Nová mlýnka Milwaukee M18. Bezkartáč mlýnek

Nová mlýnka Milwaukee M18

Milwaukee uvádí na trh novou mlýnku na úhlu M18 bezdrátového úhlu, model 2686.

Nový nástroj je popsán jako mezní mlýnek, má bezhrubě motor, 4-1/2 ″ a 5 ″ kompatibilitu kol, elektronickou spojkou pro ochranu před zpětným zákonem a bezstarostným strážcem bez nástrojů bez nástrojů.

M18 bez kartáčovače má pádl spínače a pracuje na 11 000 ot / min.

Úhel mlýnky je popsán jako plně kompatibilní s nejběžnějším příslušenstvím mlýnů na trhu. Má vřeteno 5/8-11 a pracuje s koly 4-1/2 ″ z krabice.

Milwaukee dodává mlýnek s strážcem typu 27 a připevňování přílohy typu 1 strážce. Říká se, že to eliminuje potřebu další výměny stráže.

Stráže typu 27 jsou standardní a zjistil jsem, že je téměř nemožné najít stráže typu 1 pro brusky, pokud již nejsou zahrnuty do nástroje.

Nejlepší je mít obou strážců typu 27 a typu 1 a nevadí mi výměna, která by měla být provedena, když se měníte z broušení na mezní disk.

Klinejte strážce typu 1, který upravuje strážce typu 27 pro přidanou ochranu.

Grinder má také dvoupolodovou boční rukojeť a vestavěnou obrazovku prachu.

Měří 12.25 ″ dlouhý a váží 4.6 liber (pouze pro nástroj).

Milwaukee říká, že mlýnek může vytvořit až 80 řezů v 1/2 ″ výztuže, když je spárován s baterií M18 XC 5AH.

Grinder je kompatibilní s 5 ″ bezdrátovými úhlovými mlýnky a prachové kryty, které nejsou zahrnuty.

 • Bezkartáčový motor
 • 4-1/2 ″/5 ″ příslušenství
 • Zahrnuty 4-1/2 ″ stráž, 5 ″ prodáno samostatně
 • 5/8-11 Arbor
 • 11 000 ot / min
 • 2-poloha pomocná rukojeť
 • Pázový spínač
 • Nastavení strážce bez nástrojů
 • 12.25 ″ délka
 • Váží 4.6 liber

V této době existuje pouze možnost pouze pro nástroj (2686-20).

Cena: 149 (pouze pro nástroj) ETA: duben 2023

Ve srovnání s mlýnami paliva Milwaukee M18

Možná jste si všimli, že nový bezdrátový „mezní mlýnek“ je beztastní nástroj M18.

Asi před 10 lety byly ve věku kartáčovaných motorů a baterií s nižší kapacitou popisovány bezdrátové úhlové brusky. Když jsem se na to zeptal manažera značky, jasně říkali, že to bylo proto, že síla a běh ještě nebyly na šňupání.

Milwaukee doporučuje nový nástroj M18 bez kartáčovství, 2686, pro řezné a lehké broušení aplikací.

M18 M18 PALIVA GRINDER, 2880, se doporučuje pro řezání a těžké broušení aplikací. Ve srovnání s novým 2686 je 2880 a další v jeho rodině vybavena odnímatelnou obrazovkou prachu, antivibrační rukojetí a brzdou kola Rapidstop.

Poznámka: M18 palivová mlýnka je k dispozici v několika stylech-2880 má pádl spínače, 2881 má posuvný spínač, 2882 má pádl a jeden klíč a 2883 má přepínač s jedním klíčem a jeden klíč.

Pro řezání, broušení a těžký materiál se doporučuje brzdit mlýnek na variabilní rychlost paliva M18, 2888.

V zásadě se zdá, že 2686 je nový „dobrý“ mlýnek, kde 2880 a jeho rodina jsou „lepší“ a 2888 je „nejlepší.“

Anti-vibrační rukojeť a brzda kol mohou být důvodem k vystoupení z nového 2686 na jeden z palivových modelů M18.

M18 Fuel 2880 je 199 v ACME Tools a M18 Fuel 2888 je 249 v ACME Tools. To dává možnosti „dobré, lepší a nejlepší“ pouze na 149, 199 a 249.

2686 je upgrade ve srovnání s M18 2680 kartáčovaným motorem (129 v Home Depot), s ohledem na rychlost (11k ot / min vs 9k ot / min), hmotnost (4.6 liber vs 5.9 liber) a nepochybně účinnost (kvůli kartáčovanému vs kartáčovanému).

24 комментарии и мнения

Doufáme, že to není úplné zklamání výkonu, jako je prakticky každé bezdrátové úhlové brusky, kterou jsem vyzkoušel. Totéž s zemními brusky.

Už nějakou dobu jsem nebyl zapojen do profesionálního používání brusky. Před deseti až 12 lety jsme stále používali gridovače kabelových úhel v přestavovacím průmyslu, stejně jako naše subdodavatelé dlaždic a zednáři. V našem obchodě s výrobou kovů. to byla většinou pneumatika jako Dotco. Vzpomínám si na pole, kteří polní, kteří znevažovali bezdrátové mlýnky úhlu Makita, které jsme vyzkoušeli-dokonce i pro úlohy doteku-ale to bylo před beztastorem. Stejně jako s broušením výroby-broušení průmyslového měřítka nemusí být stále nejlepší aplikací pro bezdrátové nástroje-bezhrubé nebo jinak. Ale pro zobrazené aplikace. několik škrtů výztuže nebo dlaždice. může být vhodný bezdrátový.

Oh určitě je to užitečné ve specializovaných aplikacích. Například zastřešení například proříznutí pro krok blikající na komínu nebo cihlové zdi by bylo užitečné například aby se zabránilo přetažení prodlužovacího kabelu na střechu a mít nové nebezpečí zachycení/výlet/pád, se kterým se má vypořádat.

Vyzkoušeli jste dewalt flexvolt mlýnku? S více než 2300 jednotkovými watty by neměli zklamat na energetickém oddělení. 2300 wattů je více než to, co může poskytnout některých 15 amp 120 voltových mlýnek. Nyní, pokud jde o jiné faktory, jako je běh.

Jediným způsobem, jak by to mohl číst spíše jako reklama, je, pokud jste zahrnuli číslo dílu. Vtipy stranou, motor a baterie se rok co rok zlepšuje. I když jste nyní zklamáni představením, může se to zlepšit.

Broušení 15a 120 V bude snadno vrcholit přes 2300 W. A dodávat práci 10 flexvolt 9ah baterií za hodinu. U věcí, jako je broušení těžkého potrubí nebo broušení betonu, je šňůra stále nejlepší volbou. Určitě používám svůj M18 pro řezání výztuže celý den. Pár baterií by pro mě udělal celý dům.

Dewalt 60V 6 nebo 7 palcové brusky /20V brusky a s 9 amfními bateriemi spolu s několika rychlými nabíječkami mohou vykonávat spoustu práce se spoustou energie. Milwaukee M18 vyžaduje více správy tepla na bateriích a drž se dál od mlýnku 9 palců od Milwaukee. Někdy je vyžadován šňůra. Záleží na tom, jaké jsou jedinečné požadavky.

Po dobu více než 30 minut broušení budete stále chtít šňůru. Musel jsem brousit potrubní plot, abych odstranil horní vrstvu smutzu a použil můj mlýnek na flexvolt, který má dostatek energie, ale musel jsem mít pět 6-9ah baterií v neustálém rotaci nabíjení, abych neustále fungoval.

Zdá se, že je to slušné. zejména proto, že nabídky slev M18 (v 10 až 15% slevu) jsou běžné. Nedávno jsem nadal dva speciální nástroje Metabo založené na jejich bezdrátové brusky. a oba byli v rozmezí 400 jako holé nástroje. Metabo bezdrátový mlýnek, na kterém jsou tyto nástroje základnou, prodává asi 230 na Amazon https: // Bakersgas.com/produkty/metabo-600192850 https: // bakersgas.com/produkty/metabo-600154850

Vánoční čas, přemýšlel jsem o tom, že jsem získal bezdrátovou brusku, který doplní můj šňůra Hitachi (dobře vyrobená. cena 40 s případem před 7 lety). Nemohl jsem racionalizovat 200 pro mlýnek a nechtěl jsem si tu kartáčovanou, i když by to pravděpodobně bylo v pořádku. Nechci, aby kupující litovali. Prodej 199 pro 2 baterie a nabíječku došlo k prodeji 199 a získejte nástroj zdarma. A na potvrzení říká: „Může vrátit buď sadu baterií nebo nástroj zdarma a získat zpět 99. Vrátil soupravu neotevřené baterie a získal 2880-20 za 100. Pravděpodobně bych si tento nový koupil, kdyby byl k dispozici za cenu 149. Mimochodem, prosím, neříkej mé přítelkyni, ale myslím, že jsem zamilovaný do své tratě M18. Nastavte to včera poprvé. Vyskočil pro stopy Milwaukee (spíše než cenově dostupnější Powertec), protože se při provádění zkosených řezů zamkne do základny. Pravděpodobně bych byl spokojený s Makitou nebo Festool, ale na platformě červené baterie jsem to dostal a je to lepší, než se očekávalo. Jsem závislý na počasí, nemám obchod a nemůžu se dočkat, až se vyčistí (a záda se uvolní), abych s tím mohl trénovat. Nevím proč, ale tento nástroj mě nutí chtít stavět věci kvůli potěšení z manipulace s takovým dobře vyváženým (pro mě) nástroj. Navíc je to mnohem bezpečnější než většina ostatních řezacích nástrojů.

Vypadá to jako skvělá cena. Pokud jde o užitečnost, je bezdrátový úhel mlýnky (pro mě) pravděpodobně jednou z nejvhodnějších bezdrátových možností, protože se zdá, že více než polovina věcí, které potřebuji řezat nebo brousit, není v dosahu výstupu. Měl jsem 2880 již pár let a je to jeden z těch, kteří se často nevyužívají, ale je to šetření života, když to potřebujete.

11 000 ot / min na 4.5/5 ″ mlýnek je super vysoká. Většina 4.5/5 ″ brusky jsou v rozmezí 7000 až 9000 ot/min. Nemohu si pomoct, ale přemýšlím, jestli 11k otártek na tomto zlém chlapci znamená jen to, že to vážně chybí v točivém momentu.

11K RPM je standardem pro kabelové/vzduch 4 1/2 ″ úhlové brusky. Je to také to, co jsou hodnoceny 4 1/2 ″ disky. Jsem výrobce, takže jsem nepoužil bezdrátové, které by mohly být pomalejší.

Jo, bezdrátový 4.5/5 ″ brusky jsou téměř všechny pomalejší. Pamatuji si, když vyšel mlýnek bezdrátového flex 5 ″ a byl jsem ohromen jeho nárokovaným 10 000 ot / min. Byl jsem příliš zvyklý vidět čísla jako 8500 ot / min pro třídu velikosti.

„Odříznutí nástroje“ se cítí jako retro termín. Jako předtím, než jsme měli „bezdrátové úhlové brusky“, jsme museli udělat s „odříznutým nástroji“ ve tvaru úhlu-tak určené, protože byly příliš ohromující pro skutečné použití jako brusky. V této souvislosti, použití tohoto jména na tento nový nástroj, mě okamžitě přimělo myslet si, že to musí být trochu slabé (E.G. pojmenovali to mezní nástroj, takže bych příliš neočekával). Zdá se však, že by to však mohlo být nespravedlivé. Můj starý kartáčovaný kabel Porter bezdrátový „Angle Grinder“ je velmi drsný a otočí se pouze při 8500 ot / min. Zatímco RPM se nezdá být dostatek dat pro vyhodnocení toho, jak by se nástroje porovnávaly, vsadím se, že nový bezmastný M18 by můj počítač dupal a udělal poměrně slušný dojem z rozpočtového kabelového modelu. Předpokládám, že Milwaukee používá toto jméno k náladě očekávání a odlišení od modelu „paliva“, ale zdá se mi to divné.

Nedokážu si představit svět, kde bude po celý den plně bezdrátový obchod, ani podlahový finišer. Baterie by měly být těžké pro téměř konstantní používání. Ale pro dalších 60% malých pracovních míst rozhodně stojí za to. Ale čekal bych, až bude palivo na prodej, pokud chcete M18. Broušení a kruhové pily a další rotující nástroje s čepelemi kontaktujícími velkou povrchovou plochu …….Ve výrobním prostředí používejte hodně energie. Jsem velkým fanouškem M12….Baterie však neměly dostatečnou kapacitu pro osvětlení, ani síla pro spuštění ani malých 5/8 kruhových pila.

Moje frustrace s bateriemi M18 ve spojení s jejich OPE. je, že se zdá, že se rychle přehřívají a vystřihnou. Automatické vystřihnutí je dobrá věc v tom, že vás zachrání před jinými potenciálně horšími důsledky. Ale myslím, že Milwaukee musí na tomto problému tvrději pracovat. Jinak je jejich vytrvalá pozice nepohybovat se nahoru na napětí je nakonec provést.

Zajímalo by mě, jaký je desetiletý plán Milwaukee přesně, protože Milwaukee, navzdory nejlepšímu úsilí jejich marketingového oddělení, nemůže přepisovat zákony fyziky. Jak jste řekl, 18 voltů je trochu nízké, zejména s vyšším napětím, jednotlivou baterií, kapesními elektrickými nářadími dostupnými od téměř každé značky nástrojů kromě Milwaukee. Volty = méně zesilovačů pro ekvivalentní příkon. Méně ampérů = méně tepla. Doba. Jak přesně Milwaukee plánuje zůstat relevantní v kapesních nástrojích s vysokou poptávkou, jako jsou sekačky na trávu, je pro mě otevřenou otázkou. MX palivo vypadá jako případné „řešení“, myslím. M18X2 také vypadá jako „řešení“. Myslím, že buňky lithia také kupují M18 více času, protože buňky pouzdra mohou obecně vypouštět více zesilovačů než válcových hovorů bez zahřívání tolik. Všechno, co bylo řečeno, se divím, jaký bude výhled 10-15 let na M18. Ne, že by to opravdu záleželo, ale je to zajímavá otázka, alespoň pro mě.

Mohli by argumentovat, že baterie MX by fungovala pro sekačky a možná Earthův šneky, protože některé nástroje by mohly dokonce těžit z nějaké zvláštní váhy. Ale je to příliš těžké IMO pro zastřihovač, dmychadlo listů nebo oříznutí živých plotů.

Milwaukee zdaleka není coun do rohu. 18V je stále sladkým místem pro většinu kapesního bezdrátového elektrického nářadí. Nástroje předstihly technologii baterií a technologie baterií nyní dohánějí li-ion pouzdro. A jak jste již zmínil, M18 X2 je vždy možnost pro více nástrojů pro hladovění výkonu.

Byl jsem certifikovaným svářečem a výrobcem za posledních 7 let a já absolutně miluji své Milwaukee bezdrátové brusky. Mám dva ze 4 1/2 ”/5” palivového brzdění broušení. Jeden z nich je nedávný a druhý, který jsem měl už 5 let. Rozhodně předběhne vaši nabíječku, pokud broušíte nezastavitelnou. Udržuji své 50 makita úhlové mlýnky, které jsem dostal na svařovací školu pro ty vzácné případy. Je mnohem širší být schopen vykopat prodlužovací kabel pracující na velkých částech, které dělám. Grinder M12 Die je také docela úžasný, ale zastavuje to příliš snadné s čímkoli větším než 2 ”diskem.

Řezací nástroje, jako jsou ty zlé malé vzduchové brusky, jsou 11k. Brouky jsou 7-9k. Měli byste opotřebení a připojení problémů s broušením kol Nevadí to drátěné kartáče při 11k. Jako příklad v sestavě Dewalts Corded Sestava má nejlevnější „mlýnek“ na polici vyšší rychlost a je to lehké, ale vážně podhodnocené. Snadno bych to postavil proti jakémukoli bezdrátovému mlýnku M18 Milwaukee pro jakýkoli úkol broušení. Po několikrát by to mohlo vyhrát soutěž o řez. Mnohem větší/těžší „brusci“ pro zkosení oceli a zploštění svarům snadno dají M18, aby hanba v točivém momentu, tak běhu, pokud máte čas na nastavení šňůry, lavičky atd. Když jsem si koupil svůj první mlýnek na M18, byl jsem zpočátku skeptický, ale nadějný, protože jsem právě před rokem odešel do důchodu TGE Compressor TG.To bylo před 5 nebo 6 lety. Nepochopte jen 20 000 malých křičících kovových kovových řezacích vzduchového nástroje a očekávejte stejný výkon. Také neberejte s vysokým točivým momentem a exodus f podobný točivý moment, nikdy nevadí čas běhu. Je to dost blízko. Bezdrátové brusky jsou určeny pro malé zaměstnání a místy, které šňůry nemohou nebo by trvaly mnohem déle nastavení. Pokud vaše představa o pracovním webu upustí od tažení za Bobcat Diesel Welder a Air Compressor a strávit hodinu nastavením vašeho svařovacího webu, bezdrátové brusky nejsou pro vás. Pokud se někdo zmínil, že oříznete blikající na střeše nebo v nějaké tmavé díře v nějaké průmyslové rostlině, kde ji potřebujete po dobu 10 minut, jako je vystřihnutí otvoru v plechu nebo zpracování mola, které dělá výztuž, skutečnost, že to není Nejsilnější mlýnek nebude záležet na tom, na kterém jsem ji koupil, a jednoduše se ji pokusil použít v práci. Čím více jsem to použil, tím více se mi to líbilo. Mám kabelovou mlýnku. Pokud to práce vyžaduje, vykopem to. Nejsem však svářeč stavebnictví, takže to často nevykopávám. To je s mlýny „těžkého broušení“. Mám podezření, že tento bude specializovanější (pouze řezání výztuže).

Skil 20V Breatherless Angle Grinder Review | AG2907-1A

Skil na nás doposud zapůsobila svou bezkartáčovou řadou nástrojů a mlýnek na skromné ​​úhlu 20V pokračuje v tomto trendu. Testoval jsem to na několika různých typech kovu s různými koly a nemohl jsem uvěřit výkonu, který dodal pro mlýnek, který je pod 200 jako souprava.

Klady

 • Výkon, který udržuje krok s bezdrátovými brusky dvakrát jeho cenu
 • Úložiště na palubě klíče
 • Vlevo, doprava a horní instalace rukojeti
 • 5.0AH BATTERY, PWRJUMP CHARGER a USB napájecí adaptér zahrnutý do soupravy

Doporučení

Kupte si to, pokud hledáte bezdrátovou brusku, která vám dává hodně třesku za peníze s mocí skutečně řezat a brousit. Pass, pokud chcete bezdrátový systém, s nímž má řadu velikostí mlýnek, s nimiž hledáte výkon, který modely nejlepších pro Pro Pro v této třídě nabízejí.

Jak silná je mlýnka bez kartáčovače 20V?

Grinder bez kartáčovského úhlu 20V používá bezkartáčový motor k roztočení svého kola až do 8500 ot / min. To však moc neznamená, pokud to nemůže udržet tyto RPM vysoko. Začal jsem provedením několika řezů na povstání a ocelové trubce pomocí diamantového kola. Rychlost řezání byla přímo na stejné úrovni.

Vyměnil jsem diamantové kolo za dovednost broušeného kola a nastavil jsem deburing asi 1/4 ″ úhlu železa, kterou jsme řezali dříve. Opět jsem byl ohromen tím, jak dobře se bezkartáčový motor Skil udržoval rychlost. Samozřejmě jsem to dokázal zabrzdit, ale trvalo to stejné síly, jakou to dělá moje Makita.

Pro značku pro kutily, dokonce i s bezkartáčovým motorem, jsem očekával, že bude mít méně energie než. Z toho, co vidím, je to dobrá náhrada za brusky v rozsahu 7-amp. Jakmile vstanete kolem 10 ampérů, je rozhodně silnější.

Pokud jste zvyklí používat mlýnku na úrovni úhlu, je tu určitě rozdíl mezi vylepšenými brusky a tímto. Ale pro vaši standardní maxovou brusku 18V/20V to velmi dobře udržuje krok.

Jak těžké je použít?

Skil 20V bezkartáčová mlýnka sleduje tradiční bezdrátový design brusky. Rukojeť je na silnější straně ve srovnání s ostatními ručními nástroji, jako jsou cvičení a ovladače dopadu. Pokud máte menší ruce, může si to zvyknout. Není to o nic silnější než držadla na našich ostatních bruskách.

S 5.0ah baterie, rukojeť a mlýnek, váží 6.1 libry. To je těžší než jeho protějšky, ale vůbec ne obtížné je zvládnout.

Přepínač výkonu uzamčení má typickou bezpečnost pro podobné brusky. Stisknete spodní část přepínače dolů, abyste zvedli přední stranu, aby mohl jezdit přes bezpečnost. Jakmile jej zapnete, přepínač zůstane uzamčený, dokud jej nevypnete.

Pokud se náhodou při vložení baterie zapnete. To je důležitá bezpečnostní funkce, kterou rádi vidíme na jakémkoli brusiči.

Skil vám dává další instalační bod popisování. Většina brusek má jeden napravo a vlevo a několik přidává jeden nahoře, aby pomohl při svislém řezání. Skil přidá nejvyšší instalační bod.

Jak mohu změnit kolo?

Změny kola sledují stejný proces, jaký vidíme na našich modelech. Nahoře je tlačítko pro zámek kola. Stiskněte jej dolů a otočte kola ručně. Poté použijte klíčový klíč k uvolnění příruby a vyměňte si kolo.

Co je brilantní na mlýnku na skil 20V bez kartáčovače je, že klíč ukládá přímo uvnitř rukojeti. Není to něco, co často vidíme od jiných značek, i když Kobalt a Ryobi mají stejnou funkci.

S našimi dalšími brusky musíme doufat, že kdokoli ho naposledy použil, odložil klíč na jeho správné místo. Na přírubách není žádná standardní konfigurace otvorů, takže mít další klíčový klíč nezaručuje, že bude fungovat.

Mohu sundat strážce?

Krátká odpověď zní ano, můžete stráž. Ale neměli byste. Abrazivní mezní kola jsou známá pro rozbití a šrapnel je neodpustitelný. Měli byste vždy udržovat stráž a nosit ochranu očí.

Dobrou zprávou je, že stráž má nastavení rotace bez nástrojů velmi podobné modelům Pro. Stačí otočit páku, otočte ji na požadovanou polohu a otočte ji, abyste ji zamkli. Je to super jednoduché.

Cokoli jiného, ​​co bych měl vědět?

Odnímatelné obrazovky prachu

Existují dvě obrazovky těsně nad baterií, které pomáhají zabránit úlomkům v příjmu vzduchu. Pokud se začnou ucpat, můžete je sundat a přeinstalovat je.

Brzdění nebo ne?

Skil to neinzeruje jako mlýnek. Kolo však zastaví 4. 5 sekund, takže to není úplně volnoběh, ani.

Kolik to bude stát?

Tuto brusku úhlu můžete vyzvednout na Amazonu za 179.99. Tato cena zahrnuje mlýnek, 5.0ah baterie, upgrade nabíječky PwrjUmp, napájecí adaptér USB, broušení a pětiletá záruka. Je k dispozici pro předobjednávku a vypadá to, že začne dodávat v lednu 2020.

To je docela solidní sada a opravdu se mi líbí adaptér USB bonus. Nabíječka PWRJUMP je také upgrade, který stojí za zmínku. Má na přední straně nabíjecí port USB a poskytuje vám velmi rychlý poplatek za prvních 5 minut před usazením. Pokud máte jen trochu broušení, než to uděláte, můžete rychle získat podporu, kterou potřebujete.

Chcete.li to uvést do perspektivy, cena je asi polovina toho, co zaplatíte za podobnou soupravu od Makita nebo Milwaukee. Ryobiho beztasární mlýnek běží 99 a Craftsmanův kartáčovaný model je 49. Oba jsou holé nástroje, takže možná budete muset přidat náklady na baterii a nabíječku.

Sečteno a podtrženo

Podle mého názoru mají bezkartáčové nástroje bezkartáčové. Co může omezit dovednost pro skupinu Pro je to, že se jedná o jedinou velikostní bezdrátovou mlýn.

Pro vážné kutilství je výkon a design, který získáte za cenu. Dokáže dobře zvládnout řezání a broušení a může snadno nahradit model kabelu 4-1/2 ″ v rozsahu 7-amp.

Kupte si to, pokud hledáte bezdrátovou brusku, která vám dává hodně třesku za peníze s mocí skutečně řezat a brousit. Pass, pokud chcete bezdrátový systém, s nímž má řadu velikostí mlýnek, s nimiž hledáte výkon, který modely nejlepších pro Pro Pro v této třídě nabízejí.

Specifikace mlýnek na skil 20V Specifikace brusky

 • Model: Skil AG2907-1A
 • Zdroj napájení: Skil PWRCORE 20 baterie
 • Rychlost bez zatížení: 8500 ot / min
 • Průměr kola: 4-1/2 ″
 • Hmotnost: 6.1 libry s 5.0ah baterie, rukojeť a mlýnek
 • Délka: 12-1/8 ″
 • Cena: 179.99
 • Záruka: 5 let

Tchaj-wanský MX. Cool je v horkém s Aries Grinder a Katze Scale

MX. Cool Katze Scales na minulém měsíci na SCA Expo v Portlandu v Oregonu. Denní zprávy o kávě Foto: Howard Bryman.

Se svými prvními dvěma produkty, Aries Grinder a Katze Scale, nová společnost se sídlem v Tchaj-wanu s názvem MX. Cool doufá, že bude kvalitní příprava na espresso hračkou.

Aries a Katze zavádějí některé nové rysy do svých kategorií při zaměření na špičkové domácí nebo prosusurské uživatele, minulý měsíc na výstavě SCA v Portlandu 2023 v Portlandu. Oregon.

MX. Cool Aries Grinder

Aries Grinder má 83 milimetrů, titanové kuželové otřepy originálního, interního designu.

MX. Cool Aries Grinder. Denní zprávy o kávě Foto: Howard Bryman.

Otřesy v rozsahu rychlosti nastavitelného rychlosti 90–150 otáček zakroužkuje otřesy 90-150 ot / min. Vnitřní kuželový otřes brusky drží interní systém háčků podobný sponě a může být ručně rychle vydán pro snadný přístup a čištění, zatímco mechanismus zamykání zachovává nastavení a zarovnání brusky.

„Byl jsem barista šest nebo sedm let a hlavní věcí, nejobtížnější věcí, kterou každý týden dělám, je vyčistit vaše otřepy a také se znovu kalibrovat po čištění,“ MX. Skvělý obchodní zástupce Daniel Hsu řekl Daily Coffee News na SCA Expo. „Ale teď jsme to opravili.“. Máme zde zámek, takže i po vyčištění tohoto [nastavení] se tam uvízne, nebude se pohybovat.“

Jednorázová mlýnka má také rotující páku, která neustále zametá otvor mezi násypkou a komorou. Tato jemně točící paže udržuje kávová zrna neustále v pohybu do otřepů.

Denní zprávy o kávě Foto: Howard Bryman.

Magneticky připojené úlovky nádoby broušení opouštějící skluz. Zadržené částice mohou být volně prolečeny zahrnutým klepetem na straně brusky. Kruhová platforma pod nádobou je navržena tak, aby vyhovovala nadcházejícím příslušenství, které dále posune hranice funkčního designu zařízení pro espresso.

„V budoucnu budeme vyrobit příslušenství Espresso, ale uděláme to něco jiného,“ MX. Skvělý prodejce Peter Yang řekl DCN v Portlandu a dodal, že nové nástroje budou pravděpodobně zobrazeny na Tchaj.wanské mezinárodní kávové show v Taipei v listopadu.

MX. Cool Katze Scale

Katze Scale, která odkazuje na německé slovo pro kočku, nabízí různé režimy pro různé metody a pracovní postupy, včetně automatického taringu.

Denní zprávy o kávě Foto: Howard Bryman.

Funkce podpisu je zobrazovací panel, který ustupuje do těla stupnice pod zásobníkem. Stisknutím tlačítka se panel vynoří jako kočka.

Částečně pro ochranu a částečně jen pro zábavu, design poskytuje další stabilitu zásobníku, který poskytuje ochranu buňce Lode nebo při stohování nebo během cestování bez použití pouzdra. MX. Cool říká, že Katze vydrží 12 kilogramů (26.5 liber) tlaku s displejem uvnitř bez ohrožení buňky Lode.

Denní zprávy o kávě Foto: Howard Bryman.

MX. Cool Tchaj.wan

MX. Cool byl založen přibližně před třemi lety jako nezávislý odnož plastické injekce v Taipei City a CNC obrábění společnosti.

„Hlavní věc na nás je, že navrhujeme a vyrábíme vlastní kávové vybavení, vše na Tchaj.wanu, konkrétně v severní části Tchaj.wanu kolem Taipei,“ řekl Hsu. „Máme schopnost vytvářet vlastní věci, protože máme vlastní továrnu.“. Během půl hodiny tam můžeme jen jet.“

MX. Cool’s Mike Chiu, Peter Yang a Daniel Hsu v Portlandu. Denní zprávy o kávě Foto: Howard Bryman.

MX. Skvělé produkty vstoupí do hromadné výroby včas na přepravu na domácím trhu na Tchaj.wanu letos na podzim a společnost doufá, že se ujme u.S. Přeprava prázdnin. Společnost ještě nepřistála na finále pro U.S. Trh, ale v současné době projekce zahrnují 130 pro stupnici Katze a přibližně 1 400 pro Grinder Aries.

[Poznámka editora: Tento příběh byl aktualizován. Originální verze nesprávně popsala Aries Inner Cone Burr jako magneticky připevnění.]

Má vaše podnikání v kávě, které se má sdílet? Dejte vědět editorům DCN.

Z DCN

Howard Bryman Howard Bryman je přidruženým editorem Daily Coffee News by Roast Magazine. Sídlí v Portlandu v Oregonu.

Spolehněte se na mlýnek na kvalitu úhlu pro řezání, broušení, řezbu a řadu dalších úkolů.

Autor: Timothy Dale a Tom Scalisi | Aktualizováno 20. května 2022 11:08

Můžeme získat příjmy z produktů dostupných na této stránce a účastnit se přidružených programů.

Úhlové brusky jsou všestranné elektrické nářadí, které zvládnou řadu projektů, jako je řezání železné trubky, které nahradí vadný ventil, řezba dřeva do řemeslného nábytku, řezání dlaždic pro backsplash a odstranění spárování z dlaždic.

Výměnné rotující disky. některé vyrobené pro řezání a další s abrazivní hranou pro broušení. mohou být vyměněny na základě aplikace. Pro bezpečnost sedí stráž mezi diskem a popisem pro ochranu operátora.

Pokud jste připraveni přidat tento nástroj do své sbírky, přečtěte si další informace o jeho schopnostech a co hledat v nejlepším úhlu brusky. Každý z nejlepších tipů níže byl vybrán po hloubkovém přezkumu trhu a důkladné prověrky produktu.

 • Nejlepší celkově: Makita XAG04Z 18V LXT bezdrátový mlýn
 • Nejlepší rozpočet: Metabo HPT 4.5-in 6.2-ampérová mlýnka
 • Upgrade výběr: Dewalt 20V max xr bez kartáčovače/mlýnek
 • Nejlepší šňůra: Nástroj Grinder Grinder Porter-Cable, 4-1/2 palce (PC750AG)
 • Nejlepší světelná služba: Nástroj Grinder Grinder Black Decker, 4-1/2 palce (BDEG400)
 • Nejlepší těžká služba: Dewalt Angle Grinder Tool, 4-1/2-inch (DWE402)

Co je třeba zvážit při výběru nejlepšího úhlu brusky

Před kliknutím na „Přidat do košíku“ je několik věcí, které je třeba porozumět. Nejlepší úhlové brusky mohou mít jedinečné rysy, různé zdroje energie a některé by se jednoduše mohly lépe hodit pro podrobnosti. Následující body stojí za zvážení při nakupování kvalitní mlýnek.

Velikost disku

Úhlové brusky přicházejí ve velikostech, označené číslem, které odkazuje na maximální průměr broušení nebo disku, který zvládne. Pro většinu projektů pro kutily, 4-, 4.5- nebo 5palcový disk bude stačit. Ve skutečnosti jsou tyto kompaktní velikosti a hmotnosti ideální pro kutilství, protože větší disky se mohou stát těžkými nebo únavnými.

Větší disky (až 9 palců) se běžně používají v průmyslových situacích odborníky, kteří proříznou silné kousky materiálu. Jak se disk zvětšuje, samotná mlýnka musí být větší, aby zvládla řeznou sílu. To se promítá do těžšího nástroje, který pravděpodobně způsobí únavu rukou dříve, než použití malého mlýnku.

Zdroj energie

Úhlové brusky jsou k dispozici jako kabelové modely (které se připojují k elektrickému zásuvce) a bezdrátové (které používají baterii).

 • Cordované brusky obvykle generují více energie na konzistentní úrovni kvůli přímému připojení k výstupu. Ale kabelové modely omezují uživatele na fyzické umístění a omezují rozsah bez prodlužovacího kabelu. Šňůry mohou být také nebezpečím zakopnutí, a proto je obtěžování při práci na projektu.
 • Obvykle bezdrátové brusky postrádají naprostou sílu jejich protějšků. A funkčnost závisí na kapacitě baterie, takže mrtvá baterie by mohla znamenat prostoje uprostřed projektu. Na druhou stranu, bezdrátové úhlové brusky nabízejí bezproblémovou mobilitu a jsou lepší pro použití v těsných prostorech.

Rychlost

Rychlost brusky úhlu se měří při revolucích za minutu (RPM). Rychlosti se obvykle pohybují mezi 5 000 a 10 000 ot / min, i když některé velmi robustní brusky dosahují až 12 000 ot / min. Mějte však na paměti, že hodnocení RPM je za podmínek „bez zatížení“, což znamená, že disk nic neříká nebo brouší, jen se točí ve vzduchu. Jakmile disk řezá nebo brouší, tato rychlost se výrazně sníží.

Je zřejmé, že čím vyšší je RPM, tím snazší a rychleji může nástroj proříznout cílový materiál. Ale disk se také stává teplejším při vyšších rychlostech a může být zranitelný vůči prasknutí. riziko zranění. Nezapomeňte použít správný disk pro úlohu a poznamenejte si maximální podporovanou rychlost označenou na disku. Například, diskutovaný na 7 500 ot / min, který běží rychleji.

Napětí/proud

Úhlové brusky měří výkon výkonu ve voltech (V) a ampérech (AMPS). Adbedbrezové brusky bezdrátových úhlu používají volty k měření napájení dostupného z jejich baterie, přičemž většina bezdrátových modelů pomocí 18-voltových nebo 20-voltových baterií a odlehlých hodnot v rozmezí od 7.5 voltů na 24 voltů. „Kouzelné číslo“ ve většině bezdrátových elektrických nástrojů je 18 voltů až 20 voltů a nabízí nejlepší kombinaci cenové a funkčnosti.

Odečty napětí na grinderech s kabelovém úhlu označují pouze to, zda je lze použít s vývodem 120 V nebo 220 V. Nakupující mohou posoudit výkonový potenciál kabelových modelů kontrolou amperage, které se pohybuje od 5 amps do 15 ampérů. Větší disky budou vyžadovat větší výstup, takže pro mlýnek na 7 nebo 9 palců očekávejte, že bude mít vyšší výkon výkonnosti.

Strážce rukou

Chránič na úhlové brusky je klíčovým bezpečnostním opatřením, které pokrývá polovinu disku. Jeho účelem je chránit ruce uživatele, zabránit jiskrům a zbytkům létat směrem k uživateli a chránit povrchy před poškozením při použití brusky v těsných prostorech.

Některé úhlové brusky mají pohyblivou stráž a jiné mají pevnou stráž. Movivatelná možnost je populárnější, protože umožňuje použití levé nebo pravé ruky a může se přizpůsobit tak, aby lépe chránilo uživatele před létajícími zbytky. Pokud se však ponecháte, může pohyblivý strážce spadnout z jednotky. Pevné stráže jsou robustnější a nehrozí žádné riziko, že by s mlýnkem přicházeli.

Jemný začátek

Protože úhlové brusky jsou rychlé, výkonné nástroje, mohou se trochu popíjet po zapnutí. To platí zejména, pokud je broušení velké a těžké. Voření z motoru může mít za následek skákání brusky úhlu v rukou uživatele, což potenciálně způsobuje vážné zranění.

Pro boj proti zpětnému ránu, technologie soft-start snižuje výstup na motor nejprve a pomalu se zvyšuje, dokud se mlýnek na úhlu nedotkne na rychlost. Tato škrticí kontrola nad výkonem zabraňuje zpětnému vzpamatování úhlu během spuštění, zvyšuje bezpečnost a zároveň snižuje náraz na ruce a zápěstí uživatele.

Tipy pro nákup a použití úhlové mlýnky

Při výběru a použití úhlové brusky mějte na paměti tyto tipy.

 • Nejběžnější projekty pro kutily, ve kterých se bude používat mlýnek na úhel. jako je řezání dlaždic nebo potrubí, kovo, nebo odstranění spárovacích hmot a malty. zřídka vyžaduje více než 4.5palcová bruska.
 • Probíhající vibrace úhlové brusky mohou způsobit to, co se nazývá syndrom vibrací ručního ramene (HAVS), se symptomy včetně bolesti a pocitů nachlazení v prstech uživatele, ztrátu síly přilnavosti a ztrátu pocitu v prstech a rukou. Úhel mlýnky s polstrovaným nebo vibracem absorpčním materiálem na rukojeti může chránit ruce před pokračujícími vibracemi.
 • Při broušení vždy noste osobní ochranné zařízení (OOP) včetně bezpečnostních brýlí/brýlí, ochrany sluchu a ochrany respirací.
 • Před použitím zkontrolujte mlýn. Disky a stráže se mohou mezi použití uvolnit. Utáhněte je před připojením napájecího mlýnku na úhel.

Naše nejlepší tipy

Zatímco všechny tyto informace o nejlepších úhlové brusky by měly být užitečné při nakupování, ve skutečnosti není náhrada za praktické testování. Tom měl to potěšení, že během nedávného projektu zpracování kovů osobně provedl všechny následující úhlové brusky.

Každý z recenzovaných modelů složil naše testy a splnil naše standardy (viz „Jak jsme testovali“, níže), ačkoli Tom našel některé modely lépe pro konkrétní úkoly než jiné. Všimněte si, že všechny následující modely mají pohyblivé stráže a rukojeti šroubování.

Makita XAG04Z 18V LXT bezdrátová mlýn

Makita XAG04Z stojí za to zkontrolovat kdokoli, kdo hledá nejlepší výkon bezdrátového úhlu. Tato horní mlýnka s nejvyšším hodnocením má nejvyšší rychlost 8 500 ot / min díky jeho bezkartáčovému motoru a 18-voltové lithium-iontové baterii. Zvládne to 4.Disky 5- a 5 palců.

Zjistili jsme, že XAG04Z je vynikající pro práci. I když se to nebude chlubit nejvyšší rychlostí, automatické nastavení rychlosti jí umožnilo udržovat rychlost během tvrdých řezů a mletí. Všimli jsme si velmi málo vibrací díky gumové nadměrné přilnavosti a rukojeti a přepínač se ukázal jako obrovský plus.

Jediné nevýhody, které vidím: Sestavení dvoudílného podávání bylo trochu trapné a bylo by hezké, kdyby nástroj přišel s baterií a nabíječkou.

Specifikace produktu

 • Automaticky nastaví nastavení rychlosti a točivého momentu
 • Pomalý start brání skákání nástroje
 • Přepínač uzamčení
 • Velmi málo znatelných vibrací

Získejte mlýnku Makita Angle na Amazonu, Walmart, Home Depot a Ace Hardware.

Metabo HPT 4.5-in 6.2-ampérová mlýnka

Pokud jde o projekty a rozpočty pro kutily, ne každý si může pokaždé dovolit špičkové nástroje. Takže ti, kteří doufají, že ušetří hotovost a stále dostanou kvalitní brusku. Používá 4.5palcové disky, má 6.2-amp motor a točí se při až 10 000 ot / min.

Toto je jeden z nejlepších 4.Možnosti mlýnku na 5 palců pro peníze a užitečnost Metabo HPT byla poněkud překvapením. Líbilo se mi, jak kompaktní a lehké to bylo v mé ruce. Umístění spínače napájení je velmi pohodlné, zejména během řezání.

Funkce uzamčení mi umožnila nakopat a nechat ji dál-velmi užitečné v mém projektu. Moje jediná stížnost je, že Metabo HPT postrádá sílu jiných modelů a 6.Zdálo se, že motor 2-amp se zdálo, že by se mohl během celodenního používání přehřát.

Specifikace produktu

 • Přepínač uzamčení pro dlouhé použití
 • Lehký úhel mlýnky (pouze 4 libry)
 • Nejkompaktnější ze všech testovaných brusky
 • Trochu chybí moci ve srovnání s jinými modely
 • 6.Motor 2-amp není ideální pro celodenní použití

Získejte mlýnek na úhlu metabo na Amazonu a na Lowe’s.

Dewalt 20V Max XR bez kartáčovače/mlýnek

Dewalt’s 20V max xr bez kartáčovače/mlýnek na mlýnek na mlýnek. Tento bezdrátový model využívá sestavu Max XR značky a jeho bezkalátová motor se točí 4.5palcové disky až 9 000 ot / min.

Moje zkušenost s tímto modelem Dewalt byla přesně tak, jak jsem očekával: skvělá přenositelnost a skutečně vynikající síla. Udělal to krátkou práci řezání a broušení, bez šňůry, aby se dostal do cesty. Přilnavost a rukojeť má silnou gumu, udržuje vibrace a únavu na minimum.

Bezpečnostní prvky jsou určitě plus: elektronická brzda zastavila disk do 2 sekund (jiné modely mohou trvat až 10 sekund) a jednoduše vědí, že dojde k důvěře v brzd.

Specifikace produktu

 • Bezpečnost zahrnuje dvoustupňovou spoušť, elektronickou brzdu a brzdu
 • Vynikající ergonomie a anti-vibrace
 • Spousta energie

Získejte dewalt úhlový mlýnek na Amazon, Walmart a Lowe’s. Zkontrolujte zrekonstruovaný dewalt na Amazonu.

Nástroj Grinder Grinder Porter-Cable, 4-1/2 palce (PC750AG)

Tento produkt Porter-Cable je jednou z nejvyšších možností brusky úhlu pro spolehlivý výkon. Tento model má těžkopád 7.Motor 5-amp, který točí A 4.5palcový disk při rychlostech až 10 000 ot / min, což poskytuje spoustu rychlosti a energie pro použití dílny.

Porter-Cable Grinder se cítil opravdu ve svém prvku na mém kovoobráběcím projektu, manipulaci se střihy a pěkně mletí. I když to nemá nejvíce moc ve srovnání s ostatními na našem seznamu, je to docela blízko. Je to také jeden z jediných brusky, které mají tradiční spouštěcí přepínač, který jsem cítil, že je snadno použitelný a intuitivnější než většina. Také se mi opravdu líbila nejvyšší pozice pro připevnění držadla, protože to může být řezání mnohem zvládnutelné.

Jedinou negativním, který stojí za zmínku, je, že kontrola vibrací není špičková, takže ačkoli to může trvat celodenní použití, ruce a zápěstí uživatele by mohly unavit.

Specifikace produktu

 • Pozice rukojeti s nejvyšším namontovanou
 • Pohodlný přepínač spouště
 • 7.Motor 5-amp má dostatek energie

Získejte Porter-Cable Angle Grinder na Amazon, Walmart a Lowe’s.

Nástroj Grinder Angle Black Decker, 4-1/2 palce

Pokud hledáte nejlepší mlýnek na úhlu pro řezbu dřeva, broušení, odstraňování spáry a další projekty lehkého agentury, může být nástroj Black Decker’s Angle Grinder nástroj. Tento cenově dostupný model je vybaven 6-ampérem, který produkuje až 10 000 ot / min rychlosti a je kompatibilní se 4.5palcová broušení a řezání kol.

Black Decker prodává tento model na uživatelích Light-Duty, a tam vyniká. Tento velmi cenově dostupný model je snadno použitelný, částečně díky svému spouštěči. Systém montážního systému tří pozic funguje pro spoustu scénářů, jako je řezání a broušení v neobvyklých úhlech. Jen neočekávejte, že černý decker bude zpracovávat těžkopádné úlohy, jako jsou projekty velkého kovu po dlouhou dobu, protože má pouze 6-ampisový motor.

Specifikace produktu

 • Spousta schopností za cenu
 • Tříhopoziční rukojeť, včetně horního hor
 • Spouštěcí zámky do pozice

Získejte mlýnek na úhlu Black Decker na Amazon, Walmart, Home Depot, Lowe’s a Ace Hardware. Zkontrolujte zrekonstruovaný černý decker na Amazonu.

Nástroj Grinder Angle Dewalt, 4-1/2-palcový (DWE402)

Projekty s těžkými lidmi, jako je svařování výroby a řezání. Tento statný stroj má 11-amp motor a otočí se 4.5palcová broušení a řezání kol při rychlostech až 11 000 ot / min.

Zjistil jsem, že DWE402 je ideální mlýnka pro mou práci, i když ne každý bude potřebovat její schopnosti a vysokorychlostní schopnosti. Prořízl úhel železa rychleji než jakákoli jiná bručka a udělala krátkou práci z mých velkých, hrudkových, amatérských stupňů (i když je to určitě nástroj pro třídy a tlačítko pro zvyšování rychlosti na základně rukojeti hodně pomohlo).

I když se jedná o jeden z nejlepších brousů s proměnným úhlem rychlosti, ani ovládání vibrací DWE402, ani jeho přilnavost nevěda.

Specifikace produktu

 • Schopnost pro-stupeň
 • Velmi rychlý a silný
 • Vysoce aperage motor pro těžkopádné práce

Získejte dewalt úhlový mlýnek na Amazon, Walmart a Lowe’s.

Náš verdikt

S ohledem na přenositelnost a sílu je Makita XAG04Z skvělou volbou pro téměř jakýkoli domácí díl. A pro ty, kteří potřebují nejlepší úhel mlýnky pro řezání kovu a dalších těžkých svarových materiálů, má Dewalt DWE402 výkon a rychlost, aby odpovídala.

Jak jsme testovali nejlepší brusky úhlu

Někdy mám nejlepší práci na světě. Už několik měsíců jsem měl na svém talíři projekt (stavět svařovací vozík), a tak se to stal ideálním projektem pro testování těchto horních úhlu brusců. Pro každý model jsem použil stejnou sadu řezných a broušení.

Použil jsem každou mlýnek k proříznutí úhlu železa a přepínání brusky mezi každým řezem, dokud jsem se necítil pohodlně se silnými a slabými stránkami každého modelu. Zaznamenal jsem, že řezáte všechny kousky pro svařovací vozík, abych zjistil, jak dlouho trvalo každý střih a jak snadné to bylo použít. Po odříznutí všech kusů jsem svařoval vozík dohromady (poněkud těžce rukou přiznávám, protože je to už několik let, co jsem naposledy svařoval).

S těmi velkými, statnými svary, které jsem mohl oslovit, jsem použil každou mlýnek, abych je srazil, aby se splatil. Opět jsem si všiml snadného použití a manipulace. Nakonec jsem měl vše, co jsem potřeboval pro tyto recenze poctivé mlýnky na úhlu. stejně jako vozík pro mého nového svářeče.

Nakupování použitého nebo zrekonstruovaného úhtního brusky

Historicky by většina lidí zvážila myšlenku utrácet dobré peníze za použitý nebo z druhé ruky, ale dnešní zrekonstruované modely nejsou pochybným vybavením nalezeným při prodeji sousedního dvora. Renomovaní výrobci a maloobchodníci již nějakou dobu nabízejí renomovaní nebo obnovené produkty, jako jsou úhlové brusky vedle nových modelů.

Myšlenka je taková, že když je možná komerčně životaschopná oprava, sníží se na odpad. což je vždy dobrá věc. Může také nabídnout kupujícím příležitost získat produkty, které by jinak mohly být mimo jejich rozpočet.

Neměly by to být nástroje, které byly poraženy k smrti po dobu 364 dnů a vráceny v den, kdy záruka vyprší. Je pravda, že často byli vyzkoušeni jiným kupujícím, ale budou vráceni v relativně krátkém zpátečním okně. Jindy by to mohly být nástroje poškozené při tranzitu nebo ve skladu.

Stejně tak jsou zrekonstruované brusky úhlu dobré? Podle našeho názoru ano. Existuje každá šance, že by mohli představovat skutečnou smlouvu. Na Amazonu a Walmartu jsou mimo jiné některé zajímavé nabídky na zrekonstruovaných nebo obnovených úhel. Je však zapotřebí péče a zdravého rozumu.

 • Určete typ mlýnku na úhlu, který chcete jako první. Podívejte se na nové modely. Pak se podívejte, co můžete získat na renovovaném trhu, který se blíží těmto specifikacím.
 • Udržujte pevnou opěrku svého rozpočtu. Je snadné se unést. Myšlenka je zde ušetřit peníze nebo získat lepší hodnotu.
 • Měli byste hledat značné snížení nákladů. Pokud úspora ušetří pouze 10 procent nebo 15 procent, může být lepší koupit nové. Ujistěte se, že přesně víte, co je zahrnuto. Bezdrátové nástroje často nezahrnují například baterii ani nabíječku.
 • Než si objednáte, nezapomeňte zkontrolovat záruku a vrácení. Nedělejte předpoklady, i když jste již dříve koupili od maloobchodníka.

I když jsou zrekonstruovány, rekonstruované nebo obnovené nástroje často vynikající, vždy existuje šance, že by to mohlo být chláp. Koupit z renomovaného zdroje. Jakmile dorazí, zkontrolujte mlýnek na úhel, takže pokud máte problém, můžete získat peníze zpět.

Časté časté

I s dostatečným pozadím na nejlepších úhlu bruscích můžete mít několik dalších otázek. Zde odpovídáme na některé z nejběžnějších dotazů o brusky úhlu, takže zkontrolujte níže uvedené informace, které potřebujete.

Otázka: K jakým druhu úkolů mohu použít úhel mlýnku?

Nejběžnější využití úhlových brusky je kovová broušení a řezání, jako je ocel pro svařování nebo kovové potrubí. Jsou však také užitečné pro řezbářství, refinischovu a další projekty. Někteří faréři je dokonce používají k oříznutí kopyta.

Otázka: Jak funguje mlýnek na úhel?

Po připojení správného disku pro úlohu podržte úhlový mlýnek ve dvou rukou pro bezpečnost a zabezpečení (počáteční točivý moment nástroje způsobí, že skočí). Stiskněte spoušť dolů nebo stiskněte spínač napájení a disk začne otáčet. Přesuňte mlýnku, dokud rotující disk nekontaktuje materiál, který chcete řezat.

Po dokončení uvolněte spoušť nebo vypněte tlačítko napájení a počkejte, až se disk přestaneme úplně otáčet před umístěním na bezpečné místo, a mějte na paměti, že disk je stále horký kvůli tření způsobenému během operace. Odpojte napájecí kabel nebo odpojte baterii a nechte nástroj vychladnout.

Otázka: Kolik stojí mlýnek na úhel?

Úhel mlýnek se může pohybovat v ceně od pouhých 30 do 200, i když je běžnější, že tyto nástroje stojí asi 80 až 100.

Otázka: Jak naříznete kov s mlýnkem úhlu?

Použijte kovový řezací disk na úhlové brusky pro proříznutí olova, železa, mědi a dalších kovů bez problému. Otočné plátky čepele snadno přes kov, ale je důležité nosit bezpečnostní brýle a rukavice, protože během procesu broušení se vyrábí značné množství jisker.

Otázka: Jak narazíte dlaždice s dlažkou úhlu?

Úhel mlýnky vybavené zděnými disky lze použít k proříznutí dlažebních kamenů bez velkých potíží. Změřte a označte, kde chcete snížit finišer, poté jej umístit na pracovní stůl. Zapněte mlýnku a začněte pomalu nakrájet na dlažbu. Jakmile jste spustili řez, bude snazší přesně dokončit proříznutí skrz dlažbu.

Otázka: Jak se mění disky na úhlové brusky?

Nejprve odpojte mlýnek nebo odstraňte baterii. Poté vyjměte matici, která drží disk na místě, pomocí továrního klíče zahrnutého s mlýnkem úhlu. Vyměňte disk a utáhněte šroub ořechů pomocí továrního klíče.

Otázka: Jak mohu odstranit disk pomocí Vise Grips?

Disky brusky jsou zajištěny specializovanou maticí, která je obvykle zpřísněna nebo odstraněna přiloženým klíčem. Pokud však ztratíte klíč, matice může být stále odstraněna sadou svěráků. Jednoduše utáhněte zlozrak.

Otázka: Jak správně recyklujete mlýnku na starý úhel?

Místo toho, abyste hodili svůj starý úhel mlýnky do koše, vezměte ji na lokální místo pro recyklaci elektroniky. Obvykle bude mít obec nebo město program pro recyklaci elektronických nástrojů a dalších zařízení, i když některé obchody s vylepšením domů, jako je Home Depot, také nabízejí programy recyklace nástrojů.