Vše, co potřebujete vědět o velikostech paluby sekačky na trávu. Rozměry sekačky na trávu

Vše, co potřebujete vědět o velikostech paluby sekačky na trávu

Hledal jsem novou sekačku na trávu a na mém dvoře jsem měl spoustu okrasných oblastí. Potřebuji sekačku na trávu, která se vejde mezi těmito stromy a věděla, že potřebuji velikost paluby pod 60 palců.

Zjistil jsem, že výrobci budou uvádět šířku řezání paluby, ale vždy vám neřeknou, jak široká je skutečná sekačka s a bez vypouštěcího skluzu a bez vypouštění.

Sekačka uvedená jako 60 palců obvykle znamená, že paluba se šíří 60 palců, ale skutečná měření jsou širší.

Rozhodně jsem potřeboval znát skutečnou šířku, abych mohl sekat mezi těmito překážkami. Musel jsem se ujistit, že to zapadá do mého úložného otvoru. Přečtěte si dále a vysvětlím více o měření sekačky Velikost sekačky a standardní velikosti paluby dostupné výrobcem.

Tento příspěvek může zahrnovat přidružené odkazy. Nákupy provedené prostřednictvím těchto odkazů pro nás mohou poskytnout provizi, bez dalších nákladů. Jako spolupracovník Amazon vyděláváme z kvalifikačních nákupů.

Před diagnostikou, opravou nebo provozem postupujte podle všech bezpečnostních pokynů uvedených v příručce provozovatele zařízení. Pokud nemáte dovednosti nebo znalosti, nebo nejste ve stavu, abyste mohli opravit bezpečně provádět dovednosti nebo znalosti.

Jaká je velikost paluby na trávníku sekačkou?

Výrobci sekačky na trávu vždy uvádějí velikost paluby na svých webových stránkách a propagačních materiálech. Co měří, když uvádějí šířku paluby sekačky?

Výrobci šířky paluby sekačky odkazují na řeznou šířku paluby. Šířka řezání paluby je skutečná šířka trávy, která je odříznuta z vnější čepele jedné strany sekačky na vnější čepel na opačném konci sekačky.

Jak měřit velikost paluby sekačky na trávu?

Je dobré vědět, jaká je šířka řezání paluby, ale mnohokrát potřebujete vědět, jaká je skutečná šířka sekačky. Pokud si koupíte 48 ”sekačku, budete zklamáni a očekáváte, že se vejde přes 48” bránu.

Skutečná dimenze šířky na palubě sekačky bude širší než šířka řezání paluby.

Musíte vzít v úvahu další prostor sekačky na palubě sekačky na každém konci sekačky spolu s prostorem, který vypouštěcí skluz a anti-skalpské válečky přidávají do šířky paluby, když se vypočítají, zda se vaše sekačka na trávu vejde přes otvor, na vašem přívěs nebo ve vaší úložné ploše.

Je také důležité vybrat velikost paluby sekačky, která se vejde mezi prvky na vašem dvoře, jako jsou stromy a okrasné oblasti.

Budete chtít přidat šířku vypouštěcího skluzu v poloze dolů, pokud nechcete neustále vystoupit ze sekačky a zvýšit skluz pro vypouštění do sekačky mezi překážkami.

Změřte skutečnou velikost paluby sekačky pomocí měřiče pásky a natáhněte pásku z nejširšího bodu na jedné straně paluby na opačnou stranu paluby. Ujistěte se, že vezmete v úvahu další šířku přidanou anti-skalpskými válci a vypouštěním.

Jak široké jsou sekačky na trávníku?

Průměrná jezdecká sekačka na trávu, také označovaná jako zahradní traktor, je mezi 48 palců a 63 palců široká s vypouštěcím skluzem ve vzpřímené poloze. Při přidávání 8 až 15 palců při faktoringu vypouštěcího skluzu v naprosté poloze.

Jak široké jsou sekačky?

Průměrná sekačka s nulovým otočením je mezi 48 palců a 79 palců široká s výbojovým skluzem ve vzpřímené poloze. Nejběžnější šířka řezání sekačky s nulovou zatáčkou jsou 42 ″, 48 ″, 52 ″, 54 ″, 60 ″ a 72 ″.

Při měření šířky nulové zatáčky se ujistěte, že měříte a do nejširší části paluby. Použití vypouštěcího skluzu bude až dalších 15 ″ na šířku.

I když se jedná o nejběžnější velikosti paluby sekačky pro nulové zatáčky. Nulové zatáčky najdete také úzké jako 36 ″ šířka řezu a široká jako šířka řezu 96 ″.

Jak široký je standardní paluba sekačky na trávu?

Standardní sekačka sekačky nebo sekačky s vlastním pohonem jsou široké 22 palců až 40 palců s šířkou řezací paluby 21 palců až 36 palců.

Většina výrobců sekaček na trávu má standardní velikosti sekaček, které nabízejí. Zde je graf některých z nejběžnějších značek sekačky a jejich průměrná skutečná šířka paluby sekačky.

Je důležité, abyste změřili skutečnou šířku, než si zakoupíte sekačku na trávu.

Jakou velikost sekačky potřebujete pro velikost svého dvora?

Nejlepší je najít sekačku na pravicovou šířku pro množství trávy, kterou potřebujete sekat. Zde je rychlý graf, který vám dává představu o šířce řezání sekačky, která nejlépe vyhovuje velikosti vašeho dvora:

Velikost dvora Typ sekačky na trávu Velikost paluby
Méně než 1 akr Push sekačka, samostatně promočka 18 ″. 36 ″ paluba šířka
1 až 3 akry Jezdící sekačka, nulová otočení 36 ″. 42 ″ šířka paluby
3 až 4 akry Jezdící sekačka, nulová otočení 42 ″. 54 ″ šířka paluby
4 akry a další Sekačka na nula Šířka paluby 60 ″. 72 ″

Kromě výběru sekačky na trávu, která odpovídá vaše velikosti vašeho dvora, se musíte také podívat na další funkce sekačky na trávu včetně koňských sil motoru, typu sekačky a dalších funkcí sekačky na trávu, díky nimž bude váš zážitek z sečení lepší.

Prořezávejte menší sekačky lépe?

Menší sekačky se neřeší lépe, ale konečný vzhled může vypadat lépe pomocí menší sekačky na větší plošině sekačky. Existuje několik důvodů, které mohou ovlivnit celkový vzhled konečného řezu:

 • Tracksyou pneumatiky si nevšimněte skladby na malé sekačce na trávu, ale uvidí otisky z pneumatik na těžších sekačkách.
 • Počet sekačky Bladesa Small Lawn sekačka zobrazí rovnoměrnější řez, protože existuje pouze jedna čepel a ne více sekaček. Koňská síla motoru vám poskytne na motoru pouze asi 3600 ot / min. Sekačka s jednou čepelí je přišroubována přímo k motoru, takže má docela dost rychlosti čepele.

Můžete na svou sekačku dát větší balíček?

Existuje jen velmi málo výrobců, kteří dělají paluby zaměnitelné s traktorem trávníku, se kterým seká.

S tolika změnami, které bude nutné provést při pokusu o změnu velikosti sekaček, proč byste chtěli vyzkoušet? Množství času a výdaje na provedení změny nebude stát za to.

Mějte na paměti, že pokud se rozhodnete upravit a změnit svůj balíček sekačky na trávu, narazíte na pokus o získání správných částí pro sekačku na trávu.

Pokud potřebujete větší palubu, doporučuji zakoupit novou sekačku na trávu, aby si ušetřila bolest hlavy.

Pokud opravdu chcete změnit paluby, nejprve se poraďte se svým prodejcem sekačky na trávu a zjistěte, zda se balíček, o který máte zájem, hodí sekačku na trávu. Budete se také chtít ujistit, že je nákladově efektivní.

Neprovádějte nákup dříve. Zkušený prodejce by měl být schopen vám poskytnout možnosti kompatibility spolu s částmi, které budete muset zakoupit, aby se sekačka fungovala pro sekačku na trávu.

Tyto části mohou zahrnovat nové pásy, kladky, držáky výtahu, kola jezdenář a zvednutí.

Jsou sekačky na palubě předních hor dobře?

Sekačky předních hor jsou dobré, protože jejich manévrovatelnost je mnohem lepší než sekačky na břicho. Přední sekačka bude následovat obrysy a oříznutí pod stromy a rozdělit železniční ploty lépe než použití sekačky břicha.

Výhody paluby sekačky na přední hoře

 • Manévrovatelnost
 • Lepší obrys
 • Snadnější obsluhování paluby a zaostření čepelí
 • Může sekat na mokrém místě, aniž byste dostali pneumatiky traktoru na mokré místo
 • Nejlepší je umístit sekačku poblíž břehu vody, takže traktor nemusí být blízko vody.
 • Při lezení na kopec můžete palubu zvednout tak lehce, abyste přenesli hmotnost na traktor. To umožní traktoru lépe stoupat bez točení pneumatiky.

Vyražené paluby vs vyrobené paluby

Existují dva různé styly paluby sekačky na trávu: vyražené paluby a vyrobené paluby. Pokud silně používáte sekačku, určitě se budete chtít ujistit.

Většina majitelů domů, kteří používají své sekačky na hodinu nebo dva týdně, bude v pořádku pomocí vyraženého balíčku.

  Razítková paluba. sekačky s vyraženými palubami jsou obvykle levnější. Vyražené paluby jsou doslova vyraženy z jednoho listu oceli. Jednou z výhod vyraženého paluby je, že má dobrý proudění vzduchu pro dobrý řez. Nevýhodou je tloušťka použité oceli.

Rychlost špičky čepele, hloubka paluby a čepele sekačky ovlivňují kvalitu řezu

Rychlost špičky čepele, hloubka paluby a trávníky sekačky hrají významnou roli v kvalitě řezu v sekačce. Vyrobená paluba vám poskytne lepší řez přes razítkovou palubu, protože hloubka paluby je obvykle hlubší, což vám dává lepší zvedání trávy.

Hloubka spojená s čepelemi s vysokým výtahem se otáčí rychlostí asi 18 500 fpm (stopy za minutu) je nezbytná k vytvoření nejlepších výsledků řezání. Čepele s vysokým výtahem spolu s sání vytvořenou hloubkou paluby zvedne trávu vysokou.

Čepel sekačky pak prochází, aby přesně řezala trávu. Informace o různých typech lopatek trávníku na trhu dnes lze nalézt v „To je způsob, jakým Blade jde na sekačku na trávu“.

Poháněné venku se účastní několika affiliate programů sdílením odkazů na produkty a weby, o kterých si myslíme, že budete mít prospěch. Když provádíte nákupy prostřednictvím těchto odkazů, můžeme získat malou provizi.

RYOBI 80V IDRIVE NULOR-TORN RIGHT TArán Recenze

Nyní existuje velká šance, že jste si vědomi Ryobi 80V IDRIVE NULOR-OCNIDOVÁNÍ TRACKOVÉ SEKLA. Jeho neobvyklý pohonný systém upoutal pozornost téměř každého, kdo to viděl.

než před 5 lety Ryobi vydala svou první jízdní sekačku na baterii, RM480E. Představovala olověnou baterii a 38palcovou ocelovou palubu. Poté následovala sekačka Ryobi Ry48ZTR100 48-palcová nula a nakonec, 54palcová bezkartáčová ZT s vyrobenou palubou. Toto není Ryobiho první rodeo s jezdeckou sekačkou s baterií a designérský tým má spoustu skutečných zážitků z reálného světa.

RYOBI 80V IDRIVE NULOR-OCNIDOVÁNÍ JEDNOTKA ZVLÁŠTNÍ MOŽNOST VELIVOST

Začněme s modely a velikosti paluby. Můžete získat Ryobi 80V IDRIVE ZERO-OTONT s 33, 42- nebo 54-palcovou palubou.

Ryobi pokračoval v používání vyrobené ocelové paluby na 54palcové sekačce a používá pro ni 10-měřicí ocel. Modely 30 palců a 42 palců používají razítkový ocelový design vyrobený z oceli 12-měřicí oceli.

Čepele na 54-palcových a 42palcových modelech zahrnují křížové naskládané čepele. To znamená, že máte šest 18-palcových lopatek na 54-palcové a čtyři 21palcové lopatky na 42 palcích. Výsledkem je extra jemný řez, který během pytlů popadne mnohem více trávy a při mulčování ponechává jemnější výstřižky.

RYOBI 80V IDRIVE ZERO OND RIDING TRACK MOWER Zdroj energie

Tyto sekačky fungovaly pomocí platformy 80V baterie, která má zajímavé zvraty. Každý balíček 80V se podobá malému kufru a má 100 jednotlivých bateriových článků. Malá LCD obrazovka vedle rukojeti vám ukazuje procento zbývajícího poplatku.

42palcové a 54palcové modely podporují až tři baterie 80 V a čtyři pomocné baterie 40 V. 30palcová sekačka podporuje dvě baterie 80V a dvě pomocné baterie 40 V. To je zvrat. můžete použít baterie 40V Ryobi k posílení celkové kapacity a doplnění balíčků 80V.

Jak tedy jezdecké sekačky Ryobi 80V míchají baterie 40V a 80V dohromady? To je skvělá otázka. Zatímco sekačky upřednostňují balíčky 80V pro provoz, používají k přidání dalšího běhu jakékoli další 40V balíčky.

A aby si myslel, že to musí ovládat tyto 40V baterie ve dvojicích. ne. Ryobi používá elektroniku k zintenzívňování svých 40 V balíčků na 80V a doručení požadovaného napětí. Přemýšlejte o tom jako zdvojnásobení napětí a snížení kapacity zesilovače na polovinu. Jde o to, že můžete přidat pouze jednu baterii 40V a rozšířit běh.

Každá lithium-iontová baterie Ryobi 80V pracuje na 72 nominálních voltech a specifikuje se při 10h (amp-hodinové). To mu dává kapacitu 720 WH (watthodins). Každá baterie 12AH 40V poskytuje 432 WH, jakmile zohledníte nominální napětí 36V.

Udělejte matematiku a můžete plně načíst buď Z42li nebo Z54li s 3 888 WH lithium-iontové baterie!

Vzhledem k tomu, že 30 palců drží pouze dvě baterie 80 V a dvě 40 V, jeho nejvyšší kapacita je 2304 Wh. To není velký problém vzhledem k tomu, že je vyroben pro menší trávníky.

Nabíjení na palubě

Tam, kde starší sekačky na baterii s bateriemi s olověnou kyselinou trvaly dlouho nabití, nové otočení s nulovou nulou 30, 42 a 54 palců používají externí rychlou nabíječku 120 V, kterou můžete namontovat na garáži nebo prolévat zeď. Je to super rychlé. a ano, nabíjí se zároveň baterie 80V i baterie 40V. Zde je to, jak tyto časy poplatků vypadají:

Nabijte Timewith zahrnuté baterie Nabíjení časové maximální načítání baterie
Ryobi Idrive 30 palců 1 hodina, 30 minut 2 hodiny, 30 minut
Ryobi Idrive 42-Inch 2 hodiny, 30 minut 5 hodin
Ryobi Idrive 54-inch 5 hodin 5 hodin

I když neplánujete používat 40V porty k prodloužení vašeho běhu, může mít smysl využít rychlou nabíječku pro zbytek kapesního počítače 40V Power Tools.

Ryobi 80V IDRIVE ZERO TONT TOUND TRACK MOWER DRIVE SYSTÉM

Hned od netopýra si nemůžete pomoci, ale všimněte si, že tyto sekačky nepoužívají ani volant nebo lapky. Místo toho Ryobi strávil více než rok vývojem jediného joysticku, který vám umožní manévrovat sekačku rychle a snadno. V pravé ruce máte kompletní ovládání 360 °, včetně úpravy směru, zrychlení a rychlosti.

Ryobi vytočil se v citlivosti a kontrole, aby se usnadnil přechod z jiných stylů sekačky. Na zahájení akce jsme byli schopni projít slalomy, udržovat přímé linie a dokonce provést 360 stupňové zatáčky na místě bez velkého učení křivky.

Zpátky v našem obchodě s více praktickým časem na práci jsme vykopali hlouběji. Ovládací prvky jsou velmi přirozené pro lidi používané k používání joysticku nebo analogových tyčinek na herním ovladači. Operátoři dronů také mají snadný čas na zvyknutí na systém. Pro ty lidi by vás mělo být 15. 30 minut tréninku v dobré kondici pohodlně sekat. Pro ostatní si dejte 1. 2 hodiny na svaly v rukou a pažích, abyste si zvykli na pohyby.

Zpočátku je nejlepší, abyste se pomalu zatáčky, oblouky a řezy blízko vybavení a vozidel, zatímco si zvyknete na citlivost joysticku. Zjistili jsme, že po 2 nebo 3 semenech byl náš tým docela dobře vytočen a pohodlný se systémem Idrive.

RYOBI 80V IDRIVE NULOR-OCNIDOVÁNÍ TArární sekačky

Pokud to nestačilo, Ryobi aktualizoval také kontrolní systém na těchto sekačkách. Nyní vám LCD obrazovka umožňuje samostatně konfigurovat nízké, střední a vysoké rychlosti pohonu a čepele. Obrazovka ukazuje zbývající životnost a výdrž baterie. Zobrazuje také, zda je vozidlo na pohonu nebo zda je zapojena parkovací brzda ve stylu golfového vozíku ve středu.

Ryobi 80V IDRIVE NULOR-OCNIDOVÁNÍ PRAVIDLA TArární sekačka

Odpružení sedadla na vzduchu na 42palcových a 54palcových modelech umožňuje velmi pohodlnou jízdu. Dial na přední straně vám umožní přizpůsobit svou váhu. což funguje dobře, protože vážím výrazně méně než Kenny a oba jsme sekačku používali pravidelně.

Vytáhnete na červeném knoflíku, abyste aktivovali čepele. jen tak, jak byste to měli s nulovým otočením plynu. Je to také klíčové, takže nejen kdokoli může skočit a začít ji.

Výška paluby je nastavitelná pomocí páky bočního tahu z 1.5 až 4.5 palců. Získáte také LED světlometů, které se aktivují stisknutím tlačítka pod LCD panelem. Nakonec vám port USB umožní dobít svůj smartphone nebo jinou elektroniku podle potřeby. A ano, dostanete několik držitelů poháru.

RYOBI 80V IDRIVE NULOR-OCNID RIDE TAWN MOWN MORSE BAGING

Ryobi nabízí několik systémů pytlů a uvolňuje je vedle sekaček. Zejména existuje systém „boost bagger“. Bagger Boost pracuje s modely 30 palců i 42 palců (54 palců nemá možnost pytle):

 • Číslo modelu Boost Bagger 30 palců: ACRM018
 • Číslo modelu Boost Bagger 42-palcové ztr: ACRM026

Tlačítko Boost Bagger je umístěno na ovládacím panelu. S pouhým stisknutím tlačítka posílá Bagger Boost silnou poryv 700 CFM do baggeru. To pomáhá vyčistit ucpání a shluky trávy. To vám brání v tom, abyste přestali sekat a ručně vyčistit skluz.

Příslušenství pro podporu Ryobi Bagger se prodává samostatně a provozují 599 za 42 palců nebo 500 za 30 palců.

Ryobi Idrive 80V Jízda na nulové otočení Cena sekačky

Níže je rozpis ceny a baterie, které přicházejí s každou sekačkou. Mějte na paměti, že sekačky mají pětiletou záruku. Baterie 80V mají pětiletou záruku, pokud je zaregistrujete a tříletou záruku, pokud tak neučiníte. V 899 každý se vyplatí zaregistrovat, aby získali další dva roky pokrytí. Baterie 40V mají tříletou záruku.

Z30li 30-palcová Z42li 2-palcový Z54li 54-palcové
Zahrnuty baterie (2) 80V x 10Ah (2) 80V x 10AH (2) 40V x 12AH (3) 80V x 10AH (4) 40V x 12AH
Cena 4999 5999 6999

Ryobi Idrive 80V Porovnání sekačky s nulovým otočením

Z30li 30-palcová Z42li 2-palcový Z54li 54-palcové
Ekvivalence výkonu 28 HP 31 HP 42 HP
Paluba 12-měřidlo vyraženo 12-měřidlo vyraženo 10-měřič vyrobené
Čepele 2 x 15 palců 2 x 21palcový kříž 3 x 18palcový kříž
Zahrnuty baterie (2) 80V x 10Ah (2) 80V x 10AH (2) 40V x 12AH (3) 80V x 10AH (4) 40V x 12AH
Max Runtime (zahrnuté baterie) Až 1 akr Až 3 akry Až 4 akry
Čas nabíjení (zahrnuté baterie) 1 hodina, 30 minut 2 hodiny, 30 minut 5 hodin
Maximální načítání baterie (2) 80V x 10AH (2) 40V x 12AH (3) 80V x 10AH (4) 40V x 12AH (3) 80V x 10AH (4) 40V x 12AH
Max Runtime (max načtení) Až 1.5 akrů Až 5 akrů Až 4 akry
Doba nabíjení (maximální načítání) 2 hodiny, 30 minut 5 hodin 5 hodin
Vybít Boční výtok, mulč, taška Boční výtok, mulč, taška Boční výtok, mulč
Výška řezání 1.5. 4.5 palců 1.5. 4.5 palců 1.5. 4.5 palců
Nejvyšší rychlost 7 mph 8 mph 8 mph
Cena 4999 5999 6999

Ryobi Z30li 30palcová jezdecká sekačka

30palcová sekačka Ryobi Z30li se vejde přes většinu bran a představuje skvělé řešení pro dodávání jezdce, který se hodí tam, kde většina zatáček nula nemůže. Ryobi dokonce navrhl systém pytlů tak, aby se úplně vešel do šířky těla, aby se rozšiřoval stopu. Skluk pro boční vybíjení je vyroben z gumy a nezraní vaše kůlny nebo brány, až se dostanete příliš blízko. Je to solidní řešení pro každého, kdo chce menší sekačku s nulovým otočením s baterií, která může řešit vlastnosti až do velikosti akru.

Ryobi Z42li 42-palcová jezdecká sekačka

Přistoupíte k 42palcovému Ryobi Z42li, získáte možnost střední velikosti se všemi stejnými skvělými ovládacími prvky, maximálním vytížením baterie a funkcemi 54 palců, ale s lazicí palubou zapalovanější. Z krabice je to vhodný pro trávníky až do 3 akrů a očekáváme, že to bude nejoblíbenější velikost z těchto tří.

Ryobi Z54li 54-palcová jezdecká sekačka

54palcová z54li je způsob, jak jít, když chcete, aby se váš trávník rozřezal nejrychleji díky většímu řezacímu balíčku. Je to nejdražší, ale dostanete plně nabitý sadu baterií a schopnost rozřezat na 4 akry na náboji.

Sečteno a podtrženo

Pokud hledáte jezdeckou sekačku na baterii se schopnostmi nulového otočení, na trhu není mnoho možností. Naštěstí jste série Ryobi Idrive pokryla nejen ovládacími prvky joysticku, ale také třemi možnostmi velikosti, jak pokrýt více velikostí trávníku. Zatímco systém pohonu joysticku trvá nějakou dobu, než si zvykne, není to strmá nebo dlouhá křivka učení.

Sdílené specifikace pro všechny Ryobi 80V Zero-Turn jezdící sekačky

 • Ovládací obrazovka LCD
 • Nízká/vysoká rychlost čepele
 • Nízká/med/vysoká rychlost pohonu
 • Zbývající baterie a zkrácení času
 • Zástrčky do zadní části sekačky
 • Nabíječky 80V i 40V současně

Ryobi z30li 80V nulové otočné jezdecké sekačky

 • 30palcová ocelová paluba
 • Max Cut Area: 1 akr
 • Baterie: 2 x 80V lithium-ion
 • Náhradní 40V porty baterie: 2
 • Doba nabíjení (w/rychlá nabíječka): 2 hodiny
 • Cena: 4 999

Z42LI RYOBI 80V SEKCE SEKCE NULOR

 • 42palcová ocelová paluba
 • Max Cut Area: 2 akry
 • Baterie: 3 x 80V lithium-ion
 • Náhradní 40V porty baterie: 4
 • Doba nabíjení (w/rychlá nabíječka): 3 hodiny
 • Cena: 5 999

Ryobi Z54li 80V SEKCE SEKCE SEKCE

 • Ocelová paluba vyrobená 54 palců
 • Max Cut Area: 4 akry
 • Baterie: 3 x 80V lithium-ion
 • Náhradní 40V porty baterie: 4
 • Doba nabíjení (w/rychlá nabíječka): 4 hodiny
 • Cena: 6 999

Clint Deboer

Když si nehraje s nejnovějším energetickým nástrojem, Clint DeBoer si užívá života jako manžel, otec a vášnivý čtenář. zejména Bible. Miluje Ježíše, má titul v oblasti nahrávání inženýrství a od roku 1992 se podílí na multimediálním a/nebo online publikováním v té či oné podobě.

Clintova kariéra pokrývala téměř celou oblast zvukové a video produkce. Poté, co promoval na vrcholu své třídy s titulem Associates v oblasti nahrávání inženýrství, začal v roce 1994 pracovat pro proslulé Studios Soundlux, jedné z největších postprodukčních společností specializujících se na zvuk pro televizní filmy. Clint pracoval na nesčetných celovečerních filmech a vyznamenal své dovednosti jako editor dialogu, editor Foley a zvukový designér. O několik let později se přestěhoval do rozšiřující se oblasti editace videa, kde sloužil tři roky jako vedoucí editoru videa společnosti Avid Avid Editor.

Práce pro takové klienty, jako jsou Universal Pictures, Hollywood Pictures, Paramount Home Entertainment, NASA, Universal Studios, Planet Hollywood, Sega, NASCAR a další, Clint DeBoer se rozsáhle zabýval správou klientů a editace filmu, barevné korekce a digitálním videem Komprese MPEG. On také nese několik certifikátů THX (technik I a II, thx video) a je certifikováno ISF Level II.

Po založení CD Media, Inc. Vydavatelská společnost v roce 1996 pokračovala v pomoci zahájit nebo rozvíjet několik úspěšných online publikací, včetně audioholics (jako šéfredaktorka po dobu 12 let), Audiogurus a AV gadgety. V roce 2008 založila Clint recenze pro nástroje, po které následovaly recenze OPE zaměřených na krajinu a venkovní energetické zařízení v roce 2017. Také vede k cenám Pro Innovation Awards Pro Tool Innovation, roční program ocenění ctí inovativní nástroje a příslušenství napříč obchody.

Clint Deboer doufá, že připisuje Boha a jeho vynikající zaměstnance za úspěch toho, co je nyní největší publikací pro přezkum nástrojů Power Tool Review. Recenze pro nástroje Pro Tool Kriticky kontrolují každý rok stovky ručních nástrojů, elektrických nástrojů a příslušenství, které pomáhají informovat uživatele o nejlepších a nejnovějších produktech v oboru. Oslovení každého od profesionála a živnostníka stavebního průmyslu až po vážné recenze pro nástroje, pomáhá spotřebitelům nástroje nakupovat lépe, chytřejší a uvědomit si, jaké nástroje a produkty jim mohou pomoci umístit je na vrchol své hry.

Nejlepší jezdecká sekačka na trávu pro každou velikost a typ trávníku v roce 2023

Ikona e.mailu obálka. Označuje schopnost odesílat e.mail.

Ikona e.mailu stylizovaný pták s otevřeným ústem, tweeting.

Ikona LinkedIn Slovo „in“.

When you buy through our links, Insider may earn an affiliate commission. Learn more.

Tradiční sekačky jsou naprosto v pořádku pro menší yardy, ale pokud pracujete s něčím větším než asi půl akru, budete chtít upgradovat na jezdeckou sekačku. Tyto stroje vám umožňují rychle a snadno dokončit práci rychle a snadno s extra širokými řeznými palubami a pohodlnými sedadly.

Jako bývalý krajinář ve velkém státním parku jsem byl pověřen provozem, údržbou a opravou sekaček na koni a tuto zkušenost jsem použil k sestavení tohoto seznamu možností. Vyzval jsem také několik odborníků v oboru, aby přidali další informace a rady.

Na základě mých vlastních praktických zkušeností a zpětné vazby od těchto odborníků jsme sestavili komplexní seznam nejlepších jezdeckých sekaček pro širokou škálu velikostí a rozpočtů na dvoře a rozpočty. Na konci této příručky si přečtěte více o naší metodologii výzkumu a co zvážit při nakupování sekačky na trávu.

Nejlepší jezdecké sekačky v roce 2023

Nejlepší jezdecká sekačka na trávu: Toro TimeCutter 75755 sekačka s nulovým obratem. Podívejte se na domácí depotthis Toro TimeCutter 75755 sekačka s nulovým otočením kombinuje pohodlí s všestranností díky svému systému pozastavení sedadla, přímým ovládacím prvkům a údržbě bez problémů.

Nejlepší rozpočet jezdecká sekačka na trávu: Troy-Bilt Pony 42. Viz Home Depotthe Troy-Bilt Pony 42 zabalí působivé množství funkcí do kompaktního rámce, jako je 7stupňová převodovka a anti-šlapovací kola, přičemž stojí výrazně méně než podobné možnosti.

Nejlepší pro jízdu sekačkou na trávu pro extra velké trávníky: Toro Titan 60. Podívejte se na domácí depot velikosti a síly Toro Titan 60 vám umožňují rychle a pohodlně dokončit úkoly sečení na velkých dvorech-až 7 akrů-a má zvonky a píšťalky, aby zajistila pohodlnou a bezproblémovou jízdu.

Nejlepší elektrická jízda na trávníku: Ryobi 38-palcová 100h jezdící sekačka na trávu. Podívejte se na domácí sekačku na 100palcovou 100-palcovou sekačkou na domácím depotryobi je s nízkým humbingem a s nízkou údržbou, která běží až 2 hodiny nebo 2 akry sečení.

Nejlepší malá jezdecká sekačka: Cub Cadet XT1 Enduro LT42. Viz v Home Depotit nemusí mít šířku řezání nebo sílu větší sekačky, ale kadet Cub XT1 Enduro LT42 zabalí působivé množství zvonků a píšťalky do relativně malého balíčku.

Nejlepší celkově: Toro TimeCutter 75755 sekačka s nulovým obratem

Pros: Široká šířka řezání; odolná paluba; pohodlná jízda; Údržba a čištění je snadné

Nevýhody: Není vyhovující carb, velmi drahé

Jsme velcí fanoušci Toro Mowers, který spolu s nadšeným doporučením našeho odborníka Chaveze učinil Toro TimeCutter 75755 pro náš nejlepší výběr. Jeho cena by mohla být výrazně vyšší než naše ostatní možnosti, ale pokud plánujete udělat hodně sečení a pohodlí, je to nejvyšší prioritou, mohlo by to stát za investici.

Chavezův hlavním důvodem pro doporučení sekaček Toro na koni, jako je tento, je systém zavěšení Myride. konkrétně jej citovala jako velkou výhodu pro ty, kteří mají bolesti zad. Pozastavením platformy sedadla řadou pramenů a šoků je tento systém pro velmi pohodlnou jízdu a můžete dokonce přizpůsobit a přizpůsobit nastavení jízdy na vaše osobní preference. Jako někdo, kdo se odrazil a houpal se přes velké yardy na sedadlech, je sedící na systému Myride obrovským upgradem. Další výhodou tohoto systému Myride je skutečnost, že sedadlo může být při provádění základní údržby převráceno a ven z cesty.

Pohodlné vymývací porty na palubě také usnadňují čistý model Toro. Místo toho, abyste se plazili pod nimi nebo zvedli celou jednotku. Jsem také velkým fanouškem ocelové paluby s těžkými 10-měřidlem. Jako někdo, kdo strávil hodiny opravováním sekaček, které byly pronásledovány a rozděleny od zasažení velkých skal nebo stromů, může být s těžkými palubami obrovským záchranářem po linii.

Velká, 50palcová paluba je ideální pro velikost do 4 hektarů a řízení s nulovým otočením usnadňuje komukoli manévrování kolem rohů a krajin. Přímý ovládací panel také umožňuje uživatelům rychle měnit rychlosti sečení. Všechny tyto prvky přispívají k jedné věci. více času pro vás. Dokončíte rychleji a zpátky si užíváte svůj den, co opravdu chcete dělat.

Nejlepší rozpočet jezdecká sekačka na trávu: Troy-Bilt Pony 42

Pros: držák poháru, 5.Rychlost 5 mph, nastavení pěti výšky

Nevýhody: Chybí schopnost nulové otočení, motor 500cc nemusí být pro některé uživatele dostatečně silný

Pokud hledáte cenově dostupnou jezdeckou sekačku, která je schopna efektivně řezat trávníky až do dvou akrů, může být poníka Troy-Bab 42 přesně to, co hledáte. Jeho 42palcová paluba je dostatečně velká, aby mohla provádět rychlou práci z menších yardů, a také dělá tuto sekačku dostatečně kompaktní pro ty, kteří mají krátký úložný prostor.

7stupňová převodovka se snadno používá a samostatná páka vám umožňuje sekat obráceně, což je funkce, která se nenachází na podobných sekačkách. Pokud máte trapný dvůr nebo máte četné prvky terénního úpravy, budete tuto funkci opravdu oceníte. Pár automatických světlometů také umožňuje bezpečně sekat, když slunce začne scházet.

Dvojice kol proti šlapování na palubě snižují šance, že vás skončí záplatami „skalpované“ trávy, díky čemuž je tato sekačka obzvláště užitečná pro ty, kteří mají nerovnoměrné nebo kopcovité yardy. Navíc má zahrnutý závěs za zadní tow, takže jste všichni připraveni vytáhnout malý přívěs nebo vozík kolem dvora, pro tyto neschopné projekty.

Jeho tělo ve stylu traktoru nemá schopnosti nulového otočení našich sekaček na vyšší úrovni, ale díky svému štíhlému okruhu otočení 18 palců je stále relativně manévrovatelné. Je to také kompatibilní s sáčky a mulčováním souprav, stejně jako odstíny slunce, sněhové čepele a řetězy pneumatik, což z něj činí všestranný nástroj pro péči o trávník.

Nejlepší jezdecká sekačka na trávník pro mimořádné trávníky: Toro Titan 60

Pros: duální LED světlomety, 3letá záruka/300 hodin, pohodlné sedadlo: drahá, objemná velikost nemusí být ideální pro uživatele, kteří nemají mnoho úložných místností

Čas je zjevně velkým faktorem, pokud jde o sečení nadměrných trávníků, a torská 60. let vpřed a zpětná rychlost je velkým důvodem, proč jsme si jej vybrali jako náš nejlepší výběr v této kategorii.

Hydrostatický přenos zadních kol umožňuje dosáhnout rychlosti až 9 mph a 3 mph v opačném případě. Velké 22palcové zadní pneumatiky této sekačky jsou také navrženy tak, aby chránily vaši trávu před Divoty a také poskytovaly dostatečnou trakci, aby vás udržely v pohybu-dokonce i na nerovnoměrné půdě. Má také 15 čtvrtpalcových úprav paluby, které jsou upraveny jarním pedálem asistovaným.

Nejvíce jsem ohromen těžkým rámcem, který je postaven z čtvercové trubkové oceli. Tento design nejen dělá dostatečně odolný, aby zvládl opotřebení, které pochází z řešení velkých úloh a těžkých používání, ale také poskytuje robustní základ, jako je tato, jako je tato. Toto zaměření na trvanlivost se vztahuje i na palubu, která je vyrobena z 10-měřidkové oceli a potažena korozi odolným cílem.

Podle mých zkušeností jsou sekačky otevřených rámeček, jako je tento. Toro Titan 60 má také zavěšenou podlahovou pánev, což usnadňuje přístup k palubě a motoru.

Nejlepší elektrická jízda na trávníku: Ryobi 38-palcová 100h jezdící sekačka na trávu

Pros: ekologická, nízká údržba, klidná provoz

Nevýhody: Asi dvě hodiny času sečení na poplatek jsou baterie nákladné vyměnit, až přijde čas

Na rozdíl od svých benzínových protějšků je elektrický Ryobi Ry 48111-1a bezproblémovou možností bez pásů, zapalovacích svíček, olejových změn, filtrů nebo cokoli, co se obává. Navíc, protože postrádá objemný motor, má kompaktnější design těla ve stylu KART, který se vejde do přísnějších oblastí.

Ryobi RY 48111-1A je také zaměřen na poskytování pohodlného zážitku z jízdy s tichým operací bez dýmu, na funkci tempomatu a USB nabíječkou pro váš telefon. Když přijde čas na dobití baterií sekačky, není to jako nabíjet elektrickou automobilovou baterii a nepotřebujete efektní upgrade elektřiny: stačí ji zapojit do běžného starého 120-voltového výstupu. Plně nabití trvá asi 12 hodin.

Na téma baterií je nevýhodou, že v průběhu času nebudou mít také poplatek; Je to jen fakt života s bateriemi. Nakonec je budete muset vyměnit. Náhradní baterie vám poběží asi 150.

Nejlepší malá jezdecká sekačka: Cub Cadet XT1 Enduro LT42

Pros: Hydrostatická převodovka, pohodlná sedadla, poloměr otočení 16 palců

Nevýhody: Může být příliš úzký pro extra velké yardy, postrádá řízení s nulovým otočením

Pokud má váš dvůr velikost 1 až 2 hektary, vyhněte se obrovské velikosti a objemných rámech větších sekaček a jděte s tímto kompaktním modelem z kadetu Cub. Jeho 42palcová paluba je dostatečně široká, aby v každém průchodu efektivně řezala hodně trávy, ale je stále dostatečně malé na snadné skladování. Tato malá velikost je také pohodlnější pro manévrování kolem překážek a v kombinaci s 16palcovým poloměrem otáčení, je ideální pro yardy s těsnými prvky krajiny nebo úzkými vstupy.

Je také navržen s pohodlí a bezproblémovým operací. Nastavení tempomatu v tlačítku vám umožní pohodlně nastavit požadované tempo a 12 pozic paluby usnadňuje přesně vytočení ve své preferované výšce řezání. Navíc, 15-palcová vysoká židle poskytuje robustní a pohodlné sedadlo, když se řídíte.

Digitální odečet vás také udržuje informování o jakýchkoli intervalech údržby, takže vždy budete vědět, kdy je čas na změnu oleje nebo vzduchového filtru. Tato připomenutí mohou jít dlouhou cestu při prodloužení životnosti sekačky a zabránit vám neúmyslně způsobit poškození motoru nebo jiných komponent. Jsme také velcí fanoušci tříleté záruky, zejména proto, že nemá maximální hodinový limit jako většina ostatních modelů.

Poznámka editora: Všimli jsme si, že akcie modelu THS se výrazně liší podle PSČ.

Co jiného jsme zvažovali

Co ještě doporučujeme a proč:

Ryobi Ry48ZTR100 (4 999): Tato sekačka kombinuje manévrovatelnost sekačky s nulovým otočením s pohodlím a bezproblémovým provozem baterie napájeného stroje. Její 100 ah baterie poskytuje 2hodinovou runtime a 42palcová paluba dokáže manipulovat s yardy až do 3 akrů. Čtení na úrovni digitálních baterií je moje oblíbená funkce, která zajišťuje, že vždy víte, kolik šťávy jste zbývali, takže nikdy nebudete uvězněni uprostřed dvora. Je to na vyšším konci cenového spektra, a proto jsme se rozhodli nezahrnout to jako jednu z našich možností.

Jak zkoumáme jezdecké sekačky na trávu

Mnoho let jsem strávil používáním, udržováním a opravováním sekaček na trávu jako krajináře v národním parku, který informoval mé výběry pro tuto příručku. Také jsem mluvil s Richardem Blakem, majitelem McCoy’s Lawn Equipment Center Inc., V Austinu, Texasu a Elizabeth Chavez, manažerovi vztahů s klientskými vztahy Crockett Service Center, obchod s energetickým zařízením se sídlem v Dallasu v Texasu, se dozvěděli více o tom, co hledat při nakupování sekačky na koni trávníku sekačkou.

Zde jsou kritéria, která jsme použili k tomu, abychom pomohli kurátorství našeho seznamu a porovnání potenciálních možností:

 • Záruka: Podívali jsme se na délku záruky nabízené značkou, jakož i pokud byla připojena nějaká hodinová omezení.
 • Objem motoru: U plynových motorů jsme věnovali velkou pozornost jejich metrice CC (krychlových centimetrů), která měří kapacitu válce pístu a je hrubým indikátorem jeho výkonu výkonu.
 • Nastavení výšky řezání: Schopnost upravit výšku vašich čepelí vám umožní produkovat výšku trávy, která je nezbytná pro určité typy trávy. Čím více možností výšky, tím přesnější můžete nastavit svůj balíček.
 • Trvanlivost: Naše hodnocení jsme založili na komponentách sekačky, s nimiž jsme měli problémy s trvanlivostí v minulosti a zvažovali tloušťku a materiál paluby, jakož i jakékoli plastové prvky, které by mohly mít tendenci prasknout nebo selhat v průběhu času.

Jak si vybrat sekačku na trávu

Zde je to, co odborníci, s nimiž jsme hovořili, museli říkat o výběru a nákupu jezdecké sekačky na trávu:

 • Zvažte sekačku s nulovým otočením: Blake doporučuje vybrat sekačku s nulovým otočení. To vám umožní rychleji dokončit. Sekačky s nulovým otočením si trochu zvyknou a jsou trochu dražší, ale jsou to především to, co používají pro řezání trávníků pro řezání trávníků.
 • Zkontrolujte údržbu a záruku: Blake řekl, že nejdůležitější věcí, na kterou se musíte zeptat, je: „Místo, kde kupujete své trávníkové vybavení, budou místem, které vám v budoucnu pomohou s službami a díly?„To je obzvláště důležité, pokud nemáte žádný malý zážitek z údržby motoru nebo stroje a chcete se ujistit. Osobně jsem strávil mnoho hodin manipulací s chaotickými mazacími zbraněmi a bouchnutím ohýbaných sekaček zpět do formy a raději by to raději nechalo udělat někoho jiného, ​​kdyby to byla možnost.
 • Podívejte se na mnoho možností: protože budete mít různé priority nebo funkce, které pro vás nejvíce znamenají, věnujte čas podíl na řadu možností. „Udělejte si čas, přečtěte si všechny recenze a specifikace a vaše investice zaplatí službou a skvěle vypadajícím dvorem,“ řekl Blake. Doporučujeme také fyzicky stoupat dovnitř a ven z co nejvíce možností, takže můžete získat ještě lepší představu o tom, co se bude cítit jako jezdit po delší dobu.

Jezdecká sekačka na trávu

Co je sekačka s nulovým otočením?

Místo použití volantu jako sekačky ve stylu traktoru používají sekačky s nulovým otočením dvě samostatné páky řízení. Tyto páky umožňují řidiči samostatně ovládat obou stran sekačky a když je jeden posunut vpřed a druhý dozadu, můžete provést téměř nulový radius zatáčku. Tyto těsné zatáčky jsou šetřením v reálném čase a snižují šance na skončení malých skvrn trávy zbývající.

Jakou velikost sekačky bych měl dostat?

Je jen na vás, jak velká sekačka je pohodlná zacházení nebo za placení, ale obecné pravidlo je, tím větší váš trávník, tím širší pravděpodobně chcete, aby vaše sekačka byla. Je to proto, že čím širší je váš balíček, tím více trávy budete řezat při každém průchodu a čím méně průchodů budete potřebovat dokončit práci.

Jak již bylo řečeno, mimořádně široké sekačky mohou někdy bojovat s kopci a strmými sklony a mohou mít potíže s manévrováním kolem krajinných rysů, rybníků a zahradních postelí. Sekačka s menší palubou může být v těchto případech praktičtější volbou, a přestože při každém průchodu snížily méně trávy.

To může být hodně o tom přemýšlet, a proto Blake zmínil důležitost konzultace se zkušeným prodejcem venkovní energie, vysvětlil, že „ať už máte 1 akr nebo 20, nechte svého prodejce pomoci s velikostí malý nebo příliš velký, protože chcete, aby vám vaše volba vydržela roky.“

Jak dlouho trvá průměrná životnost jezdecké sekačky?

Jezdecká sekačka může trvat až 10 nebo dokonce 15 let, pokud se o to správně postará a není pravidelně tlačena kolem svých limitů. Stejně jako auto je třeba provést správnou údržbu (výměny oleje, mazání malých komponent, výměna vzduchového filtru a zapalovací svíčky), aby se zajistilo, že vaše sekačka vydrží co nejdéle.

Měli byste se také ujistit, že čepele naostříte alespoň jednou za sezónu, abyste se ujistili, že na motor neposkytujete zbytečné napětí. Nezapomeňte si důkladně prohlédnout příručku pro používání a péči o sekačku, když ji přivedete domů a poraďte se s maloobchodníkem, pokud máte nějaké dotazy.

Jaký je rozdíl mezi jízdní sekačkou a traktorem trávníku?

Jezdecké sekačky a traktory trávníku mohou vypadat stejně. a oba řezali trávu. ale hlavním rozdílem jsou pracovní místa, která mohou efektivně hrát. Jezdící sekačky jsou navrženy především pro řezání trávy a jejich paluby na přední straně jsou v pořádku. Tento design vám umožňuje snadno manévrovat kolem překážek a usnadňuje přesně to, co přesně řezáte.

Na druhé straně traktory trávníku mají namontovanou palubu dál do středu stroje. Tento design má za následek větší poloměr otáčení, který může bojovat s těsnými zatáčkami, ale také jim usnadňuje použití jako multifunkční stroj. Mohou být přizpůsobeny sněhovými pluhy nebo dmychadly na přední straně a mohou za nimi snadno vytáhnout rozmetače nebo skládky vozíků.

Podívejte se na naše další průvodce péčí o trávník

 • Nejlepší hrábě
 • Nejlepší elektrické sekačky na trávu
 • Nejlepší sekačky na trávu
 • Nejlepší řetězové ořízkové a plevele
 • Nejlepší nástroje pro zahradnictví a terénní úpravy
 • Nejlepší zahradní hadice
 • Nejlepší flowers listů
 • Nejlepší sprinklery

Alex Rennie je spisovatel na volné noze, který se specializuje na zlepšení domácího, kutilství a spotřebiče. Jako bývalý rezidenční a komerční tesař po dobu čtyř let používá Alex své praktické zkušenosti k psaní nákupních průvodců, článků a recenzí produktů. Před zasvěcením byl Alex tesařem na plný úvazek žijící v New Yorku. Tam pracoval jako součást týmu, který navrhoval, stavěl a instaloval velké kusy nábytku, jakož i provádění různých projektů opravy a údržby domů. Jeho odbornost se také rozšiřuje na prostor pro terénní a zahradnictví, podporovaný zkušenostmi jako terénní profesionál. Alex v současné době žije v Los Angeles v Kalifornii a tráví svůj volný čas zkoumáním pláží a hor se snoubencem a jejich psem Louie. Další informace o tom, jak náš tým odborníků testuje a recenzuje produkty na Insider zde.

Zaregistrujte se do týdenního zpravodaje pro recenze Insider Reviews a získáte více rad a skvělých nabídek.

Zde si můžete zakoupit logo a ocenit licencování do tohoto příběhu.

Zveřejnění: Napsaný a zkoumán týmem Insider Reviews. Zdůrazňujeme produkty a služby, které byste mohli považovat za zajímavé. Pokud si je koupíte, můžeme z prodeje od našich partnerů získat malý podíl na příjmech. Můžeme dostávat produkty zdarma od výrobců k testování. To nevede naše rozhodnutí o tom, zda je produkt uveden nebo doporučuje. Pracujeme nezávisle na našem reklamním týmu. Vítáme vaši zpětnou vazbu. Pošlete nám e.mail na recenze@insider.com.

Co vědět před zakoupením jezdecké sekačky na trávu

Než se roztřídíte na nové jezdecké sekaně na trávu, přečtěte si tuto příručku a zjistěte, jaký typ stroje je pro vaše potřeby nejlepší.

Sean Jackson je kreativní copywriter žijící na Floridě. Měl práci publikovaný s realitní kanceláří.com, Thescore, ESPN a San Francisco Chronicle. Ve svém volném čase Sean rád hraje na bubny, nešťastně selhává na improvizaci a tráví čas na pláži.

Udržovat váš dvůr vypadající ostrý je důležitou součástí vlastnictví domu. Dobře udržovaný trávník nejen zvyšuje přitažlivost vašeho domova, ale může také zvýšit jeho hodnotu. Proto má velký smysl investovat do slušné sekačky na trávu. S robotickými sekačkami se stále snaží získat trakci. Vaše volby jsou rozděleny hlavně mezi modely chůze a modely jízdy.

Procházka sekačka na trávu je perfektní, pokud máte malý dvůr. Pokud však váš dvůr překročí čtvrtinu akru, nebo chcete strávit méně času sečením, pak stojí za zvážení upgradu na jezdeckou sekačku na trávu. Tato příručka vám pomůže najít ten pravý zkoumáním faktorů, jako je velikost trávníku, typ terénu a speciální funkce, které můžete hledat.

Jak velký je váš trávník?

Velikost vašeho trávníku je životně důležitým faktorem při výběru sekačky na trávu. Koneckonců, pokud máte velký trávník, který zahrnuje více akrů, bude vaše sekačka potřebovat kotlety, aby tuto práci dobře zvládli, a zároveň vám ušetří čas.

Jedním z účinných způsobů, jak měřit schopnosti sekačky, je jeho šířka řezu, která vám řekne, jak široký pás trávy může vyčistit v jednom průchodu. Čím větší je šířka řezu, tím více trávy budete moci sekat okamžitě.

Dvůr menší než 1 akr by se daří dobře s šířkou řezání 30 až 42 palců. Dva populární modely, které se hodí k účtu, jsou kadet Cub XT1 Enduro a řemeslník T210 pevně. Oba sekačky mají plynové motory s výkonem 18 koňských sil, hydrostatické převodovky a šířku řezání 42 palců.

Trávníky 5 nebo více akrů ve velikosti bude obvykle vyžadovat šířku řezání nejméně 54 palců.- jinak tam budete sekat celý den. Jedním takovým modelem je Troy-Bilt Super Bronco 54 XP. S plynovým motorem 24 koní a širokou šířkou řezání 54 palců by měl rychle pracovat s velkými trávníky.

Studujte terén vaší nemovitosti

Má váš trávník spoustu překážek navigace? Pokud ano, zvažte jízdní sekačku s pevným poloměrem otáčení, což je užitečné pro řízení kolem těsných míst a rohů. Přísnější poloměr otáčení způsobuje hladší manipulaci a pomůže to zajistit uniformu. Poloměr obratu sekačky je obvykle uveden v palcích s menšími postavami popisujícími přísnější zatáčky.

Mezitím, pokud váš dvůr obsahuje hojnost předmětů, jako jsou květinové záhony nebo keři, pak by sekačka s nulovým otočením mohla být více vaší rychlosti. S sekačkou s nulovým otočením použijete místo volantu pár pák. Sekačky s nulovým otočením se točí na desetníku, s účinným poloměrem otáčení 0 palců. Mají také vysokou rychlost vpřed. To jim umožňuje bičovat kolem pevných okrajů a přitom stále poskytovat hladké řez.

Jedním z příkladů sekačky s nulovým otočením je John Deere Z355R. Je vybaven plynovým motorem 22 koní a má nejvyšší rychlost 7 mil za hodinu.

Vozíky a přílohy

Jezdecké sekačky mohou dělat víc než jen řezat trávu. Například někteří mohou vytáhnout další položky. Můžete zavěsit věci jako skládky, což vám dává možnost s lehkostí přesunout zbytky trávníku a další předměty. Mezi další užitečné možnosti patří pluhy sněhu a dokonce i přílohy sněhové zabíjení, aby se vypořádaly s tvrdými zimami.

Možnosti pohodlí

Ve své další sekačce můžete také hledat funkce, které můžete hledat. Sezení je primárním bodem zaměření, zejména pokud budete na sekačku jezdit celé hodiny najednou. Pokud jsou dlouhé jízdy, jako jsou tyto, zájmu, hledejte sekačku s sedadly s vysokým zadkem, bederní podporou a opěrkami, protože vám mohou pomoci udržet si pohodlí na delší jízdu.

Některé jezdecké sekačky zahrnují také držáky pohárů, které vás udržují hydratované, když jste sečení. Existují také možnosti pro rozšířenou nohou, gumové pedály nohou a mnoho dalšího.

Další funkce a schopnosti

Jak nakupujete, nezapomeňte také zohlednit design motoru. Jednotlivé motory bývají nejméně drahé a jsou ideální pro menší yardy. Pokud však máte dvůr s více akry, měli byste zvážit motor V-Twin. V-twin nejen poskytuje rychlejší sečení, ale pomůže vám snadno navigovat nerovný terén.

Některé sekačky na trávu mohou také sekat obráceně.- Užitečná funkce, pokud potřebujete jiný úhel při řezání kolem překážek. Řezání navíc často pomáhá vyhladit skvrny nad kopcovitým terénem.