Oleo-Mac sparta 25 jak vyjmout startér

Řetězová pila Oleo-Mac 947

oleo-mac, sparta, vyjmout, startér

Oleo-Mac 947 je robustní řetězová pila, která patří do třídy intenzivních pil a stejně jako všechny řetězové pily Oleo-Mac je postavena na robustním dvoutaktním motoru. Snadné spuštění, kvalitní vodicí lišta a 45 cm dlouhý řetěz vám usnadní práci. Díky rychloupínacímu víku řetězové pily můžete vyjmout filtr nebo vyčistit zapalovací svíčku. rychle a bez použití nářadí. Kvalitní startér a řetězová brzda pro spolehlivé startování a bezpečnost obsluhy. Automatické profesionální olejové čerpadlo dodává olej do řetězu pouze při jeho otáčení, boční napínání řetězu a dekompresní ventil pro snadné startování. Tyto a mnohé další vlastnosti řetězové pily Oleo-Mac oceníte, když si ji vyzkoušíte v akci!

ORIGINÁLNÍ motor jízdního kola s ručním startérem 80 ccm

Cyklomotor ORIGINÁL pro jízdní kola, kompletní s ručním startérem 80cc / Motor s otvorem (cyklomotor) kompletní s ručním startérem 80cc průměr 47mm porno Sada obsahuje vše, co se hodí na jedno jízdní kolo. Velomotor F80 na jízdním kole v kompletní sadě (včetně všeho, co je na

Jednoválcový dvoutaktní motor Vzduchem chlazený, s přirozeným chlazením Velikost: 80 cm3 Maximální výkon: 6 l.с. Maximální rychlost: až 60 km/h Spojka: třecí, suchá Objem palivové nádrže: 2 l Hmotnost motoru: 10 kg Hmotnost soupravy: 11 kg. Rozměry: 42x32x19,5 cm Velikost krabice: 33x 42x 20 cm

Technická data Jednoválcový dvoutaktní motor Vzduchem chlazený, s přirozeným chlazením Velikost: 80 ccm Maximální výkon: 7 lrs.с. Maximální rychlost: až 60 km/h Spojka: třecí, suchá Objem palivové nádrže: 2 litry Hmotnost motoru: 10 kg Hmotnost balení 11 kg. Rozměry: 42 x 32 x 19,5 cm Rozměry krabice: 33 x 42 x 20 cm

Заміна стартеру мотокоси Oleo Mac Sparta 25

Záběh nového motoru: Spolehlivý výkon motoru závisí do značné míry na počáteční době používání. Proto je nutné motor provozovat po dobu 250300 km s následujícími požadavky. Jízdní rychlost nesmí překročit 30 km/h a nesmí být nižší než 12 km/h. 2. Palivo se skládá z 15 objemových dílů benzínu a 1 objemového dílu oleje, t. е. 70 cm3 oleje na 1 litr benzínu. 3. Nepřetěžujte motor a vyhýbejte se tvrdým silnicím, písčitému povrchu a dlouhým stoupáním. 4. Po ujetí 100-150 km sejměte kryty magneto a spojky a v případě potřeby dotáhněte šrouby zajišťující vačku s rotorem a pastorek na klikovém hřídeli.

Ovládání motoru za jízdy: Ovládání motoru za jízdy spočívá v tom, že řidič otáčením knoflíku plynu reguluje rychlost vozidla. Otáčením knoflíku směrem k sobě zvýšíte rychlost. Otočením ovladače směrem od sebe snížíte rychlost. Začněte šlapat, pak jemně uvolněte spojkovou páčku a přidejte plyn, abyste přestali šlapat. Při běžícím motoru plynule sešlápněte a uvolněte spojku. Pokud zastavíte na krátkou dobu, vypněte spojku a nechte motor běžet na volnoběh. Pro brzdění potřebujete: 1. Otočte knoflíkem.Přesuňte ovládání škrticí klapky na karburátoru až na doraz a uvolněte spojku. 2. Brzděte pedály nebo ruční brzdou. Pro nouzové brzdění otočte ovladačem plynu až na doraz a zabrzděte moped oběma brzdami: nejprve zadní a poté přední. Stisknutím tlačítka na spínači na volantu vypněte motor. Po zastavení motoru zavřete palivový kohout. Nejezděte bez čističe vzduchu. Nejezděte rychlostí nižší než 10 km/h, protože to přetěžuje motor. Nejúspornější rychlost motoru je 25-30 km/h. Spuštění motoru: Spusťte motor bez zapnutí světel v následujícím pořadí: 1. Otáčejte krytem čističe paliva, dokud se nezavřou okénka. 2. Otevřete palivový kohout. Příprava motoru ke spuštění: 1. Konzervační tuk z motoru odstraňte hadříkem namočeným v parafínu nebo benzínu. Vyčistěte motor suchým hadříkem. 2. Zkontrolujte, zda jsou motor, tlumič hluku a ovládací páky pevně připevněny a zda je řetěz motoru napnutý. 3. Odšroubujte zapalovací svíčku, vyjměte těsnění zapalovací svíčky, omyjte ji v benzínu a otřete do sucha.

Možné poruchy motorů řady D, jejich příčiny a způsoby nápravy.

Motor nenastartuje: V palivové nádrži není palivo-Naplňte palivovou nádrž, Palivový kohout je zavřený-Otevřete palivový kohout.

Porucha zapalovacího systému: Mezera mezi elektrodami je příliš malá nebo příliš velká. Nastavte mezeru mezi elektrodami na 0,5-0,6 mm.Motor pracuje v nízkých nebo vysokých otáčkách a není dobré jezdit neustále v nízkých nebo vysokých otáčkách. Vinutí transformátoru je vadné. vyměňte transformátor. Čepy sekačky jsou zaolejované nebo spálené Vyčistěte čepy a upravte vůli sekačky magneto. Kabel Lightning připojený k hmotě.zkontrolujte připojení vodiče k přívodnímu šroubu.

Poruchy motoru: Silné usazování sazí na hlavě válců a výfukovém potrubí. Příliš mnoho nánosů karbonu, ucpaný karburátor, špatné časování zapalování, malý předstih. zkontrolujte a seřiďte předstih zapalování, vyměňte kladívko zapalování nebo vrtulku. Škrticí klapka není zcela otevřená, difuzor karburátoru, bohatá směs. zeslabit směs, upravit zdvih škrticí klapky.

PROVOZOVÁNÍ NOVÉHO MOTORU Prvních 50 km je nejdůležitější částí motoru, proto je nejlepší koupit nový a zaběhnout ho, abyste si byli jisti jeho životností. Dodržování doporučení během záběhového období může zaručit maximální životnost a vynikající výkon vašeho nového miniskútru. Součásti koloběžky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, ale některé díly by se měly nejprve společně zajet.

MAXIMÁLNÍ DOPORUČENÉ ZATÍŽENÍ BĚHEM ZÁBĚHU. Od 0 do 10 km max. max. 1/2 plynu. 15 km/h. Od 10 km do 20 km přidávejte při rychlosti 30 km/h maximálně 3/4 plynu.

Otáčky motoru by měly být proměnlivé i konstantní. Díly, které budou „zatíženy“, se musí nechat odřít a pod tlakem snížit zatížení a nechat vychladnout. to pomáhá při záběhu komponent. Proměnlivé zatížení během záběhu zaručuje dobrý výsledek, ale motor nepřetěžujte.

Vyhněte se stálým nízkým nebo vysokým rychlostem při najíždění nebo vyjíždění z motoru. Nechte motor běžet až do doporučené maximální rychlosti (30 km/h), ale prvních 20 km nestahujte plynový pedál až na doraz.

Benzín a olej Používejte benzín s oktanovým číslem 92-93. Doporučujeme používat bezolovnatý benzín, který prodlužuje životnost zapalovací svíčky a životnost motoru. Používejte 2T motorový olej, minerální nebo polosyntetický. MÍCHÁNÍ Doporučujeme smíchat prvních 20 km motorového oleje 2T v poměru (1:20). Po 20 km. 1:25. Pro výpočet stačí vydělit množství benzinu (2,5 litru) směšovacím poměrem (25). to znamená, že na 2,5 litru benzinu je potřeba 0,1 litru oleje. 10 litrů benzínu 0,4 litru oleje.

Podrobné pokyny k montáži motoru na motocykl vám zašleme na vaši e-mailovou adresu!

Sestava cyklomotoru s ručním startérem 80 ccm

Kompletní cyklomotor F80 (obsahuje vše, co je součástí sady)

Sada obsahuje vše, co potřebujete pro jedno jízdní kolo!

Jednoválcový dvoutaktní motor Chlazení: Vzduch, přírodní vzduch Objem: 80 cm3 Maximální výkon: 7 l.с. Maximální rychlost: do 60 km/h Spojka: třecí, suchá Objem palivové nádrže: 2 litry Hmotnost motoru: 10 kg Hmotnost soupravy: 11 kg. Rozměry: 42x32x19,5 cm Rozměry krabice: 33x42x20 cm

Internetový obchod s motorovými díly TMR nabízí kvalitní výrobky za nejnižší ceny na Ukrajině nabízíme náhradní díly na skútry, díly na mopedy, montáž motorů, motory na motocykly, Velomotor, motory na jízdní kola, náhradní díly VYPER, náhradní díly asset, náhradní díly delta, Díly Alfa, díly na skútry Honda, díly na skútry Yamaha, díly na skútry Suzuki, díly na japonské skútry, velkoobchodní motorové díly, velkoobchodní motorové díly, díly Java, díly Izh, díly MT a mnoho dalších kvalitních továrních dílů za nejpříznivější cenu.

Sekačka Honda HRX 537 HYEA. Více než sekačka

Mám chalupu s 30 akry půdy. Je samozřejmé, že pro takovou plochu potřebujete sekačku na trávu. Zde je seznam vývoje mých sekaček.

1) Sekačka na trávu (standardní)2) Elektrická strunová sekačka BlackDacker 280W (odpad)! Nekupujte vůbec nikdy neseče. Jednodušší s nůžkami =)) Nedávno ji prodal)3) Sekačka na trávu elektrická Oleo-Mac K 35 P 1,3 kW (po tom všem, že byl skutečný pokrok. Sekat se dá cokoli, ale je to jen otázka času. Doba sečení přibližně 5 dní). Motor vyhořel po 4 letech.4) Oleo-Mac G 44TB 4 hp (benzínový stroj s vlastním pohonem). Doba sečení 8 hodin. Za 4 roky se řemen opotřeboval 2krát, jednou řemenice a lopatka. Pak motor zemřel dlouhou dobu) 5) sekačka Oleo-Mac Sparta 25 (skvělá technika! Seká všechno, dokonce i stromy. Může pracovat 4 hodiny bez přerušení. Již 6 let. Víko klikové skříně bylo vyměněno kvůli odpadlým držákům plynové nádrže, samotná plynová nádrž byla vyměněna. Na malé věci spoustu věcí. Stále pracuje. doba řezání 7 hodin. „Anglický trávník není dosaženo)6) Sekačka na trávu Interskol GKE-37/1300 1,3 kW (kopie elektrické od Oleo-Mac, který jsem měl, i když kvalita je horší). Doba sečení za týden.)

A pak mě napadlo něco nového, benzinového, kvalitnějšího a serióznějšího. Stejně jako Husqvarna atd.п. Přečetl jsem si recenze. Mimochodem, všechny byly jiné.

Musel jsem se dlouho rozhodovat, ale nakonec jsem se rozhodl pro Hondu. Zpětná vazba byla převážně pozitivní, ačkoli online byly pouze tři. Klíčové věci, které je třeba zvážit, byly: výkonný motor, plastový kryt (vyrobený z pevné slitiny xenoy), dvojitý nůž, spojka pro uvolnění nože, variabilní rychlost vpřed, vestavěné mulčovací zařízení atd.п.

Měla jen jednu vážnou nevýhodu: cenu. Šetřil jsem více než rok a nakonec jsem se rozhodl. Objednáno, cesta do Moskvy, t.к. V Tule o nich nikdy neslyšeli. Přestože tráva ještě nerostla, byla o ně velká poptávka. Během 1,5 týdne od příchodu do obchodu se jich prodalo 20.

V této kapitole najdete náhradní díly pro motorovou pilu Oleo-Mac 965 HD. Například kompletní píst, karburátor, klikový hřídel, sestava válce, hlavní řetězové kolo, pístní kroužky, zapalovací modul, olejové těsnění klikového hřídele, ložiska klikového hřídele, olejové čerpadlo, sestava startéru, pneumatiky, řetězy a další.

Čísla dílů jsou vyobrazena na obrázku. V tabulce níže si můžete zkontrolovat a objednat díly, o které máte zájem.

Karburátor Oleo-Mac 965 HD, sestava pístu Oleo-Mac 965 HD, zapalovací modul, zapalovací svíčka, lišta, pilový řetěz, setrvačník, sestava startéru, těsnění klikového hřídele, ložiska klikového hřídele, hnací řetězové kolo, olejové čerpadlo, doraz převodovky, pístní kroužky, klikový hřídel, vzduchový filtr, palivový filtr, kryt válce, kryt startéru, kryt řetězu, olejová trubka, kliková skříň, plynová nádrž 965 HD, brzdový pás, brzdová rukojeť, tlumiče 965 HD, tlumič výfuku, olejová nádrž, spojka, napínák, napínák, sestava válce, ojnice, koleno, víčko nádrže, víčko olejové nádrže. to vše si můžete objednat na našich stránkách nebo na telefonních číslech uvedených na webu.

Internetový obchod „Oleo-Mac“ Ltd. Kyjev, ulice Okružnaja. Petropavlivska Borschagivka, ul. Petropavlovská 6. Teritoriální trh s nábytkem 4 ROOM (FORUM)

Uveďte prosím své jméno a telefonní číslo, abychom vás mohli kontaktovat

Moderní benzínová sekačka na trávu se vyznačuje snadnou obsluhou, vynikající kvalitou sekání a efektivitou práce. Se strunovou sekačkou můžete udělat pořádek na místech s nerovným terénem, s obtížným přístupem, kde benzínové sekačky neprojdou.

Kvalita nástroje je dána kvalitou a funkčností jeho součástí a komponentů. Klikový hřídel vyžínače trávy je důležitou součástí, která přispívá k efektivnímu provozu žací části nástroje.

Kliková hřídel strunové sekačky pomáhá měnit velikost otáčivého pohybu, který se přenáší z motoru na žací ústrojí. Vzhledem k tomu, že počet otáček motoru je příliš vysoký, klikový hřídel se používá k redukci.

Nakupujte kvalitní náhradní díly pro křovinořezy. klikovou hřídel, zapalování strunových sekaček a mnoho dalších prvků. v internetovém obchodě Sparta. Nakupujte široký sortiment dílů za rozumnou cenu s dodáním v zemi (Ukrajina).

Oleo-Mac Sparta 25

Oleo-Mac Sparta 25. sekačka na trávu s vysokým výkonem, kvalitou a ergonomií. Zejména chci zmínit skutečnost, že instalace přídavných ložisek, stejně jako kloubového motoru a hřídele, přinesla výrazné snížení vibrací, což nemohlo neovlivnit výkon a kvalitu práce. K držení křovinořezu se používá popruh na batoh a k ovládání procesu slouží dvojitá rukojeť typu jízdního kola. Oleo-Mac Sparta 25 zohledňuje všechny připomínky svých předchůdců, konkrétně. Pro vstřikování paliva je instalován primer a je zaveden systém snadného startování. Kromě toho byla vylepšena spojka, která výrazně snižuje zatížení hnacího hřídele. Standardní výbava zahrnuje žací hlavu s automatickým posuvem řádku, třízubý nůž a deflektor, který zabraňuje vystřelování větviček a trávy do stran.

Výhody a vlastnosti modelu Sparta 25

Výkonný a odolný motor (1 HP.с. / 0,8 kW). Kompaktní a lehký motor s niklovaným chromovaným válcem (obr.1). Klikový hřídel a ojnice z kované oceli. Elektronické zapalování zaručuje vysoký výkon, snadné startování a dlouhou životnost (obr.1).

Nůžky na živý plot Sparta 25 se snadno ovládají i méně zkušeným uživatelům. Přítomnost PRIMER (A Obr.2), který se podobá směsi karburátoru, umožňuje menší úsilí při zahájení práce (obr.2). Snadný přístup ke vzduchovému filtru a jeho údržbě: Úkon nevyžaduje žádné nářadí, ale provádí se stisknutím praktické západky Zapalovací svíčka, ačkoli je chráněna proti poškození nárazy, je na očích: K čištění a výměně zapalovací svíčky je zapotřebí pouze klíč od zapalovací svíčky. Velká palivová nádrž umožňuje dlouhou dobu autonomního provozu a snadné ovládání sekačky: Ergonomická rukojeť kombinuje všechny ovládací prvky: páčku plynu, startér a vypínač (obr.5), má bezpečnostní systém blokování akcelerátoru (B obr.4), který zabraňuje náhodnému zrychlení. Odstředivá spojka s kluznými bloky potaženými kluzným třecím materiálem je navržena tak, aby vydržela nepřetržitý provoz (obr.5). Přenosová trubka (Ø26 pro SPARTA25), kompletně vyrobený z hliníku, zaručuje vynikající stabilitu při nízké hmotnosti. Palivová nádrž je chráněna proti náhodnému nárazu (C obr.6). Vibrace jsou omezeny na minimum díky. pět samomazných pouzder umístěných uvnitř převodové trubky (D obr.7). antivibrační kryt motoru. antivibrační podpěra rukojeti řídítek (pouze SPARTA25) E Reece.8) Ohebný převodový hřídel (SPARTA 25TR) z oceli se speciálním opláštěním po celé délce (F obr.9) zabraňuje nepříjemným vibracím obsluhy a zvyšuje životnost stroje. Průhledná palivová nádrž umožňuje snadnou kontrolu hladiny paliva. Na rukojeti je také upevněn kabelový svazek (volitelně pro SPARTA25TR).

Kompetentní a odborný výběr převodovky křovinořezu

Jak koupit a nainstalovat převodovku pro křovinořez? Zaprvé je třeba znát jeho polohu. Například sekačky na trávu mají horní a dolní převodovku. K dispozici je také úhlový mechanismus. Je důležité vzít v úvahu. Horní převodovku lze snadno zakoupit a vyměnit díky její jednoduché konstrukci, standardizaci a zaměnitelnosti. Před výběrem je však třeba zvážit několik faktorů. Patří mezi ně:

  • průměr výložníku. Horní převodovka strunové sekačky má otvor, do kterého se vkládá výložník. Průměr měřený v milimetrech. Nejběžnější 26 mm, k dispozici jsou velikosti 28, 30 a 32 mm.
  • Spojka. Převodovky některých výrobců mají typické spojovací otvory, ale existují i takové, které mají svůj vlastní speciální tvar.
  • Typ hřídele pro přenos točivého momentu. Může být čtvercový, sedmiramenný nebo devítiramenný.

Všimněte si, že hlavním úkolem horní převodovky je přenášet točivý moment na ohebný hřídel. S níže uvedeným protějškem nemají z hlediska designu nic společného, a proto nejsou zaměnitelné. V našem katalogu naleznete a zakoupíte jakýkoli typ redukce křovinořezu. Pokud potřebný díl nemůžete najít, náš zákaznický servis vám rád pomůže.

Spodní převodovka sekačky na trávu má složitější konstrukci a čelí náročnějším provozním podmínkám. Pokud je nutné jej vyměnit, je nejlepší zakoupit kompletní díl, protože pokusy s jednotlivými součástmi nejsou vždy úspěšné. Výměna celé sestavy může být levnější než demontáž, řešení problémů, nákup poškozených dílů a opětovná montáž.

Druhou věcí, kterou je třeba před nákupem převodovky pro sekačky nebo elektrické vyžínače trávy rozhodnout, je, zda potřebujete originální díl, nebo řekněme analogový. Odpověď na tuto otázku lze určit podle samotného stroje. Pokud se jedná o nůžky na živý plot renomované značky, doporučujeme zakoupit originální náhradní díly. I když analogy jsou dostatečně dobré. pokud jsou kvalitní. Převodovka pro vyžínače trávy může být příliš atraktivní a málo spolehlivá. A to je riskantní. Pokud vlastníte křovinořez střední nebo nižší cenové kategorie, možná byste měli uvažovat o podobném modelu. Opět se však musíte zaměřit na spolehlivost a kvalitu stroje.

Převodovka křovinořezu může mít i jiné konstrukční prvky, například vlnovou, kuželovou, planetovou, šnekovou, šroubovou nebo jejich kombinaci. Je pravda, že tato řešení se častěji vyskytují u větších přídavných zařízení s rotačními koly. Při výběru reduktoru je také nutné vzít v úvahu, že výrobci pravidelně provádějí změny v konstrukci jeho mechanismů, zejména mění počet spojovacích prvků.

Startér pro Oleo-Mac Sparta 25 / 250T. PŮVODNÍ

PŘÍJEMNÝ ZÁŽITEK Z NAKUPOVÁNÍ. Objemné zboží lze odeslat pouze po částečné platbě předem. Zbytek můžete zaplatit přepravní společnosti při převzetí zboží. Náhradní díly pro míchačky betonu a kultivátory zasíláme při částečné platbě předem. Zásilky denně do 11 hodin.30, objednávky, které jsou vystaveny a zaplaceny po 13. hodině.30 odesláno následující den.

Startér Oleo-Mac Sparta 25| 250T. Kompletní startér pro křovinořez Oleo-Mac Sparta 25 / 250T

Nabízíme VÁM náhradní díly pro křovinořezy Oleo-Mac (Oleo-Mac) Dodání na Ukrajině.

benzínová sekačka na trávu Oleo-Mac SPARTA 25 ECO ALUMINIUM 1L.с.

Benzínová sekačka na trávu Oleo-Mac SPARTA 25 je určena k údržbě zahrad, letních domů a chat Sekačka si poradí s čerstvou trávou i s úporným a suchým plevelem.

Výhody

  • Rukojeť je namontována na pryži a je izolována od motoru, aby tlumila vibrace při provozu.
  • Tyč je vyrobena z hliníku, takže model je lehčí. Hliník je také odolný proti korozi.
  • Kovaná ocelová hřídel prořeže nejen čerstvé byliny, ale díky speciálnímu ostří si poradí i se suchou trávou.
  • Systém předzásobení palivem pro bezproblémové studené starty po doplnění paliva nebo při delším volnoběhu.
  • Vzduchový filtr je snadno přístupný, což usnadňuje údržbu a nevyžaduje žádné speciální nářadí.
  • Ergonomické rameno rumpálu má ovládací prvky pro regulaci rychlosti a rychlé vypnutí v případě nouze.

Příslušenství

Oleo-Mac Sparta 25 se dodává s vyžínačem, travním nožem a montážní sadou.

Oleo-Mac. Jedna z předních značek v oblasti zahradní techniky, známá nejen v Itálii, ale po celém světě. Tato značka je mezi amatérskými i profesionálními zahradníky dobře známá pro své vysoké standardy kvality a pokročilé technologie, které mohou několikanásobně zkrátit práci spojenou s péčí o zahradu.

Společnost byla založena v roce 1972 a od té doby aktivně rozvíjí a rozšiřuje svůj sortiment výrobků. Hlavní investicí společnosti jsou inovace, které jí umožnily zdokonalovat své výrobky a vyvíjet širokou škálu inovací. Jsou to oni, kdo dělají výrobky nejen lepšími, ale také produktivními, stylovými a ekonomickými. Společnost má nejpřísnější kontrolu kvality na všech úrovních výroby. Díky tomu je plně zajištěno, že na výstupu jsou pouze výrobky s vynikajícími vlastnostmi a výkonem. Jako uznání bezpečnosti a kvality výrobku získala společnost (jedna z prvních v Itálii) v roce 1996 certifikát řízení kvality ISO 9001.