String Trimmer vs. Řezačka štětců – různé nástroje pro různé úlohy. Kovová řetězec plevelů

Trimmer Blades vs. String: Což je pro váš dvůr pravé?

Léto se blíží a spolu s velkým počasím je to grilovací sezóna. Pokud chcete mít možnost trávit čas venku s rodinou a přáteli v této sezoně, budete muset uklidit trávník. Mnoho lidí zjistí, že jejich dvorek se během jara zarostl s plevelem, keři a keři. Eater plevele může problém s rychlou prací a určí, zda byste měli používat ořízkové lopatky vs. String je důležité rozhodnutí.

Nyní je čas odříznout trávu a vyčistit jakékoli nežádoucí a zarostlé rostliny. Zarostlý dvůr se může stát živnou půdou pro hmyz, jako jsou komáři a roztoči pavouků.

Nejjednodušší způsob, jak udržovat malý trávník s mnoha hranicemi, cestami nebo překážkami, jako jsou póly pro mytí linek, je použití strimmer. Pokud dáváte přednost strimmeru před trávníkem, možná vás zajímá, která je nejlepší, Trimmer Blades vs. tětiva?

Řezačky štětců mají kovové čepele, zatímco ořízkové oříznutí používají nylonový řetězec k proříznutí trávy a plevelů. Pojďme zjistit, jaké jsou rozdíly a podobnosti mezi těmito dvěma možnostmi!

Trimmer Blades vs. tětiva

Hlavní rozdíl mezi ořízkovými lopatkami vs. Řetězec je metoda používaná k řezání trávy, keřů a plevelů. Řezačka nebo strimmer má kovové čepele, zatímco strimmer používá kousky nylonového řetězce k řezání trávy.

Možná si myslíte, že čepele jsou efektivnější nebo robustnější, protože jsou vyrobeny z kovu, ale to není vždy případ. Nylonový řetězec pohybující se vysokými rychlostmi je také velmi silný a může proříznout trávu a plevele.

Kovové čepele jsou o něco odolnější a robustnější, ale záleží na vašem účelu, který byste si měli vybrat. Vystřihovač strun lze obecně používat pouze k proříznutí plevelů a trávy, zatímco řezačka štětce s kovovou čepelí může také odříznout keře, keře a dokonce i malé stromy. Podívejme se na každý typ strimmera podrobněji a diskutujte o výhodách a nevýhodách.

String Trimmers

Na trhu je k dispozici široká škála strunných ořízků a jsou poháněny buď pomocí dobíjecí baterie nebo elektrické šňůry. Můžete si také koupit zastřihovač strun, který je poháněn plynem. Které si vyberete, pravděpodobně přijde na osobní preference a velikost vašeho dvora.

Pokud si vyberete zastřihovač řetězce s elektrickým šňůrou, budete muset zajistit, aby šňůra dosáhla přes váš dvůr a budete potřebovat zásuvku na vhodném místě. Pokud linka není dostatečně dlouhá, budete moci pouze oříznout oblast, která je blízko zdroje energie, nebo si budete muset koupit prodlužovací kabel.

Investice do ořízlacího řetězce napájeného baterií může stát více, ale bude také mnohem snazší použít a pohodlnější. Budete se moci pohybovat více a nebudete omezeni šňůrou. Budete si muset pamatovat, abyste udrželi dobití baterie.

Obecně platí, že elektrické řetězec Strimmer jsou levnější než plynové, a ty často vyžadují méně údržby. Jsou skvělé pro lidi, kteří mají malé yardy a potřebují jen proříznout trávu a plevele.

Zastřihovač řetězců poháněného plynem vám umožní snížit větší plochu a jsou obecně silnější než jejich elektrické protějšky. Oříznutí strun jsou skvělé pro řezání trávy a plevelů v těžko přístupných oblastech. Můžete nakrájet trávu podél hranic, plotů, cest a vedle paluby nebo okraje vašeho domu.

Výhody zastřihovače řetězce

Ořízkové řetězce jsou lehké a jsou velmi jednoduché provozovat. Nevyžadují mnoho údržby a mohou být použity k oříznutí trávy a plevelů v těžko přístupných oblastech.

Nevýhoda zastřihovače řetězce

Ve srovnání s zastřihovačem s kovovou čepelí je hlavní nevýhodou řetězových ořízků to, že jsou méně silné a nelze je použít k proříznutí keřů, keřů a stromů. Řetězce se mohou také snadno uchopit, což může být nepříjemné a nebezpečné. Někdy malé skály nakonec letí zpod zastřihovače jako projektily, když řetězec zaskočí. Při použití řetězového zastřihovače je proto nejlepší nosit ochranné brýle.

Kovové čepele

Mnoho zahradníků vidí řezačku štětců jako upgrade na zastřihovač strun, ale záleží na vašem účelu, zda tomu tak je vlastně. Kruckutter má výkonné kovové čepele místo nylonových strun, což znamená.

Ořezávary s čepelemi mohou být použity pro těžkopádnou práci. Na mnoha řezačkách štětců jsou čepele zaměnitelné, což znamená, že máte více možností na typ práce, kterou děláte.

Řezačky štětců jsou k dispozici buď s plynovými motory, nebo jsou elektrické poháněné, buď pomocí kabelu nebo baterie. Vzhledem k tomu, že řezačky štětců jsou těžší, musíte být opatrnější a být v bezpečí kolem tohoto stroje. Řezačky štětců jsou navrženy pro použití buď jeden nebo obouruční.

Výhody řezačky štětce

Hlavní výhodou výběru řezačky štětce s kovovou čepelí než zastřihovačem je to, že je silnější a vy budete moci proříznout silnější stonky, což znamená, že můžete řezat keře, keře a malé stromy. Stejně jako řetězové oříznutí, i řezačky štětců lze také použít v oblastech, které jsou těžko dosažitelné pomocí trávníku.

Většina řezaček štětců přichází s zaměnitelnými čepelemi, a ty jsou obecně velmi odolné a nebudou muset velmi často vyměňovat ani měnit.

Nevýhody řezačky štětce

Řezačky štětců jsou obecně těžší než zastřihovače strun a jsou mírně těžkopádné, zejména pokud je potřebujete používat na velké ploše. Jsou také dražší, protože jsou déle trvající a mají silnější výkon.

Což je nejlepší pro váš dvůr: Trimmer Blades nebo String?

Řezačky štětců jsou silné a všestranné, protože mají zaměnitelné čepele a mohou proříznout silnější páry. Může to však být těžkopádný a vyčerpávající stroj. Pomohlo by to, kdybyste byli fit a silní používat řezačku štětce, protože použijete váhu svého těla k podpoře stroje, což by mohlo vést k bolesti zad.

Pokud hledáte zastřihovač, který vyčistí malou plochu kolem obvodu vašeho domova nebo pod palubou, zastřihovač strun udělá tuto práci dobře. Obecně jsou přívětivé s rozpočtem, nevyžadují mnoho údržby.

Závěr

Při výběru stroje s Trimmer Blades vs. String, měli byste zvážit typy podrostu, které máte na svém dvoře. Oříznutí strun jsou skvělé pro většinu zahradníků, protože jsou lehké a snadno použitelné.

Jsou také relativně levné a umožňují vám snížit těžko dostupné oblasti. Pokud potřebujete silnější stroj pro proříznutí hustých keřů, keřů a dokonce i malých stromů, je nejlepší investovat do řezačky štětce s kovovou čepelí.

String Trimmer vs. Řezačka štětců. různé nástroje pro různé úlohy

Dívat se na svůj dokonale udržovaný trávník za krásný slunečný den je pravděpodobně jednou z nejpříjemnějších věcí, které můžete udělat. Pro ty, kteří však ještě nemají trávník, se však myšlenka manipulace s tím, co se zdá být džunglí, se může zdát jako noční můra. Jaké nástroje potřebujete vstát a jít a jaký je rozdíl mezi těmito nástroji?

Rozdíl mezi zastřihovači řetězců a řezačkami štětce spočívá v tom, že ořízkové struny používají proužky nylonu k proříznutí světlé vegetace a trávy, zatímco řezačky štětců používají kovovou čepel pro omezení tlustšího přerůstání jako tlusté štětce a malé sazenice a malé sazenice.

Tyto nástroje si můžete koupit samostatně nebo se rozhodnout pro nástroj pro více atomachmenty, který je schopen sloužit více rolí. Vlastním STIHL KombiSystem, který má přílohy pro řezačku řetězce i štětce. Čtěte dále a naučte se hlavní rozdíly mezi řetězci a řezačky štětců, spolu s výhodou a nevýhodou každého nástroje.

Podívejte se na Dynatrap Mosquito Flying Insect Trap. zabíjí komáři, mouchy, vosy, kozán, další létající hmyz. chrání až 1/2 akr (odkaz na Amazon).

String Trimmers: Co jsou a co dělají

Trimmery strun, také označované jako Whackers Weed, jsou specifickým typem ručního nástroje používaného pro snížení přerůstání na dvorku.

Jak název napovídá, zastřihovače strun pracují pomocí malého nylonového řetězce, aby se snížily růst na dvorku. Tento provázek, velmi rychle se pohybuje, prořízne relativně tenkou vegetací, jako je tráva nebo plevele, které mohou růst na vašem dvorku. Jsou lehké, snadno použitelné a pomáhají pokrýt velkou vzdálenost v krátké době.

Důležité však poznamenat, že ořízkové řetězce mají být použity pouze pro toto oříznutí malé vegetace. Nylonový řetězec, i když je snadno nahraditelný, není příliš odolný.

To znamená, že pokud jdete přes skály nebo se snažíte proříznout jinou formu vegetace, která je příliš silná, pravděpodobně ve skutečnosti nebudete vegetaci a poškodí nylonovou strunu. Ačkoli vše, co musíte udělat pro nahrazení řetězce, je vytáhnout více z úložného prostoru, je důležité vědět.

Řezačky štětců: Co jsou a co dělají

Řezačky štětců, podobně jako zastřihovače strun, jsou dalším ručním nástrojem používaným k omezení přerůstání na dvorku, ale typ přerůstání, který má být řezán, je jiný. I když to lze použít na trávě a plevele, řezačky štětců se mají používat na silnější vegetaci.

Na rozdíl od řetězců řetězců mají řezačky štětců kovovou čepel, která se používá k řezání silnějších předmětů (zdroj). Pokud máte na dvorku keře sumac, chtěli byste použít řezačku štětců.

Řezačky štětců se také liší od ořízků řetězců v tom, že řezačky štětců jsou odolnější než řetězové oříznutí. Protože mají spíše čepele než jen nylonový řetězec, řezače štětců mohou proříznout silnější vegetací a při řezání menší vegetace nebo tráva budou trvat více času, než se rozbijí nebo zlomíte.

Při použití řezaček štětců však, pokud by měla být čepel poškozena, pak na rozdíl od zaříznutí řetězce byste museli vyměnit čepel.

String Trimmers vs. Řezačky štětců: Výhody a nevýhody

Ačkoli jak řetězové oříznutí, tak řezačky štětců sdílejí poměrně málo podobností, mezi nimi jsou klíčové rozdíly. Níže je uveden kompletní seznam výhod a nevýhod získávání zastřihovače a řezačky štětců.

Pros of a String Trimmer

 • Stringové zastřihovače jsou lehké a velmi snadno použitelné. Protože zastřihovače strun se spoléhají spíše na nylonový řetězec než na čepel pro řezání vegetace, zastřihovače strun jsou obecně velmi lehké a lze je snadno použít, i když se řetězec stane nudným nebo zlomeným.
 • Trimmery strun lze použít jako trávník Edger. Pokud se váš dům nachází na obrubníku nebo na silnici, pravděpodobně budete chtít nakreslit ostrou hranu na trávník, aby tráva a plevele nepřekročily na silnici ani nepohybovaly. Ořízkové řetězce lze použít k řezání trávy a plevelů, což je usnadňuje použití jako trávník Edger. Vidět
 • Ořizovače strun jsou k dispozici v plynu, zkorodovaných elektrických a bateriích. Protože ozdoba strun jsou tak lehká, nepotřebují k provozu téměř tolik energie. To znamená, že mohou používat způsoby k napájení motoru kromě pouhého plynového motoru.

Nevýhody zastřihovače řetězce

 • Ořízkové řetězce jsou slabší a mohou se proříznout méně. Vzhledem k tomu, že řetězové oříznutí používají pouze malý nylonový řetězec, nejsou zdaleka tak silní jako řezačka štětce. To způsobuje, že se mohou proklouznout méně, čímž omezují jejich použití.
 • Trimmery strun proměňují malé skály na projektily. Pravděpodobně nejhorší částí zastřihovače strun je to, že proměňují malé skály na projektily, které střílí na vaše nohy. Ačkoli když vás tyto skály zasáhly.

Pros řezačky štětce

 • Řezačky štětců používají čepel, aby mohli proříznout hustší vegetaci. Pokud máte oblast plnou hustého růstu nebo se jednoduše snaží proříznout silnější vegetaci, jsou řezačky štětců schopny tyto objekty rychle proříznout jedním sezím.
 • Čepele štětců jsou všestrannější. Stejně jako na trávu, řezačky štětců mají řadu různých čepelí, které mohou použít k dokončení práce. Díky tomu je tak, aby mohli snížit širší škálu věcí a udělat širší škálu pracovních míst.

Nevýhody řezačky štětce

 • Řezačky štětců jsou těžší a o něco těžší používat. Protože řezačky štětců používají čepel a mají více částí, jsou obecně těžší a těžší je používat. To také ztěžuje používání řezaček štětců na velké ploše.
 • Řezačky štětce hodí materiály zpět na operátora. Zatímco většina zastřihovačů strun má „strážce trávy“, aby se řezané materiály nevrátily na operátora, řezačky štětců ne. Díky tomu jsou o něco nebezpečnější používat.

Poslední myšlenky

Přestože jsou používány pro různé věci, ořízky a řezačky štětců jsou velmi podobné, oba snadno použitelné a mají spoustu podobných použití. Při zvažování, jaký nástroj k nákupu, přemýšlejte o tom, co váš trávník vyžaduje, abyste udělali. Pokud si není jistý specifickými výzvami, které váš trávník poskytne, může být získání řezačky štětce bezpečnější cestou.

Doporučené čtení:

Paul má na půdě červené hlíny v jihovýchodním Texasu dvou akrový dvůr. Přesně ví, jaké jsou výzvy k péči o prosperující dvůr v obtížné půdě.Paul zaujímá praktický přístup ke zlepšení dvora a rád zkoumá nejlepší postupy a „zlaté pravidla péče o trávník“.

Jak se tomu říká?! Plevel Eater, String Trimmer, Weed Wacker nebo něco jiného.

Není to tajemství, existuje směšné množství slov používaných k identifikaci kovového pólu připojeného k motoru s rotujícím plastovým lanem. Který se používá k řezání plevelů podél hranic trávníku.

Ve skutečnosti jsem slyšel tolik slov používaných k jeho definování, že si nejsem jistý, jaká je odpověď.

Takže jsme provedli nějaký výzkum; Je to plevel jedlík, plevel, zastřihovač smyčcovými nebo něco jiného?

Pokud jste připraveni to zjistit, zapomeňte na vše, o čem jste si mysleli, že jste to věděli, a pojďme se ponořit.

Zde je nápověda: Zjistili jsme, že mezi tím, co jim výrobci nazývají, a tím, co zákazníci dělají, a tím, co zákazníci dělají. A mnoho z toho má nejen co do činění s jedinečnými jazyky lidí z různých oblastí. To má také co do činění s ochrannými známkami a marketingem.

Držte se pevně, protože je toho hodně projít!

Historie jedlíka plevelů. Nebo je to zastřihovač řetězců?

První rotující tyč Whippy pro řezání trávy podél okrajů nemovitosti se jmenoval jedlík plevelů. Ve skutečnosti byl Weed Eater značkou, kterou byl stroj na trh.

Eater plevelů vynalezl George Ballas v 70. letech. Stroj byl inspirován, když byl jeden z jeho zaměstnanců pokousán hadem, zatímco použil Sheers k prořezávání okrajů nemovitosti.

Podobně jako tyto:

Výsledkem je, že Ballas šel domů a popadl plechovku, kterou může používat k držení popcornu, připojil nějaké dráty k plechovce a poté připojil plechovku ke svému motoru Edgers. Zjistil, že to řezalo plevele jako kouzlo a zbytek je historie. V roce 1977 byl jedlík plevelů vyráběn a distribuován na národní úrovni.

Ať už jste týmový stráž nebo žádná stráž, původní plynový poháněný plevel Eater byl prodáván jako zastřihovač trávy a trávník, který neměl stráž.

Ale pokud se originál nazýval jedlík plevelů, proč je pro to tolik různých jmen? Hodně má co do činění s brandingem.

Co říkají výrobci? (Weed Eater, Weed Whacker, String Trimmer nebo něco jiného)

Nyní se obrátíme na výrobce těchto strojů a uvidíme, co je prodávají jako.

A odpověď je jednoduchá. Ať už se díváte na STIHL, Echo, Milwaukee nebo dokonce Ryobi, jsou prodávány jako „String Trimmers“.

Ve skutečnosti to však jde o problémy s ochrannými známkami. Vidíte, zatímco Weed Eater byl původním strojem, název byl ochrannou známkou. A v důsledku toho, že žádní další výrobci nemohli použít, takže museli být kreativní. Ostatní výrobci se to pokusili rebrand jinými způsoby.

Například Stanley Black Decker drží ochrannou známku Weedwacker, která se používá v nástrojích značky Craftsman, které vlastní společnost Sears. Byl to jeden z prvních konkurentů jedléka plevelů.

A Enviromental Essentials LLC drží patent pro Weed Wacker.

Dnes Husqvarna drží ochrannou známku plevelů. Nyní je to řada nástrojů pro majitel majitele domu s bateriemi na baterii, která zahrnuje jedlík plevelů, dmychadlo listů a živé živé oříznutí.

Takže teď začínáme vidět některé z myšlení za tím, proč existuje tolik jmen pro tento nástroj. Ale jak tomu říkají profesionálové péče o trávník?

Co říkají profesionálové péče o trávník: String Trimmer, Weed Eater, Weed Whacker, Whip Weed nebo něco jiného?

Jako obvykle jsme tedy zjistili, že nejlepším zdrojem odpovědí na otázky, jako je tento, jsou samotné profesionály péče o trávník. Co museli říct?

Odpověď byla nesmírně jasná.

42.4% profesionálů v péči o trávu uvedlo, že stroj nazývá „plevelem“. A důvodem je Likeley jednoduchý, podobně jako to, jak se Band-Aid stala názvem domácnosti pro obvazy, takže se značka Eater Plevel stala názvem domácnosti pro zastřihovače trávy.

Co jiného říkají profesionály pro péči o trávník?

Možná nepřekvapivě druhou největší odpovědí byla „zastřihovač smyčcové“ s téměř 25% hlášením, že to byl jejich preferovaný termín.

Zatímco 17% uvedlo „Wacker WEED“ a téměř 10% to jednoduše nazývalo zastřihovačem. Někteří z respondentů šokující uvedli, že používají termín Swipper Snipper, a jiní to nazývají bičem plevelů.

Jak tomu většina lidí nazývá v USA a dalších zemích? Podle trendů Google

Abychom se dozvěděli více o tom, co většina lidí v USA nazývá nástroj pro oříznutí trávy, obrátili jsme se na trendy Google, abychom zjistili, co většina lidí hledá, když hledají stroj. Nalili jsme údaje o trendech Google pomocí každého jména, se kterými jsme se během tohoto výzkumu setkali.

Jména, která jsme našli a zkoumali, zahrnovala:

 • Plevel jedlík,
 • String Trimmer,
 • Zastřihovač plevelů
 • Line Trimmer.
 • Řezačka plevelů,
 • Swipper Snipper,
 • Weed Wacker
 • Strimmer,
 • Plevel Whip,
 • a mnoho dalších.

Poté, co jsme se podívali na to, které vyhledávací výrazy byly v USA nejoblíbenější, jsme se podívali na to, co i další země nazývají nástroj. Níže je naše 7 klíčových zjištění.

Klíčový nález č. 1: Weed Eater je populární než Trimmer String

Nejprve jsme zjistili, že Intel, který nám poskytli profesionály pro péči o trávník.

Z nejranějších dat nabízených společností Google Trends můžeme vidět, že „plevel jedlík“ je předzvěstním vyhledáváním ve srovnání s „řetězcovým zastřihovačem“. Ve skutečnosti se zdá, že se toto vedení ve skutečnosti postupem času rozšiřuje.

Klíčový nález č. 2: String Trimmer je populární než Weed Wacker (ve většině států)

Na druhou stranu, na rozdíl od údajů, které jsme obdrželi od výše uvedených profesionálů na péči o trávník.

Zatímco Trimmer String byl v roce 2004 populárnějším vyhledávacím termínem, do roku 2010 se Weed Wacker ujal celostátního vedení a neohlédl se zpět a neohlédl se zpět. Ale když rozebíráme věci na mapě státu, můžeme vidět, že konkurence mezi těmito 2 vyhledávacími termíny je velmi regionální.

Z nějakého důvodu z nějakého důvodu se plevel Wacker rozrostl v popularitě v Nové Anglii a na jihozápadě, zatímco String Trimmer zůstal ve většině středozápadu a jihovýchodního období hlavním termínem.

Klíčové nálezy č. 3: Weed Eater je populární než Weed Wacker (ve většině států)

Mezi těmito dvěma vyhledávacími výrazy je Weed Eater stále nejoblíbenější celkově, ale existují některé jedinečné výjimky, když rozkládáte vyhledávání na úrovni státu. I když tato data nemusí být tak spolehlivá, jak by mohla být z důvodů, za chvíli budu pokrývat. Celkově je plevel Whacker jediným vyhledávacím slovem, které porazilo Weed Eater v USA na úrovni státu po státě.

Weed Wacker je primární vyhledávací termín v mnoha státech Nové Anglie včetně; Maine, Vermont, New Hampshire, Rhode Island, Pennsylvania, Massachusetts a New Jersey.

Zřeknutí se odpovědnosti. Tohle může být zvláštní výjimkou, kde termín Wacker Weed neodkazuje na skutečného wackeru plevelů. Je možné, že mnoho z těchto vyhledávání může být vyhledávání zastřihovače plevelů od Manscaped. Což je vyrobeno pro řezání něčeho úplně jiného.

Klíčové nálezy č. 4: V Minnesota Trimmer je populární jméno

Z toho či o druhému je termín „Trimmer plevelů“ v Minnesotě populárnější než String Trimmer. Je to jediný stav, který se zdá být připojen k tomuto termínu.

Klíčové nálezy #5: Weed Eater je nejběžnějším názvem v USA

V USA je to jednoduché, dominantním názvem je jedlík plevelů. Což prostě dává smysl. Poté, co byl tento nástroj vynalezen v USA pod značkou. A většina rodin se seznámila s nástrojem prostřednictvím marketingu a reklamy. Než se soutěž přišla s dalšími jmény jako String Trimmer a Weed Whacker. Weed Eater byl již hluboce zakořeněn v americké kultuře.

Předpokládám, že byste mohli říci, že volání nástroje A Eater je prostě americká věc.

Klíčové nálezy č. 6: Ve Velké Británii se to nazývá strimmer

Ve Velké Británii se objeví jiný obrázek. Místo 5 konkurenčních jmen má jedno jméno pro nástroj jasné vedení. A to slovo je to, co v USA ještě musíme vidět.

Dominantní jméno ve Velké Británii je strimder. Nebo kombinace slov String Trimmer.

Jeho nejbližší konkurencí pro popularitu, který se ve Velké Británii strimmerserimerem.

Klíčové nálezy č. 7: V Austrálii se nazývá šlehačka

Během našeho výzkumu jsem viděl několikrát vyskočit Snipper Snipper. A myslel si, že to prostě musí být australské jméno.

Nejenže je to australské slovo pro stroj, ale je to také nejoblíbenější slovo, které se pro něj používá v Austrálii. S liniovým zastřihovačem je poměrně těsná vteřina.

Jak se tomu říká na konci dne?

Na konci dne se zdá, že každá anglicky mluvící země má své vlastní jméno pro nástroj, na který se spoléháme každý den. A totéž platí dokonce pro odlišné stavy. Zdá se, že z nějakého důvodu mají USA více jmen pro tento nástroj než jakékoli jiné a v jiných zemích je menší soudržnost než v jiných zemích.

Regaurdless, protože původní nástroj byl nazýván plevelem Eater a je to již nejoblíbenější termín pro nástroj v USA, možná je čas, abychom se sjednotili jako Američané a souhlasíme s tím, že to nazývají jedlík plevelů, a hanba ty, kteří to nazývají řetězec zastřihovač.

Bez ohledu na to, co tomu říkáte, je zajímavé vidět jeden nástroj s takovou řadou jmen.

Říkáte tomu něco jiného? Dejte nám vědět, jestli existuje slovo pro nástroj, který nám chyběl @yourgreenpal.

Pokud hledáte podobný článek ke čtení, podívejte se na historii trávníku.

Ahoj, jsem Gene Caballero a jsem spoluzakladatelem Greenpal. V Greenpalu pomáháme stovkám tisíc Američanů řešit jeden z nejsložitějších problémů: spolehlivý, rychlý a cenově dostupný způsob, jak se postarat o trávu. Jménem Greenpalu jsem byl uveden v Indianapolis Star. Sacramento Bee. Podnikatel. Vč.com. a desítky více. Neváhejte a pozdravte se na LinkedIn nebo se se mnou spojte.