test toku paliva.

Po vyčištění přestavbujte v opačném pořadí.

Pokud čištění není úspěšné, objednejte si nový tryskový balíček. Několik různých typů, takže máte po ruce číslo vašeho motoru.

Honda Gas Bowl. Tento typ misky je namontován do motorů Toro a Honda. Honda namontovala odtokový šroub, který vám umožní vypustit palivo z misky. Pěkný! To je skvělé, pokud má miska v sobě nějaký špatný plyn.

Pokud však má miska nějakou štěrku, nevypustí to úplně. Nejlepší je odstranit misku a důkladně ji vyčistit. Zapněte palivo a zkontrolujte, zda máte tok paliva z karburátoru; Pokud ne, přejděte na test toku paliva.

Pokud sekačky po vyčištění misky stále běží drsně, podívejte se na „Odstranit a čistit karburátor“ nebo se podívejte na „čištění karburátoru“.

Pokud nic z toho nepomohlo, přejděte na stránku „Sekačka nezačne“ a začněte na začátku, řešení je tam.

Vylaďte si toro

Chcete.li získat to nejlepší ze svého Tora, měli byste se obsluhovat alespoň jednou za sezónu, v ideálním případě na jaře. Sada vyladění zahrnuje olej; zástrčka; vzduchový filtr; palivový filtr (pokud je namontován); nová čepel (volitelné). Dělat vyladění je jednoduché. Tato příručka bude mít vaši sekačku naladěnou za hodinu-„Jak vyladit sekačku.“

Budete potřebovat kód modelu motoru. Je vyraženo na těle sekačky nebo na motoru. Briggs a Stratton razí své kódy do krytu kovového ventilu na přední straně motoru. Kohler má značku a Honda má na motoru nálepku.

Poté, co najdete tato čísla, je nákup sady vyladění online snadný. Předpokládejme, že kód nemůžete najít. žádný problém. Odstraňte vzduchový filtr a porovnejte jej proti vyladěné sadě uvedené online, většina motorů sekačky je velmi běžná, a proto nebudete mít problém s vyladěním soupravy, která by odpovídala.​​

Úplné vyladění, včetně vyrovnávání čepele a ostření, je uvedeno ve videu „Naladění sekačky.„Nalaďte se jednou za sezónu na začátku sezóny. Pokud je sekačka nová, změňte olej po prvních 5 hodinách použití.

Problém s plynem

Většina výrobců je v pořádku s E10. To má 10% směs ethanolu. E15, na druhé straně, není v pořádku. Ethanol je alkohol palivo vyrobené z cukru, kukuřice a dalších rostlinných materiálů. Alkohol je pak smíchán s plynem, aby vyrobil ethanol.

Co říkají výrobci

Někteří výrobci tvrdí, že obsah alkoholu v ethanolu poškodí plastové a gumové komponenty karburátoru. E15 a E85 hoří teplejší než běžný plyn. Vaše sekačka není navržena tak, aby běžela při těchto teplotách. Použití těchto typů paliv poškodí váš motor a zruší záruku vašeho výrobce.

Co říká Toro

Toro doporučuje používat plyn bez ethanolu s hodnocením 87-oktanu. Doporučená směs maximálního ethanolu je E10 a methanol je ne, ne. Rovněž doporučují použití stabilizátoru paliva.

Stabilizátor udrží váš plyn svěží až 2 roky. Můžete jej smíchat s plynem a používat jej po celou dobu, ale používám jej pouze na konci sezóny a při zimě veškerou svou soupravu s plynem, včetně dvou mrtvic. Několik kapek v plynové nádrži je vše, co trvá.

Používám produkt s názvem STA-BIL GAS, 1 unce ošetření až 2.5 galonů; Zabraňuje to dásnutí a čistí palivový systém. Použití stabilizátoru plynu je zde pokryto videem pro stabilizaci plynu a najdete odkaz na stabilizátor, který zde používám.

Problém s ethanolem

Absorbuje vlhkost z atmosféry. Pokud je palivo ponecháno v sekaně během zimy, vlhkost se shromažďuje v karburátoru. Voda často koroduje a zanechá vklad typu laku, který blokuje přístavy. To je to, co způsobuje chudý běh/bez startu.

Gumming. je to zabiják karburátoru. Použití stabilizátoru plynu zabrání mnoha problémům.

Související otázky

Jak založíte sekačku na trávu Toro? Všechny nové sekačky Toro jsou dnes auto-choke, což znamená, že vše, co musíte udělat. A je to.

Naklápění na trávu nezačne? Odstraňte vzduchový filtr a pokuste se spustit sekačku. Pokud je vzduchový filtr mokrý palivem, vyměňte jej. Nakládače na trávu by mělo být vždy nakloněné karburátorem nahoru; To zabraňuje rozlití paliva a oleje do vzduchového filtru.

Hej, jsem John, a jsem kvalifikovaný servisní technik s červenou pečetí s více než dvaceti pěti lety.

Pracoval jsem na všech typech mechanického vybavení, od automobilů po travní stroje, a tento web je místo, kde sdílím hacky, tipy a zasvěcené know-how.

A nejlepší část. je to zdarma!

Toro Revoluce elektrických baterií poháněné sekačky na trávu

Toro Revoluce na baterii poháněné sekačky na trávu zahrnují tři primární modely. Patří mezi ně sana Revoluční sekačka Toro Standand Revolution, Z-Master Revolution Zero-Turn a 60V Toro HD 21 Revolution Push Meghter. Tyto sekačky padají přímo na komerční obchodní stránku průmyslu s výkonem, run-time a ceny, které odpovídají.

Co nabízí elektrické sekačky Toro Revolution

Místní obce stále častěji přijímají zákony, které nařizují OPE vybavení s nižšími emisemi hluku. Tato omezení komunálního hluku přinutila mnoho komerčních krajinářů a profesionálů v péči o trávník, aby zvážili produkty napájené z baterií pro své podnikání-pokud ne zcela, pak částečně.

Elektrické sekačky Toro Revolution Series dodávají na celodenní běh potřebných k dosažení komerční provozu a očekávání. Jejich mimořádné baterie a paluby na komerční úrovni zajišťují, aby odborníci měli jinou možnost, když se snaží doplnit nebo přepnout na elektriku.

Toro Revolution Mower Technology

Myslíme si, že Toro udělal několik opravdu skvělých věcí s elektrickými sekačkami Revolution Series. Za prvé, minimalizovali komponenty pomocí bezkartáčových motorů a odstraněním potřeby hydrostatických ovládacích prvků kol. To by se mělo promítnout do menší údržby ve srovnání s benzínovým motorem a standardním přenosem. Dále namontovali baterie co nejnižší na těchto sekačkách, aby upustili do těžiště a pomohli jim sebevědomější na všech druzích trávníků. včetně kopcovitého terénu.

Například bateriové baterie napájecího systému HyperCell, například v sekaně tribuny, mají 135 buněk na balení (zdá se, že jsou 21700 buněk). Každé balení ukládá a dodává zhruba 2337.5Wh energie. Vynásobte to 8 bateriemi, které se vejdou do sekačky s nulovým otočením Toro, a máte někde kolem 18.7 kilowatthodiny dostupné energie! To je zhruba ekvivalent 18 batohů STIHL AR 3000 a mělo by vám poskytnout celodenní schopnost sečení, pokud pouze sekáte do kopce.

Je samozřejmé, že sekačky Toro Revolution Series mají neuvěřitelně robustní systémy baterií. Ve skutečnosti zde je to, jak porovnávají některé z klíčových funkcí:

Ovládací prvky na hlavní revoluci Z zahrnují tvrdá tlačítka. vyvolané problémy se snahou používat dotykové ovládací prvky při nošení rukavic. Milujeme to a myslíme si, že by se všechny sekačky měly dostat pryč od rozhraní dotykové obrazovky. Nemají místo na sekačkách. Pomocí rozhraní horizontu můžete ovládat rychlost špičky čepele a maximální rychlost pohonu. Toro také umožňuje vidět zbývající nabíjení baterie a další užitečné informace.

Nastavitelný hrábě na palubě vám dává funkci Pro, která také pomáhá zvýšit běh tím, že nechává další výstřižky z trávy opustit zadní část paluby při mulčování. Můžete také upravit hrábě tak, aby se optimalizovala výkon řezu.

Toro tvrdí, že mezi baterií a bezhrubami motory na této elektrické sekačce získáte ekvivalent motoru 38 hp. To by mělo stačit k řešení i zarostlé trávy, i když pravidelné údržby vám přinesou nejdelší celkové doby běhu.

Se třemi dostupnými modely očekávejte, že zaplatíte 35 000 za 48palcový model a ještě více za 52palcový, 60-palcový a prémiový 60 palcový model s Myride Suspension.

Specifikace

 • Modely (48/52/60/60 Myride): 18748/18752/18760/18765
 • Baterie: 10x Hypercell 23.4 kWh
 • Doba nabíjení: 6 hodin
 • Runtime: 4-7 hodin
 • Typ nabíjení: 3.3kw 240V (standard), 1.2KW/120V (volitelné)
 • Přenos: Planetární převodovka
 • Velikost paluby: 48/52/60. a 60 palců. Moje jízda
 • Materiál paluby: 7-měřicí ocel
 • Volitelný výtah elektrického paluby
 • Sedadlo: Deluxe Comfort Comfort W/opěrky, Myride Suspension (18765)
 • Maximální rychlost: 11 mph (nastavení 7 rychlostí)
 • Pneumatiky pohonu (48/52/60/60 Myride): Super trávník 24 x 9.5/10.5/12/12 x 12 v.
 • Přední kolečka: 13 x 6.5 x 6 in. bez plochých semi-pneumatických
 • Hmotnost (48/52/60/60 Myride): 1354/1367/1381/1461 liber.
 • Záruka (rezidenční): 5 let, 1500 hodin
 • Záruka (komerční): 2 roky (bez hodinové limit)

Stand-on revoluční sekačka Toro tribuna

Stand-on revoluční sekačka Toro Standand Revolution není první na trhu poháněná baterií. Nabízí však některé jedinečné funkce, které stojí za to se podívat. Toro postavil tuto elektrickou sekačku na stejné komerční platformě jako jejich série tribuny poháněná plynem.

Sekačky mají stejný silný přední konec I-paprsku a ocelovou palubu 7-měřidlem s bullosem nárazníkem.

Stejně jako z mistra Z, revoluce tribuny vám umožní upravit balíček, aby kompenzoval různé podmínky sečení. Místo 10 baterií z mistra Z používá tento stroj 8 baterií Toro HyperCell v celkovém počtu 18.7 kWh síly. Poskytuje až 7 hodin nebo více runtime s maximální rychlostí 10 mph.

Specifikace

 • Model: 18560
 • Baterie: 8x Hypercell 18.4 kWh
 • Doba nabíjení: 12 hodin
 • Runtime: 4-7 hodin
 • Typ nabíjení: 1.2KW/120V (volitelné)
 • Přenos: Planetární převodovka
 • Velikost paluby: 52 palců.
 • Materiál paluby: 7-měřicí ocel
 • Maximální rychlost: 10 mph (7 rychlostních nastavení)
 • Pneumatiky pohonu: Super Turf 20 x 10 x 10 v.
 • Přední kolečka: 11 x 4 x 5 in. bez plochých semi-pneumatických
 • Hmotnost: 1109 liber.
 • Záruka (rezidenční): 5 let, 1200 hodin
 • Záruka (komerční): 2 roky (bez hodinové limit)

Poslední myšlenky

Je zřejmé, že tyto elektrické sekačky z Toro nabízejí profesionální kvalitu. Také se však nabízejí za cenu profesionální úrovně. Počínaje kolem 35 000 sekačky Toro Z Master a Thurčice nejsou pro slabé peněženky. I když jistě můžete učinit případ případné návratnosti investic, naše výpočty to uvádějí asi 4-5 let. To odpovídá době, kdy budete možná potřebovat náhradní baterii. Baterie bohužel může tvořit polovinu ceny původní sekačky.

Nemůžeme si pomoct, ale myslíme si, že budoucnost komerčních sekaček na trávu s baterií spadne na leasingový trh. Dává to příliš velký smysl a eliminuje problém dlouhodobé návratnosti investic na základě nejistot, jako je probíhající výměna běhu a baterie.

Clint Deboer

Když si nehraje s nejnovějším energetickým nástrojem, Clint DeBoer si užívá života jako manžel, otec a vášnivý čtenář. zejména Bible. Miluje Ježíše, má titul v oblasti nahrávání inženýrství a od roku 1992 se podílí na multimediálním a/nebo online publikováním v té či oné podobě.

Clintova kariéra pokrývala téměř celou oblast zvukové a video produkce. Poté, co promoval na vrcholu své třídy s titulem Associates v oblasti nahrávání inženýrství, začal v roce 1994 pracovat pro proslulé Studios Soundlux, jedné z největších postprodukčních společností specializujících se na zvuk pro televizní filmy. Clint pracoval na nesčetných celovečerních filmech a vyznamenal své dovednosti jako editor dialogu, editor Foley a zvukový designér. O několik let později se přestěhoval do rozšiřující se oblasti editace videa, kde sloužil tři roky jako vedoucí editoru videa společnosti Avid Avid Editor. Práce pro takové klienty, jako jsou Universal Pictures, Hollywood Pictures, Paramount Home Entertainment, NASA, Universal Studios, Planet Hollywood, Sega, NASCAR a další, Clint DeBoer se rozsáhle zabýval správou klientů a editace filmu, barevné korekce a digitálním videem Komprese MPEG. On také nese několik certifikátů THX (technik I a II, thx video) a je certifikováno ISF Level II. Po založení CD Media, Inc. Vydavatelská společnost v roce 1996 pokračovala v pomoci zahájit nebo rozvíjet několik úspěšných online publikací, včetně audioholics (jako šéfredaktorka po dobu 12 let), Audiogurus a AV gadgety. V roce 2008 založila Clint recenze pro nástroje, po které následovaly recenze OPE zaměřených na krajinu a venkovní energetické zařízení v roce 2017. Také vede k cenám Pro Innovation Awards Pro Tool Innovation, roční program ocenění ctí inovativní nástroje a příslušenství napříč obchody. Clint Deboer doufá, že připisuje Boha a jeho vynikající zaměstnance za úspěch toho, co je nyní největší publikací pro přezkum nástrojů Power Tool Review. Recenze pro nástroje Pro Tool Kriticky kontrolují každý rok stovky ručních nástrojů, elektrických nástrojů a příslušenství, které pomáhají informovat uživatele o nejlepších a nejnovějších produktech v oboru. Oslovení každého od profesionála a živnostníka stavebního průmyslu až po vážné recenze pro nástroje, pomáhá spotřebitelům nástroje nakupovat lépe, chytřejší a uvědomit si, jaké nástroje a produkty jim mohou pomoci umístit je na vrchol své hry.

Související články

Toro 60V Super Recycler Lawn Mower Review

Super Recycler Personal tempo sekačka dává komerční vlastnosti do rukou spotřebitelů po více než století v podnikání venkovního energetického vybavení, Toro žil podle svého názvu a navrhoval důvěryhodné produkty, které jsou… dobře, stejně silné jako býk. Ačkoli se od roku 1914 hodně změnilo, značka je stále na místě s […]

Recenze sekačky EGO EGO E-STEER

Ego Colers ve směru jedinečného ZT obsahuje původní sekačka na trávu Z6 Z6 Z6 Z6 Z6 ZOMALIVO. Následovali to s 52palcovou verzí, která kopala velikost síly a paluby do zářezu. Pokud si myslíte, že 60 palců je další v […]

HUSQVARNA XCITE NULOR-TORN REVIEW

Husqvarna Xcite Zero-Turn Poštoroucí mezera mezi Pro a Residential, zatímco na trhu není nedostatek sekaček na trávu, existují ty modely, které možná svítí trochu jasnější než ostatní. Myslíme si, že se jedná o sérii seriálu Husqvarna Xcite Zero-Turn sekačka. Měli jsme šanci vzít oba […]

Greenworks 60V 42-palcová recenze sekačky na sekačku

Greenworks 60V Crossoverz Zero-Turn trávník dostupný v Tractor Supply Greenworks si vydělal jméno v říši baterie napájeného Ope. To určitě platí pro jeho sekačky, včetně sekačky na trávu Greenworks 60V Crossoverz Zero-Turn. Viděli jsme prototypy pro tento ZT před několika lety a byli jsme schopni otestovat konečnou produkci […]

Toro jezdecká sekačka se nezačne?

Moje čtyřměsíční sekačka na jízdu na Toro zemřela. Klikne, když otočím klíč, ale motor se nepřestává. Plyn je dobrý. Skočil jsem baterii se stejným výsledkem.

Položil jsem na to nabíječku na 8 hodin. Pořád stejný. Myslím, že je to solenoid nebo startér. Jak mohu ověřit? (nebo ani jeden)

Odpovědi

Pod sedadlem je bezpečnostní přepínač, který brání motoru, pokud na něm někdo nesedí. Může být deaktivován nebo zlomený. Začal bych tím, že se na to podívám.

Začal bych s bezpečnostním přepínačem na trávu pod sedadlem. Pokud je přepínač zapojen a nastaven, přejděte na startér. To by měl být problém se startérem.

Jste schopni použít šroubovák a skočit začněte sekačkou tímto způsobem. Zkratka solenoidy a zjistěte, jestli to začne.

Pokud uslyšíte kliknutí, provozuje startérový solenoid (relé). Problém je s největší pravděpodobností startér. Ale mohl by to být kabel ze startovacího solenoidu k startéru (i když není pravděpodobný) nebo by to mohl být zlomený solenoid. Opět není pravděpodobné.

Někdy se ve setrvačníku drží pastorka startéru a potom startér nemá sílu k otočení motoru. Startovací motor se musí otáčet, když startér zaúčtuje setrvačník. Pokud je pastorka startovacího pohonu uvíznutá ve setrvačníku, může být uvolněna otočením motoru ručně, několik stupňů, aby se zmírnila vazba ve startéru.

Otázky

Zeptejte se zde na otázky, na které jsou položené členy komunity. Přečtěte si dále a podívejte se na odpovědi poskytnuté komunitou Thriftyfun nebo položte novou otázku.

Otázka: Toro jezdící sekačka se nezačne?

Mám sekačku na koni koně Toro. Začal jsem to a vytáhl sytič celou cestu opravdu rychle a teď to vůbec nezačne. Nahradil jsem baterii, ale když jsem se ji pokusil spustit, jen to kouřil. Pak jsem si myslel, že to bylo zaplaveno, takže jsem vzal zapalovací svíčku a vložil ji zpět a pak to prostě nevydával žádný hluk. Teď se snažím zjistit, co je s tím špatně.

Odpovědi

Zaplavil jsi sekačku. Nechte to chvíli otevřené otevřené škrticí klapky; Nepokračujte v dusích. Tím se otevře motýlový ventil, aby se dovnitř dostalo více vzduchu a vyčistilo ho.

Nevytáhněte sytič celou cestu nebo to samé se stane znovu z zatopeného motoru. Hodně štěstí!

Pokud to kouří, když jste zapnuli klíč, a teď vůbec nic nenajdete foukané 12 systémové pojistky skryté někde, kde to nevidíte. Pokud se jedná o foukanou pojistku, máte někde přímo na 12 V linii. Když zjistíte, že vaše krátká sekačka bude pravděpodobně v pořádku.

Doufám, že bych mohl pomoci, pokud potřebujete pomoc s nalezením krátkého seznamu, jaká je sekačka modelu, a špatně se pokusím najít pro něj schématu a možná podat pár návrhů.

Otázka: Toro Rider se nezačne?

Mám jiskru, cítím palivo, zdá se, že má kompresi, ale stále se nezačne. Je tu nová baterie, otočí se s dobrou silou, ale nezačne.

Otázka: Toro LX500 se nezačne?

Mám jízdní sekačku Toro LX500. Můj problém je, že to nezačne. Když otočím klíč, horní část startéru se točí a otočí setrvačník jen trochu a pak se zastaví. Někdy se horní část startéru netočí. Má zbrusu novou, plně nabitý baterie. Měl jsem startér a pokud skočím startérem, to se točí dobře z traktoru. Potřebuji nový startér? Rád zkusím jakýkoli návrh, který má někdo.

Odpovědi

Mám Troy Bilt Pony 17.5 HP a dělá to samé. Vytáhl jsem Sparkplug a otočil ho a vypustil plyn z válce. Dostal jsem to také oheň a běh, ale to samé to udělalo to samé, až jsem se to příště pokusil spustit.

Zaplavuje a komprese je příliš vysoká a nenechá ji otočit. Snažím se zjistit důvod, proč také. Jakákoli pomoc by byla oceněna.

Otázka: Toro Ride-on se nezačne?

Moje náprava Toro 17-38 fungovala dobře, dokud mi došel palivo. Vyčistil jsem špinavou palivovou nádrž a vyměnil filtr paliva. Na další комментарии и мнения.5 otočení, aby viděli palivové úhlu ve vzduchu? Při spuštění vzduchového otvoru se točí kolem.5. 1 otočení a pak se zastaví s clunk. Další pokusy o zahájení pouze vydejte zvuk kliknutí, pokud otočím ventilu. Ocenil bych radu.

Odpovědi

Zde je několik věcí, které můžete vyzkoušet:

 • Zdá se, že jste měli v nádrži na plyn z kalu z ponechání plynu v nádrži.
 • Budete také muset vyčistit karburátor a ujistit se, že tam nemá žádný kal.

Otázka: Sekačka Toro se nezačne?

Dal jsem nový solenoid, přepínač startéru a baterie byla nabitá. Proč se můj toro nezačne?

Odpovědi

Možná budete potřebovat zapalovací svíčky a čistý filtr. To je velký rozdíl v úplném spuštění pro vaši sekačku.

Náhodou jste zkontrolovali alternátor, abyste zjistili, zda se to vypouští baterii, když jste se pokusili spustit sekačku? To by mohl být také elektrický problém se startérem a jak je zapojen.

Druhou věcí, kterou je třeba zkontrolovat, je přepínač, který je pod židli. Chcete.li spustit sekačku.

Je to jízda nebo tlačná sekačka?Běžel to v poslední době nebo už to už bylo nějakou dobu, co jste ho použili? To se vůbec rozběhlo? Dělá to jakoukoli akci, jako by začala nebo je to jen mrtvé? Všechny tyto věci by mohly změnit to, co způsobuje problém.

Pokud sedí s plynem v nádrži, bude mít v plynu kal a to vše ucpává a způsobí, že karburátor nedostane dostatek plynu pro spuštění motoru nebo ucpávání plynových trysek.Vždy byste měli mít každý rok znovu filtr a zapalovací svíčku a při odkládání na zimu vždy vyprázdněte veškerý plyn. Někteří lidé přidávají aditivum, ale to je osobní volba.

Protože nevíme, co vaše sekačka skutečně dělá (herectví), můžeme vám jen říct některé z věcí, které by to mohly být.Můžete jít do jednoho z místních obchodů s automatickými díly a vysvětlit jim svůj problém a zjistit, zda mají nějaké návrhy, protože jsou obvykle obeznámeni s těmito motorem a mají příslušenství nebo části, které byste mohli potřebovat.Ve skutečnosti by hardware ACE nebo True Value pravděpodobně byla lepší volbou, ale zkuste jednu z nich, protože budou vědět, na jaké otázky se vás zeptat, aby mohli doporučit řešení.

Omlouvám se za to, ale aniž byste věděli, co se stalo před tímto problémem.