Husqvarna LC121P Recenze: Hloubková recenze na trávu. Husqvarna push mečkář olej

Dvůr nástrojů

Jak opravit, udržovat být v bezpečí pomocí motorů, sekačky na trávu, motory pro kutily a soupravy. Možná nějaké pivo.

Jak si vybrat nejlepší olej pro sekačku na trávu

Stejně jako byste měli pravidelně měnit olej v autě nebo nákladním vozidle nebo řetězové pile, mělo by se to udělat pro vaši trávu. Pokud chcete mít na ulici nejlépe vypadající trávníky, budete potřebovat svou trávu, abyste měli ostrou čepel a aby byli naplněni nejlepším olejem, takže když tlačíte zatracenou věc, motor funguje dobře a dává dlouhé dlouhé životnost služby. Mohli byste být v pokušení myslet na svou trávu jako na „jen na trávu“, takže jakýkoli druh automobilového automobilového oleje to udělá, ale to by mohlo znamenat rozdíl mezi prodloužením životnosti sekačky na trávu nebo ji způsobí. Je to zejména tak, pokud se vaše sekačka příliš často nevyužívá. Pokud tedy chcete „dobrý olej“ na to, co vložit do své trávy, přečtěte si dále.

Jaký druh oleje musím použít ve svém trávníku?

Teplota klimatu, ve kterém budete provozovat trávu, bude mít vliv na vaše ropné potřeby.

Odborníci na trávu na trávu Briggs a Stratton radí, že „motory na většině venkovního napájecího vybavení fungují dobře se syntetickým olejem 5W30.

Pro zařízení provozované v horkých teplotách poskytuje Vanguard 15W50 syntetický olej nejlepší ochranu.“

Co to pro vás jako uživatele oleje znamená, že musíte zkontrolovat, na jaký rozsah bude váš motor běžet. Nejjednodušší způsob, jak toho dosáhnout, je zkontrolovat uživatelskou příručku motoru pro doporučení výrobce. Pokud jste ztratili příručku nebo nikdy ji neměli, použijte vyhledávač k nalezení jeho PDF.

Obecným pravidlem je však to, že motory na většině venkovního napájecího zařízení dobře fungují se syntetickým olejem 5W30.

Jakmile jste našli ten správný druh oleje, je nyní čas zvážit, jakou značku oleje chcete použít.

Obvykle doporučujeme, abyste se vyhnuli nejlevnějšímu rozsahu jakéhokoli nástroje nebo bezpečnostního vybavení nebo oleje a určitě to samé uděláte s olejem na trávu. Doporučujeme, abyste použili vyzkoušené a důvěryhodné značky. Protože tyto oleje byly testovány na silnici v mnoha strojích, které tlačily mnoho tisíc kilometrů.

Pokud by to tyto značky nezkrátily, nepřežily by na trhu. Pokud mi nevěříte, přečtěte si tento příběh o tom, jak společnost Slitz změnila kvalitní pivo v vtip a rozběhla svou značku do země. Jedním z nich je třeba mít na paměti, že čím starší je váš motor, je pravděpodobnější, že bude vyhovovat tradičním olejovým rozsahům SAE30.

Doporučený olej: Briggs a Stratton Small Engine 30W

Briggs a Stratton jsou pravděpodobně největším jmenovaným hráčem na trhu s trávníkem (Husqvarna je pravděpodobně druhý). Jejich motory jsou známé tím, že „chodí a chodí“, takže několik dalších „značek s velkým jménem“ jednoduše používá motor Briggs a Stratton na vlastních značkách jako prodejní místo.

Největší název v technologii na trávu bude mít určitě kvalitní ropný produkt pro své stroje a jejich verze 30W pro malé motory je s největší pravděpodobností to, z čeho by váš motor měl prospěch.

„Koupil jsem si zbrusu novou trávu a nechtěli, aby se rozbočovače Vyhoďte to také Protože do něj zapomněl vložit olej.“

Klasika a vždy stojí za to připomenout, že pokud si koupíte novou trávu, musíte přidat olej před použitím nebo zničíte motor.

Mohu použít syntetický olej ve svém trávníku?

Ano, můžete použít syntetický olej v trávníku. Oleje jako Amsoil jsou navrženy pro modernější motory. Syntetický olej je malé mazivo motoru plné chemických sloučenin, které jsou uměle vyráběny pomocí chemicky modifikovaných ropných komponent. Výhodou používání syntetického oleje je tendenci nabízet lepší viskozitu, opotřebení a kontrolu vkladu a tekutost nízké teploty. To znamená, že pokud pravidelně používáte syntetický olej ve své trávníku (z dlouhodobého hlediska), výrazně zvýšíte šance na dlouhou životnost a snížíte potřebu nahradit trávou v 6. roce místo 10. ročníku (omluvte hyperbolu!). Pravidelné používání syntetických olejů v motoru tedy snižuje šance, že to selhává, a tedy v tomto procesu rozšiřuje jeho životnost. Jedinou skutečnou nevýhodou používání tohoto druhu oleje je to, že je obvykle cena výrazně vyšší než standardní oleje. Podívejte se například na tento příklad z Pennzoil, jejich 530-30 plnohodnotných může cen přes 50 babek!

Použití syntetického oleje Toro s trávníkem

Toro Syntetický olej, navržený tak, aby pracoval v celé řadě extrémních podmínek, bude zvládnout teplo a nachlazení, aby vám pomohl vyříznout trávníky.

Toro je navíc masivní značka po celém světě, která tlačí sekačky na trávu, které vyrábějí golfová auta, jezdící sekačky, stříkací vybavení, diggery, palandy a špičkové komody. Takže znají motory a znají olej, takže si můžete být jisti, že olej je vytvořen a testován tak, aby vyhovoval potřebám svých strojů. To znamená, že díky své kvalitě udělá toro olej většinu sekaček na trávu, pokud jde o výkon motoru. Určitě splňuje požadavky na výkon značek, jako jsou Briggs Stratton, Kohler, Honda, Tecumseh a Craftsman!

Jak často bych měl vyměnit olej na trávu?

Mnoho majitelů automobilů mění olej svého automobilu jednou ročně v rámci ročního vyladění. Prodlužuje životnost motoru, protože jeho části jsou chráněny před opotřebením.

Pro menší motory je srovnání stejné. Mnoho trávníků změní svůj olej jednou ročně na jaře, když tráva začne růst dlouho a sekačka se používá pravidelně.

To je vázáno na použití sekačky. Vaše sekačka může mít různé potřeby v závislosti na hodinách použití. Trávník, který je plísník půl hodiny jednou měsíčně, může potřebovat změnu pouze jednou ročně, ale týdenní sekačka většího trávníku může vyžadovat dvě změny.

Jízda na sekačce pravděpodobně bude s větší pravděpodobností těžit ze změny ve 100 hodinách běhu a každoročně.

Pokud máte pocit, že váš motor nefunguje dobře, může pomoci změna oleje. Jak vždy doporučujeme, vaše příručka pro uživatele by vám mělo být schopno poskytnout vám radu. A bude to také dobrá rada, protože chlápci a dudety, kteří vytvořili motor, jej testovali na zem v laboratoři, takže budou vědět, jak jejich stroj funguje za tolika podmínek.

Jak odstranit starý olej z trávníku

Pokud jde o změnu oleje sekačky na trávu, určitě existuje několik tipů a triků, které můžete udělat, abyste se ujistili, že máte přenos bez oleje. Takže nyní jste pochopili důvody, proč musíte pravidelně měnit olej vašeho motoru, další otázkou by mohla být, jak! Položky, možná budete muset změnit olej:

 • Pánev nebo obdržíte zachycení starého oleje
 • Některé staré hadry nebo látky
 • Klíč s vhodnou velikostí zásuvky pro odtok oleje Nu
 • Motorový olej, který vyhovuje vašim potřebám
 • Trychtýř
 • Systém sifonu nebo oleje, pokud se chystáte spíše do Sifonu než vypouštět

Umístění výměny oleje

První věc, kterou musíte udělat, je zvážit místo, kde vypustíte olej již uvnitř sekačky. Přirozeně se budete chtít vyhnout této operaci na trávníku trávy nebo poblíž vaší zahrady v případě rozlití. Za tímto účelem je ideální konkrétní povrch, jako je příjezdová cesta. Samozřejmě budete chtít stanovit noviny nebo lepenku, abyste zachytili jakékoli kapky oleje, které se mohou sbírat, aby se zabránilo barvení betonu.

Před vypuštění oleje zahřejte motor

Nejlepší je otočit motor na trávu na několik minut, než vypustíte olej. Je to proto, že částice, které shromáždily, se budou vznášet ve starém oleji. Dávejte pozor, aby při vyčerpání oleje, že části motoru nejsou příliš horké. Možná budete muset používat rukavice, pokud na chvíli spustíte motor. Nyní je také čas odpojit zapalovací svíčku, aby se zabránilo jakémukoli náhodnému zapalování motoru.

Najděte zátku odtoku oleje na spodní straně sekačky

Vyčistěte obecnou oblast starým hadříkem, aby se zabránilo spadnutí jakýchkoli vnějších zbytků do klikové skříně. Nakloňte sekačku a poté pod sekačkou položte nějaké noviny a olejovou pánev nebo džbán. Poté si vezměte zásuvkový klíč a spusťte zástrčku proti směru hodinových ručiček. To umožňuje, aby se olej odtočil do vašeho sběrného zařízení. Jakmile olej zcela vyčerpá, zajistěte odtokovou zátku kroucením ve směru hodinových ručiček a jemně utažení klíč. Pokud má vaše sekačka olejový filtr, je vhodný čas na jeho nahrazení.

Odstranění motorového oleje pomocí sady Siphon

Pokud máte preferenci sifonu spíše přes vstupní bod oleje než odtok, může být sada Siphon jen lístek. Jakmile máte svůj sifonový sifon, vložte jeden konec své trubice do olejové výplňové díry a ujistěte se, že dosáhl dna nádrže. Druhý konec hadičky musí být umístěn do kontejneru, který během procesu nebude srazit. Zapojte svůj sifonový a snažte se vyprázdnit co nejvíce použitého oleje, jak můžete. Mírné nakládání motoru na boku může pomoci uskutečnit poslední olej a trubici lze manipulovat do polohy pro shromažďování posledního oleje. Tyto soupravy lze také použít k přenosu paliva z vašeho automobilu nebo kontejneru paliva přímo do palivového čerpadla sekačky na trávu. Šikovný způsob, jak provést efektivní přenos! Jakmile dokončíte sifonování, jste připraveni přidat nový olej. A co byste mohli použít?

Husqvarna LC121P Recenze: Hloubková recenze na trávu

Tato recenze Husqvarna LC121P vám řekne vše, co potřebujete vědět, abyste učinili informované rozhodnutí o tomto kusu údržby na dvoře.

Prozkoumáme návrh a konstrukci této trávy, typy terénu, který zvládne, a jak můžete očekávat, že bude hrát za různých podmínek sečení.

Přečtete si shrnutí zpětné vazby kupujícího a názorů odborníka na trávu. Naučíte se také výhody a nevýhody tohoto stroje, problémy, které někteří kupující zažili a jak to funguje ve skutečném světě pro sečení trávníků. Pak se můžete rozhodnout, zda je to sekačka pro vás.

Husqvarna LC121P Recenze: Specifikace

V níže uvedené tabulce uvidíte všechny specifikace Husqvarna LC121P:

Zdroj energie Hmotnost Rozměry balíčku Šířka řezání
Briggs Stratton Gas Engine 72 liber 35 palců x 24.291 palců x 17.283 palců 21 palců

HUSQVARNA LC121P Recenze

Hlavní výhody produktu

 • Vysoká kola usnadňují pohyb na nerovnoměrné půdě
 • Kompaktní velikost pro snadné skladování
 • Možnosti sběru 3-in-1, mulčování a sběru vak
 • Uzavřená kola s míčem pro snadný pohyb

Obecné vlastnosti

Push sekačka Husqvarna 21 palce je trávou s benzínovým motorem pro točení řezacích čepelí. Používáte svalovou sílu pro pohyb sekačky na trávníku, takže tento stroj je nejvhodnější pro menší yardy a lidi, kteří při sečení jsou na tomto typu cvičení.

Push sekačky vezmou svalovou sílu k provozu, ale použití jednoho může být pro některé lidi příjemným cvičením. To platí zejména pro ty, kteří mají malý až střední trávník a většinou dokonce i na zemi.

Tato sekačka Husqvarna má však několik funkcí, aby se sečení pohodlnější a rychlejší než jiné sekačky.

Vysoká kola na tomto modelu vám umožní snadno se pohybovat přes drsná místa v krajině. Uzavřená kuličková ložiska na kolech také způsobují, že tlačí tuto sekačku menší úsilí než podobné modely.

Husqvarna LC121P: Režimy řezání 3 v 1

Režimy řezání 3 v 1 vám umožňují vybrat, co chcete dělat s řezanou trávou:

 • Pro shromažďování výstřih použijte tašku na sběr,
 • Mulč prořízne trávu a šíří ji na trávník pro hnojivo a organickou hmotu
 • Vypusťte výstřižky do hromady pro hraní později.

Husqvarna LC121P Recenze: Motor

Motor na tomto modelu Husqvarna je čtyřtaktní, 163cc benzínový model vyrobený Briggsem Strattonem. 4-přídané motory používají pravidelný benzín pro energii a nevyžadují přidávání oleje do plynu.

Chcete.li spustit stroj, stisknete tlačítko škrticí klapky na držadle. Poté zatáhněte startovací šňůru umístěnou na řídítkách, což usnadňuje tažení lana startovacího lana, zatímco držíš škrticí lištu dolů. Držení plynového lišta udržuje motor v chodu a jakmile jej uvolníte, motor se vypne.

Tato funkce vás chrání, pokud ztratíte kontrolu nad strojem při práci. Vypnutí motoru škrticího baru také usnadňuje a rychle usnadňuje vypnutí motoru, kdykoli chcete, když se pustíte z baru.

Motor má jednu rychlost škrticí klapky a lopatky se neustále otáčí, dokud bude motor běžet. Motor řídí čepele přímo a neexistuje způsob, jak spustit motor bez otočení čepelí.

Požadavky na ropu

Tento motor vyžaduje motorový olej pro správný provoz. Kontrola a udržování správné hladiny oleje je zásadní. Na tomto modelu však nemusíte vypouštět a měnit olej. Při nízkých olejích přidáte další olej.

Vypouštění oleje je nezbytné pouze tehdy, pokud potřebujete jednotku odeslat. Pokud musíte olej vyprázdnit, příručka říká, že odstraní řídítky a otevření olejového výplního uzávěru. Potom otočte motor nad pánvi povodí, abyste vypustili olej. Ve spodní části motoru může být také umístěna zátka oleje, ačkoli to manuál nenaznačuje.

Plynové motory jako ten v této sekačce na trávu Husqvarna mají vzduchový filtr, který čas od času potřebuje náhradu. Výměna vzduchového filtru je jednoduchá.

Husqvarna LC121P Recenze: Řezací paluba

Řezací balíček má 9 sad pro úpravu výšky řezání mezi 1.5 palců a 5 palců. Chcete-li změnit nastavení, použijete ručně provozovanou páku umístěnou v blízkosti kol. Existuje samostatná páka pro nastavení výšky na každém kolečku.

Šířka 21 palců řezacího balíčku na tomto modelu prospívá sečení menších yardů, protože malá velikost snižuje celkovou hmotnost stroje a činí ji manévrovanější v těsných prostorech. Malá velikost také umožňuje otočit se v omezených oblastech a sekat blízko struktur, jako je kůlna, garáž nebo chodník.

Bonusem na této sekačce je uzavřená kuličková ložiska uvnitř každého centra kola. Ložiska snižují tření při pohybu na trávu, což usnadňuje převrácení nerovnoměrného půdy a pohybuje se kolem dvora. Tělo sekačky je vyrobeno výhradně z vyraženého kovu a ne plastu, což je dobré znamení pro trvanlivost tohoto stroje.

Husqvarna LC121P Recenze: Funkce a příslušenství

Několik vynikajících funkcí na této sekačce je:

 • Skládací držadla pro kompaktní úložiště a
 • Polstrované rukojeti na řídítce pro úlevu od stresu na rukou při sečení.

Jednotka s pytlem přichází standardně se strojem a můžete si koupit mulčující soupravu jako doplněk.

Sekačka má zadní bezpečnostní štíty, aby se zabránilo odřezávání odříznutí zpět k operátorovi.

Husqvarna LC121P Recenze: Zpětná vazba kupujícího

Tato sekačka Husqvarna 21 palce získává několik smíšených recenzí od uživatelů. Mnoho lidí říká, že stroj funguje dobře přímo z krabice po přidání plynu a oleje a tahání šňůry, aby jej spustil.

Koulové ložiska kola také dostávají hodně chvály za usnadnění tlačení této sekačky než mnoho jiných trávníků ve stylu push-stylu.

Kupující také poznamenávají, že Bagger je trochu malý, ale dostatečný pro sběr trávníků na jejich malých trávnících. Také říkají, že taška je snadno vyprázdnitelná.

Podle většiny kupujících není počáteční plynový motor žádný problém. Motor běží hladce a poskytuje spoustu energie pro tvrdé řezání. Jeden kupující řekl, že jeho dvůr má obrovský problém. Přesto tato sekačka neměla problém s drsnými skvrnami.

Negativní комментарии и мнения

Několik lidí však poznamenalo, že se zdá, že tento model má vadu v páce nastavení výšky sekačky. Jedna osoba uvedla, že sestava nefunguje, jakmile vystoupil sekačku z krabice a postavil ji. Další řekl, že jedna z kol a páky byla poškozena, když dostal stroj a rozbalil ho.

Jiní si stěžují, že mechanismus nastavení paluby se nebude správně zamknout na polohu. Jedna osoba uvedla, že problém vyřešili ohýbáním některých kusů na správné místo. Byl nadšený jiným výkonem na trávu než tento problém.

Vypadá to však, že tato sekačka má mechanickou vadu ve výškové páce výšky paluby. Některé z komponent jsou pro tuto práci poddimenzovány. Mnoho uživatelů tento problém nahlásí.

Několik dalších kupujících uvedlo, že po krátké době mají s motorem problémy a že opravné obchody jim řekli, že problém nemohou vyřešit, a sekačka musela být nahrazena. Tato trávací prádlo přichází s omezenou tříletou zárukou na nárazník. Neslyšeli jsme zprávy o problémech, které Husqvarna na počest záruky pro tento stroj nebo motor.

Husqvarna 3 in 1 Push Lawn Meghter: Přehled

Tento typ na trávu je nejlepší pro lidi připravené na fyzické cvičení při sečení malého až středního trávníku. Ale náboje s vysokými koly a nábojemi kol s míčem usnadňují pohyb se kolem mnoho jiných sekaček ve stylu push.

Kupující by měli být připraveni na problémy s pákou pro nastavení sekačky, protože mnoho lidí, kteří tento stroj zakoupili.

Ostatní kupující však s touto funkcí nehlásí problém. Někteří dokázali problém napravit sami doma zakoupením nových šroubů a hardwaru a jeho instalací namísto původních částí.

FAQ

Je napájena baterie sekačky Husqvarna LC121P?

Ne, sekačka Husqvarna LC121P není poháněna baterií. Je to plynová sekačka, která vyžaduje, aby benzín fungoval.

Funguje Husqvarna LC121P s plynovou směsí?

Ano, sekačka Husqvarna LC121P pracuje pomocí plynové směsi bezolovnatého benzínu a dvoudobého motorového oleje. Doporučený poměr pro palivová směs je 50: 1 (benzín: olej).

Kdy bych měl vyměnit sekačku Husqvarna LC121P?

Doporučuje se nahradit sekačku Husqvarna LC121P, když již nevykonává optimálně nebo je nenapravitelně poškozeno.

Husqvarna LC121P Recenze: Závěry

Zde sekačka Husqvarna LC121P Zde je zde push ve stylu trávy s výkonným motorem pro většinu malých a středních situací sečení obytných sečení.

Kompaktní design usnadňuje ukládání tohoto stroje a konstrukce kol vám pomůže pohybovat se strojem na trávníku.

Problémy s mechanismem nastavení výšky paluby jsou problémem s touto trávou. Pokud jste kupující, možná budete chtít kontaktovat výrobce, abyste zjistili, zda byl tento problém vyřešen před zakoupením tohoto stroje nebo být připraven na některé úpravy sami.

Husqvarna LC121P Recenze: Hloubková recenze na trávu

Tato recenze Husqvarna LC121P vám řekne vše, co potřebujete vědět, abyste učinili informované rozhodnutí o tomto kusu údržby na dvoře.

Prozkoumáme návrh a konstrukci této trávy, typy terénu, který zvládne, a jak můžete očekávat, že bude hrát za různých podmínek sečení.

Přečtete si shrnutí zpětné vazby kupujícího a názorů odborníka na trávu. Naučíte se také výhody a nevýhody tohoto stroje, problémy, které někteří kupující zažili a jak to funguje ve skutečném světě pro sečení trávníků. Pak se můžete rozhodnout, zda je to sekačka pro vás.

Husqvarna LC121P Recenze: Specifikace

V níže uvedené tabulce uvidíte všechny specifikace Husqvarna LC121P:

Zdroj energie Hmotnost Rozměry balíčku Šířka řezání
Briggs Stratton Gas Engine 72 liber 35 palců x 24.291 palců x 17.283 palců 21 palců

HUSQVARNA LC121P Recenze

Hlavní výhody produktu

 • Vysoká kola usnadňují pohyb na nerovnoměrné půdě
 • Kompaktní velikost pro snadné skladování
 • Možnosti sběru 3-in-1, mulčování a sběru vak
 • Uzavřená kola s míčem pro snadný pohyb

Obecné vlastnosti

Push sekačka Husqvarna 21 palce je trávou s benzínovým motorem pro točení řezacích čepelí. Používáte svalovou sílu pro pohyb sekačky na trávníku, takže tento stroj je nejvhodnější pro menší yardy a lidi, kteří při sečení jsou na tomto typu cvičení.

Push sekačky vezmou svalovou sílu k provozu, ale použití jednoho může být pro některé lidi příjemným cvičením. To platí zejména pro ty, kteří mají malý až střední trávník a většinou dokonce i na zemi.

Tato sekačka Husqvarna má však několik funkcí, aby se sečení pohodlnější a rychlejší než jiné sekačky.

Vysoká kola na tomto modelu vám umožní snadno se pohybovat přes drsná místa v krajině. Uzavřená kuličková ložiska na kolech také způsobují, že tlačí tuto sekačku menší úsilí než podobné modely.

Husqvarna LC121P: Režimy řezání 3 v 1

Režimy řezání 3 v 1 vám umožňují vybrat, co chcete dělat s řezanou trávou:

 • Pro shromažďování výstřih použijte tašku na sběr,
 • Mulč prořízne trávu a šíří ji na trávník pro hnojivo a organickou hmotu
 • Vypusťte výstřižky do hromady pro hraní později.

Husqvarna LC121P Recenze: Motor

Motor na tomto modelu Husqvarna je čtyřtaktní, 163cc benzínový model vyrobený Briggsem Strattonem. 4-přídané motory používají pravidelný benzín pro energii a nevyžadují přidávání oleje do plynu.

Chcete.li spustit stroj, stisknete tlačítko škrticí klapky na držadle. Poté zatáhněte startovací šňůru umístěnou na řídítkách, což usnadňuje tažení lana startovacího lana, zatímco držíš škrticí lištu dolů. Držení plynového lišta udržuje motor v chodu a jakmile jej uvolníte, motor se vypne.

Tato funkce vás chrání, pokud ztratíte kontrolu nad strojem při práci. Vypnutí motoru škrticího baru také usnadňuje a rychle usnadňuje vypnutí motoru, kdykoli chcete, když se pustíte z baru.

Motor má jednu rychlost škrticí klapky a lopatky se neustále otáčí, dokud bude motor běžet. Motor řídí čepele přímo a neexistuje způsob, jak spustit motor bez otočení čepelí.

Požadavky na ropu

Tento motor vyžaduje motorový olej pro správný provoz. Kontrola a udržování správné hladiny oleje je zásadní. Na tomto modelu však nemusíte vypouštět a měnit olej. Při nízkých olejích přidáte další olej.

Vypouštění oleje je nezbytné pouze tehdy, pokud potřebujete jednotku odeslat. Pokud musíte olej vyprázdnit, příručka říká, že odstraní řídítky a otevření olejového výplního uzávěru. Potom otočte motor nad pánvi povodí, abyste vypustili olej. Ve spodní části motoru může být také umístěna zátka oleje, ačkoli to manuál nenaznačuje.

Plynové motory jako ten v této sekačce na trávu Husqvarna mají vzduchový filtr, který čas od času potřebuje náhradu. Výměna vzduchového filtru je jednoduchá.

Husqvarna LC121P Recenze: Řezací paluba

Řezací balíček má 9 sad pro úpravu výšky řezání mezi 1.5 palců a 5 palců. Chcete-li změnit nastavení, použijete ručně provozovanou páku umístěnou v blízkosti kol. Existuje samostatná páka pro nastavení výšky na každém kolečku.

Šířka 21 palců řezacího balíčku na tomto modelu prospívá sečení menších yardů, protože malá velikost snižuje celkovou hmotnost stroje a činí ji manévrovanější v těsných prostorech. Malá velikost také umožňuje otočit se v omezených oblastech a sekat blízko struktur, jako je kůlna, garáž nebo chodník.

Bonusem na této sekačce je uzavřená kuličková ložiska uvnitř každého centra kola. Ložiska snižují tření při pohybu na trávu, což usnadňuje převrácení nerovnoměrného půdy a pohybuje se kolem dvora. Tělo sekačky je vyrobeno výhradně z vyraženého kovu a ne plastu, což je dobré znamení pro trvanlivost tohoto stroje.

Husqvarna LC121P Recenze: Funkce a příslušenství

Několik vynikajících funkcí na této sekačce je:

 • Skládací držadla pro kompaktní úložiště a
 • Polstrované rukojeti na řídítce pro úlevu od stresu na rukou při sečení.

Jednotka s pytlem přichází standardně se strojem a můžete si koupit mulčující soupravu jako doplněk.

Sekačka má zadní bezpečnostní štíty, aby se zabránilo odřezávání odříznutí zpět k operátorovi.

Husqvarna LC121P Recenze: Zpětná vazba kupujícího

Tato sekačka Husqvarna 21 palce získává několik smíšených recenzí od uživatelů. Mnoho lidí říká, že stroj funguje dobře přímo z krabice po přidání plynu a oleje a tahání šňůry, aby jej spustil.

Koulové ložiska kola také dostávají hodně chvály za usnadnění tlačení této sekačky než mnoho jiných trávníků ve stylu push-stylu.

Kupující také poznamenávají, že Bagger je trochu malý, ale dostatečný pro sběr trávníků na jejich malých trávnících. Také říkají, že taška je snadno vyprázdnitelná.

Podle většiny kupujících není počáteční plynový motor žádný problém. Motor běží hladce a poskytuje spoustu energie pro tvrdé řezání. Jeden kupující řekl, že jeho dvůr má obrovský problém. Přesto tato sekačka neměla problém s drsnými skvrnami.

Negativní комментарии и мнения

Několik lidí však poznamenalo, že se zdá, že tento model má vadu v páce nastavení výšky sekačky. Jedna osoba uvedla, že sestava nefunguje, jakmile vystoupil sekačku z krabice a postavil ji. Další řekl, že jedna z kol a páky byla poškozena, když dostal stroj a rozbalil ho.

Jiní si stěžují, že mechanismus nastavení paluby se nebude správně zamknout na polohu. Jedna osoba uvedla, že problém vyřešili ohýbáním některých kusů na správné místo. Byl nadšený jiným výkonem na trávu než tento problém.

Vypadá to však, že tato sekačka má mechanickou vadu ve výškové páce výšky paluby. Některé z komponent jsou pro tuto práci poddimenzovány. Mnoho uživatelů tento problém nahlásí.

Několik dalších kupujících uvedlo, že po krátké době mají s motorem problémy a že opravné obchody jim řekli, že problém nemohou vyřešit, a sekačka musela být nahrazena. Tato trávací prádlo přichází s omezenou tříletou zárukou na nárazník. Neslyšeli jsme zprávy o problémech, které Husqvarna na počest záruky pro tento stroj nebo motor.

Husqvarna 3 in 1 Push Lawn Meghter: Přehled

Tento typ na trávu je nejlepší pro lidi připravené na fyzické cvičení při sečení malého až středního trávníku. Ale náboje s vysokými koly a nábojemi kol s míčem usnadňují pohyb se kolem mnoho jiných sekaček ve stylu push.

Kupující by měli být připraveni na problémy s pákou pro nastavení sekačky, protože mnoho lidí, kteří tento stroj zakoupili.

Ostatní kupující však s touto funkcí nehlásí problém. Někteří dokázali problém napravit sami doma zakoupením nových šroubů a hardwaru a jeho instalací namísto původních částí.

FAQ

Je napájena baterie sekačky Husqvarna LC121P?

Ne, sekačka Husqvarna LC121P není poháněna baterií. Je to plynová sekačka, která vyžaduje, aby benzín fungoval.

Funguje Husqvarna LC121P s plynovou směsí?

Ano, sekačka Husqvarna LC121P pracuje pomocí plynové směsi bezolovnatého benzínu a dvoudobého motorového oleje. Doporučený poměr pro palivová směs je 50: 1 (benzín: olej).

Kdy bych měl vyměnit sekačku Husqvarna LC121P?

Doporučuje se nahradit sekačku Husqvarna LC121P, když již nevykonává optimálně nebo je nenapravitelně poškozeno.

Husqvarna LC121P Recenze: Závěry

Zde sekačka Husqvarna LC121P Zde je zde push ve stylu trávy s výkonným motorem pro většinu malých a středních situací sečení obytných sečení.

Kompaktní design usnadňuje ukládání tohoto stroje a konstrukce kol vám pomůže pohybovat se strojem na trávníku.

Problémy s mechanismem nastavení výšky paluby jsou problémem s touto trávou. Pokud jste kupující, možná budete chtít kontaktovat výrobce, abyste zjistili, zda byl tento problém vyřešen před zakoupením tohoto stroje nebo být připraven na některé úpravy sami.

Výběr správného oleje na trávu je životně důležitý pro dlouhověkost a výkon vašeho stroje. Přečtěte si o hloubkovou radu, jak najít nejlepší olej, aby vaše sekačka udržovala v nadcházejících letech.

Autor: Bob Beacham | Aktualizováno 22. června 2021 11:34

Můžeme získat příjmy z produktů dostupných na této stránce a účastnit se přidružených programů.

Ať už vlastníte zbrusu novou sekačku na trávu nebo starší model, jeho udržování ve špičkovém stavu vyžaduje periodickou údržbu. Klíčovou součástí procesu je výběr správného typu motorového oleje a může znamenat obrovský rozdíl v tom, jak hladce běží motor a jak dlouho motor vydrží.

S různými technologiemi a skladbami, které je třeba zvážit, může být tato volba náročná. Následující průvodce je navržen tak, aby vám pomohl najít nejlepší olej pro výkon sekačky na trávu. Pokrývá všechny typy strojů od skromných sekaček na procházky po výkonné modely pro jízdu.

 • Nejlepší čtyřtaktní olej: STP 4 Cycle Oil Formula, Engine Péče o trávník
 • Nejlepší třesk pro Buck: Briggs Stratton 2-cyklus Easy Mix Motor Oil
 • Nejlepší dvoudobý olej: Husqvarna HP Synth 2-cyc olej 2.6oz
 • Nejlepší pro starší motory: Pennzoil Platinum High najetých kilometrů plný syntetický olej
 • Nejlepší pro chladnější tempy: Briggs Stratton SAE 5W-30 Syntetický motorový olej
 • Nejlepší pro komerční sekačky: Royal Purple 01030 API-licencovaný SAE 30 Syntetický olej

Co je třeba zvážit při výběru nejlepšího oleje pro sekačku na trávu

Olej na sekanou na trávu lze kategorizovat jako čtyřtaktní nebo dvoutaktní (nebo čtyř cyklus a dva-cyklus). Samotné motory fungují zcela odlišně a oba typy oleje nejsou v žádném případě zaměnitelné. Sekakový olej má řadu proměnných, které ovlivňují jeho vhodnost pro různé stroje; Každá proměnná je diskutována v následující části.

Typ

Malé, lehké motory, jako jsou ty, které jsou namontovány na řetězových pilách a plynových plevelech, obvykle používají olej z dvou odpadu, stejně jako řada menších sekaček na trávu. Olej se mísí s benzínem a během provozu spálí. Špatná mix způsobuje špatné palby, kouření, přehřátí a v nejhorších případech zabavení motoru.

Čtyřdobý olej se nachází na větších a obecně odolnějších motorech secí trávníku, od modelů pro chůzi střední velikosti až po komerční modely pro jízdu. Olej se nalije do klikové skříně podobně jako olej v silničních vozidlech je a měl by se měnit pravidelně (obvykle jednou ročně).

Oleje se čtyřmi a dvěma odtahováními mohou být buď konvenční (také nazývané pravidelné) nebo syntetické. Konvenční olej na sekanou na trávu je vyroben z ropy, zatímco syntetický olej je rafinovanější a smíšen s jinými chemikáliemi. Syntetický olej nabízí vynikající mazání pro vysoce výkonné motory, ale je téměř vždy dražší a mnoho motorů se mocí na trávu neběží dostatečně rychle ani horké, aby zaručovaly dodatečné náklady. To znamená, že příslušná množství jsou skromná, takže někteří majitelé se rozhodnou stejně používat syntetický olej.

Viskozita

Viskozita nebo „hmotnost oleje“ je termín používaný k popisu tloušťky oleje sekačky na trávu. Tato čísla byla stanovena společností společnosti automobilových inženýrů, a tak oleje nesou iniciály SAE. Například zkratka SAE-30 je populární olej na sekanou na trávu.

Olej se obecně stává tenčí, jak se zahřeje, takže oleje s nízkým viskozitou (tenčí) fungují lépe při nízkých teplotách a oleje s vysokou viskozitou fungují lépe při vysokých teplotách.

Jednoho stupně, jako je výše uvedený SAE-30, však mají omezenou flexibilitu. Řešení: Multigrades. Běžným příkladem je olej 10w-30. „W“ představuje hmotnost nízké teploty, druhým číslem je vysoká teplota. Takový olej nabízí dobrý výkon při řadě teplot; Multigrades tak nabízí lepší všestranné řešení. Přestože to může mít velký rozdíl pro majitele silničních vozidel, nabízejí minimální výhodu v oblastech, kde teplota během sezóny sečení zůstává mírně teplá nebo horká. Výsledkem je, že jednorázové oleje na moče na trávu zůstávají populární.

Přísady a detergenty

Moderní oleje se moče na trávníku mohou být vysoce inženýrské mazivy s variacemi naladěnými na konkrétní aspekty výkonu. Přísady se obecně zaměřují na ochranu komponent motoru před nadbytkem. Mohou být také navrženy tak, aby optimalizovaly výkon ve starších motorech.

Detergenty pomáhají zastavit nahromadění kalů a dalších ložisek, aby se snížilo opotřebení. Obecně jsou účinnější u komerčních sekačních motorů, které mají tendenci běžet horké po delších obdobích používání.

Přesný obsah těchto olejů je však těsně střeženým tajemstvím. Kromě důvěry v reputaci konkrétní značky je prakticky nemožné ověřit nároky každého výrobce.

Ekologická přátelství

Všechny oleje na sekanou na trávu jsou odvozeny z fosilních paliv, takže jejich ekologická přátelství je subjektivní. Oleje vyrobené ze zemního plynu jsou nejčistší pálení, ale v současné době něco vzácnosti. Existuje však několik věcí, které mají dopad na environmentální aspekty těchto produktů.

Dvoutaktní motory mají tendenci produkovat vyšší emise než jejich čtyřtaktní protějšky. Kalifornská deska Air Resources Board (CARB) a U.S. Agentura pro ochranu životního prostředí (EPA) omezují používání sekaček na trávu a jiných motorů, které nesplňují určité standardy. Někteří výrobci reagovali tím, že jejich dvoutaktní motory méně znečišťují, a několik dodržuje omezení carb a EPA. Obecně jsou čtyřtaktní motory šetrnější k životnímu prostředí.

Syntetický olej na moče na trávu může vydržet déle a produkovat méně emisí než konvenční oleje. Dalo by se tvrdit, že pokud je třeba olej změnit méně často, pak se dělá méně škody. To však musí být zváženo proti intenzivnějšímu procesu rafinace. Jakékoli zisky jsou skromné ​​a existuje jen malý praktický rozdíl.

Je důležité správně zlikvidovat použitý olej. Nikdy by to nemělo být nalito dolů a ve většině oblastí je to nezákonné. Rostoucí počet měst a měst nabízí Curbside Collection, nebo uživatelé mohou prohledat web Earth911 pro nejbližší recyklační centrum.

Naše nejlepší tipy

Nyní, když jsme prošli technickými aspekty nejlepšího oleje pro použití sekačky na trávu, je čas podívat se na některé praktické příklady. Každý z následujících produktů pochází ze známé a respektované značky s pověstí kvalitních produktů. Pro rychlý reference jsme každému přidělili jednotlivou kategorii.

STP 4 Cycle Oil vzorec, péče o trávu na trávu

Syntetický cyklus STP Synthetic SAE-30 4 je navržen tak, aby nabídl maximální mazání v malých motorech, které se obvykle vyskytují v sekačkách trávníku a trávníků. Zatímco technicky pouze olej z jednoho třídy, syntetický prvek mu dává výkon za každého počasí srovnatelný s multigrady.

Formulace obsahuje antioxidanty, které zabraňují tepelnému rozpadu nebo zhoršení oleje při vysokých teplotách. Má detergenty, které snižují hromadění škodlivých uhlíků a inhibitoru koroze, který pomáhá předcházet rezivu, když je stroj uložen mimo sezónu sečení.

Cycle olej STP 4 je skvělý všestranný, který vyhovuje široké škále strojů a většinu podmínek sečení. Přichází ve vhodné 32-uncové láhvi a je to konkurenční cenově dostupný syntetický olej.

Briggs Stratton 2-cyklus Snadný směs motorového oleje

Briggs Stratton je největším producentem motorů pro venkovní vybavení na světě a jako takový má bezkonkurenční zkušenost s výrobou motorového oleje pro sekačky na trávu a trávníky.

Konvenční olej společnosti je nízko-kouzlem „bez popela“. Obsahuje stabilizátor paliva, který zajišťuje téměř úplné spalování mixu. Výsledkem je, že zapalovací svíčka není znečištěna nespáleným olejem a motor běží rovnoměrněji a čistěji.

Olej Briggs Stratton Dvoutak je dodáván v 16-uncové láhvi, která má být smíchána s benzínem při poměru 50: 1. Aby se věci usnadnily, je zde zabudována vhodná měřicí sekce. Toto je populární produkt za velmi konkurenceschopnou cenu.

Husqvarna HP Synth 2-cyc olej 2.6oz

HP Synth 2-cyc olej pochází z Husqvarna, jednoho z předních evropských výrobců poháněného zahradního vybavení. Je navržen tak, aby vychladl a chránil dvoutaktní motory, které obvykle běží na mnohem vyšších otáčkách a výrazně teplejší než jejich čtyřtaktní protějšky.

Tento olej je polosyntetická směs a nabízí mnoho výhod plné syntetiky-ale je smícháno s konvenční olej pro ekonomiku. Obsahuje čisticí prostředky, aby motor udržoval čistě a stabilizátoru paliva, aby se snížily nespálené plyny, minimalizovaly kouření a snížily škodlivé emise.

Synth HP přichází jako šest balení 2.6-uncí láhve. Je určen pro mix 50: 1 a každá malá láhev je dostačující pro 1 galon benzínu.

Pennzoil Platinum High najetých kilometrů plný syntetický olej

Pennzoil Platinum je syntetický motorový olej 5W-30 primárně navržený pro použití v silničních vozidlech s vysokou mírou. Stejné vlastnosti však také způsobují, že je vhodné pro starší motory se mocí trávy, které vykazují známky opotřebení.

Pokud motor začne být hlučný, přirozeným sklonem je používat silnější olej, aby byl zticha, ale toto „řešení“ pouze problém maskuje. Pennzoil Platinum je patentovaná vzorec založená na zemním plynu, která minimalizuje tření a nespálí v opotřebovaných motorech jako některé alternativy na bázi ropy. Obsahuje také čisticí prostředky ke snížení uhlíků, které způsobují další tření.

Protože je určen pro motory vozidla, je Pennzoil Platinum ve větší 5-kvartové láhvi. Zatímco počáteční náklady jsou vyšší než mnoho olejů na sekanou na trávu, není to nic ve srovnání s prodlouženým životem, který může poskytnout.

Briggs Stratton SAE 5W-30 Syntetický motorový olej

Olej Briggs Stratton SAE 5W-30 je plně syntetický multigrady, který mnoho argumentuje, je optimální hmotnost pro všechny venkovní napájecí zařízení. Zatímco tento olej se doporučuje pro vlastní sekačky značky, lze jej použít v jakémkoli vzduchem chlazeném se čtyřtaktním motorem.

Prvek s nízkou viscozitou 5W z něj dělá vynikající volbu pro chladnější podnebí, kde volně teče a udržuje mazání. Komponenta 30 váhy zajišťuje dobrý všestranný výkon za všech podmínek. Ve skutečnosti olej zůstává účinný při venkovních teplotách.20 stupňů Fahrenheita na 100 stupňů Fahrenheita. Obsahuje také čisticí prostředky ke snížení usazení, které způsobují zvýšené tření a mohou vést k přehřátí.

Briggs Stratton SAE 5W-30 přichází v lahvi 32-unce. U syntetického oleje na moče na trávu je to pozoruhodně dobrá hodnota za cenu.

Royal Purple 01030 API-licended Syntetický olej

Olej SAE 30 Royal Purple SAE 30 je vysoce výkonný syntetický jediný stupeň navržený tak, aby udržoval účinné mazání a chlazení v motorech při konzistentním těžkým zatížením: druh podmínek komerční sekačky na trávníku často potřebují vydržet. Může být také použit v motorech nafty.

Komplexní vzorec nabízí snížené opotřebení, ochranu proti korozi a zvýšenou účinnost u paliv, která obsahují ethanol. Může zlepšit střelbu s nízkou rychlostí, pomáhá minimalizovat emise a tvrdí, že snižuje spotřebu paliva.

Královský fialový čtyřlakký olej přichází v různých velikostech od 1 Quart do 5 galonů, což umožňuje majitelům komerčních sekaček učinit nejúspornější volbu pro velikost jejich vybavení.

Časté dočasnosti o oleji pro sekačky na trávu

Výše uvedené informace by vás měly lépe informovat o tom, jak si vybrat nejlepší olej pro údržbu sekačky na trávu. I když byly pokryty důležité technické a výkonné problémy, existuje několik praktických úvah, které mohou vyvolávat otázky. Zde je několik odpovědí na nejběžnější otázky týkající se oleje na sekanou na trávu.

Q. Jak často by se měl olej změnit?

Neustále se mění olej ve dvou zetam. Čtyřdobé sekačky potřebují pravidelnější pozornost a je zde užitečný článek o údržbě. Navrhuje to sledovat hladinu oleje a pravidelně doplňovat. Úplná změna je obvykle nutná pouze jednou za sezónu nebo pro malé sekačky každých 50 hodin. Pro sekačky se doporučuje výměna oleje každých 100 hodin.

Q. Jak mohu změnit olej v sekaně na trávu?

Pokyny budou poskytnuty vaší novou sekačkou a měly by být dodrženy pečlivě. Obecně existuje vypouštěcí zátka v klikové skříni, která je odstraněna, a starý olej se shromažďuje v zásobníku nebo na pánvi. Naklonění sekačky pomůže zajistit, aby byla prázdná. Větší sekačky mohou mít olejový filtr, který je třeba vyměnit. Jakmile je to hotovo, vyměňte vypouštěcí zátku a vyplňte požadovaným množstvím nového oleje.

Q. Kolik oleje bych měl použít pro sekačku na trávu?

Výrobce doporučí množství a je důležité být co nejpřesnější. Naplnění může způsobit tolik škody jako nedostatek. Použití plastového měření džbánu je dobrý nápad. Malé sekačky berou kdekoli od 15 do 24 uncí oleje, zatímco jezdící sekačky budou potřebovat 48 až 64 uncí.

Q. Existuje nějaký rozdíl mezi čtyř cyklovým olejem a běžným?

„Pravidelný olej“ je obvykle termín spojený s těmi, které jsou vyrobeny spíše z ropy než syntetiky. Oleje se čtyř cykly i dvou cykly přicházejí v obou formě. Výše uvedené informace by vám měly pomoci rozhodnout se, která je nejlepší pro vaši sekačku na trávu.

Q. Mohu použít svůj motorový olej motorového vozidla v sekačce na trávníku?

Motorový olej často můžete používat na velkých sekačkách a starších strojích. Je důležité zkontrolovat doporučení výrobce. U modelů procházky je obvykle lepší používat malé oleje na montáž na trávu, které jsou speciálně formulovány pro výkon těchto typů motorů.

Q. Co se stane, když nezměním svůj olej na trávu?

Nečistoty a uhlík se hromadí v oleji, což způsobí vyšší rychlost opotřebení komponent motoru. Samotný olej se zhoršuje a motor se přehří, což může vést k selhání motoru nebo může dramaticky zkrátit životnost sekačky.