Recenze Trimmer DR String. Stiskněte za plevel jedlí

Získejte svůj trávník ve formě s těmito 8 nejlepšími procházkami za zastřihovače strun v roce 2023!

Trimmery pro chůzi-abround jsou velmi užitečnými kousky vybavení pro zúčtování zarostlých polí nebo trávníků a pokrývají velkou plochu půdy v krátkém čase. Přemýšlejte o nich jako obří verzi Weed Wacker. Díky silným otáčecím řetězcům je zastřihovač pro chůze a zařízen koly, která se otočí a držadlo, které tlačí stroj přes velkou plochu půdy. Ani nejsilnější a nejvyšší plevele a trávy nemají šanci proti oříznutí řetězec pro chůzi.

V tomto článku se chystáme prozkoumat několik různých modelů a značek zastřihovačů, které vám pomohou vést vaše zkušenosti.

Co bych měl hledat při nákupu procházky za zastřihovačem za řetězec?

Stejně jako u jakéhokoli velkého nákupu je důležité zvážit různé faktory, které zajistí, že produkt, který si vybíráte nákup, bude nejlepší volbou pro vaše konkrétní potřeby a také cennou investicí vašich peněz.

Zde jsme sestavili průvodce kupujícím zastřihovače pro chůzi, aby vám pomohli vyjmout částku z procesu nákupu a pomohli vám zúžit vyhledávání. Existuje několik různých kritérií, které je třeba zvážit, a je vždy nejlepší mít zaveden plán a představu o tom, co potřebujete, než začnete vyhledávat.

Kde budete používat zastřihovač řetězců?

Ořízkové řetězce jsou primárně navrženy tak, aby sekali velké plochy půdy, které jsou velmi zarostlé. Před výběrem zastřihovače strun je důležité zvážit typ půdy, na které budete používat svůj zastřihovač, stejně jako různé typy tráv a plevelů, které jsou přítomny v oblasti.

Pro větší kousky půdy, které jsou výrazně zarostlé, budete chtít investovat do většího zastřihovače strun s tlustší řezací linií, která bude snadno schopna vzít si hustou trávu a tvrdé plevele.

Pokud hledáte zastřihovač strun, který se příležitostně použijete v různých oblastech s různými výškami trávy a nerovnoměrným zemí, může být pro vás dobrá volba zastřihovače s nastavitelnou základnou pro vás dobrou volbou.

Pohodlí a snadnost manévrovatelnosti

Trimmery procházek, jako jsou ty, které zde kontrolujeme. Mají tendenci být těžký a velký ve postavě. To znamená, že je důležité najít model, který poskytuje pohodlí během používání a je uživatelsky přívětivý.

Trimmers Wired String Trimmers patří mezi některé z nejpopulárnějších ořízků na trhu kvůli jejich uživatelsky přívětivosti. Tato oříznutí strun umožňují uživateli snadno chodit za strojem (viz také můj článek: Jak úspěšně používat řetězec zastřihovače?) Zatímco motor a kola dělají práci prosazováním hustým štětcem a trávou.

Nalezení zastřihovače, který má pohodlnou a ergonomickou rukojeť. Pravděpodobně budete držet držadlo po delší dobu a vyvíjet skrz ji stabilní tlak po celou dobu jeho používání. Nalezení polstrované a neklouzavé rukojeti může být velkým přínosem v jakémkoli zastřihovači řetězce.

Zvládněte výšku a skládatelnost

Chcete.li vytěžit maximum ze svého zastřihovače strun, chcete se ujistit, že výška rukojeti je na ideální úrovni pro vás a kohokoli jiného, ​​kdo ji může používat. Nalezení stroje s nastavitelnými výškami rukojeti je ideální, protože může být manipulován ve správné výšce v závislosti na uživateli.

Mít zastřihovač kol ve správné výšce vám ušetří čas a z dlouhodobého hlediska vám zabrání bolesti zad.

Nalezení zastřihovače strun, který má také skládací rukojeť. Díky tomu je zastřihovač strun velmi snadný pro uložení i přepravu v případě potřeby. Avšak oříznutí s kolami jsou velmi těžké, takže přenositelnost není z dlouhodobého hlediska jejich silným oblekem.

recenze, trimmer, string, plevel

Jak velká oblast budete potřebovat pokrýt?

Před zakoupením nejlepší procházky za zastřihovačem za řetězové zastřihovače se ujistěte, že znáte oblast, kterou pokryjete, protože větší trávníky potřebují jiné vybavení než malé trávníky.

Pokud máte větší trávník, doporučuji zastřihovač s širším řezacím řádkem s mocným motorem. I když by toto strojní zařízení přišlo za vysokou cenu, výsledky by stálo za cenu.

Ale doporučuji získat lehčí a méně výkonný model, pokud je váš trávník malý. Protože výkonná oříznutí strun může být těžká a objemná, aby se pohybovala kolem. Z tohoto důvodu by lehký a přenosný zastřihovač strun nejlépe vyhovoval vašemu malému trávníku.

Hmotnost a rozměry

Hmotnost a rozměry jsou také významné faktory, které je třeba zvážit při nákupu nejlepší procházky za zastřihovačem řetězce. Lehký zastřihovač se snadno manévruje, zejména při jeho používání po dlouhou dobu. S tím můžete také pokrýt velkou plochu za kratší dobu, aniž byste byli unaveni.

Navíc rozměry také hrají důležitou roli při určování toho, jak snadné je používat zastřihovač pro chůze. Šířka a délka zastřihovače vám pomůže rozhodnout se, jak se oříznout přeplněnými prostory nebo oblastmi s překážkami.

Pokud je váš trávník malý a kompaktní, doporučuji získat zastřihovač řetězec, který má malou stopu. Ti z vás, kteří mají obrovský dvůr a žádné překážky, však mohou získat velký zastřihovač.

Navíc, čím kompaktnější je vaše procházka za zastřihovačem za řetězec, tím snazší je uložení do úložiště. Podle mých zkušeností je nejlepší procházka za zastřihovačem za řetězec, kterou lze snadno přepravit a je kompaktní pro ukládání i v omezeném prostoru.

Napájení a typ motoru

Při výběru nejlepšího zastřihovače řetězec pro vaše požadavky na péči o trávník jsou také velikost a typ motoru také zásadní faktory. Výkonný motor by mohl proříznout nejplažnější a zarostlé oblasti vašeho trávníku. Lehčí motor však může být schopen tyto složité úkoly řešit.

Obvykle najdete dva různé typy motorů na procházce za zastřihovačem; Jeden je poháněn plynem, zatímco druhý je poháněn elektrickým poháněním. Trimmery poháněné plynem jsou samozřejmě zapnuty pomocí paliva. Na druhou stranu bude elektrický zastřihovač provozován pomocí elektřiny z elektrické zásuvky nebo baterií.

Trimmery řetězců poháněných plynem jsou extrémně hlučné. I když jsou mocní a mohou řešit velké oblasti, jejich hluk a nezdravé emise jsou pro některé nesnesitelné. Nyní, když mluvíme o elektrických ořízkách, mají lehké hmotnosti, tiché a vhodné pro menší trávníky.

Řezání řádku

Velikost oblasti, kterou může zastřihovač řezat při každém průchodu, se nazývá řezací řádek. Širší řezací řádek vám může pomoci rychle pokrýt více půdy pro větší trávníky a více zarostlé oblasti. Větší řezací řádek však může znamenat také těžší, méně mobilní zastřihovač.

Menší řezací řádek může být vhodnější pro ty s menšími trávníky. Zastřihovač, který je lehčí a snadněji manévruje, může mít také menší řez. Také vezměte v úvahu rozmanitost výšin zastřihovače. Specifické modely vám umožní změnit výšku řezání.

Zde je návod, jak jsme určili nejlepší procházku za zastřihovačem řetězce

Nyní, když máte trochu základních znalostí o zastřihovači řetězce a jsou vybaveny cennými informacemi, které potřebujete k výběru zastřihovače kol, který bude pro vás právě pravý, pojďme se dostat do některých našich nejlepších možností.

Každý z těchto ořízků si vybereme na základě důkladného výzkumu a zároveň zvažujeme kritéria, která jsme uvedli výše. Několik recenzí zastřihovače řetězců kol nám také pomohlo vést naše rozhodnutí. Nejdůležitější věcí, kterou je třeba si pamatovat, je však to, že nejlepším zastřihovačem strun pro chůzi je ten, který pro vás nejlépe funguje a vyhovuje vašim jedinečným potřebám zahradnictví.

1: Trimmer procházky na zemětřesení-zachování (nejlepší hodnota všestranného)

„S tímto nákupem opravdu spokojený.“. Začíná to snadno. Jako 70 let stará žena, která se právě uzdravila ze 13 zlomenin žeb. Snadné tlačení kolem. Prořezává plevel dobře. Řetězec se zlomil, když jsem se dostal příliš blízko plotu drátu koně. Doporučuji koupit další řetězce.“

Zastřihovač zemětřesení, který je ve třídě, je ve své třídě. Zemětřesení zdokonalilo umění ořezávání strun a přineslo vše, co uživatel potřebuje v zastřihovači.

Vybrali jsme zastřihovače zemětřesení, abychom byli naší nejlepší volbou a naší nejlepší volbou všestranné. Trimmery pro chůzi-aphind String mají tendenci být poměrně drahé a tento model sedí uprostřed typického cenového rozpětí, naklánějící se směrem k nejdražší straně, ale nelze to přehlížet jako nejlepší model hodnoty, protože je známými zákazníky za svou vynikající dlouhověkost a trvanlivost, díky které se tato jednotka vyplatí po letech vysoce kvalitního používání.

Pojďme se podívat na některé specifikace této konkrétní jednotky a proč obdržela náš hlas pro výběr č. 1.

Důvod č. 1-All-Terrain

Vystřihovač zemětřesení a procházky (viz také: 8 nejprodávanějších šlechticů pro chůzi) je vynikající volbou pro uživatele, kteří se zabývají obtížným terénem. Tento model má největší velikost kola jakékoli z našich možností, což mu umožňuje snadno manévrovat i přes nejdrsnější a nejstabilnější terén. Jeho 14palcová kola nesoucí míče jsou navržena tak, aby poskytovala vynikající manévrovatelnost ve všech typech terénu.

Lehká, plastová kola snadno zvedají rány v terénu, jako jsou skály.

Důvod č. 2. Síla a trvanlivost

Zmožební oříznutí, jako je tento model.

Zejména tento model zahrnoval tělo a kliky, které jsou zcela vyrobeny z vysoce kvalitní oceli, což je mimořádně silné a odolné vůči opotřebení. Tato ocel je také rezistentní na rezistvu, která dává tomuto modelu velkou dlouhověkost a ochranu před opotřebením a slzou před prodlouženým používáním.

I když je zastřihovač zemětřesení vyroben z oceli, je překvapivě lehký a jeho mimořádná kola dokonale podporují jeho váhu, takže je velmi snadné manévrovat na malých a těžko přístupných místech, jako jsou plotové linie.

Celkově by zemětřesení bylo skvělou volbou pro každého nadšence trávníku a zahrady, aby přinesl snadnost zvláště velkého projektu. S výkonným motorem této jednotky 163 cc briggs a Stratton je schopen snadno řešit i ty nejnáročnější pracovní místa a zastřihnout velké pole v žádném okamžiku.

Tento zastřihovač pro chůzi a zaříznutí je 22-palcový řezací řádek, což znamená, že může pokrýt velkou plochu každou řadou, čímž rychle pracuje s velkou oblastí země.

Swing-Away Rukojeť také funguje skvěle pro skladování. Jedinou nevýhodou tohoto modelu je však to, že se neobjevuje nastavitelnou výšku rukojeti a popisy někteří zákazníci nejsou tak pohodlní jako některé z ostatních modelů, které zmíníme níže, které zmíníme níže.

Avšak pro sílu a trvanlivost a dlouhodobý výkon je však zastřihovač zemětřesení rozhodně vítězem. Je známo, že přežívá tradiční ruční zastřihovač a poskytuje roky používání sezóny po sezóně.

Sekačka Generac String zahrnuje 22palcový řezací pouzdro, což znamená. Dodává se také se třemi různými úpravami výšky od 2-3.25 palců.

Dodává se také s velkými odolnými koly, díky nimž je manévrování napříč drsným terénem mnohem snazší. Dokonce přichází se speciálním přidržovacím oddílem pro náhradní řetězec, takže můžete mít vždy nějaké po ruce, když jste venku.

Celkově je Generac zastřihovač, který dokáže dělat téměř jakoukoli práci, což usnadňuje a usnadňuje oříznutí velkého pole nebo zarostlé oblasti. Pokud máte velké množství půdy, která potřebuje nějakou něžnou a milující péči, může být generac přesně to, co potřebujete, abyste tuto práci dokončili rychle a efektivně.

3: Southland Outdoor Power Equipment Field Trimmer (nejvíce šetrná k životnímu prostředí)

„Velmi funkční, co je navrženo pro Trimmer.“. Vynikající pro fenceliny a pevné hrany.Není přesný Edger. Rám je velmi chabý a příliš flexibilní, takže je obtížnější, než by měl být na nerovném terénu. Ale funguje to. Určitě to udržujte “Robert Dunbar

Udržování určité úrovně environmentální přívětivosti v celém každodenním životě je důležitou součástí toho, že je dobrým správcem přírodních zdrojů, které nám byly dány na Zemi. Se všemi průmyslovými továrnami a plynovými stroji, které jsou dnes v našem světě, to může být obtížný úkol, takže jakékoli úsilí bez ohledu na to, jak malý je rozdíl.

Proto se společnost Southland Outdoor Power Equipment usiluje o to, aby bylo své vybavení a stroje co nejpříjemnější k životnímu prostředí. Jejich polní zastřihovač je certifikovaný EPA i Carb, což znamená, že se můžete cítit dobře z dopadu na životní prostředí, který tento nákup bude mít.

Southland SWSTM4317 má 43cc motor, který poskytuje neuvěřitelnou rychlost a sílu, jakož i schopnost snadno proříznout čerstvé i suché trávy a plevele. Zatímco tento motor je na menší straně ve srovnání s některými našimi dalšími modely, jeho přesnost a jedinečná schopnost snadno dosáhnout těsných prostorů tuto skutečnost rychle zastíní.

Unikátní tvar Southlandu usnadňuje oříznutí na malých a těžko přístupných místech než jiné modely díky své soudržné hlavě zastřihovače. Tento zastřihovač zahrnuje otočnou a nastavitelnou hlavu zastřihovače, která je umístěna od většího těla samotného zastřihovače. To umožňuje zastřihovači dosáhnout těsných prostorů, na rozdíl od jakéhokoli jiného modelu, což mu dává to nejlepší z ozdoby a kapesního zastřihovače všeho v jednom.

S 35% více točivého momentu a třikrát delší životností řetězců než tradiční oříznutí ručních řetězců, tento model překoná a přežívá jakýkoli zastřihovač kapesních řetězců daleko.

12palcová kola dělají manévrování tohoto velkého vybavení, napříč všemi typy terénu snadné a téměř bez námahy. Kompartment úložiště řetězců na palubě poskytuje konečné pohodlí pro snadné náhrady řetězců během práce.

Tento zastřihovač také přichází s plně nastavitelnou rukojetí ergonomické smyčky, která je vybavena pružinovým ovládáním palce, která je pro uživatele pohodlná a pohodlná pro uživatele.

Celkově je Trammer Southland Push vynikající volbou pro uživatele, kteří mají těžko dostupné prostory a potřebují nástroj, který poskytuje vynikající schopnost řezání v těsných rozích a podél plotových linií. Aspekt tohoto zastřihovače přátelský k životnímu prostředí se také může cítit dobře při jeho používání.

Legend Force Gas-Powerled Weed Eater je vynikajícím zastřihovačem pro procházky jak pro těžké typy trávy, tak pro kartáč.

Jeho motor OHV 173 ccm je výkonný, přesto jemný a poskytuje správné množství energie potřebné k proříznutí těch hustých tráv, které tradiční trávníky nedokážou zvládnout.

S manuálním zpětným rázem a snadným zapálením je zaručeno, že legenda zaručuje pokaždé a bude snadno použitelné a manévrujte v drsném terénu.

S částečnou linií může tento zastřihovač snadno čistit štětce a dlouhou trávu. Má také nastavitelné výšky řezání, které vám umožní přizpůsobit váš stroj konkrétně typu pole, které budete čistit. To umožňuje maximální účinnost a využití energie.

14palcová kola způsobují, že manévrování a otočení v těsných prostorech hračkou a 22palcový řezací řádek pokryje širokou škálu půdy.

recenze, trimmer, string, plevel

Řezací hlava tohoto zastřihovače pro chůzi a procházka umožňuje uživatelům pečlivě a snadno oříznout ploty a sloupky, aniž by způsobili poškození plotu nebo samotného stroje.

5: Cub Cadet Walk za zastřihovačem (nejvyšší všestrannost)

Kadet Cub je známá značka, známá pro výrobu vysoce kvalitních jízdy a push Lawnmowers. Cub Cadet také vytváří vynikající zastřihovač kol, který zde uvádíme jako naši nejvyšší volbu.

Kadet Cub je vybaven výkonným motorem s technologií automatické sytice. Tento specifický typ motoru má směs plynu i oleje, což je důležité si pamatovat, když se chystáte používat tento produkt.

S šířkou řezání 22 palců může tento silný zastřihovač chůze žvýkat tisíce plevelů a tráv v jednom průchodu. Nejpravděpodobněji je nejlepším rysem této jednotky jeho působivá řada nastavitelných výšek řezu. Tento zastřihovač má schopnost přizpůsobit se 7 různých výškách řezání od 1.75 palců až 4 palce, což uživatelům dává velkou všestrannost, kde a jak mohou tento oříznout.

Celá hlava zastřihovače je také tvořena materiálem odolným vůči rezi.

Recenzenti tohoto produktu milovali všestrannost výšky, kterou tato jednotka nabídla, někteří však vyjádřili určité zklamání z malé velikosti plynové nádrže. Tato nádrž na zastřihovač může držet až 0.25 galonů, což znamená, že není schopen pokrýt akr půdy jedním tankem. To může být nevýhoda pro uživatele, kteří mají větší kousky půdy a budou muset používat svůj kadet Cub delší dobu.

Pokud tedy hledáte zastřihovač se schopností pokrýt velké množství půdy v jednom tanku plynu, kadet mláďat pro vás nemusí být vhodný. Spíše se nejlépe hodí pro menší yardy a kousky půdy.

Šíření řezání 22 palců pokryje velkou plochu, zatímco 4 řetězce použité k vytvoření 8 řezacích linek přesně proříznou i nejsilnější přerůstání. Tento zastřihovač také zahrnuje nastavitelnou řezací hlavu s úpravou výšky, kterou lze provést z 1.5 až 3.5 palců.

recenze, trimmer, string, plevel

2 EarthWise 2-in-1 Trimmer/Sekačka

„Potřeboval něco pro stínovaný trávník, kde tráva ztenčuje a ohýbá.“. Vyzkoušeli různé trávníky a oni by tlačili trávu dolů bez řezání. To to řezá. Nalezení kazety s dvojitým řetězcem není tak běžná, ale není problém navíjet své vlastní řetězce a uložíte motor se zdá být mnohem silné. Cutter se snadno uvolní z kolové základny a zabírá mnohem méně prostoru než ostatní trávník. Sundal 1 hvězdu, pokyny byly trochu tenké a šrouby pro stráž řetězce chyběly (běžné šrouby plechu fungovaly dobře).“Abid.“

Kombinace zastřihovače a sekačky EarthWise 2-in-1 je zastřihovač a sekačka, která poskytuje plynnou energii a účinnost. Tento malý, ale mocný stroj má 14palcový řezací balíček a tři různé varianty výšky, které lze snadno upravit uživatelem.

Zastřihovač i sekačka snadno převádějí a poskytují vynikající snadné použití. Trimmer má také jedinečnou funkci liniové linky pro automatické krmení, která za vás vyřadí hádání z výměny linie, což vám umožní položit celé zaměření na úkol po ruce.

Za úžasnou cenu můžete získat tuto kombinaci Trimmer/sekačky 2 v 1 za méně než 100. Je však důležité si uvědomit, že tento konkrétní model je nejvhodnější pro malé yardy a trávníky. Nebude schopen odolat těžkým ořezáváním plevelů a sečení trávy, které je často vidět na větších kouscích majetku.

3 Black Decker 3-in-1 String Trimmer, Edger a sekačka

„Máme opravdu malý dvůr.“. Necítil jsem potřebu koupit plnou sekačku na trávu a zastřihovač a Edger a asi 100 (v době nákupu) to byl nákladově nejefektivnější nákup pro naše potřeby. Takže pokud máte v městském prostředí malou skvrnu trávy s některými chodníky a oblastmi, které potřebují trochu oříznutí, udělá to trik a zabere velmi málo prostoru v úložišti.“John Kelly.“

Pro konečný zážitek z údržby trávníku All-in-One se obraťte na Black Decker 3-in-1. Tento úžasný stroj bere nejlepší části zastřihovače, Edger a sekačku a všechny je umístí do jednoho všestranného stroje.

Každá ze tří funkcí tohoto stroje může být aktivována jednoduše tlakem nožního pedálu. Celé zařízení lze snadno přeměnit na to, co potřebujete, aby byl pro daný úkol.

S 6.5 AMP Motor, tento stroj může prořezávat trávou jako máslo a kabelový design zajistí, že vám nikdy nedojde energie, pokud jste připojeni ke zdroji energie. Pronásledovaný design tohoto zastřihovače však může být pro některé nevýhodou, protože není ideální pro velké yardy nebo kousky země.

Další skvělou vlastností, kterou má tento zastřihovač, je automatická cívka, která automaticky přivádí novou linii oříznutí do oříznutí podle potřeby mezi použitím. To přidává skvělý pocit pohodlí a schopnosti úspory času pro uživatele.

Nejlepší na tom je, že všechny tyto funkce v jednom stroji přicházejí za skvělou cenu! Tento konkrétní model však nebude mít stejnou úroveň dlouhověkosti jako některé z našich větších a dražších modelů.

Rozdíl mezi levnými a drahými modely

Při nákupu nejlepšího zastřihovače procházky je přísloví: „Získáte to, za co zaplatíte,“ je naprosto správné. Zatímco levnější modely by vás mohly pokoušet, nemusí vám poskytnout správnou kvalitu a výkon ve srovnání s špičkovými modely.

Věc s levnějšími modely je, že jsou vyrobeny z levných komponent, které se mohou nosit příliš brzy. Výsledkem je, že životnost strojního zařízení bude kratší a můžete nakonec zaplatit za opravy a výměnu.

Kromě kvality by levnější modely také postrádaly mnoho základních funkcí, jako jsou nastavitelné výšky řezání a širší řezné řádky. Z tohoto důvodu nemusí být strojní zařízení schopno řešit větší trávníky nebo drsné terény.

Nyní, když porovnám špičkové modely, budou mít vysoce kvalitní materiál a odolné. Navíc, takové modely budou mít spoustu nastavitelných prvků, větší palivové nádrže a samozřejmě obrovské řezné řádky. Investice bude navíc celoživotní, takže nebudete muset za náhrady občas utrácet peníze.

Údržba a bezpečnostní tipy pro oříznutí řetězců

Zde je několik cenných tipů, které mi pomohly dát svou nejlepší procházku za zařízkem za řetězec.

Tipy na údržbu

 • Přečtěte si uživatelskou příručku: Před provozováním zastřihovače řetězce se ujistěte, že jste si přečetli uživatelskou příručku. Každé strojní zařízení má odlišné požadavky a přichází s různými operačními mechanismy. Abychom zůstali bezpečnější, je vždy dobré porozumět vybavení před jeho zahájením.
 • Vyčistěte zastřihovač po každém použití: Chcete.li prodloužit životnost vaší procházky za zastřihovačem řetězce, vyčistěte jej po každém použití. Nečistoty a trosky se mohou uvíznout v zastřihovači, takže nepracují až na značku.
 • Změňte olej a filtr včas: Pokud používáte zastřihovač pro chůzi napájený plyn, změňte po dlouhém použití olej a filtr. Předpokládejme, že skladujete strojní zařízení na zimu; Použijte stabilizátor paliva, aby se zabránilo zlém.
 • Blades: String Trimmer po rozsáhlém použití může skončit s tupými lopatkami. Aby čepele zůstaly ostré, nechte je podávat, jakmile si všimnete, že zastřihovač neřezává trávu.
 • Zkontrolujte zapalovací svíčky: Zapalovací svíčky jsou zodpovědné za zapálení motoru. Jakékoli poškození nebo prasknutí v těchto zástrčkách by nedovolilo, aby strojní zařízení fungovalo. Zkontrolujte zapalovací svíčky po každém použití, abyste se ujistili, že jsou v pracovním stavu.

Bezpečnostní tipy

 • Noste vhodné vybavení: Před operačním strojem noste ochranná kombinéza, rukavice a oční kryty. To vám pomůže vyhnout se tenkým řízím, které vám přicházejí, když prochází váš zastřihovač strun.
 • Mít stráž na každém zastřihovači pro chůzi a zastřihovače přichází s strážcem. Při používání zastřihovače na trávníku nechte tuto stráž.
 • Nepoužívejte zastřihovač s domácími mazlíčky nebo dětmi na trávníku: Procházka za zastřihovačem nesmí být provozována na žádném trávníku, kde je riziko spuštění dětí nebo domácích zvířat. Existují šance, že se zastřihovač vymkne kontrole a způsobí zranění živých bytostí v okolí. Proto se jim za takových podmínek vyvarujte.
 • Vypněte motor, když se nepoužívá: Kdykoli se zastřihovač nepoužívá, vypněte motor. To pomůže ušetřit na palivu a chránit vás před nehodou.
 • Použijte obě ruce k provozu strojů: Chcete.li použít procházku za zastřihovačem řetězce, opatrně použijte obě ruce.

Verdikt: Vaše nejlepší procházka za zastřihovačem řetězce

Zde se chystáme krátce shrnout naše celková zjištění, abyste mohli mít jasný a stručný seznam, který můžete použít, když se vydáte na cestu, abyste našli perfektního zařízeného procházky.

Pokud chcete za své peníze nejlepší hodnotu, vyberte zastřihovač zemětřesení. Tento zastřihovač má všechny funkce, které potřebujete k zvládnutí velkého množství zarostlé půdy. Jeho výkonný motor a mimořádně velká kola usnadní manévrování po celém terénu.

Pokud chcete nejlepší hodnotu pro své peníze, vyberte řemeslný řetězec zastřihovače. Tento zastřihovač má všechny funkce, které potřebujete k zvládnutí velkého množství zarostlé půdy. Jeho výkonný motor a jedinečný design vám umožní oříznout přesně kolem plotů a dalších těžko přístupných oblastí.

Pokud potřebujete tuto konkrétní všestrannost výšky, vyberte kadet Cub, který má neuvěřitelných 7 různých úprav výšky, které můžete provést.

Pokud si chcete udržet cenu pod 200, vyberte některou z našich výše uvedených možností rozpočtu. Několik z těchto modelů nabízí různé nástroje a funkce v jednom stroji, díky čemuž je pro vaše peníze skvělým třeskem.

Nyní můžete s jistotou zahájit cestu kupujícího k nejlepšímu zastřihovači struny pro vás a vaše konkrétní potřeby. Stejně jako u jakéhokoli velkého nákupu, identifikace toho, co potřebujete při nákupu a jaké funkce jsou pro vás nejdůležitější, pomůže zúžit vyhledávání a vést vás k možnosti, která je pro vás to pravé.

Často kladené otázky (FAQ)

Stojí za to, aby to zastřihovače pro chůze?

Skutečná odpověď na tuto otázku závisí hlavně na velikosti a typu půdy, kterou plánujete spravovat se svým zastřihovačem řetězce. Mnoho lidí si myslí, že zastřihovače s ručními řetězci by mohly vykonávat práci zastřihovače pro chůzi a za zlomek nákladů.

Avšak pro ty, kteří mají velké kousky půdy, aby udržovali s širokou škálou plevelů a tráv, které mají být spravovány, standardní zastřihovač kapesních řetězců nebude schopen udržet svou váhu a pravděpodobně selže v prvních několika stolostech řezání.

Pokud jde o velkou půdu a tvrdé plevele a trávy, potřebujete silnější řetězec a výkonný motor zastřihovače pro chůzi, abyste skutečně udělali práci správně a ušetřili vám čas i peníze v dlouhodobém horizontu.

Jaká bezpečnostní opatření bych měl přijímat při používání zastřihovače řetězec?

Při používání zastřihovače pro chůzi použijte ochranný štít s bezpečnostními brýlemi. Nečistoty a trosky mohou často zasáhnout vaši tvář pomocí zastřihovače řetězce; Je lepší předem přijmout preventivní opatření, aby zůstali v bezpečí.

Jak často bych měl provádět rutinní údržbu na oříznutí?

Jednou za sezónu byste měli provádět rutinní údržbu na procházce za zaříznutím. Navíc změňte filtr a olej každých 90 dní, v závislosti na vašem použití a oblasti, kterou pokryjete.

Jaké jsou některé běžné problémy a tipy pro odstraňování problémů pro oříznutí?

Jedním z běžných problémů procházky za zastřihovačem řetězce je motor, který nezačíná. To může být často způsobeno opotřebovanými zapalovacími svíčkami nebo nedostatečným palivem v nádrži. Chcete.li se v takové situaci vyhnout přistání, udržujte zapalovací svíčky a zkontrolujte známky opotřebení. Ujistěte se také, že nádrž má správné množství paliva.

Jak správně uložím svůj zastřihovač procházek během sezóny?

Chcete-li uložit procházku za zastřihovač za řetězec během sezóny, vyčistěte ji měkkým hadříkem. Vyjměte nečistoty a zbytky z oříznutí lopatkami pomocí kartáčového drátu. Pokud má plynová nádrž palivo, přidejte stabilizátor paliva. Nakonec uložte zastřihovač ve stínovaném rohu tím, že jej zakryjete ochrannou plachtou.

Jak mohu po každém použití čistit a zkontrolovat svůj zastřihovač strun?

Vyčistěte zastřihovač špíny a trosek na procházce pomocí pracího prostředku. Zkontrolujte vzduchový filtr každých 90 dní, abyste se ujistili, že je čistý. Nakonec vyčistěte oříznutí čepelí travních výstřižků pomocí kartáčového drátu.

Ian Richardson je vášnivý milovník rostlin, květin a zahradnictví. Najde útěchu a klid v kráse a rozmanitosti rostlin a květin. Jeho láska k přírodě a zahradnictví ho motivovala, aby se dozvěděl více o různých druzích rostlin, jejich stanovištích a o tom, jak je kultivovat. Jeho znalosti a odborné znalosti v zahradnictví z něj také učinily go-to osoby pro zahradnické rady a tipy, tedy důvod, proč vytváří Belogardena. Ian pokračuje v prozkoumání a vážení krásy přírody a doufá, že inspiruje ostatní, aby udělali totéž.

Recenze Trimmer DR String

Toto je můj zastřihovač řetězce DR. Není to všechno lesklé a nové, jak byste mohli vidět v jiných recenzích nástrojů. Stroj nařízne akry a akry trávy a plevele bez selhání. Plevele za zařízkem strun byly pohlceny sekačkou zastřihovače jen pár minut poté, co byla tato fotografie natočena. Copyright 2017 Tim Carter

Tipy pro revizi dr

Můj zastřihovač řetězce DR má nyní dva roky. Překvapivě to bylo testováno několikrát za měsíc, pokud zde není na zemi žádný sníh v centru New Hampshire.

DR String Trimmer Power

Zastřihovač strun pro chůze je zápletka plevelů na steroidech. Nejen, že je větší než ruční zastřihovač, ale má také výrazně více energie. Rovněž řezá 22-palcový řádek ošklivých plevelů nebo trávy.

Síla je váš přítel, když se rozhodnete, že chcete snižovat plevele vyšší než vy na poli nebo na velkém dvorku!

Dalším klíčovým bodem je motor. Motor je Briggs Stratton, který začíná pokaždé při prvním tahu.

Motor je vybaven inteligentním vlastním sytičem. Z tohoto důvodu se můžete dostat do práce rychleji a uložit rameno.

V případě, že se vám líbí specifikace, najdete na webových stránkách DR Power.

Video Trimmer DR String

Toto video vám poskytne skvělý přehled o mém stroji. Budete si všimnout, že stroje ve videu jsou super čisté, vůbec ne jako moje zvíře, která byla tvrdá práce dva roky!

Lehký jednoduchý design

Trammer DR String váží jen 62 liber. Často to zvedám na zadní dveře mého Ford F-250 Super Duty 4×4 pickup.

Je důležité poukázat na to, že poskytnete sílu tlačit stroj kolem vašich polí a dvůr. S ohledem na to oceníte, jak inženýři DR vytvořili tak silný stroj pomocí tak malé oceli.

Stejně tak jsem přišel obdivovat jednoduchý design. Motor je připojen přímo k kladce. Gumový pás proplétá dvěma dalšími napětí. Určitě můžete vidět, jak méně pohyblivých částí znamená méně věcí.

Toto je obchodní konec zastřihovače DR String. Můžete vidět dva různé řezací šňůry. Ten zelený zažil více služeb a má vyvolávající konce. Modrá zkroucená šňůra se stříhá lépe než zelená. Copyright 2017 Tim Carter

Tvrdé podmínky testování

Dříve nebo později chcete vědět, jak dobře řezy řetězce řetězce. Stroj na mě okamžitě zapůsobil.

Snižoval to 18 palcové vysoké plevele, jako by běžná sekačka na trávu by mohla snížit 4palcovou suchou trávu. S ohledem na to jsem se rozhodl to udělat na skutečný test.

Vlastním 90 hektarů zalesněné půdy v centru New Hampshire. Osm akrů otevřené louky a vyčištěné oblasti podél příjezdové cesty je zde.

Toto je spodní část příjezdové cesty k mým 90 akrů. DR String Trimmer již prořízl spoustu plevelů. V popředí je pole bez vysokých plevelů. Pět stop vysoké plevele jsou nalevo od mého nákladního vozidla na druhé straně příjezdové cesty. Navzdory vysokým plevelům a kopcovité půdě mi trvalo jen asi tři hodiny, než jsem na této fotografii snížil téměř jeden akr vyčištěné půdy. Copyright 2017 Tim Carter

Řezné výkon

Trimmer DR String může dělat skvělou práci. Bodem často přehlíženým v jiných recenzích je schopnost mulčování stroje. Když máte škrticí klapku motoru na vysoké úrovni, rozřezaný šňůra 175 mil vytáhne plevele do víru pod hlavou řezačky. Plevele se stávají fragmenty.

Chodit pomalu řezat výjimečně vysoké plevele.

Řezání tipů

Když se podíváte dolů na vrchol zastřihovače řetězce, otáčení řezací šňůry se otáčí ve směru hodinových ručiček. První věc, kterou si musíte pamatovat, je, že chcete řezat plevele nebo trávu ve vzorku proti směru hodinových ručiček. Ořízmátor strun okamžitě vysílá řezané plevele a trávu z cesty.

Dalším klíčovým bodem jsou sazenice Woody Tree. Dokázal jsem snížit malé dubové sazenice, ale výrazně to snižuje životnost řezacího šňůry.

S ohledem na to, pokud jste právě rozřezali roční plevele měkkými stopami, brzy zjistíte, že modrá zkroucená kabeb 175 mil může trvat celé hodiny s malým opotřebením.

můj list přání

Na negativní straně jsem zjistil, že rukojeť pěny je velmi podřadná. Do měsíce po použití se rozpadl. Cítím, že většina lidí bude nosit střední nebo lehké pracovní rukavice. S ohledem na to by měla být na hladké ocelové řídítce abrazivní páska.

Pět hvězd

V závěrečné analýze mám pocit, že Trimmer DR String je tvrdý trávník a polní stroj. Kola s velkým průměrem a rovnováha stroje z něj činí sen používat na hrbolatém terénu jako já na svých 90 akrech.

Dokud budete udržovat vzduchový filtr čistý a změnit olej podle doporučení, tento zastřihovač vám bude dobře sloužit po mnoho let.

Pack’em Trimmer Rack pro jízdu na koni a sekačkách na trávu. Množství 1

Děkuji! Váš komentář byl úspěšně předložen. Měli byste být schopni zobrazit svou otázku/komentář zde během několika dnů.

Chyba odeslání komentáře. Zkuste to prosím znovu na okamžik.

Zobrazit všechny (21) obrázky produktu

Zobrazit méně obrázků produktů

Organizátoři nákladu Packem Trailer. Terénní úpravy. PK-Mower-6S2 Review

Tento praktický stojan vám umožní nosit 1 zastřihovač na vaší jízdě nebo procházka sekačkou na trávu. Eliminuje výlety do času az vašeho přívěsu nebo vozidla. Zahrnuje visací zámek a instalační hardware. Skvělé pro nejlepší stojany na oříznutí z Packem. Pack’em Trimmer Rack pro jízdu na koni a sekačkách na trávu. Číslo Číslo 1 1 dílu PK-Mower-6S2 lze objednat online v Etrailer.com nebo volejte 1-636-238-2779 pro odbornou službu.

 • Všechny informace
 • Recenze (3)
 • Q A (0)
 • Související části
 • Videa (1)
 • Fotky

Packem Trimmer Racks. PK-Mower-6S2

Tento praktický stojan vám umožní nosit 1 zastřihovač na vaší jízdě nebo procházka sekačkou na trávu. Eliminuje výlety do času az vašeho přívěsu nebo vozidla. Zahrnuje visací zámek a instalační hardware.

 • Universal-Mount Rack vám umožňuje nosit na sekačce 1 řetězový oříznutí
 • Eliminuje výlety do času az vašeho přívěsu nebo vozidla
 • Pracuje s jízdními sekačkami nebo sekačkami
 • Horní rameno lze nastavit na 3 různé úhly pro optimální mezeru
 • Většina aplikací sekačky bude vyžadovat vrtání
 • Unikátní kladivový vzor přidává dotek stylu
 • Kapacita: 1 řetězový zastřihovač
 • Výška držáku: 19 „
 • Rozměry základní desky: 4-1/2 „dlouhý x 3-3/4“ široký
 • Hmotnost nosiče: 10 liber
 • 1letá omezená záruka

PK-6S2 Pack EM Trimmer Rack. Otevřené přívěsy s plochou v vzduchu. Jízda a sekačky na trávu. 1 Weed Wacker nebo Weed Eater

Zákazníci porovnávají PK-Mower-6S2 s těmito podobnými produkty

Zákazníci, kteří si koupili tyto stojany na oříznutí, si také koupili.

Náhradní díly k dispozici pro tento produkt

Videa jsou poskytována pouze jako průvodce. Úplné informace naleznete v pokynech a specifikacích instalace výrobce a specifikace.

Video přepis pro organizátory nákladů Packem Trailer. Terénní úpravy. PK-Mower-6S2 Review

Dnes se podíváme na stojan na oříznutí Pack’em. Nyní tento praktický stojan umožňuje nosit jeden zastřihovač na vaší jízdě, nulové otočení nebo chodit za trávou. Co to dělá, jakmile je nainstalováno, je to opravdu eliminuje čas plýtvání do az přívěsu nebo vozidla. Přichází s visacím zámkem, stejně jako klíče a instalační hardware, aby se jednotka nainstalovala celou cestu. Jedná se o univerzální systém, proto mějte na paměti, že tyto závorky zde mohou být umístěny způsobem, který by nejlépe fungoval pro vaši sekačku a pro vaši aplikaci. Budou to předvrtané závorky, které přišroubují na vaši sekačku. Nyní většina aplikací sekaček bude vyžadovat určité vrtání.

Chcete si je jistě namontovat v oblastech, které mohou podporovat hmotnost stojanu a zastřihovače. Tohle je vaše horní držák. Má design s více otvory. Tato horní držák se může připojit k blatníku na nulové otočení nebo na člen kříže u držadla na procházce za sebou. Spodní držák právě zde se mohla namontovat na palubu nebo na nižší podpůrnou desku.

Opravdu pěkný design. Základna na nich, budeme na ně měřit. Budou na každém držáku stejné, takže projít tímto směrem, bude to asi 3 3/4 palce a tímto směrem to bude asi 4 1/2 palce, takže to je o tom, jak je to o tom, jak je to o tom, jak je to o tom, jak je to o tom, jak je to o tom, jak je to o tom, jak Mnoho prostoru se každý držák chystá na vaši sekačku. Pak dostanete tyto dvě, odnímatelné zbraně. Tyto šroubky do konzol na sekačce. Opět je zahrnuta instalační hardware, který je přišroubován.

Nejprve vám ukážu horní paži, takže se to zase namontuje na to, kde skutečně budete na sekačce, takže blatníkem nebo znovu, podpůrnou deskou mezi členy u držadla. To lze nainstalovat z obou směrů, takže jej lze nainstalovat takto, nebo jej můžete otočit, prostě to, co pro vaši sekačku nejlépe funguje. Toto je vaše horní paže. Toto je držák právě tady pro šachtu vašeho zastřihovače. Opět to bude zámku zavřené pro pěkné a bezpečné uzavření a poté může být horní paže nastavena na tři různé úhly pro optimální rozteč a pro získání nejlepšího úhlu pro vaše nastavení.

To je pěkný design jednotky. Tímto způsobem se můžete rozšířit, pryč od sekačky. Paže mají polštáře. Tímto způsobem to bude chránit váš zastřihovač, jak to nese. Budete mít tuhle právě tady, vklouzne se dovnitř, také na to design pěkného úhlu, a pak tam můžete vidět, jak by to drželo oříznutí. Má zde podporu odsazení, takže tak to opravdu nevrhne ani se netváří. Drží to bezpečně na místě. To by drželo spodní část zastřihovače. Zahrnutý visací zámek zajistí zastřihovač k stojanu. Přichází se dvěma klíči, takže tam vložíte klíč. Vyjde to a pak se to snižuje, takže můžete rychle a snadno dostat zastřihovač dovnitř a ven z stojanu. Opět to přijde se dvěma klíči, které jsou klíčové. Nyní, pokud jde o stavbu, je vyrobena z robustní, rezistentní oceli odolné. Bude mít šedý, prášek potažený povrch a bude mít ten opravdu pěkný, jedinečný kladivový vzor, ​​který přidá k jednotce pěkný, drsný vzhled a nějaký styl. S tímto číslem dílu dostanete dvě montážní závorky. Získáte dvě ramena stojanu, visací zámek a dva klíče a dostanete svůj instalační hardware. To má kapacitu jednoho zastřihovače. Hmotnost nosiče je kapacita 10 liber a opět to bude nést jeden zastřihovač na vaší jízdě, nulové otočení nebo chodit za trávou. To se to udělá pro dnešní pohled na stojan na oříznutí Pack’em.

Pack’em Trimmer Rack pro jízdu na koni a sekačkách na trávu. Množství 1. PK-Mower-6S2

Průměrné hodnocení zákazníka: 3.7 z 5 hvězdiček (3 recenze zákazníků)

Objednávka: Tento praktický stojan vám umožní přenést 1 zastřihovač na vaší jízdě nebo sekačkou na trávu. Eliminuje výlety do času az vašeho přívěsu nebo vozidla. Zahrnuje visací zámek a instalační hardware.

Věci nedrží váš bič velmi dobře, potřebují delší kovové zbytky 1382165

Byla každá věc, kterou jsem si objednal, objednejte si od nich znovu. 379315

Jaká je nejlepší procházka za zastřihovači strun? Průvodce recenze kupujícího

Procházka za zastřihovačem za řetězec může být prospěšná při pokusu o údržbu velké nemovitosti se spoustou zalesněných oblastí. Obecně se s nimi snadněji pracují než pravidelné ruční jedlíky plevelů pro větší a náročnější pracovní místa.

Všechny ořízkové řetězce jsou trochu jiné; Některé jsou silnější, ale také těžké, zatímco jiné jsou méně silné, ale lepší manévrovat a ukládat.

Jak se tedy rozhodnete, který z nich byste si měli koupit?

Naše horní procházka za řetězové oříznutí:

Trik k nalezení správného modelu je vědět, jak jej budete používat. Pokud chcete řešit tvrdá práce, jako je vyčištění dobře dospělé oblasti nebo sražení tvrdých, invazivních plevelů, budete chtít silnější model.

Pokud však chcete udržovat svůj dvůr, může stačit jedlík poháněný baterií. Stejně jako u práce na dvoře je to správný nástroj pro práci na správném místě pro začátek.

Procházka za recenzemi zastřihovače řetězce

1) BlackDecker 22-palcový zastřihovač kol

 • Snadno použitelné na úrovni půdy
 • Konzistentní a čistý řez
 • Výkonný motor postavený tak, aby vydržel jakoukoli práci

S těmito působivými atributy je tato mocná jednotka skvělá pro řešení jakéhokoli terénu.

 • 40cc 4-cykl OHV plynový motor
 • 22-palcový řezací řádek
 • 0.Linie oříznutí o průměru 155

Je snadné začít a snadno se s nimi zvládnout. Unikátní tvar paluby také usnadňuje a je to čisté, uzavřené řez. Kola s hladkým otáčením také dělají manévrování skrz zakřivený terén a ponechání přesných linek jednoduchý úkol.

Tento stroj je navržen se skládací rukojetí, díky kterému je úložiště poněkud jednoduché. S kompaktním a snadno udržovatelným designem je to skvělý produkt pro každého, kdo chce udržovat dobře upravený trávník.

Podle mého názoru je to nejlepší procházka za zastřihovač strun pro většinu lidí!

2) Zemětřesení 37676 STRESKOVÁNÍ

 • Snížené vibrace
 • Snadné nastavení a začít
 • Výměna řetězce je jednoduchá
 • Nejvyšší těžký a obtížně se pohybovat nahoru a dolů svahy
 • Přední část rámu se zdá být slabá

4-cykl plynový motor o rozloze 173 ccm mu dává schopnost řešit téměř jakoukoli práci na prakticky jakémkoli terénu. Přesto se o motoru uklouzlo, když se pole nebo tráva příliš tlustí. Získávání více času v silnějších oblastech nechá tuto sekačku vykonávat svou práci a nechat vás čistý řez.

Jeho design a lehká hmotnost činí tento stroj pohodlnější k manévrování a způsobuje, že uživatel méně namáhá. Někteří navrhli, že řetězec má tendenci se vrátit zpět, ale není obtížné ho v odpočinku. Bylo také řečeno, že ačkoli design by měl usnadnit manévrování drsného terénu, že může občas bojovat.

3) Southland SWSTM4317 Trimmer pro řetězec kol

 • Pohodlná alternativa k ručnímu zastřihovači
 • Funguje dobře pro podrobnosti o již udržovaných trávnících
 • Užitečná otočná hlava zastřihovače

Sekačka Southland String nabízí o 35% více točivého momentu než standardní zastřihovač ručně drženého 25cc. S hlavou zastřihovače s více řetězci dává tento stroj uživateli více možností délky řádku. Otočení 5 stupňů a 10 stupňů umožňují snadnější rotaci a více ořezávání všestranné. Tento stroj dobře funguje s trávou, zvláště krátkou trávou a bojuje se silnějšími troskami.

Uživatelé zjistili, že tento stroj funguje dobře, ale je příliš krátký, a proto může být obtížné zvládnout. Bylo také řečeno, že funguje stejně jako levnější, více světelný zastřihovač strun. Rovněž nižší kvalita stroje má za následek rozbité části a větší údržbu. zejména pokud se použije pro vysoké práce.

4) Troy-Bilt TB22TM Trimmer sekačka

 • Velká zadní kola usnadňují použití v hluboké trávě
 • Dodává se plně sestavené s olejem a dalšími liniemi
 • Široký dosah pomáhá rychleji čistit více štětce
 • Nejsem fanouškem systému automatického sytiče
 • Objemný a poněkud obtížné uložit

Trójský TB22TM má cenu správně ve srovnání s konkurenty. Výkonný motor dělá snadnou práci hlubokého kartáče a je dobrou náhradou za kapesní plevel pro větší, delší úlohu.

Celkově je to velmi snadné použití a dělá dobrou práci čištění štětce. Nemusí to být nejlepší stroj pro těžké komerční použití, ale je to skvělé pro majitele domů, kteří chtějí řešit běžné úkoly.

5) Špinavé ruční nástroje 101085 Trammer

 • Nastavitelná výška a délka řetězce
 • Vysoká kola pro zvýšenou mobilitu
 • Snadné začít

Tento zastřihovač DHT má některé užitečné aspekty:

 • 149cc kohler XT675 Engine
 • 5 nastavitelných výšek pro řezání
 • 14 měřidkového odolného ocelového rámu
 • Ořízkový koule o průměru 4 palce s tepelně ošetřenými lopatkami 4 palce
 • 14 v x 1.Šířka kola 75 palců

Motory Kohler a nastavitelné výšky řezání dělají z tohoto zastřihovače kol výkonným nástrojem. Velká kola umožňují lepší mobilitu kolem drsného dvora a konzistentnější řezací linii při práci na nerovném terénu.

Na základě našeho výzkumu je to poměrně nekvalitní stroj. Kvalita řezání, síla rámu a fungování nekonzistence způsobuje frustrace uživatele. Zdá se však, že některé z těchto problémů jsou vyřešeny tím, že se naučí náležitě upravit zastřihovač pro práci.

3) Poulan pro 190 ccm vysoký kola trávník

 • Nastavitelná paluba a rychlosti pomáhají s různými úlohami
 • Výkonný motor
 • Pohodlná manévrovatelnost

Tato sekačka má pohodlně nastavitelnou palubu, která se pohybuje od 1.6 palců až 3.04 palců. Skvělé pro větší pracovní místa s šířkou řezání 22 palců. Funguje dobře na trávnících s drsným terénem a rozmanitějšími rozvrženími. Vysoká zadní kola poskytují mobilní svobodu pro zjednodušení úkolů.

Poháněný plynový motor řady Briggs Stratton 625, tento zastřihovač může trvat téměř jakoukoli úlohu. Jeho trvanlivost vám umožní pracovat poblíž příjezdových cest, plotů, příspěvků a dalších a přitom stále udržujete nylonovou linii. S nastavitelnými rychlostmi můžete určit, kolik úsilí a rychlosti bude každá práce vyžadovat.

Jak jsem hodnotil procházku za zastřihovači

Hodnotil jsem oříznutí řetězců na základě síly, trvanlivosti, snadné mobility, konzistence, údržby a ceny. Důkladně jsem se na každou funkci podíval.

Ačkoli každý stroj má své neúspěchy, ty nejvyšší hodnocené jsou spolehlivější a přijímají lepší recenze napříč deskou. Od horního zastřihovače vysokého kola s hlavním problémem je velikost a hmotnost až po nejnižší hodnocené zastřihovač má více než správné, každý měl dobrou recenzi.

Stejně jako u každého stroje, který si zakoupíte, vědění, co je důležité a co pro vás nezáleží, bude rozhodujícím faktorem při nákupu. Pokud se jen snažíte dělat jednoduché práce na detailech s detailem s push zastřihovačem podobným ručnímu zastřihovači, může být pro vás #4 v pořádku. Pokud však chcete přijmout větší práce, #1 může být lepší volbou.

Spolehlivost (záruka)

Při nákupu zastřihovače kol je nezbytná záruka. Výše uvedené mají 5 až 2leté záruky.

Ořízňovače s vyšším hodnocením řetězců mají obvykle delší záruku, protože jsou obecně spolehlivější. Naproti tomu dolní hodnocená oříznutí obvykle mají kratší záruku. Tento rozdíl v délce trvání naznačuje docela dost o těchto strojích.

Společnosti upřímně nechtějí jednat se zákazníky, kteří teoreticky vysílá záruku, protože se strojem něco pokazilo. Společnosti tak přidají rozšířenou záruku na své spolehlivější stroje a kratší na méně spolehlivé.

Velikost kola

Velikost kola je důležitým aspektem jakékoli dobré sekačky. Menší kola budou vyžadovat více úsilí, aby se otočila a manévrovala po trávníku, zatímco větší kola budou snadnější. ve většině případů ve většině případů.

Větší kolo má větší obvod a pokrývá rychlejší mleté ​​než menší kolo. Čím větší je kolo, tím jednodušší bude přesměrovat stroj. Strom je snadněji přesměrován stroj s pouze dvěma velkými koly na rozdíl od čtyř menších.

Stroje s většími koly se také snadněji tlačí přes nerovný terén a nahoru.

Všechny tyto sekačky zastřihovače řetězce mají dvě kola, takže jsou v podstatě stejná, zachraňují svou velikost. Při rozhodování o modelu by měla velikost kola hrát roli ve vašem rozhodnutí.

Výkon

Jaký typ výkonu hledám před nákupem?

 • Schopnost manipulovat s hustou trávou a plevelem
 • Motor, který při výzvě neklouzává
 • Konzistence oříznutí po celé práci

Základním aspektem jakéhokoli dobrého zastřihovače s vysokým obsahem kol je jeho schopnost řešit tvrdší úlohy. Vystřihovač s motorem, který sklouzne, když si vezme hustou trávu nebo plevel, není schopný stroj. Většina z výše uvedených ořízků kromě vyššího hodnocení jednoho boje se silnějším štětcem.

Pokud hledáte spolehlivý výkon, hledejte ty s dobrým hodnocením a pozitivní zpětnou vazbou.

Napájení

Množství potřebné energie závisí na potřebách práce. Pokud chcete řešit tvrdší kartáč jako pole, keře, sazenice, hustá tráva nebo husté plevele. Budete potřebovat více schopností řezání. Pokud pracujete s lehčími pracemi, jako jsou již dobře udržované trávníky a tenčí tráva a plevele, nebude to tak důležité.

Pokud vaše práce opravdu vyžaduje hodně síly, hledal bych nejlepšího zařízeného řetězce, který si můžete dovolit. Funkce s vlastním pohonem bude mnohem zvládnutelnější pro větší úlohy.

Snadnost použití

Pro mnoho lidí existuje jen málo věcí důležitějších než snadno použitelný stroj. Není nic horšího, než se snažit dělat práci na zahradě se strojem, který po celou dobu bolí záda.

Zvláště pokud jste starší osoba, fyzicky omezená jednotlivce nebo venkovní pracovník. čas strávený s obtížným manévrem není zábavný.

Snadnost mobility je důležitým rozhodujícím faktorem. S řetězcovou sekačkou je manévrovatelnost zvládnutelnější práce. Pokud je obtížné tlačit se na drsný terén, namáčí uživatele. Pro stroje, které se snadno používají, hledejte větší kola, lehčí hmotnost a dobře vyvážené sekačky.

Jak si vybrat nejlepší procházku za zastřihovačem řetězce

Pokud jste v minulosti strávili čas s řetězcovými oříznutími, víte, že některé mohou být velmi obtížné načíst a budou mít nekonzistentní délky strun. Při porovnání nejlepších sekaček na zastřihovač řetězce věnujte zvláštní pozornost mechanismu, který drží řetězec.

Typ řetězce je menší faktor než to, co drží linku. Ušetřete si bolest, že musíte bojovat s změnou řetězce ve vašem počítači a věřte recenzím sekaček na zastřihovač řetězec.

Věci, které je třeba mít na paměti při pohledu na ořízky s řetězci kol:

Kolik síly potřebujete?

Jak jsem již zmínil, potřebná síla závisí na práci. Pokud se chcete vzít na velké úkoly s tlustším štětcem, budete potřebovat více koňských sil.

Můj výběr pro nejlepší procházku za zastřihovačem má hodnocení motoru, které je vyšší než u ostatních uvedených. To dává stroji možnost řešit tvrdé práce. Jak je však uvedeno výše, to také vede k těžšímu stroji, který může být obtížnější zvládnout.

Mějte na paměti, že ačkoli silnější stroje dokážou řešit drsný kartáč, budete se stále snažit snížit silnější sazenice a podobné listy pouhým zastřihovačem řetězce.

Neočekávejte, že motor o 190 ccm sundá mladý strom a neočekávejte, že motor 100cc bude snadno zvládnout silné plevele. Některé z modelů vám mohou umožnit přepnout hlavu řetězce pro řezací hlavu štětce, ale to jsem nezkoumal.

Buďte tedy realističtí ohledně vašich očekávání pro váš stroj.

Bezpečnostní opatření během provozu

Stejně jako u jakéhokoli těžkého stroje, se kterým se zabýváte, vždy existuje rizikový faktor, pokud jej používáte bez přijímání správných preventivních opatření.

Sekačky zastřihovače jsou vysoce poháněné stroje, které mohou způsobit vážné poškození. Jedním z primárních bezpečnostních obav při práci s jakýmkoli zastřihovačem je jeho schopnost proříznout téměř cokoli. Když běží, může snadno přerušit prsty a prsty.

Neovládejte také žádný zastřihovač, který nosí volné montážní oblečení nebo zavěšené šperky.

Ačkoli přímý kontakt s tímto strojem může být škodlivý, jednoduše být blízko může být nebezpečný bez správného bezpečnostního vybavení. Zastřihovač může při krájení prací vrhnout zbytky při vysokých rychlostech a to může být velmi nebezpečné pro vaše oči.

 • Neovládejte přes štěrk, uvolněný kámen, dřevěné body nebo tyčinky.
 • Při provozu noste ochranné brýle za všech okolností
 • Při provozu noste ochranné oděvy a boty (bez zavěšení nebo ztráty předmětů)

Motor na těchto strojích se může také velmi zahřát. I když se to může zdát jako méně nebezpečný a zjevnější bezpečnostní tip, když se motor začne zahřívat.

Rozdíl mezi levnými a drahými modely

Někteří uživatelé říkají, že získání drahého stroje je plýtvání penězi, když levnější verze dělá práci stejně dobře. Zatímco jiní říkají, že stojí za to investovat do stroje s vyšší cenou za levný. Dalo by se argumentovat oběma stranami.

I když se může zdát nadměrné utrácet tolik peněz, někdy jsou drahé modely lepší. Přicházejí s více funkcemi a obvykle se používají. Hrohodnější modely jsou také často odolnější. Když se tvrdý proběhne, většina dražších modelů může vydržet bojem.

Někdy vám ušetříte peníze a získání levnějšího modelu vám na konci dne ušetří více než peníze. Existují některé případy, kdy jsou levnější verze těžší. Mohou vzít více bití a stále vyjít potřebovat malou až žádnou údržbu.

Ať už investujete do drahého modelu nebo levného, ​​vaše rozhodnutí by mělo být závislé na individuálním výkonu a potřebách. Pokud ten levný překoná drahý, nenechte se oklamat cenovkou, abyste si mysleli, že dostanete lepší stroj jen proto, že to stojí více.

Kolik bych měl očekávat?

Po přečtení recenzí zastřihovače kol a rozhodování o funkcích, které potřebujete, můžete očekávat, že zaplatíte kdekoli v rozsahu 100. 300. Stejně jako u většiny věcí existují výjimky na obou stranách tohoto rozsahu, ale to je obecné pravidlo. Výše uvedené modely kvality však běží kolem 300.

Hlavním rozhodujícím faktorem v tom, kolik budete platit, je, jakou kvalitu hledáte a typ práce.

Pravděpodobně zaplatíte více, pokud:

 • Mít tvrdší, větší nebo silnější úlohy
 • Chcete větší manévrovatelnost
 • Chtějí více řezací schopnosti
 • Chcete odolnější stroj
 • Chcete méně časté údržby

Pokud úkoly, které chcete dělat, nejsou tak náročné, pravděpodobně nebudete muset utratit tolik. 150 stroj pro vás může fungovat dobře.

Avšak stejně jako úspora peněz na levnějším modelu by bylo skvělé; Možná nebudete chtít obětovat kvalitu za cenovou značku.

Závěr

Nalezení pravého zastřihovače řetězců na pravém koleí může být náročné. Pokud však víte, co hledáte, mělo by být nalezení správného stroje poměrně jednoduché.

Moje volba je BlackDecker.

 • 140cc OHV plynový motor: Výkonný plynový motor o 4-cyklu vám pomůže vyčistit nejvyšší a nejtěžší trávu a.
 • 22-palcový řezací řádek: Unikátní tvar způsobuje oříznutí kolem plotů, zahradních postelí a dalších krajinářských úpravy.
 • Uživatelsky přívětivé: Funkce Off-Set Trimmer Head pomáhá oříznout těžko dostupná místa, zatímco 14 palců.
 • Komfortní skládací rukojeť: Vybaven komfortní skládací rukojetí pro pohodlné úložiště a.

5 zastřihovačů, které si přezkoumávám výše, jsou jen některé z populárnějších modelů na dnešním trhu. Každý má svou vlastní sílu a slabost.

Jak tedy víte, který zastřihovač pro chůzi a procházky je pro vás pravý?

Jak se v tomto bodě může zdát, jak se může zdát, výběr nejlepšího zastřihovače je individuální rozhodnutí. Oblíbený model jedné osoby nemusí fungovat dobře pro jinou osobu.

Přečtěte si moji procházku za recenzemi zastřihovače, ale vyhodnoťte hodnocení ve světle toho, co plánujete udělat. To, co potřebujete, je založeno na tom, co potřebujete, takže jakmile víte, co chcete, jděte ven a získejte to!

Poslední aktualizace na 2023-06-01 / Affiliate Links / Somes Images and Data z Amazon Product Advertising API

Matt Hagens

Jmenuji se Matt a jsem zakladatelem posedlého trávníku. Jsem velmi vášnivý ze svého trávníku. Udržování to vypadá krásně, ale také bezpečně pro mou rodinu, přátele a svobodu našeho psa. Doufám, že vám bude můj web užitečný ve vašem hledání skvěle vypadajícího trávníku!