Going Green – nejlepší elektrické jezdecké sekačky, traktory trávníků a ZTRS. Elektrický…

Going Green. nejlepší elektrické jezdecké sekačky, traktory trávníků a ZTRS

Tento článek pojednává o nejlepších elektrických jezdeckých trávnících a sekačkách s elektrickým nulovým otočením za rok 2021. Bude aktualizováno, jakmile budou představeny nové elektrické sekačky.

Elektrická vozidla začínají nahrazovat vozy plynu/nafty, nákladní automobily a ATV. Pokud jste jedním z neustále rostoucího počtu majitelů EV, kteří dojíždějí do práce ve vašem efektivním elektrickém autě po celý týden, jen aby naskočili na trávu, aby váš trávník sekal, může mít smysl zvážit elektrické sečení trávníku.

V minulém roce vstoupila na trh několik nových celoelektrických jízdy na sekačkách a já vám pomůžu najít to nejlepší pro vás.

Hledáte srovnání Ryobi, Ego a Cub Cadet Ztr? Podívejte se na tento článek: 42palcový elektrický ZTRS-Ryobi, Ego nebo Cub Cadet? Který z nich je pro vás nejlepší?

Kromě toho, že jsou lepší pro životní prostředí, mají elektrické sekačky, elektrické traktory trávníků a elektrické sekačky s nulovým otočením.

 • Méně roční náklady na údržbu. Můžete zapomenout na změnu oleje, olejového filtru, zapalovacích svíček, pásů a vzduchových filtrů. Stačí změnit/naostřit čepele sekačky a podle potřeby zkontrolovat tlak v pneumatice. Úspory. asi 250 ročně.
 • Levnější provoz. Moje 42 palcová, 24 HP Zero Turn používá asi 2 galony paliva nebo 5.50, aby sekal můj trávník. Elektrická jezdecká sekačka použije asi 75 centů v elektřině. (Moje místní paliva a elektřina) Navíc nemusím kupovat plynový plechovku, jít na čerpací stanici v mém vozidle a mít kolem mé garáže sedí plyn a nechat plyn sedět kolem mé garáže.
 • Levnější vlastní. Elektrická jezdecká sekačka poháněná lithium-iontovými bateriemi a bezkartáčovými motory zaplatí za sebe a ve skutečnosti vám ušetří peníze po celou dobu životnosti sekačky ve srovnání s plynem. Elektrický jezdec poháněný olověným kyselinou se do značné míry zlomí, protože baterie musíte vyměnit každých několik let. Ale stále získáte všechny výhody tišší sekačky a sníženou roční údržbu.
 • Tišší provoz: Můžete sekat bez ohlušujícího řevu motoru trávníku.

Hluk: Celo-elektrické jezdecké sekačky jsou mnohem tišší než váš trávník poháněný plynem, ale stále vydávají hluk, když jsou čepele zapojeny. Hluk je stále natolik hlasitý, že možná budete chtít nosit ochranu sluchu.

Jedna velká výhoda, která není inzerována: provádění práce na dvoře s elektrickým jezdcem. Moje žena miluje pracovat venku na jejím terénu. Je to její terapie. Neustále se pohybuje z jedné postele krajiny do druhého oříznutí této větev, sevřená z této květiny nebo změna rostliny, která se kvetla na další kvetoucí. Košík kadetů z mláďat zůstává neustále připoutaný. Elektrický jezdec je pro ni perfektní. Žádný hluk, žádný udušení motoru a čekání na zahřátí. Prostě otočí klíč a jde z postele do postele. Nezseká na dvoře, takže baterie elektrického jezdce snadno vydrží týden nebo déle, než bude potřeba zapojit a nabitá.

going, green, nejlepší, elektrické, jezdecké, sekačky

Ještě jedna věc, kterou potřebujete vědět, než diskutujeme o skutečných elektrických sekačkách.

Lithium-ion nebo olověný kyselina hluboký cyklus AGM/SLA?

Výrobci sekačky na trávu v současné době používají dva typy baterií v elektrických sekačkách. Lithium-ion a olověný AGM/FLA. Lithium-ion je způsob, jak jít, protože vydrží déle, jsou lehčí a jsou lepší pro životní prostředí, ale stojí více předem. Z tohoto důvodu někteří výrobci stále nabízejí baterie olověných kyselin v několika rezidenčních modelech pro kupující s vědomím nákladů.

Lithium-iontové baterie jsou nejlepší

Lithium-iontové baterie jsou stejná baterie jako v telefonu-jen větší. Lithium-iontové baterie vydrží déle, udržují stejnou energii během svého výbojového cyklu a mohou být opakovaně propuštěny bez poškození. Z tohoto důvodu bude 48 V, 60 ah lithium-iontová baterie sekat asi stejnou oblast jako sada 48 V, 100 AH olověných baterií. Lithium-iontové baterie mohou být uloženy v mrazicích teplotách. Během skladování nemusí být pravidelně účtovány, i když několik značek doporučuje jejich nabíjení každých šest měsíců v úložišti.

Pomocí dodané tovární nabíječky 56 V, bude se nabíjet 60 AH baterie za 4 hodiny. Kromě toho můžete baterii částečně nabít a nepoškodit ji.

Při použití v sekaně na obytné jízdě by měla lithium-iontová baterie trvat 1000-1200 cyklů nebo 10 let.

Olověné kyselé baterie jsou nejlevnější dopředu.

Olověné baterie AGM AGM jsou podobné počáteční baterii ve vašem novém autě. Baterie AGM stojí méně předem, mají mnohem kratší životnost než lithium-iont, volné energie/napětí během vypouštění a lze je vypouštět pouze na 60-80% opakovaně bez poškození. Z tohoto důvodu potřebujete 100 AH AGM baterii, abyste sekali stejné množství trávníku jako 60 ah lithium-ion baterie. AGM baterie musí být uloženy v teplotách mezi mrazem a 80 stupňů Fahrenheita a při skladování po dobu delší než měsíc pravidelně a pravidelně se nabíjí a pravidelně se nabijí. Jsou mnohem větší a těžší než lithium-iontové baterie.

Pomocí dodané tovární nabíječky A 48 V, bude nabitá 100 ah-kyselina baterie za 12-14 hodin. Vždy byste měli nechat baterii na nabíječce na plný úvazek, abyste vyrovnali náboj ve všech bateriích (obvykle čtyři).

Při použití v rezidenční jezdecké sekačce by měla sada baterie AGM trvat 150-400 cyklů nebo 3-5 let. (Pokud nikdy nespustíte baterii pod 60%, nabijte ji správně a správně uložte ji 400–500 cyklů)

Konečně! sekačky!

Vezměte prosím na vědomí! Tento příspěvek obsahuje přidružené odkazy a já budu kompenzován, pokud provedete nákup po kliknutí na mé odkazy. Ale, strPronájem neváhejte navštívit svého místního autorizovaného prodejce a nakupovat místně. Když to uděláš, nedělám provizi, ale nevadí mi to.

Chystám se pokrýt sekačky poháněné lithium-ionty a olověné kyseliny samostatně.

Lithium-iontové sekačky

2021 CUB CADET CC30E

Jedná se o osvědčenou sekačku na zadní straně motoru a verze plynu (CC30H) existuje již mnoho let. „Žádné další plyn, žádné zapalovací svíčky, žádné pásy, nic. Přál bych si jen, aby to bylo těžší na kol. Recenze majitele.“

 • Třída: Jezdící sekačka, skvělá pro malé trávníky.
 • Model: CC30E
 • Paluba: 30 palců. Dodává se s mulčující zástrčkou. 2 Bin Bagger k dispozici.
 • Typ: Jezdec zadního motoru
 • Baterie: 56 volt, 30 AH, 1500 watthodinových lithium-iontů bude sekat až 1 akr a plně se nabíjet za 4 hodiny.
 • Cub Cadet otevřený sedadlo s vysokou zad s zvýšenou podporou zády a připojených loketních opěr
 • 3letá neomezená hodina/4letá záruka na baterie

Přečtěte si všechny podrobnosti, nakupujte online nebo objednat prostřednictvím prodejce kadetů Select Cub ZDE: Koupit Cub Cadet CC30E

Přečtěte si více a nakupujte prostřednictvím Home Depot zde: Koupit Cub Cadet CC30E

2021 CUB CADET LT42E TRAKTOR ELEKTRICKÝ TRAKTOR

Jedná se o osvědčený traktor trávníku s velkým řezacím balíčkem převedeným na elektrickou. Stejné zpracování a snížení kvality jako vysoce hodnocený traktor Cub Cadet LT42. „Tato sekačka odpovídá svým plynovým stabilním stabilním v kvalitě řezu. Recenze majitele.“

 • Třída: Travník, skvělý pro typické příměstské trávníky až do 2 akrů.
 • Model: LT42E
 • Paluba: 42palcový QuickAttach (žádné nástroje)
 • Typ: Jezdec zadního motoru
 • Baterie: 56 volt, 60 AH, 3000 watthodinových lithium-iontů bude sekat až 2 hektary a plně nabíjet za 4 hodiny.
 • Cub Cadet otevřený sedadlo s vysokou zad s zvýšenou podporou zády a připojených loketních opěr
 • 3letá neomezená hodina/4letá záruka na baterie

Přečtěte si všechny podrobnosti, nakupujte online nebo objednat prostřednictvím prodejce Kadeta Select Cub ZDE: KOUPIT CUB CADET LT42E

Přečtěte si více a nakupujte prostřednictvím Home Depot zde: Koupit Cub Cadet Lt42e

Pro majitele domu, který chce nejprve nejlepší řez, nejlepší sekundu ZTR a je nadšený, že je dodáván ve verzi baterie. Kadet Cub ZT1 42E Zero-Turn sekačka seká až na dva a půl hektarů na jednom náboji a lithium-iontová baterie může být rychle nabita na jakoukoli částku, pokud máte „jen trochu víc“ trávníku než tohle. Je jednoduché a jednoduché použití. Tato sekačka také přichází s nejlepší dealerskou službou a podporou tří sekaček v tomto článku.

Mám rozsáhlý článek porovnávající tuto sekačku s egem a sekačkou nulového obratu Ryobi. Podívejte se na to zde: 42palcový elektrický ZTRS-Ryobi, Ego nebo Cub Cadet? Který z nich je pro vás nejlepší?

Ego Power 42 ”Z6

Nový Ego 56 Volt Ztr je mluvení o zpravodajských médiích. Vypadá to skvěle a sportuje všechny druhy hi-tech gadgetry jako 360 stupňové osvětlení, více režimů sečení a ovládací panel přímo z rakety Space X. Je to první jezdecká sekačka, která používá stejné ego 56V arc lithiové baterie jako všechny jejich ostatní obytné nástroje.

Ego bude k dispozici na prodejcích Lowes a Services.

Mám rozsáhlý článek porovnávající sekačky Cub Cadet, Ego a Ryobi Electric Zero-Turn. Podívejte se na to zde: 42palcový elektrický ZTRS-Ryobi, Ego nebo Cub Cadet? Který z nich je pro vás nejlepší?

Wiebang E-Rider

Když jsem vyrůstal, moje babička měla jezdce Cub Cadet 60. Miloval jsem tu malou sekačku. Bylo to rychlé a mnohem manévrovanější než John Deere 110, můj otec měl. Byla to zábava! Wiebang E-Rider mi hodně připomíná kadet Cub 60.

Majitelé milují, jak je to malé, a je to perfektní pro ten trávník, který je jen trochu příliš velký na to, aby se sekali s procházkou. Bude sekat jeden akr, ale opravdu svítí na 1/4 až 1/2 akr plochých trávníků.

 • Třída: Jezdící sekačka, dobrá pro malé, hladké trávníky
 • Model: Weinag E-Rider
 • Paluba: 30 palců
 • Typ: Jezdec zadního motoru
 • Baterie: 72 volt, 20 ah, 1500 watthodinu.
 • Velmi kompaktní a nezabírá ve vaší garáži mnoho místa.
 • Záruka: 3 roky rezidenční

Přečtěte si více a nakupujte prostřednictvím Home Depot zde: Koupit Weibang E-Rider

Turf One E-Rider Model #30-EB

Weibang dělá skvělou malou sekačku pro lidi, kteří mají jen trochu více trávníku, než mohou chodit. Ale ne mnoho lidí nechce sekačku se jménem, ​​které zní „cizí.“Zdá se tedy, že to přejmenovali na trávník.“. Majitelé milují, jak je to malé, a je to perfektní pro ten trávník, který je jen trochu příliš velký na to, aby se sekali s procházkou. Bude sekat jeden akr, ale opravdu svítí na 1/4 až 1/2 akr plochých trávníků.

 • Třída: Jezdící sekačka, dobrá pro malé, hladké trávníky
 • Model: Turf One E-Rider Model #30-EB
 • Paluba: 30 palců
 • Typ: Jezdec zadního motoru
 • Baterie: 72 volt, 20 ah, 1500 watthodinu.
 • Velmi kompaktní a nezabírá ve vaší garáži mnoho místa.
 • Záruka: 3 roky rezidenční

Přečtěte si více a nakupujte prostřednictvím Home Depot zde: Koupit Turf One E-Rider

Turf One Volt 32C Model #32C1900

Pokud většinu času na svém menším trávníku používáte bagger, může být pro vás skvělou volbou.

 • Třída: Jezdící sekačka, dobrá pro malé, hladké trávníky
 • Model: Turf One E-Rider Model #32-C
 • Paluba: 30 palců
 • Typ: Jezdec zadního motoru
 • Baterie: 72 volt, 30 ah, 1500 watthodinu.
 • Velmi kompaktní a nezabírá ve vaší garáži mnoho místa.
 • Záruka: 3 roky rezidenční

Přečtěte si více a nakupujte prostřednictvím Home Depot zde: Koupit Turf One 32-C E-Rider

Řemeslník

(Vlastněn Stanley, Black Decker. prodán prostřednictvím Lowes a dalších maloobchodníků)

Přestože elektrické sekačky značky řemeslníků jsou s největší pravděpodobností stejnou sekačkou jako výše uvedený kadet Cub (vyrobený MTD). Proč? 1. Dostupnost služeb a dílů jsou velmi špatné. Díly nejsou k dispozici online. Jakákoli služba vyžaduje, abyste svou sekačku odešli na nějaké neznámé místo. Majitelé s problémy jsou velmi frustrovaní jak Lowes, tak řemeslníkem. 2. Všechny recenze na Lowes jsou „[Tato recenze byla shromážděna jako součást propagace.] “Znamená, že Lowes nebo řemeslník zaplatil recenzentovi za přezkum a výsledky mohou být kvůli tomu zkresleny.

Prostý a jednoduchý. chcete sekačku, která funguje, když ji chcete použít. pokud se to zlomí, chcete okamžitě dostat díly nebo je rychle opravit. Když/pokud se to zlepší, aktualizuji tento článek tak, aby odrážel změny.

Greenworks Commercial Lithium Z RZ48R

Greenworks Lithium Z je špičkový rezidenční ZTR a letos na jaře bude k dispozici prostřednictvím komerčních prodejců Greenworks. Tato sekačka má komerční vyrobenou palubu, těžký rám a hladké ovládací prvky. Viděl jsem to na gie-expo a byl jsem ohromen. Náklady budou kolem 7000.

Greenworks Commercial také nabízí celou řadu komerčních elektrických ZTR, stand.s a chůze.

Pokud nejste obeznámeni s Greenworks, jedná se o globální společnost se sídlem v Číně Changzhou v Číně a má kanceláře v Jižní Karolíně a Švédsku. Značky, které nabízejí, jsou Greenworks (Residential) Powerworks (Residential) a Greenworks Commercial.

 • Třída: Sekačka s nulovým otočením (ZTR) do 2 akrů.
 • Model: Lithium Z RZ48R
 • Paluba: 48 ″ sekačka na rezidenční nulové zatáčky
 • Typ: nula otočení
 • Baterie: 82 volt, doba běhu až 1 hodiny?, Rozřezat plochu až do 2.25 hektarů, doba náboje 7 hodin
 • Velmi kompaktní a nezabírá ve vaší garáži mnoho místa.
 • Záruka: 2 roky rezidenční, 3letá baterie

Vážně evzt

EVZT Nulo-Turn je první komerčně schopný ztr baterie vyvinutý vyzkoušeným a skutečným výrobcem venkovního napájecího zařízení. Hravě má ​​tuto sekačku na trávnících nyní po dobu jednoho roku a majitelé se jen nadšeni, jak dobře se to snižuje a jak snadné je udržovat. Pokud jste komerční sekačka a potřebujete spolehlivou jednotku, může to být pro vás nejlepší volba.

Tato sekačka seká až 15 hektarů (5 hodin) na jednom náboji baterií 4 kWh. (Jedna baterie odpovídá osmi 10 ah ego baterii) Baterie FusionCore Quikswap jsou v poli vyměnitelné a vážně dokonce představila přenosnou nabíječku offboardu, aby vaše posádky mohly fungovat celý den.

Třída: Komerční sekačka s nulovým otočením.

Více si můžete přečíst zde: vážně evzt

Průměrná zelená

Průměrná zelená. komerční elektrické sekačky

Průměrné zelené sekačky mají kompletní řadu komerčních jízdy, stand-on, procházky a ořezávání sekačky poháněné lithiem. Mají zaměnitelné vysokokapacitní baterie, které lze rychle vyměnit za napájení sekaček po celý den. Toto je pravá „Tesla“ jezdeckých sekaček. nejmodernější baterie, nabíječky a elektroniku.

Stejně jako Autos Tesla neexistuje žádná údržba na těchto sekačkách jiná než příležitostné inspekce pro bezpečnost a několik kování na mastnotě. Žádná sezónní údržba, jako je olej, zapalovací svíčky, olejové filtry, vzduchové filtry, hydraulická tekutina atd. K nákupu a uchovávání. Nejlepší ze všeho je, že v kufru není žádný plyn na nákup a vytažení! Žádné úložné plechovky zatuchlého paliva sedícího kolem garáže! Komerční majitelé vidí úspory stovek dolarů měsíčně na díly a palivo, nemluvě o vysokých nákladech na práci při údržbě. Dodatečné náklady na baterie jsou rychle kompenzovány údržbou a provozními úsporami nad plynovým zařízením.

Samotné sekačky jsou skutečnými sekačkami komerční třídy a náklady přibližně stejně jako ekvivalentní komerční plyn-poháněné nulové otočení. Baterie a nabíječky jsou další.

Zmínil jsem se, jak tiché jsou?

Dr Power Equipment, dceřiná společnost společnosti Generac Holdings Inc., Výrobce profesionálního venkovního napájecího zařízení, které nedávno získalo průměrné zelené produkty, zavedený vůdce v odvětví sekačky na komerčním elektrickým trávníku z baterie.

Zjistěte více o průměrných zelených sekačkách zde: Mean Green Pošta

Olověné kyselé hluboké cyklus AGM Battery napájené sekačky

Ryobi Elektrická jezdecká sekačka na trávu

Elektrický jezdec Ryobi a Elektrické otočení jsou nejoblíbenějšími obytnými elektrickými sekačkami, protože je lze snadno zakoupit prostřednictvím Home Depot a získají skvělou pověst pro kvalitu řezu, snadné použití a spolehlivost a spolehlivost a spolehlivost.

Ryobi 42 palcová sekačka s nulovým obratem RY48ZTR75 a RY48ZTR100

Žádné emise, žádné počáteční problémy, žádné palivo ani jiná údržba, kromě změny sečení čepelí jednou za čas. Zkombinujte tento ZTR se sbírkou nástrojů Ryobi 40 Volt nebo systémem Toro Flex-Force a už k udržení vašeho 2-3 akrového yardu nepotřebujete plynový produkt! Je čas se zbavit plynu! Elektrická sekačka Ryobi 48V Zero Turn je poháněna 75 ah nebo 100 ah bateriemi a 4 vysoce výkonné bezkartářské motory. Tato sekačka může nakrájet na 2.25/3.0 akrů na jeden náboj. Odolný 42 v. Ocelová paluba je vybavena dvěma přesnostmi ocelovými čepelemi. Nastavení manuálního paluby s 12 položím poskytuje pokaždé čisté nařezání trávníku. Pokročilý ovládací panel aktivuje čepele, funkci pomalé rychlosti, LED světlomety a zobrazuje úroveň baterie a běh. Port nabíjení zadního přístupu usnadňuje nabíjení vašeho jezdce po dokončení práce.

 • Třída: Sekačka s nulovým otočením (ZTR) do 2 akrů
 • Provojená baterie olověné kyselé: plně elektrické a 0 emisí
 • Až 3 akry sečení na poplatek (2.25 hektarů s 75 ah bateriemi)
 • 4 vysoce poháněné bezkartáčové motory
 • 42 in. Vysoce ocelová paluba
 • 2 Precision Cut Oceel Blades
 • 12 Poziční nastavení ruční paluby
 • Boční výtok, mulčování nebo pytlování schopné (příslušenství Bagger je k dispozici pouze online)
 • 1.5 in. na 4.5 in. Nastavitelná výška řezání
 • Nízká údržba: Žádné pásy, zapalovací svíčky nebo filtry
 • Provojené baterie: tiché řezání, žádné plyn, výpary, nabíjení a go
 • Ovládací panel: indikátor úrovně baterie, měřič jednotky, nabíjení USB
 • Snadný přístup k zadnímu nabíjecímu portu
 • Poplatky prostřednictvím standardního výstupu 120 V. 12-14 hodin doba poplatku
 • Zahrnuje hardware sestavy tažení a tažného hardwaru
 • Záruka: 3-leté omezené
 • Záruka na baterie: 1 rok omezená

Mám rozsáhlý článek porovnávající sekačky Cub Cadet, Ego a Ryobi Electric Zero-Turn. Podívejte se na to zde: 42palcový elektrický ZTRS-Ryobi, Ego nebo Cub Cadet? Který z nich je pro vás nejlepší?

RYOBI RM480E. RM480EX Elektrická jízda sekačka

Ryobi RM480E je na trhu dva roky a nabízí osvědčený systém baterie a pohonu, který vám poskytne roky používání. Žádný plyn, žádné výměny oleje, žádná skutečná údržba kromě čepelí a čištění po celá léta. Tato sekačka používá standardní hluboké vypouštěcí baterie po dlouhou dobu sečení a dlouhou výdrž baterie. Pokud máte menší nemovitost k sekaně a chtěli byste se zbavit hluku, výparů a údržby hlavy hlavy po palivové jezdecké sekačky, bezdrátový elektrický rybi RM480ex si zaslouží vážné zvážení. Může běžet až 2.5 hodin na jedno poplatky a je také skvělým umělcem.

 • Třída: Jezdící sekačka, skvělá pro malé trávníky
 • Baterie-ovládané: plně elektrické a 0 emisí
 • 3 beztastní motory pro vynikající sílu a výkon
 • Až 2 hodiny běhu nebo 2 akrů sečení
 • Přátelský k životnímu prostředí.
 • Prakticky bez údržby.
 • Super ticho. Intuitivní operace.
 • Záruka: 3-leté omezené
 • Záruka na baterie: 1 rok omezená

S RM480E získáte všechny výhody vlastnictví plně elektrické jezdecké sekačky na trávu bez obětování síly, výkonu nebo funkcí.

going, green, nejlepší, elektrické, jezdecké, sekačky

Elektrická jízda na trávníku, elektrická sekačka, elektrická jízda na sekačce, elektrický traktor trávníku, nejlepší elektrická sekačka na trávu, sekačka na elektrickou nulovou zatáčku, elektrická jezdecká sekačka, nejlepší elektrická jezdecká sekačka, elektrická zahradní traktor, elektrická jízda na sekačce na trávníku, Honda Elektrická jízda sekačka na trávu, elektrická jízda na sekačkách, elektrická jezdecká sekačka, nejlepší elektrická jezdecká sekačka, elektrická jezdecká sekačka Ryobi, elektrická sekačka na sekačku, elektrická sekačka na nulo Recenze, elektrická sekačka na trávu, recenze elektrické sekačky, elektrická sekačka Cub Cadet, elektrická jízda na trávníku Kanada, Ryobi Electric Ride on Mower Review, Best Electric Zero Turn Section. John Deere Electric Riding Mewer,

Nejlepší elektrické sekačky na trávu, které udržují váš dvůr pod kontrolou

Ikona e.mailu obálka. Označuje schopnost odesílat e.mail.

Ikona e.mailu stylizovaný pták s otevřeným ústem, tweeting.

Ikona LinkedIn Slovo „in“.

When you buy through our links, Insider may earn an affiliate commission. Learn more.

Přestože sekačky na trávu poháněné plynem mají své místo na velkých trávnících, které vyžadují maximální výkon a běh, jejich špinavé palivové směsi, škodlivé výpary a environmentální účinky mají mnoho hledajících jinou možnost. Naštěstí, elektrické sekačky na trávu nemají tyto problémy.

Pokroky v designu a kapacitě baterie učinily z elektrických sekaček praktickou alternativou k plynovým strojům, s dlouhými dobami, tichým provozem a lehkým designem. Snad nejpohodlnější ze všech, elektrické sekačky mají mechanismy spuštění tlačítka.

going, green, nejlepší, elektrické, jezdecké, sekačky

Všechny sekačky v této příručce jsou buď modely napájené baterií, nebo na kabely, které lze zapojit do standardního domácího výstupu. Tyto probojované možnosti jsou ideální pro malé yardy, které nevyžadují přenositelnost bezdrátových možností. Modely napájené z baterií jsou o něco všestrannější, i když zjistíte, že výdrž baterie se liší. Pokud máte velký dvůr nebo svah, může být nutné udržovat dvě nabité a připravené sady baterií, pokud chcete sekat celý prostor v jedné relaci. Jen mějte na paměti, že elektrické sekačky nebudou tak silné jako plynové verze a nejsou ideální pro extrémně hustou trávu nebo kartáč.

Níže jsme zahrnuli elektrické sekačky na trávu na základě několika faktorů, včetně všestrannosti, energie, výdrže baterie, funkcí a celkového výkonu. Jsou k dispozici za různé cenové body, takže byste měli být schopni najít něco, co funguje pro váš rozpočet a potřeby.

Naše nejlepší výběry pro sekačky na trávu

Nejlepší elektrická sekačka na trávu: Ego LM2102SP 21-palcová sekačka na trávu. Podívejte se na Lowe’s Ego Power LM2102SP 21-palcová sekačka s vlastním pohonem produkuje spoustu energie, má start tlačítka a samoty pro téměř bez námahy provoz.

Nejlepší elektrická sekačka na trávu: Toro 21356 Recycler SmartStow bezdrátová sekačka na trávu. Podívejte se na Home Depotthe Toro 21356 Recycler SmartStow bezdrátová sekačka na trávu nabízí mulčování, pytlování a devět řezacích pozic, díky čemuž je všestranná a efektivní.

Nejlepší rozpočet elektrická sekačka na trávu: Greenworks 25022 20-palcová sekačka na trávu s 12-ampérem. Podívejte se na AmazonThe Greenworks 25022 20-palcové 12-ampérové ​​sekačky na trávu snižuje náklady ve srovnání s jinými elektrickými, aniž by se snížily jeho všestranné možnosti zastřihovače.

Nejlepší elektrická jezdecká sekačka na trávu: Ryobi Ry48111 38-palcová baterie Elektrická zadní motor pro jízdu na trávníku. Podívejte se na Home Depotthe Ryobi Ry48111 38-palcová baterie Elektrická zadní motor pro jízdu na trávníku je praktická možnost, která stále sklízí výhody tradiční jízdy poháněné plynem.

Nejlepší sekačka na trávu pro malé yardy: Sun Joe MJ401e-Pro Electric Lawn Meghter. Zobrazit na Amazonské úzké 14palcové šířce řezání způsobuje, že Sun Joe MJ401e-Pro Electric Lawn Meghter ideální pro manévrování kolem malých yardů a jeho dostupná cena je ideální pro ty, kteří mají těsný rozpočet.

Nejlepší elektrická sekačka na trávu: Ego LM2102SP 21-palcová sekačka na trávu

Pros: Výkonný motor, tichý provoz, rychlý nabitý baterie, skládací vzpřímené úložiště, světlomety, dobrá záruka

Nevýhody: Baterie jsou nákladné nahradit (nebo náhradní díly)

Představovat výkonný 7.5 AH baterie, 56-voltová ego LM2102SP 21-palcová sekačka s vlastním pohonem nabízí výkon plynu v pohodlném, bezdrátovém elektrickém designu. Jeho funkčnost a snadné použití z něj učinilo snadnou volbu pro náš nejlepší výběr.

Design tři v jednom vám umožňuje vybrat si mezi mulčováním, pytlem a bočním vypouštěním travních výřezů a baterie poskytuje 60 minut běhu na jednom nabití. Začátek tlačítka usnadňuje zahájení sečení okamžitě a díky páru světlometů LED můžete bezpečně sekat za soumraku nebo za zatažené dny.

Funkce samoprocesu této sekačky také nabízí kontrolu s variabilní rychlostí, takže jej můžete přizpůsobit na jakémkoli tempu, které dáváte přednost. Velká, snadno použitelná páka po rukojeti usnadňuje úpravu těchto rychlostí. Pokud máte pocit, že máte nějaké cvičení, můžete tuto funkci uvolnit a tlačit sekačku ručně.

Jsme také velcí fanoušci ze šesti výšin, které nabízí ego LM2102SP, což vám umožňuje přesně nastavit vaši preferovanou výšku od 1.5 až 4 palce. Ačkoli hmotnost 165 liber je těžší než podobné modely, složitý design je nesmírně pohodlný, zejména pokud je vaše garáž nebo přístřešek na vesmíru těsný. Tato sekačka je dodávána s velkými záručními možnostmi, které jsou mírně na velkorysé straně ve srovnání s ostatními.

Nejlepší elektrická sekačka na trávu: Toro 21356 Recycler SmartStow bezdrátová sekačka na trávu

Pros: Rychlý nabíjení, široký rozsah možností polohy čepele

Nevýhody: drahé

Mulčování trávy, zatímco jste sekali, vám umožní znovu použít tyto cenné výstřižky místo toho, abyste je odhodili se zbytkem svého odpadu na zahradě. Tyto mulčené výstřižky se rozpadají a uvolňují živiny zpět do vašeho trávníku, což pro vás prospívá a méně pro vás dělá práci po dokončení. Pokud byste raději neměli mulč, můžete také použít recyklor Toro jako sekačku na pytel.

Sekačka používá k napájení své 21palcové čepele jednu 60V baterii a bezkartáčový motor jí pomáhá fungovat co nejúčinněji. To by mělo pomoci zvýšit životnost samotného motoru sekačky. Runtime recyklovače Toro je asi 45 minut, což by mělo stačit pro střední yardy až do 1/3 hektaru. Může se plně dobít ve 2.5 hodin.

Popisovač recyklovače Toro můžete upravit na dvě různé pozice, což je vhodné pro ty, kteří si chtějí přizpůsobit svou sekačku do své konkrétní výšky. Tato rukojeť se také zcela sklopí, když se sekačka nepoužívá, takže ji budete moci ukládat svisle nebo potenciálně pod pracovním stolním stolem.

Devět nastavení výšky umožňuje širokou škálu pozic. S minimální výškou řezání 1.25 palců, můžete být velmi nízko. Ocelová paluba této sekačky je také odolnější než jiné plastové nebo kompozitní modely a měla by se držet dobře pod pravidelným opotřebením.

Nejlepší rozpočet elektrická sekačka na trávu: Greenworks 25022 20-palcová sekačka na trávu s 12-ampérem

Plusy: Sedrážení výšky sedmi pozic, skládací držadla, čtyřletá záruka

Nevýhody: Reach v oblasti designu

Elektrické sekačky nemusí být nákladné a 20palcová sekačka na trávu Greenworks je důkazem. Tato sekačka, nabízená za cenu přátelskou k rozpočtu, má stále spoustu zvonů a píšťalek a působivého výkonu. Její 20palcová ocelová paluba nabízí trvanlivost a 120-voltový motor (efektivně 1440 wattů) je dostatečně výkonný pro snadné sečení.

Sekačka zahrnuje tři mulčování, boční výboj a funkce zadního sáčku. Nabízí také nastavení výšky sedmi polohy, což vám umožní zvolit si výšky řezání mezi 1.5 a 3.75 palců. Start tlačítka tlačítka umožňuje snadný provoz a skládací kliky umožňují pohodlné skladování nebo přepravu.

Tato sekačka váží jen 56 liber, takže je relativně snadné tlačit. I když je to docela základní design, tato sekačka je vhodná pro majitele domů nebo nájemce s menšími trávníky, za předpokladu, že je přístup k zásuvce.

Nejlepší elektrická jezdecká sekačka na trávu: Ryobi Ry48111 38-palcová baterie Elektrická zadní motor pro jízdu na trávníku

Pros: Vynikající energie baterie, plná funkcí, schopná velkých úloh

Nevýhody: Vyžaduje více úložného prostoru než sekačky, vyšší cenu

Ryobi Ry48111 38-palcová baterie Elektrická zadní motor jízda na trávníku je kvalitním kusem zařízení, které páruje odolnou konstrukci s výhodou elektrické energie. Ocelový rám je umístěn velkorysý 38palcový čepel a tři vysoce-torque bezkartáčové motory poskytují maximalizovanou řeznou sílu.

Posouzení síly je složitější, protože Ryobi nenabízí stejné informace jako ostatní značky uvedené v této příručce. 48-voltová baterie však však může trvat asi dvě hodiny nebo 2 akry sečení na jeden náboj, takže můžete rychle provést spoustu práce.

Tato sekačka je plná funkcí. Sedadlo je nastavitelné pro vaše pohodlí a ovládací panel je výhodně umístěn pro přístupnost. 12-bodová nastavení výšky paluby vám poskytne kontrolu nad výškou sečení a jeho LED světlomety umožňují večerní práci. K dispozici je také tempomat a nabíjení USB. Držák poháru a držák mobilních telefonů završuje vynikající design tohoto stroje.

Tato sekačka nabízí spoustu výhod oproti tradičním plynovým variantám. Bez pásů, zapalovacích svíček nebo filtrů je to možnost nízké údržby. Pokud hledáte alternativu k jezdeckém sekačům s plynem, Ryobi je spolehlivý, silný a tichý.

Nejlepší elektrická sekačka pro malé yardy: Sun Joe MJ401e-Pro Electric Lawn Meghter

Pros: lehký, 10.6-galonská sběrná taška, nízká cena

Nevýhody: Příliš malé pro větší yardy, pouze tři nastavení výšky

Elektrická sekačka Sun Joe MJ401E-Pro Elektrická trávník nemusí mít přenositelnost nebo šířku jako praktickou možností pro větší dvory, ale jeho kompaktní design a snadno použitelný provoz je ideální pro malé nebo střední velikosti. Relativně úzká šířka také způsobuje, že je vhodné manévrovat kolem těsných krajinných prvků, jako jsou skály nebo jiné překážky, které vyžadují přesnost, než nabízí větší sekačka.

Jedním z důvodů, proč jsem si vybral Sun Joe pro tento seznam, je to, že si vážím všeho, co zlepšuje bezpečnost provozu, zejména zahrnující sekačky na trávu. Tento model vyžaduje, abyste stiskli tlačítko bezpečnostní zámek a současně vytáhli spoušť „on“, abyste jej zapnuli. Snižuje to šanci, že vás sekačku nezačne neúmyslně.

Vzhledem k 14palcové šířce řezání je tato kompaktní sekačka také vhodná pro ty, kteří mají omezený úložný prostor. Je to také neuvěřitelně lehké. Za pouhých 29 liber je pohodlné používat a způsobuje, že jeho nedostatek mechanismu samosprávy méně problému.

V minulosti jsem použil produkty Sun Joe a zjistil jsem, že jsou přímé pro provoz. Uživatelská příručka poskytuje jasný diagram, jak efektivně sekat s protazovaným modelem a zabránit běhu přes prodlužovací kabel.

Sun Joe MJ401E-Pro obsahuje tři výškové nastavení, což je menší než naše ostatní možnosti. Ale pokud jen hledáte sekačku bez problémů, může být tato sekačka perfektní fit.

Jak hodnotíme sekačky na trávu

Po rozsáhlém online výzkumu z odborných zdrojů, jako je prosperující dvorek, jsme sestavili tento seznam nejlepších elektrických sekaček, které si můžete koupit. Použili jsme také naše zkušenosti s velkými elektrickými nářadími, abychom pomohli vyhodnotit životnost baterie, runtime a výkonu.

Přestože jsme netestovali všechny možnosti, které jsme si vybrali, zkontrolovali jsme manuály pro majitele a operace, sledovali online tutoriály a konzultovali odborníky na péči o trávník. Poté jsme použili tyto informace k vytvoření našich pěti kategorií a vybrat nejlepší možnost pro každou z nich.

Použili jsme také sadu konkrétních kritérií, abychom nám pomohli vyhodnotit a porovnat potenciální možnosti.

 • Kapacita baterie: Pro bezdrátové možnosti jsme věnovali velkou pozornost AH (AMP hodinu) zahrnuté baterie. Stručně řečeno, čím vyšší je AH, tím více energie může baterie uložit, tím vyšší výkon a čím déle bude trvat.
 • Doba nabíjení: Čas potřebný k dobití vyčerpané baterie může vážně ovlivnit pohodlí bezdrátové sekačky. Pokud se vaše baterie může rychle dobít, budete se moci brzy vrátit do práce a je tu menší šance, že si budete muset koupit druhou baterii.
 • Runtime: Celkový běh na nabíjení baterie je pravděpodobně nejdůležitější metrikou, kterou je třeba zvážit při hodnocení bezdrátových sekaček. samozřejmě kabelové modely poskytnou nejdéle. Čím déle je běh, tím lepší, zejména pro větší sekačky, které budou zakoupeny pro použití na větších trávnících.
 • Hmotnost: Čím lehčí sekačka váží, tím menší úsilí bude vynaložit na baterii a čím déle je celková běh. Snažili jsme se, abychom si vždy vybrali lehčí možnosti, kdykoli to bylo možné.

Co jiného jsme zvažovali

Ego Power LM2101 56-V 20-palcová bezdrátová sekačka na trávu: Toto byl náš předchozí nejlepší výběr. Ačkoli je to skvělá volba, nakonec jsme se rozhodli, že jeho náhrada, ego LM2102SP 21-palcová sekačka a její samohlní design, byla lépe fit. Pokud by pro vás nebyla možnost vlastního pohonu důležitá, tato sekačka by byla skvělou volbou pro každého s relativně vysokým rozpočtem, který hledá vysoce kvalitní sekačku na baterii.

Landroid Worx WR165: Vysoká cena této robotické trávníky ji udržovala mimo náš seznam. Ale pokud 950 cena není problém, mohlo by to být vhodné pro každého, kdo chce prozkoumat jedinečnou sekačku. Podobně jako u roomba, tato sekačka naviguje zcela sama o sobě a automaticky upravuje výšku čepele tak, aby odpovídala za nerovný terén. Nebylo by to však praktické pro nic většího než 1/8 akru, takže mějte na paměti.

Elektrická sekačka na trávu

Jak dlouho vydrží elektrické sekačky?

Samotné sekačky na baterii mohou trvat až 10 let, ale jejich baterie vydrží jen asi 4 roky, než nebudou schopny udržet efektivní nabití. Aby se zajistilo, že vaše baterie vydrží co nejdéle, zkuste to úplně vyčerpat baterii. Tím se sníží celkový počet nabíjecích cyklů umístěných na baterii a zvýší jeho životnost. Měli byste se také snažit, abyste odstranili baterii z nabíječky, jakmile je plně nabitá.

Corded sekačky mají podobnou životnost, pokud se o ně správně starají. Neexistují žádné baterie, o které by se měli starat, ale jejich prodlužovací šňůry jsou stejně důležité věnovat pozornost. To znamená použití správného rozchodu pro práci, což naznačuje, jak tlustý je šňůra. Čím silnější šňůra, tím více napětí dosáhne sekačky a čím méně zbytečná práce musí motor udělat. Provozní příručka vaší sekačky by vám měla sdělit nejlepší rozchod pro práci.

Jak drahé jsou sekačky na trávu?

Elektrické sekačky na trávu jsou k dispozici za širokou škálu cen, ačkoli modely kabelů bývají levnější než možnosti napájení baterie. Kabelové sekačky také nebudou vyžadovat žádné další nákupy baterií v průběhu času. Velikost také hraje roli. Velké jezdecké sekačky mohou stát tisíce dolarů, zatímco menší, kompaktní stroje, jako je Sun Joe MJ401E-Pro, naše doporučení pro malé yardy, najdete pro asi 140.

Nevyžaduje ani palivo ani olej, který modely poháněné plynem dělají, což by mělo snížit celkové náklady na sekačku. Měly by se však zvážit i dlouhodobé náklady na náhradní baterie-které mohou stát stovky dolarů-.

Je bezpečné nakrájet mokrou trávu elektrickou sekačkou?

Podle manuálu Ego Sekačky byste se měli vyhnout řezání mokré trávy s elektrickou sekačkou ze dvou důvodů. Za prvé, vlhkost může ovlivnit elektrické komponenty sekačky a způsobit vážné poškození, na které se nevztahuje záruka. Za druhé, použití sekačky na mokré trávě je potenciální bezpečnostní nebezpečí a může způsobit, že sklouznete nebo padnou a potenciálně se zraní.

Mokré trávy mohou také představovat výzvy údržby a čištění. Může se zaseknout na palubě a dalších komponentách a na rozdíl od plynových sekaček nemůžete jen stříkat hadicí. Dokud se držíte řezání suché trávy, budete mít mnohem snazší čištění času.

Můžete opustit elektrickou sekačku venku?

Vzhledem k elektrickým komponentám a zranitelným bateriím nedoporučujeme opustit vaši sekačku venku, když se nepoužívá. Ego i Greenworks doporučují udržovat své elektrické sekačky uvnitř v chladném suchém prostoru. Také uvádějí, že byste je nikdy neměli zakrýt plastovou plachtou, která může zachytit vlhkost, která může poškodit vnitřní komponenty. Pokud potřebujete udržet sekačku venku, udržujte ji vyvýšenou a mimo zemi. To umožní vzduchu proudit kolem něj a zabránit zbytečnému poškození vlhkosti.

Podívejte se na další z našich průvodců nákupu trávníku

 • Nejlepší sekačky na trávu
 • Nejlepší jezdecké sekačky na trávu
 • Nejlepší nástroje pro zahradnictví a terénní úpravy
 • Nejlepší zahradnické nástroje pro začátečníky
 • Nejlepší zahradní hadice
 • Nejlepší flowers listů
 • Nejlepší sněhové dmychadla
 • Nejlepší lopaty sněhu
 • Nejlepší hrábě
 • Nejlepší sprinklery

Alex Rennie je spisovatel na volné noze, který se specializuje na zlepšení domácího, kutilství a spotřebiče. Jako bývalý rezidenční a komerční tesař po dobu čtyř let používá Alex své praktické zkušenosti k psaní nákupních průvodců, článků a recenzí produktů. Před zasvěcením byl Alex tesařem na plný úvazek žijící v New Yorku. Tam pracoval jako součást týmu, který navrhoval, stavěl a instaloval velké kusy nábytku, jakož i provádění různých projektů opravy a údržby domů. Jeho odbornost se také rozšiřuje na prostor pro terénní a zahradnictví, podporovaný zkušenostmi jako terénní profesionál. Alex v současné době žije v Los Angeles v Kalifornii a tráví svůj volný čas zkoumáním pláží a hor se snoubencem a jejich psem Louie. Další informace o tom, jak náš tým odborníků testuje a recenzuje produkty na Insider zde.

Owen Burke zprávy o espresso a espresso-adjacentských výrobcích, grilech, masu, mořských plodech a několika dalších kuchyňských kurzech a končí jako reportér senior kuchyně. Přispívá také řadou pánských a venkovních průvodců, od zimních parků po rybářské pruty a cívky. Je zakládajícím členem Wirecutter a přispěl k publikacím online a v tisku, včetně externího časopisu, Men’s Journal, Atlantic, Gizmodo, Surfer Magazine a Power MotoryAcht, mimo jiné. Pracoval také v surových barvách, restauracích, učebnách a na rybářských lodích, drží licenci kapitána USCG a je spoluautorem Ocean Handbook: The Ultimate Handbook of Nautical Knowledge (Chronicle Books, 2021). Pozdravte Oburke@Insider.com. Další informace o tom, jak náš tým odborníků testuje a recenzuje produkty na Insider. Zjistěte více o tom, jak testujeme kuchyňské výrobky.

Zaregistrujte se do týdenního zpravodaje pro recenze Insider Reviews a získáte více rad a skvělých nabídek.

going, green, nejlepší, elektrické, jezdecké, sekačky

Zde si můžete zakoupit logo a ocenit licencování do tohoto příběhu.

Zveřejnění: Napsaný a zkoumán týmem Insider Reviews. Zdůrazňujeme produkty a služby, které byste mohli považovat za zajímavé. Pokud si je koupíte, můžeme z prodeje od našich partnerů získat malý podíl na příjmech. Můžeme dostávat produkty zdarma od výrobců k testování. To nevede naše rozhodnutí o tom, zda je produkt uveden nebo doporučuje. Pracujeme nezávisle na našem reklamním týmu. Vítáme vaši zpětnou vazbu. Pošlete nám e.mail na recenze@insider.com.

Nejlepší elektrické sekačky na trávu, které udržují váš dvůr pod kontrolou

Ikona e.mailu obálka. Označuje schopnost odesílat e.mail.

Ikona e.mailu stylizovaný pták s otevřeným ústem, tweeting.

Ikona LinkedIn Slovo „in“.

When you buy through our links, Insider may earn an affiliate commission. Learn more.

Přestože sekačky na trávu poháněné plynem mají své místo na velkých trávnících, které vyžadují maximální výkon a běh, jejich špinavé palivové směsi, škodlivé výpary a environmentální účinky mají mnoho hledajících jinou možnost. Naštěstí, elektrické sekačky na trávu nemají tyto problémy.

Pokroky v designu a kapacitě baterie učinily z elektrických sekaček praktickou alternativou k plynovým strojům, s dlouhými dobami, tichým provozem a lehkým designem. Snad nejpohodlnější ze všech, elektrické sekačky mají mechanismy spuštění tlačítka.

Všechny sekačky v této příručce jsou buď modely napájené baterií, nebo na kabely, které lze zapojit do standardního domácího výstupu. Tyto probojované možnosti jsou ideální pro malé yardy, které nevyžadují přenositelnost bezdrátových možností. Modely napájené z baterií jsou o něco všestrannější, i když zjistíte, že výdrž baterie se liší. Pokud máte velký dvůr nebo svah, může být nutné udržovat dvě nabité a připravené sady baterií, pokud chcete sekat celý prostor v jedné relaci. Jen mějte na paměti, že elektrické sekačky nebudou tak silné jako plynové verze a nejsou ideální pro extrémně hustou trávu nebo kartáč.

Níže jsme zahrnuli elektrické sekačky na trávu na základě několika faktorů, včetně všestrannosti, energie, výdrže baterie, funkcí a celkového výkonu. Jsou k dispozici za různé cenové body, takže byste měli být schopni najít něco, co funguje pro váš rozpočet a potřeby.

Naše nejlepší výběry pro sekačky na trávu

Nejlepší elektrická sekačka na trávu: Ego LM2102SP 21-palcová sekačka na trávu. Podívejte se na Lowe’s Ego Power LM2102SP 21-palcová sekačka s vlastním pohonem produkuje spoustu energie, má start tlačítka a samoty pro téměř bez námahy provoz.

Nejlepší elektrická sekačka na trávu: Toro 21356 Recycler SmartStow bezdrátová sekačka na trávu. Podívejte se na Home Depotthe Toro 21356 Recycler SmartStow bezdrátová sekačka na trávu nabízí mulčování, pytlování a devět řezacích pozic, díky čemuž je všestranná a efektivní.

Nejlepší rozpočet elektrická sekačka na trávu: Greenworks 25022 20-palcová sekačka na trávu s 12-ampérem. Podívejte se na AmazonThe Greenworks 25022 20-palcové 12-ampérové ​​sekačky na trávu snižuje náklady ve srovnání s jinými elektrickými, aniž by se snížily jeho všestranné možnosti zastřihovače.

Nejlepší elektrická jezdecká sekačka na trávu: Ryobi Ry48111 38-palcová baterie Elektrická zadní motor pro jízdu na trávníku. Podívejte se na Home Depotthe Ryobi Ry48111 38-palcová baterie Elektrická zadní motor pro jízdu na trávníku je praktická možnost, která stále sklízí výhody tradiční jízdy poháněné plynem.

Nejlepší sekačka na trávu pro malé yardy: Sun Joe MJ401e-Pro Electric Lawn Meghter. Zobrazit na Amazonské úzké 14palcové šířce řezání způsobuje, že Sun Joe MJ401e-Pro Electric Lawn Meghter ideální pro manévrování kolem malých yardů a jeho dostupná cena je ideální pro ty, kteří mají těsný rozpočet.

Nejlepší elektrická sekačka na trávu: Ego LM2102SP 21-palcová sekačka na trávu

Pros: Výkonný motor, tichý provoz, rychlý nabitý baterie, skládací vzpřímené úložiště, světlomety, dobrá záruka

Nevýhody: Baterie jsou nákladné nahradit (nebo náhradní díly)

Představovat výkonný 7.5 AH baterie, 56-voltová ego LM2102SP 21-palcová sekačka s vlastním pohonem nabízí výkon plynu v pohodlném, bezdrátovém elektrickém designu. Jeho funkčnost a snadné použití z něj učinilo snadnou volbu pro náš nejlepší výběr.

Design tři v jednom vám umožňuje vybrat si mezi mulčováním, pytlem a bočním vypouštěním travních výřezů a baterie poskytuje 60 minut běhu na jednom nabití. Začátek tlačítka usnadňuje zahájení sečení okamžitě a díky páru světlometů LED můžete bezpečně sekat za soumraku nebo za zatažené dny.

Funkce samoprocesu této sekačky také nabízí kontrolu s variabilní rychlostí, takže jej můžete přizpůsobit na jakémkoli tempu, které dáváte přednost. Velká, snadno použitelná páka po rukojeti usnadňuje úpravu těchto rychlostí. Pokud máte pocit, že máte nějaké cvičení, můžete tuto funkci uvolnit a tlačit sekačku ručně.

Jsme také velcí fanoušci ze šesti výšin, které nabízí ego LM2102SP, což vám umožňuje přesně nastavit vaši preferovanou výšku od 1.5 až 4 palce. Ačkoli hmotnost 165 liber je těžší než podobné modely, složitý design je nesmírně pohodlný, zejména pokud je vaše garáž nebo přístřešek na vesmíru těsný. Tato sekačka je dodávána s velkými záručními možnostmi, které jsou mírně na velkorysé straně ve srovnání s ostatními.

Nejlepší elektrická sekačka na trávu: Toro 21356 Recycler SmartStow bezdrátová sekačka na trávu

Pros: Rychlý nabíjení, široký rozsah možností polohy čepele

Nevýhody: drahé

Mulčování trávy, zatímco jste sekali, vám umožní znovu použít tyto cenné výstřižky místo toho, abyste je odhodili se zbytkem svého odpadu na zahradě. Tyto mulčené výstřižky se rozpadají a uvolňují živiny zpět do vašeho trávníku, což pro vás prospívá a méně pro vás dělá práci po dokončení. Pokud byste raději neměli mulč, můžete také použít recyklor Toro jako sekačku na pytel.

Sekačka používá k napájení své 21palcové čepele jednu 60V baterii a bezkartáčový motor jí pomáhá fungovat co nejúčinněji. To by mělo pomoci zvýšit životnost samotného motoru sekačky. Runtime recyklovače Toro je asi 45 minut, což by mělo stačit pro střední yardy až do 1/3 hektaru. Může se plně dobít ve 2.5 hodin.

Popisovač recyklovače Toro můžete upravit na dvě různé pozice, což je vhodné pro ty, kteří si chtějí přizpůsobit svou sekačku do své konkrétní výšky. Tato rukojeť se také zcela sklopí, když se sekačka nepoužívá, takže ji budete moci ukládat svisle nebo potenciálně pod pracovním stolním stolem.

Devět nastavení výšky umožňuje širokou škálu pozic. S minimální výškou řezání 1.25 palců, můžete být velmi nízko. Ocelová paluba této sekačky je také odolnější než jiné plastové nebo kompozitní modely a měla by se držet dobře pod pravidelným opotřebením.

Nejlepší rozpočet elektrická sekačka na trávu: Greenworks 25022 20-palcová sekačka na trávu s 12-ampérem

Plusy: Sedrážení výšky sedmi pozic, skládací držadla, čtyřletá záruka

Nevýhody: Reach v oblasti designu

Elektrické sekačky nemusí být nákladné a 20palcová sekačka na trávu Greenworks je důkazem. Tato sekačka, nabízená za cenu přátelskou k rozpočtu, má stále spoustu zvonů a píšťalek a působivého výkonu. Její 20palcová ocelová paluba nabízí trvanlivost a 120-voltový motor (efektivně 1440 wattů) je dostatečně výkonný pro snadné sečení.

Sekačka zahrnuje tři mulčování, boční výboj a funkce zadního sáčku. Nabízí také nastavení výšky sedmi polohy, což vám umožní zvolit si výšky řezání mezi 1.5 a 3.75 palců. Start tlačítka tlačítka umožňuje snadný provoz a skládací kliky umožňují pohodlné skladování nebo přepravu.

Tato sekačka váží jen 56 liber, takže je relativně snadné tlačit. I když je to docela základní design, tato sekačka je vhodná pro majitele domů nebo nájemce s menšími trávníky, za předpokladu, že je přístup k zásuvce.

Nejlepší elektrická jezdecká sekačka na trávu: Ryobi Ry48111 38-palcová baterie Elektrická zadní motor pro jízdu na trávníku

Pros: Vynikající energie baterie, plná funkcí, schopná velkých úloh

Nevýhody: Vyžaduje více úložného prostoru než sekačky, vyšší cenu

Ryobi Ry48111 38-palcová baterie Elektrická zadní motor jízda na trávníku je kvalitním kusem zařízení, které páruje odolnou konstrukci s výhodou elektrické energie. Ocelový rám je umístěn velkorysý 38palcový čepel a tři vysoce-torque bezkartáčové motory poskytují maximalizovanou řeznou sílu.

Posouzení síly je složitější, protože Ryobi nenabízí stejné informace jako ostatní značky uvedené v této příručce. 48-voltová baterie však však může trvat asi dvě hodiny nebo 2 akry sečení na jeden náboj, takže můžete rychle provést spoustu práce.

Tato sekačka je plná funkcí. Sedadlo je nastavitelné pro vaše pohodlí a ovládací panel je výhodně umístěn pro přístupnost. 12-bodová nastavení výšky paluby vám poskytne kontrolu nad výškou sečení a jeho LED světlomety umožňují večerní práci. K dispozici je také tempomat a nabíjení USB. Držák poháru a držák mobilních telefonů završuje vynikající design tohoto stroje.

Tato sekačka nabízí spoustu výhod oproti tradičním plynovým variantám. Bez pásů, zapalovacích svíček nebo filtrů je to možnost nízké údržby. Pokud hledáte alternativu k jezdeckém sekačům s plynem, Ryobi je spolehlivý, silný a tichý.

Nejlepší elektrická sekačka pro malé yardy: Sun Joe MJ401e-Pro Electric Lawn Meghter

Pros: lehký, 10.6-galonská sběrná taška, nízká cena

Nevýhody: Příliš malé pro větší yardy, pouze tři nastavení výšky

Elektrická sekačka Sun Joe MJ401E-Pro Elektrická trávník nemusí mít přenositelnost nebo šířku jako praktickou možností pro větší dvory, ale jeho kompaktní design a snadno použitelný provoz je ideální pro malé nebo střední velikosti. Relativně úzká šířka také způsobuje, že je vhodné manévrovat kolem těsných krajinných prvků, jako jsou skály nebo jiné překážky, které vyžadují přesnost, než nabízí větší sekačka.

Jedním z důvodů, proč jsem si vybral Sun Joe pro tento seznam, je to, že si vážím všeho, co zlepšuje bezpečnost provozu, zejména zahrnující sekačky na trávu. Tento model vyžaduje, abyste stiskli tlačítko bezpečnostní zámek a současně vytáhli spoušť „on“, abyste jej zapnuli. Snižuje to šanci, že vás sekačku nezačne neúmyslně.

Vzhledem k 14palcové šířce řezání je tato kompaktní sekačka také vhodná pro ty, kteří mají omezený úložný prostor. Je to také neuvěřitelně lehké. Za pouhých 29 liber je pohodlné používat a způsobuje, že jeho nedostatek mechanismu samosprávy méně problému.

V minulosti jsem použil produkty Sun Joe a zjistil jsem, že jsou přímé pro provoz. Uživatelská příručka poskytuje jasný diagram, jak efektivně sekat s protazovaným modelem a zabránit běhu přes prodlužovací kabel.

Sun Joe MJ401E-Pro obsahuje tři výškové nastavení, což je menší než naše ostatní možnosti. Ale pokud jen hledáte sekačku bez problémů, může být tato sekačka perfektní fit.

Jak hodnotíme sekačky na trávu

Po rozsáhlém online výzkumu z odborných zdrojů, jako je prosperující dvorek, jsme sestavili tento seznam nejlepších elektrických sekaček, které si můžete koupit. Použili jsme také naše zkušenosti s velkými elektrickými nářadími, abychom pomohli vyhodnotit životnost baterie, runtime a výkonu.

Přestože jsme netestovali všechny možnosti, které jsme si vybrali, zkontrolovali jsme manuály pro majitele a operace, sledovali online tutoriály a konzultovali odborníky na péči o trávník. Poté jsme použili tyto informace k vytvoření našich pěti kategorií a vybrat nejlepší možnost pro každou z nich.

Použili jsme také sadu konkrétních kritérií, abychom nám pomohli vyhodnotit a porovnat potenciální možnosti.

 • Kapacita baterie: Pro bezdrátové možnosti jsme věnovali velkou pozornost AH (AMP hodinu) zahrnuté baterie. Stručně řečeno, čím vyšší je AH, tím více energie může baterie uložit, tím vyšší výkon a čím déle bude trvat.
 • Doba nabíjení: Čas potřebný k dobití vyčerpané baterie může vážně ovlivnit pohodlí bezdrátové sekačky. Pokud se vaše baterie může rychle dobít, budete se moci brzy vrátit do práce a je tu menší šance, že si budete muset koupit druhou baterii.
 • Runtime: Celkový běh na nabíjení baterie je pravděpodobně nejdůležitější metrikou, kterou je třeba zvážit při hodnocení bezdrátových sekaček. samozřejmě kabelové modely poskytnou nejdéle. Čím déle je běh, tím lepší, zejména pro větší sekačky, které budou zakoupeny pro použití na větších trávnících.
 • Hmotnost: Čím lehčí sekačka váží, tím menší úsilí bude vynaložit na baterii a čím déle je celková běh. Snažili jsme se, abychom si vždy vybrali lehčí možnosti, kdykoli to bylo možné.

Co jiného jsme zvažovali

Ego Power LM2101 56-V 20-palcová bezdrátová sekačka na trávu: Toto byl náš předchozí nejlepší výběr. Ačkoli je to skvělá volba, nakonec jsme se rozhodli, že jeho náhrada, ego LM2102SP 21-palcová sekačka a její samohlní design, byla lépe fit. Pokud by pro vás nebyla možnost vlastního pohonu důležitá, tato sekačka by byla skvělou volbou pro každého s relativně vysokým rozpočtem, který hledá vysoce kvalitní sekačku na baterii.

Landroid Worx WR165: Vysoká cena této robotické trávníky ji udržovala mimo náš seznam. Ale pokud 950 cena není problém, mohlo by to být vhodné pro každého, kdo chce prozkoumat jedinečnou sekačku. Podobně jako u roomba, tato sekačka naviguje zcela sama o sobě a automaticky upravuje výšku čepele tak, aby odpovídala za nerovný terén. Nebylo by to však praktické pro nic většího než 1/8 akru, takže mějte na paměti.

Elektrická sekačka na trávu

Jak dlouho vydrží elektrické sekačky?

Samotné sekačky na baterii mohou trvat až 10 let, ale jejich baterie vydrží jen asi 4 roky, než nebudou schopny udržet efektivní nabití. Aby se zajistilo, že vaše baterie vydrží co nejdéle, zkuste to úplně vyčerpat baterii. Tím se sníží celkový počet nabíjecích cyklů umístěných na baterii a zvýší jeho životnost. Měli byste se také snažit, abyste odstranili baterii z nabíječky, jakmile je plně nabitá.

Corded sekačky mají podobnou životnost, pokud se o ně správně starají. Neexistují žádné baterie, o které by se měli starat, ale jejich prodlužovací šňůry jsou stejně důležité věnovat pozornost. To znamená použití správného rozchodu pro práci, což naznačuje, jak tlustý je šňůra. Čím silnější šňůra, tím více napětí dosáhne sekačky a čím méně zbytečná práce musí motor udělat. Provozní příručka vaší sekačky by vám měla sdělit nejlepší rozchod pro práci.

Jak drahé jsou sekačky na trávu?

Elektrické sekačky na trávu jsou k dispozici za širokou škálu cen, ačkoli modely kabelů bývají levnější než možnosti napájení baterie. Kabelové sekačky také nebudou vyžadovat žádné další nákupy baterií v průběhu času. Velikost také hraje roli. Velké jezdecké sekačky mohou stát tisíce dolarů, zatímco menší, kompaktní stroje, jako je Sun Joe MJ401E-Pro, naše doporučení pro malé yardy, najdete pro asi 140.

Nevyžaduje ani palivo ani olej, který modely poháněné plynem dělají, což by mělo snížit celkové náklady na sekačku. Měly by se však zvážit i dlouhodobé náklady na náhradní baterie-které mohou stát stovky dolarů-.

Je bezpečné nakrájet mokrou trávu elektrickou sekačkou?

Podle manuálu Ego Sekačky byste se měli vyhnout řezání mokré trávy s elektrickou sekačkou ze dvou důvodů. Za prvé, vlhkost může ovlivnit elektrické komponenty sekačky a způsobit vážné poškození, na které se nevztahuje záruka. Za druhé, použití sekačky na mokré trávě je potenciální bezpečnostní nebezpečí a může způsobit, že sklouznete nebo padnou a potenciálně se zraní.

Mokré trávy mohou také představovat výzvy údržby a čištění. Může se zaseknout na palubě a dalších komponentách a na rozdíl od plynových sekaček nemůžete jen stříkat hadicí. Dokud se držíte řezání suché trávy, budete mít mnohem snazší čištění času.

Můžete opustit elektrickou sekačku venku?

Vzhledem k elektrickým komponentám a zranitelným bateriím nedoporučujeme opustit vaši sekačku venku, když se nepoužívá. Ego i Greenworks doporučují udržovat své elektrické sekačky uvnitř v chladném suchém prostoru. Také uvádějí, že byste je nikdy neměli zakrýt plastovou plachtou, která může zachytit vlhkost, která může poškodit vnitřní komponenty. Pokud potřebujete udržet sekačku venku, udržujte ji vyvýšenou a mimo zemi. To umožní vzduchu proudit kolem něj a zabránit zbytečnému poškození vlhkosti.

Podívejte se na další z našich průvodců nákupu trávníku

 • Nejlepší sekačky na trávu
 • Nejlepší jezdecké sekačky na trávu
 • Nejlepší nástroje pro zahradnictví a terénní úpravy
 • Nejlepší zahradnické nástroje pro začátečníky
 • Nejlepší zahradní hadice
 • Nejlepší flowers listů
 • Nejlepší sněhové dmychadla
 • Nejlepší lopaty sněhu
 • Nejlepší hrábě
 • Nejlepší sprinklery

Alex Rennie je spisovatel na volné noze, který se specializuje na zlepšení domácího, kutilství a spotřebiče. Jako bývalý rezidenční a komerční tesař po dobu čtyř let používá Alex své praktické zkušenosti k psaní nákupních průvodců, článků a recenzí produktů. Před zasvěcením byl Alex tesařem na plný úvazek žijící v New Yorku. Tam pracoval jako součást týmu, který navrhoval, stavěl a instaloval velké kusy nábytku, jakož i provádění různých projektů opravy a údržby domů. Jeho odbornost se také rozšiřuje na prostor pro terénní a zahradnictví, podporovaný zkušenostmi jako terénní profesionál. Alex v současné době žije v Los Angeles v Kalifornii a tráví svůj volný čas zkoumáním pláží a hor se snoubencem a jejich psem Louie. Další informace o tom, jak náš tým odborníků testuje a recenzuje produkty na Insider zde.

Owen Burke zprávy o espresso a espresso-adjacentských výrobcích, grilech, masu, mořských plodech a několika dalších kuchyňských kurzech a končí jako reportér senior kuchyně. Přispívá také řadou pánských a venkovních průvodců, od zimních parků po rybářské pruty a cívky. Je zakládajícím členem Wirecutter a přispěl k publikacím online a v tisku, včetně externího časopisu, Men’s Journal, Atlantic, Gizmodo, Surfer Magazine a Power MotoryAcht, mimo jiné. Pracoval také v surových barvách, restauracích, učebnách a na rybářských lodích, drží licenci kapitána USCG a je spoluautorem Ocean Handbook: The Ultimate Handbook of Nautical Knowledge (Chronicle Books, 2021). Pozdravte Oburke@Insider.com. Další informace o tom, jak náš tým odborníků testuje a recenzuje produkty na Insider. Zjistěte více o tom, jak testujeme kuchyňské výrobky.

Zaregistrujte se do týdenního zpravodaje pro recenze Insider Reviews a získáte více rad a skvělých nabídek.

Zde si můžete zakoupit logo a ocenit licencování do tohoto příběhu.

Zveřejnění: Napsaný a zkoumán týmem Insider Reviews. Zdůrazňujeme produkty a služby, které byste mohli považovat za zajímavé. Pokud si je koupíte, můžeme z prodeje od našich partnerů získat malý podíl na příjmech. Můžeme dostávat produkty zdarma od výrobců k testování. To nevede naše rozhodnutí o tom, zda je produkt uveden nebo doporučuje. Pracujeme nezávisle na našem reklamním týmu. Vítáme vaši zpětnou vazbu. Pošlete nám e.mail na recenze@insider.com.

Nejlepší jezdecké sekačky: Troy-Bilt, Toro a další srovnávací

Na up letní hru na péči o trávník s jízdou sekačkou, která umožňuje rychlejší a ekologičtější zážitek se sečením.

Taylor Clemons je technický spisovatel a recenzent se sídlem poblíž Clevelandu, OH. Po ukončení studia Tiffin University v roce 2011 strávili několik let v výrobě trávníku a zahrady, než pracovali na svém vlastním (nyní zaniklém) recenzi hry, Steam lopata.

Sean Jackson je kreativní copywriter žijící na Floridě. Měl publikované práce s CNET, realitní kanceláří.com, Thescore, ESPN a San Francisco Chronicle.

Taylor Clemons je technický spisovatel a recenzent se sídlem poblíž Clevelandu, OH. Po ukončení studia Tiffin University v roce 2011 strávili několik let v výrobě trávníku a zahrady, než pracovali na svém vlastním (nyní zaniklém) recenzi hry, Steam lopata.

Sean Jackson je kreativní copywriter žijící na Floridě. Měl publikované práce s CNET, realitní kanceláří.com, Thescore, ESPN a San Francisco Chronicle.

Jezdící sekačky jsou pro majitele domů oblíbenou volbou sekačky, zejména pokud máte velkou nemovitost, kterou můžete udržovat každé léto. Mají řezací paluby měřící od 42 do 72 palců, takže můžete provádět krátkou práci všeho od typických trávníků po velké vlastnosti, jako jsou sportovní komplexy a golfová hřiště.

Na rozdíl od jejich protějšků sekačky mají jezdecké sekačky více funkcí, aby bylo možné zvážit, aby našli správné přizpůsobení pro váš dvůr. Můžete si vybrat buď manuální nebo hydrostatickou převodovku, takže můžete „nastavit a zapomenout“ svou rychlost nebo ovládat sekačku jako auto. Pro lepší trakci můžete dokonce dostat jezdecké sekačky s tempomatem nebo pohonem všech kol.

Zatímco plynové motory jsou mezi jízdními sekačkami mnohem běžnější, existuje široký výběr modelů napájených z baterií, pokud hledáte ekologičtější řešení pro péči o trávník. Abych vám pomohl najít perfektní fit pro váš dvůr a dílnu, zaokrouhlil jsem pět z nejlepších jezdeckých sekaček, které si můžete koupit. Zrušil jsem jejich šířky řezání, typy přenosu, zdroje energie a další funkce, jakož i jejich cenové body, které vám pomohou rozhodnout se, který z nich nejlépe odpovídá vašim potřebám a vašemu rozpočtu.

Troy-Bilt Super Bronco XP

Celkově nejlepší sekačka

 • 24hp motor
 • 54palcová řezací paluba
 • Automatická převodovka
 • Dostupné přílohy a příslušenství

Troy-Bilt Super Bronco XP Tech Specifikace: Engine: 24hp Kohler | Řezací šířka: 54 palců | Přenos: hydrostatický/automatický | Maximální velikost yardů: 4 akry

Jezdící sekačka Super Bronco XP je vynikající volbou pro různé trávníky. Je postaven s motorem Kohler s 24 hp a 54palcovým řezacím balíčkem, který vám umožní manipulovat s náklonností a nástroji pro hrubý terén nebo přetažení, mulč a zalévací půdu kolem vašeho majetku.

Hydrostatická automatická převodovka způsobuje, že provoz je podobný typickému vozu, takže můžete strávit více času ve skutečnosti snižováním trávy a méně času učením, jak řídit sekačku. S nádrží na 3 galony budete moci sekat až 4 akry najednou.

Ryobi 80V Elektrická jízda na trávníku

Nejlepší elektrická jezdecká sekačka

 • 2.5 akrů Max rozsah
 • Rychlé nabíjecí baterie
 • Displej LCD Heads-Up
 • USB nabíjecí porty

Ryobi 80V Electric Lawn tractor Tech Specifikace: Engine: 80V bez kartáčovače | Řezací šířka: 46 palců | Přenos: hydrostatický/automatický | Maximální velikost yardů: 2.5 akrů

Elektrické jezdecké sekačky se v posledních letech staly populárnějšími, protože majitelé domů a terénní odborníci hledají způsoby, jak učinit péči o trávník ekologičtější. Elektrický traktor trávníku Ryobi 80V má 46palcový řezací balíček a dostatek energie, aby vás mohl sekat až 2.5 hektarů na jeden náboj a můžete dobít baterie sekačky za pouhých 2.5 hodin.

To znamená, že se můžete postarat o další úkoly, jako je plevel nebo terénní úpravy, zatímco čekáte na dobití sekačky. Obrazovka LCD vám poskytne zobrazení doby běhu, úrovně baterie a připomenutí pro kontrolu a zaostření nože na sekačku. Má dokonce dva porty USB pro nabíjení telefonu, zatímco jste sekali.

Toro Titan Max

Nejlepší jezdecká sekačka

 • Pokyny až 7 akrů najednou
 • Vysoce manévrovatelné
 • Ocelová konstrukce o rozměrech 10
 • Air filtry bez nástrojů

Toro Titan Max Tech Specs: Engine: 26hp Kohler 7000 | Řezací šířka: 60 palců | Přenos: Duální hydrostatický/automatický | Maximální velikost yardů: 7 akrů

Jezdící sekačky s nulovým oblamem jsou oblíbené u majitelů domů, kteří mají větší vlastnosti nebo spoustu překážek, jako jsou stromy nebo specializované terénní úpravy. Výjimečná manévrovatelnost a větší řezací paluby Toro Titan Max rychle pracují na dvorcích až do velikosti 7 hektarů, zatímco motor 26hp Kohler 7000 používá duální hydrostatický pohon pro hladký a intuitivní provoz.

Toro také také provedl pravidelnou údržbu trochu efektivnější se vzduchovými filtry bez nástrojů. Tělo paluby a sekačky jsou vyrobeny z tvrdé oceli s 10 měřidlem, aby se postavily na dings, skály, run-ins a cokoli jiného, ​​co na to může váš trávník hodit.

Cub Cadet CC30E

Nejlepší kompaktní sekačka

 • Baterie napájeno
 • Skvělé pro yardy až do 1 akru
 • Kompaktní design Skvělý pro malé úložné prostory a úzké prostory
 • Klamata pro tlačítko

Cub Cadet CC30E Tech Specifikace: Engine: 56V Electric | Řezací šířka: 30 palců | Přenos: hydrostatický/automatický | Maximální velikost yardů: 1 akr

Kompaktní jezdecké sekačky jako Cub Caded CC30E jsou skvělé pro příměstské trávníky na menší straně. CC30E má menší design, který je ideální pro skladování ve víceúčelových přístřešcích a garážích nebo manévrováních přes brány a úzké prostory. 30palcová řezací paluba a 56 V baterie vám umožní sekat až 1 akr (nebo jednu hodinu) najednou.

Používá hydrostatický pohon pro hladkou a intuitivní jízdu, zatímco poloměr otočení 18 palců vám umožní snadno sekat kolem stromů a dalších překážek. Je dokonce vybaven řízením tlačítka tlačítka, takže můžete „nastavit“ rychlost vpřed a soustředit se na sečení kolem překážek a také zůstat si vědom svého okolí.

Dewalt Z160 Commercial

Nejlepší jezdecká sekačka pro velké vlastnosti

 • Sekat až 10 hektarů
 • 5.5 galonní plynná nádrž
 • Duální hydrostatický pohon
 • Skvělé pro kopce a sklony

Dewalt Z160 Komerční technologie Specifikace: Engine: 24hp Kawasaki V-Twin | Řezací šířka: 60 palců | Přenos: Duální hydrostatický/automatický | Maximální velikost yardů: 10 akrů

Komerční sekačka na komerční nulové otočení Dewalt Z160 je navržena od základu, aby zvládla velké vlastnosti. 60-palcový řezací paluba a motoru Kawasaki V-Twin s 24 hp vám umožňují sekat až 10 akrů najednou, což z něj činí téměř perfektní volbu pro venkovské nemovitosti nebo terénní odborníky. Duální hydrostatický pohon způsobuje, že provoz plynulejší, i když dvojitý řízení vede k nějakému zvyknutí.

S 22palcovými zadními koly můžete snadno přijmout sklony a válcovací kopce, které mohou být na vašem majetku. A 5.Palivová nádrž 5-galon znamená, že budete trávit více času vlastně sečením a méně času doplňováním. A pokud se rozhodnete pro přílohu Bagger, budete moci shromáždit až 11 bušlů výstřižků, než budete potřebovat vyprázdnit.

Jaká je nejlepší jezdecká sekačka?

Jako nejlepší jezdeckou sekačku, kterou si můžete koupit, jsem si vybral Super Bronco XP Troy Bronco. Je vybaven 54palcovou řezací palubou a 3-galonovou palivovou nádrží, která vám umožní sekat až 4 akry na jednom. Engine 24 koňských sil vám také umožňuje převzít strmější svazy a hrubé terén nebo tažné nástroje a zahradnické potřeby kolem vašeho majetku. Hydrostatický pohon způsobuje provoz podobný typickému automobilu, zatímco displej LED vám poskytuje přesné hodiny využití pro efektivní údržbu.

Nejlepší jezdecká sekačka

Šířka řezání

Typ přenosu

Ryobi 80V Elektrická jízda na trávníku

Což je pro vás pravou jízdní sekač?

Kromě vašeho rozpočtu existuje mnoho funkcí a scénářů, které musíte zvážit při nakupování nové jezdecké sekačky. Velikost vašeho dvora určí, jak široký by měl být řezací paluba, i když buď 42 nebo 46palcová verze bude pro většinu yardů více než dost.

Můžete si vybrat buď manuální nebo hydrostatickou převodovku. Manuální model vám umožňuje „nastavit a zapomenout“ na vaši rychlost, abyste se mohli zaostřit, zatímco hydrostatické modely fungují spíše jako auta, čím rychleji jdete stisknout pedál. Díky tomu jsou intuitivnější pro provoz, ale také dražší.

Sekačky s nulovým otočením jsou navrženy pro sečení v podivně tvarovaných oblastech nebo kolem mnoha překážek, jako jsou stromy, sloupky lampy a ozdoby na trávníku. Říká se to „nulové otočení“, protože mají poloměr otočení nulové palce; Otočíte se kolem obou zadních kol pro ultra těsné otáčení.

Koupit tuto nejlepší jízdní sekačku.

Pokud potřebuješ.

Dobře zaoblená jezdecká sekačka. 54palcová řezací paluba a 24hp motor vám umožní sekat až 4 akry najednou.

Ryobi 80V Elektrická jízda na trávníku

Sekačka na celé elektrické jízdy. Elektrický motor vyžaduje menší údržbu než plynové modely, díky čemuž je vaše rutina péče o trávník ekologičtější.

Vynikající sekačka na koni s nulovým otočením. Přesné manévrování vám umožní sekat kolem stromů, terénní úpravy a další překážky.

Kompaktní jezdecká sekačka. 30palcová paluba a menší sestava dělají z této jezdecké sekačky ideální pro menší příměstské trávníky.

Sekačka, která zvládne větší vlastnosti. Tato komerční sekačka s nulovým otočením vám umožní rozřezat na 10 hektarů najednou.

Jak jsme si vybrali tyto jezdecké sekačky?

Pracoval jsem pro produkty MTD (nyní ve vlastnictví BlackDecker), které sestavují různé sekačky na trávu, sněhové dmychadla a další poháněné trávníkové vybavení. Pomocí odbornosti a znalostí, které jsem tam získal během svého času, jsem hledal jezdecké sekačky s těmito vlastnostmi:

 • Velikost motoru: Budete chtít jezdit sekač s alespoň 10hp motorem, aby vám poskytl dostatek energie pro zvládnutí drobných svazků a trávníků až do půl akru. Větší sekačky, jako je John Deere Z530m.
 • Šířka řezání: Mnoho jezdeckých sekaček má buď 42 nebo 46palcový řezací balíček, což je skvělé pro trávníky mezi.5 a 1.5 akrů. Pokud však máte velkou nemovitost s více akry, budete si chtít vybrat větší řezací balíček. Mnoho značek má možnosti mezi 50 a 72palcovými řezacími palubami.
 • Typ přenosu: Levnější jezdecké sekačky budou mít manuální převodovku 6 nebo 7 stupňů. To znamená, že použijete vyhrazenou páku k nastavení vpřed a zpětné rychlosti motoru, s jediným brzdovým pedálem pro ovládání zastavení. Dražší modely mají hydrostatický pohon, který funguje podobně jako automatická převodovka v typickém automobilu nebo nákladním vozidle.
 • Příslušenství: péče o trávník jde nad rámec pravidelného sečení. Vybral jsem si jezdecké sekačky, které mají schopnost nasekat malé přívěsy nebo vozy pro tažné nástroje, mulč nebo zalévací půdu. Také jsem si vybral sekačky od značek, které vytvářejí doplňky po trhu, jako jsou jednotky pro sběr výstřižků na trávu, mulčování souprav pro opětovné krmení trávníků a sněhové pluhy pro celoroční použití.

Jak se rozhodnete, která jezdecká sekačka koupit?

Za předpokladu, že máte na mysli rozpočet, první věc, kterou musíte udělat, je zjistit, jak velký je váš trávník. Pokud jste si koupili svůj dům, můžete buď najít svou velikost šarže na svých memorandských skutcích, nebo si můžete prohlédnout, zda můžete požádat o měření šarže, pokud si pronajímáte. Pokud vaše šarže měří o akru, budete moci bez problémů používat 30 nebo 42palcový řezací balíček. Pro trávníky až do dvou hektarů je ideální 42 nebo 46palcová paluba. A pokud je vaše šarže přes dva hektary, můžete získat sekačku s 72palcovou řezací palubou, abyste zvládli větší plochy.

Typ přenosu je také důležitý. Mnoho novějších modelů má to, co se nazývá hydrostatický pohon. To znamená, že fungují podobně jako to, jak jezdí auto: tlačíte pedál a pohybuje se dopředu nebo dozadu. A čím těžší tlačíte, tím rychleji jdete. To usnadňuje naučit se řídit, ale to také zdokonaluje sekačku dražší. Svléknuté modely mají variabilní rychlostní převodovky, které vám umožňují „nastavit a zapomenout“, takže se můžete soustředit na pozornost překážkám a lidem, kteří mohou být poblíž.

A konečně budete chtít zvážit zdroj energie pro vaši novou sekačku. Benzínové motory jsou mnohem běžnější, ale nyní existuje širší škála modelů napájených z baterií. Výhody plynového motoru jsou, že dostanete časy běhu téměř nekonečných (pokud máte dostatek paliva, abyste udrželi motor v chodu) a trochu více energie pro manipulaci s strmým svazkem a drsným terénem. Nevýhody se zabývají emisemi a údržbou výfukových plynů, které mohou být potopením času a peněz. Elektrické modely nepotřebují údržbu motoru, takže z dlouhodobého hlediska ušetříte trochu peněz. Obvykle však mají maximální dobu běhu asi hodinu, což znamená, že možná budete muset plánovat sečení po několik dní, pokud máte větší dvůr.

Jak velký dvorek potřebuji pro jízdní sekačku?

Jezdecké sekačky jsou nejvhodnější pro yardy měřící jeden akr nebo větší. Model s 42palcovou řezací palubou je skvělý pro sečení až do dvou hektarů, takže pokud máte více půdy, budete chtít na jaře za 46, 54, 60 nebo 72 palcový řezací paluba.

Pokud máte pravdu na prahu, můžete získat to, co se nazývá „Mini Rider.„Obvykle mají kompaktní těla pro snadnější skladování a 30palcové řezací paluby, aby byly krátké práce trávníků, které jsou jen dotek příliš velké pro tlačnou sekačku.

Jak dlouho by měla jezdecká sekačka vydržet?

Bez ohledu na to, zda si vyberete sekačku na koni plyn nebo na baterii, je klíčem k prodloužení životnosti sekačky správná údržba. U plynových motorů byste měli změnit olej a filtry, vyčistit zapalovací svíčky a naostřit čepele před poprvé na jaře poprvé. A měli byste používat ošetření paliva, jako je sta-bil, abyste zabránili plynu v nádrži nebo na extra plechovkách z Jerryho z toho, aby se zkazilo z kontaminace vlhkosti. To zabraňuje nahromadění gunk, který může zničit váš motor, zlepšit výkon motoru a poskytne vám čistší řez pro zdravější trávník.

Elektrické sekačky nepotřebují údržbu motoru, ale měli byste provádět důkladné kontroly na začátku sezóny sečení, abyste zkontrolovali poškození baterie, korozi na kontakty baterií, poškození krytu baterie a také zaostření čepelí. Pokud provádíte pravidelnou údržbu, ušetříte nejen peníze tím, že se vyhnete velkým opravám z opotřebovaných částí, ale můžete také očekávat, že vaše sekačka bude trvat 10 nebo více let.- což je skvělá zpráva, protože mohou být drahá investice.

Jaká je nejlevnější jezdecká sekačka?

Bohužel, jezdecké sekačky nikdy nejsou ve skutečnosti to, co považujeme za „přátelské k rozpočtu.„Existují však modely, jako je Murray MT100, které prodávají za méně než 2000, aniž by obětovaly sílu nebo šířku řezání.

Existují alternativní jezdecké sekačky, které stojí za zvážení?

Ať už nakupujete v obchodě s velkým jménem DIY, jako je Lowe’s, místní hardwarový obchod nebo autorizovaný prodejce značky, existuje spousta možností pro novou jízdní sekačku. Můžete si vybrat buď plynové nebo baterie napájené modely, šířky paluby od malých 30 palců do širokého jako šest stop.

Zde je krátký seznam dalších jezdeckých sekaček, o kterých jsem si myslel, že jsou skvělé volby:

John Deere Z530M. Runner-up nejlepší sekačka s nulovým otočením

John Deere Z530M má 60-palcový řezací balíček pro rychlou práci s velkými vlastnostmi. Výjimečná manévrovatelnost vám umožní sekat kolem stromů, výzdoby trávníku a další překážky.

Husqvarna yth1942. Skvělé pro větší příměstské trávníky

Husqvarna YTH1942 má aktualizovaný, 19 koňských motorů a 42palcového řezacího balíčku, aby nastoupil na sklon a vytahoval nečistoty, mulč a zahradnické vybavení.

Murray MT100. Nejlepší jezdecká sekačka přátelská k rozpočtu

Za méně než 2000 získáte 13.5 koňských sil, 42palcová řezací paluba a šestistupňová manuální převodovka s Murray MT100.