Cliff Bleszinski: Chat s mužem se zlatou řetězovou puškou. Řetězová pila války

Cliff Bleszinski: Chat s mužem se zlatou řetězovou puškou

Autor: John Saavedra | 19. srpna 2016 |

  • (Otevře se na nové kartě)
  • (Otevře se na nové kartě)
  • LinkedIn (otevře se na nové kartě)
  • E.mail (otevře se na nové kartě)

| Комментарии и мнения владелцев Count: 0

Po vývoji Unreal Tournament a Gears of War máte skvělý dědictví střelby. Proč pro vás byli právníci v Lawbreakers?

AD. obsah pokračuje níže

CB: Byl jsem v důchodu a právě jsem se opravdu znudil. Po šesti měsících [odchodu do důchodu] jsem se probudil uprostřed noci a jen jsem psal nápady do notebooku. Vzhledem k tomu, že Gears byl třetí osobou, založený na krytí a měl jsem kampaň, chtěl jsem se jen vrátit k slovesům první osoby, která vedou k okamžikům. To je cíl hry: nechat hráče vymyslet boj proti tak, jak chtějí.

Jaké lekce jste přinesli z minulých her do právnic?

Stejně jako já miluji rychlostní stupeň, podíváte se na to, kam jdou hry třetích osob a oni jdou stále více řízeny animací, do té míry, že pokud hrajete zápas a zabijete, budete vinit hru A animace, a ne vy. Zatímco v [Lawbreakers], nenecháme animaci řídit hraní.

Lawbreakers předpokládá svět plný gravitačních anomálií. Když jste vytvářeli koncept hry, podívali jste se na jakoukoli vědu o sci-fi nebo v reálném životě?

Hodně z toho. Pro mě osobně, pokud jde o gravitační věci, přišlo před osmi nebo devíti lety. V letadle jsem byl schopen udělat nulu-g, který dělá paraboly. Stoupá v úhlu 45 stupňů a pak dolů. Říkají tomu „zvracení komety.“Ráno se zblátíš, necháš to na tom. Až příště pronajmeme letadlo, přineseme vám kluci.

A ty jsi jezdil v té věci?

AD. obsah pokračuje níže

to jo. Je to turistická věc. Pocit nulové gravitace je něco, na co nikdy nezapomenu. Je to něco jako být pod vodou bez tření. Říkají vám, když zasáhneme Zero-G, netlačte se, protože neexistuje žádná voda, která by vás zpomalila. Zasáhnete hlavu na strop. V podstatě strop tohoto 747, který jde 400 mil za hodinu, a já na to chodím a vodní globule se probíhají a chytá mi v ústech. Je to docela šílené úžasné.

Zní to, jako bys udělal trochu „vývoje metod“ pro porušení právníků.

Je to, jako bych tam seděl a přemýšlel: „Co dělám v životě, které ovlivňují hru, na které mohu pracovat za pár let, pokud to v té době stále dělám?“Moje žena a já jsme šli do Portorika a nedávno jsme udělali bioluminiscenční zátoku.“. A rezervovali jsme si to během nového měsíce, kde to bylo, tak tma. Jsme na biologické zátoce a vy držíte ruku do vody a házíte ji. A měli jsme průsvitné kajaky, takže to vypadalo jako hvězdné pole, které jdou pod námi.Pak to pršelo v polovině a byl to jen my venku a celá věc se jen rozsvítila. Je to jako věci typu James Cameron Avatar. To byla jedna z dalších zkušeností a já jsem byl rád.

Takže jste tedy dobrodruh?

Ne tolik, jak byste si mysleli. Střediska musí být opravdu dobrá. Jsem zkažený sprat, abych byl upřímný. [Arjan Brussee, spoluzakladatel Boss Key,] je jako: „Měli byste dělat tuto věc v Africe, kde žijete ve stanu.“A já se líbí:“ Ne.“

AD. obsah pokračuje níže

Cliff, v předchozím rozhovoru s Destructoidem jste zmínil, že jste si mysleli, že jste skončili s hrami po opuštění Epic. Co tě nakonec přimělo vrátit se?

Jaký je dobrý způsob, jak to uvést? Bylo dobré, aby se mé manželství vrátilo do práce. Na konci dne bychom měli večeři a moje žena se zeptala: „Jaký byl tvůj den?“A neměli jsme o čem mluvit.“. Nyní, když se vrátím domů, rád jsem: „Ach můj bože, měl bys vidět tento nový koncept umění. Podívejte se na celou tuto věc!“A je jako:“ Ach, měl bys jí dát fialové vlasy!“Nebo přijde a hraje hru se mnou. Jsme velký herní pár. Jde o kamarádství.

Epic vypadá, že jsou nyní na skvělém místě, ale před několika lety jsem tam mohl něco postavit a já bych si v kanceláři dostal nějakého unaveného vývojáře se složenými zbraněmi: „Nekupuji to.“Všechno je v popravě.“. Je to jedna z těch věcí, kde jsem se obával, že lidé jen některé z mých nápadů dělají, protože je to jako: „Gee, prosím, nezbavte se mě mě! To je skvělý nápad, kámo!“Ale obklopil jsem se takovými drzými zajímavými potenciálními zákazníky [v Boss Key], že je musím prodat za každou myšlenku.

Nikdy bych si nemyslel, že byste měli těžký čas, zvláště od doby.

Musíte znovu vydat tento respekt. Musíme zkontrolovat naše ega u dveří a začít znovu, což je to, co děláme druh.

Měli jste šanci se podívat na to, co Microsoft dělá s Gears of War 4?

AD. obsah pokračuje níže

to jo. Hrál jsem beta. Vypadá to dobře. Jen umírám, abych viděl, jaké věci jsem se postavil na Rodda [Ferguson], když jsem se vrátil na Epic, vlastně se zasekl kolem.

Jo, na to jsem byl zvědavý. Vlastně jste si všimli něco, co bylo vaše?

No, JD je Marcusův synem.

To byl váš nápad?

Bylo to společně naše, protože když to byl Lee Perry, Rodd a já, Gears byl o spoustě věcí. Motorová pila yada yada, ale je to také o otcovství a rodičovství a rodině. Delta Squad byla v podstatě rodina.

Gears of War 4 má tento aspekt Star Wars: The Force Awakens, kde jde o předání franšízy další generaci.

Poslední z nás epizoda 8 Recenze: Tato kapitola funguje lépe jako videohra

AD. obsah pokračuje níže

Přesně. Mám pocit, že se Marcus může objevit pravděpodobně později ve hře, a nejprve uslyšíte hlas. Uvidíme, co s tím dělají. Jsem zvědavý, kam berou tyto nepřátele roje/locust. Mělo by to být zajímavé.

Řekl jsi, že Hideo Kojima vás požádal, abyste s ním přišli na tichém kopci, a řekl jsi ne. Myslím, že citát byl něco, jako bys se cítil, jako bys to šukal. Mohl byste se tím vypracovat?

Miluji hrůzu. Miluji hororové filmy. Miluji dobrou hrůzu. Následuje, je jedním z nejlepších hororových filmů za posledních 10 let. Horor je o jemnosti a načasování a stimulaci. Skokové děsivé jsou snadné. Hororové hry jsou tak těžké vyrobit, protože rád říkám, že se nemůžete lechtat. Co si myslíte, že je děsivé? Lidé to považují za děsivé?

Také rád dělám nové světy a nepracuji ve stávajících věcech. Jediná IP, kterou bych kdy zvažoval, že to není naše, by byla Firefly, protože si myslím, že by to byla skvělá hra. Dělat kosmický boj a na střelbě první osoby na divokém západě.

Mám velkou úctu k Kojimě. V průběhu let se nějak stává dobrým přítelem, což je opravdu divné. Vlastně jsem musel udělat projev v PAX před pár lety na 20. výročí kovového vybavení. Právě jsem se do toho dostal a rád jsem: „Dobře, ten chlap je jedním z mých hrdinů. To je divné.“Je v pohodě. Jeden z těchto dnů se chystáme obejít karaoke spolu.

Vy děláte karaoke spolu?

Gears of War 3 vezme řetězovou pilu do dubna, vydání očí

Ti z vás, kteří chtěli pokračovat v dobrodružstvích Marcus Fenix ​​a Pals v dubnu 2011, budou dnes ráno trochu zklamaní, protože Microsoft Curbstomps naši naději s touto novinkami. Možná si uvědomil, že jejich exkluzivní sestava podzimu byla trochu štíhlá, softwarový gigant se rozhodl přesunout „trojka“ na nespecifikované datum blíže k svátkům. Samozřejmě by mohly existovat spekulace, že hra není prostě připravená, ale prohlášení Microsoft do značné míry říká, že se jedná o marketingové rozhodnutí:

Gears of War 3 slibuje, že bude největším spuštěním zábavy roku 2011, “čte prohlášení Microsoft. „Týmy v Microsoft Game Studios and Epic Games dosud odvedly skvělou práci, která na jaře 2011 na jaře 2011 vydala název pro vydání. Rozhodli jsme se však přesunout spuštění Gears of War 3. až do podzimu 2011, abychom z něj udělali titul markýzy pro prázdninovou sezónu.

Právě když jsme si mysleli, že se Microsoft naučil šířit své tituly, tato představa se přeruší. I když je nemůžu obviňovat za to, že chtěli velkou hru, která by šilli kolem prázdnin. Hlavy Gears mohou získat svou opravu s novou řadou, pokud jsou opravdu vyprahlé, ale pro nás ostatní je určitá trpělivost v pořádku. Takže jakýkoli názor na zprávy? Přejete si, aby Microsoft jen kousl kulku a uvízl s dubnem?

Napsáno

Mitch

Mitch@GamerSushi.com: @mi7ch Gamertag: Lubeius PSN ID: Lubeius Steamid: Mister_L Origin/EA: LUBE182 V současné době hraje: PUBG, Rainbow 6: Siege, Assassin’s Creed: Origins, Total War: Warhammer 2

Myšlenky na „Gears of War 3 vezme řetězovou pilu do dubna, uvolnění očí padá“

To je podle mě v pořádku, protože mi dává čas získat 360 a dohnat hry jako Halo Reach, Mass Effect 12 a Gears of War 12! Vaše bolest, můj zisk. Díky Microsoft!

„Rozhodli jsme se přesunout spuštění Gears of War 3. až do podzimu 2011, abychom z něj udělali titul markýzy pro prázdninovou sezónu.„Překlad: Toto je jediná hra„ Hardcore “, kterou máme na sváteční břidlici pro příští rok mezi hrami Kinect Games. Dělám si samozřejmě srandu, ale jen trochu. Jako fanoušek Die Hard Sega vám mohu říct vše o tom, jak vkládat tuny peněz, úsilí a naděje do periferního sklonu.

cliff, bleszinski, chat, mužem, zlatou

Správně, protože víte, jaro není vhodný čas na vydání hry, protože pak lidé budou mít letní dovolenou poté, během níž budou mít spoustu času na hraní hry. Dumbasses. Opravdu nechápu, proč se vydavatelé her nezměnili na skutečnost, že prázdninová sezóna se zapadne do hry, nemluvě o jiném zboží! Důvod, proč Red Dead Redemption pořídil, bylo to, že to byla do značné míry jediná hra vydaná na prahu jara a léta. No tak chlapi! Raději bych všechny vydavatelské vydávání vyvolalo na jarní a letní vydání než na podzim! To prostě dává smysl; Budu mít více času na hraní všech her přes letní dovolenou! No, pravděpodobně si jen pronajímám rychlostní stupeň 3 b/c, nejsem obrovský ozubená zařízení. Stále jsem trochu zklamaný, že se to všechno ztratí v chaosu prázdnin. A není MW3 naplánován na podzim 2011? To je nějaká strmá konkurence i když když vidím, jak mnoho lidí nenávidí MW2, mám pocit, že Gears 3 by se ve skutečnosti mohla pořídit dobře.

Přestože je zklamaný, vidím zdůvodnění. Dragon Age 2, Dead Space 2, Bulletstorm, Portal 2, Crysis 2, Ghost Recon, Bodycount, Brink a Fear 3 všichni vyšli ve stejné čtvrtině. Nechápu, jak by chtěli uvolnit jeden ze svých velkých hitterů kolem těchto her a ne příliš dlouho poté, co lidé vybojovali peníze na hry Q4.

@ SK Beans Gears 3 rozdrtí všechny tyto hry. Toto je jedna z předních franšíz Microsoft, série, která motivovala mnoho lidí k nákupu svých 360 na prvním místě. Žádný vážný 360 hráč se nebude dívat na Gears 3 na polici a poté se rozhodnout koupit Brink nebo Crysis 2. Dokonce ani velké hry na vašem seznamu nebudou mít šanci proti Gears 3 (omlouvám se ventilátory ventilu). Kromě toho, do původního dubnového datu vydání, většina hráčů již dokončí hry, které dostali z prázdnin, a vyměnili je, aby umístili předobjednávku na ozubené kola.

Po nějaké debatě s několika lidmi si myslím, že tento krok je vyplnit velkou díru, kterou má Microsoft ve své podzimní prázdninové sestavě. Žádná bajka, žádná halo Vím, že něco bude oznámeno od této chvíle, ale zatím není nic, co by si zavěsilo klobouk.

[Quote Comment = ”13767 ″]@ SK Beans Gears 3 rozdrtí všechny tyto hry. Toto je jedna z předních franšíz Microsoft, série, která motivovala mnoho lidí k nákupu svých 360 na prvním místě. Žádný vážný 360 hráč se nebude dívat na Gears 3 na polici a poté se rozhodnout koupit Brink nebo Crysis 2. Dokonce ani velké hry na vašem seznamu nebudou mít šanci proti Gears 3 (omlouvám se ventilátory ventilu). Kromě toho, do původního dubnového datu vydání, většina hráčů již dokončí hry, které dostali z prázdnin, a vyměnili je, aby umístili předobjednávku na ozubené kola.[/QUOTE] Uvědomuji si to, ale stále je to trh, proč jít na toto okno, když můžete získat otevřený prostor na podzim (Poznámka na podzim, ne zima, když se stane herní hovno)?

V koalici jsem hrál Gears of War 4 a nemohu přestat myslet na zbraně řetězové pily

Je Gears of War nejlepší věc vůbec? Navštívil jsem koalici, abych to zjistil!

října čtvrtá splátka franšízy Gears of War konečně zasáhne Xbox One a Windows 10 PC jako titul Play kdekoli. Minulý týden jsem měl tu čest navštívit koalici, která dělá hry Gears a nahlédnout do kampaně a Horde Mode 3.0. Také jsem si musel povídat s Rod Fergussonem, hlavou koaličního studia o hře a motivaci pokračovat v ságu.

Proto jsem z této hry nadšený i pro ty, kteří nikdy nezažili franšízu. Zvažte Gears of War 4 za nový začátek a já vám řeknu, proč byste to měli zkontrolovat.

Rozhovor s Rod Fergussonem

V tomto desetiminutovém rozhovoru naplněném mým skutečným hraním se ptám Rod na humor rychlostních stupňů, na výzvy při zpřístupnění této hry pro nové hráče a potenciál pro film Gears po silnici. Nenechte si to ujít!

Spuštění přívěsu

Premiering Today je oficiálním spuštěným přívěsem pro Gears of War 4. Pro ty v u u.S. Můžete to také chytit na dnešní pondělní noční fotbalové hře, takže dávejte pozor!

Koalice

Abych byl upřímný, považoval bych se za nováčka, pokud jde o Gears of War. I když mám přátele, kteří přísahají na režimy online kooperace, a začal jsem hrát na Ultimate Edition na Xbox a PC, moje zkušenost s komunitou je mnohem omezenější. Proto jsem byl nadšený, když jsem se dozvěděl, co bych mohl minulý týden ve koaličních studiích ve Vancouveru v Kanadě. Je zřejmé, že k této hře musí být něco, co má tolik oddaných fanoušků, včetně těch, kteří zdobívají symboly a odznaky hry s tetováním (viz kampaň Gears Ink).

Dva dny jsem musel hrát kampaň Gears of War 4 a mnoho herních a versus režimů hry. Během této doby jsem se také mohl posadit s vývojáři hry jako Otto Ottoson (Lead Multiplayer Producer), Beau Breannan (Lead Multiplayer Software Engineer), Mike Rayner (technický ředitel), Matt Searcy (hlavní kampaň) a Studio) Hlavní prut Fergusson. Prostřednictvím těchto rozhovorů jsem se dozvěděl o tom, co jde do toho, aby se hra stala, výzvy při dodání takové hry s vysokými očekávání.

Gears of War 4. nový začátek

To, co dělá Gears of War 4 zajímavé pro sebe, je, zatímco to pokračuje v trilogii. i když o 25 let později. hra odstartuje novou generaci ve vesmíru Gears. Nyní je to desetiletí po skončení války s Locust a Sera (domovský svět v ozubených kolech) je zbaven imulze, který a zároveň způsobuje problémy (přinejmenším) také poskytovalo energii pro obyvatele planety obyvatelům planety.

Co se stalo s Marcusem Fenixem? Je koalice uspořádaných vlád (COG) stále kolem a co se stalo s rychlostními stupni?

Pokud jste veteránem franšízy Gears, vše výše uvedené se zabývá v Gears of War 4. Pokud jste nikdy nehráli, nebojte se o to všechno, jak je to vysvětleno v prolog a během hry kampaně. To je to, co mi připadalo osvěžující ohledně hraní Gears 4 jako nového hráče, kterého jsem nikdy necítil na místě. Součástí toho je kvůli novým postavám, jako je JD (Marcusův syn), Del (nejlepší přítelkyně JD) a Kait (ženská hrdinka, jejíž matka zmizela). Ty jsou pro všechny ve vesmíru Gears nové a odstartují to, co bude pravděpodobně trilogií nových her ve vesmíru Gear.

Relevantní analogie by byla to, co J.J. Abrams měl co do činění s Star Wars: The Force Awakens (2015). Jistě, hardcore hvězdné války, jako jsem já, vyrazili na to, ale pokud jste nikdy neviděli původní trilogii (mimochodem jste špatný člověk), pak byste mohli sledovat tento film bez úplného kontextu a stále ho získat. Totéž platí pro Gears of War 4, kde je pro fanouškovskou základnu hodně známosti, ale více než dost na to, aby přitáhli nové hráče, kteří nikdy nezažili známé drama, které inspiruje franšízu Gears.

O 25 let později

Thrust Gears of War 4 je lidstvo na posledních nohách kvůli brutální válce s kobylkami (Gears of War 1 až 3). COG vytvořil zóny pro občany, aby žili pod konstantní ochranou. Automatizace (roboti) nahradila všechna nebezpečná pracovní místa včetně zabezpečení a konstrukce, aby se zajistilo, že program odolných repopulace neztrácí životy. COG je veden prvním ministrem Jinnem, jehož srdce je na správném místě (myslíme si), ale vládne těžkou rukou. Ne každý má rád její autoritářský styl, takže někteří lidé opouštějí osídlení. Tito lidé jsou označeni jako „outsiders“ a často se zabývají ozubenými ozubenými ozubenými zásobami.

Zatímco obě skupiny nejsou ve válce, nejsou ani zcela přátelští. Proto, když zmizí občané osídlení COG, vypadají na outsidery jako viníci.

Zatím je vše dobré. Ale stejně jako všechny dobré filmy je tření mezi ozubením a outsidery druhem McGuffin. Skutečnou hrozbou je něco neznámého, nelidského a zlověstného (aka The Swarm). JD a jeho přátelé Del a Kait jsou chyceni mezi oběma skupinami a prohledávají otce JD Marcus Fenix, legendárního solidera, který nyní žije ani s ozubením ani outsidery. Může někdo říct badass?

Tento okamžik je místem, kde se obě generace setkávají. Je docela dramatické vidět Marcuse ve věku 25 let a jsem si jistý, že fanoušci franšízy si užijí jeho důležitou roli v této hře.

COG sledujte JD, Del a Kait na Marcusovu usedlost a řekněme, že se vše pekelné přestávky uvolní.

Nový, ale známý styl

Na kampani jsem připadal vzrušující zaměření na rozpadající se spiknutí, které přechází od útoku na Cog Deebees (roboti) k nové, ale známé biologické hrozbě, která je něco jiného než kobylky (kašel, roj). Když už mluvíme o tom, Deebeové jsou docela zábavní v tom, jak útočí (ne kachny) a některé z řádků, které mechanicky štěkají, jsou mimo kontext. Toto odpojení má smysl, protože jejich mise se přesunula z policie na autoritářské vojáky, kteří chtějí zabít Marcuse. Co se trhá.

Kdybych musel provést obecnější srovnání, řekl bych, že prvky hry se podobají rezidentnímu zlu s jeho pomalým, rozpadajícím se, hrůzou a polovičním životem 2 se svým měničským herním stylem, který se cítí, jako byste hráli filmovou verzi Velké vědy- Fi thriller.

Návrhář hlavní kampaně Matt Searcy mi říká, že záměrem bylo vrátit se k pocitu původní hry. Byl jsem také šťastný, když jsem viděl, jak hra má místo fádního, zbitý pohled z předchozích her.

Searcy poznamenává, že schopnost osvobodit se od omezení původní franšízy byla pro ně osvobozující. Séra planety se nyní uzdravuje z poškození, takže se život vrací, ale ne bez kompromisu. Jedním z nich jsou velkolepé větrné bouře (zvané Windflares), které se během hry neustále objevují. Tyto obří hrozby větru a ohně vypadají jako něco z Mad Max: Fury Road (2015) a nejen že jsou děsivé, ale ovlivňují také hratelnost s výbuchem větru, který fouká stromy a listy kolem životního prostředí.Můžete cítit jejich zlověstný přístup.

Zatímco některé hry se trochu opakují.G. Neustálý příchod nových deebees hry rychle posune tón. a nepřátele. stejně jako ten pravý čas před nudou. Hra má také nějakou velmi vynucenou mechaniku e.G. Nemůžete se bloudit příliš daleko nebo objevit mnoho tajemství, takže žádná láska k otevřenému světa. Místo toho vás hra nasměruje na konkrétní, předem nařízenou cestu s malým prostorem k prozkoumání. Příběh mě nicméně zaujal a nemohu říci, že jsem se někdy stal frustrovaným i po 90 minutách hraní kampaně.

Multiplayer dobrota

Pokud existuje jedna věc, je známá Gears of War, je to kooperační a versus strana hry. Celá léta lidé hrají rychlostní stupeň online s lidmi z celého světa, vytvářejí vztahy a honí své dovednosti v režimu Horde a týmu Deathmatch.

Osobně jsem se o takovou hratelnost vždy obával. Co se tedy Gears of War 4 stala jinak, abych zmírnil mé obavy z toho, že jsem byl bez spravedlnosti?

Mluvil jsem s Otto Ottoson (Lead Multiplayer Producer) a Beau Breannan (Lead Multiplayer Software Engineer) o mých obavách a naštěstí měli správné odpovědi. GOW4 přináší vylepšené dohody na základě nějaké technologie z Microsoft Research, jehož algoritmy slibují přinést spravedlivější výsledky. Hráči nyní mají řady dovedností. Bronz, Silver, Gold, Onyx, až na Diamond. na základě vašeho skutečného herního zážitku a výkonu. Uživatelé se mohou vyrovnat až do kategorií, jak se zlepšují, a jak bude neustále odpovídat. teoreticky. proti lidem se stejnými schopnostmi.

Existují obvyklé styly hry včetně Warzone, Team Deathmatch, Dodge Ball, King of the Hill, Guardian a Arms Race. Zbrojní závod a Dodge Ball jsou nové a docela zábavné.

V závodech z Armis Oba týmy začínají stejnou zbraní (Boomshot). Pokaždé, když tým zabije tři soupeře, přesunou k další z třinácti střelných zbraní hry. První, kdo prošel všemi třinácti výhrami zbraní (končí na Boltoku). Je to zábavný způsob, jak se naučit mechaniku nových zbraní a získat pocit pro různé styly. Přechod z pistole na odstřelovací pušku a dramaticky změnit situaci.

Studio popisuje Dodge Ball jako „režim s vysokou intenzitou respawn s epickými momenty spojky“, a to proto, že můžete respawn spoluhráče, když zabijete nepřítele. Stejně jako vyhrává jedna strana, několik zabití může hru dramaticky posunout a kolo (cílem je eliminovat všechny v soupeřovém týmu).

Je zajímavé, že s hráči Gears of War 4 a hráči konzoly mohou hrát společně. Avšak vzhledem k výhodné povaze nastavení myši a klávesnice se alespoň pro online režimy nesplňují dva. PC a konzola však mohou hrát na stejném týmu, pro všechny režimy kooperace, jako je Horde 3.0 kde je nepřítel počítač. Nicméně, pokud jste chtěli uspořádat vlastní párty LAN, můžete umožnit uživatelům PC a konzoly hrát proti sobě (aka soukromé versus). PC hráči budou mít dokonce označení „PC“, když jsou uvedeny, aby informovali ostatní. Chytrý.

Horde 3.0 je místo, kde je na

Myslím, že nejzajímavější z online hry pro více hráčů je Horde 3.0. Tento kooperant pěti hráčů vás postaví proti 50 vlnám stále se vyvíjejících nepřátel s vlnou šéfů na každé desáté vlně.

Nový prvek v Horde 3.0 je výrobce, který vývojáři popisují jako „nezničitelnou 3D tiskárnu vojenské třídy“. Přemýšlejte o příkazu a dobytí, kde si musíte nejprve vybrat místo pro vaši základnu, a získáte představu. Tento styl hry promíchá strategii v reálném čase se střelcovou hrou třetí osoby a do zápasu přidává nový kreativní prvek. Budování základny na vysoké zemi vám dává výhodné místo, ale nyní jste také vystaveni strážcům (létající Deebee Drones). Výběr něčeho chráněného vám dává nějakou ochranu, ale nyní jste zranitelní vůči výbušné zbrani.

Pojďme nóbl! Gears of War také představuje stále populárnější mechanik třídních systémů: voják, skaut, těžký, odstřelovač a inženýr. Viděli jsme takové systémy používané v sérii Borderlands, kde si prostřednictvím zkušeností vyberete specialitu a úroveň nahoru. Rozdíl však s ozubenými kolami spočívá v tom, že nejste nuceni zůstat v této třídě. Inženýři mohou chytit odstřelovací pušku; těžký může běžet a dělat skautskou práci atd. Zatímco držení vaší třídy má výhody, tato flexibilita vám umožní trochu dýchat během hry. Uživatelé se mohou vyrovnat s pěti sloty dovedností a až 13 různých dovedností.

Uživatelé mohou také udělat určitou personalizaci pro kůži charakteru a zbraní i emblémy.

Našel jsem Horde 3.0 být tuna zábavy. Hrajete v týmu, máte roli (i když flexibilní, v případě potřeby) a je zde menší tlak než versus. Mapy jsou určitě náročné a způsob, jakým se úrovně vyvíjejí, vás udrží na nohou. Pro záznam jsem viděl porážku všech 50 úrovní, ale bude to obrovská výzva, aby se to pravidelně vyskytovalo (nemluvě o potřebném čase! V budoucnu cítím spoustu rozpadů. ).

Budeme hodně dělat s Horde 3.0 Když Windows Central pravidelně streamuje hru později příští měsíc na paprsku, takže zůstaňte naladěni.

Zabalit

Jako někdo nový ve světě Gears of War musím přiznat, že jsem docela nadšený z Gears of War 4. Něco z toho je také proto, že mám 4K TV s HDR a Xbox One s. Ano, Gears of War 4 je jednou z mála nových her HDR, která zasáhla a osobně viděla výsledky během mého výletu Vancouver, vše, co mohu říci, je „Wow, ne trik.‘

Kromě technického průvodce jsem si kampaň, příběh a dostupnost pro nové uživatele, jako jsem já, do franšízy důkladně užil kampaň, příběh a přístupnost pro nové uživatele, jako jsem já. Budu zvědavý, jak v nadcházejících týdnech hrají ostatní, včetně našeho vlastního Jez Cordena, ale prozatím mohu říci, že to konečně dostanu.

Vše, co chci udělat, je hrát Horde 3.0, Slyšte Marcusovu štěrkovou žertování a možná řetězová pila několik rojů s uspokojením. Počítej se mnou!

Získejte zpravodaj Windows Central

Všechny nejnovější zprávy, recenze a průvodce pro Windows a Xbox Diehards.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let.

V koalici jsem hrál Gears of War 4 a nemohu přestat myslet na zbraně řetězové pily

Je Gears of War nejlepší věc vůbec? Navštívil jsem koalici, abych to zjistil!

října čtvrtá splátka franšízy Gears of War konečně zasáhne Xbox One a Windows 10 PC jako titul Play kdekoli. Minulý týden jsem měl tu čest navštívit koalici, která dělá hry Gears a nahlédnout do kampaně a Horde Mode 3.0. Také jsem si musel povídat s Rod Fergussonem, hlavou koaličního studia o hře a motivaci pokračovat v ságu.

Proto jsem z této hry nadšený i pro ty, kteří nikdy nezažili franšízu. Zvažte Gears of War 4 za nový začátek a já vám řeknu, proč byste to měli zkontrolovat.

Rozhovor s Rod Fergussonem

V tomto desetiminutovém rozhovoru naplněném mým skutečným hraním se ptám Rod na humor rychlostních stupňů, na výzvy při zpřístupnění této hry pro nové hráče a potenciál pro film Gears po silnici. Nenechte si to ujít!

Spuštění přívěsu

Premiering Today je oficiálním spuštěným přívěsem pro Gears of War 4. Pro ty v u u.S. Můžete to také chytit na dnešní pondělní noční fotbalové hře, takže dávejte pozor!

Koalice

Abych byl upřímný, považoval bych se za nováčka, pokud jde o Gears of War. I když mám přátele, kteří přísahají na režimy online kooperace, a začal jsem hrát na Ultimate Edition na Xbox a PC, moje zkušenost s komunitou je mnohem omezenější. Proto jsem byl nadšený, když jsem se dozvěděl, co bych mohl minulý týden ve koaličních studiích ve Vancouveru v Kanadě. Je zřejmé, že k této hře musí být něco, co má tolik oddaných fanoušků, včetně těch, kteří zdobívají symboly a odznaky hry s tetováním (viz kampaň Gears Ink).

Dva dny jsem musel hrát kampaň Gears of War 4 a mnoho herních a versus režimů hry. Během této doby jsem se také mohl posadit s vývojáři hry jako Otto Ottoson (Lead Multiplayer Producer), Beau Breannan (Lead Multiplayer Software Engineer), Mike Rayner (technický ředitel), Matt Searcy (hlavní kampaň) a Studio) Hlavní prut Fergusson. Prostřednictvím těchto rozhovorů jsem se dozvěděl o tom, co jde do toho, aby se hra stala, výzvy při dodání takové hry s vysokými očekávání.

Gears of War 4. nový začátek

To, co dělá Gears of War 4 zajímavé pro sebe, je, zatímco to pokračuje v trilogii. i když o 25 let později. hra odstartuje novou generaci ve vesmíru Gears. Nyní je to desetiletí po skončení války s Locust a Sera (domovský svět v ozubených kolech) je zbaven imulze, který a zároveň způsobuje problémy (přinejmenším) také poskytovalo energii pro obyvatele planety obyvatelům planety.

Co se stalo s Marcusem Fenixem? Je koalice uspořádaných vlád (COG) stále kolem a co se stalo s rychlostními stupni?

Pokud jste veteránem franšízy Gears, vše výše uvedené se zabývá v Gears of War 4. Pokud jste nikdy nehráli, nebojte se o to všechno, jak je to vysvětleno v prolog a během hry kampaně. To je to, co mi připadalo osvěžující ohledně hraní Gears 4 jako nového hráče, kterého jsem nikdy necítil na místě. Součástí toho je kvůli novým postavám, jako je JD (Marcusův syn), Del (nejlepší přítelkyně JD) a Kait (ženská hrdinka, jejíž matka zmizela). Ty jsou pro všechny ve vesmíru Gears nové a odstartují to, co bude pravděpodobně trilogií nových her ve vesmíru Gear.

Relevantní analogie by byla to, co J.J. Abrams měl co do činění s Star Wars: The Force Awakens (2015). Jistě, hardcore hvězdné války, jako jsem já, vyrazili na to, ale pokud jste nikdy neviděli původní trilogii (mimochodem jste špatný člověk), pak byste mohli sledovat tento film bez úplného kontextu a stále ho získat. Totéž platí pro Gears of War 4, kde je pro fanouškovskou základnu hodně známosti, ale více než dost na to, aby přitáhli nové hráče, kteří nikdy nezažili známé drama, které inspiruje franšízu Gears.

O 25 let později

Thrust Gears of War 4 je lidstvo na posledních nohách kvůli brutální válce s kobylkami (Gears of War 1 až 3). COG vytvořil zóny pro občany, aby žili pod konstantní ochranou. Automatizace (roboti) nahradila všechna nebezpečná pracovní místa včetně zabezpečení a konstrukce, aby se zajistilo, že program odolných repopulace neztrácí životy. COG je veden prvním ministrem Jinnem, jehož srdce je na správném místě (myslíme si), ale vládne těžkou rukou. Ne každý má rád její autoritářský styl, takže někteří lidé opouštějí osídlení. Tito lidé jsou označeni jako „outsiders“ a často se zabývají ozubenými ozubenými ozubenými zásobami.

Zatímco obě skupiny nejsou ve válce, nejsou ani zcela přátelští. Proto, když zmizí občané osídlení COG, vypadají na outsidery jako viníci.

Zatím je vše dobré. Ale stejně jako všechny dobré filmy je tření mezi ozubením a outsidery druhem McGuffin. Skutečnou hrozbou je něco neznámého, nelidského a zlověstného (aka The Swarm). JD a jeho přátelé Del a Kait jsou chyceni mezi oběma skupinami a prohledávají otce JD Marcus Fenix, legendárního solidera, který nyní žije ani s ozubením ani outsidery. Může někdo říct badass?

Tento okamžik je místem, kde se obě generace setkávají. Je docela dramatické vidět Marcuse ve věku 25 let a jsem si jistý, že fanoušci franšízy si užijí jeho důležitou roli v této hře.

COG sledujte JD, Del a Kait na Marcusovu usedlost a řekněme, že se vše pekelné přestávky uvolní.

Nový, ale známý styl

Na kampani jsem připadal vzrušující zaměření na rozpadající se spiknutí, které přechází od útoku na Cog Deebees (roboti) k nové, ale známé biologické hrozbě, která je něco jiného než kobylky (kašel, roj). Když už mluvíme o tom, Deebeové jsou docela zábavní v tom, jak útočí (ne kachny) a některé z řádků, které mechanicky štěkají, jsou mimo kontext. Toto odpojení má smysl, protože jejich mise se přesunula z policie na autoritářské vojáky, kteří chtějí zabít Marcuse. Co se trhá.

Kdybych musel provést obecnější srovnání, řekl bych, že prvky hry se podobají rezidentnímu zlu s jeho pomalým, rozpadajícím se, hrůzou a polovičním životem 2 se svým měničským herním stylem, který se cítí, jako byste hráli filmovou verzi Velké vědy- Fi thriller.

Návrhář hlavní kampaně Matt Searcy mi říká, že záměrem bylo vrátit se k pocitu původní hry. Byl jsem také šťastný, když jsem viděl, jak hra má místo fádního, zbitý pohled z předchozích her.

Searcy poznamenává, že schopnost osvobodit se od omezení původní franšízy byla pro ně osvobozující. Séra planety se nyní uzdravuje z poškození, takže se život vrací, ale ne bez kompromisu. Jedním z nich jsou velkolepé větrné bouře (zvané Windflares), které se během hry neustále objevují. Tyto obří hrozby větru a ohně vypadají jako něco z Mad Max: Fury Road (2015) a nejen že jsou děsivé, ale ovlivňují také hratelnost s výbuchem větru, který fouká stromy a listy kolem životního prostředí.Můžete cítit jejich zlověstný přístup.

Zatímco některé hry se trochu opakují.G. Neustálý příchod nových deebees hry rychle posune tón. a nepřátele. stejně jako ten pravý čas před nudou. Hra má také nějakou velmi vynucenou mechaniku e.G. Nemůžete se bloudit příliš daleko nebo objevit mnoho tajemství, takže žádná láska k otevřenému světa. Místo toho vás hra nasměruje na konkrétní, předem nařízenou cestu s malým prostorem k prozkoumání. Příběh mě nicméně zaujal a nemohu říci, že jsem se někdy stal frustrovaným i po 90 minutách hraní kampaně.

Multiplayer dobrota

Pokud existuje jedna věc, je známá Gears of War, je to kooperační a versus strana hry. Celá léta lidé hrají rychlostní stupeň online s lidmi z celého světa, vytvářejí vztahy a honí své dovednosti v režimu Horde a týmu Deathmatch.

Osobně jsem se o takovou hratelnost vždy obával. Co se tedy Gears of War 4 stala jinak, abych zmírnil mé obavy z toho, že jsem byl bez spravedlnosti?

Mluvil jsem s Otto Ottoson (Lead Multiplayer Producer) a Beau Breannan (Lead Multiplayer Software Engineer) o mých obavách a naštěstí měli správné odpovědi. GOW4 přináší vylepšené dohody na základě nějaké technologie z Microsoft Research, jehož algoritmy slibují přinést spravedlivější výsledky. Hráči nyní mají řady dovedností. Bronz, Silver, Gold, Onyx, až na Diamond. na základě vašeho skutečného herního zážitku a výkonu. Uživatelé se mohou vyrovnat až do kategorií, jak se zlepšují, a jak bude neustále odpovídat. teoreticky. proti lidem se stejnými schopnostmi.

Existují obvyklé styly hry včetně Warzone, Team Deathmatch, Dodge Ball, King of the Hill, Guardian a Arms Race. Zbrojní závod a Dodge Ball jsou nové a docela zábavné.

V závodech z Armis Oba týmy začínají stejnou zbraní (Boomshot). Pokaždé, když tým zabije tři soupeře, přesunou k další z třinácti střelných zbraní hry. První, kdo prošel všemi třinácti výhrami zbraní (končí na Boltoku). Je to zábavný způsob, jak se naučit mechaniku nových zbraní a získat pocit pro různé styly. Přechod z pistole na odstřelovací pušku a dramaticky změnit situaci.

Studio popisuje Dodge Ball jako „režim s vysokou intenzitou respawn s epickými momenty spojky“, a to proto, že můžete respawn spoluhráče, když zabijete nepřítele. Stejně jako vyhrává jedna strana, několik zabití může hru dramaticky posunout a kolo (cílem je eliminovat všechny v soupeřovém týmu).

Je zajímavé, že s hráči Gears of War 4 a hráči konzoly mohou hrát společně. Avšak vzhledem k výhodné povaze nastavení myši a klávesnice se alespoň pro online režimy nesplňují dva. PC a konzola však mohou hrát na stejném týmu, pro všechny režimy kooperace, jako je Horde 3.0 kde je nepřítel počítač. Nicméně, pokud jste chtěli uspořádat vlastní párty LAN, můžete umožnit uživatelům PC a konzoly hrát proti sobě (aka soukromé versus). PC hráči budou mít dokonce označení „PC“, když jsou uvedeny, aby informovali ostatní. Chytrý.

Horde 3.0 je místo, kde je na

Myslím, že nejzajímavější z online hry pro více hráčů je Horde 3.0. Tento kooperant pěti hráčů vás postaví proti 50 vlnám stále se vyvíjejících nepřátel s vlnou šéfů na každé desáté vlně.

Nový prvek v Horde 3.0 je výrobce, který vývojáři popisují jako „nezničitelnou 3D tiskárnu vojenské třídy“. Přemýšlejte o příkazu a dobytí, kde si musíte nejprve vybrat místo pro vaši základnu, a získáte představu. Tento styl hry promíchá strategii v reálném čase se střelcovou hrou třetí osoby a do zápasu přidává nový kreativní prvek. Budování základny na vysoké zemi vám dává výhodné místo, ale nyní jste také vystaveni strážcům (létající Deebee Drones). Výběr něčeho chráněného vám dává nějakou ochranu, ale nyní jste zranitelní vůči výbušné zbrani.

Pojďme nóbl! Gears of War také představuje stále populárnější mechanik třídních systémů: voják, skaut, těžký, odstřelovač a inženýr. Viděli jsme takové systémy používané v sérii Borderlands, kde si prostřednictvím zkušeností vyberete specialitu a úroveň nahoru. Rozdíl však s ozubenými kolami spočívá v tom, že nejste nuceni zůstat v této třídě. Inženýři mohou chytit odstřelovací pušku; těžký může běžet a dělat skautskou práci atd. Zatímco držení vaší třídy má výhody, tato flexibilita vám umožní trochu dýchat během hry. Uživatelé se mohou vyrovnat s pěti sloty dovedností a až 13 různých dovedností.

Uživatelé mohou také udělat určitou personalizaci pro kůži charakteru a zbraní i emblémy.

Našel jsem Horde 3.0 být tuna zábavy. Hrajete v týmu, máte roli (i když flexibilní, v případě potřeby) a je zde menší tlak než versus. Mapy jsou určitě náročné a způsob, jakým se úrovně vyvíjejí, vás udrží na nohou. Pro záznam jsem viděl porážku všech 50 úrovní, ale bude to obrovská výzva, aby se to pravidelně vyskytovalo (nemluvě o potřebném čase! V budoucnu cítím spoustu rozpadů. ).

Budeme hodně dělat s Horde 3.0 Když Windows Central pravidelně streamuje hru později příští měsíc na paprsku, takže zůstaňte naladěni.

Zabalit

Jako někdo nový ve světě Gears of War musím přiznat, že jsem docela nadšený z Gears of War 4. Něco z toho je také proto, že mám 4K TV s HDR a Xbox One s. Ano, Gears of War 4 je jednou z mála nových her HDR, která zasáhla a osobně viděla výsledky během mého výletu Vancouver, vše, co mohu říci, je „Wow, ne trik.‘

Kromě technického průvodce jsem si kampaň, příběh a dostupnost pro nové uživatele, jako jsem já, do franšízy důkladně užil kampaň, příběh a přístupnost pro nové uživatele, jako jsem já. Budu zvědavý, jak v nadcházejících týdnech hrají ostatní, včetně našeho vlastního Jez Cordena, ale prozatím mohu říci, že to konečně dostanu.

Vše, co chci udělat, je hrát Horde 3.0, Slyšte Marcusovu štěrkovou žertování a možná řetězová pila několik rojů s uspokojením. Počítej se mnou!

Získejte zpravodaj Windows Central

Všechny nejnovější zprávy, recenze a průvodce pro Windows a Xbox Diehards.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let.