Craftsman Riding Mower vyhrál t start. Řemeslník jezdící sekačka na trávu

Sekačka řemeslníka se nezačne

Mám řemeslníka 917.289700 s motorem 24hp BS. Dnes přestal běžet při sečení. Myslel jsem, že to byl plyn, tak jsem ho naplnil, ale teď je to mrtvá kachna.

Přečtěte si v mé příručce, pokud tomu můžete nazvat, zkontrolovat pojistku 30 zesilovačů za pomlčkou, ale ne může vidět. Má někdo fotografii, která by to pro mě našla?

Odpovědi

Jsem zákaznický servis pro několik trávníků a zahradních společností. Obvykle, když se říká, že pojistka je „za pomlčkou“, musíte vlastně zvednout kapotu a jít dovnitř přes kompartment motoru a pojistka je s největší pravděpodobností v kabelovém svazku. Snad to pomůže!

Jen jsem musel najít tu pojistku na mé sekačce, jiný model, ale stejné zapojení. Musel jsem odstranit baterii a montáž baterie. Třídit červené dráty. Možná budete muset oříznout několik drátů. Držák pojistek vypadá jako nevyužitý konektor. Do toho bude mít dva červené dráty.

Můj byl připojen docela blízko k hlavnímu přepínači. Když procházíte, ujistěte se, že napravujte víření a nahrazujte jakékoli vazby, které jste řezali. Když to uděláte, vytáhněte držák pojistky a přivádějte ho offsomewhere, aby se snadněji dostali. Hodně štěstí.

otázek

Zeptejte se zde na otázky, na které jsou položené členy komunity. Přečtěte si dále a podívejte se na odpovědi poskytnuté komunitou Thriftyfun nebo položte novou otázku.

OTÁZKA: Craftsman Lawn tractor se nezačne?

Je mi 13 let a mám řemeslníka 19.5 turbo ochlazených 2 válcových trávníků; Neexistuje vůbec žádná sekačka. V loňském roce jsem to koupil k narozeninám.

Nemohu to začít. Myslím, že je to carb a palivové čerpadlo. Prostě nevím, jak tyto dvě věci opravit. Ví někdo jak? Snažím se to dostat, abych mohl udělat traktor tah na veletrhu Windsor.

Odpovědi

Nechte zkontrolovat zapalovací svíčku? Pokud to vyvolá, mělo by to běžet, pokud není plyn špatný. Zkontrolujte, zda jeho palivo a palivo je čisté. Pokud nedostanete palivo, možná bude muset zkontrolovat palivový filtr, který může vyžadovat výměnu.

Zkontrolujte plovák v carb, pokud je uvíznut, vyčistěte jej a klepněte na plovák prstem, zvedněte a nechte jej dolů, zda palivo proudí do sacharidu. Se otočí startér? Pokud ne, může potřebovat nový startér.

OTÁZKA: Craftsman T2200 sekačka na trávu se nezačne?

Tato sekačka se otočí pouze 1krát a zdá se, že komprese brání pokračování. Pokud vytáhnu zapalovací svíčku, otočí se jako blázen. Ano, mám jiskru.

Otázka: Jezdící sekačka se nezačne?

Mám 8letý 42 „řemeslný jezdecký traktor, který se nezačne. Otočí se několik sekund a poté se zastaví a začne kliknout. Jakmile jsem to mohl začít poté, co jsem obě ruce položil na věc, která se otočí, když se zapínáte a ručně ho otočíte. Ale tentokrát to nemůžu přimět pracovat.

Trochu se otočí a je velmi těžké se otočit. Jakmile to dostanu kolem tvrdého otočení, uvolní se a snadno se otočí, ale znovu se utáhne. Nutí mě to stříkat s WD-40. Ale nechci dělat špatnou věc. Jsem žena a nevím správné jméno dílů. Takže trpělivost prosím.

Odpovědi

Jsou nainstalována bezpečnostní zařízení: Musíte zvážit dost, abyste stlačili spínač na sedadle, musíte mít řadicí stroj v nuetralu nebo parku, páka pásu musí být uvolněna. Pokud po zajištění toho všeho je provedeno a stále máte stejný problém, pak existuje jen pár věcí, které by to mohlo být. Budu je uveden podle pravděpodobnosti: nízká baterie (můžete ji skočit s autem nebo nabití, pokud by to mělo v posledních sezónách palivo. Hodně štěstí.

OTÁZKA: Jízda řemeslníka se nezačne?

Mám řemeslník automatický 42 „Cut Koehler Pro 16.5 ohm, (s.S # 052000B007775/ MOD # 917.271141). Nemohu to začít! Nahradil jsem baterii, zapalovací svíčku, vzduchový filtr, olej a olej.

Když otočím klíč, nic se nestane kromě slabého kliknutí. Sekačka pracovala minulé léto bez problémů. Nejsem si úplně jistý, na co se dá prohlédnout. Začátečník?

Odpovědi

Zkontroloval jsi svůj karburátor? Měl jsem stejný problém se svou sekačkou a udělal jsem všechny věci, které jsi udělal, ale stále by to nezačalo a přítel mi řekl, abych zkontroloval karburátor. Rozebral to a viděl malý kal na dno, který připojil díru v karburátoru šroubu.

Vyčistil to, dal to zpět dohromady a začalo to hned. Věc, kterou jsem se z toho naučil, bylo spustit sekačku, dokud už není po skončení sezóny další plyn, aby to běželo. A vždy vložit přísadu stabilizátoru plynu do nového plynu, aby se také zabránilo tomuto problému.

Otázka: Craftsman Riding Lawn Tractor vyhrál „t start?

Když otočím klíč, nic se neděje. Začne to, když spustím propojený kabel z baterie k startéru. Nahradil jsem solenoid, ale stále to nezačíná. Nemám ponětí, co mám dělat nebo kontrolovat?

Odpovědi

Zkontrolujte, zda pod sedadlem je bezpečnostní spínač, může být otevřen nebo zavřený.

Otázka: Sekačka řemeslníků se nezačne?

Proč můj traktor trávníku řemeslníka nezačne novou baterií, novými zapalovacími svíčkami, novým plynem, plynovým filtrem, olejovým filtrem a novým olejem?

Odpovědi

To se stalo mému, když jsem byl pod zárukou (loni). Přišel opravář, zvedl moje místo, tam byla malá pojistka nebo něco, co ji vytáhl, nahradil ji. řekl mi, abych to napadl.

Buď špatně propojenou baterii, pokud v karburátoru nedostanete nic nebo lak, pokud se to pokusí, ale neotočí se. Nikdy to neublíží přidat do plynu c-foam. Nechte to sedět 24 hodin a zkuste to znovu.

OTÁZKA: Jízda řemeslníka se nezačne?

Mám sekačku Crafstmana na koni. Nepoužíval jsem to asi devět měsíců. Bohužel předtím, než zima přišla, se nic nedělo, aby se to „zimní“.

Teď to nemůžu přimět začít. Mám změnit olej? Vyprázdněte plyn a doplňte jej? Jak můžete říct, nejsem „údržbář“!

Odpovědi

Změňte všechny tekutiny, vyčistěte svorky baterie a také změňte zapalovací svíčky. Autozone a další obchody s automobilem prodávají nástroj „Gap“, který vám pomůže při úpravě mezer za zapalovací svíčky.

Jsem žena, která se tyto věci musela naučit (tvrdý způsob, dobře, teď vím :). Vzhledem k tomu, že potřeba vyvstala předběžné dny, aby se moje sekačka po tvrdé zimě běžela, našel jsem čtenáře digest ‚jak na knihovnu, a poučil se z ní. Můžete udělat to samé. Nikdy bych si nemyslel, že jsem mechanicky smýšlející nebo schopný, dokud jsem neopustil sekačku John Deere Lawn sekačkou pod plachtou v mé zadní zahradě během tvrdé zimy, teď můžu pracovat na jakékoli sekačce nebo jiném malém motorovém stroji!

Otázka: Jízda na trávu se nezačne?

Mám 15.5 HP řemeslníka jezdící sekačka. Má novou baterii, solenoid, startér, kabelový svazek, pojistku a spojky a sedadlo. A stále se to nepřestává. Co jiného je tam nahradit? Motor se otočí, když skočím startérem.

Odpovědi

Měl jsem podobný problém s mojí jízdní sekačkou, neobrátil se, ale klikl bych, když bylo zapalování zapnuty. Nahradil jsem baterii, zapalovací svíčku, solenoid, magneto cívku, spínač zapalování zkontroloval kabelový svazek a zkontroloval přepínače na brzdě a páce, abych zvýšil/ snížil čepele a oba fungovaly tak, jak by mělo být, jak by mělo být.

Dokonce jsem změnil plyn a olej a nic. Nakonec jsem narazil na odpověď na můj problém, když jsem držel přepínač, který depresivní, když jsou čepele zvednuty v mé ruce a ručně ji stisknuly a ta zatraceně si myslela, že se vystřelilo, jako by se nic nestalo. Přestože je vše v pořádku, přepínač nebyl správně umístěn, aby rozpoznal čepele nahoru, a proto jsem nevyhodil, když jsem otočil klíč. Jinými slovy, pokud víte, že všechno funguje, zkuste upravit polohu vašich přepínačů.

Otázka: Sekačka řemeslníků se nezačne?

Mám starší sekačku řemeslníků s 19.5 Horse Briggs a Stratton Motor, který mi byl dán. Ten chlap řekl, že vše, co je potřeba, byl hnací pás, protože původní se zlomil, když sekal a nevěděl, jak to opravit. Nasadil jsem nový hnací pás a teď motor nezačne s klíčem, nevydává žádné zvuky ani se nepokouší otočit.

Světloví světlomety přijdou s klíčem, ale to je vše. Testoval jsem baterii a je to dobré, takže jsem použil šroubovací ovladač, abych přemohl přes pozitivní a negativní stranu silenoidu a motor se otočí, ale nezačne. Co by mohlo způsobit, že zapalování nebude schopno převrátit motor?

Odpovědi

opravil jsem to! Změnil můj solenoid a vystřelil přímo! Ale teď, když jsem to dal do výstroje a pustil spojku, boggs dolů a zemře, také to dělá totéž, když se pokusím uvolnit čepele a pustit spojku, ale běží skvěle se spojkou zatlačenou, dokonce i já dokonce i já Napsal to celou cestu a vyskočila spojku a sekačka se pohybovala jen jako noha, pak začala zapálit a znovu zemřela. Nemám ponětí, co by to mohlo způsobit.

Otázka: Jezdící sekačka nezačne?

Moje 12 HP řemeslníka jezdící sekačka (model 917.254551) se nezačne, i když motor bude klikat. Změnil jsem kabel baterie, cívky a škrticí klapky. Zdá se, že při testování na zapalovací svíčce není jiskra. Když je vzduchový filtr odstraněn a motor se rozpadne, existují plynové páry. Co bych měl zkontrolovat, abych získal jiskru na zástrčce?

Odpovědi

Sedadlo ventilu může být uvolněné nebo zlomené. Kdyby se to stalo mně a všude, kde jsem se podíval, byla odpověď „klíč setrvačníku“. Můj klíč byl v pořádku. Sedadlo ventilu bylo pryč. Opraveno a dobré jít.

OTÁZKA: Jízda řemeslníka se nezačne?

Mám kohler 22.5 h.str. Motor v sekaně řemeslníka na koni. Otočí se, ale nezačne. Věci, které jsem zkontroloval: má jiskru a z palivového čerpadla je pumpování plynu. Nějaké další nápady?

Odpovědi

Zkontrolujte kompresi motoru nebo zjistěte, zda je plovák přilepen na karburátoru.

OTÁZKA: Jízda řemeslníka se nezačne?

Mám jezdeckou sekačku řemeslníka, model 91720512, 6 rychlosti, 42 palců, 14.5 Briggs a Stratton Motor. Nahradil jsem přepínač zapalování a solenoid startéru. Včera jsem stříhal trávu, běžel dobře a po běhu asi 1/2 hodiny to jen umírá, jako kdybyste se dostali ze sedadla a zabila to bezpečnostní přepínač. Otočil jsem klíč, žádné kliknutí, žádné kliky, zjevně žádný start. Bylo to pozdě tak nazývalo to den.

Dnes jsem zkontroloval a myslel jsem, že jsem našel problém s volným bílým konektorem krimpování, který přepne na spojku. Má konektor bloku 4 špendlíků, který se připojuje do spojkového spínače, který připíná do rámu, 2 bílé dráty a 2 černé dráty. Opravil jsem spojení, nic! Zkontroloval jsem a nahradil pojistku 30 amp, vypadal dobře, zkontroloval napětí baterie, plně nabité 12.6 voltů, kontrolované dráty pro přepínač bezpečnosti sedadel, vypadají dobře. Co dál? Prosím pomozte. Můj trávník je jako džungle! Návrhy opravit dnes?

Odpovědi

Myslím, že můžete mít otevřenou půdu. Mám Johna Deere se stejným problémem. Ještě musím najít otevřenou půdu. Takto musím začít sekačku. Mám posilovač baterie. Zapojím postivovou svorku posilovače na postivou stranu baterie a negativní svorku na kovovou část sekačky obchádající negativní terminál baterie. Sekačka začíná hned. Pak mám svou dámu zavřenou posilovači a uvolnil se svorky. Pokud vystoupím ze sedadla, znáte bezpečnostní zařízení vypnuto sekačku.

Traktor trávníku nezačne žádné kliknutí. opravte to hned!

Než předpokládáme, že je problém, pojďme si chvíli zkontrolovat, že dodržujeme správný počáteční postup. Všechny sekačky budou mít namontované bezpečnostní senzory a pokud jsou senzory otevřené, nezačnou.

Proč tedy nebude váš trávník traktor, ani kliknutí? Nejběžnějším důvodem pro začátek bez, ani zvuku kliknutí, je zcela plochá baterie, ale další pravděpodobné příčiny zahrnují:

Sekačka traktoru se nezačne, pokud bude páka/tlačítko čepele, musí být manuální sekačky v neutrálním zařízení a některé sekačky nedovolí spustit, pokud je hladina oleje nízká nebo je kapuce otevřená.

Pokud jste v pochybách o správném počátečním postupu pro traktor trávníku, podívejte se-„Jak spustit sekačku Husqvarna Ride-on sekačkou.“

Pokud při otočení klíče uslyšíte zvuk kliknutí, podívejte se. „Sekačka zvyklá začněte jen kliknutí.“

Zkontrolujte připojení baterie

Chcete.li otestovat baterii, potřebujete voltmetr, ale pokud jej nemáte, zkuste tuto základní kontrolu. Pokud má vaše sekačka světla nebo světla pomlčky, pokračujte a zapněte je. Pokud se rozsvítí a jsou jasné, vaše baterie s největší pravděpodobností není problém.

Světla pomlčka jsou tlumená

Zkontrolujte. zkontrolujte kabely baterie; Měly by být čisté a těsné. Když jsou spojení volná nebo zkorodována, zabrání to dostupnému proudění do startéru.

Nabíjecí baterie. Pokud je vaše baterie zcela plochá, bude to trvat několik hodin a bude vyžadovat hacker nabití baterie nebo se podívejte na tuto inteligentní nabíječku baterií Noco Genius1 na Amazonu.com.

Sekačka Jumpstart-Toto je nejrychlejší řešení, ale nemusí to být dlouhodobá oprava. (Viz skok začátek níže)

Zkontrolujte baterii hack

  • Zapněte světla a zkontrolujte napájení
  • Pokud fungují. baterie je pravděpodobně v pořádku
  • Pokud jsou světla tlumená. zkontrolujte kabely baterie
  • Pokud jsou kabely čisté a těsné. nabijte baterii
  • Pokud nemáte žádná světla. zkontrolujte baterii s voltovým měřičem

Kontrola Volt. pro tento test potřebujete voltmetr. Zkontrolujte napětí b attery. 12.65V je 100%, 12.30V je 70%a 12.05V je nabité 50%. Tato baterie potřebuje nabíjení.

Velmi nízké volty naznačují, že baterie je pravděpodobně vadná a nemusí se dobít. Pro testování baterie musí být nabita, takže může být vyžadována nabíječka baterie. Je však možné přeskočit sekačku (viz níže) a vzhledem k času bude alternátor sekačky nabíjet baterii za předpokladu, že není vadná.

Jakmile je baterie dostatečně nabitá (asi 70%), zkuste klikový test.

Test kliky baterie. připojte voltmetr a kliku přes motor; Pokud volty čte méně než devět, vyměňte baterii. (Baterie musí být za provedení tohoto testu více než 70%)

Podívejte se na níže uvedený odkaz Amazon, kde najdete kvalitní baterie sekaček dodávané do vašich dveří.

VoltMeter. Pokud světla vůbec nefungují, budete muset použít voltmetr ke kontrole stavu nabití baterie. Možná jste vyhodili pojistku (viz níže).

Pokud máte velmi nízké volty, je baterie pravděpodobně vadná. Průměrná životnost baterie je čtyři roky, více, pokud se o to dobře stará.

Propojovací kabely

Pokud nemáte nabíječku, můžete ji stále běžet, ale budete potřebovat sadu propojených vodičů a auto nebo jakákoli 12-voltová baterie bude vykonávat práci. Sledujte tento odkaz pro podrobnější průvodce pro skok.

Skoky. Používejte kvalitní skokany.

Pokud nejste obeznámeni s skokem, najdete zde kompletního průvodce: „Skočte se na jízdní sekačku.“

Přidejte kabely v sekvenci 1, 2, 3 a 4 pro spuštění sekačky, a při volnoběhu odstraňte propojovací kabely v opačném pořadí 4, 3, 2 a 1.

Pomlhací světla nefungují

Hlavní pojistka. pokud je baterie plně nabitá a stále ne. zkontrolujte hlavní sekačku. Některé sekačky budou mít pojistku typu čepele; Ostatní budou mít typ láhve ve starém stylu.

Když pojistka fouká, veškerá síla je ztracena; Změna je jednoduchá. Je důležité nahradit pojistku správným hodnocením zesilovače. Pokud pojistka stále fouká, hodnocení je příliš nízké nebo je chyba kabeláže s krátkým až zemí.

Umístění pojistky-Místa, která rádi skrývají. Moduly jsou obvykle pod palubním panelem.

Nahrazení pojistky je jednoduché, stačí vytáhnout tu starou a nový tlačit na místo. Je důležité jej nahradit správným hodnocením zesilovače. Jinak můžete poškodit obvod a komponenty zapojení.

Zkontrolujte bezpečnostní senzory

Jezdecké sekačky jsou navrženy s zabudovanými bezpečnostními prvky, které nás chrání před chybou nebo nehodou operátora. Bezpečnostní prvky na sekačkách jsou řízeny senzory/přepínači a většina moderních sekaček tyto senzory připojí do řídicího modulu.

Senzory jsou velmi jednoduchý typ přepínače zapnutí/vypnutí a zřídka způsobují potíže; Je běžnější pro výraznou desku, která tlačí na senzor, aby byl nesprávně zarovnán; Když k tomu dojde, senzor je otevřený a motor nezačne ani nezastaví v závislosti na tom, kde jsou senzory namontovány.

Nadměrné jízdy-Senzory mohou být přepsány pro testovací účely, odstranit a připojit se k vodičům a některé senzory jsou zapojeny opačně-což znamená, že pouze jejich odpojení přepsá senzor. Senzory můžete zkontrolovat kontinuitu pomocí voltmetr.

Počáteční postup

Jak víte, existuje počáteční postup, který je třeba dodržovat před zahájením sekačky. Zde si můžete prohlédnout počáteční postup-„Jak spustit sekačku Husqvarna Ride-on sekačkou.“

Existuje několik senzorů, které musí být zapojeny; Poloha a počet senzorů závisí na značce sekačky a liší se mezi manuálním a hydrostatickým (typ přenosu).

Hlavními senzory jsou brzdové pedál; sedadlo; řadící páka; Blade Engage Control Switch nebo páka a některé modely, jako je John Deere, budou mít jeden namontovaný do kapuce (Hood Open. No Start).

Bezpečnost. Pro naši bezpečnost jsou senzory namontovány na sedadlo, čepel zapojuje páku nebo tlačítko, volič přenosu, brzdový pedál a na některých modelech kapuce. Kterýkoli z těchto senzorů zabrání spuštění vaší sekačky.

U starších sekaček na manuální převodovky se volič převodovky nosí, a ačkoli selektor ukazuje na neutrální polohu, je často stále v ozubeném stupni. potvrďte, že je v neutrálním tlačením dopředu nebo dozadu; Mělo by být snadné tlačit.

Senzory-tento starší styl řemeslník / jonsered / husqvarna čepel páka způsobuje spoustu problémů bez startu.

Pramen páky je slabý a ponechává senzor v otevřené poloze, která zabraňuje startu.

Senzory. rychlá oprava, podržte páku a spusťte sekačku. Kompletní sestava je k dispozici a není příliš obtížná. Zkontrolujte, zda všechny senzory fungují, a podívejte se, zda desky útočníků plně uzavírají senzory.

Zkontrolujte zapojení na senzory pro třpyt a že konektory jsou bezpečné a bez korozí.

Zkontrolujte ovládací modul

Většina moderních sekaček bude mít řídicí modul; Jsou to tištěné obvod s relé a rezistory. způsobují potíže. Protože specifikace se liší, nemohu být podrobnější.

Funkcí řídicího modulu je obdržet příkaz start/stop z přepínače zapalování a pouze výstup příkazu start do startéru (prostřednictvím solenoidu), pokud byly zapojeny všechny správné senzory.

Nabízí extra sílu, trvanlivost, funkce a pohodlí. []

Můžete vizuálně prohlédnout potištěnou obvod modulu pro volné pájecí značky, značky Scorch nebo poškození vodou. Všechny moduly budou mít vnitřní nebo externí pojistku, a jak víte, hlavní pojistka může vyhodit, a pokud ano, zabije sílu do systému zapalování.

Moduly mohou být namontovány kdekoli, obvykle umístěné uvnitř malé tuhé plastové krabice. ale ne všechny sekačky budou mít jeden namontovaný.

Náhradní moduly mohou být na straně výdaje, takže může být čas na přístup k vaší staré sekačce; Pokud potřebuje tunu lásky v oddělení lopatek a pásů, může být čas podívat se na novou sadu kol.

Modul. dráty se uvolní, nechte se pokusit pomocník spustit motor při kroucení kabelových konektorů.

Zkontrolujte také poškození, vodu nebo značky popálení na samotném panelu.

Zkontrolujte spínač zapalování

Přepínače zapalování jsou důležitou součástí zapalovacího systému; Špatná spojení zde může způsobit spoustu problémů. Přepínače zapalování. Odeslat příkazy do ovládacího modulu, pokud je namontováno.

Pokud vaše sekačka nemá řídicí modul, pak jsou bezpečnostní senzory zapojeny do přepínače zapalování. což znamená, že jakýkoli senzor, který je v otevřené poloze, opustí spínač zapalování s otevřeným obvodem (bez začátku). Tyto systémy jsou základní a mají tendenci být nejspolehlivější.

Běžné problémy

Problémy s přepínači zapalování: volné zapojení při přepínači; korodované terminály; rozbité terminály; Spinning Ignition Switchs.

Specifikace zapojení pro zapalovací systémy se liší, takže nemůžu být podrobnější. Zkontrolujte poškození, korozi nebo volné dráty. Nechte pomocníka sedět na sekačce a pokusit se o začátek, zatímco kroužíte zapalovací dráty a konektory.

  • Zkontrolujte vstupy zapalování-přívod pozemního a 12-voltového.
  • Zkontrolujte výstupy zapalování. 12V na solenoid startéru (nebo na řídicí modul, pokud je namontován), když je zapalování v počáteční poloze.

Přepínač. Spinning zapalování způsobuje poškození zapojení a kolíků.

Koroze je další běžné selhání. To obvykle způsobuje nespolehlivé počáteční a vypnutí.

Wiggle. zkuste kroutit dráty na zadní straně zapalovacího spínače při pokusu o spuštění motoru; Možná budete potřebovat pomocník. Dráty se často jednoduše uvolní, ale zkontrolujte je pro korozi.

Související otázky

Problémy s přepínačem zapalování na trávu? Mezi běžné problémy s přepínačem zapalování patří:

Hej, jsem John, a jsem kvalifikovaný servisní technik s červenou pečetí s více než dvaceti pěti lety.

Pracoval jsem na všech typech mechanického vybavení, od automobilů po travní stroje, a tento web je místo, kde sdílím hacky, tipy a zasvěcené know-how.

A nejlepší část. je to zdarma!