7 Nejlepší brusky: malé, kompaktní, velké, levné, profesionální a rezidenční…

Jak hluboko může mlýnek na pařez?

Pokud vás zajímá, jak hluboký může pařezová mlýnek skutečně rozdrtit, pak jste přišli na správné místo. Shump Groundders jsou fantastický kousek soupravy pro odstranění ošklivých nebo nežádoucích pařezů, ale mohou být nebezpečné ve špatných rukou.

Obecně jednou z prvních otázek, které klademe naše klienty, je, proč chcete tento pařez odstranit? Tato základní otázka nám pomáhá informovat o tom, jak hluboký je pařez, a jak je třeba web ponechat.

Určitě existují určitá omezení s pásovými brusky, včetně typu stroje, přístupu, překážek nebo podzemních nástrojů. Výpočtem těchto faktorů do odstranění pařezu můžeme zjistit, jak hluboký může Grender pařezů jít. Pojďme se podívat na některé důvody, že v další části bude třeba odstranit pařezy.

Jak hluboko potřebujete, aby šlapač pařezu?

Dobře, tak řekněte například stroj, který si najmete, může se rozdrtit do hloubky 45 cm. To je skvělá hloubka pro mlýnek na pařezy, pravděpodobně velký stroj, ale vlastně musíte tak hluboko brousit?

Pojďme vám dát příklad. Pokud máte pahýl stromů uprostřed trávníku a chtěli byste jej odstranit, abyste zasadili nějaké semeno trávy, musíte jen jít tak hluboko. Podle Munnse je 15. 18 cm půdy pod novou skvrnou trávníku více než dost, proto byste museli jen rozdrtit, 20 cm, abyste dali velkorysé množství prostoru. Mohou také existovat některé povrchové kořeny, které byste chtěli rozdrtit současně, ale opět musí jen jít dolů na 20 cm.

Dalším příkladem může být zasadit nový strom na stejném místě jako stávající pařez. V tomto případě budete potřebovat co nejvíce hloubky, abyste se ujistili, že strom bude správně vysazen a bude mít dostatek místa pro šíření jeho kořenů. Než uděláte nějaké broušení nebo najmete někoho, kdo to udělá, zeptejte se proč a jak hluboko musíte jít.

Různé pásové brusky se mohou rozdrtit do různých hloubky

Pásové brusky přicházejí v mnoha různých tvarech a velikostech. Mohou být ruční, mít kola jako trávník nebo být na gumových stopách jako armádní tank. Každý stroj bude mít také různé schopnosti. Zjevná volba by byla, tím větší pařez, tím větší stroj, ale to není vždy možné kvůli přístupovým omezením nebo překážkám.

Pěší mlýnek na pařez, jako je ta, na obrázku váží kolem 160 kg, je široký 73 cm a může se rozdrtit na přibližně 30 cm. Pěší brusce vyžadují slušné množství fyzické práce, ale mají přístup k většině, ne.li všechny pařezy stromů. Sledovaný obrázek mlýnek na pahýl váží kolem 800 kg, je široký 90 cm a může se rozdrtit na přibližně 40 cm. Sledovaný stroj je pro manévru větší, ale stroj vykonává většinu práce.

Jak hluboké jsou pařezy stromů v zemi?

Většina pařezů stromů je překvapivě mělká v zemi, když se spoléhají na jejich kořeny, aby je udržely také stání. Některé pařezy stromů rozhodně vypuknou nebo jsou širší pod zemí, ale je velmi vzácné, aby pařez stromů byl příliš hluboký na to, aby úplně odstranil. Běžná mylná představa je, že stromy mají kořen klepnutí, který jde přímo do země. Řekněme to tak, že jsme broudili pařezy více než 20 let mezi námi na proleaf a nedošlo k pařezu, který jsme nemohli úplně rozdrtit stroj podobným sledovanému stroji výše.

Omezení broušení pařezu

Existují některé věci, které mohou zastavit broušení pařezů, které se brousí do jejich maximální hloubky, takže jmenujeme několik z nejběžnějších.

Překážky kolem pařezu stromu. Když jsou pařezy proti opěrným stěnám, plotu nebo budovám, je velmi obtížné dostat stroj dostatečně blízko, aby úplně rozdrtil. V některých případech to lze provést, ale vždy existuje riziko poškození majetku nebo poškození brusky.

Jiné stromy. Pokud přemýšlíte o skupině stromů stojících pohromadě a v kořenové zóně jiného stromu je pařez, naše rada by byla velmi opatrní při používání pařezového mřížky k odstranění pařezu v této situaci. Nejen, že byste mohli způsobit újmu na zdraví druhého stromu, ale můžete také učinit strom nebezpečný proříznutím jeho kořenů.

Poslední čestné zmínky o omezení, které může ovlivnit hloubku broušení pařezu, jsou podzemní nástroje. Potrubí a kabely se běžně vyskytují pod pařezy a vědí, jak hluboké jsou vždy složité. Za předpokladu, že víte, jak hluboko se podávají pod stromovým pařezem, omezí to, jak hluboko se sestavíte se strojem. Pokud si nejste jisti, co je pod pařezem stromu, než jej rozdrtíte, důrazně doporučujeme najmout společnost profesionálního odstraňování pařezu, aby pro vás prováděla tato díla. Většina profesionálních broušení pařezů bude mít několik metod k nalezení hloubky potrubí nebo kabelů, aby bylo zajištěno nebezpečí nebo poškození.

No, lidi, to je zábal. Jak hluboko jde mlýnek na pařez? Tak hluboko, jak to také potřebujete, pokud je přístup dobrý a není nic obklopujícího pařez!

Nejlepší brusky: malé, kompaktní, velké, levné, profesionální a rezidenční

Stump Groundders patří mezi nejrychlejší a nejúčinnější nástroje pro zbavení pařezů a některých jiných typů dřeva v yardech. Ať už hledáte kapesní mlýnek na pařezu nebo nejlepší mlýn na pařezy pro komerční potřeby, tyto pásové brusky jsou nejlepšími možnostmi, které jsou v současné době na trhu.

Než se dostaneme do recenzí na mlýnek na pařezy, je třeba zvážit jednu věc: můžete si tyto nástroje koupit nebo pronajmout, i když jste komerční uživatel. O tom budeme podrobněji diskutovat později, protože každá možnost má své výhody, ale nemusíte se cítit, jako byste byli omezeni pouze na jednu možnost.

Recenze mlýnek na stromové pařezy

DK2 Grender Grinder

 • 14 koňských sil, která je velmi přenosná
 • Skvělé pro použití domova a farmy
 • 12palcová řezací hlava

Power King King Stump Grinder

 • Také 14 HP, ale má 11 palců řezací zuby
 • Nejprodávanější na Home Depot
 • Další dobrá volba pro použití v rezidencích

DOSKO STUMP GRINDER

 • Řada možností nákupu
 • Mini pařezová bruska, samostatně poháněná, otočný mlýnek
 • Profesionální komerční broušení pařezu

Pokud hledáte nejlepší mlýnek na pařezy pro peníze, na to jsou ty, na které se můžete podívat.

Další informace před nákupem naleznete v našem průvodci broušením pařezu.

DK2 Power Seadiable Shump Grinder. Nejlepší pro rezidenční použití

Detail 14 koňských sil K2 je těžká, ale výkonná přenosná mlýnka na pařez.

Klíčovou funkcí je jeho systém přímého pohonu pásů, který se vyhýbá spojce a poháněl systém 3600 ot / min pro svou 12palcovou řezací hlavu. Plynový motor poskytuje vynikající výkon v prakticky ve všech prostředích, zatímco robustní rám pomáhá absorbovat šoky.

To je skvělá volba pro většinu potřeb domova a farmy, protože nabízí přesnost, spolehlivost a jednoduchost. Je to také pro začátečníky, protože detail K2 je dodává s ucho, očí a rukou. Stump Groundders přicházejí v široké škále tvarů a velikostí, ale pozornost na bezpečnost uživatelů je zde hlavní pozitivní.

Tato mlýnka funguje dobře na čerstvých i starých pařezech a přichází se systémem s dvojím zamykacím kolami, aby byl bezpečnější a snadnější použití na drsném terénu. Celkově tato mlýnka pracuje až 12 palců nad úrovní země a devět palců níže, což je pohodlný rozsah pro jakoukoli brusku.

Ačkoli to není absolutně nejlepší model na trhu, výborná rovnováha ceny, spolehlivosti a výkonu detailu K2 z něj činí skvělou volbu pro pravidelné majitele domova a farmy, kteří hledají nejlepší mlýnek na pahýl o penězích.

Mnohem více informací najdete.

 • Nejlepší volba pro většinu osobních potřeb
 • Vynikající rozsah řezání
 • Přiměřeně cenově dostupné

Generac Pro Walk Behind Stump Grinder. levná volba

Pro-Stump Grender je dobrým běžcem, když hledáte ty nejlepší broušení pařezů.

Ačkoli ne tak velké jako některé jiné rezidenční pásové brusky, jeho 12 měřidla mu dává poměrně lehký a odolný design. Odnímatelný odtahovací lišta je pěkný dotek, který vám může pomoci připojit jej k různým jiným zařízením.

Motor je pro velikost tohoto stroje překvapivě silný, což mu umožňuje čistě a s dobrou palivovou účinností. Jako lehčí stroj to však nejlépe funguje v připravených oblastech, které jsou bez trávy, plevele a další předměty, které se mohou zamotat kolem řezací hlavy. V divočejších oblastech to není tak dobré.

Podobně tento mlýnek na pařez není pro kopce moc dobrý. To je běžný problém mezi kupujícími, takže stojí za to si uvědomit. Nic z toho neznamená, že GerAc’s Stump Grinder je špatnou volbou, ale je o něco těžší použití než naše nejlepší volba.

To je dobrý stroj, pokud hledáte něco relativně jednoduchého a cenově dostupného. Není to dostatečně silné pro komerční účely, ale pokud chcete vyčistit pouze jednu nebo dvě vlastnosti, obvykle to dokončí práci.

Bear Cat SG340 Stump Grinder. Nejlepší malý

Medvědí kočka není tak známá jako některé jiné značky, ale tato překvapivě silná jednotka může stále dokončit náklady.

nejlepší, brusky, malé, kompaktní, velké, levné

Všimněte si, že levné v této souvislosti je zcela relativní. Tato mlýnka je stále téměř 2500, protože nenajdete jednotku, která je dobrá a extrémně levná.

SG340 používá motor Honda k napájení sedmipalcové řezací hlavy.

Zatímco samotná hlava je menší, než uvidíte s některými konkurencemi, jeho vodorovné umístění na 23palcové široké jednotce znamená, že je snadné manévrovat tuto mlýnek téměř v jakémkoli prostředí. Mezitím je brzdový systém s jedním kolami snadné otočit se a otočit, jakmile jste na svém místě.

Pro pohodlí má přední část jednotky otevřený otvor pokrytý obrazovkou. To pomáhá snížit počet dřevěných štěpků létajících směrem k vaší tváři a přitom umožňuje dobrý pohled na broušení, takže můžete vidět, co děláte.

Cutterová hlava se točí na průmyslovém sledování 3600 ot / min, což je stejné jako některé jiné modely na tomto seznamu. Nadměrné pneumatiky usnadňují přepravu, zatímco koncová volba poskytuje přidané ujištění. Celkově se jedná o vynikající volbu pro kupující s vědomím rozpočtu.

 • cenově dostupné než jiné brusky
 • Snadné manévrování téměř v jakékoli oblasti
 • Otočí se dobře
 • Menší řezací hlava trvá déle, než se rozdrtí velké pařezy
 • Pneumatické pneumatiky jsou trochu zranitelné vůči vpichům

Power King King Stump Grinder. nejlepší kompaktní mlýnek na pařez

Elektrické startové pařezy mají znatelnou výhodu oproti tradičním modelům. Jsou jednoduché pro kohokoli, koho použít a nevyžadují trhnutí na šňůře několik minut.

Grinder pařezů Power King je také překvapivě cenově dostupný a porazil některé další levné možnosti v tomto seznamu v ceně.

Hlavními rysy této jednotky jsou 14 koňských sil, 11palcové zuby a duální V-belty pro otáčení řezací hlavy.

Power King’s Grinder je také pro začátečníky, protože má nastavitelnou rukojeť pro ovládání, brzdu bubnu pro rotu.

Tato poslední funkce je zvláště užitečná jak pro majitele domů, tak pro komerční kupce, nejedná se o špičkový mlýn.

Power King dodává tuto brusku s povětrnostním krytem, ​​plnou sadou náhradních řezacích zubů a odnímatelnou odtahovou lištou.

Rozsah řezání je zde dvacet palců, jedenáct nad zemí a devět níže. Samotný mlýnek má jednoletou záruku, zatímco motor má tříletou záruku. Pro pokročilé kupující je tato jednotka kompatibilní s Greenteethem. Jedná se o profesionální stříhání zubů s dalšími povrchy pro delší životnost.

 • Extrémně cenově dostupné
 • Snadnější začít než tradiční motory
 • Dodává se s krytem
 • Podporuje Greenteeth

Dosko 200-6HC-Nejlepší mini pařez

Velikost záleží na broušení pařezu, zejména pokud pracujete v těsných oblastech a potřebujete nejkompaktnější jednotku, kterou můžete najít.

To je místo, kde do obrázku přichází model Dosko 200-6HC. Tato kompaktní jednotka používá motor Honda GX a řezání řady Greenteeth 500 pro vynikající výkon.

200-6HC také přichází s několika dalšími užitečnými funkcemi, včetně snímače vypnutí oleje, který automaticky vypne jednotku, pokud se dostane příliš nízká mazání. Poskytnutý nápověda a ochrana čistič vzduchu v cyklonu a neobvyklý boční výtokový rám. Dokonce i skladování je jednoduché, díky skládání řídítek na přední straně, když se nepoužívá.

Velikost je zde nejdůležitější atribut, takže to je faktor, který určuje, zda byste to měli získat nebo ne. Avšak i mimo svou velikost má tato mlýnka několik zajímavých vlastností.

Nejpozoruhodnější je použití konkávního řezání. To pomáhá čirému dřevu místo toho, aby ho zcela skartovalo, což usnadňuje snadnější likvidaci.

200-6HC má o něco menší řezací stupeň než většina konkurentů, asi 10 palců nad zemí a 9 pod ním. Je to relativně lehké pro mlýnek na pařezu při zhruba 134 liber, ale je to stále dost těžké, že byste měli být opatrní kolem kopců.

Je však samohybná, takže vám může pomoci dostat ho na kopce.

 • Nejlepší dostupný mlýnek na malé pařezy
 • Obzvláště dobré jako přenosná mlýnka na pařez
 • Dodává se s Greenteethem
 • Poměrně malý rozsah řezání
 • Není to skvělá volba, pokud nepotřebujete nejmenší procházku za píchasem, který můžete získat

Husqvarna SG13. Nejlepší mlýnek na pařez Husqvarna

Husqvarna je solidní značka se zaměřením na vysoce výkonné produkty, nejznámější pro své řetězové pily.

To ukazuje s Husqvarna SG13, což můžete okamžitě říct, je větší a těžší než mnoho konkurenčních produktů. Tato váha však podporuje jeho kvalitu, včetně extra velké 14palcové řezací hlavy.

Tato jednotka váží celkem asi 252 liber, s jasně oranžovým barevným schématem, které usnadňuje vložení v jakémkoli prostředí. Nejvýznamnějším rysem je však nastavitelná řídítka. Spousta dalších broušení pařezu vám umožňuje složit řídítek dopředu, ale tyč SG13 je nastavitelný, takže jej můžete při používání stroje přemístit pro pohodlí.

Přední část této jednotky zakrývají štíty těžkých vliv, aby se minimalizoval počet štěpků, které létají kolem, podporovaných trvale mazanými a samostatnými ložiskami, která poskytují vynikající životnost.

I když to není absolutní vrchol trhu, je to stále významný krok od většiny ostatních produktů na tomto seznamu.

Výbava Husqvarna je mnohem blíže komerčnímu než rezidenční, takže je to skvělá volba, pokud potřebujete proříznout spoustu pařezů nebo chcete něco koupit pro své podnikání.

 • Nejlepší mlýnek na pařezy, který si můžete koupit pro vážné použití
 • Nastavitelná rukojeť pro pohodlný postoj
 • Dodává se s rukojeti zvedání na každé straně

Barreto sledoval pařezový mlýnek. nejlepší reklama

Slovo „prémie“ sotva začíná spravedlnost tohoto produktu.

Všechny další možnosti na tomto seznamu jsou ručně tlačené jednotky a tento stroj Barreto se neliší. Je to snadno nejlepší mlýnek na pařezy, pokud jde o výkon a výkon.

Samotná jednotka spočívá na širokých skladbách, které vás mohou posunout vpřed téměř tři sta stop za minutu. To není zvlášť rychlé, ale dokončí to, jakmile budete na místě. Hydraulický nádrž o 14 galonech poskytuje další energii pro zapojení paže, zatímco jednoduché ovládací prvky poskytují vynikající přesnost řezu prakticky v jakémkoli prostředí.

Na 1700 liber je tato jednotka příliš těžká na to, aby se zvedla s čímkoli krátkým profesionálním vybavením. Naštěstí jeho schopnost řídit se po rampách do značné míry eliminuje tento problém, zatímco jeho nesmírně silná hlava bude žvýkat prakticky jakýkoli pařez.

Pokud si chcete koupit vybavení mlýnek na pařezy pro těžké komerční potřeby, je to ten, na který se podíváme. Je to také dobrá volba, zejména velké nebo drsné farmy. To je však příliš mnoho pro příležitostné domácí používání a většina lidí si udělá lepší pronajímání jednoho z nich místo toho, aby je koupila.

 • Lepší řezací sílu než cokoli jiného na tomto seznamu
 • Dodává se s pohodlným sedadlem
 • Schopný manévrování do kopců a nad drsným terénem
 • Nepochybně nejlepší možnost na tomto seznamu

Nákup vs pronájmu broušení pařezu

Stump Grusders spadají do relativně běžné kategorie pro nástroje na dvoře: jsou nesmírně důležité, když je potřebujete, ale ne každý je musí koupit.

To je místo, kde přichází trh s pronájmy, což vám umožní získat stroj a použít jej tak dlouho, dokud jej potřebujete, než jej vrátíte.

Existuje spousta míst, ze kterých si můžete pronajmout mlýnek na pařezu, včetně zde na Home Depot (Bluebird a Toro Stump Grinder).

Hlavním hlediskem je, kolik pařezů potřebujete k broušení a jak často.

Pokud zjistíte, že odstraníte desítky pařezů ročně nebo provozujete firmu s odloučením pařezu, pak je obvykle lepší koupit si vlastní a snížit náklady tímto způsobem. Pokud potřebujete odstranit jen několik pařezů, pronájem stroje nebo najímání posádky dává větší smysl.

Nejlepší značky mlýnek na pařezy

Naštěstí existuje spousta modelů, z nichž si můžete vybrat, což znamená, že jsme zkaženi pro výběr.

Některé z nejlepších značek pro brusky pařezu zahrnují:

Husqvarna je další dobrá značka, na kterou se lidé podívají. podívejte se na všechny nejlepší značky zde.

Je to přímo na vrcholu obytných brusky a cokoli lepšího bude pravděpodobně komerčně soustředěné a mnohem dražší.

Typy pásových brusky

Na trhu je několik typů pásových bruslí, ale většina z nich sleduje vertikální konfiguraci čepele na dvou kolech.

Občas můžete vidět horizontální řezací čepel, která vám umožní žvýkat věci shora.

Komerční brusky mají obvykle sedadla, běhouny a pohyblivé paže, které nabízejí maximální přesnost.

Hlavními rysy, které je třeba hledat na pařezovém mlýnku, jsou:

 • koňská síla motoru
 • Systém přenosu energie
 • Kvalita řezacích zubů.

Zuby profesionální třídy jsou obzvláště užitečné, protože se proříznou dřevem s menším opotřebením systémů.

Hlavní komponenty pařezového mlýnku

Všechny brusky pařezu mají tři primární komponenty.

Motor je hlavním zdrojem energie.

Toto je obvykle plynový motor, s menšími jednotkami běžícími na běžných plynných a větších jednotkách, místo toho občas používají dieselové motory. Jakýkoli mlýnek, který používá naftu, je pravděpodobně komerční design s lepší kvalitou než rezidenční jednotky, ale obecně jsou také dražší.

Plynové motory jsou výrazně běžnější než elektrické motory, i když občas uvidíte systémy elektrického startu pro snadné použití.

Většina pásových brusek má motory nabízející 10-15 koňských sil, přičemž 14 je běžnou volbou. Cokoli nad touto řadou je pro průmysl buď komerční nebo neobvykle dobré.

Systém pohonu

je to, co spojuje motor s řezacím kotoučem. Většina pásových bruslí používá systém hnacího pásu, kde se silná guma spojuje a otočí části. Tyto pásy se časem opotřebovávají, ale jsou docela levné a snadno se nahrazují.

Prémiové pásové brusky budou mít místo toho obvykle dlouhý hydraulický pumpa. Tyto řídí sekundární hydraulický motor, který otočí řezací kolo. Hydraulické motory jsou téměř všeobecně lepší než hnací pásy, a to jak v životě, tak v reálném výkonu.

Řezací kolo

Řezací kolo je součástí, na které se většina lidí opravdu stará.

Jedná se obvykle o wolframové zuby umístěné na ocelovém disku, které jsou navrženy tak, aby prořízly dřevo a horniny.

Zuby kvalitnějších kvality, jako je Greenteeth, umožňují otáčení, ale všechny je musí být pravidelně vyměňovány, aby si udržely kvalitu.

Co dělá dobrým broušením pařezu?

Hlavními věcmi, které oddělují broušení pařezů, jsou jejich napájení motoru a celková trvanlivost rámu.

Výměna řezacích zubů a hlav je snadná, ale slabý motor bude vždy slabý motor. Podobně se pod silou potřásne špatný rám, často v rámci několika pracovních míst.

Většina pásových brusek se snadno používá, ale často je vyžadují, aby je tlačily a tahaly na místo, pokud nepoužíváte systém hydraulických ramen. Pokud se o to obáváte, podívejte se na samohybné brusky, které vám mohou pomoci překonat terén.

Alternativy pro odstranění pařezu

Existuje několik způsobů, jak se zbavit pařezů, pokud nechcete získat mlýnek na strom:

 • Kopat pařez a jeho kořeny a pak ho vytáhnout kus po kusu- to je však časově náročné a obtížné
 • Vyvrtejte otvory a nalijte do odstraňování chemikálií, které rychle zrychlují hnilobu. jakmile je to hotovo, jednoduchá sekera je může od sebe rozbít

V některých případech byste mohli být schopni zabalit řetěz kolem kufru a pomocí kamionu vytáhnout jej přímo ze země. To však nefunguje na každém pařezu.

Nejlepší mlýnka na pařez

Od masivních komerčních brusek po kompaktní řezačky existuje spousta možností pro vysoce kvalitní brusky.

Ceny jsou zde záleží, přičemž prémiové nástroje jsou mnohem odolnější a spolehlivější než rozpočtové modely.

Power King Grinder z Home Depot je pravděpodobně nejoblíbenějším modelem pro rezidenční, domácí a hobby farmy. Alternativy s vyššími cenami na nástrojích ACME jsou lepší pro komerční a rezidenční použití.

Shump Gruskery jsou oblastí, kde je lepší získat nejlepší jednotku, kterou si můžete dovolit. Pokud chcete ušetřit peníze, existují některé levné možnosti odstranění, ale vysoce kvalitní mlýnek vám může pomoci odstranit mnoho pařezů stromů rychleji než jakákoli jiná metoda.

Nakonec se podívejte na rozsah drsků Dr. Stump pro více možností, nebo se podívejte na tento rozprašovač protokolu MTD, který jsem zkoušel.

Handheld Stump Grinder

Hledáte nejlepší mlýnek na pařezy? Jste na správném místě, v této recenzi rozděluji nejlepší broušení pařezu na trhu. Přestaňte pronajmout a plýtvat penězi!

Provozuji farmu 400 hektarů naší rodiny a po letech pronájmu broušení pařezu jsme se rozhodli o několik let zpět, abychom kousli kulku a koupili si vlastní. Nejlepší rozhodnutí, jaké jsme kdy učinili. (Protože to bylo poté, co pravděpodobně zaplatil místo pronájmu dostatek peněz za poplatky na nákup vlastního brusky několikrát. vážně)

Nemusíte si kupovat zbrusu nový, můžete narazit na několik použitých krás na Craigslist nebo eBay, pokud držíte oči oloupané a jste na správném místě ve správný čas, protože jsou jen málo a daleko. (Sezónnost je podle mého názoru také velkým faktorem.)

Navíc si je můžete pronajmout od Lowes (pronajímají Dosko, které se objevují v našem seznamu dále dolů), jako jsme to udělali v prvních letech, ale v několika set dolarech za čas se brzy sčítá a dává větší smysl pro nákup nového. Všechny tyto náklady na pronájem se nyní zdá takový plýtvání, ale co můžete dělat?

Opravdu dobrá zpráva je ve dvou dobrých smluvních úlohách, které jsme byli schopni získat zpět peníze na náš broušený stroj a jeho placené dividendy od té doby.

Recenze mlýnek na stromové pařezy

DK2 je nejlepší pro použití v domácnosti a farmách jako jeho levné, má 14hp motor, 12 palcový řezací hlavu a součástí je odtahovací lišta. Nejlevnější místo k nalezení dohody je online prostřednictvím Amazonu.

Nejlepší mlýnek na pařez stromu stromu je ruce dolů, Dosko 200-6HC. I když je to dražší než DK2, obsahuje některé upgrady, díky nimž je hodný. Nejprve má motor Honda GX proof. Tyto věci začínají a běží velmi dobře a v podstatě žijí navždy. Za druhé přichází s Greenteethem, což jsou profesionální zuby. Zatřetí vylepšené RPM znamená, že řezání je mnohem jednodušší a vyžaduje menší úsilí od uživatele a stroje. Tím se méně zatěžuje celý systém, což zlepšuje jeho dlouhověkost. Skvělé pro malé podniky.

Nejlepší mlýnek na komerční pařezy je Barreto SG30. Toto je obrovský krok, pokud jde o výkon, protože to můžete dát do práce na pařezu s vysokým stromem 32 palců. Je to také na stopách, nikoli kolach, takže může doslova pracovat kdekoli s lehkostí. Rychlá a efektivní tato mlýnek na pařez by měla být na prvním místě seznamu někoho, kdo běží nebo začíná podnikat na péči o stromy nebo se obnovuje na 35 palců, je stále velmi přenosný.

DK2 Power Seadiable Shump Grinder. Nejlepší pro rezidenční použití

Podrobnosti „DK2“ 14 Horsewer Tree Shump Grinder generuje obrovské množství energie pro svou velikost. Ano, je to trochu na těžké straně, ale pokud jde o přenosné broušení, je to fantastické.

„Systém přímého pásového pohonu“ je hlavní funkcí brusky, která pohání systém 3600 ot / min a 12palcovou řezací hlavu, přičemž se vyhýbá spojce. Což je zde velký bod plus, protože je to o něco méně.

Plynový motor o 14 hp poskytuje prvotřídní výkon bez ohledu na to, kde jej používáte, a robustní rám pomáhá absorbovat vibrace, takže je opravdu snadné zvládnout při práci. Použití tohoto, když je zima, nebude problém. Tato mlýnka se vždy vystřelí a běží dobře bez ohledu na teplotu.

Navrhuje náš seznam pro použití v obytném použití, protože je to skvělá mlýnka pro používání domova a farmy, protože je jednoduché, snadno se s ním pracuje, a že řezací hlava 12 palců dělá veškerou tvrdou práci s karbidovými zuby, takže nemáte, takže nemáte, takže nemáte na.

Z těchto důvodů je to také velmi pro začátečníky a detail K2, jako součást standardního balíčku, dodává jej obou, uchem a uchem a rukou, takže jakmile zakoupete žádné jiné náklady.

Shump Groundders jsou ze své podstaty nebezpečné, a proto by bezpečnost měla být prvořadá a DK2 byl navržen s bezpečností v jádru. Opět to, že je to skvělé pro začátečníky pro střední použití doma nebo na farmě.

Tato mlýnka funguje dobře a pro velikost stroje je nejvyšší hlava 50 liber, 12 palců, největší brusná hlava, kterou byste mohli získat. Ale to je vše, co budete potřebovat pro rezidenční nebo zemědělské práce. (Většina ostatních brusek pro stejné použití má menší hlavu)

Má systém s dvojím zamykání, který usnadňuje používání na drsné zemi nebo na kopcích a dělá lehkou práci čerstvých nebo starých pařezů.

Grinder pařezů DK2 pracuje na 9 palcích pod zemí. Což je dostatečné. A bude pracovat na pařezech s maximální výškou nad zemí 12 palců, takže se nemusíte udělat s motorovou pilou, než dostanete tuto brusku.

Existují brusky s většími hlavami, větší motory nabízejí více energie a točivého momentu, které se budou rozřezat dále pod zemí a nad zemí, je pravda. Nejedná se o „Rolls Royce“ z broušení pařezu, ale v poměru ceny k výkonu a manipulaci je to skvělá volba pro „normální“ majitele domů, kteří hledají nejlepší třesk pro své peníze nebo pro kohokoli s malým podnikem.

 • Nejlepší volba pro všechny domácí a velmi lehké komerční požadavky
 • Dobrý rozsah řezání (nad a pod zemí)
 • Dobrá cenová dostupnost (odtahovací lišta)
 • Skvělé pro začátečníky, protože neexistuje žádný prokluz spojky
 • Není vhodné pro středně až těžké komerční broušení pařezu
 • Mírně těžké než jiné modely (ale přichází s lištou tažného závěsu)

Generac Pro Walk Behind Stump Grinder. Přátelská možnost rozpočtu

Pokud je model DK2 výše z vašeho cenového rozpětí, pak je GEREGAC PRO WALK GREKTUREDACE další nejlepší věc.

Dobře, takže je to levnější než DK2 a můžete to říct z designu a pocitu. Aby ušetřili náklady, použili levnější a lehčí rám, ale to usnadňuje manipulaci a usnadňuje to přenosnější, což je jistě bonus. Stejně jako DK je také přichází s odnímatelnou odtahovou lištou přispívající k této přenositelnosti. Protože je to procházka za vámi.

Pro velikost motoru je to efektivní palivo a mlýnek má dostatečnou sílu, aby se staral o pařezy a zároveň poskytoval slušný čistý řez. Ale jako lehčí, méně výkonný stroj bude vyžadovat více pozemních prací, aby připravil oblast z trávy, plevele nebo keře, než začnete broušení nebo se může ucpat a zašpinit a bahnit.

Tato mlýnka na pařezy není pro práci na kopci moc dobré a funguje lépe na relativně plochém. Navíc kvůli způsobu, jakým sedí na rámu, a protože kola jsou docela blízko u sebe, zjistíte, že při použití jednoho na pařezu musíte pracovat kolem a kolem pařezu, abyste získali dobrý řez.

Na závěr však je to dobrý, přenosný, lehký stroj, který je dodáván s řezacími zuby karbidového sklonu, takže pokud hledáte něco relativně jednoduchého a o něco levnějšího, mohl by to být pro vás model.

Nemá sílu ani použitelnost pro komerční pařez, protože je příliš malý, ale pokud máte majetek větší velikosti nebo lichý požadavek na broušení pařezu u obytných nemovitostí, pak je to možná možnost.

Bear Cat Cat SG340 Stump Grinder. Nejlepší malý otřes

Bear Cat nemá okamžité uznání značky, které mají jiné značky, ale to neznamená nic, protože tato mlýnek se přesto zvládne zvládnout.

Tento mlýnek opět hodí tuto cenu k výkonu a poměr výkonu. Je to kolem 2.5k tak o něco dražší než náš nejlepší výběr, ale pro tuto „extra“ náklady přichází navíc. Díky tomu je náš seznam jako hlavní příklad vašeho získání toho, co zaplatíte za výkon.

Bear Cat SG340 používá motor Honda, a proto, že se domnívám, že se jedná o produkt střední ceny. Ale tady je ta věc; Honda motory jsou neprůstřelné. Je to první mlýnek na stromový pahýl, který vytvoří náš seznam s monstrum na světové úrovni. Monster není velikost, ale v naprostém výkonu, protože tato věc začne poprvé pokaždé a bude běžet stejně dobře za 20 let.

Motor Honda pohání řezací hlavu 7 palců. Než spadnete ze židle, ano, samotná hlava je menší než konkurence a brusky přezkoumány výše, ale je to proto, že je nastavena jinak.

Používá horizontální umístění hlavy, takže místo řezání do pařezu se rozdrví na pařezu.

Horizontální brusná hlava je namontována na 23palcové široké jednotce, takže je to štíhlá sestavení a důvod, proč se náš seznam stal nejlepším malým mlýnkem na pařezu.

Díky tomu je snadné manévrovat tuto brusku skrz všechny terény a pracovat ve všech podnebích. A používá brzdový systém s jedním kolami, takže jakmile jste na pozici nad pařezem, je snadné se pohybovat a rychle a efektivně dokončit práci.

Tento problém s dalšími horizontálními brusnými hlavami je, že štěpky létají přímo u vašich nohou a holení (a obličeje)!

Medvědí kočka má ochrannou obrazovku v přední části jednotky, která chytí / odkloní Rogue Wood štěpky. Je samozřejmé, ale vždy noste a používejte všechny správné OOP při provozu těžkého vybavení.

Hlava se točí při 3600 ot / min, což je stejné jako některé jiné modely na tomto seznamu a pro nízký až střední vstupy stromové mletky. Ale medvědí kočka má nadměrné pneumatiky ATV, což ji usnadňuje a snadno se pohybuje po zemi.

Abych to shrnul, jedná se o poměrně slušnou volbu pro kupující s vědomím rozpočtu, kteří mohou dávat přednost horizontálnímu stylu stromu pařezu.

Grinder Dosko Stump (200-6HC)-Nejlepší mini Walk za prušenkou pařezu

Pro kompaktní jednotku vážící pouze 134 liber. Při práci nepotřebují mnoho prostoru (Dims: 56 ″ L x 23 ″ W x 45 ″ H), aby se mohli dostat mezi stromy a fantastické pneumatiky, aby Dosko, spolu s tím, že je k dispozici, je k dispozici pro práci kdekoli.

Řídítka se sklopí dolů, takže přeprava a skladování je velmi snadné (záhyby na: 36 ″ L x 23 ″ W x 23 ″ H).

Pokud si myslíte, že dosko pařeza vypadá povědomě, je to proto, že to pravděpodobně je. snižuje tuto jednotku pronajmout. V průběhu let jsem použil tento mlýnek na pařez mnohokrát a zda to byl starší, zbit Dosko nebo zbrusu nový (někdy máte štěstí), že to vždy fungovalo bez námahy.

Poprvé na tahu, i když je zima díky Honda GX, která je neprůstřelná a vážně fenomenální motor. Tyto motory prostě běží a běží hlavně proto, že jsou tak dobře vyrobeny, ale také proto, že je nemůžete vypustit z oleje, protože mají automatické vypnutí senzoru, tento selhání bezpečné pouze přispívá k dlouhověkosti motoru.

Dobře naolejovaný motor Honda GX bude dělat tisíce hodin práce, která vyžaduje pouze změnu zapalovací svíčky. Přicházejí také s čističem vzduchu v cyklonu, takže s kůrou stromů, štěpky a viděním prachu létání všude, kde víte, že tento motor dýchá dobře.

Skutečnost, že si pronajímá tuto jednotku a nikdo jiný by neměl být dostatečně svědectvím o tom, jak dobrý je, jak to čelíme, pronájem se nikdy neléčí, stejně jako něco, co vlastníte.

Má o něco menší třídu řezání než náš nejlepší výběr, protože jej můžete začít na pařezu 10 palců nad zemí a bude se rozdrtit na 9 palců pod zemí. Velmi slušné.

Po použití tohoto použití je snazší, protože skartuje pařez do mírně větších kusů díky své konkávní oblasti řezání. Broušená hlava je série Greenteeth 500 s použitím řezacího kola s velikostí: 9-5/8 ″ průměr x 3/8 ″ tlustý. Greenteeth jsou zuby profesionálního stupně.

Dosko dělá 337 13HC, což je velký mlýnek na pařez s řeznou kapacitou 20 ″ nad a 16 ″ pod známkou. 337 je také taženo.

Nyní je Gosko 200 můj oblíbený ze všech broušeních pařezů, ale z jednoho dobrého důvodu to nevybral náš nejlepší výběr. cena. cena. Je to asi o 900-1K více než dk2. Ale podle mého názoru dostanete to, za co platíte, protože ten motor Honda je fenomenální se zatížením točivého momentu a pohybuje broušenou hlavou při 4 700 ot / min. To je nejlepší RPM na tomto seznamu (zatím). To znamená, že dosko je rychlý a nepotřebuje tolik energie k pařezu, ušetřit namáhání motoru a plyn.

Takže zatímco je to víc; Získáte více za své peníze, ale pokud se podíváte na Amazon.

 • Motor Honda GX s čisticím prostředkem na vzduch Cyclone
 • Malý a kompaktní dostatečně kompaktní, aby byl snadno přepravován (skládací řídítka)
 • Self ponořil se, „chodí“ se do kopců
 • 4 700 ot / min broušení hlavy s Greenteeth
 • Řezací specifikace: 10 ″ nad třídou 9 ″ pod známkou
 • drahé než DK2 (náš nejlepší výběr), ale stojí za to ve všech aspektech.

Power King King Stump Grinder. nejlepší kompaktní mlýnek na pařez

Rozpoznávatelná značka je jasně oranžová (často zmatená s Husqvarna) a přichází s elektrickým startem, který vždycky klesá na chladné ráno. Je to také relativně dostupné ve srovnání s jinými jednotkami na tomto seznamu.

Hlavními rysy tohoto power krále je jeho 14 hp motor, který poháněl 11palcovou řezací hlavu přes své duální V-belts. Krása je však „jednoletá omezená záruka na 3letou záruku Kohler“.

Jednou z výhod je, že je to pro začátečníky, protože přichází s nastavitelným ovládáním výkonu, takže pokud se dostanete do potíží, můžete okamžitě snížit napájení nebo můžete použít brzdu bubnu. Druhou výhodou je, že vám přesně řekne, kdy potřebujete udělat určitou údržbu, protože má vestavěný měřič využití.

Hloubka řezání je asi standardní, při devíti palcích pod a 11 palců nad zemí.

Power King to lodí s povětrnostním krytem, ​​náhradními zuby a odtahovou lištou (který je odnímatelný při použití). Zatímco získávání náhradních zubů je skvělá zpráva, měl by zdůraznit, že zuby, které přicházejí, nejsou tak robustní jako jiné brusky na tomto seznamu.

Dobrou zprávou je, že můžete napadnout zuby Greenstar k power králi, s nimiž jsou zuby, se kterým přichází mlýnek na dosko, a jsou nejlepší ve třídě a daleko přežívají cokoli jiného. Takže pro těžké použití, být schopen upgradovat zuby bonus. Špatná zpráva je, že je musíte koupit.

Zatímco tyto pásy jsou v pohodě a nikdy to opravdu neklouzávají, vyvolává věkovou otázku pásů vs. Belty mají tendenci být na levnějších modelech, a to proto, že pásy jsou levnější. To není špatná věc, je to jen něco, co si dává mít na paměti. Opět vím, že jsem to už řekl, ale dostanete to, za co zaplatíte.

Husqvarna SG13. Nejlepší mlýnek na pařez Husqvarna

Nemohli jsme mít nejlepší seznam stromových pahýlů, aniž bychom představovali Husqvarna, jak dělají, skvěle dobře vyrobené, dlouhodobé venkovní vybavení. Ale jsou nejznámější pro své motorové pily, tak jak je veletrh SG13 Stump Grinder?

Okamžitě, až se dostanete do vzdálenosti tohoto zvířete, můžete vidět, že je znatelně větší než většina ostatních brusky. Ve chvíli, kdy se za tím dostanete, si uvědomíte, že je také těžší.

Husqvarna váží na 252 liber, takže ano, je to těžší a větší, ale všechno se cítí správně! Je to prostě tak robustní a robustní s úžasnou kvalitou sestavení (dobře byste od Husqvarna neočekávali nic méně.) Tak těžší a větší není v našem názoru v nejmenší nevýhodách.

Řídítka budou složit, což znamená, že lze zmenšit pro přepravu a skladování a tato jednotka je postavena pro silné použití, takže co je v pohodě.

Broušení 14 palců sedí na konci robustního dobře vyrobeného rámu, který má pevný štít, který zastaví zbytky před pohybem nahoru a po jeho použití je patrné, jak dobře ovládá špína.

Opět, jak byste očekávali, že motory jsou velmi dobře vyrobeny s malými motory Husqvarna Chainsaw, trvající desetiletí. S SG13 bychom očekávali, že se neliší. Část důvodů, proč majitelé získají úžasnou dlouhověkost z těchto motorů, jsou proto, že ložiska jsou trvale mazaná, což znamená, že vždy budou běžet ve špičkovém stavu.

Tento mlýnek na stromové pařezy je krok nahoru od zbytku smečky a pokud jste prodáni na Husqvarna, pak by to měl být vážný uchazeč. Je to vyrobeno, stejně jako zbytek zařízení Husqvaranas pro komerční trh, takže se může postarat o nějaký těžký pařez den v den venku.

Barreto sledoval mlýn

Jak jste si pravděpodobně vědomi, můžete si koupit pásové brusky pro požadavky na těžké protokolování až do 200 000, jeho mysl fouká. Naštěstí si můžete koupit jednotky, které dělají vše, co dělají, ale mnohem menší a levnější jako Barreto.

Jedním klíčovým důvodem, proč Barreto je na prvním místě, je jeho Briggs Stratton Vanguard V-Twin 31hp Engine. Páni! Popsal jsem výše uvedené brusky s motory Honda jako důkaz bomby, takže Briggs Stratton musí být tedy popsán jako důkaz bomby.

Home Depot pronajmout Barreto 30SG, Toro STX26 a Vermeer SC30TX a já jsem si pronajal všechny tři. více než jednou. Vybrali jsme Barreto přes Vermeer hlavně kvůli kupní ceně, dlouhověkosti, motoru, náhradním dílům a servisu, ale mezi všemi těmito modely existuje spousta crossoverů. Barreto je „na vrcholu prémiového pařezu v rozsahu.

Být 1700 liber (a sledovaný), nemůžete jej táhnout (nebo jej zvednout!) Takže pokud se díváte na tento konec spektra ceny a výkonu, budete vědět, že budete muset pro tuto brusku přepravit. Bude řídit a do přívěsů, takže to není problém a šťastně dolů a ven přívěsy na druhém konci, takže není těžké přejít z webu na web. A na pouhých 35.5 palců široký, není to tak velké, jak to vypadá.

Tyto skladby znamenají, že to můžete doslova řídit kdekoli napříč všemi terény a nebude to zaseknutí, je to úžasné.

Výška maximálního pařezu je 32 ″, což znamená, že to můžete pracovat na některých masivních pařezech z tvrdého dřeva a ušetřit tolik času řetězové pily. Maximální hloubka broušení je 14 ″, takže nemůžete nechat vůbec žádné stopy.

Pokud nemáte hodně prací na malou nebo zvětšení, ale zřídka této povahy, je pravděpodobně nejlepší pronajmout tuto jednotku z Home Depot, protože je připravena pracovat s přívěsem. Ano, náklady na pronájem nejsou levné, ale to je život.

Avšak asi 10 nájemných této věci a mohli jste si koupit jednu zcela novou, takže pokud máte spoustu komerčních požadavků na těžké použití, kupte si vlastní! Je to mnohem levnější v dlouhodobém horizontu plus jakýkoli nákup vybavení by měl být daňový odpočitelný.

 • Vynikající řezací síla
 • Schopný sledovat kdekoli
 • Nejlepší mlýnek na pařezy na tomto seznamu bezpochyby
 • Ideální pro komerční použití
 • Briggs Stratton 31hp motor

Pronájem vs nákup broušení pařezu

Jak jsem se zmínil po celou dobu, můžete si pronajmout broušení pařezů; Nemusíte si ho koupit. Pokud získáte jen občasné úlohy, kde je vyžadována mlýn.

Můj názor je nejprve pronajmout jeden a poté koupit. Kdybych jen jsem si vzal vlastní radu, byl bych lepší, protože to, co jsme vždy dělali na naší farmě, bylo nájemné (jako 10-20krát), pak jsem si koupil. Koupili jsme to příliš pozdě.

Bojím se přemýšlet o tom, kolik peněz jsme v průběhu let dali místo „pronájmu“. upřímně si myslím, že náklady na pronájem se přispějí k hodnotě stroje několikrát. Žiješ a učíte se.

Malá a střední mlýnek na pařez bude stát asi 120 babek na pronájem po dobu 24 hodin a to samo o sobě není příliš špatné. Ale pak přidejte poplatek za čištění 100 dolarů a začíná se zasedat. Plus skutečnost, že musíte řídit, abyste to získali, naložili, naložili ji na web, udělejte práci a poté ji odveďte zpět do obchodu.

Řekněme to takto. v přibližně 8 platbách pronájmu byste si mohli stroj koupit za hotovost!

Snižuje pronajímání malých až středních „Dosko“ (které jsou úžasné)

Home Depot pronajímá malé a střední powerking a také pronajímají komerční Barreto 30SG, Vermeer SC30TX a toro STX26 Stump Groundders.

Nejlepší značky mlýnek na pařezy

Pro komerční broušení pařezu:

Pro domov / farmu / „lehký komerční“ broušení pařezu

Typy pásových brusky

Zatímco existují různé typy broušení pařezu Většina pařezových brusky na trhu vypadá stejně. Mají dvě kola a vertikální řezací disk. Výjimkou z tohoto vertikálního pravidla řezného disku jsou horizontální broušení broušení kotouče, jako je „Bear Cat“. Pak máte pařezové brusky bez kol, která mají stopy, jako je Barreto, což je komerční mlýnek.

Pás řízený nebo ne je funkce, která je diskutována obrovská částka na fórech, jako je Arboristsite.com

Komerční brusky jsou větší, silnější a obvykle přicházejí na kolejích, nikoli kola. Opravdu velké komerční mletky na pařezu používané v lesnictví jsou tak velké, že mají oblast taxíku.

Důležité rysy broušení pařezů, které je třeba hledat při nákupu jednoho, jsou:

 • Systém přenosu energie (důležité!)
 • koňská síla motoru
 • Řezací zuby (nahrazení nekvalitních zubů stojí peníze)

Profesionální zuby jsou dobré ze dvou důvodů. Nejprve vydrží déle, a proto potřebují nahradit méně. dobré pro vaši peněženku. Za druhé lépe proříznou pařezy, což méně zatěžuje stroj, disk a motor.

Lesnictví.com je však nejlepším místem pro hledání komerčních mletků pařezů na prodej.

Hlavní komponenty pařezového mlýnku

Začněme s řezacím diskem, protože se jedná o „obchodní konec“ stroje a to je část, na kterou se všichni starají nejvíce.

Zuby jsou přišroubovány na řezací disk z nerezové oceli, kvalitnější profesionální zuby, jako jsou zuby Greenstar na stroji Dosko.

Bohužel nic netrvá věčně a všechny zuby v určitém okamžiku musí vyměnit. Velikost disku se bude lišit od stroje ke stroji, ale asi standardní velikost je mezi 10 a 14 palci.

Práce dozadu od řezacího disku je další systém. Převážná většina pařezových brusek používá systém pásů, ale některé větší brusky mají rychlostní stupeň. Systémy řízené pásem nakonec selže, když se pásy opotřebovávají a vyžadují výměnu. Pásy jsou vyrobeny z gumy a gumy zahynou, takže výměna pásů je normální a ne příliš drahá. V závislosti na používání mohou pásy vyžadovat náhrady ročně nebo méně často.

Prémiové pásové brusky nebudou mít opasky, ale místo toho budou mít systém převodovky. Zatímco tyto brusky jsou dražší na nákup argumentu pro ně, je to, že budou vyžadovat méně údržby a pokračující servis.

Motor je poslední hlavní součástí mlýnku na pařezu. Malé motory budou běžet na standardním plynu, ale na naftu by mohly běžet větší komerční motory.

Typické velikosti motoru pro brusky jsou kdekoli mezi 10 a 16 koňskými silami. Většina z nich je asi 14 HP, protože to poskytuje dostatek energie pro spuštění malé a středního mlýnku s 10-14 palcovým diskem. Nejlepší malé motory pro dlouhověkost a pracovní míru jsou motory jako Hondas.

Nejlepší mlýnka na pařez

Nejoblíbenější značkou pro domácí a farmy je Powerking. Zasáhne to sladké místo energie versus dostupnost a navíc se prodává v Homedepot, takže je také nejdostupnější.

Levnější alternativy nebyly na tomto seznamu zmíněny z nějakého důvodu. Tento důvod je, že levnější stroje navržené pro tento účel vás nakonec z dlouhodobého hlediska stojí více. Například levnější zuby prostě potřebují vyměnit častěji a to je čas a peníze utracené vše, zatímco stroj není mimo použití.

Také motory, na levnějších modelech mají levnější motory. Ty nikdy nevydrží tak dlouho a zatímco můžete vyměnit hnací pásy a zuby, je obtížnější vyměnit motory, když přestanou nebo vyhodí do vzduchu. Natož začít levné motory v chladu je noční můra.

Nejlepší motory jsou Honda’s, které mají funkci na Bluebird a Dosko Stump Groundders pro rezidenční / farmu / světlé reklamy. A samozřejmě Briggs Stratton na Barretu pro jakékoli komerční potřeby.

Sosiohumanika: Jurnal Pendidikan Sains Sosial Dan Kemanusiaan (Journal of Humanities and Social Sciences Education). Tento časopis, s ISSN 1979-0112 (tisk) a ISSN 2622-6855 (online), byl poprvé publikován 20. května 2008, v kontextu na památku Národního dne probuzení v Indonésii. Časopis Sosiohumanika byl spravován a organizován přednášejícími Fisip Unsyiah (Fakulta sociálních a politických věd, Syiah Kuala University) v Banda Aceh,; a být publikováni Minda Masagi Suci Foundation a Aspensi (International Association for Historians and History Educators) v Bandungu, Západní Java v Indonésii.

Časopis Sosiohumanika je publikován každý květen a listopad. Tento časopis se věnuje nejen indonéským vědcům, kteří se zabývají vzdělávacími studiemi humanitních a sociálních věd, ale také vítají u vědců jihovýchodní Asie a po celém světě, kteří se starají a sdílejí se související se společenskými vědami, humanitními a vzdělávacími studiemi v Všeobecné.

Časopis Sosiohumanika je věnován, ale nejen, vzdělávání sociálních věd, vzdělávání humanitních věd a jakýkoli nový rozvoj a pokrok v oblasti humanitních a sociálních věd vzdělávání. Rozsah našeho časopisu zahrnuje: (1) výuku jazyka a literatury; (2) vzdělávání sociálních věd; (3) sportovní a zdraví; (4) ekonomika a obchodní vzdělávání; (5) věda, technologie a společnost ve vzdělávání; (6) politické a sociální inženýrství ve vzdělávání; a (7) výtvarné umění, tanec, hudba a design vzdělávání.

Pro indonéské učence je zde důležité poznamenat, že časopis Sosiohumanika byl akreditován Ditjenditi Kemdikbud Ri (generální ředitel vysokoškolského vzdělávání, ministerstvo školství a kultury Indonéské republiky)) 2013 až 2018. Články publikované v časopise Sosiohumanika lze psát v angličtině i v indonéských a malajských jazycích.

nejlepší, brusky, malé, kompaktní, velké, levné

Od začátku roku 2018 se webová stránka Sosiohumanika Journal migrovala na Webside na základě programu OJS (Open Journal System) na: www.časopisy.Mindemas.com/index.PHP/Sosiohumanika. Konvenční adresa e-mailů pro odesílání článků je však stále schopna: sosiohumanika@gmail.com a Mindmamy.časopisy@gmail.com

Educare

Educare: International Journal for Educational Studies. Tento časopis, s ISSN 1979-7877 (Print) a ISSN 2621-587X (online), byl poprvé publikován 17. srpna 2008 v souvislosti s památkou dne nezávislosti v Indonésii. The Educare Journal byl spravován a organizován přednášejícími FKIP UMP (Fakulta vzdělávání a vzdělávání učitelů, Muhammadiyah University of Purwokerto) ve střední Javě v Indonésii, od vydání z února 2009 do vydání února 2016; a publikoval Minda Masagi Suci; Aspensi (Mezinárodní asociace pro historiky a pedagogy historie) v Bandungu v západní Javě v Indonésii; a Briman (Brunei-Indronésie-Malaysia Academic Network) v Bandar Seri Begawan, Brunei Darussalam, od vydání z února 2018 dosud.

The Educare Journal je publikován každý únor a srpen. Tento časopis se věnuje nejen indonéským vědcům, kteří se zabývají vzdělávacími studiemi, ale také vítají u vědců jihovýchodních Asie a po celém světě, kteří se starají a sdílejí se týkající se vzdělávacích studií obecně.

The Educare Journal je věnován, ale nejen, základní vzdělávání, střední vzdělávání, vysokoškolské vzdělávání, vzdělávání učitelů, speciální vzdělávání, vzdělávání dospělých, neformální vzdělávání a jakýkoli nový rozvoj a pokrok v oblasti vzdělávání. Rozsah našeho časopisu zahrnuje: (1) výuku jazyka a literatury; (2) vzdělávání v oblasti sociální vědy; (3) sportovní a zdraví; (4) ekonomika a obchodní vzdělávání; (5) matematické a přírodní vědecké vzdělávání; (6) odborné a inženýrské vzdělávání; a (7) výtvarné umění, tanec, hudba a design vzdělávání.

Od roku 2018 byla webová stránka Educare Journal migrována z webu na základě programu WP (Word Press) směrem k webu na základě programu OJS (Open Journal System) na: www.časopisy.Mindemas.com/index.PHP/Educare. Konvenční e-mailová adresa pro odesílání článků je však stále schopna: ijes.Educare@gmail.com a Mindmamy.časopisy@gmail.com

Tawarikh

Tawarikh: Journal of Historical Studies. Tento časopis s tisk-ISSN 2085-0980 a online-ISSN 2685-2284. byl poprvé publikován 28. října 2009, v kontextu na památku dne slibu mládeže v Indonésii. Časopis Tawarikh byl organizován přednášejícími fakulty ADAB a humanitních věd Uin SGD (State Islámská univerzita, Sunan Gunung Djati) v Bandungu v západní Javě v Indonésii, od vydání od dubna 2016 do října 2017; a publikoval Minda Masagi Suci a Aspensi (International Association for Historians and History Educators) v Bandungu v Západní Javě v Indonésii.

Časopis Tawarikh je publikován každý duben a říjen. Tento časopis se věnuje nejen indonéským vědcům, kteří se obávají historického vzdělávání a historických studií, ale také vítáni u vědců jihovýchodních Asie a po celém světě, kteří se starají a sdílejí se související s historickým vzděláváním a historickými studiemi obecně.

Tawarikh Journal je věnován, ale nejen, historie vzdělávání, historické studie a jakýkoli nový vývoj a pokrok v oblasti historie vzdělávání a historických studií. Rozsah našeho časopisu zahrnuje: (1) historické vzdělávání a budování národních charakterů; (2) politická, sociální, kulturní a vzdělávací historie; (3) vzdělávání, historie a sociální povědomí; (4) hospodářská historie a sociální stát; (5) věda, technologie a společnost v historických perspektivách; (6) náboženství a filozofie v historických perspektivách; a (7) výtvarné umění, tanec, hudba a design v historických perspektivách.

Pro indonéské učence je zde důležité poznamenat, že časopis Tawarikh byl akreditován Ditjenditikti Kemdikbud Ri (generální ředitelství vysokoškolského vzdělávání, ministerstva školství a kultury Indonésie)) do roku 2012 až 2017; a také indexované společností Google Scholar a také Sinta (Science and Technology Indexing) Level 2 ve vlastnictví Kemenristekdikti (Ministerstvo výzkumu, technologie a vysokoškolského vzdělávání Indonéské republiky) v Jakartě.

Od začátku roku 2016 se web Tawarikh Journal migroval na web na základě programu OJS (Open Journal System) na: www.časopisy.Mindemas.com/index.PHP/TAWARIKH. Konvenční e-mailová adresa pro odesílání článků je však stále schopna: Tawarikh.Journal2009@gmail.com a Mindmamy.časopisy@gmail.com

Insita

Insita: Journal of Islámská studia v Indonésii a jihovýchodní Asii. Tento časopis, s E-ISSN 2657-0491 a P-ISSN 2443-2776, byl poprvé publikován 5. února 2016, v kontextu na památku výročí HMI (Himpunan Mahasiswa Islam nebo Association of Islámská vysoká škola) v Indonésii) v Indonésii) v Indonésii) v Indonésii) v Indonésii) v Indonésii). Časopis Insita byl organizován absolventy HMI, kteří pracují jako lektoři na Heis (istitutions vysokoškolského vzdělávání) v Indonésii, od února 2016; a publikoval Minda Masagi Suci, nakladatelství vlastněné Aspensi (Asociace indonéských vědců historie) v Bandungu v Západní Javě v Indonésii.

Články publikované v časopise Insita Journal mohou být psány v angličtině i v indonéských a malajských jazycích. Časopis Insita je publikován každý únor a srpen. Tento časopis se věnuje nejen indonéským vědcům, kteří se obávají islámských studií, ale také vítají u vědců jihovýchodních Asie a po celém světě, kteří se starají a sdílejí se týkající se islámských studií obecně.

Islámská studia a jakýkoli nový vývoj a pokrok v oblasti islámské společnosti je věnován, ale nejen, islámské studie a jakýkoli nový vývoj a pokrok v oblasti islámské společnosti. Rozsah našeho časopisu zahrnuje: (1) jazyk a literaturu v islámu; (2) sociální věda a humanitní vědy v islámu; (3) historie a filozofie vzdělávání v islámu; (4) ekonomika a podnikání v islámu; (5) věda, technologie a společnost v islámu; 6) politické, kulturní a sociální inženýrství v islámu; a (7) výtvarné umění, tanec, hudba a design v islámu.

Od začátku roku 2016 se web Insita Journal migroval na web na základě programu OJS (Open Journal System) na: www.časopisy.Mindemas.com/index.PHP/INSANCITA. Konvenční e-mailová adresa pro odesílání článků je však stále schopna: insitata.Journal@gmail.com a Mindmamy.časopisy@gmail.com

Atikan

Atikan: Jurnal Kajian Pendidikan (Journal of Educational Studies). Tento časopis, s E-ISSN 2714-6243 a P-ISSN 2088-1290, byl poprvé publikován 1. června 2011 v souvislosti s památkou narozenin jména Pancasily v Indonésii v Indonésii. Od vydání od června 2012 do prosince 2014 byl Atikan Journal pořádán přednášejícími FKIP, který není (fakulta vzdělávání a školení učitelů, Univerzita Suryakannana) v Cianjuru; a od vydání od prosince 2014 do června 2015 lektoři FPOK UPI (Fakulta sportovního a zdravotnického vzdělávání, Indonéská univerzita vzdělávání) v Bandungu; a publikoval Minda Masagi Suci jako vydavatel ve vlastnictví Aspensi (Asociace indonéských vědců historie) v Bandungu v Západní Javě v Indonésii.

Články publikované v Atikan Journal lze psát v angličtině i v indonéských a malajských jazycích. Tento časopis je publikován dvakrát ročně i.E. Každý červen a prosinec. Atikan Journal se věnuje nejen indonéským vědcům, kteří se obávají vzdělávacích studií, ale také vítají u vědců jihovýchodních Asie a po celém světě, kteří se starají a sdílejí se týkající se vzdělávacích studií obecně.

Atikan Journal je věnován, ale nejen, primární vzdělání, střední vzdělávání, vysokoškolské vzdělávání, vzdělávání učitelů, speciální vzdělávání, vzdělávání dospělých, neformální vzdělávání a jakýkoli nový rozvoj a pokrok v oblasti vzdělávání. Rozsah našeho časopisu zahrnuje: (1) výuku jazyka a literatury; (2) vzdělávání v oblasti sociální vědy; (3) sportovní a zdraví; (4) ekonomika a obchodní vzdělávání; (5) matematické a přírodní vědecké vzdělávání; (6) odborné a inženýrské vzdělávání; a (7) výtvarné umění, tanec, hudba a design vzdělávání.

Od začátku roku 2016 byl web Atikan Journal migrován na web na základě programu OJS (Open Journal System) na: www.časopisy.Mindemas.com/index.PHP/AKIKAN. Konvenční e-mailová adresa pro odesílání článků je však stále schopna: Atikan.jurnal@gmail.com a Mindmamy.časopisy@gmail.com

Susurgalur

Články publikované v Surgurgalur Journal lze psát v angličtině i v indonéských a malajských jazycích. Časopis Susurgalur je publikován každý březen a září. Tento časopis se věnuje nejen indonéským vědcům, kteří se obávají historického vzdělávání a historických studií, ale také vítáni u vědců jihovýchodních Asie a po celém světě, kteří se starají a sdílejí se související s historickým vzděláváním a historickými studiemi obecně.

Časopis Susurgalur je věnován, ale nejen, historické vzdělávání, historické studie a jakýkoli nový vývoj a pokrok v oblasti historického vzdělávání a historických studií. Rozsah našeho časopisu zahrnuje: (1) historické vzdělávání a budování národních charakterů; (2) politická, sociální, kulturní a vzdělávací historie; (3) vzdělávání, historie a sociální povědomí; (4) hospodářská historie a sociální stát; (5) věda, technologie a společnost v historických perspektivách; (6) náboženství a filozofie v historických perspektivách; a (7) výtvarné umění, tanec, hudba a design v historických perspektivách.

Od začátku roku 2016 byl web Surgalur Journal migrován z webu na základě programu WP (Word Press) směrem k webu na základě programu OJS (Open Journal System) na: www.časopisy.Mindemas.com/index.php/Susurgalur. Konvenční e-mailová adresa pro odesílání článků je však stále schopna: Susurgalur.jurnal2013@gmail.com a midamas.časopisy@gmail.com

Sipatahoenan

Sipatahoenan: Jihovýchodní Asie pro mládež, Sports Health Education. Tento časopis, s ISSN 2407-7348, byl poprvé publikován 21. dubna 2015 v kontextu na památku dne Kartini (ženské postavy) v Indonésii. Od vydání z dubna 2015 do října 2015 byl časopis Sipatahoenan organizován Ústřední výkonnou radou Apaksi (Asociace odborníků a odborníků všech indonéských sportu) v Bandungu; a podporoval Kemenpora Ri (Ministerstvo mládeže a sportu Indonéské republiky) v Jakartě. Od dosud vydání z dubna 2016 doposud byl Sipatahoenan Journal spravován a publikován Mindou Masagi Suci, vydavatelstvím ve vlastnictví Aspensi (Asociace indonéských vědců historie) v Bandung, Západní Java, Indonésie.

Články publikované v Sipatahoenan Journal lze psát v angličtině i v indonéských a malajských jazycích. Časopis Sipatahoenan je publikován každý duben a říjen. Tento časopis se věnuje nejen indonéským vědcům, kteří se obávají mládeže, sportu, zdraví a vzdělávacích studií, ale také vítají u vědců jihovýchodních asijských zemí a po celém světě, kteří se starají a sdílejí se s mládeží, sportem, zdravím, zdraví, a vzdělávací studia obecně.

Časopis Sipatahoenan je věnován, ale nejen, vzdělávání mládeže, sportovní vzdělávání, výchova ke zdraví a jakýkoli nový rozvoj a pokrok v oblasti mládeže, sportu a výchovy ke zdraví. Rozsah našeho časopisu zahrnuje: (1) rozvoj mládeže a národního státu; (2) sportovní a národní postavy; (3) kvalita zdraví a lidských zdrojů; (4) vzdělávání mládeže a národní stát v budoucnu; (5) sportovní vzdělávání a bojový duch národního státu; (6) výchova ke zdraví a houževnatost národního státu; a (7) Mládež, sportovní a Helath vzdělání v souvislosti s rozvojem sociálního zabezpečení.

Od začátku roku 2016 byla webová stránka Sipatahoenan Journal migrována do programu OJS (Open Journal System) na: www.časopisy.Mindemas.com/index.PHP/Sipatahoenan. Konvenční e-mailová adresa pro odesílání článků je však stále schopna: Sipatahoenan.Journal@gmail.com a Mindmamy.časopisy@gmail.com

Honai

The Honai Journal je publikován každý květen a listopad. Tento časopis se věnuje nejen indonéským vědcům, kteří se obávají vzdělávacích, sociálních, politických a kulturních studií, ale také vítáni u vědců jihovýchodních Asie a po celém světě, kteří se starají a sdílejí se s výše uvedeným tématem obecně.

The Honai Journal je věnován, ale nejen, vzdělávací, sociální, politické a kulturní záležitosti a jakýkoli nový vývoj a pokrok v oblasti těchto záležitostí. Rozsah našeho časopisu zahrnuje: (1) vzdělání a budování národních charakterů; (2) politické, sociální a kulturní záležitosti; 3) historie vzdělávacích, sociálních, politických a kulturních záležitostí; (4) vzdělávací, sociální, politický a kulturní rozvoj v souvislosti s národním státem sociální péče; (5) věda, technologie a společnost v souvislosti se vzdělávacím, sociálním, politickým a kulturním rozvojem; a (6) náboženství a filozofie v perspektivách vzdělávacího, sociálního, politického a kulturního kontextu.

Od prvního vydaného, ​​The Honai Journal je založen na programu OJS (Open Journal System) na: www.časopisy.Mindemas.com/index.PHP/HONAI. Konvenční e-mailová adresa pro odesílání článků je však stále schopna: Mindamas.časopisy@gmail.com

Historia

Historia: Jurnal Kajian Sejarah di Nusantara Dan Dunia (Journal of Historical Studies in Indonésian/Malay Advipelago a The World). Tento časopis s Print-ISSN 2621-8011 a online-ISSN 2621-802X bude nejprve zveřejněn 27. prosince 2018. The Historia Journal byl spravován a publikován Mindou Masagi Suci, vydavatelstvím vlastněný Aspensi (Asociace indonéských vědců historie) v Bandungu v Západní Javě v Indonésii.

The Historia Journal je publikován každý prosinec a červen. Tento časopis se věnuje nejen indonéským vědcům, kteří se obávají historických studií, ale také vítají u vědců jihovýchodních Asie a po celém světě, kteří se starají a sdílejí se související s výše uvedeným tématem obecně.

Historia Journal je věnován, ale nejen, historii vzdělávacích, sociálních, politických a kulturních záležitostí a jakýkoli nový vývoj a pokrok v oblasti těchto záležitostí. Rozsah našeho deníku zahrnuje: (1) historii národního státu a jeho budování postav; (2) historie politických, sociálních a kulturních záležitostí; 3) historie vzdělávacích, sociálních, politických a kulturních záležitostí; (4) historie vzdělávacího, sociálního, politického a kulturního rozvoje v souvislosti s národním státem sociální péče; (5) historie vědy, technologie a společnosti v souvislosti se vzdělávacím, sociálním, politickým a kulturním rozvojem; a (6) Historie náboženství a filozofie v pohledu vzdělávacího, sociálního, politického a kulturního kontextu.

Od prvního vydaného, ​​Historia Journal je založen na programu OJS (Open Journal System) na: www.časopisy.Mindemas.com/index.PHP/HISTORIA. Konvenční e-mailová adresa pro odesílání článků je však stále schopna: atriwusidna@gmail.com

Mimbar Pendidikan

Mimbar Pendidikan: Jurnal Indonesia Untuk Kajian Pendidikan (Indonéský časopis pro vzdělávací studia). Tento časopis s Print-ISSN 2527-3868 a online-ISSN 2503-457X byl poprvé vydán 11. března 2016 a byl vydán každý březen a září. The Mimbar Pendidikan je nový časopis z The Old Journal s podobným názvem, který byl publikován od roku 1995 do roku 2005. Tento časopis se věnuje nejen indonéským vědcům, kteří se zabývají vzdělávacími studiemi, ale také vítají u vědců jihovýchodních Asie a po celém světě, kteří se starají a sdílejí se týkající se vzdělávacích studií obecně.

Časopis Mimbar Pendidikan je organizován přednášejícím vývojářského týmu UPI (Indonésie University of Education); a publikoval UPI Press v Bandung, West Java, Indonésie. Články publikované v Mimbar Pendidikan Journal lze psát v angličtině i v indonéských a malajských jazycích.

Journal Mimbar Pendidikan Journal je věnován, ale není omezen na základní vzdělávání, střední vzdělávání, vysokoškolské vzdělávání, vzdělávání učitelů, speciální vzdělávání, vzdělávání dospělých, neformální vzdělávání a jakýkoli nový rozvoj a pokrok v oblasti vzdělávání. Rozsah našeho časopisu zahrnuje: (1) výuku jazyka a literatury; (2) sociální vědy a humanitní vzdělávání; (3) sportovní a zdraví; (4) ekonomika a obchodní vzdělávání; (5) matematické a přírodní vědecké vzdělávání; (6) odborné a inženýrské vzdělávání; a (7) výtvarné umění, tanec, hudba a design vzdělávání.

Konvenční e-mailová adresa pro odesílání článků je: subiandi@UPI.Edu a Mindmamy.časopisy@gmail.com

nejlepší, brusky, malé, kompaktní, velké, levné

Jaký je nejlepší mlýnek na pařezy? (2023) Komerční a rezidenční jednotky

Pokud si něco koupíte prostřednictvím našich příspěvků, můžeme získat malou provizi. Přečtěte si více zde.

Řezání stromů se zcela uvolní prostor. K vyrovnání půdy potřebujete mlýnek na pahýl a zbavíte se pařezů. Ne všechny broušení pařezů však mohou splnit vaše očekávání a některé jsou zápasem dotyčného pařezu. Naši odborníci vybrali ty nejspolehlivější, které se mohou bez problémů zbavit pařezů.

Recenze horních broušení pařezu

Detail K2 OPG888E

Detail nástroje K2 OPG888E STUMP je napájen motorem Kohler 14 HP, který je dodáván s komerční tříletou zárukou. Pařez na strom nebude zápas pro vysokorychlostní čepele 3600 ot / min. Dual Direct V-Belt Drive a Electric Start způsobí, že tento pahýl mlýn na pahýl, který lze snadno spustit a rychle se manévrovat s manévrem.

Detail K2 OPG888E spočívá na kolach ATV, která zvládne hrubý terén pro širší rozsah řezání a nastavení napětí EZ je, jak název napovídá. snadno použitelné.

Co se nám líbí

 • Výkonný motor Kohler
 • 3letá komerční záruka
 • Pro 2Dual Direct V-Belt Drive
 • ATV kola
 • 12 řezaček karbidu
 • EZ napětí pásu
 • Elektrický start

Prunčí pařez dosko 200

Je to drahé, ale mlýn na pahýl dosko 200 je miniaturní, ale výkonný model, který zvládne odstranění pařezů stromů a také možnosti plné velikosti. Je to jeden z nejrychlejších a nejnovějších modelů tam a je to ten, který naši odborníci doporučují pro odstranění mimo pracoviště.

Provoz vyžaduje pouze jednu osobu a je poháněn 4-cyklem OHV Honda GX200, díky kterému je stejně dobrý jako některé komerční brusky. Rozloučit se s nechtěnými pařezami, protože mlýnek má těžký startér zpětného rázu, který se jednotku zvedne a pohybuje se rychle a efektivně.

Co se nám líbí

 • Čistič vzduchu s duálním filtrem
 • Výkonný motor Honda
 • Nejlepší malý mlýnek na pařez
 • Přenosná a kompaktní mlýn
 • Systém počátečního zpětného rázu
 • Operace jedné osoby
 • Hodí se do těsných prostorů

DK2 Grender Grinder

Pokud chcete přesný řezací výkon, pak je model DK2 jedním z nejlepších broušení pařezu. Nejenže je přesná, ale tato jednotka je také vysoce efektivní. Systém pohonu přímého pásu eliminuje jakékoli sklouznutí, takže řezací kolo píchavého pařezu vyhladí zbývající pařez v žádném okamžiku.

Plynu poháněný DK2 Stump Grinder Jednotka pracuje s motorem Kohler 14 hp, který poskytuje řeznou rychlost 3600 ot / min. Jednotka DK2 zahrnuje vhodné bezpečnostní vybavení s nákupem, jako je ochrana ucha, bezpečnostní brýle, aby se zabránilo štěpkům dřeva, pracovní rukavice a olejová láhev.

Co se nám líbí

 • Bere v úvahu bezpečnost uživatelů
 • Nákladově efektivní model
 • Snadno se rozdrví skrz pařezy
 • Ideální nástroj pro majitele domů i pracovníky
 • Kohler 14 hp motor
 • Kolíky s dvojitým uzamykatelným závěsem
 • 9 přímých zubů karbidu
 • ATV pneumatiky 3600 ot / min
 • Výška řezání dvanácti palců nad zemí
 • Devět palců hloubky řezání pod zemí

Toro 22602

Toro 22602 má řezací kolo s vyměnitelnými zuby brusky, které prodlužují život a použití pařezu pro odstranění pařezů do budoucnosti.

Stroj je dobře vyvážený, což znamená, že existuje menší úsilí potřebné k „svalu“ nebo tlačení stroje dopředu z vaší strany, aby manévroval řeznou hlavu. Grinder funguje dobře na všech typech pařezů a má výtahové rukojeti pro a mimo zatížení.

Mezi držadlem a rámem mlýnek na pařezu jsou také umístěny gumové těsnění, které pomáhají s absorpcí vibrací. Výrobce se může pochlubit jedním z nejhladších zážitků z řezání, které můžete získat na trhu s 22602.

Co se nám líbí

 • Dobře vyvážený model
 • Ergonomická rukojeť
 • Řezací kolo vyměnitelnými zuby brusky
 • Jednotka procházky
 • Gumová těsnění
 • Snadné zatížení a vypnutí
 • Odstředivá spojka
 • Motor Honda GX390

Průvodce kupujícím kupujícího pařezu

Nejlepší mlýnek na pařezy bude záviset na tom, kolik pařezů potřebujete nástroj pro řešení, ať už potřebujete přepravovat jednotku na místo. Náš tým pro zpracování dřeva zúžil nejvyhledávanější funkce nejlepších modelů.

Velikost a přenositelnost

Shump Groundders jsou k dispozici v několika velikostech. Menší jednotky mohou být provozovány s relativně lehkostí ve srovnání s jinými modely, které jsou větší, a je velmi snadné je přepravovat. Menší brusci se podobají trávníkům a naši odborníci doporučují více kompaktnější brusky pro menší pařezy.

Malé jednotky jsou také ty, které mnozí v našem týmu upřednostňují pro základní odstranění pařezu doma. Pro komerční použití by naši dřevařní pracovníci doporučili střední až velké pařezy, zejména pokud pracujete s silnějšími pařezy stromů.

Kompaktní mlýnek na pařez je také lepší volbou pro přenositelnost. Někteří mají zvedací kliky a kolíky, které pomáhají uživatelům přepravovat mlýnek na pařez na az pracoviště.

Svislý nebo vodorovný mlýn?

Uživatelé by také měli zvážit typ mlýnek na pařezy, který pro svůj účel nejlépe funguje. Po několika recenzích mlýnek na pařezy mají naši odborníci pocit, že jsou obvykle klasifikovány do 2 kategorií. vertikální a horizontální brusky pařezu.

To neznamená, že pásové brusky jsou umístěny svisle nebo vodorovně, ale čepele jsou spíše ty, které jsou směrové. Většina pásových brusek dostupných na trhu je svislá, což znamená, že pracují s vertikální konfigurací čepele s rámem spočívajícím na dvou kolech.

Horizontální jednotky fungují shora, ale jsou méně běžné, protože mohou být méně efektivní než vertikální modely.

Kromě čepele můžete také zvážit, zda chcete model procházky, který patří mezi nejběžnější pro průměrného člověka, nebo otravu stopa.

Jednotky procházky, známé také jako broušení pařezu řídítek, jsou provozovány tlačením jednotky prostřednictvím vestavěných držadel, podobně jako na trávu. Tento typ je vynikající pro nežádoucí stromové pařezy, které většina majitelů domů vidí na jejich dvoře. Je to ručně ovládaná mlýnka pařezu, což znamená, že nemá všechny funkce, které by měl pokročilejší model.

Mlýnka na pahýl je ten, který lze ovládat pomocí dálkového ovládání nebo ovládacího panelu. Na tomto typu mlýnky na pařezy lze upravit funkce včetně rychlosti. Většinu času sledují pásové brusky automaticky upravit SPED a může vám opravdu pomoci vyhnout se vážným zraněním.

Výkon motoru

Motor na nejlepší mlýnek na pařezu musí být silný a snadno spuštěn. Motory Honda a Kohler najdete asi 14 hp [1] s průměrem 3600 ot / min v průměru. Některé tvrdohlavé pařezy je obtížné odstranit, proto náš tým doporučuje jít na vysoce výkonný model. Pokud tak učiníte, je to obzvláště důležité, pokud máte ošetinec pařezů, protože nebudete muset vyvíjet tolik úsilí.

Nepříjemný mlýnek na pařez bude trvat více času na broušení pařezů nežádoucích stromů a uživatelé budou muset být kreativní a vyzkoušet různé techniky. Mrpína s vysokým výkonem je bezproblémová.

Mějte na paměti, že pásové brusky potřebují hodně energie, proto jsou poháněny plynem. Ujistěte se, že jste příležitostně provedli správnou údržbu, abyste zajistili dlouhověkost motoru.

Řezací kapacita

Řezací kapacita je řez, který může jednotka provádět nad a pod zemí. Rozsah řezací hlavy určí účinnost jednotky. Proč je důležitá hloubka řezání pod zemí? Náš dřevozpracující tým říká, že odstranění pařezů je více než odstranění toho, co vidíme na povrchu. Existují pařezy, které mají své kořeny neporušené a snaží se opětovné opětovné.

Výše uvedená kapacita je eliminace skutečného pařezu nebo toho, co vidíte na úrovni země. Potřeba řezání každého člověka bude jiná a nejlepší možnosti jsou ty, které mohou úkol dobře vykonávat.

Členové našeho týmu navrhují úroveň řezání pod zemí devět až dvacet palců do hloubky, aby se vypořádaly s většinou úkolů. Pokud jde o výše uvedený rozsah, doporučujeme jít do deseti až dvacet čtyři palců. Pamatujte, že řetězová pila může být použita v tandemu s mlýnkem pařezu, která pomůže procesu broušení snížit pařez dolů na velikost.

Brzda kol

Brzda kol je funkce na mlýnku na pařezu, která zastaví kolo, aby se zabránilo zranění uživatele nebo poškození vlastní integrity. Toto je důležitá funkce z hlediska bezpečnosti, stejně jako brzda bubnu, která udržuje jednotku na počátečním místě, zatímco se během operace otočíte a manévrujete. Mějte na paměti, že vylepšený systém brzdění bubnu vás může stát více peněz, což nás přivádí do další sekce.

Cena a záruka

Bohužel, dokonce i rozpočtové pařezy jsou nákladné jednotky. V závislosti na vašich potřebách nemusíte potřebovat nejdražší jednotku, kterou značka nabízí. Naši odborníci říkají, že skvělý způsob, jak ušetřit peníze, je koupit to nejlepší pro vaše potřeby.

Například existují jednotky se startem snadné napájecí páky a nastavitelnou řídítkou, díky níž je mlýnek vhodný pro lidi všech výšek. Pneumatické pneumatiky a pneumatiky knobby dávají plynulejší operaci, která je mnohem stabilnější. Existuje spousta funkcí, které můžete hledat. pokud jste ochotni zaplatit cenu.

Záruka je něco, co by se uživatelé nikdy neměli vzdát. Naši odborníci na dřevo mají pocit, že pro tak drahou investici je potřebná dlouhá záruka. Ano, pařezová bruska má vydržet, ale nikdy nevíte, kdy byste se mohli narazit na nějaké potíže. Chcete se ujistit, že jste zakrytí pro případ, že by se něco pokazilo.

Zkontrolujte, jak dlouho je doba záruky a zda je náhradní díly snadno nalezeno. Ušetří vám mnoho bolestí hlavy, pokud je jednotlivé komponenty snadno zdroje. Standardní záruka je 1 rok, ale náš tým navrhuje hledat mlýnek na pahýl, který má záruční dobu nejméně 3 roky.

Dalším tipem, který má náš tým zpracování dřeva, je nekoupit jednotku přímo. Někteří mohou být financováni a někdy má dokonce smysl pronajmout jednotku místo toho.

Výhody broušení pařezu

Proč potřebujete mlýnek na pahýl? Jak jsme řekli, je to drahá investice, která nemusí mít smysl pro každého. První výhodou broušení pařezů je, že se mohou zbavit očí uprostřed vašeho dvora a mohou dokonce zachovat zbytek vašeho dvora, pokud byl strom nemocný. Odstranění pařezu na jeho kořeny s mlýnkem pařezu zabrání šíření nemoci.

Jakmile je pařez odstraněn, umožňuje také snadnější údržbu a expanzi na zahradě. Nemluvě o tom, že zbavení pařezu udělá hodně pro terénní úpravy a posílení vzhledu vašeho dvora. Díky tomu bude všechno vypadat čistší a hezčí.

Pařez je velmi zřejmou překážkou uprostřed dvora, ale stále to může být nebezpečí zakopnutí. Vždy to bude ve způsobu trávníku a může dokonce zabránit tomu, aby vaše děti a domácí zvířata v běhu ve vašem oploceném majetku běhaly.

Pařez se může také zdvojnásobit jako chov a domov pro škůdce a nemoci, které by se mohly rozšířit do jiných částí vašeho dvora. Pokud máte pařez odstraněn, je pravděpodobné, že už nechcete, aby tam strom rostl, ale pokud pařez úplně neodstraníte, pak by strom mohl růst zpět. To vše jsou potenciální problémy, kterým byste mohli čelit, ale mít ošetilku o pařezu vás z těchto problémů zbaví.

Broušení pařezu je také mnohem lepší způsob, jak odstranit pařez ve srovnání s chemickým odstraněním, protože je mnohem efektivnější a bezpečnější.