Dewalt 20V bezdrátová sekačka: 2023. Dewalt 20V sekačka na trávu

Dewalt 20V bezdrátová sekačka: 2023

Samotorová sekačka Dewalt je stroj 20V, který se snaží proniknout do prostoru sekačky. V prostoru elektrické sekačky dominovali lidé jako Ryobi, Greenworks, Sun Joe a další.

Toto je vlastně sladká sekačka s nejdelší runnou dobu téměř jakékoli sekačky na baterii.

Jo a pokud máte rádi Dewaltovu sekačku, podívejte se na jejich jedlíky plevelů Dewalt.

První dojmy sekačky na trávu Dewalt Self

Musím přiznat, že mám pochybnosti, pokud jde o elektrické sekačky na trávu. Další elektrické sekačky, které jsem zkontroloval, měly problémy s výdrží baterie. Funkce pohánění sekačky může snadno žvýkat baterii a nechat vás s napůl váženým trávníkem a promarněným víkendem odpoledne.

Je zajímavé, že venkovní linka napájená baterií poháněná baterií bývala 40V produkty. Od té doby byly přerušeny. Většina vybavení je nyní 20 V, se sekačkou, která vyžaduje dvě 20V baterie. Dává smysl, pokud o tom nemyslíte.

Zkontrolovali jsme některé z dalších 20V produktů Dewalt, včetně jejich 20V listového dmychadla a jejich oříznutí o živém plotu 20V.

Dewalt je společnost, která je vysoce hodnocena pro jejich nástroje a venkovní vybavení, takže jsem byl ochoten to jít. Podívejme se na některé z funkcí této sekačky.

Použitelnost

Upřímně řečeno, všechny elektrické sekačky na trávu jsou velmi použitelné. Jsou tiché, lehké, snadno ukládají a neobtěžují své sousedy. Jinými slovy, jsou nudné. Sekačka na trávu Dewalt Self přichází s tlačítkem pro start a začne pro vás chodit, jakmile to půjde.

Sekačka Dewalt má mírnou výhodu nad ostatními elektrickými sekačkami v tom, že je o 5 liber lehčí než její konkurenti. Jedna věc, kterou se mi líbí, jak snadné je to používat, je funkce push-to-start. Toto je často přehlížená funkce, protože jsme všichni tak zvyklí tahat kabel Dang, abychom začali naši sekačku.

Je také vybaven skvělou funkcí s vlastním pohonem, která se sekačka nakloní dopředu, takže nemusíte tlačit tak tvrdě. To je skvělá funkce, pokud sekáte strmé kopce a banky.

Trvanlivost

Jedna věc, kterou na tomto modelu oceňuji, je široká ocelářská paluba. Mít širokou ocelovou palubu způsobí, že sekačka bude cítit méně „plastu“ a sekačka vydrží mnohem déle. Široká paluba na sekačce na trávu také pomáhá s čistším řezem s menšími průchody.

Dewalt ví, že se jedná o jeden z odolnějších elektrických sekaček na trhu a dal své peníze na linku tím, že nabídl tříletou záruku. Nabízejí také jeden rok bezplatné služby (které nebudete potřebovat) a záruku devadesátidenního peněz zpět. To vám v podstatě dává celou jarní sezónu zdarma, abyste to vyzkoušeli. Pokud se vám to nelíbí, můžete získat zpět své peníze.

Životnost baterie na sekačce na trávu Dewalt

Problémy s životností baterie na elektrických sekačkách jsou to, co mě šílí. Elektrická sekačka Dewalt má pár baterií, které můžete použít k tomu, aby toto dítě vystřelilo. To, co na této sekačce absolutně miluji, je čas běhu. Doba běhu je 75 minut na této sekačce, která ji ve třídě staví co nejlépe.

Porovnejte 75 minut na sekačce Dewalt s 40 nebo 45 s Ryobi One. To mu dává obrovskou výhodu oproti jeho konkurentům.

Lithium-iontové baterie jsou skvělé, protože se pomalu nezprašují a oslabují sekačku na trávu, když se baterie sníží. Stroj bude i nadále probíhat plnou rychlostí, dokud v něm nezůstane nic.

Použití baterie Dewalt s jinými nástroji DeWalt

Stejně jako Ryobi a některé další společnosti s více elektrickými nástroji můžete baterie z této sekačky použít na jiných zařízeních Dewalt. Tato funkce je samozřejmě pro budování loajality značky. Koneckonců, pokud již nabíjíte baterie Dewalt ve své garáži, proč byste chtěli přidat další?

Vzhledem k masivní sadě produktů společnosti Dewalt můžete použít baterie z této sekačky na více než 200 produktech Dewalt’s. Nejbližší konkurenti mají pouze asi 40-50 nástrojů, které mohou také použít jejich baterii. Osobně jsem použil a vyzkoušel jsem oříznutí Dewalt 20V Hedge a zkontroloval jsem jej zde, stejně jako řetězová pila Dewalt 60V a 20V dmychadlo.

Pokud již máte baterie DeWalt v jiných nástrojích, můžete si tuto sekačku zakoupit za sníženou cenu jako možnost „pouze pro nástroj“. Pro ty, kteří jsou dewalt loyals, si můžete být jisti, že vaše věrnost bude odměněna.

Kde je vyroben

To nezáleží na některých lidech, ale pro mě to dělá. Tato sekačka je vyrobena v dobrém oleových státech amerických. Většina elektrických sekaček se vyrábí v Číně a odeslána. Pro ty, kteří se zajímají o podporu amerického produktu, podívejte se na tuto sekačku.

Úložný prostor

Jednou z krás elektrických sekaček je jejich nízká hmotnost a skladovací schopnosti. Tato sekačka se neliší. Tuto sekačku můžete v podstatě složit na polovinu a postavit ji na bok. Po složení se drží rovně nahoru a může být zatlačena do pevného prostoru v garáži, prolézacím prostoru, přístřešku nebo kdekoli jinde, můžete si vytvořit prostor. Na níže uvedeném obrázku, který jsem dostal z Dewaltových webových stránek, tento pán vkládá sekačku do jeho nákladního automobilu. Je to skvělý příklad toho, jak lze sekačku použít, ale bohužel neexistuje jediná čepel trávy kdekoli poblíž tohoto muže (lmao).

Skvělá věc na uložení elektrické sekačky je, že bude vystřelit hned, až skončí zima. Plynové sekačky mohou vyžadovat trochu oleje a plynu a několik vývahů. Tenhle se začne zálohovat s stisknutím tlačítka.

Mám použít tašku na této sekačce Dewalt?

Téměř nikdy nejsem fanoušek používání tašek na sekačkách. Taška udrží výstřižky trávy z trávníku. I když to může být esteticky příjemné, váš dvůr může ve skutečnosti těžit z těchto živin.

S elektrickými sekačkami se počítá každou sekundu po dobu trvání baterie. Udržování tašky plné vlhké trávy, aby zvážila motor a způsobila, že bude mít více energie, je podle mého názoru ztráta je ztráta. Nezpomalte své sekání a jděte zdarma!

Chcete-li se procházet nebo ne?

Tato sekačka je dodávána ve dvou možnostech: standardní tlak a samohybná. Možnost s vlastním pohonem je příjemná pro ty, kteří mají rádi snadnější zážitek, když chodí nahoru do kopců nebo nad drsným terénem, ​​jako je dlouhá tráva. Nevýhodou sekaček na sjezdovky bude snížení výdrže baterie, kterou zažijete tím, že tuto funkci udrží.

Možnost push je vaše standardní sekačka. Nic sexy, ale dává vám skvělé cvičení.

Náklady a hodnota sekačky na trávu Dewalt

I když jistě dražší než podobné tělesné plynové sekačky (jako je Troy Bilt Push, kterou jsem zkontroloval), Dewalt přichází na spodním konci cenového rozpětí.

Tato sekačka má téměř všechny stejné rysy sekačky Greenworks, ale v současné době asi o 70 méně. Tato sekačka se pohybuje od asi 400-450 a má lepší výdrž baterie. Další výhodou pro ty, kteří již vlastní nástroje DeWalt a mají jiná použití pro tyto baterie, z něj činí jasný vítěz.

Dewalt vs Greenworks vs Ryobi

Jak možná víte, také jsem zkontroloval elektrickou sekačku Greenworks a také elektrickou sekačku Ryobi. Abych byl upřímný, Dewalt je jediný, kdo se mi odvolává z estetického pohledu. Sekačky Greenworks a Ryobi jsou neony-zelené a vyčnívají jako bolavý palec.

Zatímco sekačka s poháněním Dewalt je o něco dražší, myslím, že je to nejlepší nákup tří. Kovová paluba umožňuje větší trvanlivost, přestože je o něco těžší. Také se mi líbí sekačka Ryobi, ale kompatibilita s jinými nástroji je menší než Dewalt. Také se mi líbí Dewaltovy nástroje více než Ryobi, takže by raději vybudoval celou sadu produktů Dewalt než Ryobi.

Greenworks je opravdu na ostrově z pohledu baterie, takže pokud nemáte žádné další nástroje Dewalt nebo Ryobi s vhodnou baterií, ignoroval bych to úplně.

Oficiální přehled sekačky na trávu Dewalt

Chcete.li odkazy na příručku nebo na části sekačky DeWalt Electric Lawn sekačkou, podívejte se na níže uvedené:

Dewalt 20V Recenze sekačky na trávu

Je tu léto, což znamená, že musím dostat sekačku na trávu a vlastně dělat nějakou práci. V minulosti to bylo něco, co jsem se vždy obával, ale protože jsem se přesunul k bezdrátovém baterii poháněnému Ope (venkovní napájecí zařízení), musím přiznat, že opravdu nemám žádné omluvy. Jen jsem vložil baterii, stiskl tlačítko a já jsem pryč do práce. Už žádné pohrávání s plynem, zapalovacími svíčkami a odtažením paže. Jak víte, jsem velký fanoušek ega. Ale když společnost jako Dewalt zahajuje sekačku na trávu, vždycky dychtím vidět, jak to funguje. Pojďme se tedy podívat na recenzi sekačky Dewalt 20V.

Přehled o recenzi Dewalt 20V sekačky na trávu

Minulý rok jsme viděli sekačku na trávu na akci Dewalt. Když jsem to poprvé viděl, myslel jsem si, že je to v pohodě, ale nebyl příliš ohromen. Pravděpodobně proto, že jsme neměli šanci ho použít a hrát si s tím. Teď, když jsem měl šanci nakrájet nějakou trávu, pracovat s ní a vyzkoušet ji, změnil jsem názor.

Jedinou věcí, kterou mohu říci hned z netopýra, je to jeden z nejkvalitnějších sekaček na trávu, které jsme testovali dosud. Je na tom jen něco, co se cítí solidní a cítí se jako skutečná trávník, ale bez váhy a plynového motoru.

Funkce Dewalt 20V sekačka na trávu

Sekačka na trávu Dewalt, model DCMW220P2, používá bezkartáčový motor, což znamená, že by měl být efektivnější a běžet déle.

Sekačka na trávu Dewalt je poháněna dvěma 20V bateriemi. Sekačka na trávu přichází se dvěma 5 ah bateriemi, které mají 3 LED lehký palivo.

Baterie se sklouznou do horní části sekačky a jak vidíte, je tu spousta zbytku místa. Což znamená, že můžete také použít baterie Dewalt Flexvolt pro tuto sekačku na trávu. Jako poznámka, musíte tuto sekačku s oběma bateriemi spustit, protože nebude běžet pouze s jednou baterií. To také znamená, že musí mít stejný poplatek. Pokud spustíte jednu baterii plnou a jednu baterii s 10% zbývající, získáte pouze 10% čas běhu.

Na zadní straně hlavy sekačky je 3 LED světlo, které vám ukazuje, kolik výdrže baterie zbývá na každé baterii. Takže když chodíte, můžete se podívat dolů a vidět stav paliva. Osobně bych raději měl 4 nebo více indikátoru LED světla, ale ne vypínač dohody.

Chcete.li spustit sekačku, ujistěte se, že je vložen bezpečnostní klíč, poté zatlačte zpět na žlutou rukojeť a poté zatlačte na žluté tlačítko. Doba spuštění je jen pár sekund, takže začíná docela rychle a nemá dlouhé zpoždění, jaké jsme viděli s některými dalšími sekačkami baterií.

Máte pro tuto sekačku tři možnosti. Můžete buď zabalit trávu, vypouštěnou stranu (ne zobrazeno), nebo můžete mulčkou se zátkou.

Jednou z velmi pěkných funkcí této sekačky je schopnost upravit výšku jedinou pákou místo toho, aby musela upravit každé kolo.

Sekačka používá dvě větší zadní kola a má na přední straně dvě menší kola.

Sekačka používá jeden z nejhezčích kovových tyčí, které jsme viděli na sekaně baterie. Většina sekaček, které jsme testovali. Jsem rád, že to Dewalt postavil s kvalitní rukojetí a myslím si, že to je jeden z důvodů, proč se cítí jako solidní stroj.

Pokud potřebujete tuto sekačku zvednout, je na přední a zadní straně rukojeť, která usnadňuje zvedání nahoru a dolů.

Paluba je 20 ″ paluba, která je pěkná a vysoká, což znamená, že se tráva může opravdu pohybovat a poskytovat pěkné schopnosti mulčování.

Nejsem si jistý, zda je tloušťka oceli, ale není příliš tenká, kde bude snadno, ale ne příliš tlusté, pokud to z toho dělá tunu.

Rukojeť má pěknou nastavení, kde můžete použít ruce na boku nebo nahoře v závislosti na vaší výšce a nastavení výšky rukojeti.

Sekačka má dvě různé nastavení výšky, která se snadno upravují. Stačí vytáhnout knoflík ven a můžete zvednout nebo snížit rukojeť, abyste se přizpůsobili své výšce.

Pokud se nepoužíváte, můžete sklopit rukojeť dolů a ukládat pod svým pracovním stolem nebo v oblasti, která nezabírá mnoho místnosti.

Dewalt 20V sekačka na trávu

Toto je oblast, kterou jsme řezali dvěma plně nabitými dewalt 5 ah 20V baterie. Uvádějí, že můžete snížit 1/4 akr, což by mohlo být. Pro mě nejsem opravdu spokojený s runtime. Stroj je kvalitní a miluji všechno o sekačky. Těžko se však obcházím s bateriemi. Mohu více investovat do flexvoltu? Jistě, ale pak, když to udělám, proč ne jít s egem?

Pokud jde o snížení kvality, je to jediná sekačka na baterii, která provádí standardy ego. Je to jediná sekačka, která skutečně odřízne veškerou trávu a neříká ji a zbytek složí. Miluji kvalitu řezu, protože funguje jako plynová sekačka.

Dewalt 20v sekačka na trávu Hodnota

Tuto sekačku si můžete vyzvednout na Amazonu za asi 350, což zahrnuje baterie. Myslím, že hodnota není vůbec špatná zvažování, jak dobře je to postaveno. S nestandardním runtime je však tvrdé ospravedlnění, pokud již nevlastníte baterie Flexvolt.

Dewalt 20V sekačka na trávu Review Final Thoughts

Tato sekačka je hořkosladká. I když miluji sekačku a myslím, že kvalita je prvotřídní, mám těžký čas s během. Když jsem skončil sečení, musel bych počkat a nabít baterie, abych použil svůj dmychadlo a zastřihovač strun. Sekačka skutečně stříhá trávu a nejen ji nekládá a nakonec je to úžasná sekačka. Pokud vlastníte Flexvolt nebo vlastníte baterie Dewalt Extra, může to být skvělá sekačka, kterou vlastníte, pokud pochopíte, že běh není skvělý. Pokud chcete získat svou první sekačku a nejste součástí linky Dewalt, myslím, že ego by mohlo být lepší platformou, do které se má dostat.

Sekačka na trávu Dewalt 20V je vítaným doplňkem sestavy 20V. Zatímco kvalita sestavení je jedním z nejlepších, jaké jsme viděli, běhové zaostávání daleko za nějakou další sekačkou na trávu poháněné baterií, kterou jsme testovali. I když můžete spustit flexvoltové baterie, to zvýší náklady na vlastnictví. Při řezání trávníku však bude připomínat kvalitu řezu, kterou může jen málokdo odpovídat.

Dewalt bezdrátový 21.5 ″ recenze sekačky na palubu

Snažil jsem se sekat na dvoře s novým 21.5 ″ balíček Dewalt 2x20V bez kartáčovače push sekačky (DCMWP233) od dubna, ale Matka Nature nespolupracovala. Až před měsícem jsem byl schopen použít pouze 4 nebo 5krát kvůli suchu. Bylo to jen posledních několik týdnů, kdy jsem to dokázal za relativně normálních okolností testovat.

Zkontroloval jsem předchozí verzi Dewaltovy bezdrátové sekačky v roce 2018 a budu se odkazovat na některé rozdíly později v tomto příspěvku, ale nejprve začněme příslušnými specifikacemi této sekačky.

Dewalt bezdrátová sekačka funkce specifikace

Jednou zajímavou funkcí je technologie automatického snímání, která DeWalt používá pro rychlost čepele. Sekačka snímá, když je tráva silnější a zvyšuje RPM čepele. Pokud mohu říci, existují pouze dvě rychlosti: nízká a vysoká. To se pravděpodobně provádí, aby se vydala více výdrže baterie. Sekačka zůstává v nízké rychlosti, když ji umístíte pro další řadu, nebo jste v oblasti s řídkou trávou a vysokou rychlostí pouze v případě potřeby v silnější trávě.

Tato sekačka se pravidelně prodává za 399, ale vidím ji několikrát označit letos v létě. Přichází s (2) 10.0AH 20V Max Batteries (DCB210), (2) 20V Max 1.25 AMP nabíječek (DCB107), sběrný sáček, boční vybíjení, bezpečnostní klíč a příručka pro výuku.

Problémy s řízením kabelů

Hned mimo pálku jsem měl problémy s držadlem sevření kabelu, protože je složena z jeho úložné polohy.

Později jsem objevil druhý způsob, jak jsem mohl přikládat kabel v rukojeti. Na předchozím sekačce Dewalt’s předchozí max.

Bezpečnostní funkce

Tato sekačka má kromě bezpečnostního klíče novou bezpečnostní funkci a přísná počáteční sekvence. přepínač, který vám nedovolí spustit sekačku, když je rukojeť zavřená. Nahoře můžete vidět ovládací páku, kterou rukojeť tlačí do tělesa přepínače, když se sklopí dolů.

Nejsem si jistý, zda existuje nová bezpečnostní nařízení, která pokrývá tento typ přepínače, ale zdá se to redundantní. Je docela nepravděpodobné, že budete náhodně stisknout tlačítko na rukojeti a náhodně zatlačit kauci, když je držadlo složeno. A pokud se o to obáváte, stačí odstranit bezpečnostní klíč.

Velikost čepele a paluby

Dewalt to nazývá 21.5 ″ sekačka. Paluba sekačky měří mírně přes 22 ″ na vnější straně a mírně mladší 21 let.5 ″ uvnitř, protože je zde složený ret. Samotná skutečná čepele měří 20.75 ″.

Stále nejsem potěšen společností, které společnosti používají velikost paluby k prodeji elektrických sekaček, zatímco používají šířku řezu k měření svých plynových sekaček, ale zdá se, že se s touto sekačkou setkávají, jako by se s námi na půli cesty setkali s touto sekačkou. Snadno by to mohli nazvat 22 ″ balíčkem, ale přesto si vybrali 21.5 ″ a vložte čepel velmi blízko 21 ″.

Stuartova poznámka: Zeptali jsme se na to a zřejmě se stalo defto-facto standardem průmyslu, aby byly bezdrátové sekačky inzerovány podle jejich velikosti paluby. Při porovnání bezdrátových sekaček musíte vyhledat velikost čepele, abyste mohli provést srovnání jablek mezi šířkami různých modelů.

Jak můžete vidět na výše uvedené fotografii, čepel je vyrobena MTD. což není žádným překvapením, protože to je to, kdo vyrábí tuto sekačku pro Dewalt (který nyní vlastní Stanley Black a Decker).

Čepel má velmi zvědavý design. Pouze 1-1/2 ″ na špičkách čepele skutečně vyříznuto ve výšce sady. Zbytek špičky ponechává trávu o 1/2 ″ déle.

A co víc, je to, že čepel má proprietární spojení s šachtou sekačky. Brání vám v instalaci čepele sekačky vzhůru nohama (což jsem ve skutečnosti udělal na jiné sekačce), ale zároveň nemůžu najít žádné místní zdroje pro kompatibilní MTD nebo náhradní čepele. Na webových stránkách MTD na webu MTD mohu najít pouze náhradní čepel. To by mohl být problém, pokud vám poškodíte Blade a nemůžete ti sekat trávník na několik dní minimálně.

Aktualizace: Home Depot také nese náhradní čepel (zatím online), s číslem dílu DWO1DT233. Stejná náhradní čepel se hodí této sekačce (DCMWP233) a novou sekačkou s vlastním pohonem (DCMWSP244).

Hluk

Jak jsem již zmínil, sekačka běží dvěma různými rychlostmi. Měřil jsem hluk na každé úrovni rychlosti a zjistil jsem, že úroveň zvukového tlaku je 73.5 DBA pro nízkou rychlost a 77.3 DBA pro vysokou rychlost. Bylo mi zdůrazněno, že DBC může být vhodnější pro sekačku na trávu, než vytváří hluk na dolním konci zvukového spektra, ale toto je měřič úrovně zvuku, který mám a používá pro jiné recenze.

Dále podporuje, že se jedná o pravděpodobně nesprávné měřítko, i když měřič SPL říká, že je tišší než ego LM2101, nemohu pohodlně poslouchat hudbu pomocí sluchátka s nadšením pomocí sekačky Dewalt, zatímco já můžu s „hlasitějším“ Ego.

Přesto je to tišší než jakákoli plynová sekačka. Lidé chodili kolem a komentovali, že jsou ohromeni tím, jak tichá je tato sekačka, téměř pokaždé, když jsem ji použil.

Nabíjení a běh baterie

Dewalt dodává dva 1.Nabíječky 25A s touto sekačkou na nabíjení těchto dvou zahrnutých baterií 10AH. Pokud uděláte matematiku, 10ah / 1.25A = 8h doba nabíjení, pokud jsou baterie plně vyčerpané. Pokud tedy z nějakého důvodu nemůžete plně sekat svou vlastnost „až 1/2 akr“ na jeden poplatek, musíte počkat 8 hodin, než dokončíte sečení.

Na této sekačce není žádný externí měřič baterie, který by vám řekl stav nabití baterií, existuje pouze varovné světlo, které má přijít, když jsou baterie nízké. Viděl jsem, jak se rozsvítí výstražné světlo baterie až poté, co jsem zastavil sekačku, což jsem udělal, protože jsem si všiml, že rychlost sekačky slyšitelně zpomaluje.

Nedostatek měřidla baterie je trochu nepříjemný, ale na předchozí sekačce Dewalt jsem našel měřidlo baterie sekačky a rozchod na bateriích se stejně neshodoval.

Kompart baterie je dostatečně velký, aby se vešel na baterie 9h flexvolt, které mám, což znamená, že by se také měly přizpůsobit. Nejsem si jistý, zda se však vejde větší baterie Flexvolt 15Ah.

Zjistil jsem, že můj dvůr (o něco méně než 1/4 hektaru) není dostatečně velký, aby plně vyčerpal baterie. Během několika týdnů jsem spustil baterii po 82 minutách. Jednou jsem sekal celý můj dvůr za 44 minut a místo posekalo 38 minut po dobu 3 týdnů, protože moje tráva v suchu neustále nerostla. Nyní, když jsme dostali konzistentní déšť, jsem zjistil, že mohu posekat celý svůj dvůr dvakrát pomocí zahrnutých baterií. To vlastně zapadá s Dewaltovým tvrzením, že sekačka je „perfektní pro nemovitosti až do 1/2 akru.“

Také jsem se pokusil sekat s 9ah flexvoltovými bateriemi a opravdu nedokážu rozeznat žádný rozdíl mezi dvěma sadami baterií.

Boční výtok, pytlování

Sekačka je dodávána s odnímatelným bočním výbojovým skluzem. Chcete-li jej připojit, zvednete na plastovém krytu zatíženého pružinou na pravé straně sekačky a zavěsíte karty skluzu pod palubním pruhem. Když necháte jaro nabitý kryt zpět, drží skluz na místě.

Jakmile jsem zjistil, že sekačka fungovala lépe pomocí bočního skluzu než mulčování, začal jsem používat boční skluz více. Bohužel kvůli suchu letos v létě nemám žádnou opravdu silnou mokrou trávu, abych testoval, jak dobře sekačka hodí, nebo pokud to trávu šíří rovnoměrně.

Chcete-li nainstalovat sáček, zvednete zadní víko sekačky nabité pružiny. Neexistuje žádná zástrčka k odstranění, protože zástrčka je zabudována přímo do víka. S otevřenými dveřmi, taška klesne na místo na pěkném zakřiveném “stopě.„Pak se zadní víko houpá a těsňuje tašku, aby ji udržel na místě.

Kabel se opět rád brání. Musel jsem to mnohokrát přesunout, abych se taška dostala na místo.

I když sekačka běží nízkou rychlostí, hodí výstřižky do sáčku dobře. Je nemožné vidět, ale v zádech je jen malá plocha, že tam, kde není tráva naplněna tak vysoko. Není to dokonalé, ale přijatelnější než některé jiné sekačky, které jsem vlastnil, které nejprve zaplnily přední část sáčku a předčasně zablokovaly výstřižky do zadní části tašky.

Líbí se mi nový design tašky. Má jednodílný plastový dno. Předchozí sekačka Dewalt měla dno tkanin-over-plastic. Se starým designem by se prach hromadil mezi vrstvami, a tak se prázdná taška ztěžuje a těžší v průběhu času bez snadného způsobu, jak odstranit prach.

Kvalita řezu

Za prvé, je opravdu těžké fotografovat trávu, ale myslím, že jsem ji dokázal zachytit dostatečně dobře, abych se dostal na svůj názor.

Toto je nejhorší kvalita mulčování řezu, v nejnižší výšce čepele jsem viděl z jakékoli sekačky. Nahoře je část mého trávníku po řezání ve výšce 2. Může to vypadat, že jsem se dostatečně nepřekrýval řady, ale ujišťuji vás, že jsem alespoň překrýval řezy alespoň několik palců. Poté, co jsem to objevil, vytáhl jsem sekačku na ego, nastavil ji do stejné výšky a mulčoval. zatímco to nebylo dokonalé, bylo to mnohem lepší.

Většina mého dvora je tenká čepice, a vždy jsem měl problém se svou trávou, která se propadla. I s prosumerem Torem, jakmile jsem zvedl palubu na horní 50% výšky řezu, by to nechalo nějakou trávu nesestříhanou. Když jsem začal zvednout palubu, všiml jsem si toho s předchozí sekačkou Dewalt a mým egem, stejně jako plynová sekačka. Ale tato sekačka Dewalt, ve výchozím režimu mulčování ve výšce 2, ponechává výrazně více mého trávníku uncut.

Po dalším testování jsem zjistil, že řezání bočním vypouštěcím skluzem nebo s připojeným sáčkem, sekačka trávu výrazně lépe prořízla. Takže je to jen mulčující výkon na tenké trávě.

Mulching režim

Budeme muset ustoupit a diskutovat o mulčování. Od té doby, co jsem si koupil sekačku bez postranního vypouštění, mulčal trávník. Několik sekaček nyní ani nemá možnost, že nebudete mulčovat. Tato sekačka je nastavena z krabice tak, aby fungovala v režimu mulčování, bez pokynů, proč byste chtěli používat každý režim. Většina lidí nemyslí na to, jak si zřídí sekačku, vybírají nastavení a každý týden jej používají takto.

Mulching recirkuluje trávu pod sekačkou, aby se rozřezala na malé malé kousky, doufejme, že dostatečně malé, aby se neschluly. V mulčování sekačky je čepel navržena tak, aby vzduch proudil kolem vnějšího obvodu paluby, aby vytáhl trávu na vrchol paluby. Pak tráva spadne zpět do středu, aby se znovu řezala. Když používáte boční výtok nebo pytlování, tráva se zvedne a poté nasměruje směrem k odtoku a bude řezat pouze jednou.

Věřím, že důvod, proč vidím lepší výkon, je to, že když máte odtok, je silnější/směrovanější tok vzduchu, který pomáhá vyzvednout trávu, vs turbulentnější proudění vzduchu při mulčování, které také nezvedne trávu také trávu.

Myslím, že existují dva problémy: řezná rychlost a design čepele. Sekačka se stěží kope do režimu řezání vysokorychlostního řezu, který by generoval trochu více výtahu a více řezů při stejné rychlosti chůze. Za druhé, při pohledu na design čepele se velmi málo čepele ve skutečnosti stříhá v hotové výšce. Nejprve se to rozřezává ve střední výšce a pak se tato kratší tráva může snadněji srazit, chybějící konečná výška řezání.

Když mulč vyříznu část mé trávy, která je většinou silnější tráva a plevele, ale stále trochu řídká a dostanu docela konzistentní řez. To znamená, že uživatelé se silnějšími trávníky pravděpodobně uvidí lepší výsledky.

Chápu, že pro prodloužení výdrže baterie se provádějí design čepele a dvojité řezné rychlosti, ale myslím, že v tomto případě příliš zdůraznili ekonomiku baterie. Problém je v tom, že tato sekačka byla tak optimalizována pro výdrž baterie, mulčování prostě nemá dostatečně silný výtah pro tenčí trávy. Ale pak znovu, pokud je tráva tak tenká, že mulčování nefunguje dobře, pravděpodobně nemusíte mulčování na prvním místě.

Proč je to problém? Lidé se rozčilují, když sekačka nefunguje stejně dobře ve všech částech svého trávníku nebo za změny podmínek. Většina uživatelů bude jednou nastavit výšku řezání a režim sečení (s výjimkou možná pro pytlování). Jakmile dostanou sekačku nastavenou na místo, kde se vystupuje podle svých představ, nikdy o tom nebudou přemýšlet. Kdo bude plýtvat vzácnou kognitivní silou a snaží se zjistit, jaké jsou správné nastavení pro pokaždé, když seká stejný trávník, když místo toho mohou snít o nových nástrojích?

Další myšlenky

Ve skutečnosti jsem neměřil teplotu baterií, protože jsem s nimi nikdy neměl problém. V nejhorším případě byly baterie 10AH na dotek sotva teplé.

Několikrát jsem sekačku zastavil, ne že by to byla chyba sekačky. Ne vždy vyčistím tyčinky na dvoře a několikrát by se jeden zasekl a zastavil čepel. Když se to stane, prostě jsem pustil sekačku, restartoval ji a pokračoval v sečení.

Nechápu, proč se Dewalt zbavil nastavení výšky jediné páky ve prospěch obou výškových nastavení páky: jeden pro přední a jeden pro zadní. I když je to stále lepší než mít páky pro nastavení pro každé kolo, jediná páka je velmi pěkná pro lidi, kteří seká na dvorku na nižším prostředí než zbytek jejich dvora, například pro to, aby byl viditelný psí hovno.

Přál bych si, aby Dewalt učinil nastavitelnou rychlostí. konec konců, většina plynových sekaček má rychlost škrticí klapky. Hypoteticky by taková páka mohla nabídnout několik rychlostních nastavení mezi nízkou a vysokou rychlostí běhu sekačky sekačky. Sekačka by mohla stále cítit odolnost proti řezu a automaticky zvýšit rychlost běhu, ale stále byste ji mohli po celou dobu urychlit k sekání problémových oblastí nebo ji zpomalit, když jste chtěli maximalizovat výdrž baterie.

souhrn

Než shrnu své pozorování a myšlenky na Dewaltovu novou bezdrátou push mexikum, rád bych přepracoval hlavní omezení touto recenzí. Moje oblast země byla po většinu léta pod podmínkami sucha, a proto se necítím.

Je to dané, že sekačka na baterii nebude mít stejnou schopnost řezání nebo zvedání jako plynový trávník, zejména ta, která byla optimalizována pro výdrž baterie. To znamená, že jsem stále docela zklamaný kvalitou mulčování na mém dvoře. Kvalita řezu při používání vaku nebo bočního výbojového skluzu byla dobrá, zjistil jsem, že je blíže k ego LM2101 nebo předchozí sekačům Dewalt při mulčování. Představení pytlů byl také dostatečný s výstřižky z trávy a několika časnými listy.

Tato sekačka je cena soutěžit. Na 399, nejenže dostanete přes hodinu běhu, ale dostanete 2x 10ah baterie. Pokud byste si měli koupit podobné baterie samostatně, stálo by vás to někde mezi 300 a 350. Dokonce i pár 9Ah flexvolt baterií vás bude stát více než 300. Takže v podstatě dostáváte vysokokapacitní baterie Dewalt a máte sekačku na trávu, která je hozena za několik dolarů navíc.

Měli byste si koupit tuto sekačku? Pokud vezmete v úvahu baterie, opět je to sakra a nesnažíte se mulčit řídký, tenký travní dvůr. Neměl jsem dobrou zkušenost s používáním sekačky na tenké trávě v režimu mulčování, ale pokud jste tašku nebo použili boční výtokový výhon stojí za to se do toho podívat.

Děkujeme Dewalt za poskytnutí testovacího vzorku použitého v této recenzi.

dewalt, bezdrátová, sekačka, 2023, trávu

O Benjamen

Benjamen Johnson vyrostl a sledoval, jak jeho otec pracuje jako dodavatel a dřevař. Stal se elektrickým inženýrem a zajímal se o zpracování dřeva. Podívejte se na Benovy projekty na 3D tiscích nebo Instagramu společnosti Electronsmith.

63 комментарии и мнения

Přechod z genu I na Gen II jsem upřednostňoval některé aspekty Gen I, které jsem byl zklamaný, nepřenesl jsem to:. přepravování držadel. měřič baterie (i když jste řekl, že to nebylo nejpřesnější). výška jedné rukojeti Nastavení. baterie svisle „spadnutí“ do baterie spíše než horizontálně „klouzání“. vyšší rychlost čepele (myslím, že jsem se nikdy ve skutečnosti měřila). malé přední kolo, větší zadní kola, rozhodně nabízí lepší výdrž baterie než gen i. Mám model s vlastním pohonem a můj trávník je silný, dobře udržovaný a kolem 12 500 čtverečních stop. a zdvojnásobím svůj přední dvůr 1 000 čtverečních stop pro výrazné pruhy. Mulčování v nastavení 4 (2 3/4 ″), stále mám na 10ah bateriích, když je tráva suchá, a do 3 let.5 ″. Běží především nízkou rychlostí. Během mého testování jsem použil pár baterií 6AH a byl jsem schopen dokončit svůj dvůr. S gen i, stejné podmínky by snědlo 9h baterie a nechalo mi asi 1 000 čtverečních stop krátkých. Nyní, když spustím palubu dolů, je to jiný příběh. Mulčování při nastavení 3 (2 1/4 ″), je to ve vysoké rychlosti téměř 100% času, v tomto bodě také začne zanechat shluky (opět moje tráva je silná), takže hodím na boční propouštění nebo taška pro nastavení 3 nebo pod. Nikdy jsem neměl problémy s tím, že se kabely při skládání chytí, ale také si přeji, aby došlo k přepsání pro automatickou/nízkou rychlost. Pravděpodobně bych to spustil téměř výhradně proto, že vyšší rychlost čepele vytváří více sání a trávu vytáhne více, takže nedostáváte zmeškané trávníky, jak jste se zmiňovali. Také nejsem blázen do čepele. Raději bych měl více možností. Celkově jsem věděl, co očekávat, když jsem dostal tuto sekačku, a splnil moje očekávání a 10AH baterie způsobily, že je příliš dobré na dohodu.

Aby byli spravedliví, odstranili pouze zadní úchytku. Nemyslím si, že jsem měl někdy důvod používat obě držadla. Používám přední rukojeť docela dost, protože ji ukládám svisle a chytím rukojeť, abych ji pohyboval kolem. Přední rukojeť dopředu to ve skutečnosti usnadňuje než horní držadlo. Také jsem měl několik problémů odstraňujících baterie z „Drop in“ Bay of the First. Měli tendenci se držet. Neměl jsem tento problém s Gen II. Předpokládám, že stejná kola na Gen II mají ještě více snížit náklady.

Měl jsem to upřesnit, máte pravdu v tom, že model push má přední rukojeť, model s vlastním pohonem ne.

Moje chyba. Zaplatňoval jsem, že jste mluvili o verzi s vlastním pohonem a předpokládal jsem, že má popisovač jako verze Push. To je poněkud nepříjemné, že neexistuje žádná přední rukojeť.

Před pár sezónami jsem přešel z plynu Toro na Ryobi 40V. I když mám rád, jak tichý je, lehká váha, slušná síla, může ji snadno skladovat atd. Výtah není nejlepší. Nekontrolovali jste se, zda je k dispozici čepel s vysokým výtahem, ale má také automatickou posun na vyšší sílu. Bylo by hezké letos na podzim, abych to nechal v režimu vyššího moci, rád jsem obětoval běh, abych nezanechal všechny listy za sebou. Pravděpodobně jediná věc, která se mi na Toro lépe líbila.

Ahoj Jasone, když mnoho přepínačů mezních bezpečnosti začne selhat na vaší Ryobi (a podle mých zkušeností se dvěma generacemi 20 ‚sekačky, budou. já jsem pomalý student), doufejme, že ještě zbývá nějaká záruka. Moje rada je, že se s tím příliš nehraje (jsem mistr Tinkerer). Vezměte tu věc zpět tam, kde jste ji dostali, a pokuste se vyzvednout nový, nebo získat zpět své peníze. Tento postup bude nejlepší pro váš rozum. promluvil jsem.

Život, že teď s tím, co jsem koupil pro svou švagrovou sestru. Pošli náhradní sekačku, ale ukázalo se to se zlomeným zadním kolem. Moje sekačka má problém se šrouby kotevních desek zadního kola vycházející z plastového těla

Mám verzi s vlastním poháněním, bez sevření kabelů, ale vypadá to rozloženo jinak. Mulchy v pořádku na St Augustine. Co se týče bezpečnostního zámku, docela nepravděpodobné, že by to nebyla v soudním řízení.

Ještě nepovažuji elektrické sekačky za přesvědčivé pro mé účely, ale jak uvádíte, téměř stojí za nákup baterií.

Možná ne za mého života-ale elektrika z baterií se bude muset v celém spektru zlepšit a silnější, když se svět snaží přejít na emise uhlíku s nulovou síť. Ještě nevidím, jak můj krajinář nahrazuje jednu z jeho motorových nulových zatáček s bateriovým napájením, ale jeho přichází. Pro majitele domu to může být nyní praktické. Viděl jsem Ryobi, který byl inzerován jako schopný zvládnout přes 3 hektary za poplatek, aby to mohlo vyhovovat mým potřebám, kdybych byl na trhu.

Je to jen otázka času. Bezdrátové nástroje byly víceméně vtip ve srovnání s jejich protějšky před 30 lety. Nyní není mnoho nejen na par, ale jsou nadřazené. Šňůryné elektrické nářadí již přebírají a překonávají slabší plynové motory, jako jsou motory v oříznutí. Ale v tom okamžiku ještě nejsme.

Můj bezdrátový zastřihovač Ryobi byl věřící v bezdrátovém dvoře nástroje. Koupil jsem si to více než před deseti lety, jen si připněte čerstvou baterii a každou chvíli vložte další linii. Žádná údržba Žádná tvrdá zatracená věc prostě funguje. Stále používám plynovou sekačku hlavně proto, že se nemůžu rozhodnout, který bezdrátový chci (plus lidé mi stále dávají svobodné). Mám bezdrátový dmychadlo, které miluji pro rychlé čištění terasy nebo příjezdové cesty a nějaké foukání lehkých listů, ale na podzim jsem si koupil nový plynový dmychadlo pro listy. Větší elektrická osoba by fungovala, ale s množstvím baterií na dvorku za den je jen ekonomičtější používat plyn.

Podle mých zkušeností se současný bezdrátový OPE dobře chová kolem rozsahu 1-2 koňské síly. Věci jako oříznutí strun, živé oříznutí, malé dmychadla, malé řetězové pily atd., Skvěle fungují. Ale žádný z modelů, které jsem viděl, není schopen soutěžit s úrovní výkonu ~ 5HP standardního plynového sekačky. Myslím, že by to mohlo být teoreticky provedeno s většími bateriovými platformami, jako je Milwaukee MX, duální flexvoltový systém atd., Ale v páru 18V třídních baterií není dostatek energie, aby spustil stroj na přiměřené běh. Myslím, že je jen otázkou času, než se to změní, baterie se stále zvětšují a zlepšují.

Souhlasím, že je to otázka času, prostě tam ještě není pro můj účel. Pokud by Dewalt vydal verzi 2x60V, byl bych strašně v pokušení. Dokonce i tehdy jsem mohl ospravedlnit náklady, protože jsem již investoval do nástrojů/baterií Flexvolt nástroje.

Myslím, že baterie jsou tady, prostě ne za cenu spotřebitelské úrovně. Nemám s nimi žádné zkušenosti, ale hádám, že palivová tráva Milwaukee MX, pokud by existovala, splňovala požadavky, které lidé očekávají od průměrných plynových sekaček. Problém je cena; 1 náklady na baterii více než většina sad sekaček/baterií v současné době k dispozici.

Na začátku tohoto roku jsem koupil stejnou sekačku. Mám třetinu akru s asi polovinou je Zoysia Grass. Pokud sekat jednou za 7-10 dní, mohu projít svým dvorem na jeden náboj. S touto sekačkou jsem celkově spokojený a neměl jsem žádné problémy s výjimkou případů, kdy jsem neměl čas důsledně sekat.

Jsem zvědavý, jak dobře by to fungovalo na podzim, zatímco mulčování listí. To je obrovský faktor pro mnoho lidí při výběru sekačky. Můžete si koupit pěknou plynovou sekačku s motorem Honda za 400 ……, což je také bezdrátové.

dewalt, bezdrátová, sekačka, 2023, trávu

Většina bezdrátových sekaček je docela špatná v listech, je to příliš stresující na systému, který je jasně optimalizován pro výdrž baterie. Mám kobalt 40V a nejlepším přístupem je nastavit jej pro boční výtok a posekat oblast pokryté listy v klesajících kruzích, takže je tu uklizená hromada, pak přijde s jiným nástrojem pro mulč a zabalit listy. Čistě mulčování může sotva snížit jakýkoli daný list na polovinu a pytlování prostě nemá sání, aby se listy dostalo ze všech nejkratších škrtů trávy. Povinnost listů je největší pokles o této sekačce, a tak se vracím do plynu, jakmile se jedna z mých baterií vzdá ducha.

Jsem přesvědčen, že to nebude vyhovovat mým potřebám. Pokud by to mohlo úplně nahradit a splnit výkon plynové sekačky, myslím, že bych na to skočil. Náklady nejsou tak špatné, že s tím dostanete dvě baterie. Je pravda, že používám pouze asi 25 plyn ročně. Měl jsem zastřihovač 20V Dewalt, ale po 5 letech kousl prach. Myslel bych, že by bezkartáčový motor trval déle. Prodal jej na Craigslist za 20 jako náhradní díly. Nahradil jsem ji kobalt Trimmer/Blower/Battery Combo, když to bylo v prodeji a byl jsem s nimi nesmírně spokojený. Zastřihovač není tak robustní jako Dewalt, ale podle mého názoru má větší sílu. Díky za odpověď.

Starší Dewalt 40V se dobře daří s listy, zejména pytlování, ale také mulčování. Výdrž baterie však není skvělá. Jako doplněk k mé velké John Deere je to fantastické. jedna baterie může získat všechny rohy a malé oblasti, ke kterým se traktor nemůže dostat, a kvalita napájení a řezu je do značné míry identická. A zbytek systému 40V. dmychadla, řetězová pila a zastřihovač, aby to úplně stojí za to. Mám jeden motor, který je třeba udržovat, motor traktoru a zbytek tam může jen sedět a být připraven jít na chvilku upozornění. Takže dmychadlo řetězové pily a batohu, které se používají pouze každoročně, není velký problém.

Použil jsem jak Gen I Dewalt, tak i mé ego a oba vykonávají slušnou práci mulčování listů, pokud to děláte pravidelně a nedělejte to jen jednou na konci sezóny, kdy jsou listy mokré a 3 palce hluboké. Mám zájem vidět, jak tento Gen II bude provádět mulčování listů i pytlů.

Chvíli se budu držet plynových sekaček. Li-ion/bezmastně má smysl pro dmychadlo listů, oříznutí, zastřihovače atd., Ale nemyslím si, že technologie baterie je zatím pro sekačky dost dobrá pro sekačky.

Opravdu to záleží na vaší aplikaci. Moje ego funguje dobře. stejně dobře jako můj starý model Toro Prosumer. pro to, pro co ho používám. Myslím, že sekačky poháněné baterií se přibližují, ale souhlasím s tím, že nejsou náhradníkem.

Pro můj trávník 1/3 akrů to zní o tom, co chci. Já jsem se na to chodil tam a zpět Makita nebo ego. Skutečně jsem se blížil k odběru Kobalt, ale nemluvil jsem s mnoha lidmi se zkušenostmi v systému Kobalt 40V. Mám jiné nástroje Dewalt 20V, které by pro mě byly největší remíza k této sekačce. Je to v podstatě jako nákup pouze baterií a získání sekačky. Ale Dewalt získává velmi nekonzistentní recenze. Zdá se, že Makita je téměř všeobecně milován každý, kdo to zkouší, ale v tomto cenovém rozpětí je to 18 ″ místo 21 ″ také menších baterií, ale lepší nabíječka a další sada pro to. Plus nový systém, když již mám Ryobi a Dewalt. Zdá se, že ego zasáhlo všechny technické body a těsně za Makitou v recenzích. ACME na ně měl v létě nějaké skvělé prodeje, ale znovu se divil novému systému baterií.

Mám sekačku na 40V Kobalt, pro svou 1/4 akrovou šarži s stonorovou trávou je perfektní. Letos na podzim to zkusím použít k mulčování listů v mé přirozené oblasti a jsem si jistý, že to bude dost dobré. Mám také kobalt 24V řetězec, dmychadlo a živé ploty. Dobré zkušenosti se všemi také. Jsem více než spokojený s výkonem za cenu, kterou jsem zaplatil.

Připomíná mi to, když jsem poprvé viděl elektrický šroubovák v televizi, když jsem byl dítě. Myslel jsem, že to byla ta největší věc vůbec a běžel jsem o tom říct svému otci; Jeho odpověď byla zcela mrtvá: „Všechny mé šroubováky jsou již bezdrátové“.

dewalt, bezdrátová, sekačka, 2023, trávu

V našem obchodě s výrobou jsme použili elektrické šroubováky HIOS. ale bohužel. nikdo z nich nebyl bezdrátový. Dělat si srandu stranou, „bezdrátový“ samozřejmě znamená „poháněné na palubě“ “. Zpět na téma by si myslel, že na trávu může být něco, co by Milwaukee mohl přidat do své platformy MX pro komerční použití. Možná soudí, že jejich není dostatečná poptávka. protože by to posunulo náklady nad cenu typického majitele domu a možná se nebude líbit mnoha dodavatelům krajiny.

Sekačka na konglinu s dodavatelem začíná kolem 7500. Myslím, že v té cenovém bodě by pravděpodobně mohli udělat platformu MX. Ale myslím si, že doba poplatku je pro dodavatele stále problémem. Nalití plyn do plynové nádrže trvá velmi málo času. Takže by buď museli mít nějaký druh speciální vysokorychlostní přenosné nabíječky, která utéká z kamionu krajináře, nebo by museli začít denní práci s dostatečným množstvím baterií, aby se dostali celý den. Arborista, kterého znám, miluje malé bezdrátové řetězové pily pro horolezectví a prořezávání, mají zjevné výhody oproti plynovým modelům a do svého nákladního vozidla může hodit malý počet baterií a on je nastaven na celý pracovní den. Najde však větší bezdrátové modely, dokonce i značky pro profesionály, jako je Stihl, nepoužitelné pro větší práci, protože je nemožné držet krok s nabíjecími bateriemi dostatečně rychle na to, aby je použili, a je nepraktické přinést dostatek předem nabitých pro celodenní práci s posádkou Kluci, mezitím, když pila na plyn dojde z paliva, je to zálohování a řezání o minutu později a jedna plechovka plynu běží každý den na kamionu celý den. A to mluví o nahrazení typické pro řetězové pily asi 5 HP ekvivalentu. Komerční jezdecká sekačka, která je mnohem silnější, má ještě horší problém. Nějaká opravdu drsná matematika: komerční jezdecká sekačka by mohla začít kolem 25 HP, to je asi 18.5 kW. Mezitím může typická severoamerická zeď dodat maximum 1800 wattů nebo 1.8kw. Takže pokud předpokládáme, že baterie, nabíječka a motor jsou všechny 100% efektivní, pak trvá 10krát dlouho nabitý baterii ve srovnání s během, kterou dává, kterou dává. To je velký problém. Chcete, aby baterie vydržela hodinu při plném napájení? Nabíjení trvá deset hodin. Chtějí baterie, které mohou běžet po dobu 6 hodin, dost na celý pracovní den sečení, jako by mohl chtít profesionální krajinář? Dva a půl dne. Aby to bylo praktické, musí existovat nějaký druh vysoce výkonného nabíjecího systému podobného těm, které se používají pro elektrické automobily, protože bez ohledu na to, jak dobrá může být technologie baterie, stále existuje úzkost ze stěny pro získání této síly do baterie.

Přibijte elektrické automobily MM začaly s 110 volty rezidenčními a nabíjecími stanicemi 220-240. To nestačilo, takže bylo přidáno 400-600 voltových stanic. Přichází 800 voltů. A vyšší hustota baterie bude zde doufejme, že několik let. Výrobci předmětů velkého lístku platí za výzkum rychlejšího nabíjení a vyšší hustoty baterie. Bude se stále pohybovat na položky s nižší cenou, jako jsou nástroje. jedna z těchto dnů bude elektrická sekačka dobrá volba. Ještě pro mě ne.

Zatímco nula poháněná baterie, která je v současné době k dispozici. To platí obzvláště, protože iniciativy na změnu klimatu se pohybují vpřed. Ale jen přidat k комментари и мнения владелцев již vyrobený az nějaké perspektivy o výzvě: 1.8 galonů benzínu (typické využití nulového otočení za hodinu) je o ekvivalentu 59.4KWH energie. I když je systém motoru/přenosu pouze 10% efektivní. to je asi 6kwh užitečná práce. Ryobi. Pro jeden příklad dělá nulovou otočení se 100ah baterií pracujících při 48 V = 4.Ekvivalent 8KWH. To je. pravděpodobně v pořádku, abych se dostal přes mé trávníky. pak přijďte na dobití/topoff. ale neudělal by to pro sečení dodavatele celý den

Je to jiné než bezdrátové šroubováky a jiné takové nástroje? Nebyly všechny pily dříve, než byly elektrické, a poté bezdrátové baterie napájené? Myslím, že existují 3 typy napájených sekaček-plynový motor, elektrický (AC) a bezdrátový baterií napájeno. Vyhledávače v těchto dnech dělají svou vlastní věc, ale já jsem si myslel, že čtenáři vyhledávají archivy Toolguyd pravděpodobně jako hlavní dotaz „Dewalt bezdrátou sekačku“, a tak jsem se snažil usnadnit nalezení příspěvku.

Ne, vůbec žádný rozdíl. A myslím, že to bylo smysl. Byl to opravdu jen jeho způsob, jak říci, že nástroje nepoužíval dostatečně často, aby zaručoval nákup poháněných verzí. Neměl ani power piw ani vrtání, i když nakonec v životě dostal mnohem bezdrátový vrták mnohem později. Nebyl to dodavatel, a zatímco byl velmi v kutilství, bylo to všechno související s elektronikou, Ham Radio, Electric Guitars, Amps a Colnot. Vzpomněl si, že to dávalo dokonalý smysl, prostě neměl použití pro bezdrátový šroubovák.

Na napájecích adaptérech pro baterie Dewalt je snímek 20V. Mají 3 lehký palivový rozchod, který označuje napájení ponechané v baterii. Museli byste odstranit baterii ze sekačky, abyste zkontrolovali stav napájení. Může existovat % napájecí adaptéru, ale ještě jsem ho neviděl.

Nyní jsem na své 5. sekačce Dewalt. Tři 1. gen, dva 2. První nemohli zvládnout nahromadění tepla, takže kdybyste měli větší dvůr a prošli více bateriemi, věc by se roztavila různými způsoby. Druhý gen měl problémy s rovnováhou Blade a servisní centrum mi nemohlo dostat novou čepel na pár měsíců, takže mě vrátili a koupil jsem si další. Verze s vlastním pohonem je hezká a umožnila mému 9letému staráku, abych mohl sekat. Nedokáže zvládnout těžkou trávu, ale je v pořádku pro týdenní údržbu. Uvidíme, jak dlouho to trvá.

Nejhorší mulčování řezu, jaký jste kdy viděli? Použili jste Husqvarna? Jsem si jistý, že mohou tuto věc utéct za to.

Zajímalo by mě, kolik ročních období vydrží baterie před koncem života? Nebo jinak dát, kolik poplatků může 10Ah 20 V baterie vzít před její mrtvou. Kolem sezóny sečení je duben až říjen. Obvykle řezat jednou týdně, ale na jaře někdy dvakrát týdně. Obrázek 40ish seky. Na spodním konci bych očekával, že se baterie nabije 400krát, takže se díváte na 10 let. Paluba sekačky pravděpodobně do té doby zredne. Zajímalo by mě, jestli elektrický motor tak dlouho vydrží. Pravděpodobně by bylo nahrazeno Beter Tech dříve. V tomto boji nemám psa. Můj dvůr je příliš velký na elektriku a já jsem cesta k pečlivému péči o trávník o cokoli jiného než perfektní řez. Stále se tam pravděpodobně dostane. Autonomní elektrická sekačka, na kterou mohu nastavit vzorec cestování, by byla lákavá. Sekejte každé tři dny se střídavými pruhy! Myslím, že by mi příliš chybělo sečení. Jo, jsem divný jako ten lol

Nevlastním trávník, ale já to prostě hodím. Je možné mít dvorek, který na prvním místě nepotřebuje sečení. Existuje mnoho způsobů, jak to udělat, jako například s nízkými rostoucími pozemními kryty, oblázkovým nebo kamenným krytem, ​​vysokými trávami nebo keři, atd., vše v závislosti na vaší poloze a na tom, jak chcete využít prostor. Také některá města na Západě platí lidem, aby se zbavili trávníků a nahradili je něčím, co nepotřebuje tolik vody. Takže můžete snížit potřeby údržby a také vydělat nějaké peníze. Samozřejmě, že se tam může dostat nějakou práci a peníze. Také zvažte skutečnost, že nejen sekání vašeho trávníku jako docela velkou fušku, je to jedno z mála míst, kde elektrické nástroje zcela nedotkly ty své plynové poháněné (můžete to vidět z комментарии и мнения в už zde.) A ty malé plynové motory jen chrlí znečištění, mnohem více než vaše auto, například. Tak. Vím, že lidé milují jejich trávníky. Jen jsem chtěl zmínit některé alternativy.

Přemýšlel jsem o tom dlouho a tvrdě a problém spočívá v tom, že přepínáte jeden větší úkol pro celou řadu menších úkolů. To funguje pro některé lidi a ne pro jiné. Rock je třeba udržovat. Migruje se všude (všimněte si dings v mé sekačské čepeli?) a detritus se hromadí, pokud se nezbavíte, když foukáte všechny listy a další záležitost rostlin, které se hromadí. Pokud tak neučiníte, za 5 až 10 let pěstujete plevel. Pak je těžší opravit, než jen začít. Musíte být opatrní tam, kde umístíte vysoké trávy, neměli byste je mít blízko domu, protože v létě vyschnou a představují nebezpečí požáru. Ve skutečnosti není více pracovního problému, ale omezuje to, kam je můžete dát. Zahrady potřebují neustálou pozornost. Pozemní kryt může migrovat tam, kde to nechcete, a je třeba jej monitorovat. Stále se snažíme převést více oblasti z trávy na věci, jako jsou postele hosta a zahrady. Někdy chci jen převést všechno na astroturf.

Vlastnil jsem útěkový dům na velké nemovitosti ve venkovské komunitě, která by byla primárně malá farmy. Byl tam nějaký „trávník“. ale já ani já, ani moji sousedé se příliš obávají toho, co roste. Zdá se, že příroda vždy převzal, pokud nejste blázniví. Místní dodavatel, který udržoval „trávníky“ (více polí než trávníku), přišel za chvíli s vážně traktorem s sekačkami gangů a srpkovým barem. Moje současná hlavní rezidence má skutečný trávník, který vyžaduje, co by někteří řekli, je nepředstavitelné množství údržby (hnojivo, vápno, očkování, kontrola hmyzu na kontrolu plevelů, sečení, doškářství atd.), za které platí, že jsem to udělal. Vzhledem k tomu, že je to všechno pro show. Nejsem si jistý, kolik generací bude více praxe udržitelná. Protože jsme se nastěhovali, rozřezali jsme dvorek trávník na polovinu. do zahrady přidali asi 1/2 akr. Obě zahrada a trávníkové oblasti vyžadují TLC. ale moje žena a já se nějak cítíme lépe ohledně environmentálních důsledků mít méně trávníku a více zahrady. Kdybychom přišli na atraktivní způsob, jak snížit akr předního trávníku na polovinu, udělali bychom to také. Moje všechno je to, že my (zejména příměstští obyvatelé) jsme otroky, kteří konvenci s pohledem na to, jak by naše vlastnosti měly vypadat. Tento druh terénního úpravy. podporovaný a navinutím po druhé světové válce developers. se může také provést do hodnoty nemovitosti pro další další prodej a „obrubní přitažlivost“. Spotřeba energie, globální oteplování a ochrana vody mohou nakonec změnit naše myšlení.

Skvělé myšlenky, Fred. „Nejsem si jistý, kolik generací bude praxe více udržitelná.“.„Technicky to nikdy nebylo udržitelné, protože udržitelnost znamená, že naše zdroje nebo životní prostředí nedochází k čistému poškození našich zdrojů nebo životního prostředí. I když trávníky způsobují malé poškození, není to udržitelné, protože vzhledem k dostatečnému času zničí věci. A věřím, že způsobují víc než jen malé poškození. Velkým problémem pro nás na Západě je spotřeba vody, ale jsou zde také pesticidy, hnojiva atd. jak říkáte. IIRC, sečení a dokonce sběr listů narušuje populace hmyzu, které jsou neškodné jak pro trávníky, tak pro lidi, ale jsou nezbytné pro podporu populací ptáků a malých savců.

Řekl jsem, že myšlenka mít pěstěný trávník si nejprve získala popularitu v 17. století na statcích bohatých. Myšlenka zachytila ​​- ne překvapivě. protože lidé s menšími prostředky chtěli napodobovat své bohatší bratranci. Celé odvětví (možná více odvětví by bylo správné) vyrostlo kolem něj a nyní mají společnosti vyrábějící semena trávy, sod, hnojiva, změny půdy, pesticidy a všechny druhy údržbářů od provzdušňovačů na trávníky na srážky a postřikované švihnutí. Mnoho z nich dluží své živobytí našim trávníkům a jejich údržbě. S růstem předměstí po druhé světové válce mám podezření, že výměra věnovaná trávníkům rostla exponenciálně stejně jako podniky, aby je podpořily. Přechod od trávníku na něco lepšího bude vyžadovat posun paradigmatu hlavních rozměrů. A. podobně jako to, co Benjamin říká, že neexistuje dokonalé řešení, které je okamžitě zřejmé. Někde hluboko v našich mozcích pravděpodobně rozpoznáváme vaše body o újmě, kterou dělá hnojivo a odtok pesticidů, že naše vzácná zásobování vodou má mnohem lepší použití než na trávnících a že využití energie (fosilní paliva nebo dokonce obnovitelné) k udržení trávníku je nelogický. Ale pak jsme zaplaveni těmi „domácími“ obrázky na trávu nebo batolata, kteří se plazí na rozloze zelené. a veškerá logika je odložena stranou. Zelený beton není odpověď (beton BTW je velmi energeticky náročný na produkci) ani není astroturf. takže se obávám, že na chvíli budeme uvízne, když se snažíme vylepšit trávníky.

Naprosto správně. Nechtěl jsem naznačovat, že alternativy k trávníku by eliminovaly domácí práce na dvorku. Jen by je to snížilo. Každopádně pro mě skutečný bod nesnižuje množství práce, kterou děláte, ale snižování znečištění vzduchu a vody, spotřebu vody a narušení ekosystému, které vytvářejí trávníky trávy.

Mám na mysli, že nejsem přesvědčen, že alternativy by je tolik snížily poté, co zahrnete práci potřebnou k jejich implementaci. Vlastně mě opravdu překvapilo, že jsem nedostal komentář jako: „Proč jsi nejen zaléval trávu. pak by to rostlo a mohli byste to více testovat.„Byl jsem opravdu zklamaný tím, kolik lidí v mé oblasti mělo během nejhoršího sucha dokonale zelené trávníky, které jsme měli za dlouhou dobu, protože je každý druhý den zalévali (a ulici). Přechod na baterii poháněnou OPE, nechat svou trávu spát, nechat své výstřižky zůstat na trávníku, spíše než je shromažďovat, a rostoucí tráva, která je skutečně vhodná pro mé klima, jsou některé z způsobů, jak jsem se snažil řešit své vlastní obavy Znečištění a spotřeba vody.

Správně, vím, že to byl tvůj názor. Můj názor, nebo vlastně můj hlavní zájem, je jiný. Jsem rád, že se staráte o snížení dopadů na životní prostředí vašeho trávníku!

Dewalt bezdrátová sekačka je sestavena MTD. Při inspekci v Home Depot byly dewalt balíček a zabalení Troy postavené na MTD balíčku ve výstavbě a umístění montážních bodů. Věřím, že MTD koupil SBD. Použití paluby, které není speciálně navrženo pro elektrickou sekačku, může být menší než ideální, pokud sekačka nedokáže odpovídat výkonu plynového motoru.

Koupil jsem si tuto sekačku, používal ji asi 3 měsíce a vrátil ji. Poprvé jsem to použil, fungovalo to skvěle. Je to jen asi o 1/4 hektaru, včetně domu. Do 3. měsíce by to běželo pouze po dobu 10 minut a já bych musel dobít baterie. V tomto bodě jsem přestal používat schopnosti s vlastním poháněním a právě jsem ji tlačil, aby šetřil baterii. Stále asi 8-10 minut, baterie mrtvé. Vrátil se zpět do plynové sekačky, velmi zklamáním, protože jsem předpokládal, že by elektrická byla v tomto bodě plně schopná. Ale ve spravedlnosti je snad elektrická a baterie Dewalt to prostě nedokážou zvládnout. Nebo možná jsem právě dostal citrón.

Zní to, jako byste zabili baterie, nebo možná, jak jste řekl, že máte nějaké citrony. Pokaždé, když spustíte lithiovou baterii úplně mrtvou, ztratí část své kapacity. Udělejte to dost často a že se baterie 10Ah stává baterií 5h. Stále nevím, proč to výrobci v manuálech více nezvýší. Možná chtějí, aby lidé kupovali baterie, ale případy, jako jsou ty, také vedou k negativním recencím. Tuto radu však nabízejí: https: // www.Dewalt.com/dewalt-dna/charakteristické věky/osvědčené postupy pro-baterry-život v ideálním případě chcete mít náhradní díly a nikdy je nenechte klesnout pod 30% před nabíjením (na dewalt baterie 1 bar je zkontrolovat některé studie, které byly provedeny hloubky výboje a životnosti cyklu lithium iontových baterií.

Zvykli jsme si na Nicad’s, kde je neustále doplňovaly je k problémům „paměti“, což mělo za následek baterie, které zdánlivě nikdy nebyly schopny dát své vše. Jak říkáte. překlad strategie použití Nicad na baterie liion vytváří novou sadu problémů.

To dávalo smysl před 10 lety, když byl lithium iont nový. Je jen zvláštní, že lidé chápou logiku, pokud jde o jejich mobilní telefon. Účtují je každou noc bez ohledu na procento, protože každý ví, jestli je běžíte úplně mrtvé pravidelně, nikdy netrvají tak dlouho poté. Nějak se tato běžná znalost ztratila, když lidé používají jiná zařízení na baterii, jako jsou nástroje a Ope. Nevím, kolik desítek baterií mám na více platformách a napětí a mohu upřímně říci, že jsem na žádném z nich nikdy neměl předčasné selhání. Možná mám štěstí, možná jsem čaroděj, který může říct.

Vlastním poblíž 40 nástrojů a možná 40 baterií. Všechny Dewalt a Milwaukee včetně Ho a 60V. Vlastním oba sekačky. Všechny byly úžasné z hlediska trvanlivosti s výjimkou baterie Milwaukee Ho 12 Amph. Některé z nástroje High Draw Ho se často vynořují. Zabilo to 12 Amph.

Moje první myšlenky šly na to, aby si vydělali karta nebo něco z motoru, jako jsem to udělal, když špína chudí vydělat peníze.

Existuje několik změn. Model zadního kola má větší zadní kola, nastavení výšky jedné páky a je k dispozici s bateriemi 2x12ah flexvolt, kromě sady baterie 2x10ah 20V baterie.

Neměli by vyrobit sekačku s pohonem předního kola. Výzkumné centrum MTD má dostatek znalých lidí a minulých zkušeností, aby to věděli lépe, než aby si je vyrobili. Preformance sekačky předního pohonu může vypnout mnoho kupujících z nákupu produktů DeWalt. Děkujeme, že jste nám dali vědět o těchto nadcházejících nových produktech, Big Richard.

Jedinou pěknou věcí na pohonu předního kola je, že můžete udržet ruku na volantu po celou dobu a zatlačit se na popisovač, abyste zvedli přední kola, abyste se zastavili, zatáčku, otočení, zatáčku, Nebo cokoli. Ale celkově si myslím, že pohon zadních kol je preferovanou možností. Vypadá to, že to bude stát o 100 více než model předního kola, alespoň s časným stanovením cen.

Věřte mi, pohon zadních kol je mnohem lepší se zadním pytlem. Maminka mé ženy měla MTD vyrobené pohon plynového předního kola. Když taška začne plnit, je příliš velká váha vzadu a nebude se tahat. Musel jsem vyzvednout zadní kola ze země, aby se přední kola vytáhla. Big Richarde, pracuješ pro SBD? Zdá se, že teď, když vyjde všechny nové věci.

Slyšel jsem tu stížnost na sekačky na pohonu předních kol. Já osobně jen zřídka taška, takže jsem se s ní nesetkal, ale tento problém vidím. A ne, nepracuji pro SBD. Prostě dělám spoustu opravy nástrojů, testování a kontrolu, takže se mi líbí být před křivkou a sdílet své znalosti. Dávám pozor na nástrojové pořady po celé zemi a hledám úniky prostřednictvím maloobchodníků.

Stížnost mohu sdílet, i když je to už mnoho let, co jsem někdy použil bagger. Jakmile jsem objevil mulčování čepelí, nikdy jsem se neohlédl zpět: méně práce pro mě, lepší pro životní prostředí a můj dvůr vypadá lépe. Ale i bez tašky má pohon zadních kol lepší trakci, protože řídítka mají tendenci přikládat větší váhu na zadní kola než přední. Komerční procházky mají to navrženy velmi dobře. Co nejvíce hmotnosti na zadní nápravě s velkými hnacími koly s nízkým obsahem, a otočnými kolečkami vpředu, která nesou relativně malou váhu. Myslel jsem, že sekačky s pohonem předních kol však měly jednu prospěšnou funkci: tlačením dolů na řídítka lze snadno peří, kolik vytáhnout přední kola poskytují, nebo dokonce zcela uvolnit, tlačením je ze země. Zjistil jsem, že technika poskytla mnohem větší kontrolu než dis-are-in-in-in-in-in-in-in-in-in-in-in-in-in-in-in-in-in-in-in-in-in-in-in-wraling. To platilo zejména, když v pohonu nebyl žádný diferenciál a vy jste museli těsně otočit. Ale dnes je to opravdu prohloubené, všechna elektrická sekačka má pravděpodobně spíše velkou kontrolu rychlosti než brutální spojky overcent.